FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Probat cu uzeti pare jos za diviziju jedan prije nego istekne pretplata ili mi cir pukne. Jedini nacin igranja iznad 1800 je drop back, zaljepiti s selotejpom l1(koji ja jos ne kuzim jer moji ne rade to sto rade njegovi) i naravno brza kontra i lopta u for. I vecina ih pojma nema o nicem. Da je zabiti tesko ko u prosloj fifi muxio bi se u 4 diviziji, ali kako je obrana nepostojeca i kad te skripta bije 100% manualna takav panj se kurci po visokim divizijama. Igrao sam s jednim koji napad igrati ne zna jednistavno. Nije znao kud bi sam s sobom na postavljenu obranu. Ali je redovito bacao lopte u for i naravno da moji rade animacije ko da ih netko puca iz puske. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 23:31 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Napad je odlican, al me jebe ova zadnja linija. Tocnije liejva strana. Rui i Skriniar jednostavno ne budu dovoljno dobri za ovu metu. Gledao sam da uzmem Gomeza umjesto Eriksena i Koulibalya. Uz to sam htio uzet Hernandeza lijevo, al onda koulibaly nije na full chemu. Mogu jedino ic direkt na full PL ekipu jer imam untr. Llorisa. 

Ako netko ima kakvu ideju kaj napravit sa lijevom stranom za WL, nek puca. Jer ja nemam ideje.

 

180k na racunu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 23:41 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Stigao update a i dalje svaki korner neki moj igrač hoće škaricama zabit. I onda tu i tamo napravi faul u napadu za žuti.  Pa dokle više ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Napad je odlican, al me jebe ova zadnja linija. Tocnije liejva strana. Rui i Skriniar jednostavno ne budu dovoljno dobri za ovu metu. Gledao sam da uzmem Gomeza umjesto Eriksena i Koulibalya. Uz to sam htio uzet Hernandeza lijevo, al onda koulibaly nije na full chemu. Mogu jedino ic direkt na full PL ekipu jer imam untr. Llorisa. 

Ako netko ima kakvu ideju kaj napravit sa lijevom stranom za WL, nek puca. Jer ja nemam ideje.

 

180k na racunu. 

 Umjesto Skriniara kupi i stavi Kostas Manolas, a lijevi bočni Hernandez gold kartica.. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Napad je odlican, al me jebe ova zadnja linija. Tocnije liejva strana. Rui i Skriniar jednostavno ne budu dovoljno dobri za ovu metu. Gledao sam da uzmem Gomeza umjesto Eriksena i Koulibalya. Uz to sam htio uzet Hernandeza lijevo, al onda koulibaly nije na full chemu. Mogu jedino ic direkt na full PL ekipu jer imam untr. Llorisa. 

Ako netko ima kakvu ideju kaj napravit sa lijevom stranom za WL, nek puca. Jer ja nemam ideje.

 

180k na racunu. 

 Umjesto Skriniara kupi i stavi Kostas Manolas, a lijevi bočni Hernandez gold kartica.. 

 Onda su mi van chema Eriksen, Aguero, Manolas i Donnaruma. U tom je problem. Bi ja ti stavio Koluibalya, al onda chem pada. Jedino da Eriksena izbacim i kupim Mertensa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Jebeni one player pack sbc za početnike min overal  75

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Najveci bogovi rade tamo. Daj im koje FP da im podebljamo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Napad je odlican, al me jebe ova zadnja linija. Tocnije liejva strana. Rui i Skriniar jednostavno ne budu dovoljno dobri za ovu metu. Gledao sam da uzmem Gomeza umjesto Eriksena i Koulibalya. Uz to sam htio uzet Hernandeza lijevo, al onda koulibaly nije na full chemu. Mogu jedino ic direkt na full PL ekipu jer imam untr. Llorisa. 

Ako netko ima kakvu ideju kaj napravit sa lijevom stranom za WL, nek puca. Jer ja nemam ideje.

 

180k na racunu. 

 

Biraj napadaca, ostaje ti 64k + 66k kad prodas ove iz serie A.

 

Mozda da pricekas izad 19h sa kupnjom jer bi moga market opet dropat nakon otw team 2 a i WL je odgodjena.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
 

Biraj napadaca, ostaje ti 64k + 66k kad prodas ove iz serie A.

 

Mozda da pricekas izad 19h sa kupnjom jer bi moga market opet dropat na kon otw team 2 a i WL je odgodjena.

Ja ne kužim kako nekome prva opcija može biti reguilon pored dignea. Što ja to ne vidim što netko drugi vidi? Meni je to smiješna kartica sa smiješnim statsima. Ima nešto veći pace a sve ostalo je neusporedivo s digneom. Digneu staviš shadow che i imaš odličnu karticu. Reguilonu bih trebao staviti četiri različite che kartice da se po statsima približi digneu.  I na kraju digne je jeftiniji. Taj nešto veći pace mi nikad ne bi bio razlog da ga kupim. Baš izgleda usrana kartica. Composure 72, reactions 79, jumping 66 itd. Stvarno ne znam.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...
 

Biraj napadaca, ostaje ti 64k + 66k kad prodas ove iz serie A.

 

Mozda da pricekas izad 19h sa kupnjom jer bi moga market opet dropat na kon otw team 2 a i WL je odgodjena.

Ja ne kužim kako nekome prva opcija može biti reguilon pored dignea. Što ja to ne vidim što netko drugi vidi? Meni je to smiješna kartica sa smiješnim statsima. Ima nešto veći pace a sve ostalo je neusporedivo s digneom. Digneu staviš shadow che i imaš odličnu karticu. Reguilonu bih trebao staviti četiri različite che kartice da se po statsima približi digneu.  I na kraju digne je jeftiniji. Taj nešto veći pace mi nikad ne bi bio razlog da ga kupim. Baš izgleda usrana kartica. Composure 72, reactions 79, jumping 66 itd. Stvarno ne znam.

 

+7 pace nije nesto veci nego ogromno veci, pogotovo u ovoj fifi sa ovom sugavom obranom i op dodavanjima u for.

Btw reguilon je duplo jeftiniji od dignea trenutno, zajebalo ljude toliko ih je ulozilo u njega na kraju izvisia za otw 😂

 

Odgodili WL srusit ce se market danas, kasno sam vidia da su odgodili spusia sam 100k vec

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Napad je odlican, al me jebe ova zadnja linija. Tocnije liejva strana. Rui i Skriniar jednostavno ne budu dovoljno dobri za ovu metu. Gledao sam da uzmem Gomeza umjesto Eriksena i Koulibalya. Uz to sam htio uzet Hernandeza lijevo, al onda koulibaly nije na full chemu. Mogu jedino ic direkt na full PL ekipu jer imam untr. Llorisa. 

Ako netko ima kakvu ideju kaj napravit sa lijevom stranom za WL, nek puca. Jer ja nemam ideje.

 

180k na racunu. 

 

Biraj napadaca, ostaje ti 64k + 66k kad prodas ove iz serie A.

 

Mozda da pricekas izad 19h sa kupnjom jer bi moga market opet dropat nakon otw team 2 a i WL je odgodjena.

 Mislio sam pricekat poslije 19h sa kupnjom. Iskreno, ovako nesto sam i gledo slozit. Nest cu skombinirat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Sta je ovo Fut founder
?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...
 

Biraj napadaca, ostaje ti 64k + 66k kad prodas ove iz serie A.

 

Mozda da pricekas izad 19h sa kupnjom jer bi moga market opet dropat na kon otw team 2 a i WL je odgodjena.

Ja ne kužim kako nekome prva opcija može biti reguilon pored dignea. Što ja to ne vidim što netko drugi vidi? Meni je to smiješna kartica sa smiješnim statsima. Ima nešto veći pace a sve ostalo je neusporedivo s digneom. Digneu staviš shadow che i imaš odličnu karticu. Reguilonu bih trebao staviti četiri različite che kartice da se po statsima približi digneu.  I na kraju digne je jeftiniji. Taj nešto veći pace mi nikad ne bi bio razlog da ga kupim. Baš izgleda usrana kartica. Composure 72, reactions 79, jumping 66 itd. Stvarno ne znam.

 Ja sam uzeo totw chilwella, stavio mu shadow, i avion je za reguilona. 

Uzeo, probao, prodao. Tak sam i Fernandinha isto, polakomio se, high rated kartica, odlični statsi osim brzine, a on truba.

Još važem koga na cb uz Ake-a, Gomez mi se čini preskup, a Sanchez,Baily ili Rudiger mi nisu neki upgrejd za Lindelofa, a nekih drugih opcija u PL nema...

Isto se nećkam za golmana, uzet Lenoa ili za 2-3x više Edersona... Kepa i Areola mi brane toplo-hladno, jednu tekmu obrane čuda, drugu samo padaju na dupe. Zato mi se i ne daju neki novci za golmana.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Sta je ovo Fut founder
?

 Netko tko ima FUT account od pocetka FUTa. 11-12g.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...
Sta je ovo Fut founder
?

 Netko tko ima FUT account od pocetka FUTa. 11-12g.

 Vjerovatno čovjek pita zbog toga što kod svakog protivnika u rivalsima piše fut founder.

'Spatchali' su cijene na marketu, sad nemoš ni stavit igrača na market jer ne možeš cijenu namjestit, ako stisneš send to market, zablokira se igra, bitno da su nabili cijene kojekakvim 80-83 super 'meta' karticama, a fut founder bug nisu popravili koji je tu 15 dana.... EA kreteni na djelu....

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja igram sa non rare igracima i vjerujte da ja tu brzinu ne vidim o kojoj pricate!Pa ako postavis dobro odbranu nema da prodje igrac jedino sta mene ubi ovo driblanje nenormalno kakvih pacenika ima
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 14:22 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Otišao malo odmoriti mozak i odigrati squad battles da bih shvatio da i kompjuter igra na isti iritantni način kao i svaki 12-godišnjak...vezanje 7 skillova u 10 sekundi, točnost dodavanja 97%.

Tko god na terenu provede više od 2h dnevno treba dobiti medalju od čistog zlata.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
m77 kaže...
Otišao malo odmoriti mozak i odigrati squad battles da bih shvatio da i kompjuter igra na isti iritantni način kao i svaki 12-godišnjak...vezanje 7 skillova u 10 sekundi, točnost dodavanja 97%.

Tko god na terenu provede više od 2h dnevno treba dobiti medalju od čistog zlata.

 Ma ima brdo caka za zaobic takve gluposti. Fake shot ubrzanje gdje se AI smrzne svaki put. Cekanje istog dok radi SM do zla boga. To izgleda koda je svemirac sa druge strane a zapravo je smijesno lagano za dobit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Kupio prvi puta fifu za UT. Mogu li dobiti tips and tricks od starih znalaca? Kako početi, otvarati packove ili ne, kako lako skupiti coinse, koga pratiti na yt za taktike i slicno? 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 16:08 (Jack Black).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Ja sam uzeo totw chilwella, stavio mu shadow, i avion je za reguilona. 

Uzeo, probao, prodao. Tak sam i Fernandinha isto, polakomio se, high rated kartica, odlični statsi osim brzine, a on truba.

Još važem koga na cb uz Ake-a, Gomez mi se čini preskup, a Sanchez,Baily ili Rudiger mi nisu neki upgrejd za Lindelofa, a nekih drugih opcija u PL nema...

Isto se nećkam za golmana, uzet Lenoa ili za 2-3x više Edersona... Kepa i Areola mi brane toplo-hladno, jednu tekmu obrane čuda, drugu samo padaju na dupe. Zato mi se i ne daju neki novci za golmana.

Ja sam na gol stavio De Geu. Platio ga 19k coinsa i sasvim je ok. Golman je zadnja kartica na koju ću potrošiti coinse jer jednostavno nema smisla. S obzirom da imam španjolca na golu išao sam na ramosa na CB a desno sam stavio carvajala. Mislim da nisam mogao bolje odigrati. Sada su mi stoperi Van Dijk i Ramos. Ramos je čudo na korneru. U ovoj fifi svaka druga tekma gol glavom. Nemam što više tražiti od njega. Kad me protivnik izigra to je gol. No sve ostalo imam pod kontrolom. Ničije lopte, pravovremena izletavanja i presijecanja lopte, skok igru. Za moj nivo igre ne mogu tražiti bolje. Prezadovoljan sam. Još da uzmem Salaha i moja misija u ovoj fifi je završena do izlaska TOTS-a. Ništa ne kemijam niti nadograđujem. Prošle godine sam izgubio na tome par milijuna coinsa.

 

Danas odradim srebrne i u onim svim packovima najbolja karica mi je bio asenjo. Tog lika sam dobio valjda već dvadeseti put. Od marquee sbc isto gola kita. Znači, sve po starom. U packovima se nemam čemu nadati.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
jopis kaže...

 Ja sam uzeo totw chilwella, stavio mu shadow, i avion je za reguilona. 

Uzeo, probao, prodao. Tak sam i Fernandinha isto, polakomio se, high rated kartica, odlični statsi osim brzine, a on truba.

Još važem koga na cb uz Ake-a, Gomez mi se čini preskup, a Sanchez,Baily ili Rudiger mi nisu neki upgrejd za Lindelofa, a nekih drugih opcija u PL nema...

Isto se nećkam za golmana, uzet Lenoa ili za 2-3x više Edersona... Kepa i Areola mi brane toplo-hladno, jednu tekmu obrane čuda, drugu samo padaju na dupe. Zato mi se i ne daju neki novci za golmana.

Ja sam na gol stavio De Geu. Platio ga 19k coinsa i sasvim je ok. Golman je zadnja kartica na koju ću potrošiti coinse jer jednostavno nema smisla. S obzirom da imam španjolca na golu išao sam na ramosa na CB a desno sam stavio carvajala. Mislim da nisam mogao bolje odigrati. Sada su mi stoperi Van Dijk i Ramos. Ramos je čudo na korneru. U ovoj fifi svaka druga tekma gol glavom. Nemam što više tražiti od njega. Kad me protivnik izigra to je gol. No sve ostalo imam pod kontrolom. Ničije lopte, pravovremena izletavanja i presijecanja lopte, skok igru. Za moj nivo igre ne mogu tražiti bolje. Prezadovoljan sam. Još da uzmem Salaha i moja misija u ovoj fifi je završena do izlaska TOTS-a. Ništa ne kemijam niti nadograđujem. Prošle godine sam izgubio na tome par milijuna coinsa.

 

Danas odradim srebrne i u onim svim packovima najbolja karica mi je bio asenjo. Tog lika sam dobio valjda već dvadeseti put. Od marquee sbc isto gola kita. Znači, sve po starom. U packovima se nemam čemu nadati.

 Da, osim što imaš 2 najbolja stopera u igri, za tvoj nivo igre nemoš tražit bolje. Ma to mi puno coinsa i dost pretumbavanja u momčadi, mada imam Modrića koji mi je odličan, Dembelea koji mi je tak tak, a J.Albu sam prodao. Da nisam, mogao bi kroz dan dva imat coinse za Ramosa, samo bi mi falila špica iz Lalige za složit lijevu stranu onda. Čak si mi dao sad i za razmišljat, jer je De Gea jeftin dosta, manje košta nego Ederson kojeg sam htio uzet čisto da mi Ake ima 10chem bez problema, ali sam ja gledao opcije Militao ili D.Carlos....

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Jack Black kaže...

Kupio prvi puta fifu za UT. Mogu li dobiti tips and tricks od starih znalaca? Kako početi, otvarati packove ili ne, kako lako skupiti coinse, koga pratiti na yt za taktike i slicno? 

- Igraj SB i skupljaj coinse.

- Napravi sve pocetne SBCeve koje mozes. 

- Na YTu zapratit BorasLegend i NickRTFM. Jedan za gameplay, drugi za market ( ako te zanima ) 

- Taktike koristi svoje. Sve te kvazi taktike na YTu je goli tuki. Slozis ono kaj tebi pase i to je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Militao ili Carlos? Svakako Militao, bar moja ekipa od kad je on tu prima manje golova, i jeftiniji je za ca 20-tak tisuca kad sam ga ja uzimao.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Ja imam Militao i Carlos te spojio sa Tellesom iz Porta i Casemirom cdm za lijevu stranu. Svi sa shadow i nitko skoro ne prolazi. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako ljudi ne znaju igrati obranu to je tragicno. Evo sto se desi covjeku koji igra samo na duge lopte i ostavis mu nakon 2:0 bekove u obrani. Ne zna kud bi sam sa sobom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja pokusao nanovo jedan racun vidi ekipe samo imao 1 draw i stavio me u 3 sezonu 🤭
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Već sam htio napisat kak sam naišao na novi cheat, ali vidim da su novi nvidia driveri smeće.

Crasha mi se igra na desktop kad radim izmjene za vrijeme utakmice. Jutros nije, danas ažuriram drivere, i sad se crasha svaku tekmu. Kakvi debosi, ko da ih ea obučava.

 

15 minuta 'searching for an available agent', i vrti se u krug ili baci još 4-5 min, pa opet ispočetka...

Gori support nego kod ea -.-

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 18:33 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Doziveli smo i to... i to sa stilom :) 50k se dobije za ulazak u div1.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 18:35 (cicek).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Doziveli smo i to... i to sa stilom :) 50k se dobije za ulazak u div1.

 Bravo, ja dok sam skonto zašto mi se igra ruši bez eventa u ev.vieweru i našao krivca u driverima instaliranim danas, popušio sam 200 skilla.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...

Doziveli smo i to... i to sa stilom :) 50k se dobije za ulazak u div1.

 Bravo, ja dok sam skonto zašto mi se igra ruši bez eventa u ev.vieweru i našao krivca u driverima instaliranim danas, popušio sam 200 skilla.

 Nema potrebe stalno nove drivere instalirati ja sam zadnje instalirao prije 3-4 dana i sad sam barem 2 tjedna miran. Al popravit ce ovi u nvidii to ili danas tokom noci ili sutra. Imao sam i ja s warzonom problema kad su ovi dosli, ali su u roku od par sati od kad sam skuzio rjesili problem. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice