FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.081
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 A ti isto bogati ko da ne znas kako ovi iz kanade dišu. Iza doslovno svakog poteza stoji barem jedna spletka. Werner da ima kako velis 87 i da nekim ne tako prevelikim cudom dobiva kartice ko ben yeder prosle ili one prije fife i ea je u problemu. Brzina ce mu se vrtit oko 99/97  vec nakon prvog upgrejda i svaka totw kartica kasnije je beskorisna... Da ima 87 i dobije ajmo rec 3 totw kartice vec ce se vrtit oko 91-92. A nije neka mudrost dobiti totw karticu u engleskoj ligi, jel? Vjerojatno ce dobiti i neku POTM karticu i vec smo na cca 94-95 i doći će opet TOTS kartice i kolko će mu dat 99? Jednostavno si daju prostor i to je to. A i sam znas da ocjene na karticama kurca znace, tak da sto se mene tice mogli su mu dat i 50 ocjenu, on ce se ponasat na terenu kako ce se ponasat. Jos dok se sjetis da se u ovr ocjenu zbraja onaj national reputation i jos jedan parametar ne znam koji, a werner i nije nesto popularan među švabama, tad to sve i drzi vodu. Za bundesligu ove iz EA-a nažalost zaboli ona stvar, jer im je bitnije kinesku i argentinsku ligu dodavat i djelit 94 rated kartice. Do nedavno ih je i za talijane boliko kiki dok se nije ronaldo utaborio u juve. Da nema ronalda u italiji stoperi iz talijanske lige bi bili neupotrebljivi, ali kako jedan od najboljih igraca ikad je logicno marketinski magnet, treba to malo "balansirati".

Recimo za bundesligu... Nažalost kod bundes lige se dešava situacija da EA smatra da liga nije "dovoljno kompetetitvna", pa recimo osvojiti njemacki kup i ligu nema istu tezinu kao osvojiti je u španjolskoj. (engleze ne bih mjesao u ovu recenicu). Čak se i djelomicno s njima slazem po tom pitanju... Pošto smo vidli Jovica kak se snašao u realu... Bilo je vise faktora, ali bemu miša se puno i napromašivao... Ali ne slazem se da je najbolji igrac argentinske prve lige zvijer ravna najboljim igracima BPL-a... Ali ocito raste tržište u argentini pa idu malo na patriotizam... Desila se ista stvar u kini kad su kinezi dobili onu ogromnu financijsku injekciju pa su dofurali brdo "dobrih" igraca i popularizirali nogomet, pa samim time i fifu i evo ti kineske lige u fifi. I jos sto je najbolje paulinho, talisca i ostali su postali bogovi i must have igraci... Sve je to marketing. Da hrvatska ima stanovnika ko i kina ili argentina i kramaric bi se ponašao ko ben yeder.

Kako će se vrtiti oko 91/92 ako dobije tri nadogradnje kada bi u tom slučaju imao karticu ratinga 90? Svaka nadogradnja iznad 85 podiže rating kartice za jedan. Ben Yedder je dobio manje kartica u prošloj fifi od Lukakua a da Werner i dobije toliko kartica koliko ih je dobio Ben Yedder imao bi rating 94 da u startu ima ocjenu 87. I što onda? Po tome onda  sve rare kartice ratinga 87+ nemaju smisla jer će svi morati imati TOTS kartice ratinga 99. Koju će onda TOTS karticu dati messiju i ronaldu koji su sada već blizu maksimuma?

 

Nije neka mudrost dobiti TOTS karticu u engleskoj ligi, kažeš. Ne nije, osim što je konkurencija izuzetno jaka a liga teška. Trebaš ti svaki tjedan postići bolji score od tjedna prije da bi dobio TOTW karticu, pogotovo uz toliko sjajnih igrača. Pogledaj koliko je najviše kartica u jednoj sezoni dobio neki igrač iz engleske lige. Jedan salah je od ratinga 90 uspio doći do ratinga 94, jedan mane je od ratinga 88 uspio doći do ratinga 92, jedan van dijka je uspio od ratinga 90 doći do ratinga 93 a znamo kakve su sezone imali ti igrači. Nisam im samo računao TOTS kartice nego specijalne kartice tijekom sezone.Po tvojoj logici su im onda trebali dati rating 85 jer već nakon dvije ili tri nadogradnje i mane i salah imaju pace 99.

 

Treba realno sagledati statse pojedinog igrača i prenijeti ih u igru a ocjene postaviti onda na maksimum 90 za najboljeg igrača u ligi a svi ostali onda ispod njega.U tom slučaju mogao bih reći da gledaju i paze na dolazak specijalnih kartica. Ovako to ne drži vodu dok imamo toliko igrača ratinga 87+. Gotovo pedeset igrača je dobilo toliku ocjenu. Po čemu su neki od njih zaslužili toliku ocjenu u odnosu na već spominjanog Wernera? Kako se priča, EA namjerno kara klubove koji imaju partnerski odnos sa konamijem ili namjerno karaju pojedine igrače kako bi se o tome pisalo i podizao interes oko igre. Neku drugu racionalnu logiku ja u tome ne vidim. Da ne pričam o paceu pojedinih igrača s čime se sprda cijela fifa scena. Sve je to dobro smišljena priča.

 

1. Upravo tako. Nema smisla pumpat igrace, ako planiras izbaciti 15 vrsti sarenih kartica.

2. Messi i Ronaldo ce imati 99 ko i do sad.

 

1.2. Zapravo ne... Trebaš biti kartica zbog koje ce se prodavati FP. Nemojmo se lagat da EA-a bira TOTW po zaslugama...

2.2. Gle oni balansiraju kartice po potrebi. Tipa ako moras dobiti TOTW karticu, a usput si odabran za POTM oni  ga izbacuju iz TOTW i stavljaju u POTM. Automacki dobijaju jednu nadogradnju plus, a opet imaju i karticu koja košta u svakom smislu rijeci.

3.2. Gle oni bi imali 85 da ovi ne daju "polovnu" karticu. Pise 99speed, ali je zapravo prica drugacija u potpunosti...  I sam si to dozivio tokom igranja.

 

1.3. Ti nakon svih ovih godina ne kuzis poslovanje unutar UT-a. Da oni "sagledavaju realno" statse igraca mogli bi TOTW promo izbaciti kompletno. Vjerovao ti ili ne, ali istina je da oni imaju stroga pravila po kojima igrac ulazi u totw i vjeruj mi jedno od tih pravila je "da li ce potaknuti ljude na kupovanje FP-a/paketica" i ako je ovdje odgovor ne taj igrac nece uci u TOTW. Ubiti može uci ako ostatak momcadi debelo zadovoljava odgovor na to pitanje. To sto je 50 igraca dobilo 87+ rating ne znaci nista. Teoretski da je od tih 50 njih 10 branica mozda ce 10% dobiti jedan upgrade... a ako i dobi upgrade pace ce tom branicu biti 72. Znaci ispada iz plana velikom broju igraca, jer pace je mama. Što opet znaci nece prodavat pakete... Znaci igrac je nebitan, osim sto je walkout pa lijepo izgleda i sto je SBC materijal.

2.3. Iskreno nisam cuo nigdje da se to prica... ITA1 je in samo i jedino radi ronalda... On prodaje paketice i momcadi se grade oko njega. Opet nisu tolko hrabri da forsiraju ikone oko ronalda, vec daju 3-4 igraca koja su u fifi malo jaca pa da se isplati stavit pokojeg iz talijanske lige. Sjeti se samo kako je Allan udarao po guzovima proslu fifu. Van fife nitko nije cuo za njega. Ovo s Lukakom je prica za sebe... Po nekoj njihovoj formuli on ima ocjene kakve ima i to je to. Vjeruj mi Lukaku je njima najmanji problem... Da Ronaldo veli da njegov rating ne valja odmah bi poskocio... Rekao lukaku da je igra dobra ili ne, taj broj ljudi na koji ce to utjecat je nezamjetan i ovi iz fife ni ne trepnu na njegove prozivke.

 

To ti je cijela istina u tom surovom svijetu brojenja novaca... Nitko ne stvara fifu iz gušta... Na fifi je da zaradi pare... Nacin je sljedeci po redu, a neki iskreni EA-user odnos je na začelju i ako postoji je ok, ako ga nema opet ok. Dok pare kolaju sve će se prevladati.

 

6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Mrzim sam sebe jer u zadnja dva dana planiram uzet FIFAu. Kaj je najbolje, uopce me ne drzi hype ovih novih ocjena, igraca, itd... ne pratim uopce novosti oko ''pobosljanja'' u igri. Nego je ocito taj dio godine kada se prednarucuje igra i tijelo trazi dozu pizdarije od mene :D 

 

Inace, imate u gamershopu 430kn za standard boxed verziju i 560kn za champions ediciju. Ako cu uzimat, tu cu uzet. Kao kaj mi je prednarudzba F1 dosla na dan izlaska, tako smatram da ce i FIFA.

 I ja Sime. Ne znam koji mi to kurac treba, ali mozak gura natrag na fifu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja planiram kupiti fifu 21 i taj ea access pa me interesujr kada cu moci da pocnem da skidam fifu i kada cu moci poceti da je igram sa ea accessom jer ga nisam nikada koristio.Meni je bitna igra cisto da se zabavim nisam nikada pucao na neke velike igrace nego cisto kada imam slobodno vrijeme da malo igram!Sa obicnim igracima moj maximum je 5 liga i meni dosta 🤭.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Ja planiram kupiti fifu 21 i taj ea access pa me interesujr kada cu moci da pocnem da skidam fifu i kada cu moci poceti da je igram sa ea accessom jer ga nisam nikada koristio.Meni je bitna igra cisto da se zabavim nisam nikada pucao na neke velike igrace nego cisto kada imam slobodno vrijeme da malo igram!Sa obicnim igracima moj maximum je 5 liga i meni dosta 🤭.

Pretplatnici EA Accessa igru počinju igrati 01.10.  Kupci dvije najjače verzije igre ultimate i champions edition igrati počinju 06.10. Svi ostali igru počinju igrati 09.10.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 9:51 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jedan info.

Ove godine ce se nagradjivat napredak u divizijama, znaci npr ako krenete iz divizije 10 i udjete u 9 odmah dobijate coinse za to. Isto tako ako nakon 5 odigranih placaments meceva zavrsite u div 2, odmah ce se dobijati nagrade za sve divizije koje ste preskocili (div 10 do 2).

Ne mogu se nagrade dobiti dvaput tako da ako ispadnete iz div 2 u div 6 i opet se vratite u div 2 nagrade necete dobit.

Ranking u divizijama (I-VI) bit ce limitiran na 30 meceva sve nakon toga se nece ubrajat al obj i coinse mozete dobijat i rijesavat i dalje.

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
A sa obicnom fifom standard edition i ea accessom jel mogu 01.10 da pocnu igrati?
11 godina
offline
Re: FIFA 21

S 1.10. krenes igrati i imas 10 sati igranja. Onda cekas do 9.10. dok ne izadje igra za standard i onda opet igras.

Kovačić
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
A dali iz Bosne i Hrecegovine ako kupim ps credit recimo 50 dolara mogu li preko ps4 stora kupim ea access hoce li biti validan
11 godina
offline
Re: FIFA 21

To ti se vise ne sjecam, nemam vise PS4.

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
A dali iz Bosne i Hrecegovine ako kupim ps credit recimo 50 dolara mogu li preko ps4 stora kupim ea access hoce li biti validan

 Naravno da mozes. Samo mora bit US account. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Gledam sve ove kartice i po prvi put nemam pojma niti želje slagati momčad s kojom bih krenio igrati. Svakako bih volio vidjeti na početku u momčadi trojac de bruyne, salah i mane. Prošle godine su na startu igre koštali oko 700k coinsa a onda im je cijena počela rasti. Kako doći do 700k coinsa u tjedan dana na startu igre?  S obzirom da sam igru i to ultimate edition dobio besplatno bacit ću 500 kn na fifa pointse da se uvjerim u onu tvrdnju kako u packu dobiju nešto samo oni koji kupuju pointse. Nema sumnje da ću ja dokazati suprotno i opet iz pune vreče pica uhvatiti karu. No na početku igre većina kartica nešto vrijedi pa se možda nešto i skupi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Gledam sve ove kartice i po prvi put nemam pojma niti želje slagati momčad s kojom bih krenio igrati. Svakako bih volio vidjeti na početku u momčadi trojac de bruyne, salah i mane. Prošle godine su na startu igre koštali oko 700k coinsa a onda im je cijena počela rasti. Kako doći do 700k coinsa u tjedan dana na startu igre?  S obzirom da sam igru i to ultimate edition dobio besplatno bacit ću 500 kn na fifa pointse da se uvjerim u onu tvrdnju kako u packu dobiju nešto samo oni koji kupuju pointse. Nema sumnje da ću ja dokazati suprotno i opet iz pune vreče pica uhvatiti karu. No na početku igre većina kartica nešto vrijedi pa se možda nešto i skupi.

 Kad Jesus i Rashford vrijede 50 000 ne dobijem ni jednog, kad padnu na 2200 svaki pack su tu... tako da i ovo s početka budu svi sa <80 pace.

11 godina
offline
Re: FIFA 21

Realno gledano, svaki put kad na furbinu gledas sve te postave sto ljudi rade, "starte squad" pa svaka liga ili nacija da bude 100 chema, na kraju skoci cijena svim tim igracima na pocetku prepre vise... Sjecam se lani Poulsen je bio groblje napadac, no svi su ga stavljali u starter squad i nisi ga mogao dobiti ni za cca 2000-3000 coinsa, cak i vise mozda u pojedinim dijelovima dana, a nit je trcao nit zabijao, bas govno od napadaca, obrambeni igraci su bili takodjer, recimo duo kehrer-diallo su bili skupi ko sam vrag, nakon tjedan dana se vidjelo da ne valjaju nista, ispod 1000 vrijedili non stop kasnije...

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 21

eto next gen fifa izlazi 19.11. vjerojatno jer to je sluzbeni izlazak ps5

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

eto next gen fifa izlazi 19.11. vjerojatno jer to je sluzbeni izlazak ps5

Bit će besplatna nadgradnja čim se prvi put logiraš na svoj acc kada upališ PS5 tako da je nebitno kada izlazi. 

12 godina
offline
FIFA 21

kako je ne bitno kad izlazi?

cijeli svijet iscekuje ps5 i igre na njemu, a tebi je ne bitno haha

koji je kod mene u media markt vec i rasprodan...jer je ocito online pomama za njim bila puno veca nego sto su ocekivali (al doci ce to u ponudu opet vrlo brzo)

 

https://i.postimg.cc/9QDBJ8Fw/Screenshot-144.jpg

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

kako je ne bitno kad izlazi?

cijeli svijet iscekuje ps5 i igre na njemu, a tebi je ne bitno haha

koji je kod mene u media markt vec i rasprodan...jer je ocito online pomama za njim bila puno veca nego sto su ocekivali (al doci ce to u ponudu opet vrlo brzo)

 

https://i.postimg.cc/9QDBJ8Fw/Screenshot-144.jpg

Mislim nebitno je kad fifa  izlazi jer sigurno ćeš moći fifu nadograditi na next gen čim je prvi put pokreneš na PS5. Ja sam danas konzolu rezervirao u SD. Sad čekam 19.11 pa da vidim na što sliči ta next gen fifa.

12 godina
offline
FIFA 21

Ima digitalna verzija za EU accountove na G2A za 450kn. https://www.g2a.com/ea-sports-fifa-21-ps4-psn-key-europe-i10000196157018

 

Ovo je mozda najjeftinije z adigitalnu verziju. Pogotovo za one koji ce uzet Digitalnu verziju PS5.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Mortiis kaže...

kako je ne bitno kad izlazi?

cijeli svijet iscekuje ps5 i igre na njemu, a tebi je ne bitno haha

koji je kod mene u media markt vec i rasprodan...jer je ocito online pomama za njim bila puno veca nego sto su ocekivali (al doci ce to u ponudu opet vrlo brzo)

 

https://i.postimg.cc/9QDBJ8Fw/Screenshot-144.jpg

Mislim nebitno je kad fifa  izlazi jer sigurno ćeš moći fifu nadograditi na next gen čim je prvi put pokreneš na PS5. Ja sam danas konzolu rezervirao u SD. Sad čekam 19.11 pa da vidim na što sliči ta next gen fifa.

 necu je moci nadogradit jer je necu ni uzet za ps4...igre za ps4 me vise nimalo ne zanimaju

nagledao sam se iste grafike i svega istog vec 7 god...

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

 necu je moci nadogradit jer je necu ni uzet za ps4...igre za ps4 me vise nimalo ne zanimaju

nagledao sam se iste grafike i svega istog vec 7 god...

Ovu godinu ne očekujem čuda. Stoga je konami i preskočio ovu godinu da u miru slože igru za koju će se moći reći da je next gen. Govorim čisto o vizualnom izgledu. EA još nije pokazao next gen fifu da vidimo o čemu se tu radi i koliko je grafički igra napredovala. S obzirom da ću opet igrati fut bitno mi je da odmah startam kako ne bih bio u zaostatku. Kada izađe PS5 samo se sa svime prebacim na njega i nastavim igrati. U početku će sigurno biti problema s količinom igrača jer će PS5 igrači igrati samo između sebe. Jedino će nam market bit zajednički s PS4 igračima.

12 godina
offline
FIFA 21

nemogu se sjetiti sta je EA rekao..jel radio potpuno novu igru za PS5 kao sto je to 2K radio sa NBA ili je to ista igra koja ce imat bolju grafiku i to je to?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

nemogu se sjetiti sta je EA rekao..jel radio potpuno novu igru za PS5 kao sto je to 2K radio sa NBA ili je to ista igra koja ce imat bolju grafiku i to je to?

 Najavili su neke stvari koje će biti drugačije na next gen. Ali je pitanje kolika će uopće biti razlika u gameplayu u ovoj prvoj godini novih konzola.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ima digitalna verzija za EU accountove na G2A za 450kn. https://www.g2a.com/ea-sports-fifa-21-ps4-psn-key-europe-i10000196157018

 

Ovo je mozda najjeftinije z adigitalnu verziju. Pogotovo za one koji ce uzet Digitalnu verziju PS5.

 Ja narucio key za origin za PC verziju na stranici cdkeys za 296kn, najjeftinije definitivno!

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...
SimeKZ kaže...

Ima digitalna verzija za EU accountove na G2A za 450kn. https://www.g2a.com/ea-sports-fifa-21-ps4-psn-key-europe-i10000196157018

 

Ovo je mozda najjeftinije z adigitalnu verziju. Pogotovo za one koji ce uzet Digitalnu verziju PS5.

 Ja narucio key za origin za PC verziju na stranici cdkeys za 296kn, najjeftinije definitivno!

 Ako je vjerovati pretvaracu funte u kune. Ovo izade 350kn za PS4. Mislim da cu stornirati narudzbu sa gamershopa i prednaruciti tu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21

Pa kazem, imaju neki dobar popust tu i ja uredno preko paypala platio i cekam key da posalju na release date.

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Pa kazem, imaju neki dobar popust tu i ja uredno preko paypala platio i cekam key da posalju na release date.

 Hvala na toj stranici. Ja ih potpuno zaboravio a uzeo bio zu HZD i GoW za 6funti zajedno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

nemogu se sjetiti sta je EA rekao..jel radio potpuno novu igru za PS5 kao sto je to 2K radio sa NBA ili je to ista igra koja ce imat bolju grafiku i to je to?

Bit će promjena. O grafičkim nećemo govoriti jer bi bilo žalosno da ih nema. Kažu da je potpuno nova mehanika igre. Da su igrači fluidniji, prirodniji. E sad što će biti točno to ćemo vidjeti za dva mjeseca. Čudno mi je da nam do sada nisu ništa pokazali? Možda nemaju još niti približno gotov proizvod pa čekaju. Tko će znati. Opet, ako su onemogučili igru između PS4 i PS5 igrača valjda je to zbog toga što igre nisu iste? Inače market će biti zajednički igračima s PS4 i PS5. To je interesantno

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 8:53 (movie).
12 godina
offline
FIFA 21

kako svi govore razlog zasto 2k nista ne pokazuje od next gen nba je da si ne zele unistit prodaju na ps4, pa da sada izvuku novce koliko mogu prije nego pokazu ljudima igru na ps5...(jer ako je igra vidljivo bolja, mnogi nba na ps4 nebi ni uzimali)..jer platiti igru 60€ da bi ju igrao 2 mjeseca pa bacio u smeće je suludo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Ne drži mi to baš vodu jer imaš one verzije koje će dobiti upgrade za PS5 pa će oni koji su fanovi ionako kupiti to.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: FIFA 21

da, ali zasto bi platio igru 100€ ako je mogu platit 30€?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice