FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.715
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Bio je za PC 2 mil na marketu sinoć, barem je tako na futbin pisalo...

12 godina
offline
FIFA 20

Nema ga jer nije upakiran, vrli jednostavno

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Skuzil sam jednu foru ovu wl. Kako treba zabivati 1v1 sanse. Ne znam dal ima negde to na yt jer znam kad sam gledao najbolje nacine za finish je uvijek bio ball roll prije suta. Kao sto sam i sam govorio da sam imao priblema s cudesnim obranama i napucavanjem u golmana. E sad sam skuzio da ima dva nacina za zavrsiti 1v1 sansu. Ima klasika u prvi kut, a sad sam skuzio da mozes i u drugi zabivat. Samo treba napuniti sut sto manje je moguce. Loptu taman udari da golmanu preleti iznad noge i ispod ruke. Vec dvije tekme tako pucam i obje sam po 7 komada pospremio. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Skuzil sam jednu foru ovu wl. Kako treba zabivati 1v1 sanse. Ne znam dal ima negde to na yt jer znam kad sam gledao najbolje nacine za finish je uvijek bio ball roll prije suta. Kao sto sam i sam govorio da sam imao priblema s cudesnim obranama i napucavanjem u golmana. E sad sam skuzio da ima dva nacina za zavrsiti 1v1 sansu. Ima klasika u prvi kut, a sad sam skuzio da mozes i u drugi zabivat. Samo treba napuniti sut sto manje je moguce. Loptu taman udari da golmanu preleti iznad noge i ispod ruke. Vec dvije tekme tako pucam i obje sam po 7 komada pospremio. 

 Od kad imam WBY i Neymara... ili prva stativa, a skuzio sam da iz mrtvog kuta pali i druga stativa, WBY ju tak lijepo zafrce oko golmana vanjskom da je milina gledat.

 

Sad sam igral tekmu u kojoj mi je ovaj SBC Courtois obranio sve kaj se dalo obranit. Shema je u tome kaj je lik krakat u pizdu materinu, ko onaj jebeni Van der Sar. Dodem 1v1 na njega, ball roll... ma kakvi. Lob, jos gore probat. Onda mu zavezem elastico sa Neymarom... ma kakvi. Cini mi se dosta dobar ulog keša. Nekak bi si ga slozil, pa ko ga jebe... ak ne bude dobar, vratim nazad Ter Stegena. coinsa imam. 

Ne znam zasto, ali imam osjecaj da su neki kurac dirali oko zavrsnice. Povratna lopta na Neymara mi zna zavrsit u autu jbt... onak, sa 5m. Ne kuzim. Bitno da sam popusio gol glavom od Wernera iza Piquea :D  

 

12-0 i nastavljam dalje sutra ili danas predvecer. Vec osjecam lag u meniu, tak da mi sve smrdi da bi sad moglo krenut sa shit showom pa necu forsirat.

 

EDIT: https://www.futbin.com/20/player/45437/bruno-fernandes - Izgleda masno ova kartica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 13:57 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Skuzil sam jednu foru ovu wl. Kako treba zabivati 1v1 sanse. Ne znam dal ima negde to na yt jer znam kad sam gledao najbolje nacine za finish je uvijek bio ball roll prije suta. Kao sto sam i sam govorio da sam imao priblema s cudesnim obranama i napucavanjem u golmana. E sad sam skuzio da ima dva nacina za zavrsiti 1v1 sansu. Ima klasika u prvi kut, a sad sam skuzio da mozes i u drugi zabivat. Samo treba napuniti sut sto manje je moguce. Loptu taman udari da golmanu preleti iznad noge i ispod ruke. Vec dvije tekme tako pucam i obje sam po 7 komada pospremio. 

 Od kad imam WBY i Neymara... ili prva stativa, a skuzio sam da iz mrtvog kuta pali i druga stativa, WBY ju tak lijepo zafrce oko golmana vanjskom da je milina gledat.

 

Sad sam igral tekmu u kojoj mi je ovaj SBC Courtois obranio sve kaj se dalo obranit. Shema je u tome kaj je lik krakat u pizdu materinu, ko onaj jebeni Van der Sar. Dodem 1v1 na njega, ball roll... ma kakvi. Lob, jos gore probat. Onda mu zavezem elastico sa Neymarom... ma kakvi. Cini mi se dosta dobar ulog keša. Nekak bi si ga slozil, pa ko ga jebe... ak ne bude dobar, vratim nazad Ter Stegena. coinsa imam. 

Ne znam zasto, ali imam osjecaj da su neki kurac dirali oko zavrsnice. Povratna lopta na Neymara mi zna zavrsit u autu jbt... onak, sa 5m. Ne kuzim. Bitno da sam popusio gol glavom od Wernera iza Piquea :D  

 

12-0 i nastavljam dalje sutra ili danas predvecer. Vec osjecam lag u meniu, tak da mi sve smrdi da bi sad moglo krenut sa shit showom pa necu forsirat.

 Ja sam ga imao prvih 10 tekmi i vec je zavrsio u klubu, a neuer se vratio. Meni je bio katastrofa. Gol kroz noge mu je bio normalna stvar. Jos je spor i ovi sitni a brzi igraci mu doslovno kroz noge pretrce. Lose baca loptu i kod ispucavanja ne znas kojem napadacu ce dodavat posto ima 75 kicking. On ceka neki icon upgrade da posluzi svrsi. :D

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Zašto nema plavog Brune Fernandesa na marketu?

Vidim na futbinu uopće nema cijenu, za sve konzole piše 0.

Znači li to da će ta kartica biti u nekom SBC-u ili su po običaju zajebali opet nešto?

 Rasprodan je. Max cijena mu je milju i po toliko je jučer išao. Danas ga nitko ne želi staviti na market jer svi čekaju da mu se podigne maksimalna cijena

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 14:20 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Skuzil sam jednu foru ovu wl. Kako treba zabivati 1v1 sanse. Ne znam dal ima negde to na yt jer znam kad sam gledao najbolje nacine za finish je uvijek bio ball roll prije suta. Kao sto sam i sam govorio da sam imao priblema s cudesnim obranama i napucavanjem u golmana. E sad sam skuzio da ima dva nacina za zavrsiti 1v1 sansu. Ima klasika u prvi kut, a sad sam skuzio da mozes i u drugi zabivat. Samo treba napuniti sut sto manje je moguce. Loptu taman udari da golmanu preleti iznad noge i ispod ruke. Vec dvije tekme tako pucam i obje sam po 7 komada pospremio. 

 Od kad imam WBY i Neymara... ili prva stativa, a skuzio sam da iz mrtvog kuta pali i druga stativa, WBY ju tak lijepo zafrce oko golmana vanjskom da je milina gledat.

 

Sad sam igral tekmu u kojoj mi je ovaj SBC Courtois obranio sve kaj se dalo obranit. Shema je u tome kaj je lik krakat u pizdu materinu, ko onaj jebeni Van der Sar. Dodem 1v1 na njega, ball roll... ma kakvi. Lob, jos gore probat. Onda mu zavezem elastico sa Neymarom... ma kakvi. Cini mi se dosta dobar ulog keša. Nekak bi si ga slozil, pa ko ga jebe... ak ne bude dobar, vratim nazad Ter Stegena. coinsa imam. 

Ne znam zasto, ali imam osjecaj da su neki kurac dirali oko zavrsnice. Povratna lopta na Neymara mi zna zavrsit u autu jbt... onak, sa 5m. Ne kuzim. Bitno da sam popusio gol glavom od Wernera iza Piquea :D  

 

12-0 i nastavljam dalje sutra ili danas predvecer. Vec osjecam lag u meniu, tak da mi sve smrdi da bi sad moglo krenut sa shit showom pa necu forsirat.

 Ja sam ga imao prvih 10 tekmi i vec je zavrsio u klubu, a neuer se vratio. Meni je bio katastrofa. Gol kroz noge mu je bio normalna stvar. Jos je spor i ovi sitni a brzi igraci mu doslovno kroz noge pretrce. Lose baca loptu i kod ispucavanja ne znas kojem napadacu ce dodavat posto ima 75 kicking. On ceka neki icon upgrade da posluzi svrsi. :D

 Ne znam onda u cem je spika. Jel DDA u pitanju kad vodim 2-0 pa idem zakljucat tekmu.

 

Iso sam sad odradit jednu tekmu SBa da napravim 2 cross gola i 4 zabijena gola. Ako mi nije golman obranio jedno 6 voleja sa 5m nije nista. SB, SemiPro tezina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Iso sam sad odradit jednu tekmu SBa da napravim 2 cross gola i 4 zabijena gola. Ako mi nije golman obranio jedno 6 voleja sa 5m nije nista. SB, SemiPro tezina. 

 Ista stvar. Lakše mi je to odraditi na ultimate nego na semi pro težini. To nije normlano. Uputio sam 30 centaršuta i sve je golman obranio. Sljedeću tekmu sam stavio na ultimate i odradio bez beda na tri puta jačoj momčadi. To kaj oni rade to nije normlano.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Iso sam sad odradit jednu tekmu SBa da napravim 2 cross gola i 4 zabijena gola. Ako mi nije golman obranio jedno 6 voleja sa 5m nije nista. SB, SemiPro tezina. 

 Ista stvar. Lakše mi je to odraditi na ultimate nego na semi pro težini. To nije normlano. Uputio sam 30 centaršuta i sve je golman obranio. Sljedeću tekmu sam stavio na ultimate i odradio bez beda na tri puta jačoj momčadi. To kaj oni rade to nije normlano.

 Onda se ja cudim kad mi u WL na drugoj strani bude Lehmann ili TS pa ne mogu dat gol :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dodes do 14 pobjeda i odjednom nitko ne zeli igrat u gostima... bar pretpostavljam kad vec 8 za redom izaslo prije tekme. :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Danas sam odigro oko 10 utakmica, 3 pobjede sam uzeo, ostalo spusio. Kako god da igram, ovi pobjede.. a juce mi sve funkcioniralo.. da ih oce makar zadesit kao City neka situacija pa da nitko, ama bas nitko vise od nas ne upali FIFU!!

 Da ste svi kao ja fifa bi odavno bila bolja igra, usao na pola sata u zadnjih skoro mesec dana a i ne nameravam je vise igrati uopste, trgujem samo na marketu, kad sam prestao igrati imao 500k sad sam na preko 1,1M. Dodjem do 2-3 miliona i prodam za kes to je najpametnije. A sto se tice acc neka banuju tako mi svedno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 15:41 (ruya).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nije se bas proslavil...ali barem je prosal igricu. :D Jos ga je Alisson spasio da u 30min gubi barem 5 razlike.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 15:48 (cicek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

I odma sljedecu ide kazna :D Zabije gol iz mrtvog kuta tako sto golman dira loptu i lopta se lagano kotrlja prema golu i naravno da natrci moj carvajal da je poravna. :D Lik slavi s shh i trci u kameru. Povedem 3:1 svaki puta redovito pustim sve snimke i onda krece skripta u igru. Nakon tog sve sto je zapucao je i zabio. 7:6 smo zavrsili i to sto je imao penal u 85' i to takav da opet njegov igrac ni ne pada a sudac sudi penal. :D Samo sam otisao fino po kavu, jer ocito nemam ja sta pobjedivati kad ja ocu... :D Isto jebio full icon squad, pa nije đabe novce ulupao valjda. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 16:13 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
Gerro kaže...
Danas sam odigro oko 10 utakmica, 3 pobjede sam uzeo, ostalo spusio. Kako god da igram, ovi pobjede.. a juce mi sve funkcioniralo.. da ih oce makar zadesit kao City neka situacija pa da nitko, ama bas nitko vise od nas ne upali FIFU!!

 Da ste svi kao ja fifa bi odavno bila bolja igra, usao na pola sata u zadnjih skoro mesec dana a i ne nameravam je vise igrati uopste, trgujem samo na marketu, kad sam prestao igrati imao 500k sad sam na preko 1,1M. Dodjem do 2-3 miliona i prodam za kes to je najpametnije. A sto se tice acc neka banuju tako mi svedno. 

 Da mi ne pase tolko predto bi odavno. Ne znam kaj nas dolazos jebat ovdje, cmuzes u PES temi, cmuzes ovdje. Buraz moj... Jebe se nama. Sad si ti pametan jer si unovcio coinse.

 

Bunis se tamo kako te igra jebe, bunis se ovdje... Pa nije moguce da te obje igre jebu, mora bit i malo do tebe, jel? 

 

Meni eto nije svejedno da mi banaju acc, previse je vremena utroseno u njega da bi mi banali zbog 200-300kn.

 

Da smo svi ko ti, igra nikad nece bit bolja. Kad mi nekaj ne pase, prestanem igrat. Trenutno jos nije doslo do toga. 

 

 

 

Ne znam jeste vidjeli, kurtu je EA banal jedan video na YT. Krenuli su u ofenzivu na njega. Uzas. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kaj tako malo ljudi igra da je 18W u ovom trenutku dosta za top 100?

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nisam WL još počeo igrati jer rješavam upgrade Politana.

Sve sam brzo riješio, ali me jebu nabačaji, imam tek 3/7.

Sad zadnju što sam igrao prvu nabacim na de Jonga, ali njegov branič malo dotakne loptu, zabijem ali mi ne računa asist.

Nakon toga stvorim odličnu situaciju, Blanc na drugoj stativi, a on je visok, reko sad ću ga uvaljat pička mu materina.

Nabacim ja s Politanom, s desne strane na drugu gdje je bio Blanc, nekakav polumrtvi kut je bio, Blanc skoči, lopta prođe Neueru kroz ruke i u malu mrežicu - reko hvala kurcu.

Ma kurac, komentator se dere iz petnih žila: AUTOGOL - mrš!

Nisam prekidao usporenu snimku nego gledam i ne vjerujem što se dogodilo... jebeni Alaba ispred Blanca i zvekne loptu u svoj gol kako ne bi ni najbolji skakači u FIFI jebo sam mu mater.

Naravno, ni za to nisam dobio asist :)

 

Ima tko kakav savjet kako najlakše te jebene ubačaje riješiti?

Ne da mi se zbog toga padat opet u 8. diviziju, taman sam pred vratima 5. :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Ne pamtim brutalniji početak WL-a. Devet od devet uz tri primljena gola, sva tri u istoj tekmi. Znači u 8 utakmica nisam gol primio.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
Gerro kaže...
Danas sam odigro oko 10 utakmica, 3 pobjede sam uzeo, ostalo spusio. Kako god da igram, ovi pobjede.. a juce mi sve funkcioniralo.. da ih oce makar zadesit kao City neka situacija pa da nitko, ama bas nitko vise od nas ne upali FIFU!!

 Da ste svi kao ja fifa bi odavno bila bolja igra, usao na pola sata u zadnjih skoro mesec dana a i ne nameravam je vise igrati uopste, trgujem samo na marketu, kad sam prestao igrati imao 500k sad sam na preko 1,1M. Dodjem do 2-3 miliona i prodam za kes to je najpametnije. A sto se tice acc neka banuju tako mi svedno. 

 Da mi ne pase tolko predto bi odavno. Ne znam kaj nas dolazos jebat ovdje, cmuzes u PES temi, cmuzes ovdje. Buraz moj... Jebe se nama. Sad si ti pametan jer si unovcio coinse.

 

Bunis se tamo kako te igra jebe, bunis se ovdje... Pa nije moguce da te obje igre jebu, mora bit i malo do tebe, jel? 

 

Meni eto nije svejedno da mi banaju acc, previse je vremena utroseno u njega da bi mi banali zbog 200-300kn.

 

Da smo svi ko ti, igra nikad nece bit bolja. Kad mi nekaj ne pase, prestanem igrat. Trenutno jos nije doslo do toga. 

 

 

 

Ne znam jeste vidjeli, kurtu je EA banal jedan video na YT. Krenuli su u ofenzivu na njega. Uzas. 

 

 Jesi li ti glup ili se pravis? Zasto te ja jebem kako kazes? Aj ovako, prvo zasto sam predhodni post napisao i na sta se odnosio jer vidim da ti treba crtati. Znaci da veci broj igraca prestane igrati to bi uticalo na budzet od ea tako da bi se zapitali sta ne valja i doveli igru u red malo ili malo vise, ovako dok god kupujete i igrate znaci da vam je igra super i oni naravno nastavljaju prodavati svoj poluproizvod i uzimati milione dolara...

Normalno je da se bunim kad serveri nisu u redu kad sve laguje, kad je prepuno citera i to mi smeta da, kako u fifi tako i u pesu. Sto se tice samog rezultata kad sam igrao fifu bio sam vise nego dobar igrac znaci divizija 1, u pesu sam odlican isto divizija 1 i uopste nemam zamerki sto se tice skila ko je bolji nek pobedi, nazalost ima skripte u obe igre i to mi smeta kao i svima.

Ako ti ne pasu moji postovi nemoj citati i komentarisati kao sto ni ja tvoje ni ne citam i zavrsena prica. Sto se tice igre igraj niko ti nista nije rekao i uzivaj. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
Gerro kaže...
Danas sam odigro oko 10 utakmica, 3 pobjede sam uzeo, ostalo spusio. Kako god da igram, ovi pobjede.. a juce mi sve funkcioniralo.. da ih oce makar zadesit kao City neka situacija pa da nitko, ama bas nitko vise od nas ne upali FIFU!!

 Da ste svi kao ja fifa bi odavno bila bolja igra, usao na pola sata u zadnjih skoro mesec dana a i ne nameravam je vise igrati uopste, trgujem samo na marketu, kad sam prestao igrati imao 500k sad sam na preko 1,1M. Dodjem do 2-3 miliona i prodam za kes to je najpametnije. A sto se tice acc neka banuju tako mi svedno. 

 Da mi ne pase tolko predto bi odavno. Ne znam kaj nas dolazos jebat ovdje, cmuzes u PES temi, cmuzes ovdje. Buraz moj... Jebe se nama. Sad si ti pametan jer si unovcio coinse.

 

Bunis se tamo kako te igra jebe, bunis se ovdje... Pa nije moguce da te obje igre jebu, mora bit i malo do tebe, jel? 

 

Meni eto nije svejedno da mi banaju acc, previse je vremena utroseno u njega da bi mi banali zbog 200-300kn.

 

Da smo svi ko ti, igra nikad nece bit bolja. Kad mi nekaj ne pase, prestanem igrat. Trenutno jos nije doslo do toga. 

 

 

 

Ne znam jeste vidjeli, kurtu je EA banal jedan video na YT. Krenuli su u ofenzivu na njega. Uzas. 

 

 Jesi li ti glup ili se pravis? Zasto te ja jebem kako kazes? Aj ovako, prvo zasto sam predhodni post napisao i na sta se odnosio jer vidim da ti treba crtati. Znaci da veci broj igraca prestane igrati to bi uticalo na budzet od ea tako da bi se zapitali sta ne valja i doveli igru u red malo ili malo vise, ovako dok god kupujete i igrate znaci da vam je igra super i oni naravno nastavljaju prodavati svoj poluproizvod i uzimati milione dolara...

Normalno je da se bunim kad serveri nisu u redu kad sve laguje, kad je prepuno citera i to mi smeta da, kako u fifi tako i u pesu. Sto se tice samog rezultata kad sam igrao fifu bio sam vise nego dobar igrac znaci divizija 1, u pesu sam odlican isto divizija 1 i uopste nemam zamerki sto se tice skila ko je bolji nek pobedi, nazalost ima skripte u obe igre i to mi smeta kao i svima.

Ako ti ne pasu moji postovi nemoj citati i komentarisati kao sto ni ja tvoje ni ne citam i zavrsena prica. Sto se tice igre igraj niko ti nista nije rekao i uzivaj. 

 Glup? Nemas kaj drugo rec osim toga? Tu pricas o nekom skillu a kondtantno trubis tu i tamo kako te igra krade. Ne kuzim sad to. Pobjedujes top igrace a ove slabije ne mozes, odma igra kriva jbt. 

Ne mozes skupit kritičnu masu da napusti igru jer vecina niie HC igraci ko mi ovdje. 

D1 si bio kad? Kad nije bilo WL? 

 

Nemoj igrat na PCu pa neces imat cheatera i to je to. Cheata na xboxu niti sonyu nema. 

 

Nije da mi ne pasu, nego nemoj pricat da ako se avi povedemo za tvojim postupkom, igra bi bila bolja. Procitaj si post pa shvati kaj si napisal i na kaj se moj odnosilo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
Gerro kaže...
Danas sam odigro oko 10 utakmica, 3 pobjede sam uzeo, ostalo spusio. Kako god da igram, ovi pobjede.. a juce mi sve funkcioniralo.. da ih oce makar zadesit kao City neka situacija pa da nitko, ama bas nitko vise od nas ne upali FIFU!!

 Da ste svi kao ja fifa bi odavno bila bolja igra, usao na pola sata u zadnjih skoro mesec dana a i ne nameravam je vise igrati uopste, trgujem samo na marketu, kad sam prestao igrati imao 500k sad sam na preko 1,1M. Dodjem do 2-3 miliona i prodam za kes to je najpametnije. A sto se tice acc neka banuju tako mi svedno. 

 Da mi ne pase tolko predto bi odavno. Ne znam kaj nas dolazos jebat ovdje, cmuzes u PES temi, cmuzes ovdje. Buraz moj... Jebe se nama. Sad si ti pametan jer si unovcio coinse.

 

Bunis se tamo kako te igra jebe, bunis se ovdje... Pa nije moguce da te obje igre jebu, mora bit i malo do tebe, jel? 

 

Meni eto nije svejedno da mi banaju acc, previse je vremena utroseno u njega da bi mi banali zbog 200-300kn.

 

Da smo svi ko ti, igra nikad nece bit bolja. Kad mi nekaj ne pase, prestanem igrat. Trenutno jos nije doslo do toga. 

 

 

 

Ne znam jeste vidjeli, kurtu je EA banal jedan video na YT. Krenuli su u ofenzivu na njega. Uzas. 

 

 Jesi li ti glup ili se pravis? Zasto te ja jebem kako kazes? Aj ovako, prvo zasto sam predhodni post napisao i na sta se odnosio jer vidim da ti treba crtati. Znaci da veci broj igraca prestane igrati to bi uticalo na budzet od ea tako da bi se zapitali sta ne valja i doveli igru u red malo ili malo vise, ovako dok god kupujete i igrate znaci da vam je igra super i oni naravno nastavljaju prodavati svoj poluproizvod i uzimati milione dolara...

Normalno je da se bunim kad serveri nisu u redu kad sve laguje, kad je prepuno citera i to mi smeta da, kako u fifi tako i u pesu. Sto se tice samog rezultata kad sam igrao fifu bio sam vise nego dobar igrac znaci divizija 1, u pesu sam odlican isto divizija 1 i uopste nemam zamerki sto se tice skila ko je bolji nek pobedi, nazalost ima skripte u obe igre i to mi smeta kao i svima.

Ako ti ne pasu moji postovi nemoj citati i komentarisati kao sto ni ja tvoje ni ne citam i zavrsena prica. Sto se tice igre igraj niko ti nista nije rekao i uzivaj. 

 Glup? Nemas kaj drugo rec osim toga? Tu pricas o nekom skillu a kondtantno trubis tu i tamo kako te igra krade. Ne kuzim sad to. Pobjedujes top igrace a ove slabije ne mozes, odma igra kriva jbt. 

Ne mozes skupit kritičnu masu da napusti igru jer vecina niie HC igraci ko mi ovdje. 

D1 si bio kad? Kad nije bilo WL? 

 

Nemoj igrat na PCu pa neces imat cheatera i to je to. Cheata na xboxu niti sonyu nema. 

 

Nije da mi ne pasu, nego nemoj pricat da ako se avi povedemo za tvojim postupkom, igra bi bila bolja. Procitaj si post pa shvati kaj si napisal i na kaj se moj odnosilo. 

 Ko igra pes zna kako zna tesko biti protiv lose rangiranih igraca cesto mi bude teze nego protiv boljih to je istina da li se skripta umesa ili sta vec ne znam, video si omer pobeda i poraza kakav mi je tamo tako da o skilu necu nista vise reci sto se pesa tice, u fifi u svakoj sam bio u diviziji 1 sem ove zadnje fife koku do duse nisam ni igrao kako treba, u prosloj fifi sam bio divizija 2 ali vec sam se bio ohladio od igre na ps4 a da ne pominjem da sam uvek imao slabije ekipe tipa od 300-500k,samo u fifi 18 sam imao CR7... U wl sam bio i u elite ali najcesce gold 1.

Sto se tice platforme od fife 16 ne igram na pc nego na ps4 dok sad igram na xboxu tako da to nema veze sa citerima sto se pesa makar tice na kojoj si platformi... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Razmisljam da zamjenim potm vardy za RB aguerra. Mi se to isplati? Ga je mozda probao tko?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Joj sime kako ti uvijek buubnes glupost i ostanes ziv. Zato jer se zalio na probleme u fifi on se ne bi smio zaliti na probleme u pesu? Obe igre su tesko smece, obe igre imaju probleme sa konekcijom(delay i disconnecti) u obe igre imas cheatere(PC platforma i onaj 4G na konzolama) u obe igre lopta prolazi kroz stopala igraca i u obe igre je prisutan DDA. To si i prosle godine meni rekao kad sam igrao pes mjesec dana rekao si mi da je problem u meni a ne u fifi i u pesu da sam ja za sve kriv. A ja sam samo stavljao videa kako lopta prolazi kroz stopala igraca i u pesu i u fifi i na to sam se zalio jer smatram da to nije uredu jer smatram da kada izbacis proizvod za 60 eura da to treba biti gotov proizvod sa minimalnim brojem bugova i glitcheva koji kad se otkriju da vec sljedeci dan izadje patch sa kojim se to popravilo tako funkcionira fortnite ne vidim razlog zasto i fifa tako ne bi mogla funkcionirati. Sad ti meni reci kako sam ja kriv za prolazak lopte kroz stopalu u fifi19 i pesu19 ili zasto je ruya kriv zbog DDA, delaya i ostalih govana. Mislim da je nama svima u cilju odigrati utakmicu bez da nas itko jebe u mozak bezobzira pobjedili ili izgubili.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 19:30 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Razmisljam da zamjenim potm vardy za RB aguerra. Mi se to isplati? Ga je mozda probao tko?

 Bolji je Aguero dosta. U 16 sve zabija, uz neko bržeg napadača je strašan. Meni igra CAM-a pa ima nešto lošiju statistiku, ali je u 16 uvijek na pravom mjestu.

15 godina
offline
FIFA 20

Icon moments kit, team rating 83. Pa jesu li oni normalni da za bijeli dres postave takve zahtijeve?

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Joj sime kako ti uvijek buubnes glupost i ostanes ziv. Zato jer se zalio na probleme u fifi on se ne bi smio zaliti na probleme u pesu? Obe igre su tesko smece, obe igre imaju probleme sa konekcijom(delay i disconnecti) u obe igre imas cheatere(PC platforma i onaj 4G na konzolama) u obe igre lopta prolazi kroz stopala igraca i u obe igre je prisutan DDA. To si i prosle godine meni rekao kad sam igrao pes mjesec dana rekao si mi da je problem u meni a ne u fifi i u pesu da sam ja za sve kriv. A ja sam samo stavljao videa kako lopta prolazi kroz stopala igraca i u pesu i u fifi i na to sam se zalio jer smatram da to nije uredu jer smatram da kada izbacis proizvod za 60 eura da to treba biti gotov proizvod sa minimalnim brojem bugova i glitcheva koji kad se otkriju da vec sljedeci dan izadje patch sa kojim se to popravilo tako funkcionira fortnite ne vidim razlog zasto i fifa tako ne bi mogla funkcionirati. Sad ti meni reci kako sam ja kriv za prolazak lopte kroz stopalu u fifi19 i pesu19 ili zasto je ruya kriv zbog DDA, delaya i ostalih govana. Mislim da je nama svima u cilju odigrati utakmicu bez da nas itko jebe u mozak bezobzira pobjedili ili izgubili.

 Bas tako, bitno je da on ima sta komentarisati i ako ga niko nije nista pitao, lik neku svoju filozofiju vodi i samo je on u pravu. Igre su pune problema, nemam ja problem da izgubim utakmicu eto i danas sam dve izgubio nisam ni najmanje bio ljut jer su moje greske bile kad sam primio golove i sve ok, ali me ubi kad vidim koliki se skripting desava kad mi igraci se ponasaju kao bronzane kartice a owr im je 90+ pa serveri koji znaju biti uzas o citerima da i ne govorim. Da npr sledece godine opadne prodaja fife samo za 10% siguran sam da bi malo sredili svoj poluproizvod jer stvari kakve se desavaju u fifi su prosto komicne. Ja ne vidim sta sam lose napisao u prvom postu da bi me ovaj napao i izprozivao bez razloga, mora covek biti svakom loncu poklopac i to ti je to. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Jucer imao 5-1 laganica...

 

Evo sad upalio 3 tekme moji stoje ko telead na terenu.

3 utakmice primam takva govna od golova, gdje uzmem loptu sa igracem kojeg kontroliram da bi mi AI sa mojim drugim stoperom duzeo loptu  i dao je njegovom igracu...

 

5-4 ovo nema smisla...

 

Prosli tjedan 15-1 , i preko tjedna sam zaboravio igrati pa da ne mogu nista.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
cicek kaže...

Razmisljam da zamjenim potm vardy za RB aguerra. Mi se to isplati? Ga je mozda probao tko?

 Bolji je Aguero dosta. U 16 sve zabija, uz neko bržeg napadača je strašan. Meni igra CAM-a pa ima nešto lošiju statistiku, ali je u 16 uvijek na pravom mjestu.

 On bi mi bio u napadu uz jovica. I na povremenu bi jovica vadio i stavio potm vernera. Ali me boli tih 600k za njega

12 godina
offline
FIFA 20

Napokon sam Politana riješio tako da sam spreman za WL, ali ne danas jer sam izmožden :)

Uspio sam u jednoj utakmici dvaput centrirati i onda mi lik izađe van, a taman nije igrao drop back nego otvoreno pa sam lako mogao nabacivati.

Nakon toga mučenje jer svi papci igraju drop back i onda se jebi s nabacivanjima, a kad mi uspije proći nabačaj onda Raul promaši s 5m prazan gol.

Da mi je bilo snimit facu kad sam skužio da je promašio :)

Ono, nabacim na Raula, a on sam pred golom, trzaj glavom (vjerojatno sam i ja trzuo skupa s njim) i ja dižem šaku u znak proslave, a na ekranu se Raul drži za glavu, a komentatori se smiju kako je promašio prazan gol.

Osmijeh mi je naglo nestao s lica, a šaka je skoro poletjela na stol, u kurac :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Nema mi nista gore od drop back, i kad ekipa gleda svaki gol, svaki aut, svaki korner, i ostale picke materine!! Pa jebem ti mater ajd budi fer pobjedi/izgubi i to je to. Obojica smo tu da se zabavimo, a ne da me jebes u mozak. Kad procitamo da je neko-nekog zbog fife rijesio, razumit cu ga
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ha, ha... gledam sad na onoj grupi. Lik jučer dobio u packu IF Mbappea a danas prime moments Ballacka. Ja se ne sjećam kada sam u packu dobio karticu ratinga 84. Pošteno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice