FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.990
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 Da si složim tim od igrača koji mi se sviđaju. Samim igranjem nema šanse skupit za Kaku, Desaillya...

 Okej ali mene zanima kako ce ti se to vratit? Ti ulazes slobodno vrijeme i zivce u nesto, sto ces dobit za uzvrat? Odgovor uzivat u igri necu priznat jer znamo i ti i ja da je to nemoguce. Da je moguce uzivat u toj igri barem mrvicu ja bi imao full RM squad, al nemam, jer znam da nije moguce uzivat u ovom a biti normalan. Tak da ne kuzim cemu... od nove godine nisam odigrao 10 tekmi rivalsa kroz tjedan. Navlacio sam tu vikend ligu ko pubertetlija kurac vjerujuci da cu dobit neki vrag u paketima ili barem jednom prismrdit elit3,2. Nisam jer bi gadao stative s peterca taman tad kad se trebala tekma lomit i onda bi popusio gol razlike. Sad imam gold kroosa na cmu i vjeruj mi ja kad pobjedujem on nema 40 i kusur speed, al kad gubim ima isto ko i otw ben yeder. Zato mi nije jasno cemu trosit vrijeme na te pizdarije. Znam onu spiku ja cu provodit svoje vrijeme na sta ocu.... ali ovo fakat nema smisla kak god da stavis.

15 godina
offline
FIFA 20

EA predstavio novu fifu 21.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

sad igram protiv ovog lika sa bolesnom momčadi i majstor na 3:0 u 35-toj izađe van bez udarac na gol,a tekma prije vodim 3:0 u nadoknadi smo i dobijem disconnect i da mi je tekma pod razmatranju, što da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 Da si složim tim od igrača koji mi se sviđaju. Samim igranjem nema šanse skupit za Kaku, Desaillya...

 Okej ali mene zanima kako ce ti se to vratit? Ti ulazes slobodno vrijeme i zivce u nesto, sto ces dobit za uzvrat? Odgovor uzivat u igri necu priznat jer znamo i ti i ja da je to nemoguce. Da je moguce uzivat u toj igri barem mrvicu ja bi imao full RM squad, al nemam, jer znam da nije moguce uzivat u ovom a biti normalan. Tak da ne kuzim cemu... od nove godine nisam odigrao 10 tekmi rivalsa kroz tjedan. Navlacio sam tu vikend ligu ko pubertetlija kurac vjerujuci da cu dobit neki vrag u paketima ili barem jednom prismrdit elit3,2. Nisam jer bi gadao stative s peterca taman tad kad se trebala tekma lomit i onda bi popusio gol razlike. Sad imam gold kroosa na cmu i vjeruj mi ja kad pobjedujem on nema 40 i kusur speed, al kad gubim ima isto ko i otw ben yeder. Zato mi nije jasno cemu trosit vrijeme na te pizdarije. Znam onu spiku ja cu provodit svoje vrijeme na sta ocu.... ali ovo fakat nema smisla kak god da stavis.

 Tko će mi vratit ŠTO? Igranje igrice? Džizus krajst, ti to stvarno pitaš? Ne ulažem ništa, igram se jer mi se igra ovaj glupi nogomet. Jednostavno da ne može bit jednostavnije. A dok ga igram, želim imat bar donekle momčad sastavljenu od meni dragih igrača. To što ti ne kužiš čemu, meni samo govori da si rank freak, a mene to ne jebe pol posto koji ću rank biti. Ja rage quittam i na 2-0 za mene kad vidim da me igra(skripta, dda, kakogoddasezoveeasranje) jebe u zdrav mozak. Tak da ono, ja eto ne kužim vas koji igrate samo wl. Vrlo jednostavno, igraš fut, micromanagement jednog tima, a ti ograničiš sebe na najgori način - da moraš postić nešto u 30 utakmica u 2 i pol dana? Bravo ti. Eto, meni to nema smisla, to je tryhardanje na ntu potenciju i meni iskreno debilizam, ograničit se na samo tih usiljenih 30 utakmica vikendom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 Da si složim tim od igrača koji mi se sviđaju. Samim igranjem nema šanse skupit za Kaku, Desaillya...

 Okej ali mene zanima kako ce ti se to vratit? Ti ulazes slobodno vrijeme i zivce u nesto, sto ces dobit za uzvrat? Odgovor uzivat u igri necu priznat jer znamo i ti i ja da je to nemoguce. Da je moguce uzivat u toj igri barem mrvicu ja bi imao full RM squad, al nemam, jer znam da nije moguce uzivat u ovom a biti normalan. Tak da ne kuzim cemu... od nove godine nisam odigrao 10 tekmi rivalsa kroz tjedan. Navlacio sam tu vikend ligu ko pubertetlija kurac vjerujuci da cu dobit neki vrag u paketima ili barem jednom prismrdit elit3,2. Nisam jer bi gadao stative s peterca taman tad kad se trebala tekma lomit i onda bi popusio gol razlike. Sad imam gold kroosa na cmu i vjeruj mi ja kad pobjedujem on nema 40 i kusur speed, al kad gubim ima isto ko i otw ben yeder. Zato mi nije jasno cemu trosit vrijeme na te pizdarije. Znam onu spiku ja cu provodit svoje vrijeme na sta ocu.... ali ovo fakat nema smisla kak god da stavis.

 Tko će mi vratit ŠTO? Igranje igrice? Džizus krajst, ti to stvarno pitaš? Ne ulažem ništa, igram se jer mi se igra ovaj glupi nogomet. Jednostavno da ne može bit jednostavnije. A dok ga igram, želim imat bar donekle momčad sastavljenu od meni dragih igrača. To što ti ne kužiš čemu, meni samo govori da si rank freak, a mene to ne jebe pol posto koji ću rank biti. Ja rage quittam i na 2-0 za mene kad vidim da me igra(skripta, dda, kakogoddasezoveeasranje) jebe u zdrav mozak. Tak da ono, ja eto ne kužim vas koji igrate samo wl. Vrlo jednostavno, igraš fut, micromanagement jednog tima, a ti ograničiš sebe na najgori način - da moraš postić nešto u 30 utakmica u 2 i pol dana? Bravo ti. Eto, meni to nema smisla, to je tryhardanje na ntu potenciju i meni iskreno debilizam, ograničit se na samo tih usiljenih 30 utakmica vikendom.

 Ali tih 30 tekmi je opet manje njego lupat po tokenima. A znamo svi kako se igra ponasa kad moras zabiti jos jedan gol glavom ili nosom ili kurcem. Prije tog gola ces prvo lupit 6 stativa i izgubit 3 tekme. Ovak odigram nekih 25 tekmi u 3 dana, neke su cijele neke prekinem ili ja ili on i prode brze nego da se navlacim s svim i svacim za nekog igraca kojeg ce nerphat kad dode sljedeci promo.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 Da si složim tim od igrača koji mi se sviđaju. Samim igranjem nema šanse skupit za Kaku, Desaillya...

 Okej ali mene zanima kako ce ti se to vratit? Ti ulazes slobodno vrijeme i zivce u nesto, sto ces dobit za uzvrat? Odgovor uzivat u igri necu priznat jer znamo i ti i ja da je to nemoguce. Da je moguce uzivat u toj igri barem mrvicu ja bi imao full RM squad, al nemam, jer znam da nije moguce uzivat u ovom a biti normalan. Tak da ne kuzim cemu... od nove godine nisam odigrao 10 tekmi rivalsa kroz tjedan. Navlacio sam tu vikend ligu ko pubertetlija kurac vjerujuci da cu dobit neki vrag u paketima ili barem jednom prismrdit elit3,2. Nisam jer bi gadao stative s peterca taman tad kad se trebala tekma lomit i onda bi popusio gol razlike. Sad imam gold kroosa na cmu i vjeruj mi ja kad pobjedujem on nema 40 i kusur speed, al kad gubim ima isto ko i otw ben yeder. Zato mi nije jasno cemu trosit vrijeme na te pizdarije. Znam onu spiku ja cu provodit svoje vrijeme na sta ocu.... ali ovo fakat nema smisla kak god da stavis.

 Tko će mi vratit ŠTO? Igranje igrice? Džizus krajst, ti to stvarno pitaš? Ne ulažem ništa, igram se jer mi se igra ovaj glupi nogomet. Jednostavno da ne može bit jednostavnije. A dok ga igram, želim imat bar donekle momčad sastavljenu od meni dragih igrača. To što ti ne kužiš čemu, meni samo govori da si rank freak, a mene to ne jebe pol posto koji ću rank biti. Ja rage quittam i na 2-0 za mene kad vidim da me igra(skripta, dda, kakogoddasezoveeasranje) jebe u zdrav mozak. Tak da ono, ja eto ne kužim vas koji igrate samo wl. Vrlo jednostavno, igraš fut, micromanagement jednog tima, a ti ograničiš sebe na najgori način - da moraš postić nešto u 30 utakmica u 2 i pol dana? Bravo ti. Eto, meni to nema smisla, to je tryhardanje na ntu potenciju i meni iskreno debilizam, ograničit se na samo tih usiljenih 30 utakmica vikendom.

 Ali tih 30 tekmi je opet manje njego lupat po tokenima. A znamo svi kako se igra ponasa kad moras zabiti jos jedan gol glavom ili nosom ili kurcem. Prije tog gola ces prvo lupit 6 stativa i izgubit 3 tekme. Ovak odigram nekih 25 tekmi u 3 dana, neke su cijele neke prekinem ili ja ili on i prode brze nego da se navlacim s svim i svacim za nekog igraca kojeg ce nerphat kad dode sljedeci promo.

 Imas dva mjeseca za odraditi tokene i da igras po 2,3 tekme na dan i da pobjedis recimo samo jednu tekmu po danu u prosjeku rjesio bi tokene za 50 dana. Puno je bolje igrati na dan tekmu do tri nego u tri dana odigrati 30 komada ne mogu ni zamisliti koju samo stetu to ucini ljudskoj psihi toliko gluposti odjednom vidjeti. Igre postoje da se igraju za zabavu a ne da ti psihicki udaras glavom u zid 10 sati u tri dana. Evo ja sada igram smece od WL jer zelim dobiti taj jedan token i odigrao sam mozda 14 tekmi i imam 6 pobjeda mislim da od tih 14 tekmi mozda su 12 njih odigrana do kraja jer ja cim vidim jebanje u mozak stiscem alt+tab jer ne zelim trpiti odvratna kanadska govna ili su moji protivnici izasli kad sam ih napunio golovima. Cim dodjem do 12 pobjeda necu vise ni igrati smece.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

jebo sam im mamicu koja je fora sa tim ispadanjem iz igre dok ja vodim i ne zbroji mi pobjedu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 Da si složim tim od igrača koji mi se sviđaju. Samim igranjem nema šanse skupit za Kaku, Desaillya...

 Okej ali mene zanima kako ce ti se to vratit? Ti ulazes slobodno vrijeme i zivce u nesto, sto ces dobit za uzvrat? Odgovor uzivat u igri necu priznat jer znamo i ti i ja da je to nemoguce. Da je moguce uzivat u toj igri barem mrvicu ja bi imao full RM squad, al nemam, jer znam da nije moguce uzivat u ovom a biti normalan. Tak da ne kuzim cemu... od nove godine nisam odigrao 10 tekmi rivalsa kroz tjedan. Navlacio sam tu vikend ligu ko pubertetlija kurac vjerujuci da cu dobit neki vrag u paketima ili barem jednom prismrdit elit3,2. Nisam jer bi gadao stative s peterca taman tad kad se trebala tekma lomit i onda bi popusio gol razlike. Sad imam gold kroosa na cmu i vjeruj mi ja kad pobjedujem on nema 40 i kusur speed, al kad gubim ima isto ko i otw ben yeder. Zato mi nije jasno cemu trosit vrijeme na te pizdarije. Znam onu spiku ja cu provodit svoje vrijeme na sta ocu.... ali ovo fakat nema smisla kak god da stavis.

 Tko će mi vratit ŠTO? Igranje igrice? Džizus krajst, ti to stvarno pitaš? Ne ulažem ništa, igram se jer mi se igra ovaj glupi nogomet. Jednostavno da ne može bit jednostavnije. A dok ga igram, želim imat bar donekle momčad sastavljenu od meni dragih igrača. To što ti ne kužiš čemu, meni samo govori da si rank freak, a mene to ne jebe pol posto koji ću rank biti. Ja rage quittam i na 2-0 za mene kad vidim da me igra(skripta, dda, kakogoddasezoveeasranje) jebe u zdrav mozak. Tak da ono, ja eto ne kužim vas koji igrate samo wl. Vrlo jednostavno, igraš fut, micromanagement jednog tima, a ti ograničiš sebe na najgori način - da moraš postić nešto u 30 utakmica u 2 i pol dana? Bravo ti. Eto, meni to nema smisla, to je tryhardanje na ntu potenciju i meni iskreno debilizam, ograničit se na samo tih usiljenih 30 utakmica vikendom.

 Ali tih 30 tekmi je opet manje njego lupat po tokenima. A znamo svi kako se igra ponasa kad moras zabiti jos jedan gol glavom ili nosom ili kurcem. Prije tog gola ces prvo lupit 6 stativa i izgubit 3 tekme. Ovak odigram nekih 25 tekmi u 3 dana, neke su cijele neke prekinem ili ja ili on i prode brze nego da se navlacim s svim i svacim za nekog igraca kojeg ce nerphat kad dode sljedeci promo.

 Imas dva mjeseca za odraditi tokene i da igras po 2,3 tekme na dan i da pobjedis recimo samo jednu tekmu po danu u prosjeku rjesio bi tokene za 50 dana. Puno je bolje igrati na dan tekmu do tri nego u tri dana odigrati 30 komada ne mogu ni zamisliti koju samo stetu to ucini ljudskoj psihi toliko gluposti odjednom vidjeti. Igre postoje da se igraju za zabavu a ne da ti psihicki udaras glavom u zid 10 sati u tri dana. Evo ja sada igram smece od WL jer zelim dobiti taj jedan token i odigrao sam mozda 14 tekmi i imam 6 pobjeda mislim da od tih 14 tekmi mozda su 12 njih odigrana do kraja jer ja cim vidim jebanje u mozak stiscem alt+tab jer ne zelim trpiti odvratna kanadska govna ili su moji protivnici izasli kad sam ih napunio golovima. Cim dodjem do 12 pobjeda necu vise ni igrati smece.

Prvo da odg na ono prije da sam rank frik. Ako je grijeh zelja za boljim rezultatom onda ja ne znam. Meni je veca katastrofa samo trejdati na marketu jer bi valjda umro od dosade. Al dobro. 

A to da mi se igra nogomet igra mi se itekako, a jos mi se vise gleda na tvu. Jebg snasao nas taj virus i sve paralizirao, al proci ce i to. E i onda ako u zelji za nogometom upalim fifu ooet ne gledam nogomet. Gledam paradu ai blokova i drop back 4231 taktika. Pa je to nogomet? To nogometa nije vidlo. Jedina poveznica s nogometom su slicice koje su na karticama i to je to. I onda opet odes u fakin custom tactics i slozis nesto i to radi. I dode druga tekma, naravno isto sranje od taktike igra protivnik i odjednom njegovi izgledaju ko da moze team press 500 min u komadu i jos ce iz 3 udarca zabit 8 golova od kojih ce barem dva biti sa ulazi u dribling a ti ga procitas i fliperom zavrsi u 1na1 sansi. I nek se to desi 5 puta na svakoj tekmi nemam bista protiv. Ali kad ja dodem u 1na1 sansu nek mi daju da pucam u stranu, samo to nista drugo.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jebo sam im mamicu koja je fora sa tim ispadanjem iz igre dok ja vodim i ne zbroji mi pobjedu?

Serveri.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jebo sam im mamicu koja je fora sa tim ispadanjem iz igre dok ja vodim i ne zbroji mi pobjedu?

Serveri.

On igra na PC-u tako da je vrlo izgledno da papci imaju nekakav cheat za disconnect protivnika.

Iz iskustva znam da se takvi disconnecti nikad ne događaju random nego uvijek u nekim situacijama kada je šansa da zabiješ gol i slično.

Internet mi radi bez problema u takvim situacijama, a mene kao izbaci sa EA servera.

Prečesto i preočito se to događa da bi bilo slučajno, odnosno da je problem u serverima.

 

Kod vas na PS-u je druga stvar i kad se vama to dogodi onda je sigurno neki kurac sa serverima.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Nego, ja doašo napisati novosti pa se zanio s odgovorom :)

 

Dakle, već 2-3 tjedna meni piše 13 utakmica da mi nedostaje do 300 pobjeda u WL.

Slabo sam igrao WL jer mi je pun kurac toga tako da sam prošli vikend odradio prvih 6 pobjeda i ostavio 7 za ovaj vikend.

6 mi je trebalo za token i ta sedma pobjeda da otvorim ultimate pack za 300 pobjeda.

Sad odradim sedmu pobjedu i ništa ne svijetli lijevo u zadacima.

Uđem u milestones pa u champions i imam što vidjeti.... piše 290/300 HAHAHAHAHAAH

Kakavi su to jebeni idoti.

Osim što me jebu iz dana u dan sa serverima i gameplayom sad još prave budalu od mene, kao ja ne znam matematiku, koji kurac, ne kužim??!!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Nego, ja doašo napisati novosti pa se zanio s odgovorom :)

 

Dakle, već 2-3 tjedna meni piše 13 utakmica da mi nedostaje do 300 pobjeda u WL.

Slabo sam igrao WL jer mi je pun kurac toga tako da sam prošli vikend odradio prvih 6 pobjeda i ostavio 7 za ovaj vikend.

6 mi je trebalo za token i ta sedma pobjeda da otvorim ultimate pack za 300 pobjeda.

Sad odradim sedmu pobjedu i ništa ne svijetli lijevo u zadacima.

Uđem u milestones pa u champions i imam što vidjeti.... piše 290/300 HAHAHAHAHAAH

Kakavi su to jebeni idoti.

Osim što me jebu iz dana u dan sa serverima i gameplayom sad još prave budalu od mene, kao ja ne znam matematiku, koji kurac, ne kužim??!!

Jedan i jedan nije uvijek dva.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Jedan i jedan nije uvijek dva.

Možda me tako pokušavaju motivirati da u Elite uđem HAHAHAHAHA

Koja jebena usrana firma, puna idiota.

Ustvari, ja sam idiot što igram to govno, al što ću kad sam glup k'o kurac?!

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ovakve ja tekme gubim na penale,

ali kakav gameplay ,kad postanu tromi ,kad se vuku, pasovi spori, a snage imaju ,nevjerovatno ,sve nešto usporeno se igra ,sad uzimam stanku ,dosta za danas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 15:02 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Gledma ovaj market malo. Pa sve kartice 85 i ispod 85 su cijenom nistavne. Ne mogu vjerovat da jedino 20-30 gold kartica vrijedi nesto. Ovo je prelose. Uzeo bi si ovog Fut Birthday Griezmana da zamijeni Ševu... al je ocito da ak prodam cijeli klub i dalje necu imat dosta :D

 

Predobra tekma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 17:37 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Krenem igrat malo wl sad, krene me dobro prvih par tekmi, onda kaos, lik sa solidnim timom, ono zola, kaka, crespo, c.ronaldo..., povedem 1-0, napadam, pucam, ništa, nebi da si bog, van der sar je otac bogova na golu. Lik u 42oj, logično, skrumpa iz trećeg odbijanca gol, i poluvrijeme.

Onda ide kaos, uvodi bajo Kenta, onog nasviranog Promesa i Jamesa, Kent špica, ova dva lf i rf. Tu igra staje. SVE lopte se odbijaju njima trojici na noge, al SVE. Iznest loptu nema šanse, kent je najbolji igrač svemira, kakvi mbappei, kakvi ronaldi, kakvi messiji.... 1-4 na kraju tekme, kent kent kent. End of game. Strava. Baš motivirajuće za igrat ovu wl... Baš sam se odmorio ko čovjek zadnja dva tjedna bez ovih proljeva...

 

Next game - čitersko smeće. Igra pressing cijelu tekmu, igrači na kraju utakmice imaju 80ak% stamine. Tim jad jadova osim napada, salah, rashford, ali svi igrači obični rare gold. Obrana sanchez i otamendi, onaj koji ima 53 pace. Jao, kako ta dvojica lete, e moj mbappe, oršiću, neymaru, vi ste cirkus, vas pretrčava otamendi.... I držim se ja do pred kraj tekme, 2-2, odjednom gubim kontrolu nad igračima nakon njegove pauze stisnute, moji neće dodat, al ne da dodajem krivo, nego neće dodat uopće, stišćem po pet puta da primi. I skrumpa se meni iz sve te sile dodavanja kontra, trčim jamesom sam na golu, oršić lijevo, stisnem dodavanje u lijevo jednom, neće, drugi put, neće, stisnem for treći put naprijed lijevo, lopta ide punim šusom u aut al na drugu stranu, niti jednom nisam taknuo gamepad u desno. Znači sam, nesmetan trčim dvojicom prema golmanu.

Logično da je lik iz auta imao dva dodavanja i zabio gol u 89oj jer su se moji razmicali sami od njega... Dabog da krepao svaki čiter na kugli zemaljskoj u najgorim mukama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 18:20 (jopis).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Umirem od smijeha na ove njihove objective. Cekas da se unlocka... a ono opet odigraj 2 tekme u futu za 50xpa. Nakon 5 dana dobijes mega pack. Kako genijalna ekipa tamo radi. To ponekad moras jako upregnut glavu da shvatis kakve budaletine tam radi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Umirem od smijeha na ove njihove objective. Cekas da se unlocka... a ono opet odigraj 2 tekme u futu za 50xpa. Nakon 5 dana dobijes mega pack. Kako genijalna ekipa tamo radi. To ponekad moras jako upregnut glavu da shvatis kakve budaletine tam radi.

Ma bezveze, stvarno gubim volju i uvijek nađem neku iskru koja mi ponovno da impuls da probam još jednom ali fakat sam razočaran. Nadrobio sam već 65k bodova i imam još za odraditi gold 3. Otvorio sve packove i ništa u njima. Danas u sbc opet voda. Meni da daju mega ultra pack s 500 rare kartica ja opet ne bih ništa dobio. Kako kažeš, 20 rare kartica nešto vrijedi a sve ostalo ništa i ja opet ne mogu dobiti karticu ratinga 84. Gledam jednog lika na frend listi ima dvije TOTY kartice untradeable koje zajedno vrijede 6 milja coinsa. Prošle godine je isto dobio TOTY karticu untradeable. Dobio je mbappea untradeable. Ja od 2012 nikad nisam dobio TOTY karticu. Nisam nikad dobio niti TOTS karticu koja je vrijednija od 200k coinsa. Prije mjesec i nešto dana imao bih 10 milja da sam prodao sve kartice. Sada kada je sve palo da ih prodam jedva bih navukao 6 milja. osim što ništa ne dobijem u packu i klub mi sve manje vrijedi. Na marketu više ne trgujem pa niti ne mogu poduplati coinse. Ono, nikada do sada ovako rano nisam izgubio volju za igrom. Sve ovo što rade samo me dodatno odobija od igre, ali ne dam se. prije ću infarkt dobiti nego odustati. Ljudska glupost na djelu u punom sjaju na mom primjeru.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Upravo mi pique tri puta ulovio potm wernera. Zanima me koji je to pique. Ja imam scream piquea s shadow u obrani i ne smatram ga brzim igracem. Smece nekonzistentno.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

 

Ovo je tuzno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Ovo je tuzno.

 Hahaha, cirkus... A ja se bunim što sam za preko pol milje packova dobio 2x birthday Correu

 

Nego, pridružujem se željama communitya u vezi Kenta. Nisam dugo naletio na Kent tryhard ownera, ali ovaj mi je izbio sve živce za danas. Znači Kent siluje Makelela i Desaillya, nosi ih ko bebe, i onda iz remplanja zabija gol sa 30m lijevom nogom posred gola. Moj tott ter stegen uživa u šutu, kakvo branjenje, to je za debile... Kent je ipak Bog ove fife u napadu i suvišno bi bilo branit njegove udarce s 30m.

15 godina
offline
FIFA 20

Welcome to ea logic....

Samo oni znaju kojom logikom tim sa OSAM 84 rateda, jedan 83 i 2x82 NIJE 84 rejtinga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Reko ajd da skupljam ove swap krtice za neku ikonu, odem na SB i odmah ugasim. Nema mi nista gore nego kad mi tamo neki invalid ima sut 40, a kad puca jbt mislis da ima 99.. prije cu skupit pola milje vec to radit.. neka im te kartice, nek si jebu mater
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

To su najgluplji zadaci, tacno ti zivot dosadi, a ne igra. Jos gori su online...

 

Da bi izvrsavao sva ta sranja, moras planirati da imas igrace iz svih liga u igri, ova igra je sve samo ne ultimate team, mozda all leagues average team haha.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ovo smece se komotno moze koristiti da  muci ljude. Hoces nekoga muciti da ti kaze informacije das mu joystick, ps4 sa fifom unutra i kazes mu da mora igrati neprestajno 20h i onda ima pauzu. Nakon 6h sati vidis covjeka kako glavom razbija ps4 i moli te da prestane ovo igrat da to vise ne moze podnijet

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel mozda netko napravio asensia? Jel se splati potrosit kartice na njega?(imam neymara bedastoga na lm. Nije nesto kljucan igrac al ono brz je kad sve sljaka.)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Jel mozda netko napravio asensia? Jel se splati potrosit kartice na njega?(imam neymara bedastoga na lm. Nije nesto kljucan igrac al ono brz je kad sve sljaka.)

 Nisam jer ne igram sa španjolcima, a i nije mi nešto ekstra zanimljiva kartica za slagat.

Ali Neymar da nije nešto, to je ono, cirkus. Pa Neymar je jedan od najboljih igrača u igri uopće, ako izuzmemo prime moments ikone pojedine. Pogotovo na cam-u, tu jebe nane, strašno koristan igrač, od utrčavanja u prostor, dodavanja, do toga da zabija i lijevom i desnom ko mlazni avion. Meni je bolji od 87 Yeddera bar duplo. To mi je prva zamjena najčešće, njega sa lm na cam, a lijevo stavim nekog od ovih letača, oršića, jamesa, adamu....

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Welcome to ea logic....

Samo oni znaju kojom logikom tim sa OSAM 84 rateda, jedan 83 i 2x82 NIJE 84 rejtinga.

Matematika kaže 83.545, valjda im je to logika?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Jel mozda netko napravio asensia? Jel se splati potrosit kartice na njega?(imam neymara bedastoga na lm. Nije nesto kljucan igrac al ono brz je kad sve sljaka.)

 Dobro buraz. Rec da je neymar banana nije normalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jel mozda netko napravio asensia? Jel se splati potrosit kartice na njega?(imam neymara bedastoga na lm. Nije nesto kljucan igrac al ono brz je kad sve sljaka.)

 Dobro buraz. Rec da je neymar banana nije normalno. 

 Pa kad mu igra LM

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice