FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.889
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ok, ja sam narucio u sancta domenici pre-order prije neki dan.

Kad ce meni taj cd doci? Imam li ja kakvih pogodnosti jer sam narucio to sad? Znaci, morat cu puno vise igrati jer nemam te pointse da nadoknadim to? 

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ok, ja sam narucio u sancta domenici pre-order prije neki dan.

Kad ce meni taj cd doci? Imam li ja kakvih pogodnosti jer sam narucio to sad? Znaci, morat cu puno vise igrati jer nemam te pointse da nadoknadim to? 

 A jbg, morat ces igrat :D 

 

Ovisi koju verziju, ako si naurcio obicnu dolazi ti 28.09 na vrata, ako si narucio champions ediciju onda dolazi 3 dana prije. Vec sam ja to pitao i dobio sam takav odgovor.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Glupost ako nema numeričke vrijednosti. Pa naravno da su 90+ igrači very rare, ali daj napiši je li to 10%, 5%, 1%
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Hexfire kaže...
Glupost ako nema numeričke vrijednosti. Pa naravno da su 90+ igrači very rare, ali daj napiši je li to 10%, 5%, 1%

 Da im hoće u europi zabraniti korištenje pravog novca unutar igre te igru proglasiti kockom pa neka se ebu kanadske prokletinje. Godišnje potroše više vremena u planiranju čerupanja igrača nego što potroše u ispravljanju bugova unutar igre.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Fora je sto ti pekovi trebaju biti kao skinovi, a ne p2w, a jos i platis jebenu igru. Csgo, fortnite, pubg, fota, lol svi imaju skinove, ali ne utječu na igru. Ovu fifu sam dobio ove godine, tako da me boli uvo, ali sljedeci naslov cu Pes uzeti jer nemam vremena za vikend lige i slicno,a volim odigrat dobar nogos.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Momčadi u fifa 19 demou. Demo će biti težak oko 8GB

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

ili znači da kikić ipak ostaje u realu a ne ide u juve :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Ko što je i Neymar ostao u Barceloni...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hanteed kaže...

ili znači da kikić ipak ostaje u realu a ne ide u juve :D

Po čemu si to zaključio? Promotivni materijali su rađeni za E3 a priča s juventusom se pojavila prije par dana. Naravno da je u dresu reala i da će u tom dresu ostati još neko vrijeme. Koliko čitam više manje sve je gotovo i samo se čeka objava. Možda je sve patka ali sumnjam. Svima odgovara da ode. Njemu jer će dobiti 30 milja po sezoni što mu real ne želi dati i realu jer će osloboditi  sredstva za neke mlađe igrače koji dolaze i na koje real ima pik. Prije svih hazard, m'bappe, neymar.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ma znam zezam se, znam da je to bilo prije ikakvog spominjanja. Iskreno pa i ne čudi men da će u juve jer oni dovode igrače kada malo ostare, a ronaldo je to dobro jer nije u kini/usa već u klubu koji je vazda u ligi prvaka i koji osvaja.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Jel se samo meni cini ili je Hype Machine za 19icu daleko slabiji nego onaj za 18?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Jel se samo meni cini ili je Hype Machine za 19icu daleko slabiji nego onaj za 18?

 Svake godine je isto. Tišina do E3 na kojem dobijemo šture informacije popraćene nekim klipovima, pa opet ljetna tišina koja se prekine pokojim novim klipom koji najavljuje neviđena poboljšanja i onda klimaks na gamescomu na kojem igra bude do kraja otkrivena popraćena igrivim demom te niz osvrta igrača na gameplay. Meni je svaka godina ista. 

8 godina
offline
FIFA 19

Evo imate na yt gameplay koji ste verovatno gledali vec, radi se o utakmici mancester junajteda i sitija. Odgledao sam prvo poluvreme i apsolutno ne vidim nikakav napredak ni na jednom polju cak ni sto se tice grafike sem sto je promenjena boja menija i uvedena LS i LE. Lik sa sitijem je vodio 2:0 prvi gol je prvi napad in game 4' sane, de gea se baca u mestu i hvata vazduh dok loota prolazi pored njega. Junajted iz dva suta u razmaku od 2 sekunde pogadja dva puta precku, gotovo na istom mestu... Isto ce to smece biti kao i sve do sad. Hvala bogu pa me ne vuce vise kao pre. Manje nerviranja i bolje raspolozenje je odmah tu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19

Evo ja se nakon dugo vremena vraćam nogometnim igrama, pratio sam scenu ali nisam igrao nista posebno od negdje fife 15, i prema ovom što vidim mi se PES čini jednostavno bolji što se tiče stvari na terenu. Ne sumnjam da će se FIFA prodat u više primjeraka, FUT je droga, ali to je jednostavno fliper i EA podilazi klincima koji hoće zabijat golove i samo imat akciju na akciju. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Hazar kaže...

Evo ja se nakon dugo vremena vraćam nogometnim igrama, pratio sam scenu ali nisam igrao nista posebno od negdje fife 15, i prema ovom što vidim mi se PES čini jednostavno bolji što se tiče stvari na terenu. Ne sumnjam da će se FIFA prodat u više primjeraka, FUT je droga, ali to je jednostavno fliper i EA podilazi klincima koji hoće zabijat golove i samo imat akciju na akciju. 

 Zato jer FUT kao online mode i Season sa normalnim klubovima online nemaju veze jedan sa drugim niti po razno. Naleti na malo jaceg protivnika u FUTu, tekma nece otic preko 2-3 gola nema sanse. 

 

 

Ovdje kao nije akcija na akciju ? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 10:40 (SimeKZ).
10 godina
offline
FIFA 19

Pa kad naletis protiv dobrog igraca tek onda padne vise od 5 golova na tekmi jer svaki dobar igrac zna zabit barem jedan gol iz kick offa znaci zabijes ti jedan kick off on zabije jedan u mom slucaju protivnik zabije dva i to ti je vec 2,3 gola i onda tokom igre svaki igrac  slozi 7,8 stopostotnih prilika i recimo da se zabije preko toga 2,3 gola i onda imas jos prekide iz kojih uvijek padne gol dobijes neki prosjek od 6,7 golova po utakmici. Jedino ovo 2,3 gola vrijedi da ako naletis protiv nekog jaceg od sebe pa tesko stvoris i jednu sansu a on ispromasi svoje pa to bude nekih 2,3 gola to i vrijedi i u obrnutoj situaciji. A i da ne spominjem kako igra zna nekad bit troll gdje dopusti jednom igracu da zabije 3 gola iz okreta sa 20,30m dok ti od 10 stopostotnih sansi zabijes 3 gola pa popusis k poslije na produzetcima ili penalima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Hazar kaže...

Evo ja se nakon dugo vremena vraćam nogometnim igrama, pratio sam scenu ali nisam igrao nista posebno od negdje fife 15, i prema ovom što vidim mi se PES čini jednostavno bolji što se tiče stvari na terenu. Ne sumnjam da će se FIFA prodat u više primjeraka, FUT je droga, ali to je jednostavno fliper i EA podilazi klincima koji hoće zabijat golove i samo imat akciju na akciju. 

 Zato jer FUT kao online mode i Season sa normalnim klubovima online nemaju veze jedan sa drugim niti po razno. Naleti na malo jaceg protivnika u FUTu, tekma nece otic preko 2-3 gola nema sanse. 

 

 

Ovdje kao nije akcija na akciju ? 

 A ne znam, kazem nisam zadnjih par godina igrao virtualni nogomet tako da je moguce da sam u krivu, ali prema ovom sto mi se cini jednostavno mi se PES čini kao bolji nogomet gdje mi sve nekako izgleda prirodnije, ne znam zapravo kako bih se izrazio, kao da u PES-u golovi mogu pasti iz većeg broj situacija i nekako mi djeluje nepredvidljivije.

 

 

Evo gledao sam ovo kad je profić počeo trollat na turniru, rezultat 3-3, 7-5 sve skupa. Ovisi i o tipu nogometa, vjerujem da se sliderima i FIFA i PES mogu podesit da budu što bliže pravom nogometu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 12:08 (Hazar).
8 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Pa kad naletis protiv dobrog igraca tek onda padne vise od 5 golova na tekmi jer svaki dobar igrac zna zabit barem jedan gol iz kick offa znaci zabijes ti jedan kick off on zabije jedan u mom slucaju protivnik zabije dva i to ti je vec 2,3 gola i onda tokom igre svaki igrac  slozi 7,8 stopostotnih prilika i recimo da se zabije preko toga 2,3 gola i onda imas jos prekide iz kojih uvijek padne gol dobijes neki prosjek od 6,7 golova po utakmici. Jedino ovo 2,3 gola vrijedi da ako naletis protiv nekog jaceg od sebe pa tesko stvoris i jednu sansu a on ispromasi svoje pa to bude nekih 2,3 gola to i vrijedi i u obrnutoj situaciji. A i da ne spominjem kako igra zna nekad bit troll gdje dopusti jednom igracu da zabije 3 gola iz okreta sa 20,30m dok ti od 10 stopostotnih sansi zabijes 3 gola pa popusis k poslije na produzetcima ili penalima.

 Da, slazem se sa tobom. Ako su dva dobra igraca neretko zna biti i preko 8 golova. Bas kad gledas one utakmice iz wl i ovi sto su u top 100 pa igrali protiv nekih sto su zavrsavali u elite sve tekme su sa rukometnim rezultatima. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Rekao bih potpuno suprotno.

Igram godinama i jedno i drugo.

 

 

Kad govorimo o onlineu i igri protiv drugih igrača, Fifa je ta gdje se trebaš više pomučit za gol i odigrat nešto kompliciranije i naokolo, te je teža, što je bliže stvarnom nogometu.

 

Upravo je Pes online fliper gdje je sve prebrzo, i gdje je upravo mana igre što igraču pruža previše nerealne slobode, pa sve prolazi.

U Pes online je glavno spamanje dubinskih lopti koje su previše precizne i stalno prolaze iza obrane, a to se radi napamet čim imaš loptu oko centra, druga stvar je igranje samo duplih pasova između napadača i onda utrčavanje u prostor. Dakle uglavnom igra potpuno bez sredine.

Iskusniji igrači igraju formacije 4-2-4, gdje obranu naguraju što više golmanu u krlo da umanje protivnikove dubinske lopte iza leđa, a napadače što više napriijed bliže protivničkom golmanu i na njih spamaju dubinske lopte u prostor. Sredina ti ionako ne treba, osim za spomenuto spamanje, a 4 napadača igraju međusobno duple pasove. Dake potpuno nerealno sa 80, 90 metara razmaka među linijama.

 

U Pesu donekle stvari maskira sustav obrane koji je katastrofalan, iskusni igrači će te po cijelom terenu ganjati sa 3-4 svoja. Engine obrane je takav da to omogućava bez da se igrači umaraju, i bez da ostavljaju veće rupe u sredini i bez da to engine kažnjava. Kao ose jure njih 3 za tvojim igračem s loptom po cijelom terenu. To u Fifi ipak ne možeš, i moraš birati kad i kako ćeš se braniti, i kad ćeš raditi dupli pritisak, jer ćeš u suprotnom biti kažnjen. Isto tako dubinske lopte su puno manje učinkovite, i lakše se sijeku, i moraš naći pravi trenutak za odigrati ih. Taj loš sustav obrane u Pesu gdje igrači samo drže stisnuti dvostruki pritisak cijelo vrijeme, uvjetuje tu fliper igru odmah u napad.

 

Velika prednost Fife je što možeš igrati online sa slabijim klubovima tipa Ajax, Entracht, Legia, i online sustav ti nađe protivnika po mjeri slične snage, dok u Pesu svi igraju samo sa 4-5 najjačih klubova tipa Real, Barca gdje ti ne treba neki skill ili znanje korištenja ekipe kad svi igrači imaju najviše ocjene.

 

Kao ozbiljnu manu Fife i prednost Pesa istakao bih to što u Fifi nema Hrvatske (osim u ovom World Cup DLC-u), niti Dinama, dok Pes to ima.

Nadam se da će u Fifi 19 biti barem Hrvatske repke.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

@dayvee

 

Po ovome što si napisao ispada da ti još igraš PES 2103, a ne neko novije izdanje PES-a. 

 

FIFU je mnogo lakše igrati i brže se prilagoditi i to osjetno lakše i brže.

 

Kada je fifa u pitanju svake sezone se vrtim u div2-div1 za razliku od PES-a u kojem mi je naučna fantastika doći na pola puta. S obzirom da za sebe mogu reći da sam fifa player, često znam imati sličan pristup dok igram pes, počevši od formacije pa na dalje, ali to jednostavno ne prolazi i potrebno je mnogo više od toga.

 

Ako ostavim postrani sve osim gameplaya, jer PES jednostavno za sada nemože parirati fifi kada su u pitanju online modovi, ono što mogu reći na osnovu mog dugogodišnjeg iskustva igranja virtualnog nogometa, a to je da je PES po pitanju gameplaya "PRO EVOLUTION" za fifu. 

 

FIFI je potrebna totalna reizgradnja tj., novi engine jer ovo što sada furaju je za mene izlizano i prolazi jedino kod mlađih igrača i svi znamo zašto. FIFA je započela jednu malu evoluciju s FIFA 12 po pitanju gameplaya, ali poslije toga ni nakon 2 nova enginea nisu uspjeli postiči onaj totalni nogometni feeling kakv za sada ima jedino PES.

The Commissioner of Football
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

@dayvee

 

Po ovome što si napisao ispada da ti još igraš PES 2103, a ne neko novije izdanje PES-a. 

 

FIFU je mnogo lakše igrati i brže se prilagoditi i to osjetno lakše i brže.

 

Kada je fifa u pitanju svake sezone se vrtim u div2-div1 za razliku od PES-a u kojem mi je naučna fantastika doći na pola puta. S obzirom da za sebe mogu reći da sam fifa player, često znam imati sličan pristup dok igram pes, počevši od formacije pa na dalje, ali to jednostavno ne prolazi i potrebno je mnogo više od toga.

 

Ako ostavim postrani sve osim gameplaya, jer PES jednostavno za sada nemože parirati fifi kada su u pitanju online modovi, ono što mogu reći na osnovu mog dugogodišnjeg iskustva igranja virtualnog nogometa, a to je da je PES po pitanju gameplaya "PRO EVOLUTION" za fifu. 

 

FIFI je potrebna totalna reizgradnja tj., novi engine jer ovo što sada furaju je za mene izlizano i prolazi jedino kod mlađih igrača i svi znamo zašto. FIFA je započela jednu malu evoluciju s FIFA 12 po pitanju gameplaya, ali poslije toga ni nakon 2 nova enginea nisu uspjeli postiči onaj totalni nogometni feeling kakv za sada ima jedino PES.

 

 

Pes je nekada godinama bio napredniji od Fife, ali to se zadnjih par godina promijenilo, i sada je Fifa puno bliža realnom nogometu od Pesa, i nije Pes više nikakav Pro Evolution.

Masa ljudi koji se daju prednost Pesu drži se uvjerenja i pričanja iz tih prijašnjih vremena, sada je Fifa puni bliže simulaciji nogometa, a Pes je puno bliži arkadi.

Naravno, prvenstveno govorim o igranju protiv drugih igrača online, igranje protiv kompjutera me ne zanima, to sam ostavio da počiva u 1990-ima.

 

Pes je  (ako ne igraš na full manual što malo tko igra) online puno brža, arkadnija igra. Kompjuter ti puno više pomaže, dodavanja su puno preciznija i puni manje moraš voditi računa o točnom smjeru, snazi i tajmingu i lakše vežeš dodavanja na pamet kao po koncu. Poznata je stvar prevelika preciznost dubinskih lopti, lob passova iza leđa obrane i duplih passova, te zlorabljenje svega toga što dovodi do fliper efekta, što možeš lako vidjeti uz osobno online iskustvo i po Pes forumima. Ritam Pesa je puno brži, jurnjava. Primanje lopte i okretanje s njom je puno brže i uz manje grešaka. Obrana je ostala u prošlim vremenima, dakle automatska. Online se  uglavnom svi brane sa dvostrukim pritiskom, gdje Com za tebe stišće igrača i automstski oduzima loptu, a s običin pritiskom isto tako automatski. Potrebno je puno manje timinga, obrana je jednostavija, sa manje varijabli, manje tipaka, manje različitih načina, i manje mogućnosti za greške nego kod Fife. Pes je privlačniji određenom broju igrača jer jer jednostavniji, brže se uči, puno je lakši learning curve i možda je nekima zabavniji zbog toga.

 

Fifa je danas puno bliža simulaciji nogometa.

Ritam je znatno sporiji, dodavanja su manje precizna, teže je primanje lopte, kontrola i okretanje. Pogotovo su teže dubinske lopte u prostor i dupli passovi. U Fifi puno češće moraš odigravati složenije akcije i treba ti često sporiji i manje izravan put do gola nego u online Pesu.

Obrana je daleko kompliciranija, ne možeš se braniti samo jednom ili 2 tipke, treba više pozicioniranja, usporavanja protivničkog napada i kombiniranja različitih načina branjenja. Puno je veća mogućnost za grešku, da promašiš tackle, ili otvoriš prostor ako ne radiš kao treba prema situaciji.

Fifa je danas online kompliciranija, teža, sporija i kompleksnija igra od online Pesa.

 

To što se Fifa 10 ili 20 puta više prodaje od Pesa u zadnje 3 godine nije bez veze. Nisu to samo FUT, licence i marketing, već je danas Fifa online puno bliža simulaciji nogometa, a Pes arkadi.

 

12 godina
offline
FIFA 19

Ovo sta daveyy prica je potpuna istina. Ne moze nitko rec' da su prodajni rezultati FIFAe toliko dobri radi FUTa. Igra je kvalitetnija od PESa i tocka, kraj. 

 

Konstantno se prica kako je FIFA fliper, sta apsolutno nije tocno. Svaki puta kad igramo 1v1 u ko ekipa, taj fliper ne postoji... PES je sa druge strane los, da je gameplay toliko bolji to bi pokazali prodajni rezultati. PES se nakon 2mj naso na 50% da bi se nakon jos mjesec dana naso za FREE. Sta je smijesno. 

 

Ako gledamo FUT, kao mod je odlicno zamisljen, no slozen je kao arkadni mod. A zasto ima osjecaj arkade ? Zato jer su unutra igraci sa napumpanim ocjenama i igra tako registrira igraca. Isto kao dok u bilo kojoj MMORPG uletis sa 20 statsa iznad zone i samo metes. Odigram neki dan Draft, dobijem onog Mbappea novog ( sve 99 skoro ima ). Jednostavno je ne moguce gol promasiti. A zasto je tako ? Zato jer je po ocjenama vjerovatnost tog igraca da ce promasit gol nevjerovatno mala. To je to, to je jednostavno takav mod gdje je cilj imati najbolje od najboljeg kako bi ti lakse bilo doc do vrha. 

 

PES nema nista sta ga moze vratit nazad, online igraju oni koji su kupili i oni koji su skinuli sa piratebaya. Licence su im smijesne, pa davati 350-400kn za takvu igru moras bit kompletno lud, ili teski fanatik koji stalno mora trubit kak je PES najbolji nogomet. Igram nogomet jos od ISSa na PS1... u vrijeme kad je FIFA bila smijesna kraj PES, danas je obrnuto. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Aj, fifa 19 je tema a ne prepirka što je bolje. Inače, ovo je zadnji gameplay koji se pojavio na netu fife 19 prije par dana. Pa ajmo se malo s njim sprdati ili ga hvaliti, ovisi...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Aj, fifa 19 je tema a ne prepirka što je bolje. Inače, ovo je zadnji gameplay koji se pojavio na netu fife 19 prije par dana. Pa ajmo se malo s njim sprdati ili ga hvaliti, ovisi...

 

 Jednostavno izgleda prebrzo, nema tu nikakve usporedbe s PES-om, izgleda fluidno, lijepo, ali je prebrzo, postoji opcija za smanjit brzinu zar ne

15 godina
offline
FIFA 19

Ako nekome nešto znači evo i kineske lige. Sada će biti još veća masa bezveznih kartica i još teže nešto za dobiti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Po meni u fifi 19 morali bi maknut hunter,hawk itd. kartice jer to mi nema smisla da frajer koji igra svoju poziciju da mu se povecavaju statsi trebaju stavit ako igrac igra poziciju da gubi statse ali ne ove fizicke tipa brzina, udarac itd. vec vise ove psihicke npr. position,vision, composure jer igrac koji igra poziciju koja mu je neugodna to jest koju ne zna igrat on ce se stalno lose pozicionirat nikad ga nece biti na tom mjestu i igrat ce dosta nesigurno. Pun mi je k vise sto frajer zapocne igru sa zadnjim veznim u napadu i sa napadacem u vezi pa onda im mjenja pozicije to je skroz ne realno i uzasno mi je iritantno to cekanje protivnika da promijeni formaciju jer svoje igrace nije mogao igrat sa punim chemistryem sa svojom formacijom ako ne mozes ih poslozit u svoju formaciju ili mjenjaj formaciju ili mjenjaj igrace na sta bi to licilo kad bi u RL trener zapoceo igru 4-3-3 i onda im kaze nakon5 sec e mi sada igramo 4-2-3-1. Zato in game trebaju stavit ako promijenis poziciju igrac gubi odredjenje statse pa da vidimo tko ce onda igrat sa lijevim bekom u vezi napadacem u cam-u itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Hazar, opcija za smanjiti brzinu u Fifi ne pomaže. Ni slideri kako već. Tu nema pomoći. Ali imaš zato paketiće, coinse...uvijek nešto možeš dobiti. Gameplay je na zadnjem mjestu. Paketići su zakon. Rezultati 7:5 i brzina to zanemari.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
mariclius kaže...
Hazar, opcija za smanjiti brzinu u Fifi ne pomaže. Ni slideri kako već. Tu nema pomoći. Ali imaš zato paketiće, coinse...uvijek nešto možeš dobiti. Gameplay je na zadnjem mjestu. Paketići su zakon. Rezultati 7:5 i brzina to zanemari.

 Ja sam danas odigrao desetak tekmi i sve su završavale rezom 2-1 ili 3-1 ili 3-2. Već jako dugo nisam odigrao toliko tekmi u jednom danu. Dečko od cure me nasapunao da je to strašno a počeo je igrati prije par mjeseci. Lijepo čita igru, dobro se brani a u napadu stvara puno prilika. U ovom trenutku nisam mu konkurentan. Stvari su jednostavne. Ne igraš ono što ti se ne sviđa. Igraš ono što ti više leži. Nikada neće napraviti nogomet koji će svima odgovarati. Ako zajednica vrišti da im je igra prespora, tko nas manjinu pita što nam se ne sviđa brži gameplay.

 

Igram sve manje, uopće se ne veselim novom nastavku. Toliko me stvari smeta da ih nema smisla stalno iznova nabrajati. No opet kada mi se igra nogomet a to je sve rijeđe, odigram fifu. Za koji dan će 8 mjesec. Nikada se nije dogodilo da je nisam prednaručio već prvi ili drugi dan no ove godine još nisam napravio taj korak. Nije neki izbor između dva sranja pa onda neka izabere ono što mu se više sviđa i u čemu se bolje snalazi. Ja se još uvijek unatoč svemu pronalazim u fifi... istina, sve rijeđe...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice