FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.866
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Vidio da vi dobivate, vidio da na fejsu dobivaju. Rjesio novi sbc, MM, odigrao draft do zadnjeg kruga otvorio paketice i najvise sto sam dobio je dva neka specijalna igraca koja su na quick sell vrijednosti oko 9,5k coinsa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam jučer od rivalsa otvorio 6 paketa - u 3 walkout sam imao - 2 TOTS-a.

Navečer u Marqueu onaj najgluplji pack prvi dobio Navasa 87 - to mi je prvi walkout na tako glupom paketu.

Kasnije sam još nešto otvorio jače, ali se ne sjećam što.

Uglavnom, izgleda da su povećali mogućnost dobitka jer čak niti ja nisam tako često dobivao walkout kao zadnjih par dana.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Prvi pack danas otvorim poslijepodne i bum odmah I.Williams, zvijer. Uklopit će se ekstra uz B.Yeddera u špici, milina.

Svaki dan, maltene svaki pack u zadnje vrijeme je minimalno jedan šareni igrač. Meni se to čini kao kvalitetno navlačenje za kupnju fife 20.

 

Btw., postala mi je opaka gužva u timu, imao sam desetak 90+ igrača, sad imam skoro 30, u manje od mjesec dana, za svaku poziciju po 2,3 igrača, dovedem se u situaciju da ne znam kog bi stavio igrat, točno mi se čini da ću razhebat to sve i investirat pol tih zvijezda u kojekakve sbcove samo da ne razbijam glavu ko će igrat. Npr, lijevi bek - 94 Robertson, 92 Mendy, 91 M.Alonso, 88 Digne. Svi su mi dobri skroz, a najviše tekmi mi je Digne odigrao, em zbog chema em mi je super u presijecanju dugih lopti na bok.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 19:19 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 

Btw., postala mi je opaka gužva u timu, imao sam desetak 90+ igrača, sad imam skoro 30

Fino si složi neku ikonu jer koju god napraviš je bolja od svih tih šarenih što imaš.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 

Btw., postala mi je opaka gužva u timu, imao sam desetak 90+ igrača, sad imam skoro 30

Fino si složi neku ikonu jer koju god napraviš je bolja od svih tih šarenih što imaš.

 Slažem se, morat ću složit nešto, vjerovatno lw ili rw, tu mi je jedino još slabo pokriveno, samo po 2 90+ igrača, al su mi na full chemu sa malo napadača, pa ću radit neku ikoničicu.

Imam Baggia i Del Piera kao CAM-ove i prilično su mi bolji od bilo kojeg cam-a ili cm-a što imam, a pazi, složio sam i ovog zimskog crvenog De Bruynea, tak da ono, ikona je ikona.

15 godina
offline
FIFA 19

Ovo je već pomalo smiješno.

Krenem slagat novi sbc ovaj od večeras, prvi pack - tots T.Mendes 92 rating, drugi pack 3 šarene kartice u 12 player packu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Ovo je već pomalo smiješno.

Krenem slagat novi sbc ovaj od večeras, prvi pack - tots T.Mendes 92 rating, drugi pack 3 šarene kartice u 12 player packu.

 

Fakat je smiješno. Ovo dobijem u prva dva rare player packa a u trećem nešto još gore. Toliko sam bio sretan da sam zaboravio snimiti. Da ovako ne dijele šakom i kapom ja u rare player packu ne bih dobio rare karticu. Ovako moram biti sretan. Odustao sam od daljnjeg slaganja.. dat ću šansu i drugima.

10 godina
offline
FIFA 19

Moji paketi 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
jopis kaže...

Ovo je već pomalo smiješno.

Krenem slagat novi sbc ovaj od večeras, prvi pack - tots T.Mendes 92 rating, drugi pack 3 šarene kartice u 12 player packu.

 

Fakat je smiješno. Ovo dobijem u prva dva rare player packa a u trećem nešto još gore. Toliko sam bio sretan da sam zaboravio snimiti. Da ovako ne dijele šakom i kapom ja u rare player packu ne bih dobio rare karticu. Ovako moram biti sretan. Odustao sam od daljnjeg slaganja.. dat ću šansu i drugima.

 Za propucat se.

 

Ja sam svojih 10ak šarenih stavio na bubanj danas malo iz fore, vidim da je tots dembele po 160.000, uzet ću si njega za lw, moram još vidjet nekog za rw umjesto/uz futties winner lozana i alessandrinija i nemam više šta prtljat po timu do izlaska 20ke.

 

E da, nisam napisao, imam odnedavno Ibru flashback, to je strašno koliko je to dobar gol igrač, prosjek mu je gol/utakmica, toliko mi ni B.Yedder nema a boljeg gol igrača od njega nisam imao a ni probao, a probao sam i messia i c.ronalda, Yedder je atm na 500 tekmi i 400 golova, D.Villa, moj second best golgeter u ovoj igri ima 550 tekmi i 380 golova, al on je na klupi otkad je Ibro stigao, Ibro je strava koliko je dobar.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Moji paketi 

 Stari, ti i ja smo ovdje najgluplji kaj se packova tiče.

15 godina
offline
FIFA 19

Nisam mislio duplati post ali sada sam se sjetio. Dakle radi se o sljedećem. Iako stvarno malo igram, zadnjih mjesec dana sam igrao na novom Oled televizoru. Danas me žena najurila i odnesem PS4 na stari LCD tv. Ostao sam šokiran koliko je to lošije nego na Oledu. Komande sve kasne kao nekad. Već sam zaboravio na tu moru. Igrači mi se ponašaju kao pijani, puno ih teže kontoliram i radim finte. Znači taj input lag napravi popriličnu štetu u kvaliteti igre pojedinca. Netko je negdje, na nekoj drugoj temi pitao kako se ponaša oled u igrama. Moja preporuka. Definitivno LCD se ne može uspoređivati s njim. Fifa na mom LCD i Oledu nije ista igra. O samom prikazu da ne pričam. Kada sam se prebacio na LCD bio sam razočaran i samim prikazom na ekranu, bilo da se radi o gledanju tekme ili igranju igre. Ne znam koliko burn in može utjecati na trajnost tv ali svi ostali benefiti toliko su dobri da me baš zaboli. Ako netko razmišlja, moja preporuka. Inače radi se o LG C9 tv, ako nekoga interesira.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

E ja opet poceo igrati malo. I neznam dal sam ja lud, dal mi je pauza godila ili su ovi vragovi smanjili utjecaj skripte. Imam 8/8 u wl, znaci prvih 8 tekmi koje sam odigrao sam pobjedio i to s ludim skorovima. Pol 6-7 golova sam znao natrpat. Nije da se na acc nije igralo, jer je frend picio stalno, al sad je otisao ba more reko ajd ja cu ti ovu wl ispucat malo da zivce nategnem. Kad ono nis mi nije jasno. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

E ja opet poceo igrati malo. I neznam dal sam ja lud, dal mi je pauza godila ili su ovi vragovi smanjili utjecaj skripte. Imam 8/8 u wl, znaci prvih 8 tekmi koje sam odigrao sam pobjedio i to s ludim skorovima. Pol 6-7 golova sam znao natrpat. Nije da se na acc nije igralo, jer je frend picio stalno, al sad je otisao ba more reko ajd ja cu ti ovu wl ispucat malo da zivce nategnem. Kad ono nis mi nije jasno. 

 Samo te ide, za sad.

Ja sam prošli vikend imao 10 pobjeda u 15 tekmi, pa je stalo nakon toga, jedva navukao još jednu.

Jučer krenem igrat, 3 pobjede, nula poraza, pukne mi net na 2-0 vodstvu četvrte tekme, piše mi poraz normalno, i onda je krenulo, nema više dodavanja, kojeg god da sam veznjaka ubacio, svi 90+, iniesta, de bruyne, kovačić, baggio, del piero, t.mendes, mata...

I da je bar to sve, uleti koje dodavanje kak spada, onda krene prepucavanje preko gola, napadači koji su mi zabili 300-400 golova, odjednom, i to 10 (da, DESET) tekmi za redom sinoć ne mogu više pogodit gol ili gađaju stative. Rekord mi je bio 14 stativa u jednoj tekmi sinoć, tj jedinoj koju sam odigrao do kraja da vidim dokle će jebat. Večeras ću probat odigrat još koju, ak ide ide, ak ne ne, više sreće idući vikend.

12 godina
offline
FIFA 19

Riješio svih 6 tjednih zadataka i ovo dobio u packu...

Jbga, što mogu kad imam dobar prst :)

 

BTW

Al ovaj TOTS upgrade me jebe lagano u guzicu.

Otvorio sam 6-7 komada i dvaput dobijem nekog napadača iz Bundeslige 89.

Dobijem Alissona kojeg već imam, pa Pareja, Van Bisaku... sve neke pizdarije koje mi ne trebaju.

Probat ću još koji otvorit do sutra da dobijem više tog Ronalda pa da zaključimo FIFU 19 u stilu :)

 

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Nakon nekih mjesec dana ne igranja WL odlucim igrati sa ovim timom radi zabave a i zato jer nisam imao kaj raditi ovaj vikend. Mislim da je ovo gotovo najjaca verzija Hrvatske samo mi fali plavi Corluka kojeg nije bilo na marketu i toty Modric za kojeg mi fali 2 milje coinsa. Posto je osmi mjesec pomislio sam da nece biti lagga jer je hrpa ekipe odustalo od smeca i mislio sam da ce vecina ljudi htjeti igrati nogomet kako sam se samo prevario hahahhahaha. Nakon 3,4 mjeseca odigrao sam opet 30 tekmi ali tih 30 tekmi sam odigrao brze nego onih 20 sto inace odigram. Cilj je bio isti kao uvijek doci u gold 3 i to sam uspio. Tih 30 tekmi mi je brzo proslo jer sam si rekao na pocetku nema zivciranja i ako krenu nebuloze izlazim iz utakmice ukratko izasao sam iz 13 utakmica. Cim sam primio gol nakon kroketanja, uzimanje lopte 3 puta i odbijanje nazad protivniku i udarcem iz okreta sa 30m samo sam stisnuo alt +tab i igrao sljedecu utakmicu. Istina mogao sam ostati u utakmici i pokusati preokrenuti najvjerojatnije bi uspio ali ta pobjeda ne bi vrijedila jer bi bio bijesan. Bolje smiren poraz nego zivcana pobjeda.

 

Sa ovim igracima nisam primjetio neku bitnu razliku od svoje prvotne momcadi i dalje su se desavala klasicna sranja, prolazak lopte kroz noge ili kroz nogu, odbijanje, dodavanje u kontra smjeru od mog smjera drzanja gljivice, nemogucnost promjene igraca u odredjenim situacijama itd... Mogao bi knjigu napisati koliko ovo smece ima problema u gameplayu. Mandzukic me iznenadio frajer je promasio samo jednu sansu 1na1 sve ostalo je redovno trpao svaku 100% sansu jedina mu je mana sto imam malo prilika sa njime. Rebic i Perisic su me najvise razocarali nisam mogao vjerovati sto su sve u stanju bili promasiti mislim da su 6 puta promasili prazan gol. Jednu tekmu sam zabio tako glup gol a mogao je biti prelijep samo zato jer je igra za kurac. Izbacim dodavanjima njegove igrace krenem sam sa Perisicem na golmana prikljuci se Rebic dodam njemu i zapucam prema praznom gol a gospodin pukne loptu prema autu ali sva sreca isao je protivnicki igrac braniti gol i utjerao je loptu u svoj gol. Znaci oni nisu mogli meni dati da ja zabijem prazan gol vec se trebalo napraviti od mene budalu i protivnika.

 

Najvise su me razocarali ljudi jer imaju Ronalda,cr7, guillita itd. nemojte me krivo shvatiti ne zalim se ja sto su oni imali te igrace znam da je kraj igre i da su to standardne momcadi zalim se na to sto ljudi imaju takve ekipe i vide sa cime ja igram i ocito je da sam to slozio iz zabave i vide da ne kroketiram niti nadizem loptu u zrak vec da pokusavam igrati nogomet i umjesto da oni idu igrati samnom nogomet oni odluce igrati sa slomljenim mehanikama u osmom mjesecu protiv momcadi 10 puta slabije od njihove i to nije ekipa koja je pocela igrati igru ove godine to su radili ljudi koji igraju fifu jos od 2012. sto znaci da bi trebali znati igrati barem nekakvu vrstu nogometa a ne ovo sranje.

 

Iskreno mislio sam da ce mi spora obrana predstavljati problem ali nije. Igrao sam protiv mozda 2,3 igraca koji su koristili trokut da mi pretrce obranu i tu sam imao problema dosta ali posto svi igraju na krokete i na udarce sa 30m i sretne odbijance uopce nije bitno tko je iza sve se isto desava.

 

Da zavrsim ovaj dugacak post moje misljenje je da je gameplay katastrofa i da je baza njega ocajna i da ne mozemo ocekivati dobar gameplay sve dok se ne promjeni engine. Kladim se u bilo sta da ce gameplay u fifi 20 biti smece jer je sve to nepopravljivo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Naravo kada je sve otislo k vragu odlucili su i meni nesto dati u packu. Pack izgleda lijepo ali ne vrijdi 100k pod uvjetom da uspijem prodati thauvina sto je cisti sf.  Vrijeme je kada se skupljuju dobrovoljci za fifu 20 pa je netko u firmi skuzio da sam uglavnom cijelu sezonu dobijao karinu  pa eto, da se ne bunim. Ne previse ali nek se i meni zaplavi pred ocima..

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
cicek kaže...

E ja opet poceo igrati malo. I neznam dal sam ja lud, dal mi je pauza godila ili su ovi vragovi smanjili utjecaj skripte. Imam 8/8 u wl, znaci prvih 8 tekmi koje sam odigrao sam pobjedio i to s ludim skorovima. Pol 6-7 golova sam znao natrpat. Nije da se na acc nije igralo, jer je frend picio stalno, al sad je otisao ba more reko ajd ja cu ti ovu wl ispucat malo da zivce nategnem. Kad ono nis mi nije jasno. 

 Samo te ide, za sad.

Ja sam prošli vikend imao 10 pobjeda u 15 tekmi, pa je stalo nakon toga, jedva navukao još jednu.

Jučer krenem igrat, 3 pobjede, nula poraza, pukne mi net na 2-0 vodstvu četvrte tekme, piše mi poraz normalno, i onda je krenulo, nema više dodavanja, kojeg god da sam veznjaka ubacio, svi 90+, iniesta, de bruyne, kovačić, baggio, del piero, t.mendes, mata...

I da je bar to sve, uleti koje dodavanje kak spada, onda krene prepucavanje preko gola, napadači koji su mi zabili 300-400 golova, odjednom, i to 10 (da, DESET) tekmi za redom sinoć ne mogu više pogodit gol ili gađaju stative. Rekord mi je bio 14 stativa u jednoj tekmi sinoć, tj jedinoj koju sam odigrao do kraja da vidim dokle će jebat. Večeras ću probat odigrat još koju, ak ide ide, ak ne ne, više sreće idući vikend.

 A onda sve k vragu. 

15 godina
offline
FIFA 19

Polakomih se za icon sbc-om, prejeftin je. Kak me išlo u paketićima reko bit će dobar ulov i ovdje... Aha, kak da ne

89 Gerrard.

Da stvar bude bolja, trpao sam 92-93 cm-ove i cdm-ove u sbc.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Haha, sad otvorim sbcove nove, VVD, onaj player of the season, opet jeftin relativno za slozit, krenem da cu slagat, failed to load objectives, restartam app, nema vise tog sbca....

Panjevi...

 

Edit: Vratili ga, hahaha, sad su requierementsi 88+tots/totw,88+2tots/totw,89 tim+tots/totw.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 19:54 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Znaci svaki drugi paket mi je walkout a svaki 4. Dobijem neku bolju karticu kao totts Robertsona ili Trenta nije ni cudo da su sve cijene pale na dno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Dobiva li se ključ za Fifu 20 kupljen sa stranica odmah ili po danu izlaska 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Dobiva li se ključ za Fifu 20 kupljen sa stranica odmah ili po danu izlaska 

 Piše ti na svakoj stranici ili pitaš tamo, ali u 99% slučajeva na dan izlaska ili dan kasnije dobiješ ključ sa tih kojekakvih shopova.

15 godina
offline
FIFA 19

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Dobiva li se ključ za Fifu 20 kupljen sa stranica odmah ili po danu izlaska 

 Dobijes par sati ili cak jedan dan prije izlaska igre, bar je meni tako vec par godina unazad :)

15 godina
offline
FIFA 19

I ovaj tjedan idemo u istom filmu...

2 rare player pack, jedan tots igrač.

Neki bezveze pack, jedan totw igrač... Itd., druge nisam ss-ao, ali uglavnom ista priča, svaki drugi, maksimalno treći pack je najčešće totw igrač, rijeđe carniball ili otw.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Dao curi da mi otvara nagrade kad ono zenska dobije tots Griezmanna hahahaha nisam mogao vjerovati kako ono krasi kaze Aj ken not beliv maj ajs samo steta sto je untradable pa cu morati nekako smisliti nacin da ga strpam u momcad. Sad mi se cak vratila volja da igram jedva cekam da pocnem igrati pa da izgubim volju. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ja od danasnjih nagrada zavrsio sa SBC Icon Vieira CM 91.

Znaci, kartica je brutalna, kako taj covjek sjece lopte, to nije normalno. Al eto, izgubio 2-0 prije, covjek 3 udarca u gol imao, ja 21, ali nije dao njegov Ter Stegen veselja za mene...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja ću slagat danas il sutra, ovisi kad ću s Une stić kući, još jednom iz zajebancije onaj Icon SBC, da vidim baš šta će me strefit, previše tots kartica imam untrejdable od ovih dana, pa da ih malo utrošim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Hahaha, promijenili su oni paketiće, daju sbcove šakom i kapom jeftino, ali retardaciju vikend lige nisu...

Prvu dobijem 5-1, u drugoj krenem s 1-0 u trećoj minuti i onda kreće... Ibra sa 2 jebena metra u pet minuta igre prvo 2x puca preko gola, onda sa sa ruba peterca puca POKRAJ gola. Uvedem Teixeru, koji je čudo od igrača, u rivalsima ovaj tjedan jedan poraz, sve ostalo dobio otkad sam upario njega i B.Yeddera, on odjednom puca balone ili sa 10 metara puca 5m kraj gola. A u ovoj prvoj 5-1 što sam dobio on je zabio 3 gola iz 4 udarca.... Vikendshitleague.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Kako da ugasim snimku gola da se uopće niti ne započne, a da nije pritiskanje X-a. Vidim da dosta ljudi to koristi u seasons-u.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice