FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.545
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mark0md04 kaže...

Necemo i za kraj dovoljno si vec pokaza kakav si, ides se raspravljat sa djetetom od 16god i to dovoljno govori o tebi, pa cu zbog toga ja zavrsit ovu raspravu da te ne sramotim vise.

Pronadi zivot

 Pa ti si radio account za ovaj forum i uletio. Tko te tjerao da dođes. Sta si ti ocekivao? Sta ce se desit?

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Mislim da bi ovdje najpoštenije bilo odradit rematch :) pa da vidimo ko je u pravu, a ko u krivu.. :) 

I nek netko snima gameplay :D 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dobro ak ovaj ima taj legacy defending i ak cicek pobjedi kaj onda cicek ima?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Dobro ak ovaj ima taj legacy defending i ak cicek pobjedi kaj onda cicek ima?

 Hahah dušu :D

12 godina
offline
FIFA 20

Jedna od najgorih WL za mene je bila ovaj vikend. 20-10 zavrsavam. 

 

Svi su postali possession whore, drop back, 4231. Sjede i cekaju. U katastrofalnom gameplayu, jedna pogreska i evo protivnika pred golom. Tekmu koju sam izgubio na 17-5 je bila u rangu ovih cicekovih. Ja mlatim po golu, stvaram... on dode pre mojih 16m, okrene bilo kojeg igraca tup, gol. NIF Messi sa 25m Finess... nemas problema. Ja sa Odegaardom uletim u 16m, puknem u prvi cosak... Oblak je tu. I takvih 10 poraza. U niti jednom porazu ja ne mogu doc protivniku i rec' ''svaka cast, razmontirao si me''. 

Na jednoj strani Objective Jimenez zakucava loptu glavom. Na drugoj strani TOTS Griezmann i TOTS Suarez glume majmune i ne mogu okvir gola pogodit. Druga tekma, potpuno drugacija stvar. 5-0 za mene do 30min, Suarez svih 5 komada, Griezmann isto toliko asistencija. Jesu oni odjednom naucili igrat? Jesam ja odjednom naucio igrat? To necemo nikad saznat. 

 

Kaj se tice ekipe. Nikad zadovoljniji. Nikad kompletniju ekipu nisam imao nego ova. Griezmann i Suarez kad ih ne jebe... nesto... su ubojiti. Odegaard iza njih mi je odlican za igrat. Lagan na lopti, izvrstan pass, izvrsni long shots. Outside foot trait mu negira 3* WF. Stvarno odlicna kartica. A vidim da je 200k. 

Iza napadaca stoji trokut Hednerson, De Jong i Kante. Pisao sam vec o tim karticama. Kante je standardno dobar. Hednerson takoder, vec druga WL sa njim. De Jong je fenomenalan. Gore, dolje... M/H Work rate ga stavlja u poziciju CDMa vise nego CMa. No, L1 i kad dode naprijed ima strasnu sljucu. Obrana Robertson, Blanc, Ramos, Carvajal je fenomenalna. Doslovno nemam kaj rec' na ove kartice. Osim kaj sam popusio preko 300k coinsa. Ne znam zasto se toliko strmoglavio sa cijenom, al 300k je otislo u vjetar. Nadao sam se Elitu, pojeo govno. 

 

Rezime. Nikad bolja ekipa, nikad sretniji sa ekipom... Nikad losiji gameplay i konstantnih 44ms u kombinaciji sa FC Lebanon, FC Teheran i ostalim finim, regionalnim nacijama sa kojima me spaja... daje jednu jako kvalitetnu WL.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo je nogomet koju ovaj community podrzava. Stani iza, daj na bok i silji po strani. Uzmem loptu, gnabry opet samo projuri kroz igraca... Tako 5x. Udem u blok, ma kakav blok kad lopta prode kroz nogu Blancu. Ko ne oboli od ove igre, taj je sretan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Odose koinsi danas za 50 jevreja. 1,2 M sam imao.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20
Spremio sam za večeras 10 packova pa da vidim koliko sam nesretan. Sve nešto mega turbo packovi.Mantram kada ih otvoriti i odluka je pala, ui 20h.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

u 83 upgrade 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20
Deset packova, jedna 84 rating kartica i hrpa bezvrijednog dreka. Ne mogu vjerovati da me mogu ovako jebati u ovoj fazi igre?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam malo igrao Rivalse da skupim bodove za zadnji pack uz sezoni i valjda prvi put ove godine dobio neku bolju karticu iz tih packova - TOTS RB Mariano iz turske lige.

Kako sam krenio u prvoj sezoni sa sranje packom tako sam nastavio sa sranjima kroz sve sezone a bogami mi je takav i zadnji pack u zadnjoj sezoni. Ako ništa bar imam konstantu. Je li moguće da player rare pack ovako izgleda

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Ja sam malo igrao Rivalse da skupim bodove za zadnji pack uz sezoni i valjda prvi put ove godine dobio neku bolju karticu iz tih packova - TOTS RB Mariano iz turske lige.

Kako sam krenio u prvoj sezoni sa sranje packom tako sam nastavio sa sranjima kroz sve sezone a bogami mi je takav i zadnji pack u zadnjoj sezoni. Ako ništa bar imam konstantu. Je li moguće da player rare pack ovako izgleda

Ooo da, i to najčešće oni u koje sam ulupao coinse jer mi je bilo dosadno. Čim krene akcija na packove, ponese me, pa slupam 100-200.000 u njih. U svim tim mega super duper rare dobijem rare kitu u 98% slučajeva. Sve dobro što sam pokupio iz packova, bilo je najčešće iz totalno bezveznih packova tipa Desailly 88 kojeg sam dobio u 12gold/1rare packu i takvim cirkusarijama.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Ooo da, i to najčešće oni u koje sam ulupao coinse jer mi je bilo dosadno. Čim krene akcija na packove, ponese me, pa slupam 100-200.000 u njih. U svim tim mega super duper rare dobijem rare kitu u 98% slučajeva. Sve dobro što sam pokupio iz packova, bilo je najčešće iz totalno bezveznih packova tipa Desailly 88 kojeg sam dobio u 12gold/1rare packu i takvim cirkusarijama.

Sad mi je svejedno no baš me interesiralo hoću li što dobiti. Još u srijedu odradim garantirani tots njemačke lige i gasim igru. Ionako više ne igram a i ovo malo volje ubili su mi ovakvim packovima. Nemam niti jedan razlog da nastavim igrati ovo sranje od igre. U subotu sam završio na hitnoj zbog srca, prošao elektrokonverziju i shvatio da mi se još živi, a igrajući ovo samo si smanjujem životni vijek. Nema smisla.

12 godina
offline
FIFA 20

Je mi spoji draft.

 

Movie, nedaj se prijatelju.

 

Kolko su nerfali draft to je bolesno. 4 tekme za redom dobijes, pa ti za nagradu daju 7,5k pack. Tolko ni ulazak ne vrijedi mater im usranu jebem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 0:30 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

 

95% mojih tekmi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

95% mojih tekmi.

 Uh koliko puta sam stavio depth na 10 kad vise nisam znao sto jos napraviti. 

Ovo sto on govori ima smisla, cemu igrat takvu igru ako igras za zabavu. Ne zaradujes novce ili ako nije neki turnir. To sve stoji i je tako. Ja imam malo drugaciji pogled na to. Manje od 1% igraca fife ima priliku ntjecati se na nekom turniru ili pak zaraditi od samog igranja fife. A opet barem 30% od ovih 99% bi dusu vragu prodalo da ih EA pozove na turnir ili pak da imaju priliku zaraditi od igranja fife. To je ljudski zaradis a igras se. I tim ljudima je wl nesto najblize tom turniru sto oni mogu doc i oni igraju tu wl ko da je takav turnir i to je sve u redu. I u redu je da postoji meta i da nesto funkcionira bolje od neceg drugog. Al tu u igru dolazi balansiranje igre. I tu bi svaka akcija morala.imati svoju reakciju da bi se postigla neka ravnoteza. Drop back nek pojaca obranbeni dio tekme, ali mora trpit napad jer tak to je. Nema igraca na svijetu koji bi trcao 90 min u kontre bez da mu srce otkaze. Ma ni masina bez promjene ulja to ne bi izdrzala. Opet ako nafitiljis sve u napad opet jasno da se ne mogu svi svaki puta vracati u obranu. I tu je taj balans, yingyang koji fali vec 2 godine. I tome svemu dodas dda i imas kašu u kojoj se ne zna ko pije a ko placa. U ovoj fifi je sve jasno dok vidis nekog da bira Atala za glavnu spicu. Atal who je bilo do prije tog proma i klickbait videa naslova "most op strikers in fifa20" i naravno nezaobilaznom reklamom za stranicu na kojoj se kupuju coinsi. Također mi je famozno da ti likovi zaraduju igranjem fife i bez beda reklamiraju prije svakog videa nesto sto fifa kaznjava banom. Toliko su sigurni da nece dobit ban da je to ko dobar dan. Barem moraju biti toliko sigurni jer mislim da vecina njih ne zna radit nista drugo osim stiskat gumbice na kontroleru. 

10 godina
offline
FIFA 20

izadje update od 5giga a u notesima pise da su mjenjali neki tournament za ligu santader. Tko zna sto su sve ubacili u igru nema sanse da je tako nesto tesko 5giga

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Gameplay je isti cisto smece. U prvih 27min igre protivnik je prosao 6 puta kroz moje igrace i dva puta je dodao kroz moje igrace. Ne znam koliko bi se nastavila ta lakrdija ali vise nisam mogao to trpiti pa sam alt+f4 u 27min igre stisnuo. Neka jebu nekog drugoga meni je dns dosta

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

prodao neymara,mbappe,fernandinha,robertsona i van dijka ,kupio bundesligu kao što sam od početka igranja i htio samo što su me srali dropovi od premier i ligue 1 pa sam se tako i okrenuo

uglavnom još dolazi werner,otključavam sabitzera i goetzea i onda slažem goretzku/coutinho,imam hrpu untr visokih rating igrača tak da ću to lagano... i nadam se da će me nešto od dropa posrat mada sumnjam....

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 14:50 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

izadje update od 5giga a u notesima pise da su mjenjali neki tournament za ligu santader. Tko zna sto su sve ubacili u igru nema sanse da je tako nesto tesko 5giga

 Kod mene na PC upravo radi update ali  nije 5giga nego 834mb, ma da je isprva pisalo 5giga ali kad je krenulo skidati pise samo  834mb

10 godina
offline
Re: FIFA 20
picija21 kaže...
The_K kaže...

izadje update od 5giga a u notesima pise da su mjenjali neki tournament za ligu santader. Tko zna sto su sve ubacili u igru nema sanse da je tako nesto tesko 5giga

 Kod mene na PC upravo radi update ali  nije 5giga nego 834mb, ma da je isprva pisalo 5giga ali kad je krenulo skidati pise samo  834mb

 I ja sam isto na PC-u cim sam pokrenuo origin dosla je obavijest za update i pisalo je pet giga pa sam otisao nesto drugo raditi dok se to ne skine pa zato nisam ni vidio to da se spustilo na 834MB

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Upaluo fifu i vidim ovog lb iz seville u challengima. Krenuo ga radit. Pa dok obavis sve sto treba u tekmi igra se pogubi nitko vise nis ne radi. Rjesio sam onaj retardirani assist i ide mi adama na finese ilupi loptu iz nekih 7m u zadnji red tribina. :D nakon toga jos dvije precke s njim. Sve super, nema visoki finishing al opet... i onda sljedecu tekmu dobijem gol koji cu sad uploadat pak ga stavim. Komedije zesce. Samo da se napumpa vrijeme provedeno u igri. Iltiga player engagement koji vuce pare iz sponzorstva. 

 

eto ga na. Diego carlos tots. :D

Pogledajte dva puta da vidite koliko stvari se moralo poklopit da ovako zavrsi. Samo oklizavanje nije bilo dostatno vec je carlos morao i loptu krznuti rukom da savrseno lebdi NON RARE olmu. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 15:47 (cicek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Da ne kačimo uvijek uspjehe ili nenormalne poraze.

Evo jedne malo neobične situacije, iznenadio me lik.

Igramo egal cijelu tekmu, borba na sredini terena i po bokovima, sve smo probali obojica. Ja igram sa švabama za zadnji token da si uzmem Kaku+igram s liga nos nakajimom u napadu za objective.

I odigram konačno akciju koja je uspjela probit njegovih 5 drvosječa u sredini i opalim sa ruba 16 s nakajimom u suprotni kut, gol, lik prekida instant. A ima tim jači od mog 2x, sve shapeshifters i tots igrači plus ikone.

Rekoh sam sebi, nek sam i ja našao živčenjaka većeg od mene

 

I da, ovaj tots thuram je odličan, onako mrcina, opakog šuta, ne da se odgurat ni vandajkgejiću, a nije ni spor. Prekinuo mi lik pa sam zaboravio snimit par golova s njim iz te tekme, baš ima fin šut, i za lobat i za raspalit.

A još je francuz u bundesligi, da se uklopit u sve, kombinacije, kod mene u momčadi sve ligue 1 u vezi i napadu kad igram bez ganjanja objectivea i on igra na 10 chema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Odigram ovaj 83+ sbc i dobijem dvije kartice 83 a ubacim u sbc jednu 84. Kakva komedija

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odigram ovaj 83+ sbc i dobijem dvije kartice 83 a ubacim u sbc jednu 84. Kakva komedija

 Ja sam stavil 85 Jarnsteina red pick... da bi kompletiral. Pa mi baci Guedesa i Ramseya :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odigram ovaj 83+ sbc i dobijem dvije kartice 83 a ubacim u sbc jednu 84. Kakva komedija

 Oh, da samo jednog, ubacio sam 1x85 i 3x84.

 

Nego, evo složio sam bundesligu sbc, čekao sam da puste tots igrača kao reward za kompletiranje, dobar je nkunku, malo ga hebe weak foot, ali vidjet ćemo nakon bar 10ak tekmi jel ima papirnate statse ili je dobar, pa sam ss-ao njegove statse da ne morate guglat.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

sve sam doživio ali da frajer s dva igrača istovremeno upravlja, pa koji k? što je ovo?!?

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

sve sam doživio ali da frajer s dva igrača istovremeno upravlja, pa koji k? što je ovo?!?

 Pa svugdje osim u WL mozes igrati coop to jest dva covjeka igraju na jednoj konzoli ili na jednom pcu

15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

sve sam doživio ali da frajer s dva igrača istovremeno upravlja, pa koji k? što je ovo?!?

Ispočetka mi nije bilo drago igrati protiv dvojce. No kada sam vidio da im taj duet više odmaže nego pomaže postali su mi dragi. Do sad još nisam izgubio od njih.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
movie kaže...

Odigram ovaj 83+ sbc i dobijem dvije kartice 83 a ubacim u sbc jednu 84. Kakva komedija

 Oh, da samo jednog, ubacio sam 1x85 i 3x84.

 

Nego, evo složio sam bundesligu sbc, čekao sam da puste tots igrača kao reward za kompletiranje, dobar je nkunku, malo ga hebe weak foot, ali vidjet ćemo nakon bar 10ak tekmi jel ima papirnate statse ili je dobar, pa sam ss-ao njegove statse da ne morate guglat.

 Nekako mi taj Nkunku djeluje ko prevara desetljeca. M/H, CAM, finishing ispod 90... ne znam buraz. Drago mi je da si jedva cekao da ga imas i mozes igrat sa njim. Nadam se da ce ti bit dobar ingame. 

 

Movie - Ti kad su coop su najlaksi za dobit. Otvaraju prostora i prostora.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice