FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Konstantno drzi ball press i izletava. 

 Ako mislis na ono sto je na tipci ko i pass.. mislim da nije to to. Nije to tolko precizna radnja da ti dode do igraca i oduzme loptu drzi distancu stalno. Barem kod mene...

12 godina
offline
FIFA 20

Ovo je bolesno. Igraocje constant pressure od prve minute. Od prve minute ja nemam kome dodat loptu jer je attacking AI mrtav. Dva gola mi je dao jer sam moral ispucat loptu, nakon cega je on odbio loptu sa Cannavarom do mojeg gola, gdje Sane dobiva skok sa mojim stoperom i zabija. Drugi gol jr gol glavom sa Salahom i treci je iz kornera sa Cannavarom. Koje exploitanje igre to je van pameti.

 

Da ne pricam kak igram na 70ms jer iz nekog razloga ping mora bit takav. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ovo je bolesno. Igraocje constant pressure od prve minute. Od prve minute ja nemam kome dodat loptu jer je attacking AI mrtav. Dva gola mi je dao jer sam moral ispucat loptu, nakon cega je on odbio loptu sa Cannavarom do mojeg gola, gdje Sane dobiva skok sa mojim stoperom i zabija. Drugi gol jr gol glavom sa Salahom i treci je iz kornera sa Cannavarom. Koje exploitanje igre to je van pameti.

 

Da ne pricam kak igram na 70ms jer iz nekog razloga ping mora bit takav. 

 Attacking ai je smanjen na pocetku fife i prakticki ne postoji, sto je dvosjekli mac. Sve se mora rucno jer igraci ne otkrivaju prostor sami vec ih moras poslat s L1 rucno. Pojacava skill gap jako al smanjuje faktor zabave u igri. Zato i jesu quick counter i long ball glavne postavke vecini youtube mahera na "toutorial" videima. I zbog toga ja vicem stalno na legacy deff. Ako ja ne znam igrati fifu ne mogu stvoriti 20 sansi s 15 udaraca u okvir i imati 15-20 tackleova u 90 min. Znamo kolko je tesko pogoditi okvir gola, a tek kolko je tesko pecnuti loptu da zaračuna tackle, ako ne pecnes loptu racuna foul. :)

A sto se tice pinga je lag kompenzacija o kojoj pisem vec dugo, ovo sto vidis je nis drugo nego random broj koji se ispisuje ovisno o nepoznatim varijablama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 2:33 (cicek).
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Finale 5. Adrie. Kako ovaj arminho dode do tog finala, meni nije jasno. 

 di su bili komentatori kad sam ja osvojio prvu Adriu u fifi 17 ccc

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
7 godina
offline
FIFA 20

Ove utakmice gore sa videa su prikaz fife 20. Uđeš na reddit, youtube, futbin, svi pišu kako su problem 3* 3* igrači, da su oni "neiskoristivi", bez obzira na bombastične statse, a svi, apsolutno svi od skill movesa rade samo dragbackove i ballrollove. Standardna formacija koja se koristi je 4231, gdje je očito svima stavljeno come back to defence osim onom jednom napadaču. Veći % napada ide preko strane nego kroz sredinu, ali zato nikad se ne vrše centaršutevi, ili se ulazi u 16 po strani ili ako se ne može proći, zaustavlja se i vraća lopta prema sredini u liniji 16-20 metara i onda tu ide taj dragback pa ako prođe. I to je taj začarani krug skill gapa koji se pokušava nametnut.

 

Naravno dodaš odlične servere koje igra posjeduje zbog kojih između ostalog manual tackling sistem više nagradi protivnika nego tebe i dobiješ copy/paste iz utakmice u utakmicu. Vrhunac zabave gaming industrije.

 

 

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

Ove utakmice gore sa videa su prikaz fife 20. Uđeš na reddit, youtube, futbin, svi pišu kako su problem 3* 3* igrači, da su oni "neiskoristivi", bez obzira na bombastične statse, a svi, apsolutno svi od skill movesa rade samo dragbackove i ballrollove. Standardna formacija koja se koristi je 4231, gdje je očito svima stavljeno come back to defence osim onom jednom napadaču. Veći % napada ide preko strane nego kroz sredinu, ali zato nikad se ne vrše centaršutevi, ili se ulazi u 16 po strani ili ako se ne može proći, zaustavlja se i vraća lopta prema sredini u liniji 16-20 metara i onda tu ide taj dragback pa ako prođe. I to je taj začarani krug skill gapa koji se pokušava nametnut.

 

Naravno dodaš odlične servere koje igra posjeduje zbog kojih između ostalog manual tackling sistem više nagradi protivnika nego tebe i dobiješ copy/paste iz utakmice u utakmicu. Vrhunac zabave gaming industrije.

 

 

 I obavezno fake shoot u smjeru branica i nadati se da ce nekom kozmickom silom popracenom delayon napadac iskrsnut ipred branica. Kak bi rekel albert, ponavljanje iste stvari, a ocekivanje drugacijeg ishoda...

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 13:21 (cicek).
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Nevjerojatno koja je to hrpa debila na koje nailazim u WL. 

 

Prva utakmica danas. Lik od prve do zadnje minute igra totalni drop back bez ikakve tendencije da barem proba zabit gol. Cijelo vrijeme ga pusham, stalno sam oko njegovog gola, ali ko za kurac ne mogu zabit. 0:0 u 90 minuta, 0:0 u 120 minuta... Lik me odere na penale. Znači pobjedio je ni kriv ni dužan. 

 

Druga utakmica, totalna preslika prve. Samo kaj sam ovog uspio dobit. 

Treću tekmu lik ima udarce 3/3 i 3 gola, ja 10/7 i 3 gola. I drži me u neizvjesnosti do 70. minute gdi ga više ni ta jebena sreća nije mogla spasit pa je dobio još 3 komada. 

I šećer na kraju.. Na poluvremenu gubim iz jednog jedinog udarca na gol uz promašen penal. Krene drugo poluvrijeme, ponovno penal i crveni. Zabio sam penal, ali čim je bio crveni znao sam da gubim tekmu. Povede me 2:1 u 65. minuti i onda krene show. 25 ingame minuta lik mi nije dao loptu. Ide od jednog bočnog preko stopera do drugog bočnog, krene napred, dođe do centra, pa se vrati nazad. Lopta na stopera, jednog, drugog, pa opet na bočnog, sa bočnim do centra, pa opet nazad. Uspijem odradit dobar presing i moral je krenut prema mojem golu, dođe do 16m, umjesto da proba dodat na špicu ili uć u 16, on stane i vraća loptu opet nazad. Uspio sam u tih 25 ingame minuta dva puta doć do lopte i čim sam ju dobio presjeko mi je dodavanje. Sa Overmarsom. 
Poslije mi se ispričavao u porukama da je morao tak igrat jer je imao crveni i da on ne voli takav način igre ali da to često njemu rade, pa je počeo i on... ma mrš. 

Znači od 16 utakmica kolko sam ih odigro do sad.. 15 je bilo istih. 4231, drop back, igranje na krila. Pa jebem ti mater zar je moguće da 90% ljudi igra igru na isti jebeni način?! Svi se grebu za taj neki veći rank koristeći meta pičke materine, budi frajer pa igraj kak se spada pa da onda vidimo do kud možeš doć. Al likove boli kurac, bitno da ide win, nema veze na koji način...

Trenutno sam na 10-6, od toga 3 poraza su bila baš onak jebački smiješna, 2 zaslužena i 1 koji je mogao ić na bilo koju stranu. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Zna li tko zasto sve utakmice u wl sam igraonu gostima, 20 odigrao sve u gostima??
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Uspio sam sa 9-3 (petak i subota) doć na 12-11.

 

Ovo su 3 zadnje utakmice. Izgubio sam i četvrtu u nizu al to nemam poslikano jer sam rq i ugasio konzolu.

 

Kakvo zlo od igre. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 18:09 (Knappa89).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

https://www.futbin.com/20/player/48499/luka-modric

 

Jaoo kako cu si ga slozit :)

Uz totsf Kovu i Orsica, bice opak trio. Jos uzet Rebica naprijed, i malo se glupirat, ionako vise nikakve taktike ni postave nemaju apsolutno nikakvog smisla

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Jučer prodam neke kartice jer vidim da konačno mogu kupiti tots lewa i reusa pošto im je cijena dosta pala. Prodam i fali mi 80k coinsa. Reko, nije strašno. Imam za otvoriti 12 solidnih packova. Otvorim i najbolja kartica neka srebrna koju sam prodao za 11k coinsa. Ovo ostalo sve takvo smeće da je to strašno. Ne da mi se prodavati kartice po 500 coinsa. Bacim pogled u klub i malo zavrtim srebrne kartice koje imam i nađem njih 5 koje su otišle od 6k do 10k coinsa. Još nešto kartica po 1k do 2k coinsa i skupim čak i malo više nego što mi treba. No meni je interesantnije kako me neće u packovima. Najbolja kartica po ratingu u 12 packova bila je tadić. Pa je li mogu slučajno, ali ono slučajno dobiti neku karticu ratinga 86+? U zadnja tri garantirana tots sbc dobio sam golmane. Ako u srijedu bude tots sbc uopće ne sumnjam da ću dobiti golmana ili alexander arnolda kojeg sam dobio u engleskom tots sbc tako da mogu s njim dupe obrisati. Niti na kraju igre ne žele mi ništa dati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

https://www.futbin.com/20/player/48499/luka-modric

 

Jaoo kako cu si ga slozit :)

Uz totsf Kovu i Orsica, bice opak trio. Jos uzet Rebica naprijed, i malo se glupirat, ionako vise nikakve taktike ni postave nemaju apsolutno nikakvog smisla

 Ja ga idem odma napravit, Futmas verzija mi je jedna od najdrazih kartica ove godine...

 

Edit:

Dakle, došao sam sa 11:9 do zadnjih 10 tekmi. Slijedi niz od 1-5 i eto mene na 12:14. U tom trenutku ukazuje se Luka i mijenja De Jonga u ekipi i momentum se okreće te nakon puno muke uspijevam dobit 2 od iduće tri i doći ponovno do 14 winova. Mislim da mi je dosta :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 21:59 (MBuda).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ekipa što ima, igra li itko jos ovu igru? Ja sam se vratio samo zbog ultimate team red pickova.

 

Evo topla preporuka za jednog igraca, kupio sam ga iz prijeke potrebe,a ispostavilo se da je cijelu ekipu stavio na leđa.

Radi se o moments Larssonu, ako vas nemuci da igrac mora imati 5* weak foot u napadu i 5* skill nema mane kartica. Za 300k sada prava bagatela.

Iznenadilo me koliko je agilan i brz, a tek da nepricam o zavrsnici. 

Svi statsi na slici su iz WL, ima jednu utakmicu vise nego sto imam odigrano u WL jer je jedan protivnik izasao na 0:0 pa mi se nije brojala.

 

Ako vam treba napadac koji ce dati kemije okolnim igracima, jer budimo realni svi sada spajamo hibridne ekipe buduci da imamo par odlicnih igraca i razlicitih liga, razmislite i o Larssonu.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Lucas je 1,5m a Modric sa Gullit statsima i traitovima je 200k. U cem je fora? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Lucas je 1,5m a Modric sa Gullit statsima i traitovima je 200k. U cem je fora? 

Lucas je brazilac iz engleske lige. Sve što tolazi iz BPL ima cijenu veću od realne. Jednostavno najpopularnija liga plus Lucas in igrač. Lošija noga za 5 a agility i balance 99. Pace isto 99. Stamina 93. No uz sve to u ovoj fazi igre ne bih za tu karticu dao 500k coinsa a da ne govorimo o milju i nešto. Nema smisla.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 22:26 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Odradio jedva do kraja ovu prokletu wl i reko idem malo isprobat Modrića i vidjet kakve će mi bit promjene u ekipi koje sam napravio da bi ga uklopio..

Divison rivals, 4. divizija, doleti mi ova ekipa. 

Igrač ko igrač, srednja žalost. Dobio me jedva 2:1 i to na moju pogrešku gdi je zabio taj pobjednički gol. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 22:36 (Knappa89).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zbog cega ja ostajem budan sve im milo jebem. Najgori komplet napisanog koda ikad igdje.

Bio sam 19-5. Da bi zavrsio 20-9. Nenormalna debilnost od igre. Za kraj FC Amirr.. Jedan fini komad turskog debila najevjerovatnije. Koji me skoro dobije. Ja da se na trepavice postavim ne mogu gol dat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 1:14 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Za kaj ja igram ono smeće od SB. Dva rare mega packa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma ja sam opet bio zauzet za vikend i uspio sam odirati 11-3 i tu sam stao. Sad gledam Modrića i frajer je TOP, napokon neka dobra kartica da ne košta milju, 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kako je bokte De Jong u tjedan dana od 1M pao na to da se ne prodaje ni za 600k na PC... :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

još se moram poigrat stavit ben yeddera na cdm i zamjenit ga sa cyprianom za max chem da su svi na 10  ,naravno ingame ben yedder st ,vinicius i atal r/lcam ,modrić cyprien cdm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
MBuda kaže...

Kako je bokte De Jong u tjedan dana od 1M pao na to da se ne prodaje ni za 600k na PC... :(

 Popusio na Suarezu 700k, na De Jongu 500k. To je ok. Ocekivano. Igra je gotova. Uz njih dvojicu, jedino mi je Theo Hernandez tradeable. Tak da me to ne dira previse.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Otvorio sam 53 paketica koje sam sacuvao i bolje da nisam. Najbolje sto sam dobio je Dzeko i nekoliko 83 rating igraca 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Otvorio sam 53 paketica koje sam sacuvao i bolje da nisam. Najbolje sto sam dobio je Dzeko i nekoliko 83 rating igraca 

Ne kradi mi objave...

15 godina
offline
FIFA 20

Idem pobrati ovog brazilca igrajući SB. Dobro će doći kartica velikog ratinga za srijedu. Naravno, sve izgleda lako i rješivo u par tekmi ali kao i obično živa frustracija. Treba zabiti 3 gola s igračem danske lige. Dakle, ja sam uputio neću lagati oko 80 udaraca po golu iz čistih situacija dok nisam zabio tri gola. To što njemu golman brani i što on promaši to nije normalno. Nitko me ne može uvjeriti u suprotno. S 3 metra gađa stativu, prečku, golman brani a kada bi zabio uvijek je bilo zaleđe. Lagano prcanje u mozak dok ne pobereš karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
MBuda kaže...

Kako je bokte De Jong u tjedan dana od 1M pao na to da se ne prodaje ni za 600k na PC... :(

 Nakraju sam uspio ga utopit za 640k... :/

12 godina
offline
FIFA 20

Dobio Alisona iz ovog ''Deluxe'' paketa. Odlican za SBC. Zapravo, fenomenalan.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Dobio Alisona iz ovog ''Deluxe'' paketa. Odlican za SBC. Zapravo, fenomenalan.

 Kaj ide u tom deluxe packu? Svi totsi? Hoće sutra biti tots sbc s ovim najboljim karticama koje su trenutno u packu ili je to sada u ovom sbc?

 

edit: vidim sada da su unutra tots kartice liga petice. Valjda onda sutra dolazi ovaj ultimate tots. Nemam više kartica za oba totsa pa ću pričekati sutrašnji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 20:03 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Dobio Alisona iz ovog ''Deluxe'' paketa. Odlican za SBC. Zapravo, fenomenalan.

 Kaj ide u tom deluxe packu? Svi totsi? Hoće sutra biti tots sbc s ovim najboljim akrticama koje su trenutno u packu ili je to sada u ovom sbc?

 

edit: vidim sada da su unutra tots kartice liga petice. valjda onda sutra dolazi ovaj ultimate tots. Nemam više kartica za oba totsa pa ću pričekati sutrašnji.

 Ovo danas je ocito da se ljudi pociste za sutra. Sutra sigurno dolazi Ultimate TOTS. Bit ce sigurno 86 ili 87. Jer. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Ovo danas je ocito da se ljudi pociste za sutra. Sutra sigurno dolazi Ultimate TOTS. Bit ce sigurno 86 ili 87. Jer. 

86 nema šanse. Prije 87 a ne bih se iznenadio da bude i 88 rating sbc

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice