Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 397.013
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Can you run it?
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
online
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Can you run it?

 

Yes I can! :)

13 godina
offline
Re: Elden Ring
Ne, ali doći će PS5 do onda :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elden Ring
Još kada bi bio kakav easy mode za ove lijeve gejmere kao ja😂
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elden Ring
Postoji. Zove se YouTube.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Elden Ring
Hvala. Ti si desni gejmer? Može link na YouTubeu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Elden Ring
mariclius kaže...
Još kada bi bio kakav easy mode za ove lijeve gejmere kao ja😂

 

to je krivi način razmišljanja. Nisi ti lijevi gejmer, ja sigurno nisam ništa bolji od tebe, ali sam prešao sve njihove igre osim Demon soulsa. To je stvar volje i prilagođavanja.

 

Po meni je ovo uvjerljivo najbolji način izrade igre, gdje je samo jedna težina, jer tu developer ima najveći utjecaj na naše kompletno iskustvo, puno te bolje mogu voditi kroz igru. A ovo kad je više levela težine onda bude nekad prelako nekad preteško, nije izbalansirano.

 

Mislim da ti je bolje svakako igrati igru, ako baš imaš problema odeš na youtube po koji savjet i tako postaješ sve bolji. Ali najbolje je iskustvo kada sam shvatiš gdje griješiš i sam shvatiš kako pobijediti bossa. Meni osobno najbolji dio gaminga.

9 godina
offline
Re: Elden Ring
Ja bih iskreno volio easy postavku samo da prođem igru. Mene uglavnom zanima prica i jednostavno nemam vremena 10 puta ici na bossa.
Igram Returnal i nema tog YT videa koji bi pomogao jer je sve Random u igri. Igra mi je preteška i nemam vremena se zezat sat vremena samo da porazim bossa
11 godina
offline
Re: Elden Ring
Možeš na netu pronaći "trainer" programčiće za Souls igre na PC-u.

Tako sam ja "odustao" na pola Sekira i instalirao trainer i prošao do kraja.
Nije isti osjećaj kao da odigraš normalno, ali barem vidiš cijelu igru.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 10:16 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Ja bih iskreno volio easy postavku samo da prođem igru. Mene uglavnom zanima prica i jednostavno nemam vremena 10 puta ici na bossa.
Igram Returnal i nema tog YT videa koji bi pomogao jer je sve Random u igri. Igra mi je preteška i nemam vremena se zezat sat vremena samo da porazim bossa

 Sa easy modom propustas bit igre i ono sto ona nudi, a za pricu imas youtube.

 

Kaj je najbolje souls igre imaju "easy mode" na vise nacina. Prvi je taj da grindas pa napravis OP build koji je recimo u Demons soulsu jako lako napravit sa magijom gdje lagano mozes radit 1500dmg bossu.

Jos imas i co-op igranje gdje ti drugi igraci mogu pomoc proc kroz level i kroz boss borbu, a zna se dogodit da naletis na nekog ko ima op build pa ti sve sam sredi bez da mrdnes prstom...

No onda je meni osjecaj igranja loš jer znam da nisam zasluzio tu pobjedu nego netko drugi.

 

 

Pravi easy mode trazi 2 razlicite igre jer nije sve do dmg brojki

 

Fromsoft je tezina njihovih igara glavni adut i jedan od razloga zasto su uspjesni danas.

Ne vjerujem da zele postat ko druge igre koje te vode za ruku...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 6:52 (Santana).
9 godina
online
Elden Ring

ne želim nekome govoriti kako da igra igru, igrajte kako god vas veseli, poanta igre je da vi uživate

 

mogu samo reći svoje iskustvo, da baš uživam u težini tih igara, iako sam umirao kao pilić, i mislim da je igranje bez ikakvog "varanja" najkompletniji način i najbolje iskustvo.

 

Nakon što sam prešao Bloodborne, počeo sam gotovo uvijek igrati sve igre na najtežem, i to mi je sad bolje

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Elden Ring

Stvar je u tome da souls igre imaju opciju lakseg prolaska samo ljudi to bas ne kuze pa zicaju easy mode, a sve je to vec u igri

 

Sekiro je iznimka reko bi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Souls imaju tu easy opciju ako se levelas i proucis oružja. Meni je veci problem returnal gdje je sve random i nema level upa, svaki put prije bossa moras farmati upgradeove i health. Zamisli da u DS moras prije svakog bossa ici skupljati random oruzje, ubijati hrpu likova za level up, boss te ubije i ajde sve iznova. Bas mi se sad da farmati pol sata kako me boss nebi ubio iz dva vec 3 udarca, plus cim te udari dmg oruzja ti pada na osnovnu razinu.
9 godina
online
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Souls imaju tu easy opciju ako se levelas i proucis oružja. Meni je veci problem returnal gdje je sve random i nema level upa, svaki put prije bossa moras farmati upgradeove i health. Zamisli da u DS moras prije svakog bossa ici skupljati random oruzje, ubijati hrpu likova za level up, boss te ubije i ajde sve iznova. Bas mi se sad da farmati pol sata kako me boss nebi ubio iz dva vec 3 udarca, plus cim te udari dmg oruzja ti pada na osnovnu razinu.

 

e to nije sjajno. da moram ići grindati baš prije svakog fighta popizdio bi

13 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Souls imaju tu easy opciju ako se levelas i proucis oružja. Meni je veci problem returnal gdje je sve random i nema level upa, svaki put prije bossa moras farmati upgradeove i health. Zamisli da u DS moras prije svakog bossa ici skupljati random oruzje, ubijati hrpu likova za level up, boss te ubije i ajde sve iznova. Bas mi se sad da farmati pol sata kako me boss nebi ubio iz dva vec 3 udarca, plus cim te udari dmg oruzja ti pada na osnovnu razinu.

 Uopče ne moraš... ja sam s prve prošao 3-4-5-6 svijet.... Kad sam pohvatao mehanike u prva 2 bioma

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 16:54 (alscaul).
15 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Ja bih iskreno volio easy postavku samo da prođem igru. Mene uglavnom zanima prica i jednostavno nemam vremena 10 puta ici na bossa.
Igram Returnal i nema tog YT videa koji bi pomogao jer je sve Random u igri. Igra mi je preteška i nemam vremena se zezat sat vremena samo da porazim bossa

 Priče maltene nema, vrlo je jednostavna (makar beskonačno kompleksna ako čitaš sve iteme opis i pratiš sve što igdje vidiši, čuješ, pročitaš i sam povežeš 90% ) i glavnina je kombinacija skilova i prolaz područja, bosseva. Za taj dio nema smisla easy mode jer to je ko da kažeš da bi htio vozit se na motoru kroz cijelu Hrvatsku, ali ne znaš baš vozit motor, pa bi htio sjest na njega, na prikolici, da te netko autom voza okolo, a da vidiš krajolik... Ima i drugih načina, kolega gore ispravno je predložio da pogledaš youtube prolaz.

9 godina
online
Elden Ring

ekipa novinara je gledala gameplay preview iza zatvorenih vrata, evo dojmova

 

Elden Ring New Gameplay Breakdown & Impressions, New Mechanics Revealed | Fextralife

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Elden Ring

Elden Ring | Insider video

 

https://streamable.com/wm8nl0

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2021 21:26 (DeniZg).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

ekipa novinara je gledala gameplay preview iza zatvorenih vrata, evo dojmova

 

Elden Ring New Gameplay Breakdown & Impressions, New Mechanics Revealed | Fextralife

 

Ovo ce bit strasno dobro.....

3 godine
neaktivan
offline
Elden Ring

Znači koliko shvatam... Priča u igri neće biti bitna premda je piše Martin, tj konstruiše lore  a igra je zapravo neki Dark Souls open world?

 

Ono što ja mogu reći jeste da je potencijal ogroman, međutim ostaje žal zašto ovo nije direktno otišlo u next gen vode, slično mislim i za Hogwarts Legacy, videćemo...

Grafika, svakako nije najbitnija stavka u igri, ali ovde se vidi da se igra razvijala na ovim mrcinama koje su sedam godina stare.

Nisam igrao Soulse, a atmosfera ove igre mi je, baš kao u njima, previše gotična, ali to sam samo ja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elden Ring
Jedva čekam ovu igru. Prvo ću sačekati da hexfire prođe na hard pa tek onda ja igram.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Odgoden je Elden Ring za 25.2.2022.
Prijavite se za online network test
www.eldenring.com/cnt
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elden Ring
Može. Samo mi kupi PS5, a ostalo je moja briga. :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Ajmooooo 🤗🔥🔥🔥🔥
11 godina
offline
Elden Ring

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 15:21 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Dojmovi? Nakon Sekira, izgleda kao jos jedna From Software Igra godine. 😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Dojmovi? Nakon Sekira, izgleda kao jos jedna From Software Igra godine. 😄

Open world Dark Souls 3.

Prodano.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 15:25 (DeniZg).
9 godina
online
Re: Elden Ring
Gogy7 kaže...
Dojmovi? Nakon Sekira, izgleda kao jos jedna From Software Igra godine. 😄

 

ma izgleda bolesno igra, jedva čekam.

 

pametno su i izrežirali gameplay, očito su dosta toga skrivali, svaka im čast na tome

7 godina
offline
Elden Ring

Stvari koje mi se ne svidaju:
- guiding light na bonfireu (cini mi se da ce to bit samo jedna od stvari da se olaksa igracima)
- prvi boss prikazan je Midir iz DS3 😄
- animacija stabala u pozadini dok Alexandar prica (17:25)
- boja markera za mapu se stopila sa bojom mape (18:10)
- DS3 meni (19:45)
- zvuk koji nam govori da je protivnik mrtav, isti je kao u DS serijalu, a govore da su se s ovom igrom htjeli maknit od DS (28:23)
- ova Melina je ista kao Firekeeperica iz DS3
- opcenito boje svijeta kao sto je i luci napisao. Svijet mi se cini dosta mrtav i neiskoristen (opet to kazem zbog toga jer su rekli da se zele maknit od DS serijala i ocekiva sam nesto drukcije)
- boss fight je spor. Nadam se da je to zbog toga sto je boss tako napravljen i da ce bit agilnijih bosseva i duzih comboa napada

 

Ukratko ocekivao sam vise (nesto drukcije) i nadam se da ce bit zanimljiv gameplay. Svida mi se sta su dodali skakanje. Po zasad vidjenom, Sekiro ostaje #1 (u bliskoj borbi sa Bloodborneom :D )

 

Ovi video sam gleda i od tu su time stampeovi -

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice