F.E.A.R. 3

poruka: 81
|
čitano: 15.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: F.E.A.R. 3 izlazi u ožujku
14 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Soul King mod

 

 

Ovaj narator je koma.

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Meni je važno da se postigne onaj osjećaj i atmosfera kao u FEARU 2,grafika nije toliko važna ako će bit dobra atmosferičnost i priča:)

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: F.E.A.R. 3
thesekiman kaže...

Soul King mod

 

ovo se čini fora!

14 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Contractions - Multiplayer Co-Op Mod

 

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Zaigrao sam fear i odmah na početku asm se scimao,ona mala djevojčica huh,igra je super,mada grafika i nije nešto ali da se prihvatiti.Atmosferičnost je u potpunosti pogođena,tako da čete ju igrati i igrati.Meni je super upravo prelazim,kasnije screensi. :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: F.E.A.R. 3 najavljen
Razor_Callahan kaže...

Kolko sam vidio u trailerima igra i nije baš nešta al vidit ćemo kad izađe nadam se da će bit dobra ko prvi dio.

 dali se to meni čini il će bit samo multiplayer mod???????

14 godina
offline
Re: F.E.A.R. 3 najavljen
smirnoff kaže...
Razor_Callahan kaže...

Kolko sam vidio u trailerima igra i nije baš nešta al vidit ćemo kad izađe nadam se da će bit dobra ko prvi dio.

 dali se to meni čini il će bit samo multiplayer mod???????

Ne. Imas i kampanju.

http://tridizajn.com/index.php
14 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Kakva je atmosfera u igri, u 1 mi je bila predobra, svaka scena gdje se nešt iznenada pojavi ja se stresem?

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 16:09 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
F.E.A.R. 3

Imam problem sa stutterom, a koliko vidim po drugim forumima, nisam jedini... Ima li i ovdje još netko takvih problema? Za sada nisam uspio pronaći rješenje. Nizak FPS nije uzrok, bez obzira na podešenja, stutter je prisutan.

3D dizajner
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Netko za COOP?

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Jel može neko uploudat save game za fear3?

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Igra je čist izbljuvak. Dok sam igrao prvi dio svakih 20 min. samo morao izlaziti na terasu da udahnem malo zraka i da se smirim. Za drugi dio su govorili da ćemo morati gaće svakih 15 min. ali na kraju se ispostavilo da je igra strašna poslije ponoći u mraku sa slušama na glavi. Malo mi je falilo da se zaje**m pa da je piknem na Steamu ali sva sreća skinuo sam pirata da je testiram. Ako planirate da je kupujete bolje nemojte.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3

Evo ga moj gameplay za ovu igru:

BTW Igra je odlicna, sigurno necete zazaliti ako je kupite!

 

 

Bacite koji like ako vam nije tesko...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:20 (nenadwolf).
12 godina
online
Re: F.E.A.R. 3

Prvi patch:

Issues addressed in this version:
* Stuttering and jerky movement at frame rates above 30 fps is fixed!
* Steam voice communication "push-to-talk" option is now fully supported.
* 4-player voice chat should no longer have audio drop-outs.
* A rare bug that would cause enemies to stop spawning in Contractions is now fixed.
* The game will now prefer Steam cloud storage over local file system storage.
* Network connection reliability has been improved.
* Support for wider than 16x9 aspect ratio displays has been added to support users with non-standard display devices and spanned multi-monitor displays like AMD Eyefinity and NVIDIA Surround.
* An "options.cfg" file has been added to the F.E.A.R. 3 install directory for advanced user customization and troubleshooting. Included in this file are options to extend the FOV on narrow aspect ratio displays, reduce or remove motion blur, and to override driver-default settings for full-screen refresh rate, overscan, letterboxing, etc.

Sve što sam napisao je moje osobno mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Zakona Republike Hrvatske koje jamči slobodu izražavanja misli i osjećaja.
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

moji kratki dojmovi,nisam nimalo impresioniran,vise mi vuce na ''fail'' ovo malo kaj sam odigral kampanje..

igral sam sve fear nastavke i fan sam te igre ,očekival sam više,,grafika klasika nis bolja no dobro .vise mi znaci igrivost i napetost u igri kao i do sada u prijašnjim nastavcima ,, neznam ,mislim da ce se i stari fear-ovci sloziti sa tim,bar u nekim segmentima 'ak niš',brišem s harda enivej

 

to je moje mišljenje i kratki dojmovi,tko voli nek izvoli ,očekival sam puno više od igre..

Live to win!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3

ja nisam igrao prva dva dijela, ovaj mi se učinio ok pa sam ga skinuo i instalirao.... i sad.... pošto nisam igrao prva dva, malo mi je sve to nejasno, priča, radnja, ko tu kog gdje zašto i kako..... e sad, prva dva poglavlja trojke su sranje, dosadno, sve na istu foru, ni jednom nisam poginuo, to mi se nije dogodilo nikad u bilo kojoj igrici, a igrao sam na normalnom, srednjem lvl... kasnije to već bude malo bolje i vuče te da igraš, međutim i dalje mi se ne čini da je nešto extra.... kaj je najgore, mislio sam da će igrica biti strašna, a ono niš posebno, tu i tamo se fino ukenjaš, pretežno zbog muzike, koju su dobro složili...

 

kad sam igrao dead space tjednima nisam mogao spavati.... ovo je za malu djecu :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 22:28 (gudeljenator).
15 godina
protjeran
offline
F.E.A.R. 3

Odigrao nesto malo ocijena za sada 5/10 :(

Ocekivanja su mi velika radi John Carpentera :)

Ali kako za sada stvari stoje nije bas nesto da vuce

na dobro.Nazalost i ja ocekujem vise od igre.Mozda

mi se ocijena popravi kada udjem malo dublje u svijet FEAR-a.

born to be gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
F.E.A.R. 3

Samo mi recite da li je singleplay težak? Ja sam stariji čovjek i moji živci više nisu kao prije...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
F.E.A.R. 3

Nije ,a i nema onoliku dozu horora ko prijasnji nastavci.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
F.E.A.R. 3

ok,onda bih mogao provati s obzirom da sam odigrao prva dva dijela. Drugi mi je bio teži...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
Haf932 kaže...

Nije ,a i nema onoliku dozu horora ko prijasnji nastavci.

mah igra napravljena za ''malu dječicu'' sfušano bezvze..,jedino me glazba privlači i horor scene...ostalo big FAIL naspram prijasnjih nastavaka

Live to win!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 10:05 (BuhaBT).
16 godina
offline
Re: F.E.A.R. 3
Whatever kaže...

Ovaj dio je za gusare s weba, a "pravi" fear 3+ će izaći za kojih mjesec dana i biti će težak 40 GB.

WTF?!? {#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: F.E.A.R. 3
Whatever kaže...

Ovaj dio je za gusare s weba, a "pravi" fear 3+ će izaći za kojih mjesec dana i biti će težak 40 GB.

Daj link odkud ti to.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
F.E.A.R. 3

Koji su igrali, dal ste primjetili da dok se micete slika nekako trepteri, bas iritira za oci , je itko primjetio to?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 13:37 (Encyanix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
Praetorian1 kaže...

Kakva je atmosfera u igri, u 1 mi je bila predobra, svaka scena gdje se nešt iznenada pojavi ja se stresem?

Nije toliko atmosferična kao prvi dio, meni je iskreno bila monotona većinu vremena.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

evo sad sam zgotovio s igricom, najbolji dio mi je onaj film što ide na kraju, ostalo sve je fail, nije big, ali je fail... brzo ju prođeš, monotoniju razbijaju dijelovi koje prolaziš robotom, izbor oružja nije velik, a neprijatelji nisu baš pametni, idu gore dole iza zida npr i sam se skempaš i poskidaš ih snajperom... očekivao sam više...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
gudeljenator kaže...

evo sad sam zgotovio s igricom, najbolji dio mi je onaj film što ide na kraju, ostalo sve je fail, nije big, ali je fail... brzo ju prođeš, monotoniju razbijaju dijelovi koje prolaziš robotom, izbor oružja nije velik, a neprijatelji nisu baš pametni, idu gore dole iza zida npr i sam se skempaš i poskidaš ih snajperom... očekivao sam više...

Ma neprijatelji su još koliko toliko ok, flankaju, skrivaju se i sve to skupa, nije neka zavidna inteligencija, no nije ni za baciti, usporedi ih sa tupinama iz DNF recimo, on mi je najsvježiji trenutno.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
protjeran
offline
F.E.A.R. 3

prvi F.E.A.R. je bio ispred svog vremena po pitanju AI a i dan danas je u samom vrhu i gotovo bez konkurencije

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
F.E.A.R. 3

pa *ebemu jel vi to izaberete najlakši mod kad kažete da niste nijednom poginuli...i kad prođete pol igre za jedno popodne..

*ebo takvo igranje...

trebali bi u takvim FPS igrama izbaciti najlakši mod pa imat samo veteran i expert.

 

mene su na samom početku igre (u onim hodnicim) stražari ubili bar 10tak puta...i nisam izgubio volju niti prebacio na lakši mod niti koristio chetove...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 13:27 (cassini).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

F**king run u stvarnom životu :D

 

 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: F.E.A.R. 3 izlazi u ožujku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice