Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 862.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
10 godina
offline
Far Cry 3

Ako hocete dodajte me na Uplay-u da mozemo igrat co-op ili multiplayer skupa. Korisnicko ime mi je filip.polic . Pozdrav :D

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Pozdrav,moye li mi neko reci zasto mi nekad u igri loading traje predugo,a bez problema mogu igrat na high.Jucer mi je sve uredu bilo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Gamingfan kaže...

Pozdrav,moye li mi neko reci zasto mi nekad u igri loading traje predugo,a bez problema mogu igrat na high.Jucer mi je sve uredu bilo.

to se i meni znalo desiti... probaj si očistiti komp sa CCleaner-om i onda defragmentiraj...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Moze li se to drugacije i jednostavnije rijesiti,mozda neki patch ili instalacija directx ili vcredista,posto sam to nasao na netu,ali interesantno je to sto je to samo kod ove igre problem.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Gamingfan kaže...

Moze li se to drugacije i jednostavnije rijesiti,mozda neki patch ili instalacija directx ili vcredista,posto sam to nasao na netu,ali interesantno je to sto je to samo kod ove igre problem.

a kud ćeš jednostavnije od toga što sam ti napisao... ionako te 2 stvari trebaš redovno obavljati da ti komp optimalno radi...

(al slobodno probaj i patch staviti)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
13 godina
offline
Far Cry 3

Preašo sam igru, rame uz rame s Metro LL i skidam kapu..Nego reci te mi dali je vrjedno igranja FC2 ili FC1 i koliko dugo traje gameplay?

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

FC 1 svakako, meni jedna od najboljih FPS igara. FC 2 mi je bio dosadan poslje polovice, najviše zbog stalnih respawnova neprijatelja na križanjima cesta, umjetno odugovlači igru {#}

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

FC 1 je bezveze jer te neprijatelji nanjuše gdje god se skrivao što nekako ubija čar onih velikih prostora. FC 2 je dosta dobar te osobno zanimljiviji od trojke, no to nije najpopularnije mišljenje čisto da znaš. Stalni respawni meni nisu bili problem jer su oružja zabavna i barem ima akcije stalno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2014 10:33 (Lopoc).
Moj PC  
2 15 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
stickman1 kaže...

FC 1 svakako, meni jedna od najboljih FPS igara. FC 2 mi je bio dosadan poslje polovice, najviše zbog stalnih respawnova neprijatelja na križanjima cesta, umjetno odugovlači igru {#}

budem probao FC2 onda, samo neznam dali če mi ti respawni iči na živce jer ih inače mrzim.. :PP

Strm
13 godina
offline
Re: Far Cry 3

ići će ti na živce. u onom sam okolišu i više uživao nego u fc3, ali igru nisam nikada završio koliko odbojna i dosadna postane što se više bliži kraj

11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Odigraj jedinicu i nećeš požaliti {#}

Dvojku ako baš imaš viška vremena.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3
Strm kaže...

Preašo sam igru, rame uz rame s Metro LL i skidam kapu..Nego reci te mi dali je vrjedno igranja FC2 ili FC1 i koliko dugo traje gameplay?

pa nemoj se dvoumiti između jedinice i dvojke... odigraj ih obije... počni s jedinicom... (više liči trojci)..i da, stealth je malo zeznut, nije niti približno razrađen kao u trojci, ali ako imaš strpljenja da se nekako prošuljati... i obavezno stavi na easy jer sve iznad je gotovo nemoguće za preći... (mislim da ne postoji osoba koja je FC1 prešla na extreme bez nekih cheatova) dvica je sadržajno duža od jedinice ali ćeš ju brže preći jer je lakša... u FC1 se najviše gubi vremena u reloadanju checkpointa jer stalno gineš XD

izgledom je dvica totalna suprotnost od FC 1 i 3... tamo si u vrućoj africi pa su ciljali na tu neku sivo-smeđu atmosferu bez nekih življih boja... sad, nekome se to i dopada :)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 21:39 (sylar951).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 3

Pa ne bih rekao da nema stealtha u jedinici... ok, nema u klasicnom smislu jer nema prigusenih oruzja, ali se na dosta mjesta mozes popeti na neki toranj ili uzvisinu, leci i snajpati. Svi ce se uznemirit, trcat simo tamo, ali nece ti nista moci. Zakon osjecaj

 

Meni je jedinica najbolja igra koju sam igrao.

 

 

Dvojka je tesko smece. Uz respawn, misije su totalno retardirane, i doslovno svaku misiju te salje da drugi kraj mape, tako da ti treba desetak minuta samo da dodjes do tamo gdje ces izvrsiti misiju, za dvije minute je napravis (jer se sve svode na ubij nekog ili uzmi nesta) i onda desetak minuta da se vratis do lika i uzmes drugu misiju (sve misije se zadaju na istom mjestu). I nema stealtha. Noc je, sakrijes se u grmlju 20ak metara od kampa i svejedno te skuze. a cak i ako te ne skuze isti cas, cim opalis prvi metak (s prigusivacem), svi znaju da si tamo, i ne samo to, nego znaju tocno gdje si i pucaju po tebi. Uz to ima jedan od najretardiranijih krajeva ikad. Dvojku definitivno treba preskociti, radije prodji jedinicu 3 puta

 
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

je da... dvica ni meni nije baš legla... al sam ju prešao čisto za statistiku hehe{#}

btw, dali znate da se nagađa da je glavni antagonista The Jackal iz dvice zapravo glavni protagonist Jack iz jedinice... zanimljivo... (a imaju i sličnosti)

al ubisoft stvarno ima neki fetiš na crvene majice...

 

The Jackal The Jackal
Jack Jack
http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
sylar951 kaže...

btw, dali znate da se nagađa da je glavni antagonista The Jackal iz dvice zapravo glavni protagonist Jack iz jedinice... zanimljivo... (a imaju i sličnosti)

al ubisoft stvarno ima neki fetiš na crvene majice...

 

 

Cuo sam to, ali mi ne drzi vodu. Mislim da Ubisoft to nije imao na pameti kad su radili Jackala, a onda se neki fan toga sjetio, valjda da bi mu dvojka bila mrvicu manje grozna. Ali Carver mi ne djeluje kao tip koji bi radio ono sto je Jackal radio.

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ovako brat od 9 god. prelazi igricu pa sam poludio nikako da ga skinem sa kompa, gledam complete save i nece i nece... dal se moze ubacit?

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Ja sam igrao FC1 na otprilike srednjem nivou i jedva sam prelazio, na najjacem nivou mozes inekako prelaziti checkpointe ako si uhodan, ali zadnja misija kad se spustas u onu dolinu gdje su oni mutanti koji te granatiraju iz metalne ruke nema sanse da predjes. Cim nos pomolis iza zaklona mrtav si. Strasno teska misija i na easy levelu.

FC3 na najtezem nivou prelazim sa lakocom...

14 godina
offline
Far Cry 3

Imam jedno pitanje. Da li je vama igra blokala bez razloga. Znači prvih par dana sam igrao bez problema i imao sam negdje 5-10 sati gameplay-a i sve je bilo ok i onda odjednom igram max 30 min i igra mi zabloka tako da me izbaci u meni za video settings i tamo se smrzne u window mode-u. Jedino što mogu napraviti je otići u Task manager i na Far Cry 3 napraviti End now. Katastrofa.

 

Inače net je pun ljudi koji na forumima imaju slične probleme sa određenim prijedlozima koje sam i ja pokušao, ali ništa ne pomaže, što je stvarno glupost.

 

Inače igra je orginal i kupljena na Steam-u. Konfa mi je više nego dostatna za igranje, ali to mi ništa ne vrijedi. Imam Windows 8.1 Pro x64 i Nvidia drivere GeForce 332.21 WHQL.

 

Imam osjećaj da bi se trebao vratiti na Windows 7, a možda se varam.

 

Molim za pomoć ako netko ima ideju.

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

igrao sam na 8.1 x64 winsima i radilo je kao na sedmici, sumnjam da je samo do windowsa...

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Far Cry 3

I kod mene, na 8.1 radi isto ko i na Sedmici. Nešto drugo je u pitanju. Probaj s nekim starijim driverom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Far Cry 3

A pokušat ću neke druge drivere, i možda vidjeti i promjeniti nešto u video settings-ima, pošto sam sve dao do ibera, pa ga možda nešto muči od navedenog.

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Zavrsio igru, fantazija...sad igram ono za dusu, ostao mi je samo jedan takedown kojeg nisam rijesio, zove gunslinger takedown, ono kad onog zakoljem i pistoljem  ubijem ostale, ali ne znam kako, kad god pokusam povucem noz i ubijem samo jednog. Na objasnjenu pise da prvo uradim standardni takedown, onda pritisnem lijevi klik da uzmem pistolj, zatim da nesto selektujem w a s d, slova na tipkovnici i onda opet lijevi klik da ih ubijem i na kraju slovo e da prekinem takedown, medjutim meni nakon prvog lijevog klika odmah vadi noz i gadja prvog u blizini, a pistolj nikako. Jel ih mora biti minimalno 3 ili 4 da bi uspio ili su dovoljni dvojica? {#} Gledao sam i na youtube, ali nisam shvatio {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3
Lopoc kaže...

FC 1 je bezveze jer te neprijatelji nanjuše gdje god se skrivao što nekako ubija čar onih velikih prostora. FC 2 je dosta dobar te osobno zanimljiviji od trojke, no to nije najpopularnije mišljenje čisto da znaš. Stalni respawni meni nisu bili problem jer su oružja zabavna i barem ima akcije stalno.

Objasni mi na osnovu čega ti je dvojka zanimljivija od trojke?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Harek kaže...

Zavrsio igru, fantazija...sad igram ono za dusu, ostao mi je samo jedan takedown kojeg nisam rijesio, zove gunslinger takedown, ono kad onog zakoljem i pistoljem  ubijem ostale, ali ne znam kako, kad god pokusam povucem noz i ubijem samo jednog. Na objasnjenu pise da prvo uradim standardni takedown, onda pritisnem lijevi klik da uzmem pistolj, zatim da nesto selektujem w a s d, slova na tipkovnici i onda opet lijevi klik da ih ubijem i na kraju slovo e da prekinem takedown, medjutim meni nakon prvog lijevog klika odmah vadi noz i gadja prvog u blizini, a pistolj nikako. Jel ih mora biti minimalno 3 ili 4 da bi uspio ili su dovoljni dvojica? {#} Gledao sam i na youtube, ali nisam shvatio {#}

Mislim da prije ide na stealth skill, takedown pa knife throw.

This pork is so raw it's still singing hakuna matata! ._.
14 godina
offline
Far Cry 3

Sad je na akciji na steamu, hoće ko kupit da igramo co-op?

 

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

ima li ko problem sa crnim kvadratima (vidi sliku)

također imam i shadow flickering i stuttering također

koristim 14.6 beta drivere a konfa je pod moj pc

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Gremlin144 kaže...

Sad je na akciji na steamu, hoće ko kupit da igramo co-op?

 

uzeo ja, javi se na pm za coop, kao i svi ostali sto zele igrati.

13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

i ja sam uzeo ajde idemo coop

dodajte me na steam maherdp
ubisoft maherDP 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

ima tko problema sa CO-OP igrom
jer meni jedan dan hoće drugi neće i danas opet neće :( 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
maherDP kaže...

ima tko problema sa CO-OP igrom
jer meni jedan dan hoće drugi neće i danas opet neće :( 

Znači sutra bude {#}

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice