FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.171
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jel ja dobro citam da su ovi debili izbacili totw u pakete prije vremena? 

 Kakav je totw? Nadam se da je Lew unutra... no znaš što kažu za nadu..

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Jel ja dobro citam da su ovi debili izbacili totw u pakete prije vremena? 

 Kakav je totw? Nadam se da je Lew unutra... no znaš što kažu za nadu..

 Je izgleda da su debili greškom pustiti novi totw u packove dan ranije, sad je samo pitanje hoće li nešto izmjeniti a to ćemo saznati tek danas predvečer.

Sutra očekujem ili aubu ili fernandesa ostalo me ne zanima

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 9:57 (ZeNGe_CRO-mt).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Jel ja dobro citam da su ovi debili izbacili totw u pakete prije vremena? 

 Kakav je totw? Nadam se da je Lew unutra... no znaš što kažu za nadu..

 Je, Lewa je unutra. Al mi nisu jasni sa izostavkom Messia. Pa barem da su rekli, evo do petka SS a poslije toga TOTW. Svejedno ga mozete dobit u red pickovima i u TOTW paketima. Ovo stvarno nema smisla. 4 komada je covjek stisnul. 

 

 

Zavrsil sam Acunu. Martinez mi se pokazal top. 11 tekmi, 7 golova i 4 asista. Zadnje dvije tekme sam si nakupoval onih booster kartica i napumpal ih sve da idu ko ose. Isprebijo nekog bogca sa tim Martinezom jer frajeru nisi mogo uzet loptu ( sad mi je malo vise jasan TOTY Messi ). 

Rezime objectiva - 26k bodova, 1723 rating, D2. Krenuo sa kojih 14k bodova i 1570 rating. Ona dva sa low drivenom sam napravil tak da sam ljudima poslal poruku da cu im dat win. SB napravio u roku trajanja tih tekmi, a ovaj sa through ballom i 10 pobjeda je doslo samo od sebe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Drugu sliku zamjenit s igracima s prve?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Drugu sliku zamjenit s igracima s prve?

 Firmino, KDB, Salah. Nekako bi mi bilo zao Messia.... al ovo je vise OP.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 11:34 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 

Zavrsil sam Acunu. Martinez mi se pokazal top. 11 tekmi, 7 golova i 4 asista. Zadnje dvije tekme sam si nakupoval onih booster kartica i napumpal ih sve da idu ko ose. Isprebijo nekog bogca sa tim Martinezom jer frajeru nisi mogo uzet loptu ( sad mi je malo vise jasan TOTY Messi ). 

Rezime objectiva - 26k bodova, 1723 rating, D2. Krenuo sa kojih 14k bodova i 1570 rating. Ona dva sa low drivenom sam napravil tak da sam ljudima poslal poruku da cu im dat win. SB napravio u roku trajanja tih tekmi, a ovaj sa through ballom i 10 pobjeda je doslo samo od sebe.

Jesam ti rekao da imamo problem i da messi ne bude unutra zbog ove zelene kartice. Iskreno, Lew je bezveze unutra i po nekim ranijim pravilima ne bi trebao dobiti TIF karticu za dva gola jer je je već prije toga dobio IF i SIF karticu zbog istog dostignuća. Pogubili su se...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

 

Zavrsil sam Acunu. Martinez mi se pokazal top. 11 tekmi, 7 golova i 4 asista. Zadnje dvije tekme sam si nakupoval onih booster kartica i napumpal ih sve da idu ko ose. Isprebijo nekog bogca sa tim Martinezom jer frajeru nisi mogo uzet loptu ( sad mi je malo vise jasan TOTY Messi ). 

Rezime objectiva - 26k bodova, 1723 rating, D2. Krenuo sa kojih 14k bodova i 1570 rating. Ona dva sa low drivenom sam napravil tak da sam ljudima poslal poruku da cu im dat win. SB napravio u roku trajanja tih tekmi, a ovaj sa through ballom i 10 pobjeda je doslo samo od sebe.

Jesam ti rekao da imamo problem i da messi ne bude unutra zbog ove zelene kartice. Iskreno, Lew je bezveze unutra i po nekim ranijim pravilima ne bi trebao dobiti TIF karticu za dva gola jer je je već prije toga dobio IF i SIF karticu zbog istog dostignuća. Pogubili su se...

 Znas kaj, uvijek se nadam da bas nisu tolika govna... al ipak jesu. Dosli smo u stadij igre gdje ti je jedino pojacanje igrac tipa Messi i to njegove boostane kartice. Gledam ove SS kartice. Svida mi se Atal i Messi. David Luiz bi bio odlican, al 75 stamina je nahh... Marcelo mi je tiha patnja jer bi zamjenil Petita samo tako. Cak brijem kad bi upakiral Marcela da bi prodal Neymara i krenul slagat Hazarda POTM. Jer bi onda to bila jebacka ekipa. Hazard, WBY, Marcelo, Bernardo Silva, Kante i jos jedan igrac kao zaokruzena cjelina napada. 
No sve mi je to skupo. Odnosno, moral bi prodat 1 ili 2 igraca da dobijem tog jednog, a toga nije vrijedno. Bolje je imat balansiran tim, nego pola coinsa u jednom igracu.

 

Sutra imam D3 R1 nagrade + E3 nagrade. Uzet cu untr. iz DRa jer zelim tog jednog dobrog SS.

 

EDIT: Krasieva taktika. Kakva nakupina smeca je taj lik.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 12:38 (SimeKZ).
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Osvojio draft i završio 6k u minusu. Mislim da je to s draftom najveća nepravda u Fifi. Dajte pobjedniku barem free token + paketiće ili coinse. Ovako neko za 1 pobjedu dobije više od onog za 4.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

EDIT: Krasieva taktika. Kakva nakupina smeca je taj lik.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

kako mi se gadi taj majmun polomio bi mu glavu koliko je iritantan . igra drop back i sve cancer taktike a na druge se zali smecar 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

kako mi se gadi taj majmun polomio bi mu glavu koliko je iritantan . igra drop back i sve cancer taktike a na druge se zali smecar 

 Da... u 120 tekmi je naletio na mozda 3 ili 4 postena igraca. Sve ostalo RQ nakon 1-0, 2-0. Komedija ziva od YTubera.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
FIFA 20

Bilo mi dosadno pa uz kafu palo mi na pamet da odem na futbin i probam sloziti neku ekipu od koinsa kojih imam sa kikijem u postavi. Valja li ovo sta i sta bi trebalo promeniti?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Bilo mi dosadno pa uz kafu palo mi na pamet da odem na futbin i probam sloziti neku ekipu od koinsa kojih imam sa kikijem u postavi. Valja li ovo sta i sta bi trebalo promeniti?

 Jedino nebi isel na ovog Dybalu ne vrijedi dodatnih coinsa za minimalni boost.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Bilo mi dosadno pa uz kafu palo mi na pamet da odem na futbin i probam sloziti neku ekipu od koinsa kojih imam sa kikijem u postavi. Valja li ovo sta i sta bi trebalo promeniti?

 Jedino nebi isel na ovog Dybalu ne vrijedi dodatnih coinsa za minimalni boost.

 Koga bi stavio obicnog ili nekog drugog? Ovo ostalo ok? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Bilo mi dosadno pa uz kafu palo mi na pamet da odem na futbin i probam sloziti neku ekipu od koinsa kojih imam sa kikijem u postavi. Valja li ovo sta i sta bi trebalo promeniti?

Umjesto Chiese složi Politana - to je ubojica. Po meni najjača kartica od svih koje smo dobili za slaganje, a u talijanskoj ligi mu nema ravna.

Meni je bolji od CR7, čak i ona slabija verzija 87.

 

Umjesto Chielinija meni se odličnim pokazao IF de Vrij - izbacio je Ria Ferdinanda iz ekipe pa onda znaš da nešto ima u njemu.

I ondaj Japanac je dobar CB - ne znam kako se zove, on je isto bio u nekom SBC-u.

 

U vezi Dybala nije dobar, ja sam koristio IF i ništa specijalno - stalno ga moraš štelat na lijevu nogu.

Umjesto Matuidija IF Nainggolan - dobiješ pit bulla box to box igrača jer Matudidi je dobar samo obrambeno, ali čak je i za nijansu slabiji od Nainggolana.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Bilo mi dosadno pa uz kafu palo mi na pamet da odem na futbin i probam sloziti neku ekipu od koinsa kojih imam sa kikijem u postavi. Valja li ovo sta i sta bi trebalo promeniti?

 Jedino nebi isel na ovog Dybalu ne vrijedi dodatnih coinsa za minimalni boost.

Umjesto Dybale je bolji IF Gomes ili čak obični.

 

 

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 17:56 (Skilledžija).
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
ruya kaže...

Bilo mi dosadno pa uz kafu palo mi na pamet da odem na futbin i probam sloziti neku ekipu od koinsa kojih imam sa kikijem u postavi. Valja li ovo sta i sta bi trebalo promeniti?

Umjesto Chiese složi Politana - to je ubojica. Po meni najjača kartica od svih koje smo dobili za slaganje, a u talijanskoj ligi mu nema ravna.

Meni je bolji od CR7, čak i ona slabija verzija 87.

 

Umjesto Chielinija meni se odličnim pokazao IF de Vrij - izbacio je Ria Ferdinanda iz ekipe pa onda znaš da nešto ima u njemu.

I ondaj Japanac je dobar CB - ne znam kako se zove, on je isto bio u nekom SBC-u.

 

U vezi Dybala nije dobar, ja sam koristio IF i ništa specijalno - stalno ga moraš štelat na lijevu nogu.

Umjesto Matuidija IF Nainggolan - dobiješ pit bulla box to box igrača jer Matudidi je dobar samo obrambeno, ali čak je i za nijansu slabiji od Nainggolana.

 Hvala, poslusacu savete. Za Politana sam citao ovde da ste pisali da je odlican ali ne znam to je sbc ili? Nesto cu sklopiti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 20

Odlucim slozit jedan 81+ i vidim da mi fali tri igraca. Pa sam otisel napravit par ovih gold upgrade sranja, cisto da potrosim untr. bezvrijedne kartice. 3 komada slozim. Redom - Icardi, Bonucci i Pizzi. Nadam se da je to dobar znak za SS Messia i PIM Ronaldinha sutra. /s

 

 - Nick napravio video. Ide to lijepo. Vec 3. video sa velikim fanbaseom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 20:35 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

E bolesti. Imao 240k, uplatio tri drafta (to je 195k). Dva osvojio i jedno izgubio u finalu. Nakon prodaje svega što sam dobio i zarade coinsa od utakmica imam 230k i jedan squad fitness :D

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 - Nick napravio video. Ide to lijepo. Vec 3. video sa velikim fanbaseom.

 

Slabo je to. Evo tri dana prošla, Kurta pojela zemlja, izbrisan skroz. Svi ostali su ostali na svojim platformama i ubiru lovu. Za 7 dana ljudi neće ni znati ko je Kurt, jbg u takvom svijetu živimo i gledamo sami sebe. Nema ništa od ovog pokušajčića pobune.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...

 

 - Nick napravio video. Ide to lijepo. Vec 3. video sa velikim fanbaseom.

 

Slabo je to. Evo tri dana prošla, Kurta pojela zemlja, izbrisan skroz. Svi ostali su ostali na svojim platformama i ubiru lovu. Za 7 dana ljudi neće ni znati ko je Kurt, jbg u takvom svijetu živimo i gledamo sami sebe. Nema ništa od ovog pokušajčića pobune.

 Polako, tek je krenulo. Problem je kaj on ne smije objavit nista, autmatski ce bit uklonjeno. Odnosno, tehnicki nema kaj objavit jer mu je account baniran. Vidim da dijelis misljenje iz one grupe na fejsu pa nemamo dalje kaj raspravljat, ko je na strani EAa, slobodno tamo neka i ostane.

 

Siguran sam da je kontaktiran od vecine youtubera i da se nece stat samo na tome. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Ma samo ti kažem da od tog nema ništa. Prevelika je FIFA-ina zajednica da bi je uzdrmao jedan Kurt. Da se povuče vodećih 10 streamera ili da svi budu banirani, na njihova mjesta doći će drugih 10. To znaju i oni pa se zbog tog ne odlučuju za nešto radikalno. Ja ne vidim nijedan način na koji bi se nešto bitno moglo promijeniti, koji ti vidiš? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Ma samo ti kažem da od tog nema ništa. Prevelika je FIFA-ina zajednica da bi je uzdrmao jedan Kurt. Da se povuče vodećih 10 streamera ili da svi budu banirani, na njihova mjesta doći će drugih 10. To znaju i oni pa se zbog tog ne odlučuju za nešto radikalno. Ja ne vidim nijedan način na koji bi se nešto bitno moglo promijeniti, koji ti vidiš? 

 A kako znas da nema nista? Bas zato jer je fifina zajednica prevelika, lako je napraviti utjecaj na nju. Jedan Kurt je samo pocetak. Nick jedan i drugi imaju CCa 800-900k ljudi. Dolje imas sliku covjeka kojeg prati 3m ljudi. Uopce nisu streameri bitni niti hoce li njih 10 doci i otici. Kurt je drugi najveci streamer FIFAe, karizmatican i odlican igrac. Tko god igra FIFAu i imalo mu je stalo do igre zna za njega i takav jedan je puno bitniji nego nakupina jada ko fejs grupa. 

Nacina ima, samo treba bit informiran sa situacijom i kako se razvija. Manje mlatit iz glave.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Polako, tek je krenulo. Problem je kaj on ne smije objavit nista, autmatski ce bit uklonjeno. Odnosno, tehnicki nema kaj objavit jer mu je account baniran. Vidim da dijelis misljenje iz one grupe na fejsu pa nemamo dalje kaj raspravljat, ko je na strani EAa, slobodno tamo neka i ostane.

 

Siguran sam da je kontaktiran od vecine youtubera i da se nece stat samo na tome. 

 Kakva nakupina debila. Svi imaju nekaj protiv Kurta. Stalno ponavljaju onu mantru, kome se igra ne sviđa neka ne igra i što pili ruku koja ga hrani (misle na EA) Užas.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

 Hvala, poslusacu savete. Za Politana sam citao ovde da ste pisali da je odlican ali ne znam to je sbc ili? Nesto cu sklopiti. 

Politana dobiješ kad odradiš zadatak.

Zadatak je s igračem iz talijanske lige zabiti gol u pobjedi i to po dva puta sa svim klubovima.

Za to dobiješ politana 87, a nakon toga imaš zadatak koji odradiš s tim Politanom i dobiješ upgrade 89.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
ruya kaže...

 Hvala, poslusacu savete. Za Politana sam citao ovde da ste pisali da je odlican ali ne znam to je sbc ili? Nesto cu sklopiti. 

Politana dobiješ kad odradiš zadatak.

Zadatak je s igračem iz talijanske lige zabiti gol u pobjedi i to po dva puta sa svim klubovima.

Za to dobiješ politana 87, a nakon toga imaš zadatak koji odradiš s tim Politanom i dobiješ upgrade 89.

 Treba po tri puta, i ne treba pobijediti, tak da se može i dogovarat s ekipom. Kod ostalih liga mora ovak kak si napisao. Barem je tak na plejki. Ne vjerujem da je na PC-u drukčije.

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 22:39 (Perki).
10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Polako, tek je krenulo. Problem je kaj on ne smije objavit nista, autmatski ce bit uklonjeno. Odnosno, tehnicki nema kaj objavit jer mu je account baniran. Vidim da dijelis misljenje iz one grupe na fejsu pa nemamo dalje kaj raspravljat, ko je na strani EAa, slobodno tamo neka i ostane.

 

Siguran sam da je kontaktiran od vecine youtubera i da se nece stat samo na tome. 

 Kakva nakupina debila. Svi imaju nekaj protiv Kurta. Stalno ponavljaju onu mantru, kome se igra ne sviđa neka ne igra i što pili ruku koja ga hrani (misle na EA) Užas.

 Kad su ljudi toliko izmanipulirani i nemaju pojma da kada platis nesto trebao bi dobiti gotov proizvod.

12 godina
offline
FIFA 20

Pola ih je klinci, pola ih nema blage veze o cem plete. Najbolje mi je kad je lik predlozio nekome ovdje sa foruma da pobaca pola ekipe samo da kupi Mbappea i Neymara. Onak, kog boli kurac za metu jbt. To je onaj balavac kaj je sa mnom uso u raspravu kad sam stavio dogadanje sa Kurtom. Onak, toliko su svi protiv EA. A dok netko digne glas protiv njih, onda se distanciraju i ne zele komentirat. Odnosno komentiraju a blage veze nemaju o cemu komentiraju. 

 

Militao sa 690k na 750k... pa opet nazad dolje. Ide to ispod 650k nakon ovog penala.

 

EDIT: Ide ispod 600k :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 22:44 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Perki kaže...

 Treba po tri puta, i ne treba pobijediti, tak da se može i dogovarat s ekipom. Kod ostalih liga mora ovak kak si napisao. Barem je tak na plejki. Ne vjerujem da je na PC-u drukčije.

Ah kad sam ja to odradio, već sam zaboravio što treba.

Star čovjek, memorija kratkoročna :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20
Još mi nisu nadogradili Lewa? Koja im je kita?
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice