F.E.A.R. 3

poruka: 81
|
čitano: 15.319
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: F.E.A.R. 3 izlazi u ožujku
15 godina
protjeran
offline
F.E.A.R. 3

Ugl,drzim se svoje ocijene u pocetku.

5/10.Stvarno su ga zas**li.

Vec vidim na vidiku 4-ti dio.

born to be gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Yahtzeeova reca, samo co-op pohvalio i to je to.

Link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

eee igram fear3 n a kompu i zanima jer moguce igrat ovu igricu third person i kai tream stisnut za to... ili je samo fps..

jer frend mi je nakj prico kao da moze izac iz ijela neki duh il nes kad vidi curuicu neku... pa je onda third person...

hvala i sry na glupom pitanju !!!

: D

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
F.E.A.R. 3

Ja sam dosta daleko dosao i do sada sam igrao samo kao FPS , al sumnjam da poslje igras ko third person shooter .

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
F.E.A.R. 3

ma kakav 3rd person...FPS je uvijek bolji. bolje procijeniš položaj neprtijatelja, bolje pucaš, skačeš,  bolji osjećaj same igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

oce neko da bacimo co-op??

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Evo i ja igram F.3.A.R. I nisam pretjerano odusevljen. Igra kao FPS moze proci, ali imajuci u obziru da je F.E.A.R. i da se radi o horor igri, onda ne. Presao sam za sad cini mi se 7 ili 8 onih intervala tj. misija i do sada nisam vidio niti jedne jedine scene koja je onako upecatljiva i strasna. Znaci kao horor igra je fail, bar za sada posto je nisam presao, ali s obzirom da sam dobar dio odigrao, mislim da nece biti nista bolja po tom pitanju. Tako da ako vam je do atmosfere kao sto je bila u F.E.A.R. ili bar kao u drugom dijelu onda je ne bih preporucio. Kao FPS svakako preporucujem, u tome segmetu bih se usudio reci da je igra zanimljiva.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Igram igru i zadovoljan sam, kao horor nije nešto, ali mi je izvrstan kao FPS. Jedno pitanje, na onoj slici u glavnom izborniku, koji je Paxton Fettel a koji Point Man?

I još jedna stvar koju mejkerima ne mogu oprostiti, sačmarica je sranje u usporedbi s nivoom zabave koju je pružala u prvom F.E.A.R.-u. Kao close-combat oružje, dupli uziji su puno bolji izbor. Double the gun, double the fun!

~
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 13:11 (Proz0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
Proz0r kaže...

Igram igru i zadovoljan sam, kao horor nije nešto, ali mi je izvrstan kao FPS. Jedno pitanje, na onoj slici u glavnom izborniku, koji je Paxton Fettel a koji Point Man?

  Fettel ti je brat kojeg ubiješ na kraju igre,a ti si point man.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3

Ma ne to, znam to, nego u glavnom izborniku u onoj sobi gdje jedan sjedi i gleda TV ili nešto drugo, a drugi crta po zidu, koji je Fettel a koji Point Man od njih dvojice?

~
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
Proz0r kaže...

Ma ne to, znam to, nego u glavnom izborniku u onoj sobi gdje jedan sjedi i gleda TV ili nešto drugo, a drugi crta po zidu, koji je Fettel a koji Point Man od njih dvojice?

Fettel je onaj kojeg stalno odvode, a Point Man je onaj što divani okolo, Fettel također crta po zidovima.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
thuglife kaže...
Proz0r kaže...

Ma ne to, znam to, nego u glavnom izborniku u onoj sobi gdje jedan sjedi i gleda TV ili nešto drugo, a drugi crta po zidu, koji je Fettel a koji Point Man od njih dvojice?

Fettel je onaj kojeg stalno odvode, a Point Man je onaj što divani okolo, Fettel također crta po zidovima.

  Iakreno da ti kažem igra je dosta loša,nema atmosfere,napucavanje,ništa.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

I još jedno pitanje, koji je stariji od njih dvojice? Koji je "prvi", a koji "drugi", odnosno koji je Harlanov "omiljen"?

~
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 14:09 (Proz0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
Proz0r kaže...

I još jedno pitanje, koji je stariji od njih dvojice? Koji je "prvi", a koji "drugi", odnosno koji je Harlanov "omiljen"?

Point Man je stariji, Fettel je mlađi, drugim klonirani Almin sin, Harlan se smatra njihovim djedom, on je omogućio njihovo stvaranje na neki način.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3

Na velik način i je njihov otac, koliko znam on je donor sperme za projekt Origin. I zar nije Fettel drugi sin, a ne klon?

~
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Sva tri se gledaju kao klonirani sinovi, što se tiče Harlana, on je Almin otac, ne otac njene djece.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

da ne otvaram temu, ne želi mi se pokrenuti igra tj. kad kliknem na ikonu pojavi se na sredini ekrana sličica na kojoj piše f3ar i u kutu ver:00.20.1035 - Jun 17 2011, tao je 10 sekundi i nestane ta sličica i nestane f3ar iz procesa

Пролетарии всех стран, соединяйтесь!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 17:20 (Diplomirani pješak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

zna ko ovo gore ?

Пролетарии всех стран, соединяйтесь!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F.E.A.R. 3

Ako je priat, probaj novi crack i instaliraj novi direct x pa pokušaj.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
F.E.A.R. 3

ljudi jel zna tko ima li kakav "quick save" napravljen - bez toga mi je igra totalno neigriva na srednje teškom nivou.

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: F.E.A.R. 3
Volvox kaže...

Mi može netko u pp ili tu napisat kako sa crackanom verzijom feara 3 igrat coop sa prijateljem. hvala!

BUMP!

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: F.E.A.R. 3 izlazi u ožujku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice