FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Asensio svakako vrijedi za složit s obzirom koliko traže za njega i meni se pokazao dobar, evo mojih španjolaca,

 

složit ću Amavija i prodati ss pereiru pa kupit ću Sol Campbella ili Ferdinanda za cb, to nesmijem propusti složit jer je odličan i isti ne košta puno

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 14:43 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...

Jel mozda netko napravio asensia? Jel se splati potrosit kartice na njega?(imam neymara bedastoga na lm. Nije nesto kljucan igrac al ono brz je kad sve sljaka.)

 Nisam jer ne igram sa španjolcima, a i nije mi nešto ekstra zanimljiva kartica za slagat.

Ali Neymar da nije nešto, to je ono, cirkus. Pa Neymar je jedan od najboljih igrača u igri uopće, ako izuzmemo prime moments ikone pojedine. Pogotovo na cam-u, tu jebe nane, strašno koristan igrač, od utrčavanja u prostor, dodavanja, do toga da zabija i lijevom i desnom ko mlazni avion. Meni je bolji od 87 Yeddera bar duplo. To mi je prva zamjena najčešće, njega sa lm na cam, a lijevo stavim nekog od ovih letača, oršića, jamesa, adamu....

 

SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jel mozda netko napravio asensia? Jel se splati potrosit kartice na njega?(imam neymara bedastoga na lm. Nije nesto kljucan igrac al ono brz je kad sve sljaka.)

 Dobro buraz. Rec da je neymar banana nije normalno. 

 Imao sam ga na cam-u dosta dugo i meni nije nesto. Isto ko i wby. Ne znam mozda odredeni igraci pasu ovisno o accountu, pitaj boga vise. Recimo meni je jovic zvijer zabije u nekom negativnijem prosjeku 2 gola po tekmi. S neymarom i wby od 4 shuta 3 idu u golmana. To me uzasno zivcira. Znaci trcim s neymarom 1na1 i idem na smecarski sut u prvu i ovaj lupa blize sredini. To mi je glavni problem kod njih dvojice. Premalo golova zabivaju u odnosu na sanse. Najbolji cam kojeg sam imao je bio onaj future stars tielemans on je dodavao ko zvijer. Al jbg lrodao sam ga jer 300k coinsa mi je trebalo da dobijem oca od kaspera u mid icon packu. :D 

Sada samo untradable kartice ulaze u odbzir jer ostalo sve prodajem. 

12 godina
offline
FIFA 20

Jovic je show. Meni supersub samo takav. 

 

WBY je odlican jer je uvijek tam do ga trebas. U kompaniji sa Ševom trpa o trpa. 

 

Planiram prec na 3142. Full ofenziva. Nek gori sve 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

 Evo moj tim i statsi. I meni ne valjaju ni jedan ni drugi. Da nisu untradable nebi ni bili tu. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

 Evo moj tim i statsi. I meni ne valjaju ni jedan ni drugi. Da nisu untradable nebi ni bili tu. 

 Smatram da se nemas kaj ljutit na igru ako ne znas iskoristit dvije OP kartice u igri :D Da si ne znam kak los Neymar sa 5/5 i posebnim animacijama kida kako god. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

 Evo moj tim i statsi. I meni ne valjaju ni jedan ni drugi. Da nisu untradable nebi ni bili tu. 

 

Neymar je najbolje korišten sa deadeyeom na poziciji CAM-a ili ako igraš sa više CAM-ova, staviš ga kao centralnog CAM-a. Hunterom mu ne iskorištavaš sve mogućnosti finishinga i passinga, a baš ti je to potrebno. Razlika na te statse između ta dva chem stylea je itekako velika.

 

A za Ben Yedera nemam objašnjenje. EA ga je napravio broken i jedini način da nije bi moglo bit objašnjenje servera koji budu u banani. Dobio sam njegov OTW untradeble na početku igre, bio mi je supersub jedno vrijeme, a kasnije kad sam tim oko njega formirao ne izlazi iz prve postave.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 16:54 (Black and white).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...
cicek kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

 Evo moj tim i statsi. I meni ne valjaju ni jedan ni drugi. Da nisu untradable nebi ni bili tu. 

 

Neymar je najbolje korišten sa deadeyeom na poziciji CAM-a ili ako igraš sa više CAM-ova, staviš ga kao centralnog CAM-a. Hunterom mu ne iskorištavaš sve mogućnosti finishinga i passinga, a baš ti je to potrebno. Razlika na te statse između ta dva chem stylea je itekako velika.

 

A za Ben Yedera nemam objašnjenje. EA ga je napravio broken i jedini način da nije bi moglo bit objašnjenje servera koji budu u banani. Dobio sam njegov OTW untradeble na početku igre, bio mi je supersub jedno vrijeme, a kasnije kad sam tim oko njega formirao ne izlazi iz prve postave.

 Pa nije samo WBY broken. Svaki igrac sa njegovim statsima i njegovim body typom je OP. Butranego, Bernard, Insigne, Mertens, Griezmann, Messi... Svi ti igraci su OP jer imaju visoke dribling statse i uzasno su agilni zbog svoje konstitucije. Shema sa WBY su linkovi. Francuz i jos iz francuske lige. Dakle, ide na Neymara, Mbappea, Sissoka, Ndombelea, Griezmanna i ostale. Jos k tome je 4/5. 

 

Ne vidim cemu je problem igrac koji je najbolji strijelac Ligue 1 i konstanta u svojem klubu. Veci su problem Kentovi i takvi kurcu sviraci... koje su napumpali bez ikakvog razloga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Black and white kaže...
cicek kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

 Evo moj tim i statsi. I meni ne valjaju ni jedan ni drugi. Da nisu untradable nebi ni bili tu. 

 

Neymar je najbolje korišten sa deadeyeom na poziciji CAM-a ili ako igraš sa više CAM-ova, staviš ga kao centralnog CAM-a. Hunterom mu ne iskorištavaš sve mogućnosti finishinga i passinga, a baš ti je to potrebno. Razlika na te statse između ta dva chem stylea je itekako velika.

 

A za Ben Yedera nemam objašnjenje. EA ga je napravio broken i jedini način da nije bi moglo bit objašnjenje servera koji budu u banani. Dobio sam njegov OTW untradeble na početku igre, bio mi je supersub jedno vrijeme, a kasnije kad sam tim oko njega formirao ne izlazi iz prve postave.

 Pa nije samo WBY broken. Svaki igrac sa njegovim statsima i njegovim body typom je OP. Butranego, Bernard, Insigne, Mertens, Griezmann, Messi... Svi ti igraci su OP jer imaju visoke dribling statse i uzasno su agilni zbog svoje konstitucije. Shema sa WBY su linkovi. Francuz i jos iz francuske lige. Dakle, ide na Neymara, Mbappea, Sissoka, Ndombelea, Griezmanna i ostale. Jos k tome je 4/5. 

 

Ne vidim cemu je problem igrac koji je najbolji strijelac Ligue 1 i konstanta u svojem klubu. Veci su problem Kentovi i takvi kurcu sviraci... koje su napumpali bez ikakvog razloga.

 Sir, i couldn't agree with you more!! Sveo si cijelu fifu 20 u jedan post. Bravo!!

 

Upravo zato, jer sam to shvatio i sam, od prekjučer supersub na špici James. Pošto igram s francuzima (nakon 1000 tekmi s englezima) James je izgubio svoje mjesto u prvom sastavu. I padne mi na pamet u petak roknit ga u špicu kad je Mbappe kihnuo u drugom. E, sjetio sam se svih mertensa, insignea i yeddera ove godine koji su me silovali. 2 tekme s klupe zadnjih pol sata = 5 golova je dao. Strava koliko ti kepeci imaju prednost nad obrambenima u svakom aspektu igre. Još kad sam jutros zakucao glavom sa Yedderom iz kornera vs prime Campbella i onog najjačeg Sancheza, sve su mi moje muke ovih mjeseci bile jasne...

Da mi Mbappe ne trpa ko na traci, prodao bi ga odmah i uzeo neku od tih malih ikona tipa Butre ili ak se ne varam Dalglisha, on me isto zna jebat kad naletim na njega u ekipi.

A Kent, kent je rak ove igre. Igrač kojem ni vlastita mama ne zna gdje igra a ne community od 20 milja igrača, je najbolji igrač fifinog svemira. Uvede ga lik na cdm jučer, čovjek trga u obrani uzima lopte, u sekundi je u špici već, zabija gol, na centru odma čeka uzima loptu, ma nema šta, otacbogsvemira.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

Welcome to ea logic....

Samo oni znaju kojom logikom tim sa OSAM 84 rateda, jedan 83 i 2x82 NIJE 84 rejtinga.

Matematika kaže 83.545, valjda im je to logika?

 Pa njihova logika je bila, sami su to napisali na ea forumu već xx puta, da treba natpolovična većina, znači 83.51+one varijable njihove o poziciji, chemistryu, bla bla bla. A sve je to zadovoljeno. Na kraju je poanta bila da sam kupio 85 rated igrača, stavio ga umjesto jednog 84, i iz zajebancije još jednog 84 zamijenio sa 83 ratedom, i sve je štimalo. Pa ti sad reci.

12 godina
offline
FIFA 20

Sjetim se vremena kad se haralo sa Gervinhom, Ibarbom, Essweinom... Pa mi dode sve na isto. Makar u tim fifama je Ibarbo sa 78 shooting mogao zabit nekaj. Danas sa full napucanima karticama dozivljavam zivcani slom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

složen 

čekam da se ricardo proda pa da krenem u kupovinu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 18:35 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

složen 

čekam da se ricardo proda pa da krenem u kupovinu 

Nabriju mu statse do bola i onda mu composure stave 74? Nikad mi to nije bilo jasno da se uvijek jedan stats mora ostaviti ispodprosiječan?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

složen 

čekam da se ricardo proda pa da krenem u kupovinu 

Nabriju mu statse do bola i onda mu composure stave 74? Nikad mi to nije bilo jasno da se uvijek jedan stats mora ostaviti ispodprosiječan?

 pa sta te briga za composure pa obrambeni je igrač i jedini mu je zadatak stay back i uzet loptu te istu dodat do svog prvog igrača  

15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 pa sta te briga za composure pa obrambeni je igrač i jedini mu je zadatak stay back i uzet loptu te istu dodat do svog prvog igrača  

Pa problem je što to radi brzopleto i često pri tome pogriješi jer nema smirenosti kod reakcije. Točno se osjti kad stoper ima composure preko 90 kako smireno oduzima loptu i predaje prvom do sebe. Kako napadaču treba smirenost da zabije tako i obrambenom treba da odigra ispred svog gola bez greške. Bar ja to tako vidim a i osjetim kod kartica.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jednom ne valja Neymar drugom Ben Yedder, dobro kaj još neću pročitat na ovom forumu?malo vas puca kriza od karantene

 Evo moj tim i statsi. I meni ne valjaju ni jedan ni drugi. Da nisu untradable nebi ni bili tu. 

 Smatram da se nemas kaj ljutit na igru ako ne znas iskoristit dvije OP kartice u igri :D Da si ne znam kak los Neymar sa 5/5 i posebnim animacijama kida kako god. 

 Da stvarno, velika mudrost je pucati po golu... kao sto sam napisao ova dvojica mi najcesce lupe blize sredini gola nego u stranu. Jovic ima od 250 tekmi 200 golova i 150 asistencija. 

Ali kao sto sam rekao prije. Nitko ovdje nista ne iskoristava nit igra bolje od drugog. Ako i nisam u pravu s time tad ni jedna osoba ne moze dokazati da je pobjedila zato jer je bila bolja. Dok dda poteze konce igre nemamo mi sta mjeriti skill i tocka. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

složen 

čekam da se ricardo proda pa da krenem u kupovinu 

Nabriju mu statse do bola i onda mu composure stave 74? Nikad mi to nije bilo jasno da se uvijek jedan stats mora ostaviti ispodprosiječan?

 pa sta te briga za composure pa obrambeni je igrač i jedini mu je zadatak stay back i uzet loptu te istu dodat do svog prvog igrača  

 Kaj mislis zasto vecina ovih SBC CBova ima visoki compouser? Zato jer je jedan od najbitnijih statova kako napadacu tako i obrani. Jer ti on pokazuje koliko je igrac sposoban da zadrzi loptu u nogama tijekom remplanja. Zato primjerice neki igraci ne mogu zadrzat loptu za sebe duze od 1s ako im neki obranbeni igrac doleti s leda.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20
Zašto poslije 19h nije promijenjen daily objectives? Stoji mi od jučer kada sam odradio sva tri zahtjeva. Opet neki zajeb ili smatraju da imam previše bodova pa da me malo uspore?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Zašto poslije 19h nije promijenjen daily objectives? Stoji mi od jučer kada sam odradio sva tri zahtjeva. Opet neki zajeb ili smatraju da imam previše bodova pa da me malo uspore?

 Oslo vrijeme unaprijed. Brijem da to nisu azurirali :D 

 

Pitanje. Sloziti POTM Sanea ili Vidala? Jedan bi zamijenio McGeadya a drugi Kantea IF. Dobio sam Sona, Salaha, Bonnucia, Thiaga Silvu, ALderwielda... od toga Bonnucia i Sona imam jos u discardima pa bi ih vratio nakon kaj bi ove stavio u SBC. Ne znam sad na koga bi isel.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

3 ova nova upgrejd sbc-a, 3x 85 onana. GG EA

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Oslo vrijeme unaprijed. Brijem da to nisu azurirali :D 

 Je to je ali pitanje je zašto su u 19h ažurirali onaj zahtjev koji daje 50 bodova i rare karticu a ovaj dnevni sat vremena kasnije? Valjda da moraš odigrati dvije tekme više?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

3 ova nova upgrejd sbc-a, 3x 85 onana. GG EA

Koja tri? Ja vidim dva. 81+ i 84-91 upgrade. Dobio Bonuccia i Rodria. Moglo je i gore. FUT 11 sbc danas nisu stavili?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

3 ova nova upgrejd sbc-a, 3x 85 onana. GG EA

Koja tri? Ja vidim dva. 81+ i 84-91 upgrade. Dobio Bonuccia i Rodria. Moglo je i gore. FUT 11 sbc danas nisu stavili?

 Pa složio sam 2x ovaj 84-91 i jednom 81, sorry što se nisam precizno izjasnio.

Ali da u sva tri bude isti igrač, e to je već sci-fi. Znači uvalim prvog duplog u 84-91, i onda sam morao radit još jedan upgrejd sbc jer mi ga je bilo glupo discardat a imam pun k untr. igrača u timu. I opet ga dobijem treći put, jebenica.

7 godina
offline
FIFA 20

Fifa se crasha povremeno kad zabijem gol nakon crossa. Predivno s obzirom da ima objectiv za Belarabia koji zahtjeva 5 komada nakon ubacka. Ima li šta da normalno radi u ovoj igri.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

FIFA je ubila sve u pojam s FUTom, ovo je katastrofa jednostavno odmah od 1. minute se zna tko pobjedjuje i tocka. Nerviram se samo s draftom, nemam 10 igraca u klubu, nemam nikakvih contracta nemam nicega i jednostavno vise niti draft necu igrat. Kakvu god momcad imas i protiv kog god da igras nikad nitko nezna ko ce dobit osim same igrice. 

 

S druge strane ja i kolega igramo CO-OP season i ovo je pravi nogomet, igramo 2v2 druga igra naprema FUTu, iako i opcenito je seasons puno bolji sto se tice gameplaya. 

Uz to nitko nas jos nije razmontirao s 5 razlike, postize se manji broj golova, razlika izmedju igraca je dosta manja, a pravi igraci se itekako prepoznaju. Iz 5. smo stigli do 1. lige i tu se jako lijepo igra, tekme se ne zavrsavaju u 30. minuti s tim da tu glavnu ulogu odigra sama igrica nego se igra jako dobro 90 minuta... 

 

To me jedino smiruje jer FUT je i dalje nastavio po starom, jednostavno ono nije igrivo i samo milijun novih kartica gdje igra jednostavno trazi da se pegla kartica za points..

 

Toliko..

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

Fifa se crasha povremeno kad zabijem gol nakon crossa. Predivno s obzirom da ima objectiv za Belarabia koji zahtjeva 5 komada nakon ubacka. Ima li šta da normalno radi u ovoj igri.

Ti centaršutevi su mi tlaka u ovoj fifi. Teško zabijem kad je normalno a kamo li sada kada trebam zabiti pod mus. Zato mi se niti ne rješava. Aj da je tri puta ali pet puta neću zabiti i dobiti da igram cijeli tjedan. Probat ću sutra pa baš da vidim kako će ići. Uzeo sam Drogbu pa bi s njim trebalo lakše biti zabiti, ne zbog toga već zato kaj sam ga želio. Podsjeća me na zlatno doba Ibre. Mrcina koju ne možeš pomaknuti. Baš za mene koji se ne znam gurati. Potrošio sam sve coinse pa nemam za još jednog CM pa mi mora igrati Alli.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Bash kaže...

FIFA je ubila sve u pojam s FUTom, ovo je katastrofa jednostavno odmah od 1. minute se zna tko pobjedjuje i tocka. Nerviram se samo s draftom, nemam 10 igraca u klubu, nemam nikakvih contracta nemam nicega i jednostavno vise niti draft necu igrat. Kakvu god momcad imas i protiv kog god da igras nikad nitko nezna ko ce dobit osim same igrice. 

 

S druge strane ja i kolega igramo CO-OP season i ovo je pravi nogomet, igramo 2v2 druga igra naprema FUTu, iako i opcenito je seasons puno bolji sto se tice gameplaya. 

Uz to nitko nas jos nije razmontirao s 5 razlike, postize se manji broj golova, razlika izmedju igraca je dosta manja, a pravi igraci se itekako prepoznaju. Iz 5. smo stigli do 1. lige i tu se jako lijepo igra, tekme se ne zavrsavaju u 30. minuti s tim da tu glavnu ulogu odigra sama igrica nego se igra jako dobro 90 minuta... 

 

To me jedino smiruje jer FUT je i dalje nastavio po starom, jednostavno ono nije igrivo i samo milijun novih kartica gdje igra jednostavno trazi da se pegla kartica za points..

 

Toliko..

Slažem se s većinom osim onog da te netko tjera da peglaš karticu. Ove godine toliko mogučnosti da samo igrom dođeš do odlične momčadi kao nikad do sada. Neki već imaju po 5 icona samo igrajući. Da ne spominjem ove mjesečne zadatke koji daju solidne kartice, pa razni SBC. Malo sreće u packovima i na konju si. Još ako zagrebeš po marketu... stvarno mogućnosti kao nikad do sada. Druga je priča što je igra izgubila svaki smisao štancanjem milijun boja kartica, hrpom bugova, problema i ostalog shranja. No, to je fut. Svi smo se navukli i skidanje s njega je gore nego kod narkomana s heroina.

12 godina
offline
FIFA 20

Evo me iz WLa. 13/2. Porazi su oba za redom. Genijalni. Tocno vidis kak su svi igraci koji neki kurac valjaju svoje odigrali i sad je ostala nepodojena stoka koja drugacije osim drop backa, counter ne zna. 

 

Igram sad protiv frajera. Koji se doslovno zabarikadiral u svojih 16m. Glavni CDM mu je De Bruyne. Sablona je takva da se oduzme lopte i odma naprijed na Besta. Nema lijevo, desno... odma gore. Best prode i zabije. Poslije toga prelazi u formaciju sa 5 odozada i samo se dodava. Doslovno je to bio nogomet. Ja zabijem za 1-1... kick off evo nejga nazad na 2-1. Ja opet na 2-2... kick off 3-2. Otvorim se, promasim 3 mrtve sanse i u sljedecem napadu on zavrsava tekmu sa 4-2 

 

Nije mi jasno da je netko spreman uc u WL sa takvim mentalitetom. Ne napravit nista cijelu tekmu, nego stajat iza... tri pasa i gol. Ja sam tu tekmu imal preko 300 dodavanja. To je vec izgledalo sumanuto kolko nisam imal kud sa loptom. Ko to dopusta? jel oni u EA vise na kaj lici ova igra? Ljudi nemaju zrna skilla u sebi i pobjeduju u ovoj jebenoj igri. Pa daj si zamisli da udes u jebeni CoD i da te sa druge strane netko odere jer mu je igra odlucila dat kill. Njegov metak ide tocno u tebe, tvoji lete oko njega. Makar pucas direktno u njega. Kakva jebena komedija od igre, to je jebeno fascinanto da netko ovo kupi u 15m komada i jos je spreman lupit lovu u nju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Evo me iz WLa. 13/2. Porazi su oba za redom. Genijalni. Tocno vidis kak su svi igraci koji neki kurac valjaju svoje odigrali i sad je ostala nepodojena stoka koja drugacije osim drop backa, counter ne zna. 

 

Igram sad protiv frajera. Koji se doslovno zabarikadiral u svojih 16m. Glavni CDM mu je De Bruyne. Sablona je takva da se oduzme lopte i odma naprijed na Besta. Nema lijevo, desno... odma gore. Best prode i zabije. Poslije toga prelazi u formaciju sa 5 odozada i samo se dodava. Doslovno je to bio nogomet. Ja zabijem za 1-1... kick off evo nejga nazad na 2-1. Ja opet na 2-2... kick off 3-2. Otvorim se, promasim 3 mrtve sanse i u sljedecem napadu on zavrsava tekmu sa 4-2 

 

Nije mi jasno da je netko spreman uc u WL sa takvim mentalitetom. Ne napravit nista cijelu tekmu, nego stajat iza... tri pasa i gol. Ja sam tu tekmu imal preko 300 dodavanja. To je vec izgledalo sumanuto kolko nisam imal kud sa loptom. Ko to dopusta? jel oni u EA vise na kaj lici ova igra? Ljudi nemaju zrna skilla u sebi i pobjeduju u ovoj jebenoj igri. Pa daj si zamisli da udes u jebeni CoD i da te sa druge strane netko odere jer mu je igra odlucila dat kill. Njegov metak ide tocno u tebe, tvoji lete oko njega. Makar pucas direktno u njega. Kakva jebena komedija od igre, to je jebeno fascinanto da netko ovo kupi u 15m komada i jos je spreman lupit lovu u nju. 

 Pa sta sad iskoristi op igrace... 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Evo me iz WLa. 13/2. Porazi su oba za redom. Genijalni. Tocno vidis kak su svi igraci koji neki kurac valjaju svoje odigrali i sad je ostala nepodojena stoka koja drugacije osim drop backa, counter ne zna. 

 

Igram sad protiv frajera. Koji se doslovno zabarikadiral u svojih 16m. Glavni CDM mu je De Bruyne. Sablona je takva da se oduzme lopte i odma naprijed na Besta. Nema lijevo, desno... odma gore. Best prode i zabije. Poslije toga prelazi u formaciju sa 5 odozada i samo se dodava. Doslovno je to bio nogomet. Ja zabijem za 1-1... kick off evo nejga nazad na 2-1. Ja opet na 2-2... kick off 3-2. Otvorim se, promasim 3 mrtve sanse i u sljedecem napadu on zavrsava tekmu sa 4-2 

 

Nije mi jasno da je netko spreman uc u WL sa takvim mentalitetom. Ne napravit nista cijelu tekmu, nego stajat iza... tri pasa i gol. Ja sam tu tekmu imal preko 300 dodavanja. To je vec izgledalo sumanuto kolko nisam imal kud sa loptom. Ko to dopusta? jel oni u EA vise na kaj lici ova igra? Ljudi nemaju zrna skilla u sebi i pobjeduju u ovoj jebenoj igri. Pa daj si zamisli da udes u jebeni CoD i da te sa druge strane netko odere jer mu je igra odlucila dat kill. Njegov metak ide tocno u tebe, tvoji lete oko njega. Makar pucas direktno u njega. Kakva jebena komedija od igre, to je jebeno fascinanto da netko ovo kupi u 15m komada i jos je spreman lupit lovu u nju. 

 Pa sta sad iskoristi op igrace... 

 Jesam. Sve i jednog. Cak je POTM Sane odradio jeben posao. Samo se mozes jebat kad friski Maeda utrpava sve kaj dotakne. 

 

Dobar pokusaj.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice