FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.002
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Dobra logika, ali dali mislis da ce igraci se drzati ovih natuknica jer svi znamo da ponosanje igraca je jedan dan jedno a drugi dan trece

 To je drugih par rukava na koji utjecat ne mozemo niti da hocemo. 

 

Slicnu stvar sam probao sa 4-3-3 koju sam prema instrukcijama postavio da u fazi napada postane 3-4-3. Radilo je. Bilo je previse napadacki orijentirano, no radilo je.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

Napravim dva otw trejdabl upgrejda, sa dva otw igrača koji mi stoje u klubu otkad je igra izašla, oba untrejdabl, ukupno uložio 20k trejdabl igrača, u prvom T.Hazard u drugom Pepe. Najs, lakih 130k na brzinu.

Napravim i ja. Imam u klubu jebenog hallera i dobijem jebenog hallera. Kakva komedija. Idem još jednom složiti. Nadam se da će opet haller doći

 Hahaha, ja sam se rješio Joelintona upravo u prvom upgrejdu i u drugom ndombelea. Pepea sam prodao u roku keks za 100.000, T.Hazarda još malo kiselim jer ću vjerovatno odradit još pokoji upgrejd ovih dana, pa ak šta uleti uleti, ak ne ne, nisam ništ spušio, dapače

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Posto meni vrag neda mira niti na putu u glavi sam doso na ideju za novu taktiku. I dalje bi igrao 4231 no sa promijenjenim postavkama. Napisat cu ispod sta i kako pa slobodno komentirajte. 

 

Postava bi bila sljedeca - Ter Stegen ( Alison ), Roberto Carlos - Blanc - Pique ( VVD ) - Zanetti, Kante - Petit, Bernardo Silva - Neymar - Son, WBY. U zagradi su jos moguce promjene koje cu doci ako u cetvrtak bude dobar pack opening. 

 

Width - 7 - Zasto 7(?) Zato jer sve vise debila igra drop back i counter taktiku sa situacijom da im krila budu na stay forward i siluju duge lopte na njih. To se mora sprijecit jer do odredene mjere mozes to branit, no ne mozes cijelu tekmu bit 110% koncentriran. To je nacin countera tih stvari.

Depth - 4/5 - Ovisi o predispoiziciji stopera i samoj zelji igraca. Ja volim imat podignutu obranu, no svejedno ju igra sama spusta u 16m. Najbolje da stoji na balanced. 

 

Stil - Balanced 

 

Width - 6 - U napadu width 6. Sirina je potrebna u kontriranju danasnje meta taktike jer jedino tako mozes doci do prostora. 

Players in box - 4/5 - Dakle balanced. 

 

Igraci. 

 

Stoperi i bekovi - Stay back i to je to, standardno. Ako trebas napadacke bekove, aktivira se u samoj utakmici.

 

CDM - cut passing lanes, conservative inter., stay back, cover centar. Standardno osim nema agresivnosti ( da ne izljecu van pozicije ). cover centar je bitan, jer sa sirom postavkom obrane, CDMovi pokrivaju prazan prostor bekova. Svakako ce pomoc manualni defending i saltanje desnom gljivom.

 

RCAM i LCAM - Come back i get inside the box. 

ST i CAM - Stay forward i ST jos ima postavku false 9. 

 

 

Ideja iza ove taktike je da u mojem posjedu ja imam 4-2-4. Gdje imam mogucnost vratit loptu CDMu te nastavit napad sa te pozicije. ST na false 9 iz razloga da ne bude u onoj guzvetini unutar 16m, te da se spusti po loptu i omoguci brzu kombinatoriku sa CAMom gdje jedan od njih uletava u prostor sa L1+ pass i bude u cistoj sansi. Ili odvoji CBa na sebe a onda ovaj koji je u posjedu ima slobodan udarac sa 15-16m.

Faza obrane bi izgledala 4-4-1-1. CAM i ST imaju stay forward kako bi imali mogucnost presjec loptu, odnosno stajat izmedu njegove vezne linije a napadac izmedu CBova. LCAM i RCAM sudjeluju u obrani kao dupli blok na krilu. 

 

Slozio sam ovo ingame, no nisam testiral. Ako netko ima nesto za dodat, samo daj.

Skoro pa nekako tako i ja igram, kada igram. Width mi je na 6 a depth na 5. Sasvim dovoljna širina da se zaustave silovanja po krilu. U napadu mi je width na 4 jer kada mi igrači stoje preširoko često se događa da igra dodaje kome ona hoće a ne kome ja hoću. Isto tako sam skužio da mi je bolje players in box držati na 3 pa da mi igrači utrčavaju kada ih pozovem nego kada ih nekoliko već stoji u 16m i time povučem protivnika isto u 16m pa nastaje gužva u kojoj opet ne profitiram jer u toj gužvi uvijek nekoga napucam ili mi blokiraju udarac što je u ovoj igri čest slučaj. Sve su mi postavke na balanced. Instrukcije igrača su mi gotovo identične osim što ST stavim stay central i get in behind a kada igram s dva ST onda ih stavim samo get in behind a CAM na stay forward.

 

Nekako u zadnje dvije fife više volim igrati 4-1-2-1-2 (2) iako se sa 4-2-3-1 lakše branim i obranim. No Šime, sve u vodu pada kada pogodim 4 stative a lik mi iz prvog ho-ruk udarca zabije gol. Nema tu pomoći ma što ti radio. No slažem se, dobro je pronaći taktiku koja tebi najviše odgovara i u kojoj ćeš uživati igrati. Stvarno me krajnji rezultat ne interesira ako sam odigrao dobru tekmu, dominirao i stvarao lijepe akcije. Meni je to i svrha u ovoj igrei, bez obzira na rezultat dobro se zabaviti a protivnik neka stoji s 9 igrača otraga.

4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

I ja promijenio ekipu. Modrić je prepustio mjesto Kanteu, Dalglish Ben Yedderu (izašao me na kraju 50k), Aguero ide na klupu i upada Butragueno, a na lijevom krilu Stoičkov mijenja Hazarda.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 10:30 (Arminho).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Napravio još jedan otw sbc i padne mi De Jong , fakat me posralo.

ipak sam se na kraju odlučio na Firminha čisto jer mi paše u momčad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 13:05 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Tebe sere cjelu fifu kako izgleda
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Tebe sere cjelu fifu kako izgleda

 Brijem da da  o obzirom kak tu večini padaju fakat teška sranja ovo kaj ja dobivam je jackpot

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Tko je prodao coinse nekoj stranici...Kladim se da sam vidio da je netko tko napravio ali ne mogu naci...Zanima me koja je to stranica

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ako netko zeli igrati pro clubs na pc-u nek me doda. xXxReventoNzxXx

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Tko je prodao coinse nekoj stranici...Kladim se da sam vidio da je netko tko napravio ali ne mogu naci...Zanima me koja je to stranica

 Pratim 

4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Koje super subove koristite? Meni su sad u ekipi Forrest (tu sam se valjda zajebao, svi su Kenta uzimali), James i Traore83 koji je danas upao umjesto Oršića.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Tko je prodao coinse nekoj stranici...Kladim se da sam vidio da je netko tko napravio ali ne mogu naci...Zanima me koja je to stranica

 Bilo kojoj stranici koja kupuje/prodajde coinse mozes prodati ako imaju potraznju za njima. Nece ti nitko kupit coinse ako su zalihe pune. Tamo pred TOTS zna bit dosta praznih blagajni, pa onda probaj. Bit ce i cijena nesto veca.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

je da , sad su svi puni...kad bude tots?

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FIFA 20
Gdje se može danas najjeftinije uzeti Fifa 20? Na Originu je 60 eura
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Napravio još jedan otw sbc i padne mi De Jong , fakat me posralo.

ipak sam se na kraju odlučio na Firminha čisto jer mi paše u momčad.

Po meni doslovno seru. Tri puta i svaki put dobijem kartice iz kategorije glup gluplji.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

je da , sad su svi puni...kad bude tots?

Za 3 mjeseca.

 

edit: opet im prdnuli serveri. Ono, ti nas ljudi jebu u zdrav mozak a mi kao drogirani hoćemo još.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 17:40 (movie).
12 godina
offline
FIFA 20

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/f5pszy/new_server_in_stockholm/

 

Ogroman napredak... mogli su ga stavit na vrh Finske. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jeli još nekome ne želi ući u EA server na ps4?

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

neće ni na pc-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ne rade im serveri, sele se za Štokolm. Trajat ce nekih par dana

Edit:proradili su
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 19:07 (Gerro).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

moji englezi i španjolci 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
zlurad kaže...

Jeli još nekome ne želi ući u EA server na ps4?

Ono, dva posta iznad tvog stavim da su im crkli serveri a ti nakon toga pitaš je li im serveri rade? Čitate li vi uopće objave ili samo posložite svoju i čekate reakcije?

15 godina
offline
FIFA 20

Movie, evo složio sam i treći upgrejd jer sam našao još untrejdabl otw Promesa u ovih 1300 igrača što imam u klubu, i imao nekog bezveze totw untrejdabl iz efl, uletio Icardi.

Neću više isprobavat sreću, ali zadovoljan sam, 160.000 plusa za tri sbca danas, pošteno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 2:14 (jopis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pa jel moguće da imam ovakve sreće 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Movie, evo složio sam i treći upgrejd jer sam našao još untrejdabl otw Promesa u ovih 1300 igrača što imam u klubu, i imao nekog bezveze totw untrejdabl iz efl, uletio Icardi.

Neću više isprobavat sreću, ali zadovoljan sam, 160.000 plusa za tri sbca danas, pošteno.

Ja u tri odigrana nisam ništa zaradio osim što sam ostao bez 30 igrača u klubu. Dakle, moglo bi se reći da sam u debelom minusu jer sam stavio otw rodria i brandta koje sam mogao prodati. Ovako stavio sam ih u sbc uz hallera i dobio nazad hallera i dva dreka.

15 godina
offline
FIFA 20
"Haland je s 19 godina otrčao 60 metara za 6,64 sekunde i tako skoro srušio svjetski rekord na 60 metara koji drži Chris Coleman (6,34)"

Potpuno zasluženo je u zimskoj nadogradnji dobio pace 82. Dečko mora još poraditi na sebi i kada sruši svjetski rekord dignut će mu pace na 85
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

I kad mislis da su dotakli dno oni opet nađu nacin za iznenaditi...

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/f667r6/ea_lying_about_the_live_transfer_numbers/

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

I kad mislis da su dotakli dno oni opet nađu nacin za iznenaditi...

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/f667r6/ea_lying_about_the_live_transfer_numbers/

 Nisam nista vise ocekivao od kanadskih stakora

15 godina
offline
FIFA 20
4 packa od večerašnjih sbc i dva lijepa packa iz season objectives i opet voda. Najbolja kartica rating 83.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

I meni je bilo sumnjivo bilo koji dan u tjednu 3.9 mil 

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice