FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.815
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

 jel se mora prvo instalirat igra sa cd-a i onda kad to zavrsi tek krene skidanje next gen ili kako?

Moraš imat instaliranu igru i disk igre umetnut u konzolu.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo sad nakon sto kliknem na 3 tacke izbaci fifa next lvl edition i pise da je 599 kuna. Svasta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Spreman za sutra. Nakupio malo ovih dana, pa ćemo vidjet kakav će promo bit. A i ako ne bude, otvaram, pa šta bude, ionako sam krenuo u remont ekipe, odletilo je već par prvotimaca na market jučer, a i ovi što su ostali su uglavnom tradeable, tak da ko god mi digne tlak ovih dana, ode na market, uletilo šta iz ovih pustih rare mega k.palac packova ili ne.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Evo sad nakon sto kliknem na 3 tacke izbaci fifa next lvl edition i pise da je 599 kuna. Svasta.

 Haha probali su, nebres im uzet za zlo :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
miikaa77 kaže...

Evo sad nakon sto kliknem na 3 tacke izbaci fifa next lvl edition i pise da je 599 kuna. Svasta.

 Haha probali su, nebres im uzet za zlo :D

 Hahahaha, komedija. Javio sam im se na ea help valjda rijese.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

Evo nesto za one koji se vole kockat.

 

Hazard je bia 861k u utorak ujutro, 820k u utorak prije utakmice. Sad je oko 700k. Ocekujem da ce sutra oko 6 jos vise past.

 

Ako Real dobije Borussiu prolazi grupu i Hazard skace po mojoj procjeni na 900k+ sljedecu srijedu/cetvrtak. skoro 200k dobiti po kartici.

A ako ispadne onda pada na 300k i siguran gubitak oko 400k. Malo previše za riskirati no tko ima dovoljno coinsa pa da se kocka, zašto ne. Neki to vole.

 Ja baš navijam za Real Madrid, i volim se kockati, a Real kako igra u zadnje vrijeme ne bih se cudio i da ne prodju, tako da ne bih nikome preporučio da se kocka sa time.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Spreman za sutra. Nakupio malo ovih dana, pa ćemo vidjet kakav će promo bit. A i ako ne bude, otvaram, pa šta bude, ionako sam krenuo u remont ekipe, odletilo je već par prvotimaca na market jučer, a i ovi što su ostali su uglavnom tradeable, tak da ko god mi digne tlak ovih dana, ode na market, uletilo šta iz ovih pustih rare mega k.palac packova ili ne.

 Alesandrini engine? Kante anchor? Hm,ne znam baš, ne bih se baš složio sa tim chemistry styles, ali svatko ima svoje neke vizije i mišljenje.. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
jopis kaže...

Spreman za sutra. Nakupio malo ovih dana, pa ćemo vidjet kakav će promo bit. A i ako ne bude, otvaram, pa šta bude, ionako sam krenuo u remont ekipe, odletilo je već par prvotimaca na market jučer, a i ovi što su ostali su uglavnom tradeable, tak da ko god mi digne tlak ovih dana, ode na market, uletilo šta iz ovih pustih rare mega k.palac packova ili ne.

 Alesandrini engine? Kante anchor? Hm,ne znam baš, ne bih se baš složio sa tim chemistry styles, ali svatko ima svoje neke vizije i mišljenje.. 

 Tako je. Kak ti znas kak ja igram?

Kanteu stavit shadow i boostat vec dobre def statse,a stavit ga radi brzine, meni je bzvz. Ionako igra drop back. Znaci boostam mu snagu i agresivnost koje ima losije. Cime, logicno anchorom jer sam dobio i speed boost, i def. boost uz zeljeno pojacanje snage.

 

Alessandrini mi igra na krilu, ako udje u 16, ima vec dobar sut, a za krilo mi treba sto bolji pas i cross, a sa enginom sam dobio uoravo to, plus malo na brzini i agilnost, balans i dribl. Opet logicno. Meni, mom stilu igre. 

 

Ne kontam ekipu koja se s tim smara ko da sam maestra stavio na kantea i drzim ga na camu, a alessandrinija na cdmu ko neki ovdje sto drze martiala na cdmu i igraju tak....

Isto svi pljuju griezmana, meni je step up naspram havertza. Ili vvd, od njega.ove godine samo ime vrijedi tih 300+ tisuca coinsa. On mi je prvi sljedeci na listi za odstrel iz kluba. Drzim ga jos samo zato jer mi je ovak ok ko igrac, inace, ingame, ni sjena lanjskog vvda.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sam danas napravio potm lewandowskog i prodao benzemu i ramosa. Sad imam desno bayern, a lijevo bpl u 442. Goretska je teški očaj ali do poluvremena moze izdržati. A napadac koji ima "mozga" mi treba u napadu jer werner mi je radio sramotu. Za sad je lewa ono, nije neka sreca da bi sad padao u nesvijest, ali zabija kad mu se pruži prilika. Pošto sam veliki madridista nadam se da će pasti neka ikona da vratim el capitena i da cu imat 100k coinsa viska da imam if benza barem na klupi. Ali neka ja sam s benzom u napadu drmnuo elite i to je ono sto vrijedi. Sad dalje gold 3 i lewa koji mi je isto drag, ali sta su mu napravili s finesse udarca je sramota. Golman lovi živu loptu doslovno svaki put. Vidit cemo ovaj vikend, lewa je dao volje da se igra. :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Mortiis kaže...

 jel se mora prvo instalirat igra sa cd-a i onda kad to zavrsi tek krene skidanje next gen ili kako?

Moraš imat instaliranu igru i disk igre umetnut u konzolu.

 Ma jučer sam kupio igru novu zapakiranu još je na njoj naljepnica PS4&PS5. PS5 je disk verzija i naravno da je disk unutra.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ne znam tocno ime korisnika, ali ovdje kuka da mu ne daju od 20 paketa karticu visu od 80 rating, sad mlgu rec da se suosjecam s njime.. sinoc otvorim 3-4 mega packa, najveca kartica 80 Militao sta vrijedi 2000 coinsa. Pa upucat ih treba!!
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ovaj tim imam. Vi iskusni sta kazete (posto ne znam najbolje obranu igrati) da uzmem Varana, i prodam Salaha, te na Salahovo mjesto ubaciti und Sterlinga?!
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
FIFA 21

Očito imaju probleme s poteškoćama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Evo sad nakon sto kliknem na 3 tacke izbaci fifa next lvl edition i pise da je 599 kuna. Svasta.

Pa klikći skroz do naplate pa vidi što će pisati? Jesi probao?

12 godina
offline
FIFA 21

Sad sam odigrao 4 partije rivalsa i u tri sam baš uživao jer se igra nije umiješala u konačni rezultat.

Od te tri partije jednu sam pobijedio, a dvije neriješeno odigrao, da ne mislite kako uživam samo u pobjedama :)

Gameplay bez trzanja, bez skokova pinga sa 48 na 148, baš odlične partije, podjednaki protivnici i nadmudrivanje do zadnje sekunde.

 

Ova zadnja... Ronaldo je bio u napadu pa valjda zato... i možda zbog toga što sam odmah u prvom napadu imao mrvu šansu... lobam golmana, ali je lopta bila spora i njegov Varane ju je izbio s crte.

Nakon toga je sve što je moglo poći loše za mene se dogodilo.

Od toga da je s Ronaldom zabio gol maltene kroz golmanov trbuh - ne znam kako je lopta prošla, ali pucao je direkt u golmana, pa do odbijanaca, moji pijani, sve u kurcu.

Na kraju sam ipak izvukao 3-3 jer je lik panjina teška, al to mi ide na kurac jer ja sam tu partiju igrao protiv dva protivnika - njega i AI-a, a takve partije se teško dobivaju.

 

BTW

Probao sam Mahreza... odmah iz prvog šuta je zabio finess u suprotni kut - to mi se sviđa, dobar je i za sada sam zadovoljan kako se ponaša u igri.

Ali jebeš Mahreza, neki dan sam uzeo Varanea... bilo mi je pun kurac mučiti se sa Ramosom koji je očito inferiorniji od svih pajaca u ovoj igri.

Puko mi film, prodao Ramosa i uzeo Varanea - idemo full meta, boli me kurac :)

Dakle, Varane - ne znam zašto, ali u ovih par utakmica što sam odigrao s njim, taj jede sve na terenu.

Bilo da ga kontroliram ili ne, to je strašno kako je uvijek na pravom mjestu, s lakoćom oduzimam lopte s njim - definitivno najbolji CB s kojim sam igrao do sada.

Gomez je dobar, ali Varane je duplo bolji.

 

Žao mi je Ramosa jer sam s njim pucao penale koje je odlično izvodio, a najbolji mi je bio iz kornera pošto sam prilično često zabio s njim.

Sad sam truba na korneru jer nema tko zakucati glavom, a to je ponekad važno kad sam očajan i ne mogu iz igre zabiti :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
FIFA 21

Kakva su predviđanja za TOTGS? Po meni su zicer Messi, De Bruyne i Kimmich, za ostalo ne znam. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Sad sam odigrao 4 partije rivalsa i u tri sam baš uživao jer se igra nije umiješala u konačni rezultat.

Od te tri partije jednu sam pobijedio, a dvije neriješeno odigrao, da ne mislite kako uživam samo u pobjedama :)

Gameplay bez trzanja, bez skokova pinga sa 48 na 148, baš odlične partije, podjednaki protivnici i nadmudrivanje do zadnje sekunde.

 

Ova zadnja... Ronaldo je bio u napadu pa valjda zato... i možda zbog toga što sam odmah u prvom napadu imao mrvu šansu... lobam golmana, ali je lopta bila spora i njegov Varane ju je izbio s crte.

Nakon toga je sve što je moglo poći loše za mene se dogodilo.

Od toga da je s Ronaldom zabio gol maltene kroz golmanov trbuh - ne znam kako je lopta prošla, ali pucao je direkt u golmana, pa do odbijanaca, moji pijani, sve u kurcu.

Na kraju sam ipak izvukao 3-3 jer je lik panjina teška, al to mi ide na kurac jer ja sam tu partiju igrao protiv dva protivnika - njega i AI-a, a takve partije se teško dobivaju.

 

BTW

Probao sam Mahreza... odmah iz prvog šuta je zabio finess u suprotni kut - to mi se sviđa, dobar je i za sada sam zadovoljan kako se ponaša u igri.

Ali jebeš Mahreza, neki dan sam uzeo Varanea... bilo mi je pun kurac mučiti se sa Ramosom koji je očito inferiorniji od svih pajaca u ovoj igri.

Puko mi film, prodao Ramosa i uzeo Varanea - idemo full meta, boli me kurac :)

Dakle, Varane - ne znam zašto, ali u ovih par utakmica što sam odigrao s njim, taj jede sve na terenu.

Bilo da ga kontroliram ili ne, to je strašno kako je uvijek na pravom mjestu, s lakoćom oduzimam lopte s njim - definitivno najbolji CB s kojim sam igrao do sada.

Gomez je dobar, ali Varane je duplo bolji.

 

Žao mi je Ramosa jer sam s njim pucao penale koje je odlično izvodio, a najbolji mi je bio iz kornera pošto sam prilično često zabio s njim.

Sad sam truba na korneru jer nema tko zakucati glavom, a to je ponekad važno kad sam očajan i ne mogu iz igre zabiti :)

 

Imam Varane-a od samog početka i meni jako ovisi o gameplay-u, tj. AI-u kako igra. Zna bit briljantan, a znaju ga i krila od 170 visine srušiti na pod, de fakto proći kroz njega. 

11 godina
offline
FIFA 21

kolko je trava i teren losiji na ps5 nego ps4 pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21

A vidis da je varane glitcho br1 ove godine da je u svim meta ekipama. Ja ne igram ovu wl pa cu na miru preslozit tu lijevu stranu, telles i vvd out, varane i mendy in. Vidim da svi glitchevi koje je vvd imao lani ove godine rade na varameu, bas sam malo pregledavao videe kojekakve s gameplayom.

Isto kak je faking Ake jedan od boljih cba u PL.

A ramosa sam htio kupit, i kad sam vidio da je rapidno u par dana pao sa 200k na manje od 100, znao sam da nes smrdi, tj da su ga ujebali.

Cak kontam i gomeza i bellerina ispirit iz ekipe i stavit koundea i onog francuza iz njemacke lige rba, rulebreakers. Jedino me golman pati onda, al vratit cu ter stegena na gol, bio mi je dobar, edersona sam imao samo zbog vvda i gomeza. Cak i da ne kupim varanea imam onog objective aidooa isto mi je sad prvih par tekmi bio dobar skroz, mozd ga stavim 20,30 tekmi pa da vidim kak ce se ponasat. Meni je lako kemijat kad su mi i vvd i gomez i telles i ederson trejdabl :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ne znam tocno ime korisnika, ali ovdje kuka da mu ne daju od 20 paketa karticu visu od 80 rating, sad mlgu rec da se suosjecam s njime.. sinoc otvorim 3-4 mega packa, najveca kartica 80 Militao sta vrijedi 2000 coinsa. Pa upucat ih treba!!

 Ti si kume otvorio 3-4 Mega , a ja sam otvorio Rare player, 3 Mega, 2 Rare Mega i sav Marque Match up Uefa i obican i nisam dobio karticu vecu od 83. A kolega movie ista stvar. Vidim svi otvarali one neke 82+ pekove sta su bili u black friday ja otvorio 3 komada dobio 3x 82 rated, a ekipa otvara Neymarove, Totw igrace itd.

Ja imam jednu teoriju prije par godina na PC sam igrao mislim da je Fifa. 16 bila i na pola negdje sam kupio preko fejsa coinove , a pojma nisam imao da je to kao ilegalno jer sam prvi put igro FUT tada. Nakon 2 puta od kupovine iduci dan su mi uzeli sve coinove i dali opomenu i normalno vise nisam kupovo. Zatim nisam igrao FUT do prosle godine. Ni onda a ni sad nemam bas srece i imam osjecaj da su mi oznacili account koliko god glupo mozda zvucalo to kao neka teorija zavjere, ali eto account je isti od onda. Iduce godine cu napravit novi EA account  pa pocet sa njim.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

 

Imam Varane-a od samog početka i meni jako ovisi o gameplay-u, tj. AI-u kako igra. Zna bit briljantan, a znaju ga i krila od 170 visine srušiti na pod, de fakto proći kroz njega. 

Jbga, nisam puno igrao s njim pa se nisam susreo s takivm stvarima.

Još mu nisam ni loyalty napucao na 10 pa se možda zato kurči da ga ne prodam odmah :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

A vidis da je varane glitcho br1 ove godine da je u svim meta ekipama.

Ja sam Ramosa uzeo kad je bio 80k, a prodao ga za 90k mislim tako da nisam čak ni popušio na njemu.

 

Bellerin je propuh - dao sam mu šansu više nego je trebalo i zato me par puta koštao poraza.

Zato sam ga izbacio iz ekipe i vratio Wan Bissaku, a Bellerin će u neki SBC.

 

Što se golmana tiče, ove godine su oni namanje bitna stavka u igri tako da po meni ne treba trošiti coinse na njih nego pukneš Popea i na miru si.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Danas bi ekipu mogao napustit Gomez, kupim mid Cannavara i jos mi ostane coinsa da Wijnaldumu nadem zamjenu. Nekako mislim da je to, onda to. 

Pricekat danas poslije 7 kad ekipa sumanuto dere po FP zbog tamo nekih TOTGS.

 

Meni nije jasno kako nikome Bellerin ne pase. Brz, agilan... Kaj ti vise treba. Moze gore dolje 2 dana ako treba. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 12:17 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ne znam zasto uopce otvarate pakove kad u njima nema niti jedan promo a totw ne moze bit gori. Svi cuvaju pakove za veceras zato market i nije narasta od wl/dr nagrada.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Ne znam zasto uopce otvarate pakove kad u njima nema niti jedan promo a totw ne moze bit gori. Svi cuvaju pakove za veceras zato market i nije narasta od wl/dr nagrada.

 Zato jer da hoce doc... Doslo bi. Tih manje od 1% ( kolko tocno, nitko ne zna) na totga ne znaci ama bas nista. Kaj se otvorilo jucer i prodalo, danas ce poslije 7 vrijediti kikiriki. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Meni nije jasno kako nikome Bellerin ne pase. Brz, agilan... Kaj ti vise treba. Moze gore dolje 2 dana ako treba. 

Često zuji bezveze, otpuše ga svaka šuša, ne znam jesam li jedan duel na snagu dobio s njim.

Par puta su igrači doslovno prošli kroz njega.

Slabo se uključuje u obranu kad ga prođu.

To što je brz mi slabo koristi kad je sve ostalo loše.

Bolje imati nekog sporijeg, a na kojeg možeš računati u datom trenutku.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Grga1984 kaže...

Očito imaju probleme s poteškoćama.

 Jel ti dosao update? Meni jos nista.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 

Meni nije jasno kako nikome Bellerin ne pase. Brz, agilan... Kaj ti vise treba. Moze gore dolje 2 dana ako treba. 

Često zuji bezveze, otpuše ga svaka šuša, ne znam jesam li jedan duel na snagu dobio s njim.

Par puta su igrači doslovno prošli kroz njega.

Slabo se uključuje u obranu kad ga prođu.

To što je brz mi slabo koristi kad je sve ostalo loše.

Bolje imati nekog sporijeg, a na kojeg možeš računati u datom trenutku.

 Dobro, svatko ima svoje... to stoji. Slabo je u obrani kad je H/L. Sa njim je jako bitno dobro raditi tajming sa L2. Ima odlican dribling stats i to ga izvlaci. Zavuces se ispred igraca i samo nosis loptu. Ja ga igram sa Shadowom jer mi Backbone se nije pokazao kao nekaj krucialno u njegovim PHY. Imao sam Walkera na toj strani i iskreno nemam pojam zasto on i dalje drzi 90k cijenu. Osim kaj ima pace, lik je nezgrapan do kraja. Semeda nisam probao, imam ga untr u ekipi. 

Na lijevoj strani Mendya nakon kaj se potrosi mijenja onaj Lima iz objectiva. Strasna kartica. Nakon kaj sam krenul igrat sa napadackim bekovima, sjetio sam se njega kao supersuba. 2 tekme, 2 gola ima. Ne znam zakaj, ali frajer je konstantno u izvrsnoj poziciji za gol. Jos kad vidis da je desnjak, samo ju zavuces u suprotni kut. 

 

Danas sretno svima sa gameplayom i sto dalje u WL. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Dobro, svatko ima svoje... to stoji. 

Jbga, ja igram bekove stay back pa mi dribling i brzina nije toliko bitan.

 

Walkera sam probao jedanput, ne znam je li swaps bio ili draft - to je kartica koja sama odrađuje posao.

Igrao sam jednu ili čak dvije utakmice s njim i oduševio me koliko puta je bio u pravo vrijeme na pravom mjestu, a loptu je uzimao samo tako.

Zato mu i je tolika cijena, a i Englez je pa se dobro linka s Gomezom.

 

Ja trenutno na RB koristim Wan Bissaku i za ono što meni treba je on odličan.

Tu i tamo ga prođu, ali ne toliko kao Bellerina.

Semeda nisam probao, ali navodno je dobar - njega ću kad jednog dana kupim Ronalda :)

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Ne znam zasto uopce otvarate pakove kad u njima nema niti jedan promo a totw ne moze bit gori. Svi cuvaju pakove za veceras zato market i nije narasta od wl/dr nagrada.

 Zato jer da hoce doc... Doslo bi. Tih manje od 1% ( kolko tocno, nitko ne zna) na totga ne znaci ama bas nista. Kaj se otvorilo jucer i prodalo, danas ce poslije 7 vrijediti kikiriki. 

 

sta se moglo otvorit?

Jbt 10 kartica je ostalo u igri/packovima koji nisu fodderi, a fodderi tesko da ce past ako bude dobra cijena potm felixa i tribali bi dat ili nova 3 icon sbc igraca ili novi icon sbc.

 

+ jos na sve to rast ce low meta kartice zbog icon swapsa i totgs obj kartice.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice