FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 513.550
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

pa dobro igraj ti fut il sta oces, ali da odigramo neku prijateljsku utakmicu sa pravim nogometom. kontam da igras nogomet i ne abjuzas igru, takve je igrace tesko naci.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
jovial kaže...

pa dobro igraj ti fut il sta oces, ali da odigramo neku prijateljsku utakmicu sa pravim nogometom. kontam da igras nogomet i ne abjuzas igru, takve je igrace tesko naci.

 ako igras na ps4 add me,ja kad igram sa igracima sa foruma igram barca tacticu samo kratki pasovi 

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
15 godina
online
Re: FIFA 16
jovial kaže...

pa dobro igraj ti fut il sta oces, ali da odigramo neku prijateljsku utakmicu sa pravim nogometom. kontam da igras nogomet i ne abjuzas igru, takve je igrace tesko naci.

Igrao sam protiv nekog lika neki dan i poslije tekme sam bio sav mokar. Dobio sam ga 4-1 jednostavnim brzim dodavanjima pa lopta u prazan prostor. Vidim da se tu ne snalazi i samo to forsam. Vjerojatno je mislio da abjuzam igru. S druge strane lik je imao lijepu momčad, tots francuze. Lik cijelu tekmu s tots payetom radi piruete i cirkuske atrakcije. Nema suradnje s ostalim igračima. Ostali igrači mu služe samo da bi dodali loptu payetu. Izmorio me s tim neprestanim piruatama i ostalim  bedastoćama, no uspio sam izdržati to silovanje jednog igrača cijelu tekmu.

Pogledam poslije tekme statse i vidim da je payet imao 59 pokušaja driblinga. Svi ostali igrači zajedno mu nisu imali 10. Za mene je to abjuzanje igre. E sada, što je za tebe abjuzanje igre? Skužio sam da je to uvijek ono što drugome igraču ne odgovara... mrzim iz dna duše skillere koji cijelu tekmu ne naprave dva dodavanja već samo siluju jednog igrača dok ne prođe kroz mene i zabije gol.. vidim da škvadra na netu traži smanjenje utjecaja skilla na igru. Mislim da to ne bi bilo loše jer ovo nema smisla. Meni to nije nogomet i najrađe bi izašao iz igre kad naletim na takvog pacijenta..

 

Ima lijepih igrača koji koriste skill da bi stvorili višak ili se oslobodili igrača ali u igri mu sudjeluje svih 11 igrača i to mi onda ne smeta ali ovo jurcanje cijelu tekmu za jednim igračem koji na silu hoće proći kroz mog igrača, to me ubija..

Tako, pojasni mi što misliš pod abjuzati igru? Ja ti imam godina pa nisam u tijeku....

11 godina
offline
FIFA 16

Jel se zna mozda kad ce izaci za PC? Ja samo na PC-u igram FIFU pa ako mi netko moze odgovoriti. HVALA :)

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
acmilan2 kaže...

Jel se zna mozda kad ce izaci za PC? Ja samo na PC-u igram FIFU pa ako mi netko moze odgovoriti. HVALA :)

 isto kad i za ps4 :D

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
15 godina
online
Re: FIFA 16
acmilan2 kaže...

Jel se zna mozda kad ce izaci za PC? Ja samo na PC-u igram FIFU pa ako mi netko moze odgovoriti. HVALA :)

 Čemu ti služi google, tvoj najbolji prijatelj? Odgovor ti da za manje od sekunde a ovdje odgovor nisi dobio niti za dva sata?

 

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=20890&game=FIFA%2016

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
jovial kaže...

pa dobro igraj ti fut il sta oces, ali da odigramo neku prijateljsku utakmicu sa pravim nogometom. kontam da igras nogomet i ne abjuzas igru, takve je igrace tesko naci.

Igrao sam protiv nekog lika neki dan i poslije tekme sam bio sav mokar. Dobio sam ga 4-1 jednostavnim brzim dodavanjima pa lopta u prazan prostor. Vidim da se tu ne snalazi i samo to forsam. Vjerojatno je mislio da abjuzam igru. S druge strane lik je imao lijepu momčad, tots francuze. Lik cijelu tekmu s tots payetom radi piruete i cirkuske atrakcije. Nema suradnje s ostalim igračima. Ostali igrači mu služe samo da bi dodali loptu payetu. Izmorio me s tim neprestanim piruatama i ostalim  bedastoćama, no uspio sam izdržati to silovanje jednog igrača cijelu tekmu.

Pogledam poslije tekme statse i vidim da je payet imao 59 pokušaja driblinga. Svi ostali igrači zajedno mu nisu imali 10. Za mene je to abjuzanje igre. E sada, što je za tebe abjuzanje igre? Skužio sam da je to uvijek ono što drugome igraču ne odgovara... mrzim iz dna duše skillere koji cijelu tekmu ne naprave dva dodavanja već samo siluju jednog igrača dok ne prođe kroz mene i zabije gol.. vidim da škvadra na netu traži smanjenje utjecaja skilla na igru. Mislim da to ne bi bilo loše jer ovo nema smisla. Meni to nije nogomet i najrađe bi izašao iz igre kad naletim na takvog pacijenta..

 

Ima lijepih igrača koji koriste skill da bi stvorili višak ili se oslobodili igrača ali u igri mu sudjeluje svih 11 igrača i to mi onda ne smeta ali ovo jurcanje cijelu tekmu za jednim igračem koji na silu hoće proći kroz mog igrača, to me ubija..

Tako, pojasni mi što misliš pod abjuzati igru? Ja ti imam godina pa nisam u tijeku....

 ja sam isto matori, al potrudit cu se da prevedem abjuzanje kako ga ja shvacam. dakle, meni je abjuzanje sve sta nije tipicno za nogomet. u to moze spadati:

- iskoristavanje nedostataka igre, recimo kad govance krene u napad odmah nakon početka tekme, naguravanje cijele momcadi na gol liniju prije izvođenja kornera, napucavanje dugih lopti prema brzim igracima u napadu citavu utakmicu (ovo je inace legitiman nacin igranja i normalno to ne bi smatrao abjuzanjem, ali u FIFI su obrambeni igraci nereaktivni u tim situacijama, a assisted passing ima neobičnu naviku da loptu svaki put pošalje gotovo idealno do napadača)...

- forsiranje poteza i igranja igre na načine koji nisu karakteristični za nogomet, dakle forsiranje jednog igraca (payetov sindrom :D), glupiranje s driblinzima, beskonačna dodavanja u obrani (ovo je isto legitimno u nogometu, ali tu utakmica traje 90 minuta, a ne sedam), izlazenje iz igre nakon nepovoljnog rezultata... 

 

eto, nadam se da sam pojasnio, ali ukratko, abjuzanje je sve što ne liči na nogomet kakav je u stvarnosti. usput, jel iko ikada dobio nazad loptu nakon što je izbaci u aut kada se protivniku ozlijedi igrač??? ja nikad, doduse prestao sam igrat zadnju fifu prije 4 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 0:02 (jovial).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

 

@hanteed

jbg, PC.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2015 13:11 (jovial).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Veoma nisko haha..

Auu Auu
Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
drakula789 kaže...

Veoma nisko haha..

 nidje veze sa vezom,city je u trecoj ligi 1998/99 imao prosjek 37 000 navijaca po utakmici a tad se igralo na legendarnom maine roadu 

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...
drakula789 kaže...

Veoma nisko haha..

 nidje veze sa vezom,city je u trecoj ligi 1998/99 imao prosjek 37 000 navijaca po utakmici a tad se igralo na legendarnom maine roadu 

 Pa da,sva sreca imaju promocije 1 kupis 1 gratis ulaznice jer ne mogu popunit tribine

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

ne znam odakle ti ove fotke niti kako i kada su snimljene... ova zadnja npr. uopce nije city nego blackburn rovers... uglavnom, man city ima 97 postotnu posjecenost.

http://www.soccerstats.com/attendance.asp?league=england

 

osobno ne volim te bogate klubove, posebno ne sta rade u premiershipu ali fakti su takvi kakvi jesu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 4:39 (jovial).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

vise novca na trasnfere trose real i barca nego city,neymar,james,ilaramendi sjajni primjeri upropastavanja nogometa uostalom ovo je tema o fifi 16 a ne da gledam kako se balkanci koji nemaju blage veze svadaju o cityiju

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 9:35 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 16
Pa mojne sad ti krenut sa realom i barcom jer ces tek onda vidit sta su balkanci haha
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
KiCo77 kaže...
Pa mojne sad ti krenut sa realom i barcom jer ces tek onda vidit sta su balkanci haha

 hahahah,ugl drzimo se fife 16 a ne nogometa :D na forumu nema ultimativna tema za nogomet vec svaki klub svoju temu hehe

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
13 godina
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...
KiCo77 kaže...
Pa mojne sad ti krenut sa realom i barcom jer ces tek onda vidit sta su balkanci haha

 hahahah,ugl drzimo se fife 16 a ne nogometa :D na forumu nema ultimativna tema za nogomet vec svaki klub svoju temu hehe

 Imaš temu Sve o nogometu, ali nije pretjerano aktivna. Pojedinačne klupske su najaktivnije, s Barcelonom na vrhu ako ne griješim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Hexfire kaže...
hanteed kaže...
KiCo77 kaže...
Pa mojne sad ti krenut sa realom i barcom jer ces tek onda vidit sta su balkanci haha

 hahahah,ugl drzimo se fife 16 a ne nogometa :D na forumu nema ultimativna tema za nogomet vec svaki klub svoju temu hehe

 Imaš temu Sve o nogometu, ali nije pretjerano aktivna. Pojedinačne klupske su najaktivnije, s Barcelonom na vrhu ako ne griješim.

 Ma znam vidio sam,licencirana je poljska liga za 16ku sta kazete na to?

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
12 godina
offline
FIFA 16

Od viška glava ne boli :D Par zanimljivih klubova, Poljaci će se veselit.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ovo odlično zgleda.

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 17:47 (Tommy_123).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

slažem se :)

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Fifa 15-Feel the game

Fifa 16-Feel the same

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
4 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
drakula789 kaže...

Fifa 15-Feel the game

Fifa 16-Feel the same

 tako su se nalozili na 15ku kad ono sra*e uglavnom od mene pre order nece dobiti 

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 7:39 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

 Izgleda da si ti prvi prednaručio. Sada čekaju još četvoricu igrača pa da vide ima li uopće smisla izdavati igru na računalu. Ako vas skupe petoricu izdat će igru i skinuti ti određenu cifru s računa, ako ne nikome ništa... gledaj to s pozitivne strane, vas petorica i svi odmah u prvoj ligi...nema ispadanja, nema živciranja...

12 godina
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

 Ja znam da cemo ovdje i dalje svi opet kupit FIFAu, jer koliko je u banani, toliko je PES 7 puta vise u banani. Ali da ides napraviti preorder u 7mj nema hebenog smisla. Indija, Meksiko, Brazil... uletit ce neki 30% popust 100% na jednu od verzija to je sigurno ko dan. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...
genius_ kaže...

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

 Ja znam da cemo ovdje i dalje svi opet kupit FIFAu, jer koliko je u banani, toliko je PES 7 puta vise u banani. Ali da ides napraviti preorder u 7mj nema hebenog smisla. Indija, Meksiko, Brazil... uletit ce neki 30% popust 100% na jednu od verzija to je sigurno ko dan. 

 Vidis da je covjek uzeo za džabe

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
online
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...

 Ja znam da cemo ovdje i dalje svi opet kupit FIFAu, jer koliko je u banani, toliko je PES 7 puta vise u banani. Ali da ides napraviti preorder u 7mj nema hebenog smisla. Indija, Meksiko, Brazil... uletit ce neki 30% popust 100% na jednu od verzija to je sigurno ko dan. 

 čovjek je dobrostojeći i parsto kuna u životu mu ništa ne znači.. treba to poštivati a ne prigovarati mu...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...
drakula789 kaže...

Fifa 15-Feel the game

Fifa 16-Feel the same

 tako su se nalozili na 15ku kad ono sra*e uglavnom od mene pre order nece dobiti 

 Ne da neću raditi preorder, nego neću ni razmišlajti kupiti do 2.-3. mjeseca 2016., dok se ne slegnu dojmovi. FIFA 15 nisam upalio već ima 3 mjeseca sigurno. Dobio sam na kilaži, kosa mi je gušća, čak mi i nokti rastu ponovo.

12 godina
offline
FIFA 16

Ak se kupuje, kupuje se za 9.-12.mj. primarno. Taj dio mi je najzanimljiviji, a 2. i 3. mjesec uglavnom prespavam sta se tice fife (govorim za sebe, ne mora bit tako kod svih)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 16

Mislim da će ovo biti prva godina da neću kupiti nikakav nogomet za računalo. FIFA je izgubila svaki smisao na računalu. Malo igrača, market nikakav, sama igra meni vidno lošija nego na konzolama. Dovoljno da sljedeću sezonu pikam samo fifu na PS4. Tko ostane na računalu želim mu sreću, bolju igru i veći market...

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice