FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 513.300
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: FIFA 16

Ne postoji najbolje, svatko bira kako njemu odgovara. Ako tebi tako paše stavi na auto i high i probaj, onda probaj neku drugu postavku da vidiš dal ti je tako bolje. 

10 godina
offline
FIFA 16

ja ti imam manual i none

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
The_K kaže...

ja ti imam manual i none

 Ma da to ili air ball+none ,ko hoce prof. da igra !Auto je onako,za zezanje ! :)

 Koliko sam skuzio dobri igraci uglavnom otpozadi uzimaju loptu sa jockey a to  mozes

uspjesno sa manuel ili air ball !

Ovako  auto uglavnom prebacuje na igraca koji je izmedju mog gola i napadaca pa ga ja jos vucem napred

i eto rupe nazad ! :)

Jedino je ispravno po meni da se sa CDM,CM sa ledja napada a da se zadnji red ne dira !

 

Salta li neko jos sa desnom gljivom ili je to bilo u fifa 15 aktuelno zbog l1+trokut ! :)

 

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 10:43 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16

The_K ,kako si ti naucio ,samouk si ili ti je neko pokazao ,uputio ?Ili Yt ili sta vec ?

Mislim brzo si dosao do 1. div . ?

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

The_K ,kako si ti naucio ,samouk si ili ti je neko pokazao ,uputio ?Ili Yt ili sta vec ?

Mislim brzo si dosao do 1. div . ?

 Cemu ta fora gledanja na jubitou? To je kao da gledam kung fu filmove i nakon nekog vremena ocekujem da cu postat kung fu majstor jer sam ih jako puno gledao...

 

Bolji postajes igrom i vjezbom, a ne gledanjem drugih... Ako ne znas kak ti pase (auto, min, none) odigraj 3-4 tekme sa svakom postavkom i vidi koja ti najbolje odgovara i gdje se najbolje snalazis... Ako meni pasu jedne postavke ne znaci da pasu i nekom drugome ili da su bas te najbolje...

15 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

The_K ,kako si ti naucio ,samouk si ili ti je neko pokazao ,uputio ?Ili Yt ili sta vec ?

Mislim brzo si dosao do 1. div . ?

 Mislim da je ključnu ulogu u njegovom brzom ulasku u 1. diviziju odigrala činjenica da je upisao FER. Nakon toga sve je bilo lakše..

10 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

The_K ,kako si ti naucio ,samouk si ili ti je neko pokazao ,uputio ?Ili Yt ili sta vec ?

Mislim brzo si dosao do 1. div . ?

 Mislim da je ključnu ulogu u njegovom brzom ulasku u 1. diviziju odigrala činjenica da je upisao FER. Nakon toga sve je bilo lakše..

 Naucio sam igrat tako da sam igrao sto vise i pokusavao sam naci svoj stil igre koji bi bio efikasan kad sam ga pronasao sve je postalo lake i da nisam upisao FER vec promet hahahaha 

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

The_K ,kako si ti naucio ,samouk si ili ti je neko pokazao ,uputio ?Ili Yt ili sta vec ?

Mislim brzo si dosao do 1. div . ?

 Mislim da je ključnu ulogu u njegovom brzom ulasku u 1. diviziju odigrala činjenica da je upisao FER. Nakon toga sve je bilo lakše..

 Nadaren covjek  za fifu to je to !Slicno kao sto neko predje 250 nivo packmena sa jednim zivotom !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
15 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

 Nadaren covjek  za fifu to je to !Slicno kao sto neko predje 250 nivo packmena sa jednim zivotom !

 Nadaren je Ron Jeremy....

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

 Nadaren covjek  za fifu to je to !Slicno kao sto neko predje 250 nivo packmena sa jednim zivotom !

 Nadaren je Ron Jeremy....

 Mislis obdaren ?! hahahahha

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
FIFA 16

Ja sad udjoh u trecu div. skoro sve tesne tekme, imao sam bas jake protivnike i u 7 i 6 diviziji, da li su to svi naucili da igraju fut .

Pohod na prvu se nastavlja 

 

Imam dve ekipe engleze i nemce i uopste mi se fitnes ne obnavlja kad igram sa jednima a druge odmaram, moram stalno da kupujem a skup je bas.

Inace ovu ekipu sam sastavio i deluje mi solidno

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 19:41 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...

Ja sad udjoh u trecu div. skoro sve tesne tekme, imao sam bas jake protivnike i u 7 i 6 diviziji, da li su to svi naucili da igraju fut .

Pohod na prvu se nastavlja 

 

Imam dve ekipe engleze i nemce i uopste mi se fitnes ne obnavlja kad igram sa jednima a druge odmaram, moram stalno da kupujem a skup je bas.

Inace ovu ekipu sam sastavio i deluje mi solidno

 

 Naravno da ti se ne obnavlja, moraš imati "nemce" na klupi kod "engleza" i vice-versa.

EDIT: Btw ta ekipa je plafon 3. divizijia, bar na konzolama. Možda i griješim jer ljudi više ne igraju divizije...

PSN: RayzCRO
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 20:36 (Rayz00).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Dobar si ti skrpio za par dana,svaka cast!
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Rayz00 aha e hvala, nisam to znao da moraju biti iz iste lige da bi se fitnes obnavljao, onda englezi idu na market, skup fitnes ne isplati se kupovati, ne razumem samo kako mislis da je ta ekipa plafon 3 divizija, ja planiram uci u prvu sa tom ekipom :-D.

Ide nekako macak, ne dam se, dve ekipe slozio, stik da cu prodati engleze i jos jedne nemce kupiti, mislim da cu i na 17-ci nemce slagati, ok su skroz, moracemo baciti koju da vidimo gde smo trenutno da li sam bolji ili gori nego pre kad smo igrali xd
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Rayz00 aha e hvala, nisam to znao da moraju biti iz iste lige da bi se fitnes obnavljao, onda englezi idu na market, skup fitnes ne isplati se kupovati, ne razumem samo kako mislis da je ta ekipa plafon 3 divizija, ja planiram uci u prvu sa tom ekipom :-D.


Ne moraju biti iz iste lige već s jednima igraš a drugi ti sjede na klupi. Pa sljedeću igraš s ovima koji su sjedili na klupi a koji su igrali sada oni sjede na klupi da im se obnovi fitness.. Na fotki koju si postao ja ne vidim 11 engleza da ti sjede na klupi pa je normalno da im se ne obnavlja fitness. Pa ja ne mogu vjerovati da osnovne stvari ne znate...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 21:33 (movie).
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ahaaa, hahah pa nzm bre movie ja igram fut od ove godine, tako da nemam pojma, ucim se jos :-)
Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Ahaaa, hahah pa nzm bre movie ja igram fut od ove godine, tako da nemam pojma, ucim se jos :-)

Pa macko je to svladao u tjedan dana a nije talentiran za fifu a ti talentiran i u prvoj diviziji a ne znaš osnovnu stvar? Kaj si cijelo vrijeme kupovao fitness kartice? Lijepi su novci otišli na njih...

12 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

The_K ,kako si ti naucio ,samouk si ili ti je neko pokazao ,uputio ?Ili Yt ili sta vec ?

Mislim brzo si dosao do 1. div . ?

 Mislim da je ključnu ulogu u njegovom brzom ulasku u 1. diviziju odigrala činjenica da je upisao FER. Nakon toga sve je bilo lakše..

 Nadaren covjek  za fifu to je to !Slicno kao sto neko predje 250 nivo packmena sa jednim zivotom !

Ili vrhunski trollas ili vrhunski nemas blage veze kako igrat. Koliko tuces u prazno sa svojim postovima svo to vrijeme si mogo potrosit na igranje. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ja ne kazem da sam talentovan za fifu, to me macak malo hvali, pre ono kad sam igrao fifu 16 tj fut imao sam dve ekipe obe engleze pa mi se zato fitnes obnavljao, pre engleza dve italijanske ekipe... Posle sam kupio gotovo sve igrace sto sam hteo a fitnes nije bio skup msm da sam ga kupovao za nekih 300-400 koinsa onaj za celu ekipu od 30+ posle me smorio fut pa sam igrao sezonu tako da nisam to znao, sad znam i hvala za info, naucicu ima vremena, taman kad dodje 17-ka sve cu znati :-D
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Ja ne kazem da sam talentovan za fifu, to me macak malo hvali, pre ono kad sam igrao fifu 16 tj fut imao sam dve ekipe obe engleze pa mi se zato fitnes obnavljao, pre engleza dve italijanske ekipe... Posle sam kupio gotovo sve igrace sto sam hteo a fitnes nije bio skup msm da sam ga kupovao za nekih 300-400 koinsa onaj za celu ekipu od 30+ posle me smorio fut pa sam igrao sezonu tako da nisam to znao, sad znam i hvala za info, naucicu ima vremena, taman kad dodje 17-ka sve cu znati :-D

 Da mi je doci do 1. div samostalno ,zaklao bih pa ne bas vola vec ovna dobrog !

 Sad bih dao 500 e da znam da igram !

Pojede me to sto sam duduk za fifu !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 22:23 (mackocicko2004).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
A kad sam ja htio savjetom pomoci nekome onda su se neki bunili kako nisu tu na forumu rezardirani i od jucer da im dajem glupe savjete i otkrivam cake... A ti ljudi ne razumiju da uvijek ima novih igraca futa i da bi im dobro dosla pomoc. Jbg sebican smo mi narod...
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Uvek treba pomoci, slazem se, u cemu god covek moze. A voleo bih da macak udje u prvu diviziju vise nego ista, jer zeli to vise nego svi mi zajedno.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Uvek treba pomoci, slazem se, u cemu god covek moze. A voleo bih da macak udje u prvu diviziju vise nego ista, jer zeli to vise nego svi mi zajedno.

 Obecao sa kcerki S7 Edge + ako prodje sa peticom .Isto tako sam joj mogao obecati i Toyotu Rav 4 .

 Neces kceri za bega a c ... oko kuce hodaju !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...

Ja sad udjoh u trecu div. skoro sve tesne tekme, imao sam bas jake protivnike i u 7 i 6 diviziji, da li su to svi naucili da igraju fut .

Pohod na prvu se nastavlja 

 

Imam dve ekipe engleze i nemce i uopste mi se fitnes ne obnavlja kad igram sa jednima a druge odmaram, moram stalno da kupujem a skup je bas.

Inace ovu ekipu sam sastavio i deluje mi solidno

 

 Kako Gustavo na CM a Gundogan na CDM ?! :)

 6. i 7. ja lako predjem ali iz 5. ni makac ! hahahhaha

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
15 godina
offline
Re: FIFA 16
iDelete kaže...
A kad sam ja htio savjetom pomoci nekome onda su se neki bunili kako nisu tu na forumu rezardirani i od jucer da im dajem glupe savjete i otkrivam cake... A ti ljudi ne razumiju da uvijek ima novih igraca futa i da bi im dobro dosla pomoc. Jbg sebican smo mi narod...

Zar stvarno misliš da će macko doći do prve divizije zato što ćeš mu ti ovdje objašnjavati kemiju između igrača i trenera i deset odigranih utakmica te što znači bijeli ili zeleni grb te kravata na poleđini kartice ?

 

Objasni mu kako  se braniti, kako ne ispadati iz formacije, kako stvoriti višak i zabiti gol, kako se graditi, kako oduzeti loptu, koje finte najčešće koristiti te koje imaju smisla, koji je najbolji profil igrača za pojedinu formaciju i poziciju, imaju li smisla che kartice i kako ih pravilno koristiti za pojedinu poziciju, koje instrukcije dati pojedinim igračima te koje su se instrukcije najbolje tebi pokazale za pojedinu poziciju. Kako najbolje pozicionirati igrače na terenu, kako se čuvati kontre te kako izvoditi slobodnjake iz pojedinih pozicija. Sve mi nabrojano ima smisla za nekoga tko počinje igrati i kome je potrebna pomoć. No ja nisam vidio ništa od toga u tvome postu osim kravate i grba te koje su boje? Ne znam kako će mu to pomoći da postane bolji igrač. Prvo, taj banalni info svatko zna a drugo svatko tko igra fut zna da kemija nema previše veze ili nema onakvu važnost kakva joj se pridaje. Svakodnevno smo svjedoci da igrači s momčadima koje imaju che 50 igraju bolje i preciznije nego odlično izbalansirane momčadi max che. ili da neki igrači igraju s pojedinim karticama na potpuno pogrešnim pozicijama no to se u samoj igri ne primjeti. Dapače, te kartice  znaju biti igrači utakmice. Znači van svake logike i kemije te one kravate i grba...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 9:21 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Movie, upravu si.
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

Objasni mu kako  se braniti, kako ne ispadati iz formacije, kako stvoriti višak i zabiti gol, kako se graditi, kako oduzeti loptu, koje finte najčešće koristiti te koje imaju smisla, koji je najbolji profil igrača za pojedinu formaciju i poziciju, imaju li smisla che kartice i kako ih pravilno koristiti za pojedinu poziciju, koje instrukcije dati pojedinim igračima te koje su se instrukcije najbolje tebi pokazale za pojedinu poziciju. Kako najbolje pozicionirati igrače na terenu, kako se čuvati kontre te kako izvoditi slobodnjake iz pojedinih pozicija. Sve mi nabrojano ima smisla za nekoga tko počinje igrati i kome je potrebna pomoć. No ja nisam vidio ništa od toga u tvome postu osim kravate i grba te koje su boje? Ne znam kako će mu to pomoći da postane bolji igrač. Prvo, taj banalni info svatko zna a drugo svatko tko igra fut zna da kemija nema previše veze ili nema onakvu važnost kakva joj se pridaje. Svakodnevno smo svjedoci da igrači s momčadima koje imaju che 50 igraju bolje i preciznije nego odlično izbalansirane momčadi max che. ili da neki igrači igraju s pojedinim karticama na potpuno pogrešnim pozicijama no to se u samoj igri ne primjeti. Dapače, te kartice  znaju biti igrači utakmice. Znači van svake logike i kemije te one kravate i grba...

 U pravu si za ovo ,daj vise neka mi neko objasni kako se pravi taj cuveni visak igraca ?Kako s ebiraju igraci za koje poz. ?Koliko je bitan work rate i sl.

 

U visim div igram solidno zato sto ni ja ni protivnik ne zapinjemo ,vec onako,lagano.U Nizim vec ljudi igraju presing ,leta sa 2 igraca na mene ,kao da im je zivot u pitanju.

Onda me nervira nema druge igre vec dodaj na bok pa trci niz liniju ko budala non stop .Sve isto ! jbg

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 10:14 (mackocicko2004).
15 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

U pravu si za ovo ,daj vise neka mi neko objasni kako se pravi taj cuveni visak igraca ?Kako s ebiraju igraci za koje poz. ?Koliko je bitan work rate i sl.

 Kaj će ti to? Bude ti iDelete objasnio čemu služi kravata u igri i kakve boje mora biti... nakon tih savjeta definitivno ćeš ući u prvu diviziju...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 10:14 (movie).
8 godina
offline
FIFA 16

Sta se mene tice mozete objasnjavat tko je messi a tko ronaldo itd., ako mi se ne cita preskocit cu...

 

Macak, prvo si odredi stil igre, da li ce to bit na posjed, direktno, kontre itd. a zatim formaciju koja ti najvise odgovara stilu. Nakon toga uzmes igrace koji se uklapaju u tu formaciju, neces npr uzet cam igraca ako igras formaciju bez cam-a. Nakon toga se uigravas sto ce ti zapravo uzet najvise vremena i nakon par tekmi vidis gdje grijesis ili sto nije u redu i to pokusas pokrpat sa nekim svojim instrukcijama ili custom taktikom...

 

Kad si nades formaciju i stil (varanje ne smatram stilom) javi se pa cemo probat dalje pomoc sto oko igraca, sto oko taktike i ostalog...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...

Sta se mene tice mozete objasnjavat tko je messi a tko ronaldo itd., ako mi se ne cita preskocit cu...

 

Macak, prvo si odredi stil igre, da li ce to bit na posjed, direktno, kontre itd. a zatim formaciju koja ti najvise odgovara stilu. Nakon toga uzmes igrace koji se uklapaju u tu formaciju, neces npr uzet cam igraca ako igras formaciju bez cam-a. Nakon toga se uigravas sto ce ti zapravo uzet najvise vremena i nakon par tekmi vidis gdje grijesis ili sto nije u redu i to pokusas pokrpat sa nekim svojim instrukcijama ili custom taktikom...

 

Kad si nades formaciju i stil (varanje ne smatram stilom) javi se pa cemo probat dalje pomoc sto oko igraca, sto oko taktike i ostalog...

Ovo je već razumna pomoć. No ne vrijedi. Već sam mu davnih dana rekao da si prvo mora pronaći formaciju s kojm će igrati a ne šarati svaki tjedan drugu. Druga ključna stvar koju si rekao je izbor igrača za tu formaciju. Treća je stil igre. No taj stil mora sam pronaći. Ne možeš mu ti reći kako će igrati. Hoće li to biti pass igra ako nije sposoban spojiti dva dodavanja. Hoće li to biti igra po krilima pa centaršut a ST mu je od 170cm i loš u igri glavom. Četvrto je prilagodba protivniku. Ne možeš opet sumanuto juriti krilom i centrirati ako je lik dobro postavljen i odnosi sve centaršuteve. Primjer, igrali smo prošle godine međusobno i stalno je koristio L1+trokut. Pet tekmi tako ne uđe u nikakvu šansu i opet dere samo po tome. Ako ne ide, mijenjaj.

 

Ne možeš ustrajati na onome što ti ne donosi rezultat. Potom obrana. Obrana kreće od veznih igrača i bitan je njihov W/R te obrambene sposobnosti. Ja volim visoke i jake igrače na toj poziciji. Što opet ne znači da će takvi i njemu odgovarati. Bar ja pokušavam protivnički napad markirati s veznim igračima a što pobjegne njima tu su obrambeni. Bitno je ne ispadati iz formacije. Čim počnem loviti napadače po svojoj polovici stoperima otvaraš bezbroj mogućnosti kako ćeš popiti gol. No opet kako je netko rekao. Igrati i samo igrati te gledati gdje si griješio i probati to ispraviti. No problem je ako ne vidiš gdje griješiš. Znam da je u žaru tekme teško uvijek ostati skoncentriran. Ja u 90% situacija vidim kada ću popiti gol i znam da sam pogriješio. I opet sljedeću tekmu popijem sličan gol. Neki put te igra ponese i teško je ostati skoncentriran. Ima dana kada mi je sve na visokom nivou a ima dana kada greške radim u serijama...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice