FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 510.560
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Idi malo u 1. Div, od 6 igraca 4 citera!
15 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...
Ja cu njih da tuzim sudu! Pa pola igraca na pc koristi cit.

Da, baš bih to volio vidjeti. Nego kako si doša do toga da polovica igrača koristi varanje u igri? Ovdje na forumu smo vidjeli u dvije ankete da nitko ne vara osim tebe? Koji će ti argumenti biti na sudu? Da si varao u 2 od 3 acc? Da su ti prva dva banirali opravdano a treći su ti blokali prije nego si i na njemu počeo varati pa je neopravdano?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
goust78 kaže...
Ja cu njih da tuzim sudu! Pa pola igraca na pc koristi cit.

Da, baš bih to volio vidjeti. Nego kako si doša do toga da polovica igrača koristi varanje u igri? Ovdje na forumu smo vidjeli u dvije ankete da nitko ne vara osim tebe? Koji će ti argumenti biti na sudu? Da si varao u 2 od 3 acc? Da su ti prva dva banirali opravdano a treći su ti blokali prije nego si i na njemu počeo varati pa je neopravdano?

 Bio taj mali iz Dojclanda ,nema sansi da nadje protivnika u 1 div.sve sami citeri .

Ma uostalom jebes to ,ima drugis stvari osim fife ,sto mi priije  banuju naloge prije cu se rjesiti fife !

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 12:47 (goust78).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ček malo, to što drugi varaju je opravdanje i daje tebi za pravo da i ti varaš? Pola ljudi također ne zna koristiti mozak, očito da si se i tima priklonio. 

Baš zbog takvog razmišljanja će uvijek i biti PC platforma sranje. Boli tebe neka stvar što si sebična varalica koja drugima uništava igru kad ne brineš za nikog osim za sebe. Možeš nam barem učiniti uslugu i prestati plakati jer su te 'nepravedno' banali. Pazi, on će ih tužiti 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
blowfish_cro kaže...

Ček malo, to što drugi varaju je opravdanje i daje tebi za pravo da i ti varaš? Pola ljudi također ne zna koristiti mozak, očito da si se i tima priklonio. 

Baš zbog takvog razmišljanja će uvijek i biti PC platforma sranje. Boli tebe neka stvar što si sebična varalica koja drugima uništava igru kad ne brineš za nikog osim za sebe. Možeš nam barem učiniti uslugu i prestati plakati jer su te 'nepravedno' banali. Pazi, on će ih tužiti 

vecina zna da se u 1. div ne moze normalno odigrati od citera !

Nisam trebao da probam cit ,priznajem !Pojeo sam govno zato sto sad ne smije da  igram jer cu ispasti iz 1. div .

Zato i uzimam vault da igram u visim div. ali ne daju banditi iz EA !

 

Uostalom da HOCE da sprijece citere to bi uradili u par poteza zakrpom nekom i sl ! :)

Nije samo cit f1,f2 za pobjedu i,a cita i za atribute na 99 pa se svaka lopta odbija njemu u noge,prolazi kroz odbranu kao kroz sir.

To je po meni jos gore  i ne postenije !

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 13:29 (goust78).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ma istina je da su samo chiteri u 1.div i pogotovo u draftu. (na PC)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 14:17 (el pistlero123).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
el pistlero123 kaže...

Ma istina je da su samo chiteri u 1.div i pogotovo u draftu. (na PC)

 Kupim vault da igram do 6 div max kao covjem ,sastavim tim, za 2-3 dan oni me banuju !Nista nisam uradio ,bukvalno nista

Odem na live cat ,tip kaze Vidim da je sve u redu sa nalogom ,znam SQ ,znam sve !Ko me banovao ,kaze TOS Team ,zasto ,ne zna  !

Javice se oni za max 72 h !Pitam d ali me neko prijavio .kaze on moguce ! :)

hahahahha

Neka nema veze ......

 

Citera na tone ,cak ima i u 8-9 div.Oni da hoce da debuguju cit odmah bi nasli gdje je rupa i zakrpili !

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 14:31 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...

Pojeo sam govno zato sto sad ne smije da  igram jer cu ispasti iz 1. div .

Zato i uzimam vault da igram u visim div. ali ne daju banditi iz EA !

 


 

Pa ja ne mogu vjerovati? Ne smiješ igrati jer ćeš ispasti iz 1 divizije? Jesi ti svjestan što pišeš? Pa daj više ovu igru shvatio kao zabavu koja ti upražnjava slobodno vrijeme a ne poligon za dokazivanje i natjecanje s cijelim svijetom. Bit će ti lakše a i igrat ćeš bolje..

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
goust78 kaže...

Pojeo sam govno zato sto sad ne smije da  igram jer cu ispasti iz 1. div .

Zato i uzimam vault da igram u visim div. ali ne daju banditi iz EA !

 


 

Pa ja ne mogu vjerovati? Ne smiješ igrati jer ćeš ispasti iz 1 divizije? Jesi ti svjestan što pišeš? Pa daj više ovu igru shvatio kao zabavu koja ti upražnjava slobodno vrijeme a ne poligon za dokazivanje i natjecanje s cijelim svijetom. Bit će ti lakše a i igrat ćeš bolje..

 Ma sad je gotovo ,nisam trebao to da radim ,sad cu tako da ostavim ,idemo dalje. U novoj fifi nema cita pa cu naci svoje mjesto u sredini tablice .

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Nesto sad razmisljam ,kad se kupuje karticom bilo direktno ili preko paypal,
dovoljno je da ukucas broj na kartici ,datum do kog vrijedi i onaj trocifreni broj koji se nalazi nazad na kartici.

Znaci odem u supermarket da kupim jaja i slanininu ,neko ti zapise ili fotografise kartice,okrene zapise trocifreni broj
i ola moze da kupuje koliko hoce .Ne trazi nikakav PIN prilikom placanja ,bar je kod mene tako ! ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 11:13 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...

Nesto sad razmisljam ,kad se kupuje karticom bilo direktno ili preko paypal,
dovoljno je da ukucas broj na kartici ,datum do kog vrijedi i onaj trocifreni broj koji se nalazi nazad na kartici.

Znaci odem u supermarket da kupim jaja i slanininu ,neko ti zapise ili fotografise kartice,okrene zapise trocifreni broj
i ola moze da kupuje koliko hoce .Ne trazi nikakav PIN prilikom placanja ,bar je kod mene tako ! ?

Nije dovoljno jer moraš dati i svoje osobne podatke kao ime i prezime, adresu stanovanja, mjesto stanovanja, poštanski broj..

Dobro a gdje si ti i što radiš dok ti netko okreće karticu, fotografira je i zapisuje brojeve? Uz sve to toj osobi moraš reći svoju točnu adresu pošto kod svake prodaje moraš dati svoje osobne podatke uz podatke same kartice?

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
goust78 kaže...

Nesto sad razmisljam ,kad se kupuje karticom bilo direktno ili preko paypal,
dovoljno je da ukucas broj na kartici ,datum do kog vrijedi i onaj trocifreni broj koji se nalazi nazad na kartici.

Znaci odem u supermarket da kupim jaja i slanininu ,neko ti zapise ili fotografise kartice,okrene zapise trocifreni broj
i ola moze da kupuje koliko hoce .Ne trazi nikakav PIN prilikom placanja ,bar je kod mene tako ! ?

Nije dovoljno jer moraš dati i svoje osobne podatke kao ime i prezime, adresu stanovanja, mjesto stanovanja, poštanski broj..

Dobro a gdje si ti i što radiš dok ti netko okreće karticu, fotografira je i zapisuje brojeve? Uz sve to toj osobi moraš reći svoju točnu adresu pošto kod svake prodaje moraš dati svoje osobne podatke uz podatke same kartice?

Moraš dati broj kartice, datum isteka i kontrolni broj. Taman sam išao provjeravati i uplatio sam bez da sam unio išta osim navedenog. A u slučaju da te traže ove podatke, to nije ni na koji način povezano sa bazom i možeš utipkati bilo što i transakcija će proći. 

15 godina
offline
Re: FIFA 16
blowfish_cro kaže...

Moraš dati broj kartice, datum isteka i kontrolni broj. Taman sam išao provjeravati i uplatio sam bez da sam unio išta osim navedenog. A u slučaju da te traže ove podatke, to nije ni na koji način povezano sa bazom i možeš utipkati bilo što i transakcija će proći. 

Preko paypala moraš dati sve podatke kako bi ti servis prihvatio karticu. Kod kupovine direktno karticom mene svaka stranica traži osim broja kartice i moje osobne podatke. Ne znam što se dogodi ako uz određenu karticu staviš krivo ime i prezime jer nisam nikada probao. Ako sam već kupovao na određenoj stranici, pri novoj kupnji me ne traže osobne podatke jer me već imaju u bazi. No recimo kad produžujem uslugu uploaded svaki put ispočetka moram popuniti ime prezime, adresu, mjesto, požtanski broj, državu. Bez toga ne mogu izvršiti plaćanje jer su ti podaci označeni kao obavezni i stalno me na njih vraća.. inače preko kartica kupujem od 1997 i da kucnem u drvo nisam do sada imao neugodnih iskustava i problema..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Moraš dati broj kartice, datum isteka i kontrolni broj. Taman sam išao provjeravati i uplatio sam bez da sam unio išta osim navedenog. A u slučaju da te traže ove podatke, to nije ni na koji način povezano sa bazom i možeš utipkati bilo što i transakcija će proći. 

Preko paypala moraš dati sve podatke kako bi ti servis prihvatio karticu. Kod kupovine direktno karticom mene svaka stranica traži osim broja kartice i moje osobne podatke. Ne znam što se dogodi ako uz određenu karticu staviš krivo ime i prezime jer nisam nikada probao. Ako sam već kupovao na određenoj stranici, pri novoj kupnji me ne traže osobne podatke jer me već imaju u bazi. No recimo kad produžujem uslugu uploaded svaki put ispočetka moram popuniti ime prezime, adresu, mjesto, požtanski broj, državu. Bez toga ne mogu izvršiti plaćanje jer su ti podaci označeni kao obavezni i stalno me na njih vraća.. inače preko kartica kupujem od 1997 i da kucnem u drvo nisam do sada imao neugodnih iskustava i problema..

Pa preko Paypala da, ali tko će sa ukradenom karticom ići raditi Paypal? 

Kod direktne kupovine te traže podatke, ali oni su bitni samo ako se radi o kupovini fizičkog predmeta koji zahtijeva dostavu na kućnu adresu. Naravno, pita te podatke i ako kupuješ nešto u digitalnom obliku, ali ih ne provjerava i ako utipkaš Ivo Ivković iz Ivanić Grada, transakcija će proći jednako kao da si utipkao svoje podatke. Znao sam kupovati sa karticom od cure i obrazac sam popunio svojim osobnim podacima, a ne njezinima.

Također nisam imao nikakvih problema do sad i nitko odgovoran neće javno izlagati svoje podatke od kartice. Ali ako je ukradena, izgubljena - preporučam prijaviti i blokirati karticu jer su podaci s nje dovoljni za kupnju online. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
blowfish_cro kaže...

Također nisam imao nikakvih problema do sad i nitko odgovoran neće javno izlagati svoje podatke od kartice. Ali ako je ukradena, izgubljena - preporučam prijaviti i blokirati karticu jer su podaci s nje dovoljni za kupnju online. 

 Ne smijes ispustati karticu iz vida nikako u trgovini !

 Samo broj racuna ,datum vazenja i kontrolni broj !Ko

ima memorijsko pamcenje ima da snimi sve u sekundi bez da ista zapisuje !

Treba imati jednu limitiranu karticu koju " punis" novcem po potrebi ili samo preko

paypal-a !

 

I kad kupujem preko Origina samo me pita za osnovna tri podatka i jos ime i prezime a to sve pise na kartici !

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Predea na konzolu i nema problema s takvim s*anjima kao cit.Fifa je na PCu mrtva igrica odavno.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
nidjoPro kaže...
Predea na konzolu i nema problema s takvim s*anjima kao cit.Fifa je na PCu mrtva igrica odavno.

 Ja nisam  cuo da je bilo cita za fifu 14 i fifu 15 ?Otkud sad taj cit za fifu 16? :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 14:08 (goust78).
7 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...
nidjoPro kaže...
Predea na konzolu i nema problema s takvim s*anjima kao cit.Fifa je na PCu mrtva igrica odavno.

 Ja nisam  cuo da je bilo cita za fifu 14 i fifu 15 ?Otkud sad taj cit za fifu 16? :)

 

 Ti bi ti trebao znati. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Maxi16 kaže...
goust78 kaže...
nidjoPro kaže...
Predea na konzolu i nema problema s takvim s*anjima kao cit.Fifa je na PCu mrtva igrica odavno.

 Ja nisam  cuo da je bilo cita za fifu 14 i fifu 15 ?Otkud sad taj cit za fifu 16? :)

 

 Ti bi ti trebao znati. 

 U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno , ja sam samo iskoristio mogucnosti

kriv je onaj programer,malo zlocudnog koda ,kojih stotinak linija a ?! :)

10 godina
offline
FIFA 16

bilo ti je citera u 15-ici a za 14-icu se ne mogu sjetiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Pa ti samo iskorištavaj tu mogučnost,ali mogao bi malo misliti i na igrače koji igraju bez čita i koji igraju puno utakmica da bi kupili dobrog igrača,ali vi ga spriječavate u tome,jer se na PCu utakmica odigrat ne može zbog vas koji iskorištavate tu mogučnost.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
nidjoPro kaže...
Pa ti samo iskorištavaj tu mogučnost,ali mogao bi malo misliti i na igrače koji igraju bez čita i koji igraju puno utakmica da bi kupili dobrog igrača,ali vi ga spriječavate u tome,jer se na PCu utakmica odigrat ne može zbog vas koji iskorištavate tu mogučnost.

 Koliko puta su meni uvalili cit pa sta da radim ?

Podlije je kad ide na brijanje atributa na 99 pa onda igra !

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 17:22 (goust78).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
I kako ti je bilo kad su ti uvalili čit? Vjerovatno si bio ljut i frustriran i želio si da tog čitera banuju već jedanput,a sada ti to radiš.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
I kako ti je bilo kad su ti uvalili čit? Vjerovatno si bio ljut i frustriran i želio si da tog čitera banuju već jedanput,a sada ti to radiš.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
I kako ti je bilo kad su ti uvalili čit? Vjerovatno si bio ljut i frustriran i želio si da tog čitera banuju već jedanput,a sada ti to radiš.
15 godina
offline
Re: FIFA 16
goust78 kaže...

 Koliko puta su meni uvalili cit pa sta da radim ?

Podlije je kad ide na brijanje atributa na 99 pa onda igra !

 Zato postoji konzola pa bar taj dio igraš neopterećen

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
goust78 kaže...

 Koliko puta su meni uvalili cit pa sta da radim ?

Podlije je kad ide na brijanje atributa na 99 pa onda igra !

 Zato postoji konzola pa bar taj dio igraš neopterećen

 Bas zato i ne prelazim na konzolu! Salim ,se tanak mi Tv HD Redy ! :) 32 inca ! pomali jbg !

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Evo blizi se kraj fife 16 pa da kazem nesto.Odigrao sam mozda cca 500 online,sto sezone,sto futa. Pobjedim nekog 7:1 ali izgubim i 6:0! Znaci ovo govno ne mogu da naucim da igram na zadovoljavajucem nivou. Ipak treba imati smek za ovu igru. Mozda je najbolje za zdravlje,zivce i ostalo da dizem ruke.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 16

Barcelonu je potrgao bayern u dvije tekme. Znači li to da niti oni ne znaju igrati. Već sam ti milijun puta rekao da se zamaraš krivim stvarima i da igru ne shvaćaš kao igrom već poligonom za ne znam kakvim dokazivanjem. Pobjede i porazi su sastavni dio igre, baš kao i igrači različitih profila i vještina. Čemu stalno plakanje ja ne znam, ja ne mogu, ja nemam talenta, ja nemam živaca, ja ne znam što mi odgovara, ja nisam nadaren itd... Imaš opciju deinstal i riješi se noćne more i uživaj u rakiji i susjedovoj ženi. Možda su to tvoji talenti koje ova igra koči?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

Barcelonu je potrgao bayern u dvije tekme. Znači li to da niti oni ne znaju igrati. Već sam ti milijun puta rekao da se zamaraš krivim stvarima i da igru ne shvaćaš kao igrom već poligonom za ne znam kakvim dokazivanjem. Pobjede i porazi su sastavni dio igre, baš kao i igrači različitih profila i vještina. Čemu stalno plakanje ja ne znam, ja ne mogu, ja nemam talenta, ja nemam živaca, ja ne znam što mi odgovara, ja nisam nadaren itd... Imaš opciju deinstal i riješi se noćne more i uživaj u rakiji i susjedovoj ženi. Možda su to tvoji talenti koje ova igra koči?

 Bingo ,to je to .Odmoricu da fife 17 !

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice