F1 2010 - rasprava

poruka: 3.571
|
čitano: 967.642
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
Kill Frenzy kaže...

De ljudi čitajte linkove i lgedajte šta ima na njima.BIT ĆE FULL RACE

di si to procitao , a i ovo sam sad skuzio u vid description za ove videe da je game mod na arcade bio stavljen znaci da bi trebao biti simulation!

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Negdje među linkovima koje je ekipa stavila

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Evo nekoliko (zanimljivih) stvari:

 

Na početku igre imat će te itervju sa medijima po kojem će se, na temelju vaših odgovora, odrediti početne postavke igre.

 

U sezoni će se moći koristiti samo 8 motora. Za vrijeme trke će biti moguće mijenjati mape motora (ECU mape) i o tome će ovisiti radni vijek motora (neće potpuno krepat, al će mu se smanjit snaga). Moći će se i štelat prednje krilo za vrijeme trke.

 

Od treće trke u sezoni počet će pregovori o ugovoru za novu sezonu. Nakon svake trke morat će se davat intervjui medijima (WTF??? XD) te će vaši odgovori zajedno s vozačkim vještinama i uspjesima utjecat na ponude ugovora i naćin na koji vas doživljava ljudstvo (majko mila, evo ti sapunice).

 

Prilikom ulaska u boks moći će te samo kočiti i ubrzavati. Volan će biti onemogučen da neko nebi namjerno gazio pit crew - odredba FOMa. Ako prekasno zakočite srušit će te tipa koji diže prednji dio bolida, dok će se za prerano zaustavljanje cijela posada morati pomaknuti prema vama.

 

Bit će moguće slomiti samo neki mali dio prednjeg krila ili ga cijelog strgat. Bolidi se neće deformirat nek će pucat, kako i prilići materijalima od karbonskih vlakana.

 

Prljavi zrak iza bolida utjecat će na držanje auta koji ga slijedi.

 

Bit će omogućen cijeli setup bolida. Njega će te moći sami složit, poslušat savjete vašeg inženjera, ili u cijelosti prekopirat setup vašeg timskog kolege (bring it on Schumi).

 

Već se radi na F1 2011 i tamo su prebačeni (ovdje odbačeni) formacijski krug i sigugurnosni automobil. Ak nećemo bit zadovoljni sa fizikom i cijelom igrom srmoglavit ćemo se na CM forum, ubit ih u pojam, i sljedeće godine dobit bolju igru (slično se desilo za DIRT 1 -> DIRT 2)

 

Hardverski zahtjevi će biti slični ko za DIRT 2.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 14:49 (BlackM).
Moj PC  
0 0 hvala 9
14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

iz codemastersa nikad nije izašla poštena igra...colin je od samog početka bio precijenjen i svakim nastavkom sve lošiji...toca je bila prolazna ali toca race driver je bio užas (od glupe kvazi-karijere i "priče" do neshvatljivih dizajnerskih propusta) ...ovi novi dirtovi, racevi  i kaj sve ne je za zaborav (osim možda grafike i ako se prvi put u životu susrećete sa auto-moto igricom)... tako da ove sve "informacije" o tome kak će F1 2010 biti ovo i ono zaboravite... sve što će uspjeti je izbaciti još jedan naslov pun potencijala ali uništen zbog dizajnerskih propusta i želje da bude pristupačan masama...kao i sa svakim naslovom...stvarno šteta...ja bi htio da je drugačije ali nije...strpite se, novi rFactor će skoro, bude i kiše bilo a i neki dobri modovi...do tada rFactor i F1 99-02 i richarda burnsa za ljubitelje rally-a

Moj PC  
2 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

kolko gorčine u tako mladom umu.. :)

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro
kad to izlazi za pc?
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
online
RE: F1 2010 uskoro
Pulja kaže...
kad to izlazi za pc?

Krajem 9. mjeseca.

14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
Dodi NAPALMIKUS kaže...

kolko gorčine u tako mladom umu.. :)

ma nije gorčina al' ono nije ni daleko... kad se sjetim devedesetih kak se ekipa trudila da napravi najbolje kaj može, danas rade sve prek one stvari i najgore je to što nemaš izbora... F1 99-02 je zadnja F1 igra za pc, ove na konzolama su...neću ih ni komentirati... glavno da je grafika top...uf...

14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

ustvari...trebalo bi Sony-a razapeti zbog otkupa F1 licence zbog koje proizvođači više nisu smjeli raditi F1 igre a Sony-jeve F1 igre su dobre ak' drva za ogrijev nestane...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro

ako se 1997. uspjela napraviti grand prix legends, valjda najbolja F1 simulacija ikada, koja i dan danas vjerojatno nema poštenog takmaca (doduše, radilo se o sezoni s kraja 60-ih, kad nije bilo nikakvih aerodinamičkih dodataka nego čista mehanika), ne znam zakaj isto ne bi mogli napraviti danas.. ah da, svaki klinac mora bit šumaher i natezat đonija na glow, sepiju i ostatak điđi miđi.. a uživanje u vožnji otom potom..

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 21:13 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
nixass kaže...

ako se 1997. uspjela napraviti grand prix legends, valjda najbolja F1 simulacija ikada, koja i dan danas vjerojatno nema poštenog takmaca (doduše, radilo se o sezoni s kraja 60-ih, kad nije bilo nikakvih aerodinamičkih dodataka nego čista mehanika), ne znam zakaj isto ne bi mogli napraviti danas.. ah da, svaki klinac mora bit šumaher i natezat đonija na glow, sepiju i ostatak điđi miđi.. a uživanje u vožnji otom potom..

vozački model GPL-a je bio najbolji model sve do pojave rFactora...inače ekipa koja je napravila rFactor je ista ekipa koja je napravila i F1 99-02...sve se svodi na par ljudi koji znaju i to ti je to...ostali pušu na hladno...samo ne znam kaj se sa Geoff Crammond-om desilo...i on je valjda digo ruke od svega...

16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
marko247 kaže...
nixass kaže...

ako se 1997. uspjela napraviti grand prix legends, valjda najbolja F1 simulacija ikada, koja i dan danas vjerojatno nema poštenog takmaca (doduše, radilo se o sezoni s kraja 60-ih, kad nije bilo nikakvih aerodinamičkih dodataka nego čista mehanika), ne znam zakaj isto ne bi mogli napraviti danas.. ah da, svaki klinac mora bit šumaher i natezat đonija na glow, sepiju i ostatak điđi miđi.. a uživanje u vožnji otom potom..

vozački model GPL-a je bio najbolji model sve do pojave rFactora...inače ekipa koja je napravila rFactor je ista ekipa koja je napravila i F1 99-02...sve se svodi na par ljudi koji znaju i to ti je to...ostali pušu na hladno...samo ne znam kaj se sa Geoff Crammond-om desilo...i on je valjda digo ruke od svega...

Nemoj zaboraviti i ekipu iz Image Spacea, tvoraca izvrsnog Sports Car GT-a...

 

Koliko ja znam, Geoff Crammond se povukao nakon GP4. Ako me sjećanje ne vara, trebao je izaći i GP5 (možda ne pod tim imenom), ali nikada nije.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
i_rambo_plache kaže...
marko247 kaže...
nixass kaže...

ako se 1997. uspjela napraviti grand prix legends, valjda najbolja F1 simulacija ikada, koja i dan danas vjerojatno nema poštenog takmaca (doduše, radilo se o sezoni s kraja 60-ih, kad nije bilo nikakvih aerodinamičkih dodataka nego čista mehanika), ne znam zakaj isto ne bi mogli napraviti danas.. ah da, svaki klinac mora bit šumaher i natezat đonija na glow, sepiju i ostatak điđi miđi.. a uživanje u vožnji otom potom..

vozački model GPL-a je bio najbolji model sve do pojave rFactora...inače ekipa koja je napravila rFactor je ista ekipa koja je napravila i F1 99-02...sve se svodi na par ljudi koji znaju i to ti je to...ostali pušu na hladno...samo ne znam kaj se sa Geoff Crammond-om desilo...i on je valjda digo ruke od svega...

Nemoj zaboraviti i ekipu iz Image Spacea, tvoraca izvrsnog Sports Car GT-a...

 

Koliko ja znam, Geoff Crammond se povukao nakon GP4. Ako me sjećanje ne vara, trebao je izaći i GP5 (možda ne pod tim imenom), ali nikada nije.

E pa to su oni: Sport Car GT (1999), F1 Challenge 99-02 (2003), rFactor (2005). Još ima ekipa iz SimBina GTR (2004), GTR 2 (2006) i novije Race serijal. Za razliku od DiRT-a poštene rally igre su od Warthog Sweden-a Richard Burns Rally (2004), ista ekipa pod drugim imenom je napravila Rally Championship 2000 (1999). Tu je jos Papyrus sa Grand Prix Legends-om i uzalud potrošenim talentom na nekoliko NASCAR nastavaka. Geoff Crammond sa Grand Prix serialom od kojeg je meni osobno dvojka najigrivija (3 i 4 su neigrivi na tastaturi). Digital Illusions je imao par odličnih igara poput Swedish Touring Car Championshipa ali je prošao poprilično nezamjećen. Ljudi to vam je to. Prvo isprobajte ove igre pa onda da vas čujem kako gledate na Codemastersova ostvarenja.

15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
marko247 kaže...

E pa to su oni: Sport Car GT (1999), F1 Challenge 99-02 (2003), rFactor (2005). Još ima ekipa iz SimBina GTR (2004), GTR 2 (2006) i novije Race serijal. Za razliku od DiRT-a poštene rally igre su od Warthog Sweden-a Richard Burns Rally (2004), ista ekipa pod drugim imenom je napravila Rally Championship 2000 (1999). Tu je jos Papyrus sa Grand Prix Legends-om i uzalud potrošenim talentom na nekoliko NASCAR nastavaka. Geoff Crammond sa Grand Prix serialom od kojeg je meni osobno dvojka najigrivija (3 i 4 su neigrivi na tastaturi). Digital Illusions je imao par odličnih igara poput Swedish Touring Car Championshipa ali je prošao poprilično nezamjećen. Ljudi to vam je to. Prvo isprobajte ove igre pa onda da vas čujem kako gledate na Codemastersova ostvarenja.

eee kad se sjetim Rally Championship 2000 i Richard Burns Rally-a kojeg sam prije par mjeseci prestao igrat s star je 6 god...Nevinašce

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Sjećam se igre koja se zvala F1 Racing Championship (od ekipe koja je napravila F1 Racing Simulation još davne 1997) u kojoj si imao za racing weekend 2 bolida i ako ih skucaš na treningu ili kvalifikacijama nema utrke za tebe Osmijeh. Takve stvari dodaju čar samoj igri pa makar ona imala i lošiju grafiku ili zvuk i slično. Kroz godine ekipa na netu uvijek napravi neka poboljšanja na grafici ili zvuku tako da ak' to nije top nije kraj svijeta...Ali ako se zezne bazni dio igre onda tu nema pomoći.

Ovo kako sad izgleda oni su sklepali F1 2010 onak prilično pristojno i sad gledaju što je "nepotrebno" i kako ga "poboljšati". Gdje su ona vremena kad su izdavači upravo bili to - izdavači i nisu se petljali u finalni proizvod..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
marko247 kaže...

Sjećam se igre koja se zvala F1 Racing Championship (od ekipe koja je napravila F1 Racing Simulation još davne 1997) u kojoj si imao za racing weekend 2 bolida i ako ih skucaš na treningu ili kvalifikacijama nema utrke za tebe Osmijeh.

E kolko sam ja vremena "potrošio" na tu igru. Igrao sam je do 2005-06 budući da sam ignorirao F1 Ch 99-02 je ga je izdala EA. Tek sam kasnije shvatio da je rađena na gMotor2 enginu. Prije toga je (mislim) EA izdala F1 2001 koji mi je više nalikovao na neki reli, a ne F1 i tad sam ih stavio na ignore listu.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Mogli su izdati sezonu 2009 jer su očito završili 80% igre i onda sve prebacili na 9 mjesecMršti se jer znaju da bi mogli podosta profitirati povratkom Michaela Schumachera i ostalim događajima u 2010. Šteta jer kad gledam sve ove trailere i video klipove nemogu dočekati igru. Do tada ću valjda ušdediti za G25 i original igru u paketu jer otkada sam probao G25 odlučio sam da ga moram kupiti volan je predobar...Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro
You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

imal di to na torrentu da skinem??

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Ja mislim da bi svatko tko je pročito posljednje postove, (naročito zadnji od Armora) zaključio da igra još nije izašla nego da je u razvoju. Ali možda se varam...

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Nadam se da će igra bit dobra i sadržavat sve elemente iz prave F1.

Evo malo slika :

Engine iz Dirta 2 - predobar Engine iz Dirta 2 - predobar
Realnost se vidi Realnost se vidi
When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
7 0 hvala 4
15 godina
protjeran
offline
F1 2010 uskoro

mogu rec da me malo smeta taj filter kojeg koristi grid i flashpoint mislim na tim igrama je ok 

al mi ne pase za F1...budem vido kak ce mi pasat kad izađe 

ipak mi je ovo draze 

 

http://companyofheroesonline.tumblr.com/ Mocni Šaman Pustinjak
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2010 2:28 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

mislio sam jeli ima di skinut f1 2009 s torrenta??

 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
Xbox360 Modder kaže...

Nadam se da će igra bit dobra i sadržavat sve elemente iz prave F1.

Evo malo slika :

1. Prve dvije slike su art, tj. crtane rukom, u Photoshopu ili nekim sličnim programom.

2. Iskreno, nadam se da vozački model neće biti sličan onome iz DiRT-a 2. Ne kažem da je DiRT 2 bio loš za igrati, ali je bio arkada.

3. Ako je slika eye-candy ne znači da će igrica biti realna...

4. Molim te promijeni avatar pošto skoro identični ima Bichanich

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2010 2:13 (i_rambo_plache).
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
marko247 kaže...

iz codemastersa nikad nije izašla poštena igra...colin je od samog početka bio precijenjen i svakim nastavkom sve lošiji...toca je bila prolazna ali toca race driver je bio užas (od glupe kvazi-karijere i "priče" do neshvatljivih dizajnerskih propusta) ...ovi novi dirtovi, racevi  i kaj sve ne je za zaborav (osim možda grafike i ako se prvi put u životu susrećete sa auto-moto igricom)... tako da ove sve "informacije" o tome kak će F1 2010 biti ovo i ono zaboravite... sve što će uspjeti je izbaciti još jedan naslov pun potencijala ali uništen zbog dizajnerskih propusta i želje da bude pristupačan masama...kao i sa svakim naslovom...stvarno šteta...ja bi htio da je drugačije ali nije...strpite se, novi rFactor će skoro, bude i kiše bilo a i neki dobri modovi...do tada rFactor i F1 99-02 i richarda burnsa za ljubitelje rally-a

Ovakav stav možeš imati samo ako briješ na realnost al istina je da igre s boljom igrivosti (čitaj lakše) se bolje prodaju i više igraju. Meni je npr: Dirt2 predobra igra, nemoram se ubit od preciznosti al opet super za opustit se i uživat. Ako će takav biti i F1 odma na startu mogu reć da će biti predobar. Naravno, glavni uvjet je da koristi mehaniku vožnje od dirta 2 i njegov grafički engine (već ispunjeno).

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2010 8:58 (ivand123).
16 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
i_rambo_plache kaže...
Xbox360 Modder kaže...

Nadam se da će igra bit dobra i sadržavat sve elemente iz prave F1.

Evo malo slika :

1. Prve dvije slike su art, tj. crtane rukom, u Photoshopu ili nekim sličnim programom.

2. Iskreno, nadam se da vozački model neće biti sličan onome iz DiRT-a 2. Ne kažem da je DiRT 2 bio loš za igrati, ali je bio arkada.

3. Ako je slika eye-candy ne znači da će igrica biti realna...

4. Molim te promijeni avatar pošto skoro identični ima Bichanich

Možda su prve dvije slike art,ali usporedi prvu i zadnju sliku baš se toliko i ne razlikuju,zar ne ? Nisam ni mislio ako je slika eye candy da će igra biti realna,ali po ovom što se vidi na drugoj slici box će biti i više nego realno rekreiran i uopće ne sumnjam u mogućnosti ovog enginea.Naravno da Dirt 2 nije simulacija,ali Codemasters radi igre koje su pristupačne i zanimljive za one koje vole simulacije,ali i za one casual igrače koji više vole arkade.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
makko kaže...

mislio sam jeli ima di skinut f1 2009 s torrenta??

ne postoji f1 2009 za PC.

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
makko kaže...

mislio sam jeli ima di skinut f1 2009 s torrenta??

 Nabavi igru Rfactor i skini si neki f1 mod, ali prvo nabavi igru i onda se javi pa pitaj koji mod..

14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Na temelju iskustva sa nekim genijalnim igrama napravio sam popis karakteristika koje su što bi se reklo "a must have" za nadolazeći F1 2010...

 

1. nema kvalifikacija

2. svaku utrku krećete sa zadnjeg mjesta

3. broj krugova ograničen na 5 (slovima: pet)

4. nema drive through penalty-a nego se svaki prekršaj kažnjava tako da vas uspori na 80 km/h cca 5 s

5. dvije vrste asfalta: a) glavni - omogućuje punu brzinu

                                   b) čarobni - čarobno vas usporava za više od 100 km/h makar se vozite po dijelu koji je u realnosti proširenje/nadogradnja trake

6. vozački model preuzet iz Super Mario Kart-a, ali ispoliran do savršenstva

7. paleta boja identična onoj iz CSI: Miami-a

8. uključuje priču sa likovima na razini CSI: Miami-a - naravno vi ste mladi perspektivan vozač u potrazi za slavom i lijepim damama...

9. staze uključuju checkpoint-ove

10. izrazito realan model oštećenja koji omogućuje lom kotača, nakon udara u punoj brzini u zid, nakon petog pokušaja

11. najbolja grafika ikad viđena

12. ... i za kraj žličica Vegete!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 3:13 (marko247).
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Ove slike od XBox360Moddera- prva je odvratna, ostale su mi ok.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice