FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.256
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 20

Taman sam jučer Read Dead 2 kupio za 200 on, tako da ću da uživam 7 dana bez fife.  

 

U pravu si što se tiče ovoga ali sam novi na psn mreži pa nisam upoznat sa tim pravilima, sve ove godine sam bio na pc jbg  ipak je ovo drugi svijet i druga pravila očito . 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nikad nikome nisam napisao niti jednu jedinu poruku, niti mislim.... odigram i picim dalje, dobio/izgubio sasvim svejedno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Pa jel mogu ja napravit novi account i igrati nekako ove igre online  ?a da kad patmi od ovoga usera cloud . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 

U pravu si što se tiče ovoga ali sam novi na psn mreži pa nisam upoznat sa tim pravilima, sve ove godine sam bio na pc jbg  ipak je ovo drugi svijet i druga pravila očito . 

 U user agreementu to sve pise.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Pa jel mogu ja napravit novi account i igrati nekako ove igre online  ?a da kad patmi od ovoga usera cloud . 

 Ne... 7 dana si na hlađenju. Igraj RDR2 i sejvaj na PS. To je to.

 

Mislim da je daljnji spam nepotreban. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Pimpek mi je skocil na ovu lijevu stranu. Kakve sam srece izletit ce jebeni WBY nakon kaj sam napravil POTM.

 

E3 ce se isplatir ja se nadam. Kad bi ovaj Mbappe uletio... Ajmeeee koja spika bi to bila. Milja coinsa u dzepu prodajom LWa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Pa jel mogu ja napravit novi account i igrati nekako ove igre online  ?a da kad patmi od ovoga usera cloud . 

 Ne... 7 dana si na hlađenju. Igraj RDR2 i sejvaj na PS. To je to.

 

Mislim da je daljnji spam nepotreban. 

Pa suspendiran mu je acc. Po nekoj logici može otvoriti novi i na njemu igrati jer taj novi nema veze sa starim?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Pa jel mogu ja napravit novi account i igrati nekako ove igre online  ?a da kad patmi od ovoga usera cloud . 

 Ne... 7 dana si na hlađenju. Igraj RDR2 i sejvaj na PS. To je to.

 

Mislim da je daljnji spam nepotreban. 

Pa suspendiran mu je acc. Po nekoj logici može otvoriti novi i na njemu igrati jer taj novi nema veze sa starim?

 Al' ne moze nastavit ''save game'' od staroga. To da mozes slozit novi UT, dakako da mozes.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Igrao Fifu nakon mjesec dana za vikend, malo WL malo rivalse za swaps.

 

Skupio 18 za mid icon pack i dobijem Blanca u paketu. Taman mi on daje strong link za Ben Yeddera i uz hrpu untradeable sranja iz kluba i 150k coinsa slozim njegov POTM, znaci da sutra garantirano dobijam crveni pick Ben Yeddera.

 

Slozio ekipu za ovu WL, novi igraci TOTY De Jong, Blanc, Ben Yedder, Emerson i Griezzman se vratio umjesto Overmarsa, nadam se da ce biti poboljsanja.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Al' ne moze nastavit ''save game'' od staroga. To da mozes slozit novi UT, dakako da mozes.

Dobro, to je logično da ne može. Ide sve ispočetka.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...
 Uostalom, reportajte mu profil da je fejk, 10+ reportova i obrisat će ga, pa nek se jebe ispočetka.

Ne treba se s njim zamarati. Treba udariti na admine grupe jer oni su odgovorni za grupu i totalni kaos koji na njoj vlada. Oni potiču pičkaranje i vulgarizme svih vrsta i još ih brane. Znači treba njima zaprijetiti ako ne dovedu grupu u red da ćemo grupu prijaviti kao nemoralnu, uvredljivu, vulgarnu, nacionalno netrpeljivu. Nakačiti sve što nam padne na pamet i srušimo im grupu. Preko noći će ostati bez nje. Zna se što face ne tolerira i to im prikrpiti. Nije problem da nas se skupi desetak i svi prijavimo grupu zbog iste stvari. No prije toga treba to podastrijeti adminima. Što žele? Dovesti grupu u red ili ostati bez nje? Vrlo jednostavno. To je jedina meni poznata grupa na kojoj su vulgarizmi poželjni i gdje je vrijeđanje na dnevnoj osnovi normalno. Naravno, kada nemaš argumenata ili kada imaš IQ sobne temperature što ti preostane nego vrijeđati. No ako si damo truda, možemo im to uskratiti.

 Meni je bio plan da svaki put kada se neki njihov "drugar" bude ponasao kao kreten da ih oznacim obojicu i da ih pitam jeli ovo ozbiljna grupa ili ovo grupa gdje 10 "drugara" vrijedja i jebe majke ostalim 3000 ljudi samo zato jer su "drugari" sa adminima ali njima je izgleda lakse brisati komentare nego popricati sa svojim "drugarima" o tome da se treba ponasati kao covjek a ne kao zadnja seljacina.

12 godina
offline
FIFA 20

To su sve nedojebani klinci tamo koji su se umislili da su neki kurac napravili. Svaka cast na nekoj organizaciji, ali ne mozes od govana pitu napravit. Tamo imas 4-5 kvalitetnih ljudi sa kojima mozes vodit razgovor. Sve ostalo je stoka sitnog zuba. Svaki od njih je PRO igrac, svakog jebe igra, pola grupe cupa 500k pa na vise igrace a ne znaju kak Gold 3 izgleda. Jbt led, kad vidim te wannabe E1 igrace a jedino kaj znaju je drop back i mazi. Ili jos bolje ono pitanje kaj da radi da poboljsa svoje pobjede... a kao on je D2 igrac, al ne zna kak da bude bolji. Nisi ti mili moj D2 da jebe rak raka D2 je vec jebane jeza u leđa.

 


Evo nam Kurta kak siluje pro igraca - 12:10 pa na dalje. - 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Al' ne moze nastavit ''save game'' od staroga. To da mozes slozit novi UT, dakako da mozes.

Dobro, to je logično da ne može. Ide sve ispočetka.

 E a sad ja imam jedno pitanje.

Dogodilo mi se već nekoliko puta u zadnjih mjesec dana, da igram protiv likova čiji acc je jan.2020, a imaju igrače iz sbc-ova od prije par mjeseci. Wtf? Kako pobogu? Pc je u igri, tak da ono, nikakve mi logike nema da vidim kod nekog ko ima igru mjesec dana, igrača iz sbca- iz 9og mjeseca.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 


Evo nam Kurta kak siluje pro igraca - 12:10 pa na dalje. - 

Kako to izgleda jednostavno. Mene samo interesira kaj on radi da mu igrači tako utrčavaju? Uvijek ima bar dvije mogućnosti. Moji češće stoje i gledaju nego što igraju.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

 


Evo nam Kurta kak siluje pro igraca - 12:10 pa na dalje. - 

Kako to izgleda jednostavno. Mene samo interesira kaj on radi da mu igrači tako utrčavaju? Uvijek ima bar dvije mogućnosti. Moji češće stoje i gledaju nego što igraju.

 L1, traitovi i work rateovi. Moj Mbappe i WBY isto to rade. Di nece TOTY Mbappe i ostale kaj ima sa takvim position statsima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 20

Vraćanje na puteve slave, ajmoooo!!

Jebo vam Savić mater u usta smrdljiva kanadska.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

E3 i DR D3 R3 

 

Red pickovi - Doucoure i 2 nebitna

Paketi - veliko nista

Totw paket - Rulli

 

 

Hvala i do sljedecg puta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

E3 i DR D3 R3 

 

Red pickovi - Doucoure i 2 nebitna

Paketi - veliko nista

Totw paket - Rulli

 

 

Hvala i do sljedecg puta. 

 Doucoure mi se čini sasvim ok, dobre statse ima

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
SimeKZ kaže...

E3 i DR D3 R3 

 

Red pickovi - Doucoure i 2 nebitna

Paketi - veliko nista

Totw paket - Rulli

 

 

Hvala i do sljedecg puta. 

 Doucoure mi se čini sasvim ok, dobre statse ima

 A ne znam di da ga stavim kraj 88 Petita i 90 Kantea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Pitanje za winter refresh, ako lewa dobije upgrade, hoce li mu se upgradeat ova CL 92 kartica ili samo if i headlineri?
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 10:21 (jpantalon).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
SimeKZ kaže...

E3 i DR D3 R3 

 

Red pickovi - Doucoure i 2 nebitna

Paketi - veliko nista

Totw paket - Rulli

 

 

Hvala i do sljedecg puta. 

 Doucoure mi se čini sasvim ok, dobre statse ima

 A ne znam di da ga stavim kraj 88 Petita i 90 Kantea. 

 A pored njih na klupu 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

evo moj team.

 

Treba mi pomoc za napadaca. Igrao bih 4231.

Ikone CAM,Dembele RCAM,Orsic LCAM i streba mi jos samo ST.

 

Jedino ko mi pada na pamet je Ben Yedder a nisam njegov fan.

 

Imam oko 300-400k.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kako je jebeno moguce da 4 utakmice DR zavrse 1-1. Za redom. Mislim da u WL nisam ovoliko praznih golova promasio kolko sada. Povratna lopta na bilo koga je rezultirala kompletno promasenim golom. Onak, hocu se malo ''zagrijat'' za WL. Mozda prodam Mbappea za Neymara cisto da ga probam... al' najrade bi prodal cijelu ekipu na kaj je sad ovo licilo. Ono kaj Jovic inace posprema bez problema je sad zavrsavalo u preckama, Pogodit Finess sa WBY je bilo ravno ne mogucem. Katastrofa. 

 

Uzmi WBY, dobar je. Odnosno, nemas koga drugog a da nije ikona. 

 

EDIT: 6 Gold, 6 Silver, 6 rare. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 12:57 (SimeKZ).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ako prodam Mbappea 90, imat cu oko 1,5m coinsa. Kupio bi Neymara i onda mi ostane cca 700k coinsa. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel se po Vama isplati radit Arthura?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel se po Vama isplati radit Arthura?

 Ne... Nikako.

 

Ne mozes, full force droo back debil... I ne mozes zabit vise od jednog da se jebes. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pketici standard. Najbolji igrac toliso iz bayerna.

Odradih onaj FUT upgrade cisto zato da vidim sta mogu dobit u 86+ TOTW paketu. Fino me jesu.

 

Odoh igrat i vise puta sam igrao protiv tog lika. I svaki puta kad igram protiv njega ja muku mucim. Svaka situacija ide njemu u korist. Odbijanac ide njemu. Ako se odbije meni kod njegovog sesnajsterca, meni ne oznaci mog napadaca nego mi zadrzi onog koji je pucao ili dodavao.

Isao sam s jovicem u 3 1v1 sanse. Dvije sam pucao u prvi kut jednu u drugi. Golman mi je obranio sve 3. Mislim da sam također pogodio vratnicu s sonom koji je pucao iz nekih 6-7 metara.

Trenutno igram taktiku s 3 branica i tu cu igrat i u WL i vrlo vjerojatno je to zadnja WL koju cu odigrat. Skuzio sam da vise nemam volje uopce igrat fifu. Od prosle WL sam odigrao 3 tekme, mobilnu app nisam ni otvorio, a WL rewards me nisu ni najmanje razljutili. Cak nisam ni osjecao onu gorcinu koja se osjeca kad otvaras te "nagrade". Tak da mislim da bi to bilo to od mene za njih. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel se po Vama isplati radit Arthura?

 Ako imas bozicnog santi casorlu ili kako vec je, tad ne. Ovisno za sta ti treba. Ako ti treba za full link hybrid tad da.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Tak sam i ja napravio fut upgrade i dobijem Krosa, bože me sačuvaj od vrhunskog igrača oni naprave totalno neupotrebljivog telca, pace 46 ili 49 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Jeli jos netko imao ovakav problem ako da kako ga je rjesio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice