Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 257.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Počel i ja s igrom, PS4.

Trenutno sam level 8 paladin na trećem questu u kojem treba proći kroz Underground Passage level 1 - i tu je već problem, oni bikovi pri kraju (valjda) me redovito srede, uspore me magijom i onda je gotovo.

Zato farmam okolo i to ide sporo ali mi se sve čini da s mojim levelom napreduju (i pojavljuju se nova) i čudovišta, iako sam na samom početku.

Probal sam jučer co-op i neko se priključil ali nismo se sreli, ne znam kak to šljaka, dal se taj neko spawna u gradu ili?

Jako je malo opcija za online, uopće ne vidim načina kak da se ja nekom pridružim niti imam opcija (ime itd.) kod izrade lobbya kak mi je Google izbacil sliku kad sam o tome tražil.

Jel to četvorka zapostavljena po tom pitanju ili se tek kasnije otključa?

I da, jučer mi je nestal most iz grada u divljinu, dobro kaj sam barem otkril jedan quick travel pa tak izađem.

Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

farmaj rakanishua kod cairn stones.

ako si online onda ne mozes stavit /players X da si usput podebljas i experience.

 

>Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

napravi su mulu i na nju/njega trpaj sav interesantan inventar koji ti nije odmah neophodan.
ja vec imam krcate likove sa setovima, runama, jewels, ringovima/amuletima, itd.. jedno 20ak muli lol, plus 100injak stranica inventara u D2LOD koje si prebacujem po potrebi :D
gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 15:46 (nixass).
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Kak da napravim "mulu"?
Je to novi lik ili?

Taj Cairn Stones je mislim posle Underground Passage kojeg zasad nemrem proći.

Edit: upravo prošel underground passage pa me ubili u Dark Wood :(
Da sam barem bonfire našel al ne, vratilo me u grad na početku...
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 18:09 (Armor).
14 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

farmaj rakanishua kod cairn stones.

ako si online onda ne mozes stavit /players X da si usput podebljas i experience.

 

>Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

napravi su mulu i na nju/njega trpaj sav interesantan inventar koji ti nije odmah neophodan.
ja vec imam krcate likove sa setovima, runama, jewels, ringovima/amuletima, itd.. jedno 20ak muli lol, plus 100injak stranica inventara u D2LOD koje si prebacujem po potrebi :D

 

 

Čovjek je lvl8, kakva božja mula i kakvi players x-ovi...

 

Ima stash u gradu sa dosta mjesta za početak, možda ga nije još vidio. A možda samo misli na character inventory, ali potrebno je dosta vremena da skonta šta prodavati a šta čuvati, a šta ostavljati na podu i ne dirati uopće..

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 18:36 (AFARON).
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

farmaj rakanishua kod cairn stones.

ako si online onda ne mozes stavit /players X da si usput podebljas i experience.

 

>Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

napravi su mulu i na nju/njega trpaj sav interesantan inventar koji ti nije odmah neophodan.
ja vec imam krcate likove sa setovima, runama, jewels, ringovima/amuletima, itd.. jedno 20ak muli lol, plus 100injak stranica inventara u D2LOD koje si prebacujem po potrebi :D

16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Pitanje za vas stare iskusne dvojkase, sta najvise i na koji nacin farmate? Temeljito ubijate i otvarate sve ili protrcavate do bosova? Primijetio sam da rune i korisni predmeti dropaju bas iz svega i svakakvih mobova. Ja recimo imam ovu rutinu: countessa, pit, andariel, pa na diabla i eventualno baala. Kako kad i koliko sam raspolozen. U pocetku sam bio temeljit ali sada uhvatim jedan smjer pa sta usput dropa. Osim naravno Diabla i Baala gdje moras sve potamaniti do njih. 

16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Riješil sam quest sa Cainom i sretno se vratil u grad :)
Za "ušteđevinu" iz stash škrinje kupil svu opremu, koja je dosta bolja od one koju sam imal kao loot i tu je bila prekretnica.
Sad sam lvl 11 i igra me zaljepila za sebe, baš kak je to znal i D3.
Al za danas dosta.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Ja ti krecem sa Crypt i Mausoleum, Countess, Pit, Andy, pa act 2 Ancient Tunnels, A3 napravim Lower Kurast skrinje koje imaju dobar chance za bacanje HR runa, Travi i onda Mephisto, A4 rijesavam CS, A5 Eldritch, Shank, Pindle, Nihlatak, Baal ;)
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
ansha kaže...
nixass kaže...

farmaj rakanishua kod cairn stones.

ako si online onda ne mozes stavit /players X da si usput podebljas i experience.

 

>Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

napravi su mulu i na nju/njega trpaj sav interesantan inventar koji ti nije odmah neophodan.
ja vec imam krcate likove sa setovima, runama, jewels, ringovima/amuletima, itd.. jedno 20ak muli lol, plus 100injak stranica inventara u D2LOD koje si prebacujem po potrebi :D

 A kaj pak tebe opet muči?

Na Rakanishuu na Normalu (kad tek kreneš sa igrom) nabiješ tolko expa i pokupiš solidan broj rare-ova da se prošećeš do Act3 bez jebemti

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 22:16 (nixass).
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
AFARON kaže...
nixass kaže...

farmaj rakanishua kod cairn stones.

ako si online onda ne mozes stavit /players X da si usput podebljas i experience.

 

>Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

napravi su mulu i na nju/njega trpaj sav interesantan inventar koji ti nije odmah neophodan.
ja vec imam krcate likove sa setovima, runama, jewels, ringovima/amuletima, itd.. jedno 20ak muli lol, plus 100injak stranica inventara u D2LOD koje si prebacujem po potrebi :D

 

 

Čovjek je lvl8, kakva božja mula i kakvi players x-ovi...

 

Ima stash u gradu sa dosta mjesta za početak, možda ga nije još vidio. A možda samo misli na character inventory, ali potrebno je dosta vremena da skonta šta prodavati a šta čuvati, a šta ostavljati na podu i ne dirati uopće..

 Vi ljudi nikad ne igrate players8 od samog starta?

Ja se ne sjećam kad sam zadnji put igrao players1.

Čim krene igra, ovisno o levelu skaliram između 4 i 8. Players1 je muka isusova i dosada za igrat. O levelingu na players1 da ne pričam.

 Do Andariel si već na lvl20+, kod Eldritcha i Pindleskina farmaš exp na players8 do lvl45+ i tek onda na nightmare.

Mislim ako niste skužili u 20 godina da u D2 ima sto različith stilova igre onda stvarno..

 

 

Ja mu sugeriram mulu jer čovjek očito ima problema sa inventarom, njegove riječi a ne moje

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 22:23 (nixass).
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Meni je cijelu večer "cannot connect to server" i nema mi jedinog lika!

Taman ga malo sredim i onda nestane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

vidim ima puno novih igrača to je dobro :)

a i jučer je patch izasao po meni odlično

svim početnicima za početak preporučam da igraju sa sorcerkom. 

zbog teleporta će se lako doć do memphista i onda ga treba farmati dok ne dropa sve bolje iteme

jedva čekam da krenu sezone i nemam nista protiv ako dodaju neki novi content, runewords, iteme u igru samo neka drži balans

 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Elemental druid je isto prilicno lagan za igrat i ne trazi neznam kakvu opremu.. Prvo fire a na hell-u respec na wind..

16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

dakle tvoje poruke u temi, ima ih 26:

 

https://forum.bug.hr/forum/search/post/?txt=ansha&ss=u&sa=t&t=280938&f=18&sort=desc

 

dakle ovo gore na linku je festival trolanja/podjebavanja/neupucenosti/nezainteresiranosti (i samim time upitnika zakaj si uopce u temi), nema apsolutno nijedne konstruktivne poruke, pa makar da si i fulao ceo fudbal, ne, ti konstantno seres po igri i onome kaj drugi rade.

al to je tvoj modus operandi u apsolutno svim temam (pogovot u Intel/AMD, srecom pa me ta ne zanima pa ne komentiram).

opet, stvarno ne znam kaj tu radis.

 

>Koliki jebeni moron moras bit da covjeku kojem je pretesko preporucis jos teze

pretesko je jer ne zna kaj radi, a farmanje pa makar i na P1 ako bas inzistiras, ce mu kasnije pomoc, u roku pola sata tih P1 moze prebacit na P4+ i dalje ide ko kroz putar.

opet, znam da si navikao da ti D3 sve servira na tanjuru tako da kuzim i frustraciju.

to kaj ti ne znas kaj je farmanje, niti znas di farmat, i kaj nemres skupit nijedan solidan runeword, nije problem ljudi u ovoj temi nego samog tebe.

 

>Ili ono sa mule-om, jesi ti malouman decko?

zajeb, priznam, uopce sam previdio da sam recenicu prije u tom postu pisao o act1 normal i da pun inventory nema smisla tako rano.

a tvoje izrazavanje.. optuzujes za ad hominem a tvoj svaki post je takav lol.

 

 

za ovo ti ne treba jaka runa a merc ce ti biti zadoboljan.

kaj ce ti uopce high runes btw? i bez HR igra ide ko podmazana, HR se skuplja za end game lika i trofeje, igra se moze i bez najjacih runewords igrat bez problema.

i slobodno konzultiras google/youtube/reddit za character build, nemoj mislit da si najpametniji.

https://diablo-archive.fandom.com/wiki/Insight_(Diablo_II_Rune_Word)

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 10:36 (nixass).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Stari, shvacam ja da ti je ova igra koja ne trazi ni skill ni pamet zivotno postignuce, al ne moras zato na svakom postu gdje netko trazi pomoc to pokazivat na nacin da puno napises a nimalo pomognes. Peace out.

16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

dakle, ja uopce nemam problema sa ljudima koji pitaju, pa makar is stvari koje se starijim igracima cine "bezveze".

ja imam problema sa ljudima koji na APSOLUTNO SVE odgovaraju cinicno, posprdno, bez imalo obzira jel netko novi igrac, jel netko napravio genuine pogresku ili bilo kaj drugo, o nikakvom doprinosu temi da ne pricam..

ako cemo tak nastavit u ovoj temi, hvala i dovidjenja, ako ces na svaki post imat cininan odgovor (ko i svugdje na forumu) onda pliz nemoj vise nista pisati.

vec si doduse popio dva bana nedavno zbog svog nastupa, tolko o tome.

 

peace out.

 

>al ne moras zato na svakom postu gdje netko trazi pomoc to pokazivat na nacin da puno napises a nimalo pomognes

 

lol:

Pretraživanje poruka: ansha, tema Diablo 2: Resurrected

https://forum.bug.hr/forum/search/post/?txt=ansha&ss=u&sa=t&t=280938&f=18&sort=desc

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 11:08 (nixass).
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Eld kaže...

Pitanje za vas stare iskusne dvojkase, sta najvise i na koji nacin farmate? Temeljito ubijate i otvarate sve ili protrcavate do bosova? Primijetio sam da rune i korisni predmeti dropaju bas iz svega i svakakvih mobova. Ja recimo imam ovu rutinu: countessa, pit, andariel, pa na diabla i eventualno baala. Kako kad i koliko sam raspolozen. U pocetku sam bio temeljit ali sada uhvatim jedan smjer pa sta usput dropa. Osim naravno Diabla i Baala gdje moras sve potamaniti do njih. 

 Ovisno o liku s kojim igram. Sa svakim farmam ono sto mu dobro lezi :) Sa Blizz sorkom npr sam Andy+Meph+Ancient Tunnels+Chaos Sanctuary (bez cold immunea), sa Bowazonkom Cow+Countess+Pit+Travinical+Chaos Sanctuary+Eldtrich+Pindle+Nihlatak+Shenk+Baal (uglavnom mape s fiksnim layoutom jer nemam teleport)

 

EDIT: A sto se tice /players x savjeta, covjek ocito igra online a tamo ta komanda uopce ne radi. Ista stvar i za neke poznate "farmove" tipa lower kurast skrinje koje na players 1 tj u solo online igrama uopce nema smisla raditi.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 11:26 (Minneyar).
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Minneyar kaže...
Eld kaže...

P

.....

 

EDIT: A sto se tice /players x savjeta, covjek ocito igra online a tamo ta komanda uopce ne radi. Ista stvar i za neke poznate "farmove" tipa lower kurast skrinje koje na players 1 tj u solo online igrama uopce nema smisla raditi.

 Upravo tako! Ja igram iskljucivo solo i buduci da sam novi i bez prethodnog citanja i guglanja sam krenio sa svim likovima online. I onda sam procitao za lower kurast da kao je dobar drop .... iz desetina farmanja, ne znam vjerojatno i vise dok mi nije dopizdilo, doslovno mi nikad nista nije dropalo, ne korisno nego nista!

A imam online likove ovako: Hurricane druid lvl 90, Poison necro 80, Summoner necro 76, Sentry assassin 73, Dragon talon 70, Javazon amazon 69 (brljavio sa bovazonkom do nekih 50), Smiter paladina 69, i Fireball sorcereccu. I jos sam brljavio sa whirlwind barbariano i obrisao ga na 45 levelu zato sto, nije mi jasno zasto, je zapinjao. Napravi par okreta pa zastane ... i tako stalno.

Prekjucer sam napravio offline druida, to je zaista primjetna razlika kad se stavi na vise igraca. I u leveliranju i dropanju.

Eto. :)

14 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...
AFARON kaže...
nixass kaže...

farmaj rakanishua kod cairn stones.

ako si online onda ne mozes stavit /players X da si usput podebljas i experience.

 

>Muke mučim i sa inventoryem, zbilja je malo mjesta.

napravi su mulu i na nju/njega trpaj sav interesantan inventar koji ti nije odmah neophodan.
ja vec imam krcate likove sa setovima, runama, jewels, ringovima/amuletima, itd.. jedno 20ak muli lol, plus 100injak stranica inventara u D2LOD koje si prebacujem po potrebi :D

 

 

Čovjek je lvl8, kakva božja mula i kakvi players x-ovi...

 

Ima stash u gradu sa dosta mjesta za početak, možda ga nije još vidio. A možda samo misli na character inventory, ali potrebno je dosta vremena da skonta šta prodavati a šta čuvati, a šta ostavljati na podu i ne dirati uopće..

 Vi ljudi nikad ne igrate players8 od samog starta?

Ja se ne sjećam kad sam zadnji put igrao players1.

Čim krene igra, ovisno o levelu skaliram između 4 i 8. Players1 je muka isusova i dosada za igrat. O levelingu na players1 da ne pričam.

 Do Andariel si već na lvl20+, kod Eldritcha i Pindleskina farmaš exp na players8 do lvl45+ i tek onda na nightmare.

Mislim ako niste skužili u 20 godina da u D2 ima sto različith stilova igre onda stvarno..

 

 

 

 

Hellooo čovjek prvi puta igra i ima jedno 20 minuta iskustva lvl8, a ti mu daješ speed run savjete, bože sačuvaj...

13 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

dakle tvoje poruke u temi, ima ih 26:

 

https://forum.bug.hr/forum/search/post/?txt=ansha&ss=u&sa=t&t=280938&f=18&sort=desc

 

dakle ovo gore na linku je festival trolanja/podjebavanja/neupucenosti/nezainteresiranosti (i samim time upitnika zakaj si uopce u temi), nema apsolutno nijedne konstruktivne poruke, pa makar da si i fulao ceo fudbal, ne, ti konstantno seres po igri i onome kaj drugi rade.

al to je tvoj modus operandi u apsolutno svim temam (pogovot u Intel/AMD, srecom pa me ta ne zanima pa ne komentiram).

opet, stvarno ne znam kaj tu radis.

 

>Koliki jebeni moron moras bit da covjeku kojem je pretesko preporucis jos teze

pretesko je jer ne zna kaj radi, a farmanje pa makar i na P1 ako bas inzistiras, ce mu kasnije pomoc, u roku pola sata tih P1 moze prebacit na P4+ i dalje ide ko kroz putar.

opet, znam da si navikao da ti D3 sve servira na tanjuru tako da kuzim i frustraciju.

to kaj ti ne znas kaj je farmanje, niti znas di farmat, i kaj nemres skupit nijedan solidan runeword, nije problem ljudi u ovoj temi nego samog tebe.

 

>Ili ono sa mule-om, jesi ti malouman decko?

zajeb, priznam, uopce sam previdio da sam recenicu prije u tom postu pisao o act1 normal i da pun inventory nema smisla tako rano.

a tvoje izrazavanje.. optuzujes za ad hominem a tvoj svaki post je takav lol.

 

 

za ovo ti ne treba jaka runa a merc ce ti biti zadoboljan.

kaj ce ti uopce high runes btw? i bez HR igra ide ko podmazana, HR se skuplja za end game lika i trofeje, igra se moze i bez najjacih runewords igrat bez problema.

i slobodno konzultiras google/youtube/reddit za character build, nemoj mislit da si najpametniji.

https://diablo-archive.fandom.com/wiki/Insight_(Diablo_II_Rune_Word)

 

 Lik nije vrijedan spomena, zato imas opciju ignore i problem rijesen.

 Da se vratim na temu , jel netko isprobao DLSS? Malo se poigrao sa time mozda ?

Mislim na one sa low i mid end garafama , te na laptopima. Hvala

 

 

Eire
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Došel do Lost Citya, tam su me odma sredili tak da nisam još našel quick travel.
Level 20 sam, lagano se skupljaju sve bolji itemi, stash skoro pun.

Zanimljiv je matching u ovoj igri, nema klasičnog traženja lobbya (bar na PS4) nego igra ili kreira ili te ubaci k nekome.
A moram reći da je malo ljudi na četvorki, i onda ti dođe neko ko samo stoji ili ode Bog zna kamo - pa zna o kojem se questu radi.

Ak ima koga tu da igra na PS4, mogli bi zajedno ponekad.

Edit: riješen Lost City, sad moram odnesti staff u neku grobnicu...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2021 12:33 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Imam jedno pitanje ako netko može pomoći.

 

Imam hammerdina. ok ide ali me znaju malo izmaltertirat one mrtve lutke, ubit mephista nije problem ali nekad je problem doci do njega. U durence igram pac mana a ne diablo ako ima puno lutaka. 

 

Na hel sam, act 4. lvl 76.

 

pao mi je shaftstop, na glavi imam rockstoper.

 

Trenutno imam stealth jos na sebi koji furam zadnjih 50 levela. 

 

Razmisljam da nosim shaftstop. mozda bi rock stoper s njim dobro radio. -40 (10+30) less dmg recived. Ali za to moram dici strnght na 90. sto znaci da bi morao investirati jos 40 snage koja mi i nije neki stats. Jel bi se to ispatilo?

 

Resistovi su mi ok. imam jos dva reseta statsa.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Neznam za hammerdina ali sa kad sam igrao sa zealotom i ja sam imao problema sa lutkicama, pomoglo mi je imat više healtha i naravno ako farmaš Mepha možeš si re rollat mapu sa nightmare na hell dok ne dobiješ da su ti stepenice za level 3 odma kod waypointa (gledaj mapu) !

 

Možeš si i kupiti kod trgovca staff of teleport da se telaš ako nemaš enigmu (stavi na weapon swap).

 

Naravno i Holy Sheild napumpaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 9:35 (Streetpunk).
 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Diablo 2: Resurrected

Evo uhvatio jucer i jutros "malo" vremena i od Mephista odigrao do kraja igre na hell... Sta reci, bossovi su na hell, osim Baal-a, prilicno smijesni, definitivno su na normal najveci izazov.. Baal isto nije tezak samo trazi nesto vise vremena... Lister the Tormentor-a sam morao preskociti posto je bio "neunistiv", physical immune i regeneracija brza od mog cold damage-a....

 

Kroz hell nisam imao srece da mi padne monarch shield tako da nisam ni spirit shield stigao napraviti a radovao sam mu se :(

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 11:44 (ansha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Ako hoces, javi mi se, mislim da imam bijeli monarch bez socketa za dati.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 12:23 (Ged).
 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Ged kaže...

Ako hoces, javi mi se, mislim da imam bijeli monarch bez socketa za dati.

Thanks, al mislim da sam zavrsio sa Resurrectedom, imam puno zanimljivijh stvari za igrat a nemam vremena.. A i koncept mi je bio da igram samo s onim sta sam pronadjem...

11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
ansha kaže...
Ged kaže...

Ako hoces, javi mi se, mislim da imam bijeli monarch bez socketa za dati.

Thanks, al mislim da sam zavrsio sa Resurrectedom, imam puno zanimljivijh stvari za igrat a nemam vremena.. A i koncept mi je bio da igram samo s onim sta sam pronadjem...

Sado/mazohist. Respekt

Survivor - eye of the tiger
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
metallic kaže...
ansha kaže...
Ged kaže...

Ako hoces, javi mi se, mislim da imam bijeli monarch bez socketa za dati.

Thanks, al mislim da sam zavrsio sa Resurrectedom, imam puno zanimljivijh stvari za igrat a nemam vremena.. A i koncept mi je bio da igram samo s onim sta sam pronadjem...

Sado/mazohist. Respekt

A onda se u jednom danu mogu opremit s end-game opremom i koji je onda smisao? Cilj mi je bio preci igru na hell i nista vise, s ovim buildom je ispalo smijesno lagano, al to je old-school gaming, nema balansa i moras googlat sta igrat...

11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Jest!

 

ALI d2 sam igrao prije 100g po izlasku, to je bio oldschool gaming. Nije bilo googla, cesto niti neta.

Ko je ikad vidio tutorial ili forum. Patnja je bila, al sve sto smo imali su svo vrime svita i zivce.

 

Jos ne znam bi li ovaj probao, pa samo pratim temu. Eh.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
metallic kaže...

Jest!

 

ALI d2 sam igrao prije 100g po izlasku, to je bio oldschool gaming. Nije bilo googla, cesto niti neta.

Ko je ikad vidio tutorial ili forum. Patnja je bila, al sve sto smo imali su svo vrime svita i zivce.

 

Jos ne znam bi li ovaj probao, pa samo pratim temu. Eh.

I onda mi pricas o mazohizmu :)

Znam, ko mi je kriva sta sam igrao barb-a u to doba...

 

Al iskreno, meni je totalno bolesno koliko vremena su neki proveli uz ovu igru, usporedba s kladionicom je bas savrsena...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice