FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Jeli jos netko imao ovakav problem ako da kako ga je rjesio?

 Zatvoris fifu i origin ctlr+shift+esc - provjeris ako je sve sto je povezano s originom ugaseno ili ako nemas slozeno da se ti origin pokrece zajedno s win tad samo napravis clean restart.

 

Ides "start button(windows)" + R - ili rucno nades aplikaciju run

1. Napises "%programdata%" - obrises sve u origin mapi osim "LocalContet" mape

2. Napises "%appdata%" - obrises sve u origin mapi

3. Napises "%localappdata%" - obrises sve u origin mapi

 

Restart i probas. Nisam imao taj problem ali ovo bi ga moglo biti rijesenje.

Ako ne upali probat cemo jos jednu ideju. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 16:17 (cicek).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja sam sada upalio na PS4 isti slucaj
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 L1, traitovi i work rateovi. Moj Mbappe i WBY isto to rade. Di nece TOTY Mbappe i ostale kaj ima sa takvim position statsima.

Znam, ali moji se ne ponašaju tako. Kako koji dan. Danas igram, lik pored mojih stopera pošalje nekoliko lopti i svaka im prođe doslovce pored noge. Ja hoću gurnut loptu između dva njegova igrača koja su udaljena bar 3 metra i svaki put pogodim jednog u nogu a gađam po sredini? Naravno da u takvom omjeru snaga moram izgubiti jer se ne mogu točno dodati dok on kako god gurne loptu svaka prođe. Moj napadač recimo u ziceru krene pa ode iza protivničkog obrambenog. Kako da mu dodam loptu? Valjda ako te pošaljem u prostor za očekivati je da se igrač pokušava otkriti a ne sakriti iz obrambenog. Onda dođe tekma gdje sve funkcionira savršeno i milina je igrati. Ne znam, jedan dan sam se sebi divim kako igram a već drugi dan pomislim koji vrag se zajebavam kada očito nemam pojma.

 

Znači jedan problem ne mogu nikako riješiti. Okrenem lika, u ziceru sam. Sam sam ispred golmana a njegov obrambeni je iza mene. Tada on nešto napravi, legne mi na leđa i ja puknem loptu ali u prazno. Igrač je doslovce fula a onda on iako stoji iza mene samo odnese loptu. Kako je to jebeno moguće? Pa ne može on kroz mene doći do lopte. Zašto mi igrač ne pukne loptu? Zašto je mora fulati? Druga česta situacija. Golman baci loptu mojem bočnom igraču. Protivnički stoji ispred mog golmana. Moj igrač prima loptu ali mu treba dva ili tri dodira da je smiri. Do tada ovaj majstor dotrči od mog golmana i pobere loptu. Mogu se ja graditi koliko hoću ali loptu ne mogu zadržati. Golmanska ispucavanja su isto takva. Od njih 10, lopta je dva puta moja. Uvijek ispucam na svog igrača koji stoji sam. No dok je on smiri do tada je protivnik osvoji iako je lopta očito trebala biti moja. Mogu se ja graditi koliko hoću ali nemam šanse. Lik se samo zaleti, moj igrač posrće, lopta mu se odbija, nema prekršaja i gotovo je. Često tako primim gol kao zadnji debil.

 

Nego, jesi vidio kaj su sve danas dečki dobili? Od prime Gullita do nekoliko Mbappea. Kartice im padaju kao zrele kruške. Neću više ići tamo ponedjeljkom i četvrtkom jer samo dobijam komplekse. ja se nekoliko mjeseci mučim da zaradim 10 milja a lik danas jednim potezom dobije 10 milja u packu. Strašno.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jpantalon kaže...
Pitanje za winter refresh, ako lewa dobije upgrade, hoce li mu se upgradeat ova CL 92 kartica ili samo if i headlineri?

Sve specijalne kartice u tom slučaju dobijaju upgrade

 

 

edit: ovo što vam se dogodilo to je čest slučaj. Meni se dogodilo nekoliko puta do sada. Obrišem sve osim svojih postavki i pri pokretanju igre, igra ponovno kreira obrisano i sve ok. To se dogodi kada igra želi nadograditi novitete u momčadima kao što je to bio slučaj danas. Koliko se sjećam obrišem dvije mape. Uglavnom sve osim postavki kamere, gamepada itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 16:48 (movie).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 L1, traitovi i work rateovi. Moj Mbappe i WBY isto to rade. Di nece TOTY Mbappe i ostale kaj ima sa takvim position statsima.

Znam, ali moji se ne ponašaju tako. Kako koji dan. Danas igram, lik pored mojih stopera pošalje nekoliko lopti i svaka im prođe doslovce pored noge. Ja hoću gurnut loptu između dva njegova igrača koja su udaljena bar 3 metra i svaki put pogodim jednog u nogu a gađam po sredini? Naravno da u takvom omjeru snaga moram izgubiti jer se ne mogu točno dodati dok on kako god gurne loptu svaka prođe. Moj napadač recimo u ziceru krene pa ode iza protivničkog obrambenog. Kako da mu dodam loptu? Valjda ako te pošaljem u prostor za očekivati je da se igrač pokušava otkriti a ne sakriti iz obrambenog. Onda dođe tekma gdje sve funkcionira savršeno i milina je igrati. Ne znam, jedan dan sam se sebi divim kako igram a već drugi dan pomislim koji vrag se zajebavam kada očito nemam pojma.

 

Znači jedan problem ne mogu nikako riješiti. Okrenem lika, u ziceru sam. Sam sam ispred golmana a njegov obrambeni je iza mene. Tada on nešto napravi, legne mi na leđa i ja puknem loptu ali u prazno. Igrač je doslovce fula a onda on iako stoji iza mene samo odnese loptu. Kako je to jebeno moguće? Pa ne može on kroz mene doći do lopte. Zašto mi igrač ne pukne loptu? Zašto je mora fulati? Druga česta situacija. Golman baci loptu mojem bočnom igraču. Protivnički stoji ispred mog golmana. Moj igrač prima loptu ali mu treba dva ili tri dodira da je smiri. Do tada ovaj majstor dotrči od mog golmana i pobere loptu. Mogu se ja graditi koliko hoću ali loptu ne mogu zadržati. Golmanska ispucavanja su isto takva. Od njih 10, lopta je dva puta moja. Uvijek ispucam na svog igrača koji stoji sam. No dok je on smiri do tada je protivnik osvoji iako je lopta očito trebala biti moja. Mogu se ja graditi koliko hoću ali nemam šanse. Lik se samo zaleti, moj igrač posrće, lopta mu se odbija, nema prekršaja i gotovo je. Često tako primim gol kao zadnji debil.

 

 

 To je delay i nist drugo... Nema dobrih i losih dana, barem ne tako drasticnih. Dodas na delay momentum i DDA i dobis fifu20. Recimo kad se meni ti isti problemi događaju moj igrac puca svaku loptu kao da je na 35m od gola. Znaci bilo gdje bio, na gol crti ili unutar 16, on uzima zalet nogom ko da ce je u nebo poslat. To je radi delaya odabir krivih animacija. To jest, radi delaya se tebi ona crtica za pucanje ne puni pravilno nego poskakuje, i tu igra ide na zicer i bira default animaciju, dakle najduzu. A kad nemam delay ako napunim slabo igrac samo pecne loptu u gol. Makar mu ide na voley kojeg kod delaya redovito radi, kad nema delaya on je samo špicne u gol. Zato su igraci s vecim agg i ballance, pa i dribling statsima superiorniji, jer reakcija i sve ostalo cini veliku razliku kod delaya. Kad lopta prolazi kroz branice, isto delay jer tvoji branici prepoznaju loptu tek koju milisekundu kasnije, a to ti je vec metar i pol iza njihovih leđa. Bez delaye mi ne treba ni pique ni VVD u obrani, sve sto procitam presjecem, kod delaya ti je svejedno.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
The_K kaže...

Jeli jos netko imao ovakav problem ako da kako ga je rjesio?

 Zatvoris fifu i origin ctlr+shift+esc - provjeris ako je sve sto je povezano s originom ugaseno ili ako nemas slozeno da se ti origin pokrece zajedno s win tad samo napravis clean restart.

 

Ides "start button(windows)" + R - ili rucno nades aplikaciju run

1. Napises "%programdata%" - obrises sve u origin mapi osim "LocalContet" mape

2. Napises "%appdata%" - obrises sve u origin mapi

3. Napises "%localappdata%" - obrises sve u origin mapi

 

Restart i probas. Nisam imao taj problem ali ovo bi ga moglo biti rijesenje.

Ako ne upali probat cemo jos jednu ideju. :)

 Ne pomaze. Koja je druga metoda?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...

Jeli jos netko imao ovakav problem ako da kako ga je rjesio?

 Zatvoris fifu i origin ctlr+shift+esc - provjeris ako je sve sto je povezano s originom ugaseno ili ako nemas slozeno da se ti origin pokrece zajedno s win tad samo napravis clean restart.

 

Ides "start button(windows)" + R - ili rucno nades aplikaciju run

1. Napises "%programdata%" - obrises sve u origin mapi osim "LocalContet" mape

2. Napises "%appdata%" - obrises sve u origin mapi

3. Napises "%localappdata%" - obrises sve u origin mapi

 

Restart i probas. Nisam imao taj problem ali ovo bi ga moglo biti rijesenje.

Ako ne upali probat cemo jos jednu ideju. :)

 Ne pomaze. Koja je druga metoda?

 Uđes u fifu. U glavnom meniu. Costumize>Profile>Delete

u delete sekciji ces vidjet svoj username i ja imam jos 3 datoteke. Obrises onu FUTsquad update, ako ne pomogne i katalog. Svoju ne bi preporucao brisat zbog controlera.

Ovo bi moralo radit sigurno..

10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...

Jeli jos netko imao ovakav problem ako da kako ga je rjesio?

 Zatvoris fifu i origin ctlr+shift+esc - provjeris ako je sve sto je povezano s originom ugaseno ili ako nemas slozeno da se ti origin pokrece zajedno s win tad samo napravis clean restart.

 

Ides "start button(windows)" + R - ili rucno nades aplikaciju run

1. Napises "%programdata%" - obrises sve u origin mapi osim "LocalContet" mape

2. Napises "%appdata%" - obrises sve u origin mapi

3. Napises "%localappdata%" - obrises sve u origin mapi

 

Restart i probas. Nisam imao taj problem ali ovo bi ga moglo biti rijesenje.

Ako ne upali probat cemo jos jednu ideju. :)

 Ne pomaze. Koja je druga metoda?

 Uđes u fifu. U glavnom meniu. Costumize>Profile>Delete

u delete sekciji ces vidjet svoj username i ja imam jos 3 datoteke. Obrises onu FUTsquad update, ako ne pomogne i katalog. Svoju ne bi preporucao brisat zbog controlera.

Ovo bi moralo radit sigurno..

 To je prvo sto sam napravio ali ne radi

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Onda im file ne valja nesto. Meni je skinulo nirmalno u 13h. Mozda su opet strucnjaci nesto "slagali". Al svakak ces morat jednu od ovih opcija kad sloze update. Ili ovu prvu ili drugu. Ili ce odmah u file ubacit da se to odradi umjesto tebe. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

A ja zdrobim danas 200.000 namijenjenih za kluiverta (ili raula još sam neodlučan), u 2 jumbo rare players packa i dobijem kitu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Riješio napokon Zaniola i Osimenha... 8. diviziji FTW.

 

U paketima mila majko... danas možda najlošije što sam do sada dobio.

Crveni de Vrij, aj on je OK s obzirom kakve crvene inače dobivam, a u svim silnim paketima što sam otvorio jedna 84 kartica iz Barce onaj veznjak i ovo ostalo nekoliko 82 i ostalo kurčina.

Jedino što vrijedi je shadow chem kojeg sam dobio u jednom packu.

 

Ako je to bila samo naznaka da ću u marquee dobiti nešto jebačko, onda ću im oprostiti, a ako ne onda im jebem milu majku škrtu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ništa ne očekujte jer ovo je žešči p2w, samo gimme gimme gimme 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kaj god vam padne na pamet pucajte. Sad cu pricekat MM pa otvorit... kaj uleti, uleti... kaj ne, ne... onda idem u mini rekonstrukciju kak sam i reko. Mbappe ide na prodaju, 1050000 se bude dobilo za njega i jos imam 440k na racunu. Neymara racunam kao gotova stvar. Ostaje prazno jedno mjesto a to je RCAM u formaciji 4231. Jel bi krizi to odradil kak treba? Jedino bi mi tu bio problem kaj bi imal Bernarda i Grizia na lijevoj. NIF Mbappe takoder ulazi u spiku. Zelim si malo osvjezit momcad prije sutra... cisto da mi bude zanimljivije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kaj god vam padne na pamet pucajte. Sad cu pricekat MM pa otvorit... kaj uleti, uleti... kaj ne, ne... onda idem u mini rekonstrukciju kak sam i reko. Mbappe ide na prodaju, 1050000 se bude dobilo za njega i jos imam 440k na racunu. Neymara racunam kao gotova stvar. Ostaje prazno jedno mjesto a to je RCAM u formaciji 4231. Jel bi krizi to odradil kak treba? Jedino bi mi tu bio problem kaj bi imal Bernarda i Grizia na lijevoj. NIF Mbappe takoder ulazi u spiku. Zelim si malo osvjezit momcad prije sutra... cisto da mi bude zanimljivije. 

 Rekao bi da uzmes najbolju verziju Mbappea koju mozes umjesto Griezmanna

7 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kaj god vam padne na pamet pucajte. Sad cu pricekat MM pa otvorit... kaj uleti, uleti... kaj ne, ne... onda idem u mini rekonstrukciju kak sam i reko. Mbappe ide na prodaju, 1050000 se bude dobilo za njega i jos imam 440k na racunu. Neymara racunam kao gotova stvar. Ostaje prazno jedno mjesto a to je RCAM u formaciji 4231. Jel bi krizi to odradil kak treba? Jedino bi mi tu bio problem kaj bi imal Bernarda i Grizia na lijevoj. NIF Mbappe takoder ulazi u spiku. Zelim si malo osvjezit momcad prije sutra... cisto da mi bude zanimljivije. 

 FS Ikone, pola cijene Grizmana, a sa deadeyeom dosta dobra kartica. Ljevak je i on, ali ima 4* week foot. Ako se već pravi osvježenje onda možda dati šansu njemu jednu vikend ligu, jer svakako se lako vratit na Mbapea, a i naigrao si se sa njim.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

 To je prvo sto sam napravio ali ne radi

 Sve pobrisi osim personal settings.

 

Evo, sutra starta winter refresh. Odlučili su osjetno podići i neke icone. Ne znam je li to sada spada pod prime moment ili je nešto drugo u pitanju. U svakom slučaju nadam se lijepom dizanju ratinga nekih kartica no ne nadam se nikakvoj zaradi jer vidim kamo sve to vodi. Sad će istresti neke icone i svi će poludjeti za njima a onda će nastati panika pa će svi kao i obićno ove nadograđene kartice prodavati u bescijenje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 21:17 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
The_K kaže...

 To je prvo sto sam napravio ali ne radi

 Sve pobrisi osim personal settings.

 

Evo, sutra starta winter refresh. Odlučili su osjetno podići i neke icone. Ne znam je li to sada spada pod prime moment ili je nešto drugo u pitanju. U svakom slučaju nadam se lijepom dizanju ratinga nekih kartica no ne nadam se nikakvoj zaradi jer vidim kamo sve to vodi. Sad će istresti neke icone i svi će poludjeti za njima a onda će nastati panika pa će svi kao i obićno ove nadograđene kartice prodavati u bescijenje.

 Idu Prime Icon Moments kartice koje ce si moc priustit 0,5% populacije FUTa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Onda im file ne valja nesto. Meni je skinulo nirmalno u 13h. Mozda su opet strucnjaci nesto "slagali". Al svakak ces morat jednu od ovih opcija kad sloze update. Ili ovu prvu ili drugu. Ili ce odmah u file ubacit da se to odradi umjesto tebe. 

Ja bio na origin chat i nisu mi pomogli🙈

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jpantalon kaže...
Pitanje za winter refresh, ako lewa dobije upgrade, hoce li mu se upgradeat ova CL 92 kartica ili samo if i headlineri?

Sve specijalne kartice u tom slučaju dobijaju upgrade

 

 

edit: ovo što vam se dogodilo to je čest slučaj. Meni se dogodilo nekoliko puta do sada. Obrišem sve osim svojih postavki i pri pokretanju igre, igra ponovno kreira obrisano i sve ok. To se dogodi kada igra želi nadograditi novitete u momčadima kao što je to bio slučaj danas. Koliko se sjećam obrišem dvije mape. Uglavnom sve osim postavki kamere, gamepada itd.

 Sreca na kasnom odgovoru jer sam uzeo dva sif wernera i headliner vardyja. Hvala svakako.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jpantalon kaže...

 Sreca na kasnom odgovoru jer sam uzeo dva sif wernera i headliner vardyja. Hvala svakako.

Jebi ga, danas sam baš proveo dan vozajući se u autu. Kad sam došao doma i vidio, odgovorio sam ti. No nisam ziher da si se usrećio s kupovinom Vardya. Rare kartica mu je 82, ako ga dignu nas 83 ne dira niti jednu IF karticu i one onda neće dobiti nadogradnju. Dakle, moraš se sada nadati da će dobiti upgrade za +2 ili da će u bar jednom statsu prestići prvu IF karticu jer u tom slučaju onda i sve IF kartice u nizu dobijaju nadogradnju. Ista stvar ti je i s Wernerom. No on ima šansu da bude nadograđen za plus 2. Ja imam ovog 89 wernera i volio bih da ga nadograde ali nisam ziher.

Ja se nadam da bi nadogradnju mogli dobiti, aguero, de bruyne, mane, lew, firmino, van dijk, robertson, alexander arnold, haland, werner... vidjet ćemo sutra.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Upgradeaju se samo top 50 igraca i to samo oni koji imaju +3 ili vise, dakle aguero firmino i ekipa ne dobivaju upgrade. Tako su objavili na twitteru. I evo lista: https://fifaforums.easports.com/en/discussion/535598/fifa-20-winter-refresh-top-50-upgrades . Dakle Vardy je na 85+ sto znaci da ce headliner biti 88+. Iz nekog razloga jos uvijek se stigne uzet za 150-160k na ps4. Werner isto na 86+, sto znaci sif na 88+.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 22:11 (jpantalon).
12 godina
offline
FIFA 20

Koja gadljiva kompanija, mater im jebem... kaj rade, kaj rade... 50 ljudi samo dobivaju upgrade. Komedija.

 

 

Bolje nek se zabave sa jebenim overload ball side i drop back imbeciloidima koji trckaraju uokolo sa svojim Gullitima i ostalim, dok ostalih 8 stoji iza lopte.

 

 

Ikone je odlican igrac, Neymar je cudo... jbg... Dobri su svi. Bit ce ovo zanimljiva WL.

 

EDIT: Ne znam jeste primjetili, ali novi modeli kopacka su dosli. Kante sad nosi, onako, zarko plave kopacke... ne znam kak bi opisal tu boju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 23:36 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Igram prvu tekmu wl, vodim 2:0 i imam 3 stative. Igra odjednom skoci kao da je nekva notifikacija dosla. Notifikacije nigdje. Zanimljivo. Startasmo s 0/1

 

Edit: 0/2. Sve je pocelo s penalom za bodychek u kojem njegov igrac nije ni pao. Jel vama kad sudac sudio penal bez da vam je igrac pao? I onda na kraju jos messi izdrzi nasrtaj ramosa onako muski. Prkosio je ramosu ko svjetionik buri, da se pjesnicki izrazim jer ovo sto sam gledao je znanstvena fantastika.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 10:54 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Jebo mene tito ako oni nisu nest usrali i dodali u ovom zadnjem patchu, nekaj previse smrdi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja isto ne kužim što se događa s igrom.

Prošli vikend sam se borio za silver 1 - ostala mi je 1 utakmica neodigrana.

Vikend prije toga sam završio gold 3 - ostalo mi 8 utakmica za odigrat s tim da sam mogao i ranije završit, ali sam se zajebavao.

Tolika razlika odnosno oscilacija od vikenda do vikenda mi nije normalna.

Pogotovo što ne mijenjam gotovo ništa u momčadi i u postavkama.

 

Ovih dana sam rješvao Zaniola i Osimhena.

Prije toga sam rješavao tokene za ikone i nisam pao u nižu diviziju nego sam se penjao u višu.

Onda kao da je vrag ušao u igru i odjednom kad su se sranja počeka gomilati to nisu istine.

Tu sam puko i krenuo padati u divizijama... mila majko kakve sam protivnike dobivao u 7. i 8. diviziji.

Ispod tri ikone, Mbappe i Messi nije imao nitko.... to mi je bilo jako čudno... imam osjećaj da divizije uopće nisu bitne kakve će ti server protivnike dodijeliti nego jebeni ELO ili što već.

Kvitao sam sve do 9. divizije jer sam valjda 10x zaredom dobivao protivnike koji valjda igraju u 4. i višim divizijama s obzirom kakve ekipe su imali.

Jedan mi je uletio sa 6 crvenih kartica jer je rješavao token s Englezima, a kakve je samo crvene imao da se smrzneš... sve crveni iz engleske lige i to jebečke crvene kartice - na njega sam u 8. diviziji naletio.

Tek kad sam pao u 9. diviziju, a i tu sam kvitao jedno 2-3 kad sam vidio protivnikove ekipe, sam krenuo pobjeđivati i od tada nisam izgubio niti jednu partiju.

Imam par remija jer sam forsirao Zaniola i through pass, a da nisam, ubio bih sve protivnike s lakoćom.

Sad sam u 7. diviziji, na pragu 6. i baš me zanima kad će mi opet početi davati nerealne protivnike.

 

To sam tim zadacima koji se moraju rješavati kroz rivalse je totalno sranje i to uništava igru svima zato jer svi padaju u divizijama da riješe glupe zadatke.

Umjesto da stave otvoreno pa neka rješava tko gdje hoće i bez glupih through paseva i voleja i gluposti.

Trebali bi staviti zabij 30 golova s Zaniolom, 30 asistencija pa ti lagano grindaj gdje hoćeš i kako hoćeš.

Tada bi ljudi manje padali u divizijama jer takve stvari mogu riješiti u svojoj diviziji i ne bi jebali ostale.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Jucer sam u rivalsima odradio jednu lijepu stvar. Nakon kaj sam otisel na 3-0. Vidio sam da lik ima Osimhena ( kak se vec pise ) i Odegaarda i Zaniola. Pustio sam mu par golvoa sa njima. Neka ga voda nosi. Al naravno, nakon njegovog zabijenog ja sam isel po jedan, da me nebi slucajno zajebo :D 


Odigral sam prve dvije tekme u WL. Jebo me svatko ti ljudi kaj igraju ovu igru nisu normalni. Pa jel moguce da bas svaki mora igrat isto. Ponavljam se skoro svaki dan, al' da si bas toliko nesposoban odigrati nesto drugacije osim DB 1, Width 1, Overload ball side... meni to nije jasno. 

Prva tekma. Solidna ekipica, par ikona... pokoji SBC i tako. Ja izvedem centar, njegovi igraci nestanu :D Ono, od polukruga pa jos 15-20m prema njegovom golu nigdje nikoga. Posto ja volim vratit loptu stoperima odma na pocetku da mi se igraci rasproede prema taktici koju slozim... gledam i ne vjerujem. Otresem ja njega 4-0, bio je fakar los momak. 


Druga tekma. Full ikone + POTM Sane i Van Dijk. Ista prica ko ovaj gore, samo kvalitetnija ekipa. Njegova taktika. Šilji na Sanea pa kaj bude. Lik je doslovno gubio utakmicu u 25min, ali uporno prebacivao loptu na Saneovu stranu i mlatio duge lopte. Naravno da mu je jedan od 50 pokusaja proslo i zavrsilo je na povratnoj lopti za Butranega. Vidim grb, Sparta Prague, nick... ceski. Samo se sjetim WoTa i tih ceskih, poljskih debila koji veze sa igrom nemaju, ginu prvi pa onda svima jebu majke. Jel imate kicmu majku vam milu ljubim. 

 

 

Prodes 15+ pa igras protiv takvih debila, ali sa TOTY KDBom, Kanteom, Eusebiom i ostalom ergelom koja ima staminu 99 i moze u overload ball side trcat gore dolje do sutra popodne. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel tko probao Sarra future stars?znaci ovaj Salah me probija koliko je zapravo loš ali do cca 200-300k ne vidim bolji izbor, bolji mi je od Sterlinga,Mahreza....sve sam isprobao ali frajer mi je valjda najslabija karika u momčadi i moram ga pod hitno zamjenit.

gledam Sarr za RM i ako bog da coinsa Neymara na Lw samo mi je onda problem koga stavit umjesto KDB?Fabinha?

 

znam da iz momčadi ne diram Manea,Sona,Kantea i Van Dijka,sve ostalo može out

 

još jedno pitanje jer vječito imam polemiku sa sestrinim dečkom gdje on tvrdi da je lvl 7 ok za igranje ,ispod je loše.

koji je minimalni lvl na igraču da je ok?7?8?

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 12:35 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel tko probao Sarra future stars?znaci ovaj Salah me probija koliko je zapravo loš ali do cca 200-300k ne vidim bolji izbor, bolji mi je od Sterlinga,Mahreza....sve sam isprobao ali frajer mi je valjda najslabija karika u momčadi i moram ga pod hitno zamjenit.

gledam Sarr za RM i ako bog da coinsa Neymara na Lw samo mi je onda problem koga stavit umjesto KDB?Fabinha?

 

znam da iz momčadi ne diram Manea,Sona,Kantea i Van Dijka,sve ostalo može out

 

još jedno pitanje jer vječito imam polemiku sa sestrinim dečkom gdje on tvrdi da je lvl 7 ok za igranje ,ispod je loše.

koji je minimalni lvl na igraču da je ok?7?8?

 SVe ispod 10 je za mene koda ima 1. Igra te dovoljno jebe u mozak, ne trebam si hendikepirat igrace jos vise. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel tko probao Sarra future stars?znaci ovaj Salah me probija koliko je zapravo loš ali do cca 200-300k ne vidim bolji izbor, bolji mi je od Sterlinga,Mahreza....sve sam isprobao ali frajer mi je valjda najslabija karika u momčadi i moram ga pod hitno zamjenit.

gledam Sarr za RM i ako bog da coinsa Neymara na Lw samo mi je onda problem koga stavit umjesto KDB?Fabinha?

 

znam da iz momčadi ne diram Manea,Sona,Kantea i Van Dijka,sve ostalo može out

 

još jedno pitanje jer vječito imam polemiku sa sestrinim dečkom gdje on tvrdi da je lvl 7 ok za igranje ,ispod je loše.

koji je minimalni lvl na igraču da je ok?7?8?

Nisam probao Salaha tako da ne mogu usporedbu raditi, ali mene je ugodno iznenadio future star James.

Ako ga nisi riješio daj si malo truda pa ga probaj.

 

Ovo drugo valjda misliš na chem... to je navodno 7, ali igrao sam ja protiv tipova koji igraju bez chema pa razvaljuju tako da to nije pravilo :P

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Nekih tjedan dana nisam upalio fifu i odem danas na web app i skuzim da imam nagrade od rivalsa. Uzeo untradable packove i dobijem Van Dijka i future stars Felipe-a haha. Sad oko njih dvojice gradit ekipu sa 3 stopera posto imam i scream Pique-a.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice