FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 513.699
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

mogućnosti kako ćeš popiti gol. No opet kako je netko rekao. Igrati i samo igrati te gledati gdje si griješio i probati to ispraviti. No problem je ako ne vidiš gdje griješiš. Znam da je u žaru tekme teško uvijek ostati skoncentriran. Ja u 90% situacija vidim kada ću popiti gol i znam da sam pogriješio. I opet sljedeću tekmu popijem sličan gol. Neki put te igra ponese i teško je ostati skoncentriran. Ima dana kada mi je sve na visokom nivou a ima dana kada greške radim u serijama...

 Tacno u zaru borbe se grijesi !Ako je cilj zabava onda ima mjesta opustanjima i greskama .Ako je cilj sto niza div onda muke !

 

Evo ,igram skoro iskljucivo sa Juve 41212(2)

koja je postava bolja ?Koja custom taktika.Eto nesto konkretno !

 

Sa ovim timom dodjem ladno do 5. div. i odmah ispadnem nazad u 6.

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:09 (mackocicko2004).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Oče neko tekmu? Origin na PM.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:03 (el pistlero123).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
Shivi kaže...

 Nisam isao u dublju analizu kad si jos ne zna ni formaciju odabrat, a da mu netko drugi ne kaze... Prvo nek ovo osnovno sam napravi, nek si nade formaciju i nek odigra desetak tekmi pa neka kaze sta ga pati... Naravno dobivat ce glupe golove koje je mogao sprijecit, ali jednostavno te ponese. Znate i sami onaj osjecaj kad se lik dodaje oko centra, igrac vam ispadne i znate da cete dobit gol

 

Ne znam zasto radi toliku studiju oko igrice cija je svrha zabava... Ja osobno znam cesto mijenjat stil jer mi nekad ta rutina zna dosadit, dosadno mi igrat sa jednom formacijom i taktikom... Cak sam znao igrat na "tri dodira", znaci svaki igrac maksimalno tri dodira pa dodaje ili puca. Bila je komedija ali jbg, zabavio sam se unatoc tome sta sam gubio haha

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
movie kaže...
Shivi kaže...

 Nisam isao u dublju analizu kad si jos ne zna ni formaciju odabrat, a da mu netko drugi ne kaze... Prvo nek ovo osnovno sam napravi, nek si nade formaciju i nek odigra desetak tekmi pa neka kaze sta ga pati... Naravno dobivat ce glupe golove koje je mogao sprijecit, ali jednostavno te ponese. Znate i sami onaj osjecaj kad se lik dodaje oko centra, igrac vam ispadne i znate da cete dobit gol

 

Ne znam zasto radi toliku studiju oko igrice cija je svrha zabava... Ja osobno znam cesto mijenjat stil jer mi nekad ta rutina zna dosadit, dosadno mi igrat sa jednom formacijom i taktikom... Cak sam znao igrat na "tri dodira", znaci svaki igrac maksimalno tri dodira pa dodaje ili puca. Bila je komedija ali jbg, zabavio sam se unatoc tome sta sam gubio haha

 Kazem stoti put kako god da igram 5-6 . se vrtim,nize ne ide !U 6, mi je najbolje realno ! :)

Opusteno 10 bodova za opstanak i pimplam se ......

Samo sto je to posle god . intenzivnog igranja lose ,objektivno da bar mogu opstati u 3 div . to bi bilo vec nesto !

Nikad ne letim sa 2 igraca na protivnika,udvajam samo malo po boku ili kad hoce da suta !Pustam protivnika da igra svoju igru a to me kosta ...

 

Hajde jos da sebe i shvatim ja sam mator za bilo kakve igre a za fifu posebno ali ni ova djece iz komsiluka nisu bolja !?To me i cudi najvise .

Mlad brz mozak trebao bi da razmislja uspjesnije ali tek oni nemaju pojma a svaki dan igraju !

 

 

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:27 (mackocicko2004).
10 godina
offline
FIFA 16

da umjesto morate stavis dybalu u napad,ja kad igram sa dva napadaca uvijek volim imat jednog jakog,visokog napadaca koji zna igrat glavom i ima dobru zavrsnicu a drugog napadaca koji je brz ima dobru tehniki i sut 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
The_K kaže...

da umjesto morate stavis dybalu u napad,ja kad igram sa dva napadaca uvijek volim imat jednog jakog,visokog napadaca koji zna igrat glavom i ima dobru zavrsnicu a drugog napadaca koji je brz ima dobru tehniki i sut 

 ok,koga da ostavim Khediru ili Asamoaha ?Koji custom da stavim?CDM ostavim nazad,napadace get behind,stay central ,ostalo ne diram !

 

Jednostavno volim ovu formaciju ! Da je dobra ili ne  nije mi bitno !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:31 (mackocicko2004).
15 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

 ok,koga da ostavim Khediru ili Asamoaha ?Koji custom da stavim?

Kako koga? Jedan krilo drugi zadnji vezni? Jedan s drugim nemaju veze. Khedira ti je idealan za zadnjeg veznog. Visok, jak, W/R idealan za tu poziciju. CM-ovi su ti leteći zbog W/R ali daj im u intsrukcijama da se vraćaju nazad pri protivničkom napadu pa ne bi trebalo biti problema. Dobro ti čovjek kaže u igri s dva napadača trebao bi imati jednog brzog tehničara i jednog jakog bizona s dobom skok igrom. Mandžo je idealan. Dybalu stavi na desnu stranu s obzirom da je ljevak zbog ulaska na prvu stativu i šuta po golu. Bar ja tako stavljam napadača. Ostalo nemaš kaj mijenjati osim dodati instrukcije po pozicijama ovisno o stilu igre... Inače meni je u talijanskoj momčadi Parolo bio neizostavan na poziciji CM. Slobodno ga probaj jer je gotovo besplatan...

Moji talijani...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:49 (movie).
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
The_K kaže...

da umjesto morate stavis dybalu u napad,ja kad igram sa dva napadaca uvijek volim imat jednog jakog,visokog napadaca koji zna igrat glavom i ima dobru zavrsnicu a drugog napadaca koji je brz ima dobru tehniki i sut 

 ok,koga da ostavim Khediru ili Asamoaha ?Koji custom da stavim?CDM ostavim nazad,napadace get behind,stay central ,ostalo ne diram !

 

Jednostavno volim ovu formaciju ! Da je dobra ili ne  nije mi bitno !

 Mandzu mozes stay central, a dybalu stavi umjesto morate i njega drift wide, pogbi free role, cm stavis da ostaju na poziciji, a jednog od njih da ide naprijed, cdm da ostaje iza, a bocne na overlap... to je ovak nabrzaka nest iz glave... ako ti nesto ne pase lako promjenis i probas par tekmi...

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

 ok,koga da ostavim Khediru ili Asamoaha ?Koji custom da stavim?

Kako koga? Jedan krilo drugi zadnji vezni? Jedan s drugim nemaju veze. Khedira ti je idealan za zadnjeg veznog. Visok, jak, W/R idealan za tu poziciju. CM-ovi su ti leteći zbog W/R ali daj im u intsrukcijama da se vraćaju nazad pri protivničkom napadu pa ne bi trebalo biti problema. Dobro ti čovjek kaže u igri s dva napadača trebao bi imati jednog brzog tehničara i jednog jakog bizona s dobom skok igrom. Mandžo je idealan. Dybalu stavi na desnu stranu s obzirom da je ljevak zbog ulaska na prvu stativu i šuta po golu. Bar ja tako stavljam napadača. Ostalo nemaš kaj mijenjati osim dodati instrukcije po pozicijama ovisno o stilu igre... Inače meni je u talijanskoj momčadi Parolo bio neizostavan na poziciji CM. Slobodno ga probaj jer je gotovo besplatan...

 Ok,Mandzo ostaje obavezno,Asamoaha sam mislio ubaciti zbog brzine i boljeg suta od Khedire ,MArchisio moze da igra CDM ,ima solidan def, ili se varam ?

Obicno igram sa Khedirom na CDM ali sam milsio da probam ovu drugu kombinaciju sa Asamoahom posto i on ima dobar def.a bolji sut od Khedire i brzi je  Dybalu nisam namjerno ubacivao da pokusam da

ucim igrati sa sporijim napadacima !I sve sljaka do 5 div i onda debakl ! Nazad u 6. i tako u krug ! hahahhahaah

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:45 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...
The_K kaže...

da umjesto morate stavis dybalu u napad,ja kad igram sa dva napadaca uvijek volim imat jednog jakog,visokog napadaca koji zna igrat glavom i ima dobru zavrsnicu a drugog napadaca koji je brz ima dobru tehniki i sut 

 ok,koga da ostavim Khediru ili Asamoaha ?Koji custom da stavim?CDM ostavim nazad,napadace get behind,stay central ,ostalo ne diram !

 

Jednostavno volim ovu formaciju ! Da je dobra ili ne  nije mi bitno !

 Mandzu mozes stay central, a dybalu stavi umjesto morate i njega drift wide, pogbi free role, cm stavis da ostaju na poziciji, a jednog od njih da ide naprijed, cdm da ostaje iza, a bocne na overlap... to je ovak nabrzaka nest iz glave... ako ti nesto ne pase lako promjenis i probas par tekmi...

 Sta znaci to overlap?Mislim preklapanje ali sta to konkretno znaci ?

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 12:04 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...

 ok,koga da ostavim Khediru ili Asamoaha ?Koji custom da stavim?

Kako koga? Jedan krilo drugi zadnji vezni? Jedan s drugim nemaju veze. Khedira ti je idealan za zadnjeg veznog. Visok, jak, W/R idealan za tu poziciju. CM-ovi su ti leteći zbog W/R ali daj im u intsrukcijama da se vraćaju nazad pri protivničkom napadu pa ne bi trebalo biti problema. Dobro ti čovjek kaže u igri s dva napadača trebao bi imati jednog brzog tehničara i jednog jakog bizona s dobom skok igrom. Mandžo je idealan. Dybalu stavi na desnu stranu s obzirom da je ljevak zbog ulaska na prvu stativu i šuta po golu. Bar ja tako stavljam napadača. Ostalo nemaš kaj mijenjati osim dodati instrukcije po pozicijama ovisno o stilu igre... Inače meni je u talijanskoj momčadi Parolo bio neizostavan na poziciji CM. Slobodno ga probaj jer je gotovo besplatan...

Moji talijani...

 Znam da je Asamoah krilo ,to mozda ima veze u FUT-u ali ovde ?!Ljudi Pereyru stavljaju na LB ?!Nista vracam Khediru na CDM ,ostalo cu da podesim kako ste rekli pa cu da probam

posle posla kako sljaka !

Da rezimiramo,

Madzo stay central,Dybala wide ,CDM nazad ,krila overlap ,CM jedan default  ,drugi go forward. !

Jos nesto ,da li da drzim na atacking ili na def. ili na normal ?

 

Ono kad prolazim kroz lika kao vreo noz kroz puter dodje mi da placem ,tako je Movie mene guzio bez truneke kajanja u fifa 15 !jbg ja sam saosjecajan.

 

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 12:21 (mackocicko2004).
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...
The_K kaže...

 Sta znaci to overlap?Mislim preklapanje ali sta to konkretno znaci ?

 Znaci ti da bocni idu naprijed, preklapaju se sa krilima  to koristis ako hoces duplirat krila u napadu ili ako igras bez istih, a zelis nekoga na krilu da moze centrirat ili odvuc igraca i slicno...

 

kreni igrat na balanced... nakon nekog vremena ako mislis da ti manjka igraca u zavrsnici prebaci na attack...

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Movie ajde ... u skokovima od mene. Ponasas se sada kao neki balavac i vise nisi zanimljiv. Ja sam drugom decku samo rekao za tu kravatu i znak kad je tek sastavio ekipu jer ga je zanimalo sto i kako. A nikakvog govora nije bilo da ucim nekoga kako se igra vec sto znace ti znakovi. Nauci se malo citati i ne prozivati nekoga, tj mene bez razloga. Tu pises toliko postova jer ocito imas previse vremena. Ako tako dobro stojis sa vremenom, sto sam ne budes covjek i sve mu objasnis i budes lijek ili otrov za citere... Ponavljam, prepiranje me ne zanima. Ako ne kozemo jedni drigima pomoci onda ne trebamo ovdje ni komunicirati. Prvo pocevsi od mene pa na dalje. Jbg znam da ovdje ima diplomiranih znalaca, ali spustite malo loptu na zemlju.
 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...
Shivi kaže...
mackocicko2004 kaže...
The_K kaže...

 Sta znaci to overlap?Mislim preklapanje ali sta to konkretno znaci ?

 Znaci ti da bocni idu naprijed, preklapaju se sa krilima  to koristis ako hoces duplirat krila u napadu ili ako igras bez istih, a zelis nekoga na krilu da moze centrirat ili odvuc igraca i slicno...

 

kreni igrat na balanced... nakon nekog vremena ako mislis da ti manjka igraca u zavrsnici prebaci na attack...

 E to care ,sad cu da navalim !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
11 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 

 

 

Hello,

Product Name: EA Account

We have received your most recent correspondence expressing concerns about the ban that has been applied on your account.

Whilst we appreciate the information that you have provided, following an in-depth investigation into your account and the complaint that you have made, unfortunately we must again advise that your account was actioned correctly in full compliance with our policies and procedures.

After reviewing your case, we can see that your account was banned due to a Chargeback against EA.

For further information on our policies and procedures please follow the link below: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/
Please also note that we do not provide any details regarding our internal procedures.

Due to the above we will not be removing the ban that has been applied to your account.

Thank you,

EA Terms of Service

 

 Nemas pojma koliko mi je drago.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Cofinho kaže...
mackocicko2004 kaže...

Banovali mi acc zato sto sam sa mog acc prebacio na drugi 20 000 coinsa ! Majku im jebem lopovsku !

 

 

 

Hello,

Product Name: EA Account

We have received your most recent correspondence expressing concerns about the ban that has been applied on your account.

Whilst we appreciate the information that you have provided, following an in-depth investigation into your account and the complaint that you have made, unfortunately we must again advise that your account was actioned correctly in full compliance with our policies and procedures.

After reviewing your case, we can see that your account was banned due to a Chargeback against EA.

For further information on our policies and procedures please follow the link below: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/
Please also note that we do not provide any details regarding our internal procedures.

Due to the above we will not be removing the ban that has been applied to your account.

Thank you,

EA Terms of Service

 

 Nemas pojma koliko mi je drago.

 4e e jesi zluradan ! jbg druze ,nema smisla ! hahahahha

Vault ! :)

Mada,zao mi ,taman sam skrpio 2 non rare gold timcica za svoju dusu !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 13:23 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16
Da li vrijedi ovo sve 230 E?

Extra stanje PS4 koristen kuci ima par igara instalirano, sve ispravno dodje i kutija i svi kablovi ... EXTRA CIJENA 230 E
. GTA V + DRIVECLUB + PES 2016 MY CLUB (digitalne verzije)
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Da li vrijedi ovo sve 230 E?

Extra stanje PS4 koristen kuci ima par igara instalirano, sve ispravno dodje i kutija i svi kablovi ... EXTRA CIJENA 230 E
. GTA V + DRIVECLUB + PES 2016 MY CLUB (digitalne verzije)

 Extra stanje se zna pretvoriti u extra shranje... imaš na PS4 temi lik je kupio jedan takav pa plače već jedno dva tjedna, te ne radi ovo, te se čuje ono i tako... osobno, nikada ne bih kupovao polovnu konzolu..

8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Da li vrijedi ovo sve 230 E?

Extra stanje PS4 koristen kuci ima par igara instalirano, sve ispravno dodje i kutija i svi kablovi ... EXTRA CIJENA 230 E
. GTA V + DRIVECLUB + PES 2016 MY CLUB (digitalne verzije)

 Ja sam bio pre 5 godina kupio xbox 360 poloan u ekstra stanju, sluzio me ekstra 3 godine  i posle sam ga prodao u istom stanju i nakon 3 godine igranja skoro povratio ulozene pare u njega, tako da ne mora znaciti da ako je polovno da je i lose, nemaju svi para za novo.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
mackocicko2004 kaže...
Da li vrijedi ovo sve 230 E?

Extra stanje PS4 koristen kuci ima par igara instalirano, sve ispravno dodje i kutija i svi kablovi ... EXTRA CIJENA 230 E
. GTA V + DRIVECLUB + PES 2016 MY CLUB (digitalne verzije)

 Ja sam bio pre 5 godina kupio xbox 360 polovan u ekstra stanju, sluzio me ekstra 3 godine  i posle sam ga prodao u istom stanju i nakon 3 godine igranja skoro povratio ulozene pare u njega, tako da ne mora znaciti da ako je polovno da je i lose, nemaju svi para za novo.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

Greška

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 18:26 (TactXmaster).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ono što bih preporučio Macku je da stavi bekove na "stay back", Dybalu stavi na "target man" a Mandzu na "get in behind". Praksirao sam tu formaciju kao i 4312 tako da ako nam se stilovi igre bar malo preklapaju, profitirat ćeš. Naravno na CDM svakako stay back.
Još ti preporučujem da probaš Man City u 41212(2), ja i frend već dugo igramo Co-op season s njima i ekipa je strašna u svakom pogledu. Wilfried Bony u kombinaciji sa Aguerom naprijed bog i batina.

PSN: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Rayz00 kaže...

Ono što bih preporučio Macku je da stavi bekove na "stay back", Dybalu stavi na "target man" a Mandzu na "get in behind". Praksirao sam tu formaciju kao i 4312 tako da ako nam se stilovi igre bar malo preklapaju, profitirat ćeš. Naravno na CDM svakako stay back.
Još ti preporučujem da probaš Man City u 41212(2), ja i frend već dugo igramo Co-op season s njima i ekipa je strašna u svakom pogledu. Wilfried Bony u kombinaciji sa Aguerom naprijed bog i batina.

 Obicno i ostavljam bekove nazad ! :)

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
10 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
movie kaže...

mogućnosti kako ćeš popiti gol. No opet kako je netko rekao. Igrati i samo igrati te gledati gdje si griješio i probati to ispraviti. No problem je ako ne vidiš gdje griješiš. Znam da je u žaru tekme teško uvijek ostati skoncentriran. Ja u 90% situacija vidim kada ću popiti gol i znam da sam pogriješio. I opet sljedeću tekmu popijem sličan gol. Neki put te igra ponese i teško je ostati skoncentriran. Ima dana kada mi je sve na visokom nivou a ima dana kada greške radim u serijama...

 Tacno u zaru borbe se grijesi !Ako je cilj zabava onda ima mjesta opustanjima i greskama .Ako je cilj sto niza div onda muke !

 

Evo ,igram skoro iskljucivo sa Juve 41212(2)

koja je postava bolja ?Koja custom taktika.Eto nesto konkretno !

 

Sa ovim timom dodjem ladno do 5. div. i odmah ispadnem nazad u 6.

 kako ti nije dosadno igrat sa tim timom, nimalo kreativnosti nemaš

 

za te koji naprave klub u ultimate teamu je mod izvan ultimate teama

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Del_Boy97 kaže...

 kako ti nije dosadno igrat sa tim timom, nimalo kreativnosti nemaš

 

za te koji naprave klub u ultimate teamu je mod izvan ultimate teama

 Ne kontam sta zelis da kazes ? :)

 Igram i FUT i Sezonu ,kazem sezonu obicno sa Juve !

Probacu i MC da vidim Aguera i Bony na djelu ! :)

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
ruya kaže...
mackocicko2004 kaže...
Da li vrijedi ovo sve 230 E?

Extra stanje PS4 koristen kuci ima par igara instalirano, sve ispravno dodje i kutija i svi kablovi ... EXTRA CIJENA 230 E
. GTA V + DRIVECLUB + PES 2016 MY CLUB (digitalne verzije)

 Ja sam bio pre 5 godina kupio xbox 360 polovan u ekstra stanju, sluzio me ekstra 3 godine  i posle sam ga prodao u istom stanju i nakon 3 godine igranja skoro povratio ulozene pare u njega, tako da ne mora znaciti da ako je polovno da je i lose, nemaju svi para za novo.

 

 Pa sad ne znam sta da ti kazem,Pes 16 mi ne treba GTA 5 ne igram ispade da bih kupio samo zbog fife .Sad kad izadje ps4 neo ici ce cijena za novi obicni ps4 dole

Inace ne volim d akupujem polovnu elektroniku ! :)

Doduse,kupio sam Samsung Note 3 polovan za 300 e prije 2 god i Bogu hvala radi kao sat ! :)

Bez tragova koristenja ! :)

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 7:16 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
mackocicko2004 kaže...
Da li vrijedi ovo sve 230 E?

Extra stanje PS4 koristen kuci ima par igara instalirano, sve ispravno dodje i kutija i svi kablovi ... EXTRA CIJENA 230 E
. GTA V + DRIVECLUB + PES 2016 MY CLUB (digitalne verzije)

 Extra stanje se zna pretvoriti u extra shranje... imaš na PS4 temi lik je kupio jedan takav pa plače već jedno dva tjedna, te ne radi ovo, te se čuje ono i tako... osobno, nikada ne bih kupovao polovnu konzolu..

 Potpisujem ! :)

Ne treba mi PS4 fifu svakako " tanko " igram.E sad kad bi konzola sama igrala za mene onda ......   :)

 

Kad izlazi PS4 Neo ?Ovaj PS4 500 GB je kod mene 650 km ili ti 330 e nov sa 1. god garancije !Opet kazem ne treba mi konzola

ali ko zna ako bude na " kerdit " negdje ?! :)

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 7:19 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
FIFA 16

Nasao sam ovaj timcic,ono,klasika, sad me zanima sta mislite o srednjem redu ?Jasno je da je teziste na passu igraca !
sad pitanje glasi koliko su ovi igraci dobri u odbrani posto im def , i phy nije bas neki !Fabregas ,Cazorla i Silva ? Em su spori em

su slabi !
Koliko je min def za CM poz. ?

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 13:22 (mackocicko2004).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 16

Ovaj fut na fifi je toliko debilno napravljen da nemam reci stvarno, danas u 3 diviziji krenuo od nule, skoncentrisan, smiren, da pokusam uci u visi rang, odigram 5 utakmica, svih 5 izgubim, ni jedan protivnik nije bolji bio, nego ja jednostavno nmg da postignem gol, u tih 5 utakmica 1 gol sam dao, 100 sansi i 1 na 1, stative, ali ne bih dao gol nema sanse, na kraju penal i izvodim sa runijem, napunim 2 bara, pogodim sredinu zelene one crtice i lik promasi citav gol, toliko je skriptovano da to nije humano, znaci bukvalno mi igra ne da da pobedim i verovatno ce me poslati u nizi rang za sad. Bas sam se razocarao u ovaj mod igre. Poruka za macka da se ne nervira jer nije sve u znanju i igri, za pobedu u UT prvenstveno treba igra da je na tvojoj strani i sreca i pobeda je zagarantovana. Ako ovo se sve bude ponavljalo i u fifi 17 mozda ce mi to biti poslednja fifa.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
ruya kaže...

Ovaj fut na fifi je toliko debilno napravljen da nemam reci stvarno, danas u 3 diviziji krenuo od nule, skoncentrisan, smiren, da pokusam uci u visi rang, odigram 5 utakmica, svih 5 izgubim, ni jedan protivnik nije bolji bio, nego ja jednostavno nmg da postignem gol, u tih 5 utakmica 1 gol sam dao, 100 sansi i 1 na 1, stative, ali ne bih dao gol nema sanse, na kraju penal i izvodim sa runijem, napunim 2 bara, pogodim sredinu zelene one crtice i lik promasi citav gol, toliko je skriptovano da to nije humano, znaci bukvalno mi igra ne da da pobedim i verovatno ce me poslati u nizi rang za sad. Bas sam se razocarao u ovaj mod igre. Poruka za macka da se ne nervira jer nije sve u znanju i igri, za pobedu u UT prvenstveno treba igra da je na tvojoj strani i sreca i pobeda je zagarantovana. Ako ovo se sve bude ponavljalo i u fifi 17 mozda ce mi to biti poslednja fifa.

Shvatio sam da se nema smisla živcirati. Igram s lošijim od sebe i to što kažeš, deset puta idem 1 na 1 i sve brani. Meni pukne s 30m po golu i uđe. Ja pucam i njegov golman odbija sve lopte u korner, on puca i moj golman odbija njemu na nogu za popravni. Za popisditi. Onda dođe druga tekma, lik bolji ali sada on ne može zabiti na prazan gol. Ja svaki put kada pređem centar zabijem gol. Zabio sam liku pet komada a on je trebao voditi dva razlike. Poisdio je pa si je nakon 5-1 počeo sam zabijati. Zabio si je par golova te pokušao ponovno igrati. Ja mu uzmem loptu, pređem centar, dva tri dodavanja i opet zabijem. Nakon toga je izašao iz igre. Ja stvarno više ne znam tko je tu bolji, lošiji, koji se vrag događa i zašto meni? Kakve smiješne golove primam, to je za ubiti se... uvijek neki čudan splet okolnosti, jednu tekmu na moju štetu, drugu na protivnikovu... no dođe dan kada te peh prati cijeli dan, u serijama, pa onda dan kada u serijama igraš briljantno. Luda kuća ova igra..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice