Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 396.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Mene su Horizon i Gow Razočarali.
Igre gdje mi je prica glavna, tu su podbacili, pokusao sam dobiti platinu u horizonu ali ne da mi se ni upaliti igru kad sam ju završio. Gow Ragnarok, ljubitelj sam mitologije, i uzas je sta su napravili od nordijske priče.
Elden Ring sam igrao 120h, i cim sam zavrsio upalio ng+ i u 5 sati porazio sve glavne bosseve s dual kitana blood buildom. Igra godine i meni sad najdraza FromSofware igra.

 Horizon nisam još igrao, GoW mi je odličan koliko sam dosad prešao, imam još dobar dio igre za završiti, ali Elden je vrh, nema se tu šta reći. Apsolutno zasluženo igra godine, nitko ne prilazi ni blizu

9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Ja imam odprije Rivers of Blood+10 i Hand of Malenia+10 dali se tu nesto promjenilo unazad par mjeseci tojest dali ima bolji kombo za odabrat za blood spec?

 https://m.youtube.com/watch?v=Tt_SrjJhbo4&si=EnSIkaIECMiOmarE

 

Goodskin Peler sa sepuku ashes of war je brutalan. Isto blood/aracane build. Dere guzove... Moj video gore protiv Morgota

15 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Mene su Horizon i Gow Razočarali.
Igre gdje mi je prica glavna, tu su podbacili, pokusao sam dobiti platinu u horizonu ali ne da mi se ni upaliti igru kad sam ju završio. Gow Ragnarok, ljubitelj sam mitologije, i uzas je sta su napravili od nordijske priče.
Elden Ring sam igrao 120h, i cim sam zavrsio upalio ng+ i u 5 sati porazio sve glavne bosseve s dual kitana blood buildom. Igra godine i meni sad najdraza FromSofware igra.

 Horizon nisam još igrao, GoW mi je odličan koliko sam dosad prešao, imam još dobar dio igre za završiti, ali Elden je vrh, nema se tu šta reći. Apsolutno zasluženo igra godine, nitko ne prilazi ni blizu

 Pretjeruješ.

Volim tu igru i sve souls igre, ali GoW ponovo ima predivnu priču i prekrasno ispričanu, uz dobar gameplay, a Horizon zero dawn i priču i gameplay na visokoj razini.

Dakle sve 3 igre imaju neku prednost i rekao bih da je stvar osobne preference.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 14:43 (Rhodin).
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Super su priče ispričane no puno sam citao o nordijskoj mitologiji prije pa me smeta njihov pristup. Horizon je predivna igra s super ispricanom pricom ali mi prica nije bila zanimljiva.
Sve 3 su vrhunske igre, to stoji, ali ja cekam njihove punokrvne PS5 nastavke.
11 godina
offline
Re: Elden Ring
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja imam odprije Rivers of Blood+10 i Hand of Malenia+10 dali se tu nesto promjenilo unazad par mjeseci tojest dali ima bolji kombo za odabrat za blood spec?

 https://m.youtube.com/watch?v=Tt_SrjJhbo4&si=EnSIkaIECMiOmarE

 

Goodskin Peler sa sepuku ashes of war je brutalan. Isto blood/aracane build. Dere guzove... Moj video gore protiv Morgota

Moj build je nekih 64 pointova u Dexterity i mislim 45 u arcane,za sad.

Malo sam pogubljen jer nisam dugo igrao,dali ima item da se teleportam na zadnju vatru/save jer sam sad pobjedio ovoga u podnozju Elden Tree,korjenje unutar drveta ne mogu jos pa sam se malo setao u toj zoni i otisao liftom na onaj toranj gdje je onaj veliki.Pobjedio ga i iskoristio onaj mali teleport koji me teleportirao na jedan od onih usamljenih tornjeva i sad ne mogu otvorit vrata jer jos nemam great soul koji mi treba a nemam nacin da se vratim nazad....ne da mi se bezveze bacit 200+ tisuca dusa da se ubijem pa da me vrati na zadnji save spot.

7 godina
offline
Re: Elden Ring
JackIsBack kaže...
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.

 31€ na instant gaming, ja sam tamo preorderao igru. Kod dolazi na mail.

11 godina
offline
Elden Ring

Prvi prolaz igre mi je bio nekih 150+ mozda i vise sati i igrao sam vrlo temeljito ali sad u drugom prolazu vidim koliko toga sam propustio.

Jednostavno je nestvarno koliko je ova igra velika,koliko zona,likova,bossova,itema.....tone svega.

Mimic mi je bas ogromna pomoc,zajedno masakriramo bossove,doduse i tu znam poginut ali vise greskom nego da su bossovi OP za mene.

Istrazujem sve ali igra se siri u svim smijerovima horizontalno i vertikalno pa je izuzetno lagano profulat nesto,odem u jednom smijeru i kasnije zaboravim da sam izostavio dio.

 

Dark Souls mi je godinama bio najbolja Souls igra ali ovo je jednostavno jos bolje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Evo me na 190 sati,i dalje otkrivam nove utvrde,katakombe,bossove,iteme....jednostavno suludo koliko je ovo veliko.

Najgore je sto je tako lako profulat nesto...nadjem cjeli jedan dvorac,prodjem ga na sve strane,rijesim glavnog bossa tog mjesta i vec mislim otic dalje...slucajno jos malo prolutam i nadjem tajni prolaz koji vodi u cjelu jednu zonu ispod tog dvorca i jos jednog bossa.....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Evo me na 190 sati,i dalje otkrivam nove utvrde,katakombe,bossove,iteme....jednostavno suludo koliko je ovo veliko.

Najgore je sto je tako lako profulat nesto...nadjem cjeli jedan dvorac,prodjem ga na sve strane,rijesim glavnog bossa tog mjesta i vec mislim otic dalje...slucajno jos malo prolutam i nadjem tajni prolaz koji vodi u cjelu jednu zonu ispod tog dvorca i jos jednog bossa.....

 

 

baš me sad zanima gdje si. Imao sam 160 sati u prvom prolasku i baš sam imao dojam da sam sve obišao i vidio, ali kad ovo čitam vjerujem da sam puno toga i promašio. 

 

Mogao bi na još jedan temeljiti prolazak, samo nemam baš ideju na koju klasu i build da idem. Volio bi nešto baš zabavno

11 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo me na 190 sati,i dalje otkrivam nove utvrde,katakombe,bossove,iteme....jednostavno suludo koliko je ovo veliko.

Najgore je sto je tako lako profulat nesto...nadjem cjeli jedan dvorac,prodjem ga na sve strane,rijesim glavnog bossa tog mjesta i vec mislim otic dalje...slucajno jos malo prolutam i nadjem tajni prolaz koji vodi u cjelu jednu zonu ispod tog dvorca i jos jednog bossa.....

 

 

baš me sad zanima gdje si. Imao sam 160 sati u prvom prolasku i baš sam imao dojam da sam sve obišao i vidio, ali kad ovo čitam vjerujem da sam puno toga i promašio. 

 

Mogao bi na još jedan temeljiti prolazak, samo nemam baš ideju na koju klasu i build da idem. Volio bi nešto baš zabavno

Ma budi siguran da si propustio hrpuuu toga,bilo bi odlicno da imamo mjerac postotka prolaska igre da znamo na cemu smo.

Sa kojim buildom si prosao igru?

Ja sam u prvom prolazu do polovice bio caster i to je bila koma tada,respecao sebu blood/arcane i uzivao.

New game + sam nastavio sa tim svojim buildom i kada sumonam mimica neke bossove sameljemo u par sekundi,sad istrazujem i uzivam u razgledavanju svijeta.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 14:49 (MEGATAMA).
9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo me na 190 sati,i dalje otkrivam nove utvrde,katakombe,bossove,iteme....jednostavno suludo koliko je ovo veliko.

Najgore je sto je tako lako profulat nesto...nadjem cjeli jedan dvorac,prodjem ga na sve strane,rijesim glavnog bossa tog mjesta i vec mislim otic dalje...slucajno jos malo prolutam i nadjem tajni prolaz koji vodi u cjelu jednu zonu ispod tog dvorca i jos jednog bossa.....

 

 

baš me sad zanima gdje si. Imao sam 160 sati u prvom prolasku i baš sam imao dojam da sam sve obišao i vidio, ali kad ovo čitam vjerujem da sam puno toga i promašio. 

 

Mogao bi na još jedan temeljiti prolazak, samo nemam baš ideju na koju klasu i build da idem. Volio bi nešto baš zabavno

Ma budi siguran da si propustio hrpuuu toga,bilo bi odlicno da imamo mjerac postotka prolaska igre da znamo na cemu smo.

Sa kojim buildom si prosao igru?

Ja sam u prvom prolazu do polovice bio caster i to je bila koma tada,respecao sebu blood/arcane i uzivao.

New game + sam nastavio sa tim svojim buildom i kada sumonam mimica neke bossove sameljemo u par sekundi,sad istrazujem i uzivam u razgledavanju svijeta.

 

 

a strenght build, ja uvijek idem na warriore i mačeve. Uvijek razmišljam kad pokrećem igricu (koju god) na kakvog ću lika ići, ali uvijek završim sa nekim warrior strenght buildom

11 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo me na 190 sati,i dalje otkrivam nove utvrde,katakombe,bossove,iteme....jednostavno suludo koliko je ovo veliko.

Najgore je sto je tako lako profulat nesto...nadjem cjeli jedan dvorac,prodjem ga na sve strane,rijesim glavnog bossa tog mjesta i vec mislim otic dalje...slucajno jos malo prolutam i nadjem tajni prolaz koji vodi u cjelu jednu zonu ispod tog dvorca i jos jednog bossa.....

 

 

baš me sad zanima gdje si. Imao sam 160 sati u prvom prolasku i baš sam imao dojam da sam sve obišao i vidio, ali kad ovo čitam vjerujem da sam puno toga i promašio. 

 

Mogao bi na još jedan temeljiti prolazak, samo nemam baš ideju na koju klasu i build da idem. Volio bi nešto baš zabavno

Ma budi siguran da si propustio hrpuuu toga,bilo bi odlicno da imamo mjerac postotka prolaska igre da znamo na cemu smo.

Sa kojim buildom si prosao igru?

Ja sam u prvom prolazu do polovice bio caster i to je bila koma tada,respecao sebu blood/arcane i uzivao.

New game + sam nastavio sa tim svojim buildom i kada sumonam mimica neke bossove sameljemo u par sekundi,sad istrazujem i uzivam u razgledavanju svijeta.

 

 

a strenght build, ja uvijek idem na warriore i mačeve. Uvijek razmišljam kad pokrećem igricu (koju god) na kakvog ću lika ići, ali uvijek završim sa nekim warrior strenght buildom

Meni je najdraze kad igra ima strogo podjeljene klase pa me tjera da prodjem sa svakom igru i to mi nije problem jer se onda stil igre razlikuje u svakom prolasku.

 

16 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

U prvom prolazu sam se bas mucio na Fire Giantu a sad sa mimicom samljeo...happy ❤️

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

U prvom prolazu sam se bas mucio na Fire Giantu a sad sa mimicom samljeo...happy ❤️

 Ja sam ga par puta koristio i onda sam prešao na štakore haha

Ma sa mimic imaš laganu šetnju kroz igru. To mi kvari zabavu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Elden Ring

Ehh Eldene Eldene....zavrsio journy 2 i odmah krenuo 3 🤣🤣🤣

 

Ali naravno negdje 50% igre u drugom prolazu nisam prosao....nekako me vuklo na bossove pa sam brzo prosao.

 

203 sata

209 level

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 18:52 (MEGATAMA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Evo me na 225 sati i dalje otkrivam stvari koje nisam vidio ili nasao u prva dva prolaza.....

 

Doslovno svaki dio mape na koji dodjete garantirano nesto skriva,sanse su da sto je zona zabacenija skriva bolji loot.

Sjecam se da sam u prvom prolasku gledao neke udaljene gradjevine do kojih nije bilo puta i mislio sam da su u svrhu dizajna svijeta tu....naravno da nisu i da se moze doc do njih,teleportom ili nekom drugom metodom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Jesi nasao pot village? Di zive oni pot likovi? Imas mini quest tamo vezan uz Alexandera
Edit: Jar likovi
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2023 18:52 (Gogy7).
11 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Jesi nasao pot village? Di zive oni pot likovi? Imas mini quest tamo vezan uz Alexandera
Edit: Jar likovi

Ono ispod litice gdje su 2 velika i hrpa malih Jarrova?

 

Jarburg?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2023 19:10 (MEGATAMA).
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Da, ja sam to potpuno promasio
11 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Da, ja sam to potpuno promasio

To sam nasao u prvom prolasku,cak sad i u ovom trecem pronalazim hrpu novih stvari,zone bossovi,itemi....apsolutno nevjerovatno.Izuzetno je lagano profulat cjele velike skrivene zone,i ne moze se sve vidjet u jednom prolasku......

 

Evo me prvi put u Lake of Rot....u prvom prolazu sam rijesio skoro to sve ispod ali nisam dosao na rijeku iako sam ju vidio iz daljine 🤣

 

Kaaako dobro izgleda ovaj Natural Born of the Void boss!

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2023 22:54 (MEGATAMA).
11 godina
offline
Elden Ring

Prosao 240 sati igre,bas me zanima hoce li ovo sto sam sad odradio utjecat na kraj igre....

Ne mogu se vise sjetit kako sam u proslom prolasku dosao u Vulcan Manor...vrtim se okolo i pokusavam nac put tamo 🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Prosao 240 sati igre,bas me zanima hoce li ovo sto sam sad odradio utjecat na kraj igre....

Ne mogu se vise sjetit kako sam u proslom prolasku dosao u Vulcan Manor...vrtim se okolo i pokusavam nac put tamo 🤣

 Nadam se da nisi zaboravio na NPC koji ti da pozivnicu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Prosao 240 sati igre,bas me zanima hoce li ovo sto sam sad odradio utjecat na kraj igre....

Ne mogu se vise sjetit kako sam u proslom prolasku dosao u Vulcan Manor...vrtim se okolo i pokusavam nac put tamo 🤣

 Ja sam je zavrsio 100% u 120 ili 140 sati ne mogu se sitit sada i ne vjerujem da ima neko podrucje da sam preskocio...ne kuzim koja podrucja jos otrivas?

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Prosao 240 sati igre,bas me zanima hoce li ovo sto sam sad odradio utjecat na kraj igre....

Ne mogu se vise sjetit kako sam u proslom prolasku dosao u Vulcan Manor...vrtim se okolo i pokusavam nac put tamo 🤣

 

mislim da su krajevi ona 3 ili 4 zadana i šta god drugo napraviš ne može biti drugačije

 

a što se tiče Vulcan Manora imaš ovo što je Santana rekao s pozivnicom, ili u podzemlju Raya Lucaria Akademije te jedna iron maiden proguta pa te prebaci tamo.

 

 

9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...
Gogy7 kaže...
Da, ja sam to potpuno promasio

To sam nasao u prvom prolasku,cak sad i u ovom trecem pronalazim hrpu novih stvari,zone bossovi,itemi....apsolutno nevjerovatno.Izuzetno je lagano profulat cjele velike skrivene zone,i ne moze se sve vidjet u jednom prolasku......

 

Evo me prvi put u Lake of Rot....u prvom prolazu sam rijesio skoro to sve ispod ali nisam dosao na rijeku iako sam ju vidio iz daljine 🤣

 

Kaaako dobro izgleda ovaj Natural Born of the Void boss!

 Može se itekako proći sve to u jednom prolasku ako igraš detaljno a ne ideš na to da što prije završiš igru. Ja sam u prvom prolasku vidio i odradio sve. Ali igrao sam detaljno sporo i istražio svaki kutak ulaz npc questove i slično. Sve to o čemu ti sad pričaš i prolaziš sam odradio u prvom prolasku. Lake of Rot pa ogroman boss na sredini Lakea pa u kovčeg dolje pa dodjes do bossa natural born. Kad ga porazis otkljuca se podrucje za gore na vrh planine. Sve je to dio Raninog questa taj cijeli ogroman podzemni put. Od trenutka kad se u sred šume u prvoj regiji napravi put za dolje gdje dobiješ mimica pa na dalje do kraja natural borna i kad se ode gore sve je dio velikog i najboljeg questa u igri.  

 

Uz Witchera 3, Bloodborna najbolja igra ikad. Nadam se da će napravit drugi dio. Šteta što se na ovakve igre mora čekati godinama. A mi starimo...

11 godina
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...

Prosao 240 sati igre,bas me zanima hoce li ovo sto sam sad odradio utjecat na kraj igre....

Ne mogu se vise sjetit kako sam u proslom prolasku dosao u Vulcan Manor...vrtim se okolo i pokusavam nac put tamo 🤣

 Nadam se da nisi zaboravio na NPC koji ti da pozivnicu

Nema je ovaj put.

11 godina
offline
Re: Elden Ring
hrka11 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prosao 240 sati igre,bas me zanima hoce li ovo sto sam sad odradio utjecat na kraj igre....

Ne mogu se vise sjetit kako sam u proslom prolasku dosao u Vulcan Manor...vrtim se okolo i pokusavam nac put tamo 🤣

 Ja sam je zavrsio 100% u 120 ili 140 sati ne mogu se sitit sada i ne vjerujem da ima neko podrucje da sam preskocio...ne kuzim koja podrucja jos otrivas?

Slikaj mape da vidim sto si otvorio.

11 godina
offline
Re: Elden Ring
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...
Gogy7 kaže...
Da, ja sam to potpuno promasio

To sam nasao u prvom prolasku,cak sad i u ovom trecem pronalazim hrpu novih stvari,zone bossovi,itemi....apsolutno nevjerovatno.Izuzetno je lagano profulat cjele velike skrivene zone,i ne moze se sve vidjet u jednom prolasku......

 

Evo me prvi put u Lake of Rot....u prvom prolazu sam rijesio skoro to sve ispod ali nisam dosao na rijeku iako sam ju vidio iz daljine 🤣

 

Kaaako dobro izgleda ovaj Natural Born of the Void boss!

 Može se itekako proći sve to u jednom prolasku ako igraš detaljno a ne ideš na to da što prije završiš igru. Ja sam u prvom prolasku vidio i odradio sve. Ali igrao sam detaljno sporo i istražio svaki kutak ulaz npc questove i slično. Sve to o čemu ti sad pričaš i prolaziš sam odradio u prvom prolasku. Lake of Rot pa ogroman boss na sredini Lakea pa u kovčeg dolje pa dodjes do bossa natural born. Kad ga porazis otkljuca se podrucje za gore na vrh planine. Sve je to dio Raninog questa taj cijeli ogroman podzemni put. Od trenutka kad se u sred šume u prvoj regiji napravi put za dolje gdje dobiješ mimica pa na dalje do kraja natural borna i kad se ode gore sve je dio velikog i najboljeg questa u igri.  

 

Uz Witchera 3, Bloodborna najbolja igra ikad. Nadam se da će napravit drugi dio. Šteta što se na ovakve igre mora čekati godinama. A mi starimo...

Kako mozes vidjet sve quest lines i zavrsetke u jednom prolazu?....

9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...
Gogy7 kaže...
Da, ja sam to potpuno promasio

To sam nasao u prvom prolasku,cak sad i u ovom trecem pronalazim hrpu novih stvari,zone bossovi,itemi....apsolutno nevjerovatno.Izuzetno je lagano profulat cjele velike skrivene zone,i ne moze se sve vidjet u jednom prolasku......

 

Evo me prvi put u Lake of Rot....u prvom prolazu sam rijesio skoro to sve ispod ali nisam dosao na rijeku iako sam ju vidio iz daljine 🤣

 

Kaaako dobro izgleda ovaj Natural Born of the Void boss!

 Može se itekako proći sve to u jednom prolasku ako igraš detaljno a ne ideš na to da što prije završiš igru. Ja sam u prvom prolasku vidio i odradio sve. Ali igrao sam detaljno sporo i istražio svaki kutak ulaz npc questove i slično. Sve to o čemu ti sad pričaš i prolaziš sam odradio u prvom prolasku. Lake of Rot pa ogroman boss na sredini Lakea pa u kovčeg dolje pa dodjes do bossa natural born. Kad ga porazis otkljuca se podrucje za gore na vrh planine. Sve je to dio Raninog questa taj cijeli ogroman podzemni put. Od trenutka kad se u sred šume u prvoj regiji napravi put za dolje gdje dobiješ mimica pa na dalje do kraja natural borna i kad se ode gore sve je dio velikog i najboljeg questa u igri.  

 

Uz Witchera 3, Bloodborna najbolja igra ikad. Nadam se da će napravit drugi dio. Šteta što se na ovakve igre mora čekati godinama. A mi starimo...

Kako mozes vidjet sve quest lines i zavrsetke u jednom prolazu?....

 Pa nisi limitiran po nicemu da nebi mogao odraditi sve npc questove sva podrucja da vidis sve, od spilja rudnika do skrivenih podzemnih područja. Jedino ne mozes imati sve zavrsetke u jednom prelasku no kako sam igrao na pc napravio sam backup save prije zavrsnog bossa i premda sam imao sve uvjete za sva 4 endinga svaki put kad bi presao igru vratio bih save i napravio drugi zavrsetak kako bih vidio sve zavrsetke iz prve ruke. Iako sam naknadno jos jednom presao igru na brzaka cisto radi fore sa blood arcane buildom. Ali to nije cak ni zanimljivo. Jbg ovakve igre se mogu kvalitetno odigrati jednom drugi put vec to nije taj feeling kao i sve u zivotu :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice