Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 498.163
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Diablo 4

Ekipa gdje najjeftinije uzet igru za ps5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

Diablo IV (EU) | PS4/PS5 | CDKeys

 

Na CD keys-u pise 60€ za EU i UK verziju, ja imam UK account na PS-u jer sam radio account cca 2010 na PS3, a tad hrvatskoh storea nije bilo ili nije hrvatska bila podrzana za account ugl. da neduzim pise CAN ACTIVATE IN CROATIA.

 

Sa CD keys imam stvarno dobra iskustva dobio i refund i novi kljuc kad mi nesto nije valjalo, stalno uzimam kod njih pretplate za ps+ i top up-e za novcanik.

Potrosio sam preko 500tinjak funti kod njih tokom godina i nikad problema.

16 godina
offline
Re: Diablo 4

Dobrano sam igrao i Grim Dawn, ali mi se ne sviđa atmosfera. Titan Quest vuče dosta iz antičke mitologije + volim brončano doba.

13 godina
offline
Diablo 4

Jako mi fali auto party/group iz Diabla 3 , ovdje bi bar mogli ubaciti neki group/party finder tool.

U suprotnom nece doseci slavu kao D3.

Éire
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 4

Igra je trenutno down

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 4

Šta mislite, kada će se najranije pojaviti igra na sniženju? Imam blue balls od open-bete, a premalo vremena. 

How do you want to do this?
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Jako mi fali auto party/group iz Diabla 3 , ovdje bi bar mogli ubaciti neki group/party finder tool.

U suprotnom nece doseci slavu kao D3.

 

Diablo Immortal ima relativno dobar (funkcionalan) matchmaking za dungeone, čudno mi je da tu nisu to ubacili.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Igra je trenutno down

 znaci najrade bi sada deleteo igricu, taman boss na 3% hpa mozda i izgubim konekciju...

dosad nikada nisam imo diskonekt i onda dode kad netreba...

15 godina
offline
Diablo 4

Mene je sreća izbacilo doslovno 2 sekunde nakon što sam se teleportirao u grad :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Najavili su maintainance ali jako slabo vidljivo. Trebala bi bit konstantna poruka sa tiemron unutar gamea. HC ljudi umiru radi ovakvih pizardija

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

I pocela su prva otreznjivanja onih pacjenata koji nisu apsolutno nist drugo radili nego igrali diablo zadnjih ~200 sati da im i nije nest.

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Nazalost cak mi je Diablo 3 bio zanimljiviji za igrati ..A da ne pricam Diablo 2 kao droga! ovdje mi nesto fali igra brzo dosadi
Ps: ovo je samo moje misljenje trenutno ne zelim nikome kvariti iskustvo igranja niti se prepirati sa nekim tko ima drugacije misljenje
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2023 8:09 (Horned Reaer).
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Nazalost cak mi je Diablo 3 bio zanimljiviji za igrati ..A da ne pricam Diablo 2 kao droga! ovdje mi nesto fali igra brzo dosadi
Ps: ovo je samo moje misljenje trenutno ne zelim nikome kvariti iskustvo igranja niti se prepirati sa nekim tko ima drugacije misljenje

 Meni je jos dobar, al ovaj kontent, mislim da je taj kontent napravljen da se konzumira par mjeseci pomalo, a ne jurit od questa do questa i zapet na 70-80 levelu i kud sad..

 

Iskreno, Grim Dawn je isto imao ogromnu mapu, al stvarno ogromnu(istina, linearnu), al nitko (pretpostavljam) ju nije zavrsio na silu u tjedan dana, pa to se igralo ono...pa i godinama..

A ovdje se kontent doslovno prozdire i opet nije dost.

 

Meni jedina zamjerka je da mi fali bar jos jedan slot da bi igra iz casual buildova pretvorila u kompleksni ARPG-ic. Basic,Core i 5 komada(bar kod nekra, dva mi uzmu summoni i igra je efektivno prejednostavna).

Mozda mi nije legla klasa, makar Nekro je uvijek bio car, al ovo je repetivno. Bonespear x 100xVunerable etc..

 

12 godina
offline
Re: Diablo 4
Bitanga kaže...

Mene je sreća izbacilo doslovno 2 sekunde nakon što sam se teleportirao u grad :-D

 

mi smo jučer peglali i vec smo lagano bili pri kraju,ono radni petak i to. taman krenuli jos 1 stvar napravit kad ono KICK..

 

ajmo spat 

6 godina
offline
Re: Diablo 4
Bitanga kaže...

Mene je sreća izbacilo doslovno 2 sekunde nakon što sam se teleportirao u grad :-D

 

hahahaha također

12 godina
offline
Re: Diablo 4

LOOOL izaso jogurt vec, privatni server xD

 

15 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Nazalost cak mi je Diablo 3 bio zanimljiviji za igrati ..A da ne pricam Diablo 2 kao droga! ovdje mi nesto fali igra brzo dosadi
Ps: ovo je samo moje misljenje trenutno ne zelim nikome kvariti iskustvo igranja niti se prepirati sa nekim tko ima drugacije misljenje

 

Meni su svi ti Diabloji zarazni u početku, ali nikad nisam volio end-game farming u bilo kojoj igri, a u Diablu je to osnova igre.

Još ajd u WoWu raidanje, tamo te guild i raid grupa nekak vuku stalno da igraš, ali u većini drugih igara si sam prepušten sebi uglavnom.

I ovdje će kasnije biti tako, moraš baš to voljeti.

 

I slažem se da ovdje nekako sporije tamanim mobove nego recimo u Diablo Immortalu ili trojki.

Tu sam čak počeo odmah ambiciozno kao Veteran, pa sam nakon 20-30 levela morao smanjiti na Normal jer mi se činilo da se previše mučim.

Možda je do sorcerora s kojim igram, ili nešto generalno krivo radim, vidjet ćemo kasnije. Nisam ništa proučavao ni gledao guideove.

Za sad mi se sviđa što je mapa open world. Nekako je bolji feeling svijeta.

 

BTW, primjetio sam par slučajeva sa čudnim respawnanjem mobova.

Rijetko, ali nekad se dogodi da ubijem grupicu mobova, maknem se doslovno par metara (na ekranu još uvijek vidim to područje) i vidim kak su se odmah respawnali na istom tom mjestu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2023 9:41 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Diablo 4
koji k su mobovi?

sto se tice torch lighta i vsn helsinga,probo sve nista mi nije leglo .. izaso nakon 3min...
kot TQ mi je super grcka mitologija
A diablo je diablo i igram ga od 1ce.
S tim da sam trojku igro ko sto vi predlazete sad..Svaki dan pomalo.. cca1h
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2023 11:14 (R3nchi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
koji k su mobovi?

 

Stručna MMORPG terminologija, koja datira još i prije tog vremena.

 

Link

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2023 11:13 (Bitanga).
16 godina
online
Diablo 4

ja na lv33 sorc i tek sada osjetim kako je jak, povucem 2-3 grupe, bacim ice shield, freeze, onda onaj unstable currents, par chain lightniga i sve pada

 

prvo sam igrao s fire, ali lightning mi je vise fora

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Gemmy kaže...

ja na lv33 sorc i tek sada osjetim kako je jak, povucem 2-3 grupe, bacim ice shield, freeze, onda onaj unstable currents, par chain lightniga i sve pada

 

prvo sam igrao s fire, ali lightning mi je vise fora

 

Da, taj unstable currents palim na svakom jačem mobu pa ga uvijek čuvam za to.

Probuši sve, al ga štedim, vjerojatno ne bih trebao :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
online
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

LOOOL izaso jogurt vec, privatni server xD

 

Ne mogu se prijaviti. Login error -138 :\

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
13 godina
offline
Diablo 4

Pozzz slasheri!

 

kao nekom tko je davno udarao d3, nešto vratio love na rmah, došao do onih paragona i onda izgubio volju, el preporučate ovaj nastavak? TRica mi je bila ok, ali meh nakon nekog vremena kao da nisam imao šta radit više.

otad imam puno manje vremena igrati (obitelj) pa bi lagano grindao/tukao i guštao...koliko igra nudi tako casualcima bez bijesnih buildova itd.

tj. jel se isplati 70e evo najkraće pitano :)

 

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Diablo 4
Jbt fila taman isto da cu pisat...😂😱
Igrao ja 1 i 2 i 3...i trojka mi je ono... Ok.
Proso bi i ja radi strorya 4...ne znam da cu bas nakon kraja udarat i skupljat vise od par sati tjedno...
Tn
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Diablo 4

pa meni i je za to savrsena, lagano upgrejdati iteme i istrazivati mapu. Ovo yt jurcanje sto brze do max mi je totalno bezveze.  I onda se zale da nemaju sta vise raditi a imaju 100h u igri u tjedan dana

3 godine
offline
Re: Diablo 4
Tek sam l15, u igri definitivno treba dosta tih sitnica za promijeniti, recimo za pocetak koristenje mape dakle da je naprave transparentnom i da mogu hodati dok gledam u mapu jer ovo klikanje i stajanje je ocajno mnogi se na to žale.
Bitni likovi u gradu su svi iste boje i bez oznake ili dok nenaucis gdje je tko sve i svi isto izgledaju, to su trebali malo ušarenit osim kojeg svijetla na kučama kod nekih.
I ovo gdje nosiš 4 oruzja pa onda kak koristiš koje se levelaš su trebali ljudima nekak objasnit ocigledno je mnogima prekomplicirano i nejasno pa ti se igra u startu cini bezveznom u odnosu na starije naslove jer ti je iznad glave upitnik.
Igra koliko vidim dok to sve pohvatas ima dosta sadrzaja i nudit ce poprilicno sati finog igranja. Iako se nisam još full uzivio s barbom kao u recimo d2 za sad zadovoljan vjerujem da ce poslje biti još bolji.m2c
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

U svim tim arpg igrama meni trebaju mjeseci do levela 60, a kamoli nešto više. Ali opet takve igre mogu 90 minuta najviše u komadu.

EDIT: tamo nakon levela 30 postaje ubitačno napredovati. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2023 10:32 (Korny1603987).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 4
chance00 kaže...

pa meni i je za to savrsena, lagano upgrejdati iteme i istrazivati mapu. Ovo yt jurcanje sto brze do max mi je totalno bezveze.  I onda se zale da nemaju sta vise raditi a imaju 100h u igri u tjedan dana

 Tako nekako. Jurcanje je za sezone... Davno su prosla vremena kada smo igrice dobijali na kapaljku pa su se mogle sve odigrati. Sada ljudi samo prozuje, dodje im to kao neka obveza, a ne uzivancija. Ja jos uvijek prtljam po prvom actu kada nadjem vremena.

16 godina
online
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...
Tek sam l15, u igri definitivno treba dosta tih sitnica za promijeniti, recimo za pocetak koristenje mape dakle da je naprave transparentnom i da mogu hodati dok gledam u mapu jer ovo klikanje i stajanje je ocajno mnogi se na to žale.
Bitni likovi u gradu su svi iste boje i bez oznake ili dok nenaucis gdje je tko sve i svi isto izgledaju, to su trebali malo ušarenit osim kojeg svijetla na kučama kod nekih.
I ovo gdje nosiš 4 oruzja pa onda kak koristiš koje se levelaš su trebali ljudima nekak objasnit ocigledno je mnogima prekomplicirano i nejasno pa ti se igra u startu cini bezveznom u odnosu na starije naslove jer ti je iznad glave upitnik.
Igra koliko vidim dok to sve pohvatas ima dosta sadrzaja i nudit ce poprilicno sati finog igranja. Iako se nisam još full uzivio s barbom kao u recimo d2 za sad zadovoljan vjerujem da ce poslje biti još bolji.m2c

 ovo za barba i oruzje nemam pojma je ga ne igram

 

ali mape su meni bolje napravljene nego d2 i onaj overlej

mozes desni klik i stavi ti crvenu liniju di treba ici, ili do markera, ili tabas da vidis cijelu mapu. u d2 sam vise gledao mapu nego ostalo, sta nije najspretnije rjesenje

15 godina
online
Diablo 4

Za one koji će proći kampanju, pa otključaju World Tier III/Nightmare, pa i dalje, neke stvari koje se nadam da će Vam pomoći, Vas zanimaju.

 

Interaktivna mapa:

Diablo IV Interactive Map | Map Genie

 

Nju sam koristio da otkrijem sve Altare of Lilith (isplati ih se skupiti, jer daju permanentne bonuse svim likovima na "realmu"), 100% mapu, Strongholde, waypointe itd.

 

Nakon lvl 50 i/ili kad otključate WT3 otvaraju Vam se Nightmare dungeons, the Helltide.

 

Ja sam prvi Sigil za Nightmare dungeon dobio od Tree of Whisper kutije. Bitno je završiti bar lvl 3 Nightmare dungeon, onda se otvara opcija Salvage/Craft Sigila, pa možete kreirati Nightmare dungeon "svoje težine". U Nightmare dungeonima se "pune" Glyph-ovi (dropaju svugdje i ima ih ograničen broj - mogli bismo reći da su nekakav pandan legendarnim gemovima u D3). Glyphovi se stavljaju u Paragon board kada otključate polje za isti. Nekako je Exploit Glyph univerzalan za sve klase/buildove.

 

Helltide je bitan, jer je on glavni izvor Forgotten Souls the Fiend Rose materijala koji su potrebni za rolanje/nadogradnju legendarne/Sacred/Ancestral opreme. Također je jako dobar izvor Sacred (a na WT IV, naravno i Ancestral) opreme/legendarnih itema. Ako ste u početku preslabi, "zakačite" se na nekog tko radi event pa skupite Aberante - ne morate biti u grupi da stvari padaju i za Vas.

 

U njemu uglavnom ima po 2 Mysterious Chesta (za to treba 175 Aberanta) - ja ih često uspijem otvoriti obje za vrijeme eventa (do sad mi nije palo manje od 3 legendarnih itema iz iste):

 Ovo je link na mapu (koja mi je do sad točno pokazivala lokacije Mysterious chestova - koristio za 2 zadnja Helltide-a u kojima sam farmao):

Diablo 4 Helltide Event Tracker and Chest Locations

 

Ako se malo želite "igrati" sa svojim buildom ili željom prema čemu ga želite razviti možete koristiti i ovo (ima i primjera, pa gledajte na "vlastitu odgovornost"):

https://d4builds.gg/build-planner/

 

EDIT:

Još jedna bitna stvar, oprema se može nadograditi 5 puta, a to daje do 25 item levela. Postoje item level "skokovi" - gjde na višem levelu daje veći raspon stvari koje rola na njima. Npr, ako u World Tier 3 nađete 700+ Sacred item možete ga nadograditi na max raspon u 725+ level.

Ovo su "granice":

https://maxroll.gg/d4/resources/blacksmith-upgrade-salvage#upgrade-breakpoints-header 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2023 23:52 (TomoR).
Moj PC  
9 0 hvala 6
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice