FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.020
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam maloprije popusio 7-1. To mi se nije dogodilo nikad, doslovno nikad. Udem u tekmu, 30ms. Zaboravi, to 30ms nije. To je minimalno 70-80ms. Ball roll, dribling, udarci, pass... nista ne registrira na vrijeme. Dobijem crveni karton jer je Jesusov udarac registriralo kao klizeci, ubio lika. Dobio 5 komada jer moj Van de Beek ne doda po 1-2s. Ovaj presjece i ciao vidimo se. 

Steta. Cim pocne malo jace opterecenje servera, nama ovdje ( barem prema meni ) nije igrivo. Ili ces se prilagodit i igrat metu ko svaka budaletina ili neces vidjet normalnog rezultata u WL.

 

EDIT: ove tekme su sve bolje od boljih. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 14:26 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...

Pricaju da je EA odgodia WL zbog no loss glitcha na PC-u kojeg naravno i dalje nisu uspili popravit haha

 Uj uj si nasao mozda kak se to radi? Da lupimo nekih 30-0 :D

 Igram na ps4, googlaj vjerovatno je vec neko izbacia

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ja sam maloprije popusio 7-1. To mi se nije dogodilo nikad, doslovno nikad. Udem u tekmu, 30ms. Zaboravi, to 30ms nije. To je minimalno 70-80ms. Ball roll, dribling, udarci, pass... nista ne registrira na vrijeme. Dobijem crveni karton jer je Jesusov udarac registriralo kao klizeci, ubio lika. Dobio 5 komada jer moj Van de Beek ne doda po 1-2s. Ovaj presjece i ciao vidimo se. 

Steta. Cim pocne malo jace opterecenje servera, nama ovdje ( barem prema meni ) nije igrivo. Ili ces se prilagodit i igrat metu ko svaka budaletina ili neces vidjet normalnog rezultata u WL.

 

EDIT: ove tekme su sve bolje od boljih. 

 Nasao sam da su dodali servere u Milanu zato nam je ping sad ispod 25, al svejedno sta vridi kad su vjerovatno neki najeftiniji cim se spoji malo vise ljudi sve laga i odziv ocajan. Milina je bila igrat u early accessu.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Opaca igra se crasha kad naoravis 3 izmjene od jednom :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

20 kom svaki cca 21,5k

 

 

 Taman da cu ga prodat na poluvremenu kad ono lik zabije gol haha

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Upravo sam svezal gljive jer sam naletio na citera s legacijem :D u timu vec robaldo, neymar, mbape, tri icone... i svaki udarac blokiran koji sam zapucao. Nek si igra sam :D a nabavit cu i ja kad tad taj legacy i bolit ce me kurac. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Opaca igra se crasha kad naoravis 3 izmjene od jednom :D

 Da ti nije isto ko i meni jučer, driveri?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...

Opaca igra se crasha kad naoravis 3 izmjene od jednom :D

 Da ti nije isto ko i meni jučer, driveri?

 Nope. Nisam updejtao... onaj isti problem koji se pojavljivao kod marketa. Nije stabilna igra pa ima te pizdarije.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Opaca igra se crasha kad naoravis 3 izmjene od jednom :D

 Da ti nije isto ko i meni jučer, driveri?

 Nope. Nisam updejtao... onaj isti problem koji se pojavljivao kod marketa. Nije stabilna igra pa ima te pizdarije.

 U prereleaseu je igra radila bez ijednog buga. Bugovi u meniju i sranja u gameplayu su krenula sa njihovim patchanjem. Smećari.

15 godina
offline
FIFA 21

Pobrao sam dva rare 24 player packa za 500 golova i asistencija. Imam neki rare player pack, pa dva rare mega packa u ponedjeljak od SB i još neka dva packa. Sve ću to otvoriti u ponedjeljak. Ako ništa ne dobijem, gasi struju, motaj žicu, mijenjaj sport.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Opaca igra se crasha kad naoravis 3 izmjene od jednom :D

 Da ti nije isto ko i meni jučer, driveri?

 Nope. Nisam updejtao... onaj isti problem koji se pojavljivao kod marketa. Nije stabilna igra pa ima te pizdarije.

 U prereleaseu je igra radila bez ijednog buga. Bugovi u meniju i sranja u gameplayu su krenula sa njihovim patchanjem. Smećari.

 To je problem pc-a s kojin se vecina izdavackih kuca muci, ali rijesi problem. Problem je u bezbroj mogucih konfiguracija pc-a, tesko svemu udovoljiti. Ovi ne mogu jer rade igru 3 i pol mjeseca. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Uh kakva je sad pljacka stoljeca bila. Do 45 min sam ga morao voditi barem 6:0 ali je zavrsilo 2:0 i lik odjednom oroigrao... tocnije moji su postali full manual... :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Uh sto skripta radiiii jao jao.... neka su moji fulali 4 mrtvaca mamu im jebem. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

A ja sad dobijem nekog panja u wl 3-0, nije imo 5 dodavanja kak treba, a kamoli udarca po golu, al je imo volju odigrat cijelu tekmu.

Aaaali, zašto pišem, pišem jer je u takvoj utakmici, znači moji napadači su s 3 gola i 3 asista zajedno, dobili obojica 8.8 ocjenu, a 9ku dobije moj,pazi sad, GOLMAN. Golman, kojem je upućeno ČETIRI udarca u 90 minuta, je igrač utakmice, napadači koji su izborili i doneli pobjedu, jok. Extra....

 

Nego, imam (imao sam), 15ak tekmi loan Mbappea. Kakav igrač, majko sveta, 10 tekmi rivalsa/wl-26 golova, 9 asistova. Džizusfakingkrajst. Sad vidim zašto sad vrijedi puste milijune (u prošloj fifi sam ga relativno kasno kupio, krajem 11og mjeseca, i onda mi je bio mrak), jer da igram 631 taktiku, on bi opet bio svaki put čovjek odluke, ovako, u 41212, isto the player i the playmaker, sve ide od njega, daj mu loptu, ili će zabit gol, ili proigrat nekog kad se naljepe 3 igrača na njega. Znam da je dobar, ali iznenadio me u kojoj mjeri. Problem mi je za kupit jer bi morao razbucat pol tima doslovno a zadovoljan sam s njima svima generalno, ali ovo, ovo je ne stepenica, nego dvije iznad, koliko je lakše igrat s takvim igračem u timu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Ja sam imao srece u onom frendli kvestu u swapu dobiti Ronalda 7. Kakva poezija, bas kako kazes za Mbapea, 2 stepenice iznad.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Vodim 2-0, tekma pod kontrolom. Bam, izgubim 3-4 u produzetku. Jebo me dragi bog ako razumijem kaj se dogada. 3x mi zabije na prvu stativu iz smijesne situacije. Jednom sa bruno fernandesom rabonu jebo te dragi kurac. Nakon toga volej rashforda. 

Moja sredina nakon nekog vremena ne postoji. Palit team press je suicidalno. Ne znam. Ocito jos ne razumijem ovu igru dovoljno da bi krenuo sa normalnim skorom.

 

EDIT: evo jos jedna. 

 

EDIT: Nije igrivo od speed up lagova i pizdarija. Teska idiotarija je ovo. Tjedan dana razlike u igranju ove igre je nebo i zemlja. Ovo sada doslovno nije igrivo. Doslovno vidim kako kasnim po 2-3s za protivnikovim pokretima. Komicno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 0:43 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Ma ja lagano prestajem igrati...jučer dvije utakmice, danas tek jedna, jednostavno se moram natjerati da pokrenem igru.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Sjebo sam se.. Trebao sam prvo rivalse igrati nabiti što više pts ovako imam ono 12400? A u pm i ea kud povezose rivalse sa fut champions.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Sjebo sam se.. Trebao sam prvo rivalse igrati nabiti što više pts ovako imam ono 12400? A u pm i ea kud povezose rivalse sa fut champions.. 

 Bili su uvijek povezani sa rivalsima. Samo kaj nisi nikad imo mutavi limit koliko ces igrat igru. Uopce mi nije jasno cemu su isli drkat po tome. Samo ne znam kad bi nabio te pointse. Igrajuci DR i WL u 3 dana. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Sjebo sam se.. Trebao sam prvo rivalse igrati nabiti što više pts ovako imam ono 12400? A u pm i ea kud povezose rivalse sa fut champions.. 

 Bili su uvijek povezani sa rivalsima. Samo kaj nisi nikad imo mutavi limit koliko ces igrat igru. Uopce mi nije jasno cemu su isli drkat po tome. Samo ne znam kad bi nabio te pointse. Igrajuci DR i WL u 3 dana. 

 Nije ni meni jasno koji đavo su u to isli dirat? Da vise ljudi drma po sb ili sta? Prosle godine nisam sb pokrenuo necu bome ni ove. A bome me.ne interesiraju ni oni timovi. Previse je to modova da ja trosim vrijeme na njih. Odigram preko tjedna nesto rivalsa ako stignem wl i amen. 

15 godina
offline
FIFA 21

Po noći više ne igram. Brate mili ovolki čiteraj nisam ni u betlfildu vidio u 13 godina igranja.

Čovjek alabom skida centaršuteve, šuteve po golu, radi škarice s njim, dodaje iz prve preko cjelog igrališta u noge 5x za redom.... Alaba diže noge u rašlje i čupa lopte van, centaršut opizdim ovaj digne nogu preko glave i spusti si taj moj centaršut u for....

Drugi poslije njega, igra s la ligom, dembele koji ima šut 83, long shot 76, gađa 2x paučinu u rašljama sa 25-30 metara, dodavanja ima 95% točna na poluvremenu, a sve duge lopte po krilima, moji stoje i gledaju. To je to, vrh od igre. Anticheat engine nepostojeći i dalje u multiplayer online igri.

Tek sam treću utakmicu igrao normalnu, a tu sam se najmanje nadao da će bit normalna utakmica - frajer ima sve najbolje iz PL, još kad smo krenuli igrat, počeo prodavat driblinge i fore, reko evo mog RQ za pet minuta. Na kraju smo se nadigravali cijelu tekmu, ss-ovi u prilogu, ali frajer ima bolji tim i ruku na srce, bolji je igrač, iskoristio je svoje šanse, dok moj Oršić, svjež, tek ušao, fula gol za metar u 77oj minuti. Još sam po statistici ja bolji, mada bi rekao da frajer ima bar petsto skilla više nego ja (moj prosjek je 1200-1300), ali eto, jedina svjetla točka u večerašnjoj wl, bez obzira što sam izgubio u fotofinišu.

A znao sam da čim sam krenuo sa 6-1 da će bit haos kasnije kad me krene spajat sa likovima sumnjivog porijekla kvalitete njihovog gameplaya.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Sjebo sam se.. Trebao sam prvo rivalse igrati nabiti što više pts ovako imam ono 12400? A u pm i ea kud povezose rivalse sa fut champions.. 

 Bili su uvijek povezani sa rivalsima. Samo kaj nisi nikad imo mutavi limit koliko ces igrat igru. Uopce mi nije jasno cemu su isli drkat po tome. Samo ne znam kad bi nabio te pointse. Igrajuci DR i WL u 3 dana. 

 Nije ni meni jasno koji đavo su u to isli dirat? Da vise ljudi drma po sb ili sta? Prosle godine nisam sb pokrenuo necu bome ni ove. A bome me.ne interesiraju ni oni timovi. Previse je to modova da ja trosim vrijeme na njih. Odigram preko tjedna nesto rivalsa ako stignem wl i amen. 

 Kupi FP ako zelis bolje nagrade. FuT postaje sve vise ko one Free MMORPGovi gdje je sve "free" ali do nekih stvari nikad neces doc ako ne uzmes "pretplatu". To na kraju ispada ko ovo. Biras izmedu WL i DR. Osim ako nisi dovoljno bolestan da natezes jedno i drugo u 3 i pol dana.

Doalovno su ubili igru izmedu ponedjeljka i petka. Ovako bi odigral koji DR da odrzis rank. Sad nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 21

Ja am ove godine uložio uzeo samo 1x 12000 fifa points i to je to. 

Imao sam jebacki pack luck ove godine, i gledam svaki dan onoga na YouTube fut acountat kad ulagati itd. 

I malo po malo, skupio sam dovoljno coinsa i kupio sam Mbapea, za kojeg znam da će mu cijena narasti jer kupio sam ga za 1,320,000 coinsa.. 

 

Mbape je stvarno igrač više na terenu i uz malo driblinga nezaustavljiv je. 

Razmišljam kad mu skoči cijena prodati ga i uzeti Neymara pa sa brazilcima iz PL probati 

 

Što se tiče vikend lige, ja ću biti zadovoljan sa gold 2 za početak..

 

 

Zaboravio sam napomenuti da je Ter Stegen opet broj 1 golman u igri. Probao sam i Edersona i Alissona, Neuera, Courtoisa... Ali ovaj je najbolji 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 10:36 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Da li neko igra pro clubs ? I da li je kojim slucajem zainteresovan da napravimo ekipu pa da igramo zajedno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 11:36 (explosive2G).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ja am ove godine uložio uzeo samo 1x 12000 fifa points i to je to. 

Imao sam jebacki pack luck ove godine, i gledam svaki dan onoga na YouTube fut acountat kad ulagati itd. 

I malo po malo, skupio sam dovoljno coinsa i kupio sam Mbapea, za kojeg znam da će mu cijena narasti jer kupio sam ga za 1,320,000 coinsa.. 

 

Mbape je stvarno igrač više na terenu i uz malo driblinga nezaustavljiv je. 

Razmišljam kad mu skoči cijena prodati ga i uzeti Neymara pa sa brazilcima iz PL probati 

 

Što se tiče vikend lige, ja ću biti zadovoljan sa gold 2 za početak..

 

 

Zaboravio sam napomenuti da je Ter Stegen opet broj 1 golman u igri. Probao sam i Edersona i Alissona, Neuera, Courtoisa... Ali ovaj je najbolji 

 Samo 

 

Odlucili su da je X. Teska komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Sad igram protiv nekog idiota, zove se lik2013, ekipa qatar tim ili tak nešt s qatar. Sudi mu igra penal za PROTRČAVANJE mog Militaa jedno METAR od njegovog igrača, koji nije ni spotaknut, ni pao, promašio sam ga dakle za metar, igra sudi penal....

Logično da sam izišao van nek si jebe mam. i on i ea.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Sjebo sam se.. Trebao sam prvo rivalse igrati nabiti što više pts ovako imam ono 12400? A u pm i ea kud povezose rivalse sa fut champions.. 

 Bili su uvijek povezani sa rivalsima. Samo kaj nisi nikad imo mutavi limit koliko ces igrat igru. Uopce mi nije jasno cemu su isli drkat po tome. Samo ne znam kad bi nabio te pointse. Igrajuci DR i WL u 3 dana. 

 Nije ni meni jasno koji đavo su u to isli dirat? Da vise ljudi drma po sb ili sta? Prosle godine nisam sb pokrenuo necu bome ni ove. A bome me.ne interesiraju ni oni timovi. Previse je to modova da ja trosim vrijeme na njih. Odigram preko tjedna nesto rivalsa ako stignem wl i amen. 

 Kupi FP ako zelis bolje nagrade. FuT postaje sve vise ko one Free MMORPGovi gdje je sve "free" ali do nekih stvari nikad neces doc ako ne uzmes "pretplatu". To na kraju ispada ko ovo. Biras izmedu WL i DR. Osim ako nisi dovoljno bolestan da natezes jedno i drugo u 3 i pol dana.

Doalovno su ubili igru izmedu ponedjeljka i petka. Ovako bi odigral koji DR da odrzis rank. Sad nista. 

 Fucka se meni za nagrade, sto dobim dobim i ne bi nista bolje dobio da uplacujem fp sto mi nije ni na kraj pameti. Ako padne koji bolji super, ako ne opet dobro. Igrat cu s onim sto kupim za coinse kad mi dosadi rasprodat cu ekipu pa kupit neku s druge lige i tako dok ne izgubim volju. Sve isto kao i proslih godina. Iskreno nisam ni procitao sve novitete. Otvorim igru i igram sta mi dozvole, dok mi je dosta alt+f4 i ciao.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

 Kupi FP ako zelis bolje nagrade. FuT postaje sve vise ko one Free MMORPGovi gdje je sve "free" ali do nekih stvari nikad neces doc ako ne uzmes "pretplatu". To na kraju ispada ko ovo. Biras izmedu WL i DR. Osim ako nisi dovoljno bolestan da natezes jedno i drugo u 3 i pol dana.

Doalovno su ubili igru izmedu ponedjeljka i petka. Ovako bi odigral koji DR da odrzis rank. Sad nista. 

Jebeni mit. S obzirom da sam ove godine fifu dobio na poklon a prije toga sam već pripremio novce za nju i stavio ih na PSN a druge igre me ne interesiraju, odlučio sam novce potrošiti na FP. Kupio sam 12k fifa pointsa. To je 80 packova. U 80 packova nisam vidio walkout. Najbolje kartice su mi bile dvije ratinga 85 koje nisu vrijedile 6000 coinsa. Nekoliko 84 koje isto nisu ništa vrijedile. Jedino vrijedno spomena je bio traore rating 79 kojeg sam dobio dva puta i prodao po 30k coinsa i Klostermann ratinga 80 koji je isto toliko otprilike vrijedio, ne sjećam se više točno. Uz 5 shadow kartica i 5 hunter kartica sve ostalo je bilo teško smeće. No pošto se radilo o početku igre prodavši masu tih kartica koje ništa ne vrijede pa nekim transakcijama na marketu uspio sam doći do momčadi koju sada imam. Dakle, da sam se oslonio na ono što sam dobio u packovima imao bih golu kitu. Brijem da bi mi trebalo oko 200 000 fifa pointsa da bih si složio ovakvu momčad kakvu imam s obzirom što sam dobijao u packovima. I sad nek mi netko kaže da dobijaju samo oni koji kupe FP. Sve sam isprobao. Otvorio sve packove koje sam dobijao unutar SBC, te sve one packove koji su se dobijali igranjem i na kraju kupio 80 packova i rezultat je uvijek isti. Goli kurac.

15 godina
offline
FIFA 21

Ma moš ti slagat momčad kakvu hoćeš i da igra tko hoćeš, dok god je igra u stanju kao i svake godine do sada, sudit penale u 89oj minuti koji penala vidili nisu, razmicat ti obrambene igrače tak brzo da bi prošao trajekt kroz sredinu terena, vući golmana s gola bez obzira što on nema trait da leti s gola nit si ga ti vukao trokutom, da ti igrač sa 99 finishingom može 5 šuteva za redom poslat na tribine, da ti sudac daje žuti karton za odgurivanje ramenom u 3.oj minuti igre, a protivniku za uklizavanje s leđa na 16m od gola ništa, dok god mi imamo takva sranja, ova igra je kao i svake godine do sad SMEĆE.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Igrajuci ovu igru ti moras psihicki skrenut, tu nema dileme. Prestao sam igrat FIFAu 20 jos tamo u 6-7mj. Na niti jednoj Multi igri ne pizdim ko ovdje. U zadnje vrijeme mlatim CoD Cold War betu. Ma samo peglas covjece, nemas brige. Ako si bolji, okretniji, snalazljiviji... Imat ces pozitivan K/D.

Ovo je van svake pameti. Lik trubetina kakve nema. Al se ti mozes jebat kad Lacazet nagura moje CBove u dzep.

Gol za 3-3 zabija tak da ja presjecem loptu, on mi ju oduzme automatski... Ponovno oduzmem loptu, ponovno njemu. Izadem sa golmanom van, obrana... Lacazetu na prsa, volej i gol. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice