FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

3 tekme, 3 pobjede. Delay je tu i to jebacki osjetan. Nisam zabio par komada radi njega. U 3 odigrane tekme sve tri su bile protiv standardnih meta robova. Dakle, ista prica svaku WL. 

 

Vratio sam Sona u spicu a Neymara spustil na LM. Nista nisam izgubio. Son je broken kartica od pocetka, on i WBY se odlicno nadopunjuju. A posto su oba 5* WF to ide ko po spagi. 3 tekme, 3x za redom dobivam gol u 45+... debelo nakon nadoknade. Steta da ima delaya jer ne zelim popusit tekmu u prvih 10-15 tekmi jer sam dodal u kontru protivniku. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Ja zavrsio pricu s fifom. Nasao kupca za coinse i cekam da se dogovorimo za dan kad cemo napravit trampu. A i da me banaju, ako dobijem pare, ja opet zadovoljan. Za sad cu lagano vjerojatno igrat s untradeable sto imam i mozda nesto za chem kupim tolko da imam i to je to.

Izgubio sam i volju i zivaca nepotrebno zbog skripte i radije cu nesto igrat na PC-u ili nista nego takvo mucenje trpit dalje.

Sretno svima dalje jer ce vam trebati...

Kovačić
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Ja jos nisam slozio ekipu i dvoumim se, malopre sa onim mojim ekipama od 30k reko aj odigram koju nisam dugo ali presmesno mi deluje kakve gluposti sam video u te 3 utakmice. Sad ne znam da li da uopste sastavljam neki tim jer nemam bas nesto volje da igram. Videcu jos.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Vani je 25min, treci vlasnik... Mhm. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Upalim sad Twitch i vidim castro igra WL. Kako sam se obradoval kad sam usel. Gubi od OBS, Depth 1 debila. 2-0. Zabije za 2-1. Sljedeci napad, odnosno kick off, bum 3-1. Prije toga Castro promasi boga oca. Izvrijedao je EA, tog klinca protiv kog je igral... sve redom. Bacil stolicu. Nikom nece bit nista nakon toga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Upalim sad Twitch i vidim castro igra WL. Kako sam se obradoval kad sam usel. Gubi od OBS, Depth 1 debila. 2-0. Zabije za 2-1. Sljedeci napad, odnosno kick off, bum 3-1. Prije toga Castro promasi boga oca. Izvrijedao je EA, tog klinca protiv kog je igral... sve redom. Bacil stolicu. Nikom nece bit nista nakon toga.

 Kako mene ti strimeri nerviraju (uglavnom) taj kastro mi je odvratan. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Rade li ova govna od servera
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Hocu i ja prodati gdje si ti nasao?

This time next year we'll be millionaires
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Meni ne... Smece... Citav dan je takav delay, taman pomislim ne moze gore, oni svaki put nadmase sami sebe. Sad serveri ne rade nikako.

Ne vjerujem kako je moguce da u 21. vijeku nisu u stanju drzati servere u normali. Sve shvatam, ali kako ni sa jednom drugom igrom nemam ni slican problem, kod online igranja? Mogu potrositi stotine sati na programiranju debilnih proslava golova, ne znam ni ja cega ne, sa druge strane nisu sposobni da drze bar u pristojnom stanju ono sto je najbitnije za igru...
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo sve vise gubi smisao. Svi igraju isto. Upisem poraz od lika koji mi 4 puta dode pred gol, 4 puta namjerno nabija iz ne moguce situacije i 4x lopta zavrsi na njegovoj spici. 4-1 on mene natambura ja nisam mogo prismrdit njegovom golu osim ubacajima. Cak je Neymar zabil glavom ( komedija). Svaki udarac je rezultiral auto blockom. 

Sve za pobjedu jbt led,sve.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Dobro šta je s ovom retardiranom igrom danas????

Smeće tursko igra u sastavu - špica werner, cam aouar, lw oršić, rw okocha, CDjebeniM pazi sad Mbappe i Vidal. Di je tu chem, di je tu logika, išta???? Mbappe na cdmu već u brat bratu 20.oj ekipi protiv koje igram, ma malo sam i rekao. Da bar switcha taktiku ingame ili nešto, pa ajde de, ali kreten igra tako cijelu utakmicu, i što je najgore, igra ga sere na maksimum. Kak sad jebeni chem koji mu je u minusu za pola ekipe nema veze. KAKO pobogu. I još šta je najbolje sa takvim sastavom, ja sa 10m fulam 2 voleja sa Aguerom, on meni skroz iskosa sa vrh 16erca pogađa volej sa faking Vidalom, eeej, vidal majstor voleja sa špica 16erca......

Sve ću rasprodat, SVE, i igrat sa untrejdabl igračima i bmk kakav je sastav. Jebote sve i takva igra kad još navlači za takve kretene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Moj squad vrijedi oko 8000 coinsa i ide mi dobro bgm izvucem 15 wl pobjeda i dobro da bolje ne moze😎.Cemu milionski igrači kada ih gaze ovi obicni igrači ne razumijem.ST Williams i Gameiro na CAM Banega na CM Wass u Guardado na CDM Partrey LB Gaya RB De Marcos I na CB Bartra I Inigo Martinez ma ljudi ubijaju figura.Sa ovim igračima pobjedim igrača sa 6 icon sta imamo dalje da pricamo
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 0:27 (mirkossam).
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Procurio je dokument u kome EA Sports trazi da se napravi algoritam, prema kome bi losiji igrac bio potpomognut, kako bi zadrzali sto veci broj igraca, kako bi vecini bilo interesantno, da ostanu kompetitivni i slicno... Ranije sam imao dvije ekipe, jednu gdje sam imao igrace koje sam tezio kupiti, druga onako bezveze, da odmorim prvu ekipu, da ne trosim fitnes kartice... I sa tom lijevom ekipom sam uvijek imao bolje rezultate. To mi je odmah zapalo za oko. Uglavnom, igra je strahobalan odron. Jedino sto ih drzi na sceni je nepostojanje konkurencije.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
13Lemi13 kaže...
Procurio je dokument u kome EA Sports trazi da se napravi algoritam, prema kome bi losiji igrac bio potpomognut, kako bi zadrzali sto veci broj igraca, kako bi vecini bilo interesantno, da ostanu kompetitivni i slicno... Ranije sam imao dvije ekipe, jednu gdje sam imao igrace koje sam tezio kupiti, druga onako bezveze, da odmorim prvu ekipu, da ne trosim fitnes kartice... I sa tom lijevom ekipom sam uvijek imao bolje rezultate. To mi je odmah zapalo za oko. Uglavnom, igra je strahobalan odron. Jedino sto ih drzi na sceni je nepostojanje konkurencije.

 Procurio. To je vani vec godinu dana. DDA - dynamic diff. Adjustment. Nista novo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Da, ne kazem da je nesto novo, vec pominjem to kao potvrdu ovoga sto kazu da sa nekim lijevim ekipama ide puno bolje nego kada imas Mesija, Ronalda... Prosto algoritam gleda da te dovede u ravan polozaj sa protivnikom.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
13Lemi13 kaže...
Da, ne kazem da je nesto novo, vec pominjem to kao potvrdu ovoga sto kazu da sa nekim lijevim ekipama ide puno bolje nego kada imas Mesija, Ronalda... Prosto algoritam gleda da te dovede u ravan polozaj sa protivnikom.

 Nema to veze sa tim. Po tome bi mogo slozit bronze tim i prosetat se kroz WL. Bronze benching bi radio i takve stvari. Algoritam se pali u trenutku kad ti dostignes odredenu prednost nad protivnikom unutar same tekme. Dakle, ako ti imas veci postotak tocnih dodavanja, udaraca itd... igra ce automatski smanjivati passing tvojim igracima i za odredeni multiplier povecavati protivniku i obrnuto. To je cijeli smisao DDA, da tekma konstantno bude napeta. 

To se tocno osjeti kad dobijes crveni karton, kad imas dobru prednost a igraci odjednom stanu, kad ti udarci zavrsavaju svugdje samo ne tamo gdje si ih usmjerio i tako dalje. 

 

Prije 2tj sam reko kako polako gubim volju za WL i opcenito za FIFAom jer postaje mjesto gomilanja frustracija, loseg ispoljavanja bijesa i ostalih uzasa koja ova igra veze za sebe. Ne mogu se otet dojmu da unazad 2 tjedna... odnosno 3WL ( racunajuci i ovu ) ne vidim razliku u protivnicima. Sve i jedan protivnik je isti. Drop back, OBS i peglaj. Odavno govorim da izgubio ja ili dobio tekmu meni to ama bas nista ne znaci ako je gameplay kako treba i ako vidim da protivnik tocno zna kaj radi i koristi NOGOMET kao podlogu njegove igre. 

Rezimirat cu svoja dva poraza posto sam na 6-2 ( najgori start unazad dosta vremena ). Prvi poraz. Jednostavno mi nije bilo razumljivo kako ne mogu gol zabit. Sve kaj sam opuco je zavrsilo u bloku ili preko gola. On je otiso pred gol, udarac, gol. Vrlo jednostavno. Drugi poraz sam opisal tu gore malo vise. Ista stvar. Ja igram, zavrsava u bloku, on ode pred gol... udarac iz mrtvog kuta. Ter Stegen umjesto da odbije u korner on odbija unutra... bam, izgubio tekmu sa 4 identicna gola. 


I sad odigram jos jednu. Delay je bio pristojan ( izdrziv  ) u prijasnjim tekmama al u ovoj je bio katastrofican. Tipican protivnik, sve standardno, ganja sa jednim igracem a ostali rade svoj posao. Povede on 1-0 iz svoje prve akcije na tekmi. Standardna prica, kontra napad... na krilo, fake shot i njegovo krilo prolazi kroz mog R. Carlosa, povratna lopta koja je prosla Piqueu ispred nosa i gol. Nakon toga, vrtim ja loptu, vrtim... okrenem na krilo gdje se iz nekog razloga naso WBY i hocu ubacit. Vidim da od nabaca nece bit nista i u tijeku punjenja stisnem X za fake shot. U tom momentu WBY ostaje bez lopte ( makar nema nikog oko njega ) i uklizava :D :D tocno s leđa dere njegovog bocnog igraca koji doletava WBYu iz drugog plana. Crveni karton i mozes se jebat. Nakon toga zabijam gol. 1-1 i lomim tekmu sa igracem manje. U meduvremenu mi on stalno faulira igrace kod nekih ozbiljnijih akcija i dobiva crveni karton.

88min, nista posebno. On udari loptu sa kojih 25m, lopta koju bi TS trebo ulovit a ne paradirat. Odbije tocno na nogu njegovom krilu i zakucava za 2-1. Ja nest odigravam, vrtim, petljam, gurnem Jamesu u prostor, fake shot... namjestim na desnu i zabijem za 2-2. U produzetku ga musnem 5-2 jer su mu igraci bili mrtvi. 

 

Tekma koja je trebala zavrsit 5-2 u prvom poluvremenu je otisla na produzetke i ostavlja mene sa grcem u zelucu. Jednostavno mi se neda vise ova teretana prozivljavat. Igre su napravljene da budu razbibriga a ne posao jebeni. Udes u BFV odigras partiju i ugasis. Udem u Division 2. Napravim par raidova i izadem van. Udem u GT odvozim par staza i izadem van. Niti jedna igra me ne ostavlja bez daha u smislu izubijanja mentalnog sklopa ko ova. Bolji si, kvalitetniji igrac, otvaras prostor, ulazis u njega, pucas iz svih smjerova... al ne, protivnik u sljedecoj kontri ode i zabije gol jer tak mora bit. Jer noobinama je najlakse zatvorit se i ganjat mene sa jednim igracem i onda na fast build up mi piknut preko krila. 

Zamisli samo da u BFV ti pucas po nekom a meci idu uokolo njega jer je on losiji igrac po K/D pa mu igra mora malo pomoc. Zamisli da u TD2 radimo raid a igra ti bas taj dan neda da napravis neki raid jer u odredenom trenutku NPC postane bog na zemlji i kosi sa pistoljem iz prvog hica. Ono najbolje, zamisli da u GT igras FIA Nations i ude lik sa B/B ratingom u A/S rating i na ravnici dobiva boost jer je on slabiji pa te mora prestic. Eto, to je FIFA i to je kurac koji mi igramo a ja nemam blage jebene veze zasto. Volimo nogomet, al' ovo je sve samo nije nogomet. Ovdje se igra radi nagrada, radi winova... nitko ne igra nogomet.

 

Jebem im sve u EA Kanada, nakupine govana. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Onda nemoj igrati i kupovati Fifu.

 

Bojkotiraj Fifu idućih 4-5 godina i udari EA tamo gdje ih boli, po novčaniku. Igraj lite verziju PES-a, dapače, podrži konkurenciju, kupi PES. 

 

Nekad naletim u temu i čitam kako se valjda 90 % postova žali na delay, kako je igra namještena u korist lošijeg protivnika i onda par mjeseci kukanja oko toga, "svi" su složni kako idući nastavak neće kupiti kad dođe ljeto, nova tema, već se iste osobe predbilježile za narudžbe :D

 

 

Zašto bi EA išta mijenjao u Fifi? Prodaja ide kao halva, UT je valjda najisplativiji mod igre ikada, dovoljno da recikliraju neke "novosti", malo osvježe animacije lica i voila, imamo Fifu xx (umetni broj po želji).

Nitko te ne tjera da igraš igru koja te živcira, da plaćaš svake godine za to zadovoljstvo i na kraju da trošiš slobodno vrijeme na nerviranje. A i da ne pričam da su pojedini kolege forumaši imali zdravstvene probleme radi Fife i Kanađana.

 

Ludost je ponavljati iste stvari i očekivati da će se nešto promijeniti.

 

 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 1:43 (Cesc).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cesc kaže...

Onda nemoj igrati i kupovati Fifu.

 

Bojkotiraj Fifu idućih 4-5 godina i udari EA tamo gdje ih boli, po novčaniku. Igraj lite verziju PES-a, dapače, podrži konkurenciju, kupi PES. 

 

Nekad naletim u temu i čitam kako se valjda 90 % postova žali na delay, kako je igra namještena u korist lošijeg protivnika i onda par mjeseci kukanja oko toga, "svi" su složni kako idući nastavak neće kupiti kad dođe ljeto, nova tema, već se iste osobe predbilježile za narudžbe :D

 

 

Zašto bi EA išta mijenjao u Fifi? Prodaja ide kao halva, UT je valjda najisplativiji mod igre ikada, dovoljno da recikliraju neke "novosti", malo osvježe animacije lica i voila, imamo Fifu xx (umetni broj po želji).

Nitko te ne tjera da igraš igru koja te živcira, da plaćaš svake godine za to zadovoljstvo i na kraju da trošiš slobodno vrijeme na nerviranje. A i da ne pričam da su pojedini kolege forumaši imali zdravstvene probleme radi Fife i Kanađana.

 

Ludost je ponavljati iste stvari i očekivati da će se nešto promijeniti.

 

 

 Bojkotiraj fifu, podrzi PES. Nije govno nego se pas posro. Jel? Zasto bi davo Konamiu koji nije postenu igru napravio tamo od 2008 i 2012. Nogomet moram igrat, kupio sam Sony za to. Novac koji oni dobiju od igre je mizerija naspram novca koji dobiju od fifa pointsa. Tu je keš. FIFA je zanimljiva prvih 2-3mj, poslije toga izadu na sunce meta taktike i od onda je teretana. 

 

Pali su im serveri opet. Produzetak WL na pomolu. bas citam na reddiut.

 

EDIT: Uostalom, jebeno sam tvrdoglav po prirodi pa volim glavom kroz zid. Ovdje nema casual igraca, zato toliko i pizdimo na igru. Da mi je main game This is football iz tamo 2005 godine, opet bi pizdio.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 1:53 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Onda nemoj uopće kupovati nogometne igre. Mora se jedino umrijeti i platiti poreze, ništa drugo nije pod "moram".  Igraj GoW ili nešto drugo.

 

A zašto bi netko kupovao pointse ako nema igru? Nema igre, nema pointsa. 

 

Uglavnom, sretno dalje sa igrom

 

Why so serious?
15 godina
offline
FIFA 20

Strašno kakve ja ekipe dobivam za igrat, i strašno kakvi su to debili. I sad sam lud, reko idem još jednu i odoh spavat pun mi je kufer sranja.

I spoji me sa kretenom protiv kojeg sam igrao već par puta, tražio sam po ss-ovima. Znači lik ima SVE top sbc-ove što su izašli, ima već i igrače kupljene iz ss2 koji je izišao danas, prime ikone, i izuo me je svaki put iz cipela jer mu se svaku tekmu sve odbija njegovim meta šit igračima. Danas, tj sad, sve sam naplatio, sad je mene sralo, svaka akcija je išla kako sam zamislio i svaki igrač mi je igrao kako sam mu zadao. Nakon 20 utakmica wl, prvi put danas da nisam morao jest govna do zadnje sekunde da dobijem win, nego kako sam zamislio i odigrao, tako je lopta išla.

Tim do jaja, igrač kao igrač nula, stišće pauze od početka do kraja bezveze, pusta driblanja po aut liniji izvodi, itd., baš ono zadnje smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Hocu i ja prodati gdje si ti nasao?

 Ima grupa na fejsu kupoprodaja coinsa.

Kovačić
10 godina
offline
FIFA 20

Ovu wl sam ušao sa ovim timom, bez nekih velikih očekivanja .Igram sa tim timom već tjedan dana i jako sam zadovoljan. Trenutni score je 14:1 stim da sam prvu utakmicu izgubio na penale od tima poput Castra, znači sve najbolji igrači na svim pozicija a i lik je igrao naravno 4231,overload i defence na 1 ili 2, stvarno jadno. Gubio sam tu utakmicu 3:0 na poluvremenu, ali sam ga 2 poluvrijeme taktički razbio.

 

U 90% slučajeva protiv takvih timova je 442,442(2) ili 5212 sa attacking fullbacks ubije ih..

Ovaj tim i oko 2 mil coinsa imam, ali stvarno bolji tim mi ne treba jer imam i Maradonu i još par odličnih igrača na klupi. Sinoć je bilo stvarno bez lagga  igra je bila odlična. Idrisa Gueye na cdm je pun pogodak i duplo bolji mi je od Kantea i jeftiniji. Ovaj Kehrer je neprelaziv i u kombinaciji sa Kamara  moj bože.. Znate kad sam vam rekao za onog Mcguinna  e ovaj Sanson je jeben isto tako i jeftin a i zabija. Ovaj Cornet me nije impresionirao u Rivalisima ali u wl lik rastura, isto jeftinjak. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Hocu i ja prodati gdje si ti nasao?

 Ima grupa na fejsu kupoprodaja coinsa.

 I dobiješ i ti i kupac ban na account..his ako imaš više igara na tome accountu.  

11 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
acmilan2 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Hocu i ja prodati gdje si ti nasao?

 Ima grupa na fejsu kupoprodaja coinsa.

 I dobiješ i ti i kupac ban na account..his ako imaš više igara na tome accountu.  

 Naravno, zato ima na stotine stranica gdje ljudi prodaju coinse i zaradjuju, a netko drugi kupuje pa ima ekipu kakvu zeli, bez ikakvog upozorenja, samo treba pametan bit. Al naravno, tako je kako ti kazes ;)

Kovačić
8 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...
Moj squad vrijedi oko 8000 coinsa i ide mi dobro bgm izvucem 15 wl pobjeda i dobro da bolje ne moze😎.Cemu milionski igrači kada ih gaze ovi obicni igrači ne razumijem.ST Williams i Gameiro na CAM Banega na CM Wass u Guardado na CDM Partrey LB Gaya RB De Marcos I na CB Bartra I Inigo Martinez ma ljudi ubijaju figura.Sa ovim igračima pobjedim igrača sa 6 icon sta imamo dalje da pricamo

 Pa i ja sam tako igrao ovu fifu, nisam probao skupljeg igraca od 5k. Cetvrta divizija plafon i gold 3 u wl, ali sam odigrao samo 2-3 wl. Kad vidim sa kakvim ekipama  me spajalo u 5 i 6 diviziji to je koma, pa ja da imam takve ekipe i igram diviziju 6 obrisao bih igru i nikad vise ne bih je upalio. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 10:45 (ruya).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Daj link baci

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Daj link baci

 U PM, da netko ne bude rekao da reklamiram il nesto.

Kovačić
15 godina
offline
FIFA 20
2500 bodova sam udaljen od Akanjia. Mogao bih to danas odraditi jer mi je ostao još za odraditi week 5 gold ali ne da mi se igrati vikendom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Da li netko zna zašto se svaki drugi klub u FIFI zove "Rosario FC"?

Jučer igram SB protiv Rosario FC, danas rivalse, opet Rosario FC i tako svako malo naletim na neki Rosario.

Koji kurac je s tim imenom?

 

BTW

Jučer sam odigrao 3 tekme WL 2-1 score - kao da protiv PC-a igram, sva tri protivnika drop back i čekaju kontru.

Ovaj što me dobio je u vezi imao jednog pravog CDM-a Nainggolana, a njemu je društvo pravio Messi HAHAHAHA

U napadu Ronaldo i neke pičke materine nabrijane.

A Messi na CDM uopće nije bio loš, dapače, mislim da bih mogao TOTY de Jonga prodat i uzet Messija za CDM-a.

I taj lik što je opalio na gol je pogodio, dok nisam kvitao imao je 5 udaraca i 5 golova.

Ja s druge strane 8 ili 9 udaraca, ne sjećam se točno, slične situacije kao kod njega, ali moji su pospremili samo 2.

Lik ne zna igrat, ali ja ne mogu protiv Messija na CDM-u i gola iz svake šanse, jbga, prejak je dečko.

Tu sam puko i završio sa WL do sutra, treba mi odmor :)

 

Nego, ne znam što se dogodilo, ali moram pohvaliti servere.

Jučer to u WL što sam igrao savršeno je radilo, bez trzanja i delaya.

Jutros igram rivalse isto serveri tip-top, jebote nisam ja naučen da sve glatko ide, odlično je bilo.

Sad me strah kako će biti popodne... moguće da im se sve sruši hahahahahaha

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
2500 bodova sam udaljen od Akanjia. Mogao bih to danas odraditi jer mi je ostao još za odraditi week 5 gold ali ne da mi se igrati vikendom.

Ja 1700, ali sam u dilemi što da odaberem.

Akanji me ne zanima, a Kovačića u principu nemam gdje staviti.

SMS bi lagano mogao upast kod Talijana, ali nekako mi je sumnjiva ta kartica.

Pričekat ću da netko prije otvori pa da čujem komentare i Inception će valjda recenziju napraviti uskoro?

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice