Diablo 4

poruka: 1.933
|
čitano: 500.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
C64 kaže...

 Da li je Last Epoch sličan Diablu i Gram Dawn-u?

Rekao bih da je izmedu POE i Diabla 3.

Lore mu je slab;nema dusu.

A najvise me smeta sto jos nije u full izasla , u alfa/beti je vec 5 godina WTF!!

 

Ne znam, meni se igra sviđa...

Jbga ja nemam pozadinu Diabla 2, već sam krenuo s Diablom 3 i zaljubio se... Probao sam i POE ali toliko mrzim pay2win sisteme da to nisu istine... Nadam se da u Diablo 4 nece uvesti te sve pay2win stvari... Iako teško jer eto već ako kupiš legendary edition dobiješ brže leveliranje sezone i samim time nagrada..

 

GrimDawn mi se sviđa ali jbga 2023 i grafika mi isto igra neku ulogu.

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...
DukeOs kaže...
C64 kaže...

 Da li je Last Epoch sličan Diablu i Gram Dawn-u?

Rekao bih da je izmedu POE i Diabla 3.

Lore mu je slab;nema dusu.

A najvise me smeta sto jos nije u full izasla , u alfa/beti je vec 5 godina WTF!!

 

Ne znam, meni se igra sviđa...

Jbga ja nemam pozadinu Diabla 2, već sam krenuo s Diablom 3 i zaljubio se... Probao sam i POE ali toliko mrzim pay2win sisteme da to nisu istine... Nadam se da u Diablo 4 nece uvesti te sve pay2win stvari... Iako teško jer eto već ako kupiš legendary edition dobiješ brže leveliranje sezone i samim time nagrada..

 

GrimDawn mi se sviđa ali jbga 2023 i grafika mi isto igra neku ulogu.

 PoE pay2win? Ha? Igra je besplatna i jedino šta plaćaš je stash i skinove

15 godina
offline
Diablo 4

samo da kažem da ne očekujete da će igra nadmašiti Diablo 2

pošto sam igrao betu.

za sada u igri nema BELT slot uopče, nema Runes niti Runewords, dakle nema ni white items-a kao baza za runeword a bogami nema ni SET itema

 

i posebno što me smeta je da svi itemi zauzimaju jednako mjesta u inventoriju, to mi ne drži vodu da sjekira ogromna isto kao i ring ili amulet bude.

 

 

 

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

samo da kažem da ne očekujete da će igra nadmašiti Diablo 2

pošto sam igrao betu.

za sada u igri nema BELT slot uopče, nema Runes niti Runewords, dakle nema ni white items-a kao baza za runeword a bogami nema ni SET itema

 

i posebno što me smeta je da svi itemi zauzimaju jednako mjesta u inventoriju, to mi ne drži vodu da sjekira ogromna isto kao i ring ili amulet bude.

 

 

 

 Nista ne moze nadmasiti D2 , dokle god koriste iste mehanike;nitko to ni ne ocekuje.

Belt je ionako bio samo za potione.Rune nikad nisam ni volio.

Set itemi samo pokvare igru , pogledaj D3.

To za inventorij mi je veliki plus( znaci kao u Lost Arku), jer u suprotnom ispunis stash u sekundi.

Nego mene brine ono sto si bio rekao dok si igrao betu : "da padaju jedno te isti itemi, te da je igra po tome daleko od gotovog proizvoda!"

Ako je tako mogli bi lagano dobiti nebalansirano smece od itema i prekriziti Blizzard zauvijek.

Takoder mi se ne svida ovo forsirano reklamiranje , smrdi na Cyberpunk 2077 ..

Eire
13 godina
offline
Diablo 4

 

Diablo sa world bossevima, dungeonima te mountovima , di ces bolje od toga.

 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
Horned Reaer kaže...

samo da kažem da ne očekujete da će igra nadmašiti Diablo 2

pošto sam igrao betu.

za sada u igri nema BELT slot uopče, nema Runes niti Runewords, dakle nema ni white items-a kao baza za runeword a bogami nema ni SET itema

 

i posebno što me smeta je da svi itemi zauzimaju jednako mjesta u inventoriju, to mi ne drži vodu da sjekira ogromna isto kao i ring ili amulet bude.

 

 

 

 Nista ne moze nadmasiti D2 , dokle god koriste iste mehanike;nitko to ni ne ocekuje.

Belt je ionako bio samo za potione.Rune nikad nisam ni volio.

Set itemi samo pokvare igru , pogledaj D3.

To za inventorij mi je veliki plus( znaci kao u Lost Arku), jer u suprotnom ispunis stash u sekundi.

Nego mene brine ono sto si bio rekao dok si igrao betu : "da padaju jedno te isti itemi, te da je igra po tome daleko od gotovog proizvoda!"

Ako je tako mogli bi lagano dobiti nebalansirano smece od itema i prekriziti Blizzard zauvijek.

Takoder mi se ne svida ovo forsirano reklamiranje , smrdi na Cyberpunk 2077 ..

 e da nema u igri ni charms!!  tako da stash je samo stash nema neke taktike oko njega što ćeš nositi sa sobom, skill charmove ili grand charmove sa magic find/life/mana itd.

uglavnom nema taktiziranja više što ćeš nositi sa sobom sistem je skupi i salvage kao u diablo 3 garbage edition

što se tiče setova u D3 su cijeli build napravili oko toga i to je pogrešno ali da su setovi ok ako nisu ovewrpowered kao u d2 to je meni ok

runes ne znam zasto nisi volio ali skupljati bazne iteme i slagati runewords mi je najzabavnija stvar u d2

 

a vidjet ćemo mislim da će biti mišljenja podjeljena kad igra izadje , novija generacija će biti odušvljena a stara hardcore bagra sa D2 baš i ne

be Cool
3 godine
offline
Re: Diablo 4
Uf ne svida mi se to, meni kao vise single player igracu pase ta lagana drkica oko toga kaj cu nositi kako i zasto, ja bi to još proširio a ne da smanjuju. D3 je definitivno najdosadniji.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 11:52 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Mislim da su rekli da će setovi biti u igri, samo se ne sjećam da li su rekli da će ih naknadno dodati ili će biti odmah. Ali neće biti najjači i neće o njima ovisiti buildovi kao u D3, hvala bogu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 4

Niti diablo 3 nije izasao takav u sto se sada pretvorio, tako da... Jedino je sigurno da ce se raditi manji dmg, tako da ce moci muziti kravu preko power creepa do besvijesti.

Rune i setovi ce shodno tome sigurno doci tokom vremena.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...

Niti diablo 3 nije izasao takav u sto se sada pretvorio, tako da... Jedino je sigurno da ce se raditi manji dmg, tako da ce moci muziti kravu preko power creepa do besvijesti.

Rune i setovi ce shodno tome sigurno doci tokom vremena.

 Famozni Auction house. Nisam igrao 3. dok ga nisu ukinuli.Cisto iz protesta.

Eire
12 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
SamoPitam3 kaže...

Niti diablo 3 nije izasao takav u sto se sada pretvorio, tako da... Jedino je sigurno da ce se raditi manji dmg, tako da ce moci muziti kravu preko power creepa do besvijesti.

Rune i setovi ce shodno tome sigurno doci tokom vremena.

 Famozni Auction house. Nisam igrao 3. dok ga nisu ukinuli.Cisto iz protesta.

 Steta samo sto si tako propustio jedino razdoblje kad je igra valjala :P ... odnosno valjala u odnosu na ovo sto je postala kasnije

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 23:48 (Minneyar).
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...
DukeOs kaže...
SamoPitam3 kaže...

Niti diablo 3 nije izasao takav u sto se sada pretvorio, tako da... Jedino je sigurno da ce se raditi manji dmg, tako da ce moci muziti kravu preko power creepa do besvijesti.

Rune i setovi ce shodno tome sigurno doci tokom vremena.

 Famozni Auction house. Nisam igrao 3. dok ga nisu ukinuli.Cisto iz protesta.

 Steta samo sto si tako propustio jedino razdoblje kad je igra valjala :P ... odnosno valjala u odnosu na ovo sto je postala kasnije

 Mislis dok je bila p2w ?! Lmao , ne hvala.

Eire
15 godina
offline
Diablo 4

"Doradili" su Open Beta stranicu:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23916442/your-guide-to-the-diablo-iv-open-beta

 

Bit će i PreDownload iste:

OPEN BETA EARLY DOWNLOAD

Prepare yourself for the descent into Hell by downloading the Diablo IV Beta early.

  • Early Access: Early Download begins Wednesday, March 15 at 9 a.m. PDT
  • Open Beta: Early Download begins Wednesday, March 22 at 9 a.m. PDT
    • Players who have already downloaded for Early Access do not need to download again for Open Beta.

EDIT:

Pristojni guide za betu:

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 9:21 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Diablo 4

Prodao sam dusu vragu zbog "vucica" . Sta mogu kada padam na slatke stvari  Naime, drugi vikend kada je open beta ne mogu igrati, a kada sam vec kupovao, uzeo sam ultimate edition.

Samo se nadam da cu ovo igrati vise od d2r kojeg sam isto uzeo prije izlaska, a sveukupno ga nisam igrao vise od 10ak sati. Ne sto je los (jahao sam dvojku nenormalno u studentskim danima), vec sto jednostavno nemam vremena.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...

Prodao sam dusu vragu zbog "vucica" . Sta mogu kada padam na slatke stvari  Naime, drugi vikend kada je open beta ne mogu igrati, a kada sam vec kupovao, uzeo sam ultimate edition.

Samo se nadam da cu ovo igrati vise od d2r kojeg sam isto uzeo prije izlaska, a sveukupno ga nisam igrao vise od 10ak sati. Ne sto je los (jahao sam dvojku nenormalno u studentskim danima), vec sto jednostavno nemam vremena.

Citam ovaj post i nije mi jasno kad sam ga to napisao... onda skuzim da to nisam ja, ali kao da jesam 

Pokazao sam kcerkama i zeni wolf pack i raspametile se cure... naravno, preorderao odmah ultimate i budem igrao samo ovaj vikend, jer slijedeci nisam u HR - ali cure budu prasile umjesto mene.

d2 sam na faxu mlatio, a d2r igrao ni 10h...

 

Knowledge is power!
13 godina
offline
Re: Diablo 4
RonoN kaže...
SamoPitam3 kaže...

Prodao sam dusu vragu zbog "vucica" . Sta mogu kada padam na slatke stvari  Naime, drugi vikend kada je open beta ne mogu igrati, a kada sam vec kupovao, uzeo sam ultimate edition.

Samo se nadam da cu ovo igrati vise od d2r kojeg sam isto uzeo prije izlaska, a sveukupno ga nisam igrao vise od 10ak sati. Ne sto je los (jahao sam dvojku nenormalno u studentskim danima), vec sto jednostavno nemam vremena.

Citam ovaj post i nije mi jasno kad sam ga to napisao... onda skuzim da to nisam ja, ali kao da jesam 

Pokazao sam kcerkama i zeni wolf pack i raspametile se cure... naravno, preorderao odmah ultimate i budem igrao samo ovaj vikend, jer slijedeci nisam u HR - ali cure budu prasile umjesto mene.

d2 sam na faxu mlatio, a d2r igrao ni 10h...

 

 LoL. Kod mene totalno ista situacija. Zlatna Diablo 2 generacija

Mislim, jos uvijek ne mogu vjerovati da D4 izlazi uskoro,ne zelim si priznati da sam toliko mator izgleda.

Potajno se nadam da ce me vratiti u te studentske dane pune Diabla 2 , zena, zlatno doba .

Dok sam zivio u studentskom domu sa 200 zena , u sobi imao PC Celeron 800, videorekorder s 2 glave i  hrpu MP3-jeva.

Dok sada samo bore i racune 

Tako da za nas old-school gamere D4 je vremeplov.

Eire
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 9:03 (DukeOs).
13 godina
offline
Diablo 4

Na horizontu se rada nova zvijezda. Vec je i vrijeme je da netko zamijeni Blizzard.

Uskoro cemo znati vise.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

pa GGG koji su napravili Path of Exile, su bivsi diablo devovi, ako zelis igrati nesto sto nije blizzard arpg

 

svejedno ce D4 bit "king of the hill" 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Kakvo je vase stajaliste na temu cijene osnovnog izdanja d4?

defiant
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
metallic kaže...

Kakvo je vase stajaliste na temu cijene osnovnog izdanja d4?

 D3 je bio 60$/60€ tad. Ako gledamo inflaciju u tom vremenu cijena D4 bi sad u usporedbi trebala biti preko 75€

 

Nije da ja volim cijenu osnovne verzije, ali računam na to da će igra biti bar 10-ak godina na životu, pa onda to i nije puno. Na D3 sam bacio tisuće sati. Realno, ako samo svaku klasu dignem na max, to je sigurno 200-300 sati igre.

 

Inače, još nisam napravio pre-order za D4. Čekam da mi sjedne lova na BNet račun od wudijo natjecanja, osvojio sam 50$...

12 godina
offline
Re: Diablo 4
metallic kaže...

Kakvo je vase stajaliste na temu cijene osnovnog izdanja d4?

 Na zalost nova normalna cijena AAA igara. Lako za cijenu, najvise me zivcira p2w early access i cinjenica da jebeni collector's edition za 100 EUR (ako ne i vise?) uopce ne sadrzi igru :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
3 godine
offline
Re: Diablo 4
metallic kaže...

Kakvo je vase stajaliste na temu cijene osnovnog izdanja d4?

Previše, igara nikad manje a cijene nikad višlje. Mislim nisu to sad neki novci no bez obzira neopravdano jer inflacija a niti korona nisu takli it sektor štoviše

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...
metallic kaže...

Kakvo je vase stajaliste na temu cijene osnovnog izdanja d4?

Previše, igara nikad manje a cijene nikad višlje. Mislim nisu to sad neki novci no bez obzira neopravdano jer inflacija a niti korona nisu takli it sektor štoviše

 

 A gle neke igre vrijede ( reko bi da velika večina ne ) ali s obizorm na koliko sati možeš utuči u Diablo i za sad kaj smo vidjeli izgleda stvarno ok usudio bi se reci da vrijed 70 €, no budemo vidli kad zaigramo full verziju.

twice the pride double the fall
3 godine
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Na horizontu se rada nova zvijezda. Vec je i vrijeme je da netko zamijeni Blizzard.

Uskoro cemo znati vise.

 S obzirom kakve igretine radi Blizzard vjerovatno nikad necemo vidjeti približno konkurentne igre, Diablo, Wow, Sc2 su jednostavno svijetlosnim godinama od konkurencije, to je jednostavno nemoguce stici, previse posla za bilo koju manju izdavacku kuču.

13 godina
offline
Diablo 4

Predownload poceo

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Predownload poceo

 kako da preloadam? ja ne mogu ... 

 

skuzio sam, skida se. 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 17:09 (_itsmoriarty).
6 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...
metallic kaže...

Kakvo je vase stajaliste na temu cijene osnovnog izdanja d4?

Previše, igara nikad manje a cijene nikad višlje. Mislim nisu to sad neki novci no bez obzira neopravdano jer inflacija a niti korona nisu takli it sektor štoviše

salis se?

 

apsolutno je sve poskupilo

 

sta oni koji rade igre ne jedu, ne piju, ne placaju rezije, ne oblace se, ne voze se autima, firme im isto ne placaju struju, hladenje, servere, odrzavanje itd itd

 

normalno da se svako poskupljenje, namet ili bilo koji trosak poslovanja, povecanje placa, prenosi na krajnjeg kupca, koji pokriva te troskove

 

sto se tice razlicitih cijena, battle pasova i slicno, pa to je norma i standard danasnje gaming industrije, nije ni activision glup, da te milijune ostavi u zraku

 

sa stajalista konzumera, naravno da smeta i poskupjenje igara, i razlicite verzije igre, i preorderi i early access, ali to je normal

 

mozemo mi tu kukat i srat koliko hocemo, neces ti, ja ili netko treci platit, ima falu bogu vise milijuna onih koji hoce, tako da je je nase kukanje i misljenje irelevantno

 

pogle faking hogwarts, 600 000 early access igraca je platilo to, a igra je single player i nema dugovjecnost kao jedan diablo

 

znas i sam vec godinu dana kada izlazi D4, ako se nema odjedom, stiglo se ustediti za igru, jer je to igra koja se igra sljedecih 5 godina minimalno

 

da imam vremena uzeo bih apsolutno tu verziju sa early accessom, ali posto znam da necu moc rokat na najajce, nema mi smisla platiti razliku kad nemrem to iskoristit

 

svatko tko brije na ladder ce ziher kupit early acces, oni koji su casual ce standar i svi sretni i zadovoljni

 

ajmo malo pozitive i hypea, pa ne izlazi novi Diablo svaki dan 

 

its all about the money, money, money

 

 

14 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Na horizontu se rada nova zvijezda. Vec je i vrijeme je da netko zamijeni Blizzard.

Uskoro cemo znati vise.

 Takođe već postoji Frost Giant Studios, bivši blizz zaposlenici. Prave novi RTS "Stormgate".

8 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

Koliko D4 ima sličnosti sa Lost Arkom, najviše me zanima endgame?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Hajder kaže...

Koliko D4 ima sličnosti sa Lost Arkom, najviše me zanima endgame?

 I mene...ako ima sličnosti, bit će katastrofa..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice