Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 498.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Diablo 4

Jbte nisam pratio pa neznam jel ovo bilo ocekivano ili? no ja sam odusevljen

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

sad jos i D2 remaster i da oba klana budu zadovoljna

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

ja sam super uzbudjen....napokon d4

dobus
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4

Slažem se, skill tree je jako bitan.

Ali bolje da je ovako sinister već u najavi, nego da su zadržali ono cartoonish sranje...

just when i thought i got out they pull me back in
16 godina
offline
Re: Diablo 4

sad je panel za DIV https://blizzcon.com/en-us/watch?v=5daf6b41e7aeac6f8dc4ba58&eventYear=2019

 

za sad su rekli da će biti 5 klasa i da se verzije za PC i konzole razvijaju zajedno.

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ljudiiii ne znam za vas ja sam hypeee covjece vraca se diablo mracniji nego ikada! Blizzard garantira kvalitetu ja zivim za dan kad ce ova igra izaci na police! Idem zvekniti pivo dva da dodjem sebi
be Cool
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4

baš gledam...jao izgleda mi da ću konačno nać opet igru na koje ću potrošiti sate i sate...baš sam hype.

Skill tree izgleda jako dobro za sad! Zanimaju me setovi i mogućnosti!...ali DRUID!!! aaaaa...definitivno prvi lik! :)

 

dakle sad će biti slično MMORPG...u velikim gradovima će se skupljati ljudi ,trgovati i zapravo napadati dungense sa grupama...ovo mi zvuči brutalno zanimljivo.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 21:01 (MasterG).
7 godina
offline
Diablo 4

Jako mi se svidja, evo sam jedna stvar me bode u oci.. Zasto je tako zumirano? Imam osjecaj da bi kamera trebala biti puno vise iznad charactera, odnosno veci fov... nije pregledno, ali koga briga, ovo ce se igrati...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4

je, primjetio sam to i ja...izgleda čudno (siromašno ovako), ali mislim da je to samo za pregled igre...nadam se da ima zoom ako ništa drugo. treba probat demo

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Diablo 4

gameplay izgleda jebeno i svidja mi se sto je opet tamno..skill tree izgleda dobro,ali još mi je bitnije ako stvarno bude kako kazu da ce se moci napraviti build kakav zeliš,a ne da si uvjetovan..ako tako bude,to su sati i sati zabave

dobus
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4

a gle, vjerojatno ćeš moć napravit lik kakav si htio, ali moje je mišljenje da će i dalje bit neke veze sa setovima i legendaries u smislu "naj" builda...po meni se to ne može izbjeći. 

Ove se zone je najbolji build lightning sorcerer, sa setom tim i tim...a sljedeće barbarian sa setom tim i tim...ako se to izbjegne i zapravo igra bude toliko kompleksna i velika da više do izražaja dođe skill, snalaženje na mapi..itd...hm moglo bi biti jako jako dobro.

Zanima me kako će funkcionirati to sa drugim playerima, ako sam dobro shvtio svatko te može napast i "ukrast" ti iteme....ako je tako, brijem da će to ubit igru...

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Diablo 4

Izgleda vrhunski!!!

pratim sa zanimanjem

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

ovo što sam vidio izgleda dobro i dosta me posjeća D2 pogotovo UI. Uvode mmorpg elmente world events, world pvp. 

Zasada su tri klase prikazane Barbarian, Druid i Wizard. Customization likova i mounts. 

 

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 21:33 (Wolf88).
11 godina
offline
Diablo 4

iskreno neznam kako ce to napraviti sa pvp-om,ali mislim da neče bas biti da se moze samo tako napadati mada je i to moguće,jer su nesto u tom smislu komentirali dok su prikazivali onaj isječak sa mountom(konjima)..kao izgledaju mi da ce se pobiti,ali su zasad na istoj strani..tako da ćemo morati pričekati da vidimo.

Ja osobno nisam neki pvp ljubitelj,pa ako se bude moglo,ja to preskačem..ali morat cemo pričekat da vidimo..

Ali kako dobro izgledaju likovi

dobus
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Diablo 4 will feature five big, contiguous regions—with a day-night cycle and dynamic weather system—the player can conceivably wander at their own discretion, assuming they have the gear to cut it. More important is the "shared" part of that description. We've yet to hear how many players will be wandering Diablo 4's open world at once, but the point is they'll be wandering with you.

Towns act as social hubs for chatting and grouping up, PvP zones act as seamless ganking areas, and world events spawn big monsters that strangers and teammates can take down together. The world is also apparently big enough to justify the addition of mounts. We'll be able to suit up our horses in armor, perform powerful dismount abilities, and explore the open world at a brisk clip. 

 

SLIKA1

SLIKA2

SLIKA3

SLIKA4

SLIKA5

SLIKA6

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 21:56 (doktor1).
Moj PC  
10 0 hvala 7
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Ovi screenovi au prew jwbwni, dali je ovo na prvoj slici Barbarian? Ovdje pak izgleda kao da je bjele koze, dali to znaci da cemo moci birati i boju naseg lika?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Nitko ne priča o cinematicu, ali glavni zlikovac je CHad i'po! 

Ovo im je u top 5 blizzardovih cinematica ikada!

 

I'm very large!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 22:11 (Nos).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
dad0r kaže...

Vec cendraju okolo da izgleda pre tamno i previse disturbing pa koji kurac

 

Hoće li biti ženskih skinova za barbariana? Barem neke ženske krpice ili sandalice? 

15 godina
offline
Diablo 4

Po onome kako sam skuzio je to da će cijela igra biti open WORLD u kojem će se morati i koristiti konje da bi doputovali u neke lokacije! I sav taj open world će biti RANDOM generiran , znaci nikada isti i moze se igrati beskonačno mnogo puta. Ufff ... kakav odmak u odnosu na Diablo 3 pa to će se igrati dan noc! Jos ako buildovi ne budu zadani da je jeda najaci pa svi to imaju nego da od svakog itema ima koristi !! Pa onda PVP ... aaaaaaaaaaaa DIABLOOOO IV

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 23:57 (Horned Reaer).
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Diablo 4

Sve što se zna o Lilith do sada. A gdje je Lord of Terror, njega čuvaju za ekspanziju?

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 4

Evo i malo više info, drito na stranicama, sa klasama, itd:

https://diablo.blizzard.com/en-us/classes

 

Ili sročeno ovdje:

https://www.diablofans.com/news/49144-diablo-iv-classes-world-story-and-more

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 0:36 (TomoR).
Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Diablo 4

evo 2 sata gameplay sa sve tri klase

 

be Cool
Moj PC  
6 0 hvala 5
14 godina
offline
Diablo 4

predviđa li se  mogući release date?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Diablo 4

Sada znam zasto nisam mogao nazvati svoga lika u d3 Lilith. Od svega ostaloga, odnosno komentiranja cu se suzdrzati dok igra ne izadje.

Ima tu dosta toga sto mi se ne svidja ovako na prvu, ali sve je to jos uvijek u svojoj alpha fazi ili cak mozda i u pocetnoj beti buduci da je d3 u alphi puno manje pokazao. Tako da ce do gotovog proizvoda biti dosta promjena i novotarija.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 12:01 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

dobus
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Diablo 4

isprike nisam vidio gore

dobus
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

tri zdravo marijo i dva očenaša

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ups, video koji sam linkao postao Private u međuvremenu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 19:23 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

okej cak i meni zgroženom PoE fanu ovo izgleda jako dobro. Moram priznati da mi se sviđa. Ali čekam da me GGG obasja za 2 tjedan 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

slinim na najjace   ko će ga dočekat sad ovak nabrijan ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice