Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 397.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Elden Ring
hummer0 kaže...
Cansee kaže...
zeze88 kaže...

... 

 

...

 Cansee 

Ja tog Bell Bearing Huntera ne mogu nikako proći.

 

zeze88  ovaj je puno jači i brži. Možeš ga naći samo po noći po danu se ne pojavljuje.

 Svi imaju isti moveset. Najlakše je biti u melee range, kružiti oko njega. dodge sve napade, onda imaš sekundu-dvije za izlupati ga, te ponovit.

Ja sam uvijek lupao sa jump-attack, ovisi o oružju (ultraGS ili hammer ili nešto) , relativno brzo klekne, pa ga "zvizneš" za puno.

Parri nisam baš pokušavao, block + counter možeš, ali onak... riskantno je, ovisno o pokretu.

 

Ako kružiš oko njega često radi onaj shield-slam koji je lako izbjeć i radi pauzu nakon njega.

 

Stvar je prakse, "tajminga" i malo sreće, ako se vratiš kasnije bit će ti (relativno) lagan. U biti je taj najteži u cealidu.

 

Cansee kaže...
micho0305 kaže...
šetam kroz Village of the Albinaurics i iz grmlja iskoči pred mene Nepheli Loux, uplaši me i ja je tresnem mačem, naravno ona se naljuti pa me stane ganjat svud okolo. Kad me koknula drugi put, e nećeš razbojnice i ubijem je. Sad mi Selvius quesltline propade, ne mogu je oživit u Churc of Wow, onaj Aton kaže da nisam ništa kriv...ima li neka solucija da je ipak oživim? TNX

 

jebiga trebao si pobjeći od nje, pa onda do Church of Wow, ovako kada se tu već odigralo više stvari nema ti nazad. Ali mislim da nemaš neke posebne koristi ni od Seluvius questa ni od Nepheli, ja to isto nisam napravio. 

 Šteta je više vezana uz story, te ovisi da li si i onog "pomoćnika" ostavio na životu, kad su sva 3 u throne room, 3 ili 4 ancient upgrade kamena u zbroju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 11:41 (Rhodin).
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Rhodin kaže...
hummer0 kaže...

 

 Šteta je više vezana uz story, te ovisi da li si i onog "pomoćnika" ostavio na životu, kad su sva 3 u throne room, 3 ili 4 ancient upgrade kamena u zbroju.

 

da, nije loš loot, ali nakupio sam se toga, imam barem 10 tih ancient dragona i 4 somber ancienta, nakon što sam već nadogradio nekoliko bitnih oružja do kraja, tak da je to ok. 

13 godina
offline
Elden Ring

Promašio sam 2 Legendary 

Armaments-a:

Devourer’s Scepter

Bolt of Gransax

I trebaju mi još 2 završetka da imam sve trofeje.

Igram na PS5.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Elden Ring
hummer0 kaže...

Promašio sam 2 Legendary 

Armaments-a:

Devourer’s Scepter

Bolt of Gransax

I trebaju mi još 2 završetka da imam sve trofeje.

Igram na PS5.

 

 Zato sam ja od starta igre ponekad bacao pogled na trophy guide. Ne igram iste igre 2 puta a zelio sam uzeti platinu jer mi je prezabavna. Na guide sam pratio samo ove missable stvari, kako ne bih isao dalje i time zakljucao nesto sto ne bih mogao uzeti bez NG+. Tako sam u jednom playtrough sa 150 sati obisao 90% igre i uzeo platinu.

Za Endinge je lahko, ako si pripremio sve questove koje otkljucaju odredjeni ending, onda nakon zadnjeg bosa sejvas, backupujes sejv, ugasis automatsku sinkronizaciju te tako mozes sve odraditi jedan za drugim, bez ponovnog igranja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2022 11:16 (gamex1423).
13 godina
offline
Re: Elden Ring
gamex1423 kaže...
hummer0 kaže...

Promašio sam 2 Legendary 

Armaments-a:

Devourer’s Scepter

Bolt of Gransax

I trebaju mi još 2 završetka da imam sve trofeje.

Igram na PS5.

 

 Zato sam ja od starta igre ponekad bacao pogled na trophy guide. Ne igram iste igre 2 puta a zelio sam uzeti platinu jer mi je prezabavna. Na guide sam pratio samo ove missable stvari, kako ne bih isao dalje i time zakljucao nesto sto ne bih mogao uzeti bez NG+. Tako sam u jednom playtrough sa 150 sati obisao 90% igre i uzeo platinu.

Za Endinge je lahko, ako si pripremio sve questove koje otkljucaju odredjeni ending, onda nakon zadnjeg bosa sejvas, backupujes sejv, ugasis automatsku sinkronizaciju te tako mozes sve odraditi jedan za drugim, bez ponovnog igranja.

 gamex1423

Ma napravio sam backup na USB kao restore umjesto da sam uplodao samo u cloude save. Sad bi trebao napravit restore konzole, mislim da sam zeznuo stvar.

16 godina
neaktivan
offline
Elden Ring
imam dovoljno sombering stones sve lvl, al mi ih onaj ružni smiter u RoundTable ne priznaje, inventory kaže ima ih cc65 raznih od 1 do 9. al ovaj retard kaže-nemaš. 2put prelazim a prije nije bilo problema sa defoult worrier. isto me curica iz iste sobe počela jebat na isti način. kao nemam tog njenog cvijeća(a inventoru nabubrio od tih njenih trava), ponovo : nije bilo problema kad sam igrao dafoult lik, al sad kad sam lovac, eto bed. IL to mora tako. ne bi de iznenadio u ovoj igri. TNX na prijedlozima
Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
micho0305 kaže...
imam dovoljno sombering stones sve lvl, al mi ih onaj ružni smiter u RoundTable ne priznaje, inventory kaže ima ih cc65 raznih od 1 do 9. al ovaj retard kaže-nemaš. 2put prelazim a prije nije bilo problema sa defoult worrier. isto me curica iz iste sobe počela jebat na isti način. kao nemam tog njenog cvijeća(a inventoru nabubrio od tih njenih trava), ponovo : nije bilo problema kad sam igrao dafoult lik, al sad kad sam lovac, eto bed. IL to mora tako. ne bi de iznenadio u ovoj igri. TNX na prijedlozima

 

iskreno slabo sam te skužio, ali ako ti neće nadogradit možda ti fali runa, zna da trebaš platiti i runama osim tim stoneovima? Također možda nemaš točno one stoneove koji ti trebaju

16 godina
neaktivan
offline
Re: Elden Ring
ma ne kužim ni ja (sebe) ima 100tinjak tisuća runa, ima sve lvl sombering kamenje u inventory al kad idem na upgrade weapons ružni smiter u RoundTable mi zacrveni broj kamenja koje imam i kaže da nemam, tako i ona curica pored njega za upgrade ashes, kao nemam cvijeća za nju, a imam..da nije neki glitch jer u prvom prelazu igre nisam imao te probleme
Cum sapienti viro libenter diserimus
9 godina
offline
Re: Elden Ring
micho0305 kaže...
ma ne kužim ni ja (sebe) ima 100tinjak tisuća runa, ima sve lvl sombering kamenje u inventory al kad idem na upgrade weapons ružni smiter u RoundTable mi zacrveni broj kamenja koje imam i kaže da nemam, tako i ona curica pored njega za upgrade ashes, kao nemam cvijeća za nju, a imam..da nije neki glitch jer u prvom prelazu igre nisam imao te probleme

 

ako je tako to zvuči kao bug neki

3 godine
neaktivan
offline
Re: Elden Ring
micho0305 kaže...
ma ne kužim ni ja (sebe) ima 100tinjak tisuća runa, ima sve lvl sombering kamenje u inventory al kad idem na upgrade weapons ružni smiter u RoundTable mi zacrveni broj kamenja koje imam i kaže da nemam, tako i ona curica pored njega za upgrade ashes, kao nemam cvijeća za nju, a imam..da nije neki glitch jer u prvom prelazu igre nisam imao te probleme

 Imas i druga mjesta gdje mozes raditi upgrade, npr ispod caria manor kod onog diva, Iji se cini mi se zove. Idi tamo i probaj. Svakako provjeri da mozda nije do tebe pa gledas pogresne stvari jer nisam cuo nikog da je imao takav bug.

8 godina
offline
Elden Ring

Daj ti nama nabaci sliku kada ides upgrejdat, prvi put cujem za takvi bug

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Elden Ring

Zaboravio sam napisati, kako nam mozes tako vrijedjati majstora Hewg i nazivati ga ruznim. Mozda ima ruzan izgled likom, ali mu je karakter prelijep. Pred kraj igre me mal nije doveo do plakanja. Znaci ovi NPC u ovakvim igrama mi nikakvu ulogu ne igraju, ali on me na kraju bas dotakao emotivno 

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Elden Ring

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elden Ring
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

Nema se sta smatrat il ne smatrat, stvar je objektivno reciklirana, u svim aspektima. Ako proturjecis necem tako ocitom, stvarno nema smisla da ti idem nabrajat hrpu stvari koje su reciklirane...

11 godina
offline
Re: Elden Ring
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

Nema se sta smatrat il ne smatrat, stvar je objektivno reciklirana, u svim aspektima. Ako proturjecis necem tako ocitom, stvarno nema smisla da ti idem nabrajat hrpu stvari koje su reciklirane...

Ja na to gledam kao na poveznice sa glavnim Souls serijalom....multiverz.

Zasto ne bi stavili nesto sto ce mene recimo odusevit i odusevilo me a ti ces naprimjer plakat...za svakoga ponesto.

14 godina
protjeran
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

Nema se sta smatrat il ne smatrat, stvar je objektivno reciklirana, u svim aspektima. Ako proturjecis necem tako ocitom, stvarno nema smisla da ti idem nabrajat hrpu stvari koje su reciklirane...

Ja na to gledam kao na poveznice sa glavnim Souls serijalom....multiverz.

Zasto ne bi stavili nesto sto ce mene recimo odusevit i odusevilo me a ti ces naprimjer plakat...za svakoga ponesto.

Znaci kad ponove istu stvar vise puta, tebe to odusevljava sve vise i vise? Niđe logike...

 

Jos mi nije tolki problem masovna reciklaza modela i animacija koliko motiva, ideja, koncepata.. 

 

Meni je DS3 (zavrsio obe ekspanzije, moram jos Midira roknut al ne da mi se :)) bolja igra od Eldena, zapravo su jako slicne i Elden je kao sta neki kazu DS 3.5, al osobno mislim da potpuni open world nije nista dobrog donio...

11 godina
offline
Re: Elden Ring
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

Nema se sta smatrat il ne smatrat, stvar je objektivno reciklirana, u svim aspektima. Ako proturjecis necem tako ocitom, stvarno nema smisla da ti idem nabrajat hrpu stvari koje su reciklirane...

Ja na to gledam kao na poveznice sa glavnim Souls serijalom....multiverz.

Zasto ne bi stavili nesto sto ce mene recimo odusevit i odusevilo me a ti ces naprimjer plakat...za svakoga ponesto.

Znaci kad ponove istu stvar vise puta, tebe to odusevljava sve vise i vise? Niđe logike...

 

Jos mi nije tolki problem masovna reciklaza modela i animacija koliko motiva, ideja, koncepata.. 

 

Meni je DS3 (zavrsio obe ekspanzije, moram jos Midira roknut al ne da mi se :)) bolja igra od Eldena, zapravo su jako slicne i Elden je kao sta neki kazu DS 3.5, al osobno mislim da potpuni open world nije nista dobrog donio...

Da,naprimjer ponavljam iste stvari sa zenom vise puta i odusevljava me to svaki put,zasto ne bi i sa igrama... 

14 godina
protjeran
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

Nema se sta smatrat il ne smatrat, stvar je objektivno reciklirana, u svim aspektima. Ako proturjecis necem tako ocitom, stvarno nema smisla da ti idem nabrajat hrpu stvari koje su reciklirane...

Ja na to gledam kao na poveznice sa glavnim Souls serijalom....multiverz.

Zasto ne bi stavili nesto sto ce mene recimo odusevit i odusevilo me a ti ces naprimjer plakat...za svakoga ponesto.

Znaci kad ponove istu stvar vise puta, tebe to odusevljava sve vise i vise? Niđe logike...

 

Jos mi nije tolki problem masovna reciklaza modela i animacija koliko motiva, ideja, koncepata.. 

 

Meni je DS3 (zavrsio obe ekspanzije, moram jos Midira roknut al ne da mi se :)) bolja igra od Eldena, zapravo su jako slicne i Elden je kao sta neki kazu DS 3.5, al osobno mislim da potpuni open world nije nista dobrog donio...

Da,naprimjer ponavljam iste stvari sa zenom vise puta i odusevljava me to svaki put,zasto ne bi i sa igrama... 

Ti radis "one" stvari sa vlastitom zenom? Boze me oslobodi... 

 

Jos jedna usporedba, glavni boss DS3 (mislim na kraj Ringed city-a) je daleko bolji i ljepsi fight od one ljige na kraju ER-a...

 

Al pazi slucajnosti, u obe igre je pred sami kraj grad porusen i prekriven pijeskom... Da ne pricamo o zenama sa sarenim podocnjacima, jajima iz kojih su se izlegle strahote itd... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 19:26 (ansha).
8 godina
offline
Re: Elden Ring
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Mucim se s Midir-om u DS3 vise nego s bilo kojim boss-om u Elden-u :)

 

Al nevjerojatno je koliko je Elden ring totalna reciklaza stvari/likova/motiva koji su u DS3, a pretpostavljam i ranijim igrama... Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Imam sve "souls" igre od Froma i ne smatram Elden reciklazom cak suprotno...vrlo originalan svijet.

 

Nema se sta smatrat il ne smatrat, stvar je objektivno reciklirana, u svim aspektima. Ako proturjecis necem tako ocitom, stvarno nema smisla da ti idem nabrajat hrpu stvari koje su reciklirane...

Ja na to gledam kao na poveznice sa glavnim Souls serijalom....multiverz.

Zasto ne bi stavili nesto sto ce mene recimo odusevit i odusevilo me a ti ces naprimjer plakat...za svakoga ponesto.

Znaci kad ponove istu stvar vise puta, tebe to odusevljava sve vise i vise? Niđe logike...

 

Jos mi nije tolki problem masovna reciklaza modela i animacija koliko motiva, ideja, koncepata.. 

 

Meni je DS3 (zavrsio obe ekspanzije, moram jos Midira roknut al ne da mi se :)) bolja igra od Eldena, zapravo su jako slicne i Elden je kao sta neki kazu DS 3.5, al osobno mislim da potpuni open world nije nista dobrog donio...

Open world je donio promjenu. Nije bilo bitno dal ce bit bolje il losije nego je ta formula trebala malo svjezine.

 

Po meni je dark souls 1 jos uvijek njihova najbolja igra.

Kad je dosao DS3 bio mi je dobar, al sam se vec bio zasitio toga pa mi zato mozda nije bio dobar kao sto je tebi.

 

Te njihove igre su evolucija, ali ne uvijek na bolje u svim aspektima.

 

Mozda mi nije najbolja souls igra, al mi je definitivno najbolja open world igra.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 19:46 (Santana).
14 godina
offline
Re: Elden Ring
ansha kaže...

Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Elden Ring mi je njihova prva igra.

Na pocetku mi je sve bilo wow, i svijet i bossfights i tezina, no nakon malo vise od 1/3 igre sam odustao i deinstalirao jer mi je sve bilo nekako bezivotno, depresvno i dosadno..
Sve vrijeme sam imao osjecaj kako da sam "Pale sam na svijetu" usprkos komunikaciji s bitnim NPC-ovima

13 godina
offline
Re: Elden Ring
Krx kaže...
ansha kaže...

Elden Ring je puno bolji kad ga igra netko tko nije igrao nista From-ovo prije toga, ovako je ko sta sam reko, totalna reciklaza....

Elden Ring mi je njihova prva igra.

Na pocetku mi je sve bilo wow, i svijet i bossfights i tezina, no nakon malo vise od 1/3 igre sam odustao i deinstalirao jer mi je sve bilo nekako bezivotno, depresvno i dosadno..
Sve vrijeme sam imao osjecaj kako da sam "Pale sam na svijetu" usprkos komunikaciji s bitnim NPC-ovima

 To ti je od nejebice, a ne od igre. 

5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Toliko je vruće da i ne igram previše ovih dana ali uspjela sam dobit Putrid Avatara i Black Blade Kindreda što mi je drago.

Skužila sam kako bi mogla onog Bell Bearing Huntera ali stvarno ga jesu malo pretjerali, da barem ima sekundu predaha nego agresivan je kao na steroidima, uzalud mi 9 ćuturica kad ne znam kad bi ih mogla iskoristit.


Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 10:21 (zeze88).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Elden Ring

Moraš malo usporit sve skupa, smirit situaciju i ne "ići na kill" , tako ćeš samo poginuti. Radije "ostaj živa" i izbjegavaj njegove napade, a lupaj ga usput.

Priđi mu skroz blizz i dodge u krug oko njega. Kad završi chain, imaš vremena za jump attack, pa ponovo dodge .

 

Block se ne isplati, ugl ne možeš block, a ono nešto napada što možeš uzme toliko stamine da bolje da nisi.

 

Samo polako i uspjet ćeš, jumo attack će ga čak bacit na koljena sa vremenom pa možeš i crit.

Najlakše je počet u početnom području u kućuci gdje ti vitez prodaje ashes of war iza ponoći.

 

Caelid je meni najteži pa sačuvaj za kraj.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elden Ring
zeze88 kaže...

Toliko je vruće da i ne igram previše ovih dana ali uspjela sam dobit Putrid Avatara i Black Blade Kindreda što mi je drago.

Skužila sam kako bi mogla onog Bell Bearing Huntera ali stvarno ga jesu malo pretjerali, da barem ima sekundu predaha nego agresivan je kao na steroidima, uzalud mi 9 ćuturica kad ne znam kad bi ih mogla iskoristit.


 zeze88

Ja sam se popeo na krov i sa krova ga gađao popizdio sam bio mi je pretežak.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Elden Ring
Rhodin kaže...

Moraš malo usporit sve skupa, smirit situaciju i ne "ići na kill" , tako ćeš samo poginuti. Radije "ostaj živa" i izbjegavaj njegove napade, a lupaj ga usput.

Priđi mu skroz blizz i dodge u krug oko njega. Kad završi chain, imaš vremena za jump attack, pa ponovo dodge .

 

Block se ne isplati, ugl ne možeš block, a ono nešto napada što možeš uzme toliko stamine da bolje da nisi.

 

Samo polako i uspjet ćeš, jumo attack će ga čak bacit na koljena sa vremenom pa možeš i crit.

Najlakše je počet u početnom području u kućuci gdje ti vitez prodaje ashes of war iza ponoći.

 

Caelid je meni najteži pa sačuvaj za kraj.

 

 Skužila sam da trebam kružit u desno izbjegavat i onda ga zveknut kad stane s potezima. Uspijem ga bacit na koljena i napraviti crit nego mi se čini da mu malo dižem kad to napravim - je li to normalno za njega ili nešto krivo radim? Je li to možda do oružja? Koristim Bloodhound fang.

13 godina
offline
Re: Elden Ring
zeze88 kaže...

 Skužila sam da trebam kružit u desno izbjegavat i onda ga zveknut kad stane s potezima. Uspijem ga bacit na koljena i napraviti crit nego mi se čini da mu malo dižem kad to napravim - je li to normalno za njega ili nešto krivo radim? Je li to možda do oružja? Koristim Bloodhound fang.

  ako mu se diže to bi trebalo biti dobro.

Oprosti nisam mogao odoliti znam da sam bezobrazan, ali eto.  srry.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 22:20 (hummer0).
5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Ma sve super, neka si ti meni izvalo srednjoškolsku foru ako te to razveselilo, šteta samo što uz to nisi mogao dati i ozbiljni odgovor.

Pretpostavljam da on ima krcato HP, zato mi se čini da malo snage gubi, ali čisto sam željela provjerit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring
zeze88 kaže...
Rhodin kaže...

Moraš malo usporit sve skupa, smirit situaciju i ne "ići na kill" , tako ćeš samo poginuti. Radije "ostaj živa" i izbjegavaj njegove napade, a lupaj ga usput.

Priđi mu skroz blizz i dodge u krug oko njega. Kad završi chain, imaš vremena za jump attack, pa ponovo dodge .

 

Block se ne isplati, ugl ne možeš block, a ono nešto napada što možeš uzme toliko stamine da bolje da nisi.

 

Samo polako i uspjet ćeš, jumo attack će ga čak bacit na koljena sa vremenom pa možeš i crit.

Najlakše je počet u početnom području u kućuci gdje ti vitez prodaje ashes of war iza ponoći.

 

Caelid je meni najteži pa sačuvaj za kraj.

 

 Skužila sam da trebam kružit u desno izbjegavat i onda ga zveknut kad stane s potezima. Uspijem ga bacit na koljena i napraviti crit nego mi se čini da mu malo dižem kad to napravim - je li to normalno za njega ili nešto krivo radim? Je li to možda do oružja? Koristim Bloodhound fang.

 Ima bosseva, poput njega, gdje taj crit naprosto ne radi puno. Ali je bonus koji dobro dođe.

 

Stvar je samo u tome da ako tu uspjevaš raditi, onda si na pravom putu. Sad samo to moraš dovoljno dugo raditi da on umre prije tebe :)

 

To je to, borba se neće mijenjati. I svaki je isti, razlika je što kasnije imaju više HP-a i rade veći dmg, ovisno na kojoj lokaciji ga nađeš.

5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Odlučim samo malo skontat poteze Huntera kad ono iz 2. pokušaja igram toliko dobro da njemu maltene nokat snage fali, jedva se crveno vidi. I sto me ubije? Nisam uspjela izbjec onu crvenu kupolu kada opali štitom.

 

Kontam da ću uspjeti kad vidim da mi ide... Ali ne. U sat i po vremena igram samo gore i gore, toliko mi se ruke umorile i oznojile da sam odustala ali iskreno se nadam da je idući put moj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2022 21:13 (zeze88).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice