Diablo 4

poruka: 1.790
|
čitano: 407.344
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Eto ja imam preko 170 sati igre i jos mi nije dosadna niti ce mi biti. Svi smo drugaciji...

Meni se vec isplatila lova u igru

gdje se moze vidjeti koliko imas sati u igri? 

10 godina

Probaj ovdje: https://d4armory.io/

Ja sam pronašao svoje vrijeme sa 3. opcijom (account id).

15 godina
Diablo 4

Ajmooooo svi u Bug Trolls klan!

Najjakiji klan u regionu pa i šire!!!

Treba nam Hardcore igrača i pravih jebača!!!

Ajmoooo!!!

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
Diablo 4

Taman mi došlo da tražim nenađene side questove, a izgleda da im je Auth server u banani. Kaže mi da nemam DIV licencu...

https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN/status/1672845502944083969?s=20

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
TomoR kaže...

Taman mi došlo da tražim nenađene side questove, a izgleda da im je Auth server u banani. Kaže mi da nemam DIV licencu...

https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN/status/1672845502944083969?s=20

isto sranje , navodno istrazuju problem

Éire
15 godina
Diablo 4

Nabaviti licencu, dečki!

Članovi bug Trolls nemaju tih problema! Oni i sada igraju na najjakije!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
Diablo 4

Jedva ušao u igru sad, nakon više od 20 minuta queue, ali serveri "štekaju" do bola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
Diablo 4

Pravo vrijeme za igrati HC!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
TomoR kaže...

Jedva ušao u igru sad, nakon više od 20 minuta queue, ali serveri "štekaju" do bola.

Tak i ja, neko vrijeme je bilo ok, al kako sam izašao iz jednog dungonea tako je postalo neigrivo.

Valjda me prebacio na neki drugi server node.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
Bitanga kaže...
TomoR kaže...

Tak i ja, neko vrijeme je bilo ok, al kako sam izašao iz jednog dungonea tako je postalo neigrivo.

Valjda me prebacio na neki drugi server node.

Evo, i ja ušao sad u neki dungeon, u njemu djeluje sve puno bolje.

13 godina
Diablo 4

ulazim u dungeon , a ono dijele pred ulazom bonove za kfc 

Éire
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
Diablo 4

Ako netko i dalje ima problema... nije do vas  Tuku po bnetu! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2023 17:52 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
Diablo 4

U povjerenju, među nama, to Bug Trolls ekipa napada na najjakije!

Pridruži se i ti!

\o/

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2023 20:23 (Kant).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
Diablo 4

Ovi gemovi mi od početka idu na živce, al sad sve više i više... nemoš ih se nikako riješiti.

Ne kužim šta će mi stotine i stotine gemova svih vrsta i veličina.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
Bitanga kaže...

Ovi gemovi mi od početka idu na živce, al sad sve više i više... nemoš ih se nikako riješiti.

Ne kužim šta će mi stotine i stotine gemova svih vrsta i veličina.

Mislim da su najavili da će to tek u drugoj sezoni riješiti!

15 godina
Kant kaže...

Mislim da su najavili da će to tek u drugoj sezoni riješiti!

Wow, tek u drugoj sezoni :)

Iznenadilo ih je to valjda... ipak je ovo tek peta diablo igra :-D

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2023 20:41 (Bitanga).
13 godina
Diablo 4

Zadnjih par dana Diablo steka, od levela 1-60 ko curica, ko podmazano, ono svaka cast.

A u zadnjih ~5-6 dana, redom..

Prvo me sokiralo ono s Licence, uredno kupljeno od blizzard shopa, prijepodne se nije moglo spojit, al dobro.

Pa DDoS attack

i sad najnovije memory leak-ovi, skoro pa se svakih sat vremena srusi...

I tako vec par dana, stvarno je radio vrhunski, da bi rijeci rekao.

Mozda novi nVidia driver?!

Jos uvijek mi je dobar, al vec vidim di ce problemi bit, kampanja OK i prvih 50-65 levela usminkano do bola, a poslje, kog briga za ove poslje, dobili ste svojih 100 ura i razlaz, os nes banglades itd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
EpicFailGuy kaže...

Zadnjih par dana Diablo steka, od levela 1-60 ko curica, ko podmazano, ono svaka cast.

A u zadnjih ~5-6 dana, redom..

Prvo me sokiralo ono s Licence, uredno kupljeno od blizzard shopa, prijepodne se nije moglo spojit, al dobro.

Pa DDoS attack

i sad najnovije memory leak-ovi, skoro pa se svakih sat vremena srusi...

I tako vec par dana, stvarno je radio vrhunski, da bi rijeci rekao.

Mozda novi nVidia driver?!

Jos uvijek mi je dobar, al vec vidim di ce problemi bit, kampanja OK i prvih 50-65 levela usminkano do bola, a poslje, kog briga za ove poslje, dobili ste svojih 100 ura i razlaz, os nes banglades itd..

Sredit će se, nije Blizzardova zavjera.

5 mjeseci
Diablo 4

ekipa..svi se zalite da igra ne valja...a vidim da svi i dalje pale igru i igraju je iz dana u dan!!! nije valjda da se silite jer vam je zao 70€??? nemojte me zezat.. igra je prefun!!!

EDIT: jesam ja jedini kojem se cini da su pojacali monster denisty??

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2023 20:56 (bulkathos_chosen).

0 0 hvala 0
7 godina
bulkathos_chosen kaže...

ekipa..svi se zalite da igra ne valja...a vidim da svi i dalje pale igru i igraju je iz dana u dan!!! nije valjda da se silite jer vam je zao 70€??? nemojte me zezat.. igra je prefun!!!

to ti je u ono u stilu, imam sve klase lvl 70+, imam sve statue, rjesio sam sve questove, setam se kroz torment IV, farmam lvl 120+ nightmare dungeone, igra je uzas nema contenta, nemam sta radit, fuj dosta mi je

a igra izasla prije par tjedana 

12 godina
bulkathos_chosen kaže...

i to i nekako ko da manje xpa se dobiva, puno sporije levelam

15 godina
GrimReaperKC kaže...
bulkathos_chosen kaže...

i to i nekako ko da manje xpa se dobiva, puno sporije levelam

Svaki viši level treba više XP-a za doći do slijedećeg. Tehnički, navodno je lvl 85, na pola puta do 100 (što se XP-a tiče, ali je za očekivati da će se imati jači/bolji build pa svejedno brže napredovati).

Hotfixali su (ne-Nightmare) dungeone koje su ljudi masovno koristili za XP farm. Nightmare dungeoni trenutno daju premalo XP, ali kad ionako moraš/trebaš/želiš dizati Glyph-ove... Bilo je rečeno na nekom live sessionu s dev-ovima da će patchati density i Nigthmare dungeon XP prije S1.

Evo, javno dostupnih hotfix-eva:

https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/hotfix-13-june-23-2023-102/62410

15 godina
Diablo 4

Decki, danas ocekujemo prve 100 lvl charove u klanu!

Bit ce ludo!

Prijavite se u najveci najbolji klan u regionu i budite dio povijesti!

Najjakiji smo i nema jakijih od nas!

Bug Trolls!!!!!!!

\o/\o/

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
Kant kaže...

Bit ce ludo!

Bug Trolls!!!!!!!

\o/\o/

lvl 100 sorc nakon 247h 

Éire
15 godina
DukeOs kaže...
Kant kaže...

Bit ce ludo!

Bug Trolls!!!!!!!

\o/\o/

lvl 100 sorc nakon 247h 

\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

15 godina
DukeOs kaže...

lvl 100 sorc nakon 247h 

GZ! :-)

To je ok, prosječno 3-4 levela po radnom danu (8h).

Ja igram po 1 level u dva dana (2-3h igranja dnevno), a i to mi je previše :-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 10:43 (Bitanga).
15 godina
Diablo 4

DukeOs aka Seal je naš ponos i naša dika!!!

\o/\o/

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
Diablo 4

Evo ga, "našao" zadnje Side Quest-ove, 100% svaka zona.

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina

I ja polagano, casual, gustam. Od izlaska igre sam nekako dogurao do 59 levela. Ono sto meni fali je snimanje buildova. Kako mi sta nadropa volim isprobavati pa da vidim koji build mi se vise svidja i odgovara. Nadam se da ce i to uvesti.

15 godina
Eld kaže...

I ja polagano, casual, gustam. Od izlaska igre sam nekako dogurao do 59 levela. Ono sto meni fali je snimanje buildova. Kako mi sta nadropa volim isprobavati pa da vidim koji build mi se vise svidja i odgovara. Nadam se da ce i to uvesti.

Da, bitno da ima snimanje garderobice :-D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice