Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.308
|
čitano: 4.120.543
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

nema smisla ovo igrati više ! Službeno smo Diablo 3 i ja gotovi! Još bi pregrmio sve nedostatke koje endgame igre ima ali ovo masovno BOTANJE je kap koja je prelila čašu!

 Ma Blizz je toliko nesposoban da izgleda smiješno. Kada pogledaš tweetove nezadovoljnih korisnika  sa TEHNIČKIM problemima po svim igrama koje imaju na na https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN shvatiš koliko su sposobni da useru stvar i ujedno nesposobni da poprave. Naprave "repair" i onda objave kako je sada sve OK, a onda ide hrpa tweetova da nisu ništa popravili nego da je i gore u nekim slučajevima. Igram samo D3 i dobro da nisam skidao MW jer su sa updateom usrali motku. 

 

Što se tiče D3 - imaju toliko mjesta da unparijede tzv. quality of life u igri, ali neće niti slušaju korisnike. Npr. imaju bug sa Tempest Rush skillom koji zna dropati bezrazložno već 2 sezone i nisu popravili, ali su zato ubacili 2xGobline  itd. itd.

 

Ovdje sam malo izbacio frustracije https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/diablo-iv-novi-okrsaj-smrtnika-demona/273629.aspx?page=0&jumpto=6071697&sort=asc&view=flat

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Diablo 3

Malo preko VPN-a speedfarmao 80 Grift i prvi puta od kako igram D3 da mi dropa 2xprimala u istom GRiftu... Jedan je iskoristiv SOJ.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Kad god vidim ovako nesot odmah mi dodje da nastavim igrati. Ali bas nemam srece sa dobrim dropom. Isto kao i u PoE gdje sam u 400 sati igre dobio samo 2 Exalted orba

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Kad god vidim ovako nesot odmah mi dodje da nastavim igrati. Ali bas nemam srece sa dobrim dropom. Isto kao i u PoE gdje sam u 400 sati igre dobio samo 2 Exalted orba

 Otprilike na svakih 400 ili 500 legendary dropova, bude jedan primal. Meni su dropala odjednom dva komada što mi se još nije desilo. Također pola sata prije ova dva dropa sam kod Kadale unaprijeđivao rare shoulderse (treba mi ancient za build) i desio se upgrade sa rare na primal set. Tako ispadne  da sam u 2 sata casual igranja dobio 3 primala, a znalo mi se desiti (prije ovog problema sa blizz i serverima i netom) da po par dana ne dobijem ništa ni nakon 20-30 sati igranja. RNG je čudna stvar ali sam testirao prošle sezone i na 10.000 legendary dropova koje sam meltao sam dobio nekih 30-tak primala, od čega je većina bila neiskoristiva (ne uklapa se u build ili loši rollovi).Što bolje optimiziraš build koji može u za 3minute uništiti Grift i tako budeš učinkovit, dobiti ćeš veliku količinu loota i materijala+ EXP za paragone i ujedno povećati šansu za primal dropove. Desi se da dobijem ekstra kvalitetan Ancient Legendary item koji je za 0,5+-% lošiji od primala. 

 

Nego me hebe net (valjda), pa se krpim preko VPN-a uz veći lag i krajem mjeseca bi trebao preći kod drugog ISP, pa ćemo viditi hoću li moći igrati normalno kao prije bez diskonektanja i gluposti. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Diablo 3

PTR 2.6.9 patch notes, počinje 21.05:

https://us.diablo3.com/en/blog/23420227/patch-269-ptr-begins-521-5-15-2020

 

DH set je primary + Strafe, 6pc buff-a primary

Čak i Shadow Impale pojačan (+dmg na quiver)

 

Necro je neki čudni Simulacrum + Bone Spear set; i hrpa itema update-ana.

 

Birajte video do koga hoćete 

 

Diablo 3 Season 21 PTR patch notes (Diablo 3 2.6.9) - Rhykker

 

Full Diablo 3 PTR Patch 2.6.9 Patch Notes - Bluddshed

 

 EDIT:

Shield of Fury spušten na 10 stack-ova; promjena na Stone of Jordan, Phantasm runa od Spirit Barrage više neće primati Pet bonuse.

 

Tema sezone nešto kao ona sa streakovima, ali samo se aktivira neki bonus svake 2 minute sam od sebe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 22:20 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Evo dok se čeka Diablo 2 remaster i dok još nismo u staračkim domovima do izlaska Diablo 4 probajte igrati Diablo 2 Reign Of Terror MOD za igru Grim Dawn!

Ja sam trenutno na Act 4 , igram Druida. Znači MOD je toliko dobar da će te imati feel da igrate D2. Tu su i runewords i svi itemi iz Diabla 2. Glazba, sound effekti, mape sve isto. 

Isprobajte

https://forums.crateentertainment.com/t/mod-reign-of-terror/35347

be Cool
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 23:45 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Sto mislite o Minecraft Dungeons? Malo razbrige mozda nije lose?

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

PTR će valjda sutra, ali kasno navečer po našem vremenu:

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/patch-269-ptr-begins-week-of-524/16551/465

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

PTR za 2.6.9 je up ako koga zanima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
online
Diablo 3

A jesu zesce nesposobni. DH koji je i inace najslabiji, ovaj novi njegov set za sada je doslovno njasre. K tome manje-vise i ponavljaju temu sezone, samo sada je na vrijeme, a ne na broj ubijenih, ako sam dobro vidio.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

A jesu zesce nesposobni. DH koji je i inace najslabiji, ovaj novi njegov set za sada je doslovno njasre. K tome manje-vise i ponavljaju temu sezone, samo sada je na vrijeme, a ne na broj ubijenih, ako sam dobro vidio.

 

 Mislio sam novu sezonu igrati sa DH pa me zanima šta ne valja sa novim setom?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

A jesu zesce nesposobni. DH koji je i inace najslabiji, ovaj novi njegov set za sada je doslovno njasre. K tome manje-vise i ponavljaju temu sezone, samo sada je na vrijeme, a ne na broj ubijenih, ako sam dobro vidio.

 

 Kad su bili novi Crusader i Monk setovi na PTR, prva iteracija im je isto bila loša - na kraju su ispali solidni, neki toliko da ih se još i sad nerfa

boxer kaže...
SamoPitam3 kaže...

A jesu zesce nesposobni. DH koji je i inace najslabiji, ovaj novi njegov set za sada je doslovno njasre. K tome manje-vise i ponavljaju temu sezone, samo sada je na vrijeme, a ne na broj ubijenih, ako sam dobro vidio.

 

 Mislio sam novu sezonu igrati sa DH pa me zanima šta ne valja sa novim setom?

 Premalo damage-a, jako čudna mehanika u vezi s 2 i 4pc setom. Očekuijemo promjene na bolje. Kao generator set, UE je i dalje puno jači nego trenutna iteracija GoD seta na PTR-u

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Premalo damage-a, jako čudna mehanika u vezi s 2 i 4pc setom. Očekuijemo promjene na bolje. Kao generator set, UE je i dalje puno jači nego trenutna iteracija GoD seta na PTR-u

 Meni je UE DH nekako drag za igranje, doduše samo sam napravio non season char i malo igrao.  Više volim onaj klasični način igranja i direktnog nanošenja što je moguće više štete. Ne leže mi buildovi  skupljanja energije i tajmiranje multiplikatora radi burst dmga.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Diablo 3

Update-ali su patch notes:

https://us.diablo3.com/en/blog/23420227/patch-269-ptr-begins-may-28-5-28-2020

 

Lik je riješio GR150 sa support barbom prije ovih promjena u sezoni na PTR...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

TomoR, ima li kakav build koji je relativno lagan za igranje (citaj ne umre ako vani puhne vjetar) i nema dvije minute skupljanja monstera da bi ih pokusao pobiti u tri sekunde kad Merkur udje u trecu kucu?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

TomoR, ima li kakav build koji je relativno lagan za igranje (citaj ne umre ako vani puhne vjetar) i nema dvije minute skupljanja monstera da bi ih pokusao pobiti u tri sekunde kad Merkur udje u trecu kucu?

 Ima, i bit će praktički za svaku klasu iduću sezonu.

 

Novi Whirlwind DH za iduću sezou 

 

Na necro ima toliko promjena da će se moći sasvim fini tanky sustavi složiti

15 godina
offline
Diablo 3

Thx. To vrijedi i za nesezonu (sumnjam da ce mi se dati odraditi sezona)?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Thx. To vrijedi i za nesezonu (sumnjam da ce mi se dati odraditi sezona)?

 Naravno, update sve opreme vrijedi u cijeloj igri.

 

Jedino sezonska tema je vezana za sezonu.

15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
offline
Diablo 3

Eto, konačno priželjkivani banwave se dogodio u Diablu.

 

Napredovao sam 228 mjesta na ladderu (u 4 playera).

 

 

Naravno, pošto su mi DPSovi iz partija banirani, ne mogu se baš previše hvaliti svojim rekordima, ali, ipak, ostao sam 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Eto, konačno priželjkivani banwave se dogodio u Diablu.

 

Napredovao sam 228 mjesta na ladderu (u 4 playera). 

 

 Hmm, čak sam i ja u solo napredovao za više od 100 mjesta sa svojim 132 clear-om.

15 godina
offline
Diablo 3

Super mi je drago zbog baniranja cheatera.

 

Što se tiče ove sezone, jedva sam se upisao na leaderboard i to pred sami kraj, nešto zbog manjka vremena za igranje, a najviše zbog tehničkih problema sa netom.

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Iduća sezona počinje 3.7.

 

https://us.diablo3.com/en/blog/23428368/season-21-trials-of-tempests-begins-july-3-6-4-2020

 

Izgleda da praktički nema promjena od zadnje PTR iteracije što se tiče setova i itema.

 

Patch 2.6.9 bit rebao biti sutra, tj. valjda u noći na prekosutra za nas.

 

EDIT:

Ovo sa kraja bi moglo biti zanimljivo (damage ja sad multiplicative umjesto additive), sad je upitno koliko je novi Bone Spear zapravo jak; a ovo drugo da snaga sezonske teme ovisi o killovima nije mi 100% jasno...

  • Fixed Maltorius' Petrified Spike dealing additive bonus damage instead of multiplicative.
  • Changed seasonal buff to base its damage on the amount of kills. (not really a bug, more of a change)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 23:18 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

hajde napokon ban pa mozda dobijem volju za igranjem! U medjuvremenu sam igrao Diablo 2 i mogu reci samo da je 10 puta bolja od D3

 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Od 74.000 botera, koliko ih je dobilo izgon sa D3 i kojim regijama?

Ima li taj podatak gdje?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Ja sam jučer navečer igrao normalno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Danas nije moglo, izbaci poruku kada zapocne Adventure mode kako postoji razlika u igri,serverima kurac palac. A kada sam izasao i pokrenuo skeniranje igre i patcha (kojeg sam vec ranije skinuo) opet izbaci kako ima update pa krene skenirati igru i pr kraju iznaci genericku gresku za koju nema pomoci. Jednostavno je BNet i nakon reinstalacije u konszantnom skeniranju za patchem i ne moze nista. Neznam kako ce biti veceras. I ja sam sinoc sasvim normalno igrao.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice