FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.137
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Aj, fifa 19 je tema a ne prepirka što je bolje. Inače, ovo je zadnji gameplay koji se pojavio na netu fife 19 prije par dana. Pa ajmo se malo s njim sprdati ili ga hvaliti, ovisi...

 

 upališ video...odmah pogledaš prvu kung fu nogomet akciju i ugasiš video i kažeš opet fifi doviđenja..

ovaj gameplay je već uvreda i za mozak i za sve ljubitelje nogometna...strašno kakva šugava arkada

13 godina
offline
Re: FIFA 19
Mortiis kaže...

 upališ video...odmah pogledaš prvu kung fu nogomet akciju i ugasiš video i kažeš opet fifi doviđenja..

ovaj gameplay je već uvreda i za mozak i za sve ljubitelje nogometna...strašno kakva šugava arkada

 I onda upališ PES i napraviš to isto... 

 

Svi ti gameplay videići su u pravilu bezveze jer igra ekipa koja želi igrati fliper. Tekme kad se nađu dva dobra igrača i čija taktika se ne svodi na LB + trokut, su sasvim drugi svijet.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Razlika je da na pesu kad smanjiš brzinu na -1 onda se to i osjeti u igri dok kod fife kao da je uvijek na +2. I tako godinama, ali paketići, coinsi... Koga briga za gameplay:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
mariclius kaže...
Razlika je da na pesu kad smanjiš brzinu na -1 onda se to i osjeti u igri dok kod fife kao da je uvijek na +2. I tako godinama, ali paketići, coinsi... Koga briga za gameplay:)

 Usporedio si upravo online nacin igranja FIFAe koji mora biti isti svima i offline igru PESa gdje si sam stimas kak hoces. Nema smisla i potpuno promasena poanta. 

 

Nije istina da ljude nije briga za gameplay, jednostavno ti FUT daje dozu kompeticije i osjecaj napretka u igri... PES to nema i to je to, imali su sansu odraditi taj dio kako treba sad su i tu popuhali. Kaj je uzasno tuzno da nisu sjeli na hype train FUTa. 

 

Sad kad u FUT dolete EL i CL kartice, TOTW EL i CL... ici ce ko vruce kifle FIFA. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ, uspoređivao sam offline za jednu i drugu igru. Za online ne bih jer nisam dovoljno u tome. Nebitno, sađo vi nastavite u veselom tonu:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Naravno da se i u FIFI osjeti. FIFA manual sa malo tweakanim postavkama brzine je miljama po realnosti ispred bilo kojeg PESa
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Brzina okretanja igrača je nerealna i to nikakve postavke ne mogu popraviti. Isprobao sam hrpu postavki i podešavanja i uvijek je taj problem. Jednostavno go.no od gameplaya.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

u fifi jednostavno apsolutno sve izgleda uzasno..

kretnje igraca,dodavanja,driblinzi,sutiranje na gol,body contact...sve izgleda kao arkada i kao da je igru radio netko tko ne da se sportom nikad nije bavio,nego da sport nikad nije ni pogledao...

sta fut ima ikakve veze sa gameplayom? komentiramo cisti gameplay i tu je pes miljama ispred (iako i kod njih ima propusta)...

jel u nba2k itko komentira ikakve online modove ili nesto? uvijek jedino sto se komentira je gameplay...

 

sad jedino pitanje opcenito u vezi nogometnih igara..i fife i pesa...

zasto su na svim utakmicama u obje igre svi stadioni ispunjeni do posljednjeg mjesta??? to me uzasno zivcira i daje veliku dozu nerealnosti...pa jbt i fifa i pes prije 10god su znali (ovisno o tvojoj igri i protivniku) imat poluprazne stadione...

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

sad jedino pitanje opcenito u vezi nogometnih igara..i fife i pesa...

zasto su na svim utakmicama u obje igre svi stadioni ispunjeni do posljednjeg mjesta??? 

 

U FUT-u se često zna desiti da je stadion poluprazan. Za ostale modove u fifi ne znam kakva je situacija što se popunjenosti stadiona tiče, jer ih nisam taknuo.

The Commissioner of Football
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
mariclius kaže...
Hazar, opcija za smanjiti brzinu u Fifi ne pomaže. Ni slideri kako već. Tu nema pomoći. Ali imaš zato paketiće, coinse...uvijek nešto možeš dobiti. Gameplay je na zadnjem mjestu. Paketići su zakon. Rezultati 7:5 i brzina to zanemari.

 Ja sam danas odigrao desetak tekmi i sve su završavale rezom 2-1 ili 3-1 ili 3-2. Već jako dugo nisam odigrao toliko tekmi u jednom danu. Dečko od cure me nasapunao da je to strašno a počeo je igrati prije par mjeseci. Lijepo čita igru, dobro se brani a u napadu stvara puno prilika. U ovom trenutku nisam mu konkurentan. Stvari su jednostavne. Ne igraš ono što ti se ne sviđa. Igraš ono što ti više leži. Nikada neće napraviti nogomet koji će svima odgovarati. Ako zajednica vrišti da im je igra prespora, tko nas manjinu pita što nam se ne sviđa brži gameplay.

 

Igram sve manje, uopće se ne veselim novom nastavku. Toliko me stvari smeta da ih nema smisla stalno iznova nabrajati. No opet kada mi se igra nogomet a to je sve rijeđe, odigram fifu. Za koji dan će 8 mjesec. Nikada se nije dogodilo da je nisam prednaručio već prvi ili drugi dan no ove godine još nisam napravio taj korak. Nije neki izbor između dva sranja pa onda neka izabere ono što mu se više sviđa i u čemu se bolje snalazi. Ja se još uvijek unatoč svemu pronalazim u fifi... istina, sve rijeđe...

 Ne znam sto me vise sokira ovdje.

Zajebancija na stranu, ako na kraju ipak uzmem 19icu, prvih mjesec dana planiram igrati samo WL i Draft. U 17 sam bio prevelika picajzla jer sam se bojao da cu popusiti coinove. U 18 sam se prebacio na PS pa je opet isti strah od rizika. Prije par dana sam opet upalio FIFU i odigrao par meceva u D1 sa svojim gold-ovima i TOTS Maneom i dobivao protiv ekipa koje nemaju nego nijanse plave u momcadi. Ako to nece biti dovoljno dobro za min. 3 pobjede u draftu po prolazu, jebes ga.

Kad se samo sjetim da su debosi kao 79 drinkwater na pocetku 18ice isli za 4.5k.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 13:14 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
 Ne znam sto me vise sokira ovdje.

Htio sam napisati kćeri. Ona mu je cura a u brzini sam natipkao i nisam kontrolirao i tek sam sada vidio kada si ostavio komentar. Prestar sam da bih imao curu ali i dovoljno realan da znam da bi da je imam trebala i dečka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 21:00 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
mariclius kaže...
Brzina okretanja igrača je nerealna i to nikakve postavke ne mogu popraviti. Isprobao sam hrpu postavki i podešavanja i uvijek je taj problem. Jednostavno go.no od gameplaya.

 U kom smislu nerealna? Sporo ili brzo? Meni osobno svi igrači izgledaju tromo i treba im pun kufer dok se okrenu. Do tada lik koji je par metara od mene dođe do mene i blokira me dok mi se igrač okrene i namjesti na udarac ili u poziciju za dodavanje. Mene osobno užasno smeta kada igram protiv compa i s igračem naglo stanem i moj igrač ode od lopte jedno dva metra dok se zaustavi i ostavi loptu iza sebe a protivnički igrač staje na mjestu i uzima loptu. Pa valjda sam ja u prednosti jer ja znam kada ću stati a protivnik uvijek ima zakašnjelu reakciju u tom slučaju. U tim situacijama igrači se ponašaju kao N4S u zavoju, proklizuju.

 

Da ne pričam koliko me živcira kada krenem u šprint i moj igrač prvu sekundu ili dvije šprinta na mjestu i bori se s loptom dok neki igrač pacea 70 kao metak uleti u mog i odgurne ga a ovaj ima veći pace za 25 i udaljen je bio od njega par metara. Posebno iritantno je kada rukom bacam loptu igraču na stranu a protivnički igrač stoji na 16m. Dakle, ja bacim loptu rukom koja ide bar 20 metara u dalj i u tom trenutku protivnik počne šprintati prema mome igraču i dođe prije lopte i oduzme je. Kako lik može preći 20m brže od bačene lopte.

 

Da ne pričam kada odigram bočnom igraču koji probija stranu ali na opći užas gledam kako protivničko krilo iz sredine terena počne šprintati prema meni i uhvati me dok si rekao keks. Pa ja sam od njega dobrih 20 metara i lik me u par sekundi dostigne a da sam ja prešao jedva pola puta od centra do njegovih 16m. O procjeni prekršaja neći govoriti. Ono što je za mene prekršaj za protivnika je ispravan start. Baš taj dan s dečkom od kćeri sam infarkt dobio. Čim priđem igraču i naslonim se na njega te mu uzmem loptu odmah prekršaj. On uleti u mene slomi me i uzima loptu a moj se valja po terenu nekoliko minuta i nikome ništa.

 

Fakat se neki put zapitam pa koji sam ja konj da si dopustim da me jebe igra u ovim godinama? Evo sad odigram jednu tekmu kvalifikacija i izgubim 4-3. 65% posjed, ne znam sada ali nekih 15 udaraca, 4 stative, nekoliko zicera. Lik samo bunkerica i kontre. Iz kornera izbije na centar i pogodi ovog u idealan for. Je li to normlano? Da ne pričam kako mi cijelu tekmu lijevi bočni bježi u sredinu i namjerno ostavlja prazan prostor. Sve je preko njega palo. Nisam igrao neko vrijeme ali sve je isto. kada je normalna tekma i kada su dva podjednaka protivnika gušt je igrati unatoč svim manam igre. No to je rijetko. Ovo je zadnji put da komentiram ovo sranje od igre. Dao sam si riječ. Više se niti ne derem dok igram. samo se nasmijem. Uglavnom, svima sretno u fifi 19. I da, u packovima i dalje nula bodova. Svi nešto dobijate ali ja ne mogu dobiti rare karticu 82.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Svi nešto dobijate ali ja ne mogu dobiti rare karticu 82.

8 pobjeda u seasonsu i dobit ćeš TOTS igrača.

Da ga jebeš, biti će jači od 82 :)

 

Ja sam za divno čudo dobio prilično dobru karticu ovaj put, Suareza.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

8 pobjeda u seasonsu i dobit ćeš TOTS igrača.

Da ga jebeš, biti će jači od 82 :)

 

Ja sam za divno čudo dobio prilično dobru karticu ovaj put, Suareza.

 Aha...

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Skilledžija kaže...

8 pobjeda u seasonsu i dobit ćeš TOTS igrača.

Da ga jebeš, biti će jači od 82 :)

 

Ja sam za divno čudo dobio prilično dobru karticu ovaj put, Suareza.

 Aha...

A nemoj jebat HAHAHAHAHAHAHHA

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Skilledžija kaže...

8 pobjeda u seasonsu i dobit ćeš TOTS igrača.

Da ga jebeš, biti će jači od 82 :)

 

Ja sam za divno čudo dobio prilično dobru karticu ovaj put, Suareza.

 Aha...

 Dobro je sto znas trgovat na marketu inace bi jos uvijek imao gold momcad hahahaha

Igrica te bas mrzi koliko i ti nju

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

sad jedino pitanje opcenito u vezi nogometnih igara..i fife i pesa...

zasto su na svim utakmicama u obje igre svi stadioni ispunjeni do posljednjeg mjesta??? 

 

U FUT-u se često zna desiti da je stadion poluprazan. Za ostale modove u fifi ne znam kakva je situacija što se popunjenosti stadiona tiče, jer ih nisam taknuo.

 jedino sto u fifi i pesu igram su lige

i uvijek u svakoj utakmici stadion popunjen do zadnjeg mjesta..isto tako i u friendly match

11 godina
offline
FIFA 19

Ja sad imam od frenda fifu 17 i na taj nacin se upoznajem sa fifom sta cu i kako cu na 19.

Sta je s tim squad builderom? meni se cini to glupo, da ja sad dajem svoje igrace za to, a ako nisu dovoljno jaki za overall sveukupni ne mogu proci, a nagrade su jadne.

Jesam ja to krivo prokuzio ili je stvarno to glupo? Jel ima puno novina u 19 u odnosu na 17?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ja sad imam od frenda fifu 17 i na taj nacin se upoznajem sa fifom sta cu i kako cu na 19.

Sta je s tim squad builderom? meni se cini to glupo, da ja sad dajem svoje igrace za to, a ako nisu dovoljno jaki za overall sveukupni ne mogu proci, a nagrade su jadne.

Jesam ja to krivo prokuzio ili je stvarno to glupo? Jel ima puno novina u 19 u odnosu na 17?

Ako imaš sreće kao ja sve je glupo, pa i zrak udisati.

8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
mariclius kaže...
Hazar, opcija za smanjiti brzinu u Fifi ne pomaže. Ni slideri kako već. Tu nema pomoći. Ali imaš zato paketiće, coinse...uvijek nešto možeš dobiti. Gameplay je na zadnjem mjestu. Paketići su zakon. Rezultati 7:5 i brzina to zanemari.

 Ja sam danas odigrao desetak tekmi i sve su završavale rezom 2-1 ili 3-1 ili 3-2. Već jako dugo nisam odigrao toliko tekmi u jednom danu. Dečko od cure me nasapunao da je to strašno a počeo je igrati prije par mjeseci. Lijepo čita igru, dobro se brani a u napadu stvara puno prilika. U ovom trenutku nisam mu konkurentan. Stvari su jednostavne. Ne igraš ono što ti se ne sviđa. Igraš ono što ti više leži. Nikada neće napraviti nogomet koji će svima odgovarati. Ako zajednica vrišti da im je igra prespora, tko nas manjinu pita što nam se ne sviđa brži gameplay.

 

Igram sve manje, uopće se ne veselim novom nastavku. Toliko me stvari smeta da ih nema smisla stalno iznova nabrajati. No opet kada mi se igra nogomet a to je sve rijeđe, odigram fifu. Za koji dan će 8 mjesec. Nikada se nije dogodilo da je nisam prednaručio već prvi ili drugi dan no ove godine još nisam napravio taj korak. Nije neki izbor između dva sranja pa onda neka izabere ono što mu se više sviđa i u čemu se bolje snalazi. Ja se još uvijek unatoč svemu pronalazim u fifi... istina, sve rijeđe...

 Lepo napisano, ni ja se vise ne pronalazim u fifi. To nije fudbal kakav poznajem, igraci kao da su na spidu prebrz gameplay, ping pong pasovi, 5+ golova po tekmi, skripting, glicevi igraci sa 99 ocenama, cesto se gubi od losih igraca koji igraju po sablonu kontra napada i samo prazan prostor po krilu i eto gola. Stvarno mi ova igra nema cari i tako sve iz godine u godinu, sve isto samo se menja broj na omotu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
FIFA 19

Novi sustav udarca po golu.... sve nešto novo i neviđeno. Dolazi nam “Timed Finishing“. 

 

Pravovremeno finiširanje udarca izvodit će se tako da nakon naredbe za klasični udarac još jednom stisnemo tipku za pucanje, i to kada se na novom mjeraču iznad glave nogometaša dvije crte spoje na sredini. Ideja je da za ovakav udarac osim pravilnog smjera i jačine morate u pravom trenutku dati naredbu za pucanje. Ako to ne učinite u pravom trenutku, čak i udarac koji bi inače išao u gol može propasti.

Ovo će se odnositi na sve vrste udaraca, bilo glavom ili nogom, ali što je pokušaj udarca teži (npr. pucanje izvan šesnaesterca), to će i šanse za pravovremeno finiširanje biti manje. Gore spomenuti mjerač bit će dostupan samo s uključenim treningom, dok će standardna izvedba biti takva da će indikator za pravovremeno finiširanje biti postavljen na sami indikator igrača pa kad budete u pravoj prilici, inače crveni indikator dobit će zeleni obrub i to će vam biti znak kad možete uputiti super precizan udarac.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 22:06 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Dobili smo fifu sa usmjerivačem udarca. Ko nekad slobodnjaci i vatrena lopta. 

 

Nadam se da budu dobro implementirali to. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Dobili smo fifu sa usmjerivačem udarca. Ko nekad slobodnjaci i vatrena lopta. 

 

Nadam se da budu dobro implementirali to. 

 Kao i sve do sada, zar sumnjaš u to?

10 godina
offline
FIFA 19

FUT :D

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Ja se ohladio od ovog sranja od igre i zahvalan sam bogu sto je tako. Za sad sam ubedjen da 19ku ne kupujem, samo se nadam da ce to tako i ostati. Nekako me uopste vise ne privlaci ova igra. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Evo kako će izgledati nove icon kartice u fifi 19. Vraća se Cannavaro.

 

https://www.futhead.com/news/fifa-19/1911/fifa-19-new-item-designs-template-icons-baggio/

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 19:52 (movie).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Evo kako će izgledati nove icon kartice u fifi 19. Vraća se Cannavaro.

 

https://www.futhead.com/news/fifa-19/1911/fifa-19-new-item-designs-template-icons-baggio/

 Muka mi je cim vidim te ikone jedni od razloga zasto je fifa 18 bila najvece smece.Trebaju izbaciti iz igre te kartice a ne ih jos vise ubacivati.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Muka mi je cim vidim te ikone jedni od razloga zasto je fifa 18 bila najvece smece.Trebaju izbaciti iz igre te kartice a ne ih jos vise ubacivati.

Mislim da ti svake godine bude ista količina tih kartica samo mijenjaju imena da ljudima bude interesantnije. Ja bih dosta toga izbacio iz futa. Recimo che kartice. Potom IF karticama bih stavio da im je brzina i snaga uvijek ista. Ako si u formi bolje igraš ali uvijek trčiš jednako brzo i jednako si snažan. OK, mogu popušiti da se dižu neki statsi ali statsi fizikalija bi uvijek trebali biti isti. Zamjena pozicija između recimo LM i RM, LB i RB. Maknuti bilo kakve boost kartice. Ako su već tu icon kartice bar bi im ukinio link prema svima ostalim karticama osim prema njima samima i prema nacionalnosti igrača. Time bi se onemogučilo jednostavno slaganje bolesnih momčadi različitih liga.

15 godina
offline
FIFA 19

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Eto ti ga na, i sad sam opet zainteresiran jer gameplay izgleda lijepo i jer rade neke kakti izmjene na WL i slicne sisteme.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice