FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

Ja sam danas sve satrao oko 10 utkmica zaredom sem zadnje zavrsila 3:3,da ne pominjem da je moja ekipa naspram njihovih kao zvezda i dinamo u ligi sampiona, oko 20k mi vredi ekipa 

 WL ili rivalsi?

 Rivalsi, ne igram wl ove nedelje prodao sam igrace pa na drugom acc igram malo. 

 Sad ti ovi igraci koji se ne uspiju kvalificirati za wl traze svoju sansu za visu diviziju. Zato su vjerojatno losiji protivnici.

8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

Ja sam danas sve satrao oko 10 utkmica zaredom sem zadnje zavrsila 3:3,da ne pominjem da je moja ekipa naspram njihovih kao zvezda i dinamo u ligi sampiona, oko 20k mi vredi ekipa 

 WL ili rivalsi?

 Rivalsi, ne igram wl ove nedelje prodao sam igrace pa na drugom acc igram malo. 

 Sad ti ovi igraci koji se ne uspiju kvalificirati za wl traze svoju sansu za visu diviziju. Zato su vjerojatno losiji protivnici.

 To je glupost, u cetvrtak sam jos bolji rezultat imao. I u wl znam zaredati po 10 pobeda al bgm i po 10 poraza 😂 sve zavisi sta i kako me krene. Fifa je cudo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Ništa od elite 1 i 2...  :(

Znači 3 sam izgubio radi jebackog laga jer sam igrao protiv lika iz Amerike i ostala 2 tko zna odakle jos

Sad ćete pitati pa kako je to moguce? Isto kao što i ne postoji no loss glitch 

Jebeni vpn 

 

Valja se borit za elite 3..

 Je, kak ne... Marsovac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Ako je zadnji patch popravio pucanje unutar šesnaesterca, zašto ja moram prvo promašiti 3-4 mrtve šanse da bih zabio u 5-toj?!

Može li mi netko objasniti zašto cijelo jutro igram tako da zabijem tek nakon nekoliko mrtvih šansi, a protivnik iz prvog udarca na gol zabija?

Ja tako ne mogu pobijediti jer nisam igrač koji radi mrtvih 30 šansi po utakmici nego nastojim stvoriti čim bolju poziciju i iz tog razloga ne pucam iz pičke materine kako bih filao statistiku nego nastojim postići gol.

Ali, iz nekog razloga, čim sam u boljoj poziciji, tim mi je teže zabiti.

Odigrao sam nekih 7-8 partija od jutros i svaka je takva, bilo da igram protiv slabih ili jakih protivnika.

Mislim da imam još par sličnih situacija pa možda okačim i taj video.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Loši udarci.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 20

Evo još jedna utamica od jutros.

Prvo situacija o kojoj sam pisao, a to je da mrtvaci za mene postaju bauk i vjerojatno bi bilo bolje da pucam iz pičke materine i iz loših pozicija jer čim je bolja, ja lakše promašim.

 

Druga situacija u videu je iz te iste utakmice gdje me sekunde dijele od pobjede i guram loptu na bok da ga razvučem.

Radim dupli pas, tj. pokušavam napraviti dupli pas i gurnuti Gomezu na bok kako bih s njim odjurio na kraj terena, ali ne EA je odlučio da moje usmjeravanje gljive udesno nije dovoljno dobro pa gura loptu ulijevo - strašno jebem im majku da im jebem.

Prva takva greška u cijeloj utakmici i jedina, ali kad, kako i zašto - i onda neka mi netko kaže da imam dodavanje na assistent pa da poludim skroz na skroz :P

On dodaje iz prve sve savršene lopte, ja mu pokušavam tacklati Bernarda, ne mogu, Bernardo je jebeni Superman, i puca sa desnom nogom finess u rašlje 4 sekunde prije isteka produžetka, tj. kraja utakmice.

Pogledajte pa mi recite jesam li lud kad kažem da ovo nije istina i da me EA krade ušljiva gamad.

Da se razumijemo, ja imam tog istog Bernarda i znam kako puca desnom nogom, itekako znam da mu je desna zakurac, a pogotovo nakon faula i sa 20m.

 

BTW

Lik je imao ekipu sastavljenu od Hazarda i Bernarda onih zelenih i sve ostalo ikone osim golmana Ter Stegena.

U drugom poluvremenu je izvadio napadače i ubacio Ronalda i Mbappea.

Valjda ga je zato i favoriziralo jer ima jebačku ekipu, a ne zna igrat s njom?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Loši udarci.

Znači moram još vježbati?

[19xx] 4ntraks
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Arminho kaže...

Loši udarci.

Znači moram još vježbati?

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

Praviš se pametan, a onda sam sebe posereš na kraju rečenice.

Trebalo je ovako ili onako.... super rješenje, tako ću ubuće pucati.

Hvala na savjetu.

 

Kako si ono rekao: ovako ili onako ili istovremeno onakoovako?

[19xx] 4ntraks
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Arminho kaže...

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

Praviš se pametan, a onda sam sebe posereš na kraju rečenice.

Trebalo je ovako ili onako.... super rješenje, tako ću ubuće pucati.

Hvala na savjetu.

 

Kako si ono rekao: ovako ili onako ili istovremeno onakoovako?

 FIFA ti je igra vjerojatnosti. Tvoji šutevi su redom imali 30, 20 i 15 posto šanse da uđu. Da si pucao drugačije imao bi vjerojatno 60, 60 i 40/60 posto šanse da zabiješ. Jesi ikad zabio gol kakav si pokušao trećim udarcem? Ne vjerujem. 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
Skilledžija kaže...
Arminho kaže...

Loši udarci.

Znači moram još vježbati?

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

 Kako to da je onda protivnicki Bernardo iz vece udaljenosti sa slabijom nogom uspio zabiti finnese a on se namjestio sa svojim Bernardom na jacu nogu unutar sesnaesterca i promasio je gol?

4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
Arminho kaže...
Skilledžija kaže...
Arminho kaže...

Loši udarci.

Znači moram još vježbati?

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

 Kako to da je onda protivnicki Bernardo iz vece udaljenosti sa slabijom nogom uspio zabiti finnese a on se namjestio sa svojim Bernardom na jacu nogu unutar sesnaesterca i promasio je gol?

 

Čovjek napunio koliko je trebao, zna pucati za razliku od našeg kolege. I ja sam igrao protiv ljudi koji mi zabijaju s Messijevom desnom s 20 metara jer znaju igrati, a i protiv onih koji ne mogu s Messijevom ljevicom zabizi s pet metara. Pa ovaj njegov drugi udarac je jedva došao do gola, ovo nikad ne može biti gol, nikad. Da igra SB na Amateur i da golman ima ocjenu 66 ne bi mu ušlo. Preslab je bio udarac. Imao je bar dvije bolje opcije za svaki od ova tri udarca. Možda opet ne bi zabio, ali bi imao veće šanse za zabiti. 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
The_K kaže...
Arminho kaže...
Skilledžija kaže...
Arminho kaže...

Loši udarci.

Znači moram još vježbati?

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

 Kako to da je onda protivnicki Bernardo iz vece udaljenosti sa slabijom nogom uspio zabiti finnese a on se namjestio sa svojim Bernardom na jacu nogu unutar sesnaesterca i promasio je gol?

 

Čovjek napunio koliko je trebao, zna pucati za razliku od našeg kolege. I ja sam igrao protiv ljudi koji mi zabijaju s Messijevom desnom s 20 metara jer znaju igrati, a i protiv onih koji ne mogu s Messijevom ljevicom zabizi s pet metara. Pa ovaj njegov drugi udarac je jedva došao do gola, ovo nikad ne može biti gol, nikad. Da igra SB na Amateur i da golman ima ocjenu 66 ne bi mu ušlo. Preslab je bio udarac. Imao je bar dvije bolje opcije za svaki od ova tri udarca. Možda opet ne bi zabio, ali bi imao veće šanse za zabiti. 

 Kod njegovog udarca nije bio problem snaga jer je lopta prosla pored gola znaci da je falilo preciznosti i ja te opet pitam kako je njegov Bernardo Silva sa slabijom nogom zabio gol sa vece udaljenosti a on ga je unutar sesnaesterca lijepo namjestio na jacu nogu i opalio pored gola.

12 godina
offline
FIFA 20

Arminho je u pravu. Udarci ti nisu "pravilni" za tip situacije u kojoj se nalazis. 

FIFAa nazalost zahtjeva da naucis pucat u takvim situacijama na nacin da prsti pravila igre a ne prsvog nogometa. Tu vecina nas grijesi pa promasi. 

Ja sam poceo primjenjivati, kak ja to zovem, "tap lob". Cim uletim u 16m i vidim da golman leti na mene, samo stisnem l1 i tapnem udarac. Lopta lagano preko golmana ide u gol. Vecinu "nabijenih" lopti iz prve ide direkt ravno u golmana. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Ne smatram se dobrim igračem fife, nego onako prosječnim, ali kakvi lajbeci igraju to nisu istine...

 

Znači likovi sa kojima me spajalo imaju momčadi koje svijetle ko Betlehem, a moja ekipa 76 rating, Sansone, Milenković, Gosens i slična družina i onda dominiram protiv njih u smislu igre...

Ništa nisu mogli, osim silovat L1+trokut na neki svjetionik poput Messia, Mbappea itd. i na silu se probijat u ćemu su i uspjevali jer eto, moji su toliko loši, ali uredno su quitali kada sam zabio 2-3 gola. Lik me vodi 4:1 u 30.min, oko 60.zabijem za 4:3 i naravno quit. Drugi me vodio 3:0, a kada sam zabio za 3:3 naravno quit.

Nema tu igre, dodavanja, građenja akcije, nego cijelu tekmu samo udri naprijed, šprint uz aut liniju, onda okret i proboj u sredinu pa šut ili povratna, a obrana se igra tak da te ganjaju po cijelom terenu...

 

Ovo iznad se dešavalo u onih 5 utakmica za rivalse i nerva me šta me spaja sa protivnicima koji imaju rating za 15 veći od mog. Jasno mi je da ekipa ne zna, da su loši, vidiš to po igri, ali ono, daj mi nekog približno mog ratinga pa da mogu i ja pretrčat nekoga 

Da li su u višim divizijama normalniji protivnici, da igraju, da nije silovanje, iskorištavanje mana igre itd?

 

BTW i dalje je ostala ista "shema" kada je aut, nedo bog da se moja dva igrača koja priđu otkriju, jedan si stane ispred protivnika, a drugi dotrči direkt iza njega i onda moraš skoro svaki put ručno micat igrača umjesto da svaki ode na jednu stranu...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Evo kakvu sam ekipu hladno dobio 3:0, jača mu je klupa od mojih prvih 11. 

 

A evo iz te utakmice sam se našao u istoj situaciji s Bernardom. Jest on izašao s golmanom i malo ga pomaknuo, ali sam mu zabio na prvu. Vjerojatno bih zabio i da je ostao nazad. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 13:24 (Arminho).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Shivi kaže...

Ne smatram se dobrim igračem fife, nego onako prosječnim, ali kakvi lajbeci igraju to nisu istine...

 

Znači likovi sa kojima me spajalo imaju momčadi koje svijetle ko Betlehem, a moja ekipa 76 rating, Sansone, Milenković, Gosens i slična družina i onda dominiram protiv njih u smislu igre...

Ništa nisu mogli, osim silovat L1+trokut na neki svjetionik poput Messia, Mbappea itd. i na silu se probijat u ćemu su i uspjevali jer eto, moji su toliko loši, ali uredno su quitali kada sam zabio 2-3 gola. Lik me vodi 4:1 u 30.min, oko 60.zabijem za 4:3 i naravno quit. Drugi me vodio 3:0, a kada sam zabio za 3:3 naravno quit.

Nema tu igre, dodavanja, građenja akcije, nego cijelu tekmu samo udri naprijed, šprint uz aut liniju, onda okret i proboj u sredinu pa šut ili povratna, a obrana se igra tak da te ganjaju po cijelom terenu...

 

Ovo iznad se dešavalo u onih 5 utakmica za rivalse i nerva me šta me spaja sa protivnicima koji imaju rating za 15 veći od mog. Jasno mi je da ekipa ne zna, da su loši, vidiš to po igri, ali ono, daj mi nekog približno mog ratinga pa da mogu i ja pretrčat nekoga 

Da li su u višim divizijama normalniji protivnici, da igraju, da nije silovanje, iskorištavanje mana igre itd?

 

BTW i dalje je ostala ista "shema" kada je aut, nedo bog da se moja dva igrača koja priđu otkriju, jedan si stane ispred protivnika, a drugi dotrči direkt iza njega i onda moraš skoro svaki put ručno micat igrača umjesto da svaki ode na jednu stranu...

 Kao sto sam napisao kolegi prije. Tokom vikenda se ne isplati igrati rivalse jer svatko tko ista vrijedi(ili barem tako misli) igra wl. Ovi protiv kojih igras ili rade zadatke ili decki love sansu kad je 90% "boljih"(iako neznam sta to znaci kod fife) van stroja jer ili igraju wl ili se hlade od 10 tekmi dnevno koliko je norma.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Arminho kaže...

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

Praviš se pametan, a onda sam sebe posereš na kraju rečenice.

Trebalo je ovako ili onako.... super rješenje, tako ću ubuće pucati.

Hvala na savjetu.

 

Kako si ono rekao: ovako ili onako ili istovremeno onakoovako?

 Šta ga slušaš haha. Pogleda sam sve ove tvoje klipove dana. Radi toga nikad više neću ni igrati fifu. Imaš 15 udaraca po golu, pogađaš vratnicu, a ovaj zabije neki retardirani gol kao tebi ovdje i to sa slabijom nogom, te kad si ga spotaknuo. Al eto on zna kako napuniti iako je pucanje dosta RNG.

Osim toga balans obrane i napada je čista sprdačina. Po 6 golova na utakmici minimalno, igrači ne prate akciju ili ti stoje 10 metara od pritivnika ili ostavljaju prostore. Sve zato jer je obrana prvo manual,a napad sve asisted što ne paše jedno uz drugo. Valjda su zato i napravili da igrači promašuju tolko, čisto da ne zabiješ svaku 4 gola, da isapada kako je obrana jako dobra.

 

Divim se ljudima koji mogu igrati nakon što već 5 godina ista sranja rade, a u career mod nisu ni pogledali jer da jesu vidjeli bi da AI ekipe igraju s rezervama. Obrišeš i zaboraviš da postoji. Ili kako headeri su promašaji u 99% prilika

 

Eh da ovo je predobro

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/eqthdn/sent_off_for_missing_a_shot/

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 13:57 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Čovjek napunio koliko je trebao, zna pucati za razliku od našeg kolege.

Jesam li ja lud ili ti, ništa mi sad nije jasno?

Staviš gol koji si zabio s Bernardom iz teže situacije nego je moj Bernardo, a moj promaši cijeli gol.

Imaš gol koji lik zabije s Bernardom iz nemoguće situacije i kažeš da vas dvojica znate pucat, a ja ne znam??!!

Meni se više čini da vas dvojica nemate pojma, ali to je samo moje subjektivno mišljenje.

 

 

Aj kad smo već kod pucanja.

Aj pogledaj od jučer video gdje pucam s Wernerom pa mi reci što sam pogriješio.

Ako budeš imao iole razuman odgovor, ispričat ću se svima, a posebno tebi i više me nećete čuti ovdje da se žalim i da sam pokraden.

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Evo jedan nas, kulturan momak. Lagani constant pressure al me to nije pretjerano jebalo. 2-0 povedem i onda sam vrtel samo dok se nije prostor otvoril. On je iz jedne kontre zabil i onda krenul sa kanonadom po golu, iz kuta pa ono, mozda se odbije. Jedna se odbila, al sam uspel uklizat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

@Simek koji je omjer? Ubit će te onaj Esad u FBC.

 

Ja na 17-4, izgleda da prvi put nakon 6-7 tjedana ostajem bez Elite. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

@Simek koji je omjer? Ubit će te onaj Esad u FBC.

 

Ja na 17-4, izgleda da prvi put nakon 6-7 tjedana ostajem bez Elite. 

 Ubio me i dumbo, jel? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...

@Simek koji je omjer? Ubit će te onaj Esad u FBC.

 

Ja na 17-4, izgleda da prvi put nakon 6-7 tjedana ostajem bez Elite. 

 Ubio me i dumbo, jel? 

 Jači je Eso dosta. Vjerovatno najbolji igrač na Balkanu.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...

@Simek koji je omjer? Ubit će te onaj Esad u FBC.

 

Ja na 17-4, izgleda da prvi put nakon 6-7 tjedana ostajem bez Elite. 

 Ubio me i dumbo, jel? 

 Jači je Eso dosta. Vjerovatno najbolji igrač na Balkanu.

 To ti mene nista ne pere. Ako je bolji, evo ruke i sretno dalje. Ne volim to kad neko dode i kaze "ubit ce te" a tehnicki nemas pojma kak ja igram. Osim nekih starih snimki na YT odmprosle godine

 

13-3 za sada. Zadnji poraz me je psihicki dotuko. Odnosno zadnja dva. Delay me jebe i jos se moram patit sa drop backom i svih 11 igraca iza lopte kad ide moj napad. Jbt led Bernardo Silva i Zola koda imaju prikolicu i jos 20t kamenja na nogama. Kaj je najbolje on radi tolilo fine poteze sa left stickom da mi je sve neugodno igrat. Jedna ode na penale nakon 120min,obrane a drugu me lik dobije 2-1 nakon kaj je 500x proso po boku i dao povratnu. Prvo poluvrijeme Demebele i Mahrez. A drugo poluvrijeme stavlja Wernera i Adamu. Uzimam odmor za sad. Nemres ovo opusteno niti igrat jbt. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
manipulator kaže...

Ništa od elite 1 i 2...  :(

Znači 3 sam izgubio radi jebackog laga jer sam igrao protiv lika iz Amerike i ostala 2 tko zna odakle jos

Sad ćete pitati pa kako je to moguce? Isto kao što i ne postoji no loss glitch 

Jebeni vpn 

 

Valja se borit za elite 3..

 U istoj san situaciji. Zadnje dvije sam popusio jer je toty mbappe jednostavno prejak za bilo kog igraca. A moj son s hunrer chemom je nekim cudom sporiji od ramosa. Sta ces.

 Igrao sam danas protiv dvojice, znači kao Bateson team imaju. Sve najbolji toty igrači i Gullit. Vidim da sam bolji, ali na svaku loptu njegov igrač je prije moga i nemos ništa. 3:0 je bilo na poluvremenu. Prebacim se sa 4231 2 na 4411,stavim fast build up i presing i dodjem na 3:3..Naravno produžeeci, ima toty igrače, zabije mi još 2 komada jer njegovi igrači imaju i dalje 80% staminne.  Od drugog sam izgubio na penale, i to je imao sreće, u drugom poluvremenu ubaci Adama Traore ovaj novi iz sbc, a bogte mazo pa nemos lika uhvatiti.  To svi sada rade, drugo poluvrijeme ili produžeci svi ubacuju Adama Traore i Kenta   

11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...

@Simek koji je omjer? Ubit će te onaj Esad u FBC.

 

Ja na 17-4, izgleda da prvi put nakon 6-7 tjedana ostajem bez Elite. 

 Ubio me i dumbo, jel? 

 Jači je Eso dosta. Vjerovatno najbolji igrač na Balkanu.

 To ti mene nista ne pere. Ako je bolji, evo ruke i sretno dalje. Ne volim to kad neko dode i kaze "ubit ce te" a tehnicki nemas pojma kak ja igram. Osim nekih starih snimki na YT odmprosle godine

 

13-3 za sada. Zadnji poraz me je psihicki dotuko. Odnosno zadnja dva. Delay me jebe i jos se moram patit sa drop backom i svih 11 igraca iza lopte kad ide moj napad. Jbt led Bernardo Silva i Zola koda imaju prikolicu i jos 20t kamenja na nogama. Kaj je najbolje on radi tolilo fine poteze sa left stickom da mi je sve neugodno igrat. Jedna ode na penale nakon 120min,obrane a drugu me lik dobije 2-1 nakon kaj je 500x proso po boku i dao povratnu. Prvo poluvrijeme Demebele i Mahrez. A drugo poluvrijeme stavlja Wernera i Adamu. Uzimam odmor za sad. Nemres ovo opusteno niti igrat jbt. 

 Kad vidim da netko uvede Wernera najradije bi odma pauzu i quit 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...

@Simek koji je omjer? Ubit će te onaj Esad u FBC.

 

Ja na 17-4, izgleda da prvi put nakon 6-7 tjedana ostajem bez Elite. 

 Ubio me i dumbo, jel? 

 Jači je Eso dosta. Vjerovatno najbolji igrač na Balkanu.

 To ti mene nista ne pere. Ako je bolji, evo ruke i sretno dalje. Ne volim to kad neko dode i kaze "ubit ce te" a tehnicki nemas pojma kak ja igram. Osim nekih starih snimki na YT odmprosle godine

 

13-3 za sada. Zadnji poraz me je psihicki dotuko. Odnosno zadnja dva. Delay me jebe i jos se moram patit sa drop backom i svih 11 igraca iza lopte kad ide moj napad. Jbt led Bernardo Silva i Zola koda imaju prikolicu i jos 20t kamenja na nogama. Kaj je najbolje on radi tolilo fine poteze sa left stickom da mi je sve neugodno igrat. Jedna ode na penale nakon 120min,obrane a drugu me lik dobije 2-1 nakon kaj je 500x proso po boku i dao povratnu. Prvo poluvrijeme Demebele i Mahrez. A drugo poluvrijeme stavlja Wernera i Adamu. Uzimam odmor za sad. Nemres ovo opusteno niti igrat jbt. 

 Kad vidim da netko uvede Wernera najradije bi odma pauzu i quit 

 Imam i ja wernera i kad trcim sam na golmana osjecam se kao da me netko bicuje. Toliko nekonzistentan napadac da je to katastrofa. Ja jos nisam odigrao jer za gol1 sigurno necu igrat a nemam vise pravo na kiks za elite 3. 

 

Jucer su me dva kaznila s totY mbappeom na kojeg jednostavno nemam odgovor. U obrani su mi l.hernandez i pique i oni mu ne mogu nista. Jos kad se pique odbio od butragena kad su cekali svijecu sve mi je bilo jasno. 

Jucer sam kupio onog ST if manea. I kartica je gamechanger, ali me muci jedna stvar. Kad sam kupio sona trpao je u prvih 50 tekmi kao na traci. Bio je brzi od onih kojih je trebao biti brzi s obzirom na 99, 98 speed statse s hunterom. Ali nakon 50 tekme sve je usporilo. Kako golovi tako i njefova brzina.jucer me Ramos me lovio bez problema. Kao da nerphaju igrace kako nebi slozio fiksni tim i prakticki prestao sudjelovat na marketu. Da se erzumijemo son i dalje ima par golova vise nego utakmica ali vidim ga na terenu da nije to sto je bilo prije. 

12 godina
offline
FIFA 20

Do konekcije je. Moj Son ne konstantno isti, sve dok me delay ne pojede. Onda se ne mogu ni okrenut s njim. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Evo danas uzas, gubim od svakog u dr a wl je u toku tako da ona prica da su sad losi igraci i da sam juce pobedjivao zbog toga nema smisla. Jednostavno nemam igru, igraci su mi tromi i nemam ideju u napadu. Nikad mi nije bilo jasno kako ovu igru jedan dan igram odlicno a drugi dan ko da prvi put igram. Vise ne znam da li je do mene ili do igre, ali ako je do igre kako onda neki uvek igraju dobro desi im se tu i tamo po neki poraz ali ugl svaki dan dobro igraju 🤔

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Evo danas uzas, gubim od svakog u dr a wl je u toku tako da ona prica da su sad losi igraci i da sam juce pobedjivao zbog toga nema smisla. Jednostavno nemam igru, igraci su mi tromi i nemam ideju u napadu. Nikad mi nije bilo jasno kako ovu igru jedan dan igram odlicno a drugi dan ko da prvi put igram. Vise ne znam da li je do mene ili do igre, ali ako je do igre kako onda neki uvek igraju dobro desi im se tu i tamo po neki poraz ali ugl svaki dan dobro igraju 🤔

 U ovo vrijeme ti je vecina ljudi vec odigrala svoje sta je imala.

 

Naravno da postoji bolji i losiji igraci. Al kad se pojave dva igraca bribliznog istog kalibra igra odlucuje na kraju tko će pobjediti. I imam ti jasne argumente zasto. Pocevsi od utjecajnijih faktora na nize.

1. Delay - tu je sve jasno.

2. Shooting - Ona fina baza shootinga koju su prikazali u prvih par tjedana od kad je igra izasla. Tamo su prikazali sve moguce putanje lopte, od crvenih, narancastih pa do zelenih. Od nas nitko ne koristi timed finishing cisto iz jednog razloga. Neisplativo je u usporedbi s fifom 19. Dakle prilikom tvog šuta se desi jedna stvar na koju igrac ni njegoc skil ne mogu utjecati. To je ta putanja suta. Ti jedino mozes smanjiti raspon tih putanji sto je najbolje moguce. E sad, ne pucas iz okreta, nitko te ne gura a dolazis sam na golmana. Vec si tu izbacio ove crvene putanje. I to je super. Ajmo uzet na primjeru igraca. Uzmimo Sona.( https://www.futhead.com/20/players/798/heung-min-son/) Finishing 86, Shot power 88, curve 85(mora i nemora bit, ovisno ako je placed shoot ili ne), Composure 87, ajmo dodat i Agility 86 cisto da se nađe. E i sad ajmo to sve zbrojit da dobijemo neku sredinu. Dobijemo neku sredinu 85,25(bez curve) Ajde da nam bude lakse zaokruzimo na 85,5%. To znaci da son koji gleda prema golu i nalazi se između 0-16m(ako gledamo da sve van 16m spada pod long shoots koje son ima 90) od gola ima nekih 85% sanse da zabije, ako je sam i nitko ga ne jaši od pozadi. Još nije uračunat faktor golmana, koji je varijabla samo takva i nije moguce izračunati sta ce golman izvest. Okej smanjili smo putanje lopte s sonom na 25% najboljih. E sad je pitanje koje su to putanje. Ocito da nisu sve zelene(koje idu u okvir gola), mora biti i narancastih koje su blizu golu. Prelazimo na teorecki nacin razmisljanja. Uzmimo 2 narancaste i 8 zelenih. Od ovih 8 zelenih, u svaki kut gola ide jedna(idealna) sansa, znaci -4. Od preostalih 4 dvije idu malo blize sredini gola, svaka s jedne strane(visina udarca je nebitna u ovom slucaju) i jos dvije idu po sredini(najlosija opcija). E tu nam dolazi varijabla golmana u pitanje. To ne znamo tako da o tome se ne moze raspraljati. Ali vec smo pali na 4 idealne sanse, koje pozicija golmana smanjuje na 2(blizi ili daljnji kut), znaci 50%. Ako ukljucis da golman nekad reagira kako spada u prvi kut, e tu smo vec dosli da je 1na1 sansa manja od 50%. E i sad najveci problem kod igra na srecu, a javlja se i u ovoj igri(na srecu?), a najocigledniji je kod otvaranja paketa. 1% ne znaci da 1 od 100 mora uci, nego da 1% ulazi, ali se svaki put kolo okrece ponovo, sanse ne rastu, raste samo broj pokusaja.

 

Eto mala analiza, neda mi se dalje od tog prolaziti jer je zavrsilo poluvrijeme na tekmi LIV-MANUTD.

:D

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 18:43 (cicek).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice