FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pozdrav, imam fifu 20 na ps4 pro, ali imam problem kada god udjem u igricu moram praviti ponovo postavke kontrolera, zna li neko u cemu je problem? hvala unaprijed, lp

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

pozdrav, imam fifu 20 na ps4 pro, ali imam problem kada god udjem u igricu moram praviti ponovo postavke kontrolera, zna li neko u cemu je problem? hvala unaprijed, lp

 

 Udi pod jednim profilom i stisni save na kraju kad zavrsis. Ako ulazis podmdrugin profilima, nece ti sacuvat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

6 tekmi rivalsa. 4 pobjede, 2 poraza. Za pobjede sam orao, za poraze sam gurao planine. 

 

Prvi poraz. 6-4. Momak je imal Eusebia naprijed i tom covjeku uzet loptu kad je delay je znanstvena fantastika. Standing tackle, Blanc pokupi. Fliper izmedu njegovih nogu nazad Eusebiu... dum gol. Do 35min je bilo 4-0. Dodem na 4-4. Sljedeci napad Eusebio opet ista stvar. Stamina mu je nula, al on ide... 5-4, 6-4... gotova tekma. 

Drugi poraz. Istripao me lik sa bocnim igracima ko niko. Nisam slikao, al kombinirajuci bocne igrace. Imao je 68 dodavanja samo sa RB/LB pozicijama. Ja toliko nisam imal na svojem CAMu - CM - CM. Dobije me 2-1 jer ja nisam bio u mogucnosti pogoditi gol a sve kaj je islo u gol je VDS izvadio. 

Necu se ureknut. Al' mislim da je ovo napokon tjedan kad necu izvisit za par 100 bodova za 2x Ultimate pack. Swapse vise rijetko tko radi. 17k bodova bude valjda dosta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Uhvatio sam sad vremena sa odigram jednu tekmu i vidim 48 ping reko ajde da probamo koja je razlika ako je 6 vise. Naravno delay mocan, ali kako se na malo vecem pingu vidi ta razlika u obrani to je famozno. Ko da igram na nekoj tezoj jacini. Doslovno on moze samo ravno pretrcat i moj branic ce mu se jos maknut ako mu se slucajno nade na putanji. Nevjerojatno. Jos lik zabije 3 gola iz 3 suta i daba. I sad je otvorio pandorinu kutiju i ovu wl cu svaki gol slavit dabom, jebe mi se. Comunity ni ne zasluzuje vise. 

E a ovaj casorla ili kako vec. Koja je to prevara od kartice xD unutar 16 ili ide pokraj gola ili po sredini gola. Trece opcije nema. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Reus u TOTS upgradeu bundeslige i Sommer u 83+ bundeslige, a ne igram s tom ligom :)

Probat ću Reusa ubacit par puta u drugom poluvremenu da vidim kako se ponaša pa ako ne omane možda ostane kao supesub.

 

BTW

Danas sam uzeo Socratesa optimus prime da ga probam i nakon dvije utakmice je optizdio na market.

Mid Socrates je doktor za optimusa tako da ostaje u ekipi do daljnjeg.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Reus u TOTS upgradeu bundeslige i Sommer u 83+ bundeslige, a ne igram s tom ligom :)

Probat ću Reusa ubacit par puta u drugom poluvremenu da vidim kako se ponaša pa ako ne omane možda ostane kao supesub.

 

 Ja bih bubreg dao za tog reusa a dobijem smeće niederlechnera 89. Pa ne mogu vjerovati. Teško da je moglo gore od ovog.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Razmišljao sam preskočit BL sbc jer mi se cini da ima dosta škart kartica i onda na kraju ipak složim i naravno dobijem Gintera :/

Al ajd, bar je Liga NOS ispao onaj Rafa koji se cini ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo mi je mozda najslada pobjeda unazad par mjeseci. Ovakvu budaletinu vec dugo nisam vidio. U pocetku 4231, kompletna momcad na come back, depth 1,width 1. Gullit i Viera nisu jebeno normalni... I jos te iza cekaju dva gospodina koja svi znamo. 

Ja sam mogao uzet loptu i stajat na centru on me nije htio napadat. Nakon kaj sam poveo, rvo druge slike. High pressure. Brze bolje 1-1. Nakon toga ista stvar. Ja 2-1 pa 3-1. Kad je vec bila 80+ min onda je samo nabijal loptu naprijed. Ja ne vjerujem kak je ovaj dosel do ovih igraca a tek kak je dosel dp 1960 ratinga da me moze spojit sa njim.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ja sam dobio valjda najgori drop , a baš sam htio da ne posere 

napokon sam uzeo Atala koji je čudo i sad si mislim s kojom da krenem momčadi u novu wl ali sutra sve ovisi isto i o dropu ,ako uleti eto reus,lewa ,hakimi ,muller brije da ću sa švabama 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Stvarno neznam zašto prije nisam kupio Atala ,znači najbolja kartica koju imam u klubu , čudo neviđeno, može igrat cdm/cm/lcam/rcam/cam/st znači sve,doata je visok ,agilan, jak, brz, ima stamine za cijelu tekmu i još k tome ima 5wf uglavnom oduševljen sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Fifa je jedino mjesto gdje su ti igraci iz Francuske lige dobri. Bas me zanima koliko im PSG i ostali placaju da im igraci budu OP.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 9:44 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

U pickovima Hummels i Kostic

 

2x jumbo rare players i 2x ultimate pack. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Jeli mi moze netko ovo prevest jer ocito ja ne znam engleski. U dvije utakmice ja sam uspio dva puta asistirati sa ubacajem sa De Jongom koji je Nizozemac koji k meni ne prizna da sam asistirao. Radim te smrdljive zadatke u rivalsima namucim se da stvorim situaciju da mogu ispuniti zadatak na kraju mi uvale kurac u usta umjesto izvrsenja objektiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
To sa centarsutem je prebagovano, zato sto ociti gol iz centarsuta ne racuna uopste. Ko zna sta za EA znaci centarsut
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

U pickovima izvuko Kimmicha i Hakimija. 

 

Otvorim 9 packova iz nagrada, 1 walkout 87 rated, jedan board 84 i 7 pavkova bez boarda.

 

Idem otvorit jedan onaj bundesliga 80+ pick, dođe Werner :O 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Jeli mi moze netko ovo prevest jer ocito ja ne znam engleski. U dvije utakmice ja sam uspio dva puta asistirati sa ubacajem sa De Jongom koji je Nizozemac koji k meni ne prizna da sam asistirao. Radim te smrdljive zadatke u rivalsima namucim se da stvorim situaciju da mogu ispuniti zadatak na kraju mi uvale kurac u usta umjesto izvrsenja objektiva.

 Mozdanti nije registriralo kao gol iz ubacaja. Najbolje je low driven cross i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 20

Trebaju ti dva takva asista po utakmici, znaci 2 puta po dva. Meni je sve funkcioniralo bez problema... formacija 442 je najbolja za taj objective, stavi Nizozemce na krila i bacaj. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Jeli mi moze netko ovo prevest jer ocito ja ne znam engleski. U dvije utakmice ja sam uspio dva puta asistirati sa ubacajem sa De Jongom koji je Nizozemac koji k meni ne prizna da sam asistirao. Radim te smrdljive zadatke u rivalsima namucim se da stvorim situaciju da mogu ispuniti zadatak na kraju mi uvale kurac u usta umjesto izvrsenja objektiva.

Dvije tekme moraš imati po dvije asistencije nabačajem. Znači svaku tekmu po dva takva asista. Odradio sam to bet beda.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Znaci covjek je imao 4 red picka od ovih koji su sad aktualni. Znaci da je zavrsio u elite. Pa dajte mi molim vas recite kako me taj ne razmontira? Ako ja ne mogu doc do elite, kako da mi elite igrac ne moze odradit akciju bez da ja barem 3 puta ne uzmem loptu koja mu se vraca. 20 tackleova u obrani imam. Moram nac nekog tko ce mi otkrit tajnu kako motivirati branice, jer mi ne igramo istu igru.

 

E da kupio sam messija, nek ide zivot :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 14:16 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Stisnuo sam za fake shot i onda se dogodilo ovo što možete vidjeti u videu.

Svakakve pizdarije su mi se događale, ali ovako nešto sam doživio prvi put.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Pa to sto vi pricate to sam i radio sa low driven crossom sa De Jongom sam asistirao dva puta po tekmi i to sam uspio napraviti danas i prije dva tri dana kada mi isto nije registriralo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Pa to sto vi pricate to sam i radio sa low driven crossom sa De Jongom sam asistirao dva puta po tekmi i to sam uspio napraviti danas i prije dva tri dana kada mi isto nije registriralo.

Ja sam to odradio s dva klasična centaršuta po tekmi i gotovo. Možda ne prizna low driven cross?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Stisnuo sam za fake shot i onda se dogodilo ovo što možete vidjeti u videu.

Svakakve pizdarije su mi se događale, ali ovako nešto sam doživio prvi put.

 

 Desync. Najčešće se događa kad igraš protiv rumunja ili bugara koji još imaju i torrente upaljene uz igru.

 

Što se tiče ove rasprave za 2 cross dodavanja, SVAKO cross dodavanje se prizna, moraju biti 2(DVA) u utakmici, moraju ih nizozemci napravit. Radi i low driven, 100% ;)

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Desync. Najčešće se događa kad igraš protiv rumunja ili bugara koji još imaju i torrente upaljene uz igru.

 

 

Ne znam otkud je ovaj, ali u zadnje vrijeme me jako često s Turcima spaja.

Prije sam najčešće dobivao Ruse i Rumunje, a sad su Turci preuzeli vodstvo.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/gnlrha/a_picture_speaks_a_thousand_words/

 

Vrijeme je da prestanemo srat i nabadat na kurce. Racunica kaze da je ovo najbolja igra ikad. 

 

EDIT: Unistili su draft, unistavaju i MM polako sa ovim zahtjevima u low tier SBCu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 19:22 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/gnlrha/a_picture_speaks_a_thousand_words/

 

Vrijeme je da prestanemo srat i nabadat na kurce. Racunica kaze da je ovo najbolja igra ikad. 

 

EDIT: Unistili su draft, unistavaju i MM polako sa ovim zahtjevima u low tier SBCu. 

 Pa od mene nisu dobili ni lipe sto se tice FUT-a. Ne znam cak jesu li dobili pare za igru jer sam je kupio na nekoj desetoj stranici za manje love nije ni cudo sto me toliko jebu

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kostić i Pizzi iz red pickova. Moglo je i mnogo gore I guess...

 

Ostalih 9 packova najbolja kartica Shadow i zatim Lukaku :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Odradio marquee i konačno me posralo. Najbolja kartica u pet packova hunter kartica. Za mene je to velika stvar jer obično ne dobijem niti 3000 coinsa vrijednu karticu. Krenulo me...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odradio marquee i konačno me posralo. Najbolja kartica u pet packova hunter kartica. Za mene je to velika stvar jer obično ne dobijem niti 3000 coinsa vrijednu karticu. Krenulo me...

 

 

Ja sam dobio PETOG Onanu u SEDAM packova zadnje otvorenih.

15 godina
offline
FIFA 20

Kako smećara ide a te mu kartice ništa ne znače...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice