Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 398.130
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Elden Ring

Meni je ovaj treci prolaz jednako dobar kao i prvi,idem po svijetu i istrazujem svaki coskic,uzivam enormno.

Vise paznje posvecujem razgledavanju arhitekture i opcenito dizajnu igre te samoj prici koju nisam svu pohvatao prije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...
Gogy7 kaže...
Da, ja sam to potpuno promasio

To sam nasao u prvom prolasku,cak sad i u ovom trecem pronalazim hrpu novih stvari,zone bossovi,itemi....apsolutno nevjerovatno.Izuzetno je lagano profulat cjele velike skrivene zone,i ne moze se sve vidjet u jednom prolasku......

 

Evo me prvi put u Lake of Rot....u prvom prolazu sam rijesio skoro to sve ispod ali nisam dosao na rijeku iako sam ju vidio iz daljine 🤣

 

Kaaako dobro izgleda ovaj Natural Born of the Void boss!

 Može se itekako proći sve to u jednom prolasku ako igraš detaljno a ne ideš na to da što prije završiš igru. Ja sam u prvom prolasku vidio i odradio sve. Ali igrao sam detaljno sporo i istražio svaki kutak ulaz npc questove i slično. Sve to o čemu ti sad pričaš i prolaziš sam odradio u prvom prolasku. Lake of Rot pa ogroman boss na sredini Lakea pa u kovčeg dolje pa dodjes do bossa natural born. Kad ga porazis otkljuca se podrucje za gore na vrh planine. Sve je to dio Raninog questa taj cijeli ogroman podzemni put. Od trenutka kad se u sred šume u prvoj regiji napravi put za dolje gdje dobiješ mimica pa na dalje do kraja natural borna i kad se ode gore sve je dio velikog i najboljeg questa u igri.  

 

Uz Witchera 3, Bloodborna najbolja igra ikad. Nadam se da će napravit drugi dio. Šteta što se na ovakve igre mora čekati godinama. A mi starimo...

 Koliko shvaćam može se u jednom prolasku i 100% achivement sa save game manipulacijom (seljenjem i koiranjem save filea, ne editiranja) i odgađanjem nekih odluka za sami kraj igre.

Ja sam igrao do ng3 i onda sam stao i čekam DLC , već napamet znam. Mislio sam u NG odraditi SVE i jesam i onda se ne mogu prisiliti neke stvari preskakati u NG2, naprosto sam ih morao odrađivati, i NPC questove i otključavanje trgovaca i sve.

Jedino što mi nikako nije sjelo, ponovo, je PvP... naprosto nemam živaca čitati upute za guidove i OP buildove, uletim ko baja, ljudi me u 1-2 hita zabiju, a ja njima ništa ne radim preopasno... mogao bih, uz puuuno dodge i dosta sreće, nikako naletiti na nekog "neopasnog u onom dijelu kad treba invade.

 

11 godina
offline
Elden Ring

Evo me na 250+ sati i dalje nalazim nove bossove,nove dungeone,iteme itd.

Bas gledam trofeje i po njima se vidi da 60-70% igraca uopce nije vidjelo hrpu toga,tek ono osnovno.

A da ne pricamo onda koja je situacija sa dobro skrivenim zonama,bossovima,lootom....

Najveca igra koju sam ikad igrao,ne racunam WOW,FF14 i slicne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Meni je oko prelaska pomogao ova link, da ne zeznem kakav sidequest:

https://indiefaq.com/guides/elden-ring-all-npc-quest-steps-in-order.html

A za bossove ova mapa:

https://www.rockpapershotgun.com/elden-ring-boss-locations

Pa eto, ako će kome pomoći.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Elden Ring

Ima neka mapa, zaboravio sam, gdje je sve navedeno, i možete si obilježiti što ste riješili.

 

Elden Ring progress tracker ili tako nešto. Može se i platiti, pa ima dodatne mogućnosti, zaboravio sam koji su limiti besplatne, odnosno prednosti pune verzije.

 

Znam da postoji filter sa kojim mičete "smeće" , odnosno consumable iteme i upgrade materijale, osim slabova recimo.

 

Meni je to bio dobar način, da bez spoila, vidim gdje je sve... is usprkos tome, siguran sam da ima 5-10% igre koju nisam vidio. Svaki put sam na "sličnom" mjestu zaključio da ima nešto novo... priđe čovjek iz drugog smjera, pogleda iza nekog stabla, stalno se nađe novoga... i to ne item već selo ili crkva ili ....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Ja sam svoja prva dva prolaza prosao bez ikakvog gledanja online gdje je sta,u ovom trecem prolasku sam pogledao gdje sam prije propustio par stvari.Sad sam na mislim 262h,jos par sati i ovaj prolaz cu privest kraju ali sa novim zavrsetkom.

Sad grindam duse na Meleniji,pomazem drugim igracima da ju prodju,dobije se podosta dusa a sad mi za svaki novi level treba preko pola milijuna....par puta sam izginuo sa pola milijuna dusa na sebi slucajnim padom pa me onda ubije najrandom mob kada sam ih isao pokupit nazad 🤣

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Zavrsio treci put...sad ispocetka ili igrat nesto drugo....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Zavrsio treci put...sad ispocetka ili igrat nesto drugo....

 Unreal Tournament 99 proc na hard.

11 godina
offline
Elden Ring

Respecao se na castera,skola nevidljivih spelova sa 2 staffa.(zaboravio ime) oba na level 25

Jako je ali opet daleko iza efikasnosti arcane/dex sa 2x Rivers of Blood oba na level 10 😁

 

Sad sam na blizu 290 sati ako sam dobro zapamtio,i dalje uzivam u igri....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Elden Ring

Najbolja vijest koju ćete danas dobiti, izlazi EKSPANZIJA!

 

zove se Shadow of the Erdtree

 

https://www.reddit.com/r/Eldenring/comments/11e0rx8/rise_tarnished_and_let_us_walk_a_new_path/

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 9:44 (Cansee).
Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

Najbolja vijest koju ćete danas dobiti, izlazi EKSPANZIJA!

 

zove se Shadow of the Erdtree

 

https://www.reddit.com/r/Eldenring/comments/11e0rx8/rise_tarnished_and_let_us_walk_a_new_path/

 Imam osjecaj da ce to bit najveci DLC koji su napravili do sada

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...
Cansee kaže...

Najbolja vijest koju ćete danas dobiti, izlazi EKSPANZIJA!

 

zove se Shadow of the Erdtree

 

https://www.reddit.com/r/Eldenring/comments/11e0rx8/rise_tarnished_and_let_us_walk_a_new_path/

 Imam osjecaj da ce to bit najveci DLC koji su napravili do sada

 

sigurno, a i treba tako kad je već i igra njihova najveća ikad. Ali ja sam najviše nabrijan jer oni uvijek naprave ekspanzije još bolje od originala

11 godina
offline
Elden Ring

Fantasticno!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

Najbolja vijest koju ćete danas dobiti, izlazi EKSPANZIJA!

 

zove se Shadow of the Erdtree

 

https://www.reddit.com/r/Eldenring/comments/11e0rx8/rise_tarnished_and_let_us_walk_a_new_path/

 Nekaj je zatitralo u meni kad sam vidio ovaj post 

9 godina
offline
Elden Ring

Ali kako su to izveli, neki random utorak ispalili tu vijest, ničim izazvani, mreže gore.

 

ne znam jel ima ikoji developer osim njih i Rockstara koji mogu tako nešto izvesti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Elden Ring

u 30 godina gamerskog staža, ovo je prva soul igra koju sam igrao...

 

uvijek sam smatrao da su igrači, ovakvih igara, posebna vrsta ljudi, nikad ih nisam razumio... lakše je bilo uzeti pušku u doomu, wolfenstainu, codu kao i volan i uživaj...

 

ali ovo, nisam mogao razumjeti... nakon teškog razočaranja sa lopovlukom u novom gran turismu, odlučio sam uzeti elden, jer je eto skoro pa igra godine, ili je, više ni neznam... bez da sam pogledao i jedan video o igri...

 

prvih tjedan dana sam si razmišljao, za što bezveze novce potroših... nisam mogao otići dalje od prvih 5 minuta mape pješice... potom su došle prve nadogradnje, pa je krenulo lakše...

 

nakon 3 tjedna i stalnog praćenja duhova na konjima, (prošao sam jebene 70% mape pješice!!!!!!!!!), sam shvatio da i ja konja imam... o tome što sam mislio o sebi neću...

 

polako se se sve redom istraživalo, lijepo se nadogradilo, shvatilo igru...

 

i onda je došla ona...

 

ona, majku joj ......, prvi snimak, ušao sa mimicom, pojeli je za doručak u manje od 30 sekundi... neznam da sam dvije bočice za hp popio..., dođe cvijet, poznati zvuk - cak...

 

i od tada već danima muku mučim i sa prvom, a kamoli sa onom drugom...

 

oružje je na max, ash je na max, boce za hp... one mi čak ni ne trebaju, jer ih ne stignem ni iskoristiti...

 

kako doći kuji glave.... naravno lakše, nego da se rastrčavam po mapi 15 minuta...

 

pozivam na multy da netko pomogne, ali ne trzaju, valjda imaju poremećaj od nje...

 

lvl 176, vigor 60, strength 50... ovo ostalo mi je negdje u razini 20 ili 30...

 

pomagajte, jer se vraćam u djetinjstvo, kada je joystick dobio svoje, pa gamepad itd....

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elden Ring
Crocopzmaj12 kaže...

u 30 godina gamerskog staža, ovo je prva soul igra koju sam igrao...

 

uvijek sam smatrao da su igrači, ovakvih igara, posebna vrsta ljudi, nikad ih nisam razumio... lakše je bilo uzeti pušku u doomu, wolfenstainu, codu kao i volan i uživaj...

 

ali ovo, nisam mogao razumjeti... nakon teškog razočaranja sa lopovlukom u novom gran turismu, odlučio sam uzeti elden, jer je eto skoro pa igra godine, ili je, više ni neznam... bez da sam pogledao i jedan video o igri...

 

prvih tjedan dana sam si razmišljao, za što bezveze novce potroših... nisam mogao otići dalje od prvih 5 minuta mape pješice... potom su došle prve nadogradnje, pa je krenulo lakše...

 

nakon 3 tjedna i stalnog praćenja duhova na konjima, (prošao sam jebene 70% mape pješice!!!!!!!!!), sam shvatio da i ja konja imam... o tome što sam mislio o sebi neću...

 

polako se se sve redom istraživalo, lijepo se nadogradilo, shvatilo igru...

 

i onda je došla ona...

 

ona, majku joj ......, prvi snimak, ušao sa mimicom, pojeli je za doručak u manje od 30 sekundi... neznam da sam dvije bočice za hp popio..., dođe cvijet, poznati zvuk - cak...

 

i od tada već danima muku mučim i sa prvom, a kamoli sa onom drugom...

 

oružje je na max, ash je na max, boce za hp... one mi čak ni ne trebaju, jer ih ne stignem ni iskoristiti...

 

kako doći kuji glave.... naravno lakše, nego da se rastrčavam po mapi 15 minuta...

 

pozivam na multy da netko pomogne, ali ne trzaju, valjda imaju poremećaj od nje...

 

lvl 176, vigor 60, strength 50... ovo ostalo mi je negdje u razini 20 ili 30...

 

pomagajte, jer se vraćam u djetinjstvo, kada je joystick dobio svoje, pa gamepad itd....

 

 Ja bi ti pomogao PS5, ali i ja sam pizdio dok mi nisu 2 lumena došla pomoći.  Čak mi je jednom došao onaj gologuzi  "Let me solo her", ali i njega je ubila.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2023 17:55 (hummer0).
5 godina
offline
Elden Ring

strašno...

 

prvu spičim brzo... ostane mi po 11 boca hp, ali ova druga... pa ne stignem se ni okrenuti

 

pomagajte...

 

sve ostalo čisto kao neka sela poslije oluje....

 

ostala ona i elden beast...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Elden Ring
Crocopzmaj12 kaže...

strašno...

 

prvu spičim brzo... ostane mi po 11 boca hp, ali ova druga... pa ne stignem se ni okrenuti

 

pomagajte...

 

sve ostalo čisto kao neka sela poslije oluje....

 

ostala ona i elden beast...

 Stavi Shabriri's Woe talisman, kad uđeš pozovi Mimica, izvadi taj talisman i zamjeni opet za onaj koji inače imaš. Malenia će stalno biti na mimicu, tebe neće napadati, ti samo radiš damage. A kako da se boriš to je na tebi, imaš 100 načina, Malenia nema poisa, stavi neku toljagu i 2 charged heavy-a i već imaš riposte. Ili nešto s vatrom, ili respecaj na dex i arc uzmi RoB i Corpse Piliraj ju dok ne prdne na rosu.

11 godina
offline
Re: Elden Ring
hummer0 kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

u 30 godina gamerskog staža, ovo je prva soul igra koju sam igrao...

 

uvijek sam smatrao da su igrači, ovakvih igara, posebna vrsta ljudi, nikad ih nisam razumio... lakše je bilo uzeti pušku u doomu, wolfenstainu, codu kao i volan i uživaj...

 

ali ovo, nisam mogao razumjeti... nakon teškog razočaranja sa lopovlukom u novom gran turismu, odlučio sam uzeti elden, jer je eto skoro pa igra godine, ili je, više ni neznam... bez da sam pogledao i jedan video o igri...

 

prvih tjedan dana sam si razmišljao, za što bezveze novce potroših... nisam mogao otići dalje od prvih 5 minuta mape pješice... potom su došle prve nadogradnje, pa je krenulo lakše...

 

nakon 3 tjedna i stalnog praćenja duhova na konjima, (prošao sam jebene 70% mape pješice!!!!!!!!!), sam shvatio da i ja konja imam... o tome što sam mislio o sebi neću...

 

polako se se sve redom istraživalo, lijepo se nadogradilo, shvatilo igru...

 

i onda je došla ona...

 

ona, majku joj ......, prvi snimak, ušao sa mimicom, pojeli je za doručak u manje od 30 sekundi... neznam da sam dvije bočice za hp popio..., dođe cvijet, poznati zvuk - cak...

 

i od tada već danima muku mučim i sa prvom, a kamoli sa onom drugom...

 

oružje je na max, ash je na max, boce za hp... one mi čak ni ne trebaju, jer ih ne stignem ni iskoristiti...

 

kako doći kuji glave.... naravno lakše, nego da se rastrčavam po mapi 15 minuta...

 

pozivam na multy da netko pomogne, ali ne trzaju, valjda imaju poremećaj od nje...

 

lvl 176, vigor 60, strength 50... ovo ostalo mi je negdje u razini 20 ili 30...

 

pomagajte, jer se vraćam u djetinjstvo, kada je joystick dobio svoje, pa gamepad itd....

 

 Ja bi ti pomogao PS5, ali i ja sam pizdio dok mi nisu 2 lumena došla pomoći.  Čak mi je jednom došao onaj gologuzi  "Let me solo her", ali i njega je ubila.

 

 

Ja na njoj grindam soulse,pomazem drugim igracima.

5 godina
offline
Re: Elden Ring

a di si isusa ti kad zovem :D

 

idem u noćnu, sutra popodne zovem, ako ne uspijem, maloprije je pala za z.... bila je na 10% al sam ja pretjerao, ići će onaj talisman kad si otrovan da si jači...

16 godina
offline
Re: Elden Ring

Kad osjetim da sam počeo glavom u zid to obično to znači da moram promijeniti stil. Nekako mi se to dogodilo bar jednom u svakoj Souls igri.

 

Nekad je boss otporan baš na still borbe koji furaš. Pa možda treba samo proučiti na koji element je boss slab i uzeti novo oružje. A nekad npr. s tenka privremeno pređem na čisti glass cannon dodge roll ili obrnuto. Često mi takav pristup pomogne da krenem s mrtve točke. 

ja
8 godina
offline
Elden Ring

Eh Malenia ... I love you. Mislim da imam samo u DS3 PVP preko 1k sati gaminga, moj playstyle je gotovo uvijek katana, luk i strijela i to je to. Nema mimica, summona, spellova i sl.

Trebali su mi sati da je srušim, ali gušt je neopisiv. Sad sam na drugom prelasku i opet uživam, čak i više ... jedva čekam DLC, nema veze kad će izaći samo da naprave pravu stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 13:36 (TopoGigio).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Elden Ring

ode nikola u 3 pm nakon 5 dana dizanja statsa...

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Širi se glasina da će DLC bit prikazan na The Game Awards i da je datum izlaska 4.2. Ako ispadne istina, mislim da neću odmah kupit jer ne želim počinjat išta tad kada FF7 Rebirth izlazi 29.2. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2023 8:38 (zeze88).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Elden Ring

 

Stiže expanzija. I to ogromna. 21.6.2024. Mapa veća od cijelog Limgraeva, 10+ bosseva,30+ sati sadržaja. Predobro izgleda.

 

Cijena 40e.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Elden Ring
BeLLicus kaže...

 

Stiže expanzija. I to ogromna. 21.6.2024. Mapa veća od cijelog Limgraeva, 10+ bosseva,30+ sati sadržaja. Predobro izgleda.

 

Cijena 40e.

 Jel se zna kako će funkcionirati taj DLC, jel igram s novim likom ili postojećim?

Igrao sam prijašnje souls igre i Sekiro ali nikad DLC-ove pa ne znam kako su taj segment osmislili.

Koristite blage riječi i jake argumente
7 godina
offline
Re: Elden Ring
Dodinho kaže...
BeLLicus kaže...

 

Stiže expanzija. I to ogromna. 21.6.2024. Mapa veća od cijelog Limgraeva, 10+ bosseva,30+ sati sadržaja. Predobro izgleda.

 

Cijena 40e.

 Jel se zna kako će funkcionirati taj DLC, jel igram s novim likom ili postojećim?

Igrao sam prijašnje souls igre i Sekiro ali nikad DLC-ove pa ne znam kako su taj segment osmislili.

 Ako se DLC sadržaj aktivira kod lokacije Mohg bossa kod Miquelline čahure onda sa starim likom možeš direktno, a sa novim moraš proći igru do tog dijela.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice