Destiny 2

poruka: 496
|
čitano: 96.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Destiny 2
HAL kaže...

 Skroz lijevo dole ikona je granata (Q po defaultu), srednje je melee napad (C po defaultu), desno je class ability (V po defaultu), a štit ti je super/ultimate, koji predtavlja onaj bar iznad ikona (F po defaultu).

 A ok onda je to melee napad, nisam znao da je to to, rerko da imam još neki ability.

A class ability je fora, pogotovo ako ga stisneš u trku.

 

Ona srednja klasa, nisam zapamtio ime, ima neko izmicanje za ability?

a warlovck? Nisam ga ni probao, morat ću sutra dok beta traje da vidim.

Zasad titan jede sve, auto gun je prezabavan.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...
HAL kaže...

 Skroz lijevo dole ikona je granata (Q po defaultu), srednje je melee napad (C po defaultu), desno je class ability (V po defaultu), a štit ti je super/ultimate, koji predtavlja onaj bar iznad ikona (F po defaultu).

 A ok onda je to melee napad, nisam znao da je to to, rerko da imam još neki ability.

A class ability je fora, pogotovo ako ga stisneš u trku.

 

Ona srednja klasa, nisam zapamtio ime, ima neko izmicanje za ability?

a warlovck? Nisam ga ni probao, morat ću sutra dok beta traje da vidim.

Zasad titan jede sve, auto gun je prezabavan.

 Melee napad ti kod Titana ima full heal i sheild recharge, ako sam dobro skužio, kada sa njim napraviš execute.

 

Meni je onaj shield od Titana jako loš, nadam se da se može neki drugi skill uzeti kasnije. Ono statičan zaklon u igri u kojoj svi lete, skaču, luduju mi je apsolutno beskoristan.

 

Probaj si uzeti na Titanu drugi super/ulti - trčiš okolo i lupaš šakom u pod i ubijaš sve sa strujom (koje stručno obajšnjenje). Meni je puno bolje nego onaj štit/captain america.

 

Hunter (srednja klasa) ima dodge i auto reload na njemu, klasa je opaka kad je malo skužiš.

 

A Warlock mi se za sada čini najviše fun, ima solidan grupni heal, ima dodge u zraku i super mu je flaming sword koji "puca" na daljinu. I hand cannon mu je teška bolest, jak damage, precizan i brzi reload.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 14:43 (HAL).
14 godina
offline
Re: Destiny 2
4mal kaže...

4K HDR na PC-u 

 

 

 Šteta što se ne vidi razlika između 1080p i 4k, osim ako nisi metar ispred tv-a

16 godina
offline
Destiny 2

Vidi se bez brige pogotvo sa hdr-om ...a inace sam 1.5 sto je idealno za 55incha a mogu i sa 2 m gledat ako je sd,hd content....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Destiny 2
4mal kaže...

Vidi se bez brige pogotvo sa hdr-om ...a inace sam 1.5 sto je idealno za 55incha a mogu i sa 2 m gledat ako je sd,hd content....

 

Do 2 metra za 55" se vjerovatno vidi, to je ok. Ali većina ljudi ima kauč na 3-4 metra od tv-a i onda očekuju čuda od 4k a nema razlike nikakve na toj udaljenosti.

13 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

kad vidim cijenu na battlenetu sa expansion passom dođe mi zlo - 100 faking eura, pa jesu se oni najeli tinte ili ?

 

kupit ću igru za 40 eura , to je najjeftinije šta smo našli, a onda kasnije expansion pass.

 

ja sam zadovoljan isprobanim jedino ta cijena je malo too much za općenito igru. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny 2
AFARON kaže...
4mal kaže...

Vidi se bez brige pogotvo sa hdr-om ...a inace sam 1.5 sto je idealno za 55incha a mogu i sa 2 m gledat ako je sd,hd content....

 

Do 2 metra za 55" se vjerovatno vidi, to je ok. Ali većina ljudi ima kauč na 3-4 metra od tv-a i onda očekuju čuda od 4k a nema razlike nikakve na toj udaljenosti.

 Pa jel te ne boli oči na tako maloj udaljenosti?

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 13:55 (Crljo).
14 godina
offline
Re: Destiny 2
Crljo kaže...
AFARON kaže...
4mal kaže...

Vidi se bez brige pogotvo sa hdr-om ...a inace sam 1.5 sto je idealno za 55incha a mogu i sa 2 m gledat ako je sd,hd content....

 

Do 2 metra za 55" se vjerovatno vidi, to je ok. Ali većina ljudi ima kauč na 3-4 metra od tv-a i onda očekuju čuda od 4k a nema razlike nikakve na toj udaljenosti.

 Pa jel te ne boli oči na tako maloj udaljenosti?

 

Oči bi te zabolile možda na udaljenosti do 30-40 cm zbog jačine svjetla, ali preko toga ne vidim zašto bi bolile.

13 godina
offline
Destiny 2

Čekam da izađe za konzole pa ću do frenda vidjeti što sve igra nudi...baš danas sjeli na kavu komentirali, kaže da raid je čudo kad imaš team, pvp isto...igra je dobra, ali ako imaš team što ću valjda naći na discordu ili već, igra dobije drugu dimenziju.

Zasad sam li-la kao kolega hal, ali mislim da uz dobar team igra može punudiit..sad vidjet ćemo, konzole od sutra imaju preload.

 

 

Kratko i jasno što igra nudi, lijepo prezentirano, vrvi sadržajem.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 14:43 (fila2208).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Ja sam ostao razocaran ovime sto je beta u biti prikazala. Neznam kak da to objasnim :D ne igrom nego nacinom prezentiranja igre...ajmo reci da nisam ocekival da bude toliko zatvorena beta hehe

Ocekival sam da bar vidim dio tog svijeta van dungeona i PvPa.

Nisam ni razmisljao da mogu vidjeti pravi gameplay na konzolama prije 10og mjeseca :D, dobro je toga sjetiti se.

Valjda je igra ista za konzole i PC :D pa ce twitch malo raditi

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Destiny 2

Destiny 1 beta je bila dosta širokogrudna što se tiče sadržaja, što je balgotvorno utjecalo na prodajne rezultate.

Šok je uslijedio kasnije kad smo shvatili da je beta uključivala gotovo polovicu ukupnog PVE sadržaja u igri.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Destiny 2
smajlee kaže...

Ja sam ostao razocaran ovime sto je beta u biti prikazala. Neznam kak da to objasnim :D ne igrom nego nacinom prezentiranja igre...ajmo reci da nisam ocekival da bude toliko zatvorena beta hehe

Ocekival sam da bar vidim dio tog svijeta van dungeona i PvPa.

Nisam ni razmisljao da mogu vidjeti pravi gameplay na konzolama prije 10og mjeseca :D, dobro je toga sjetiti se.

Valjda je igra ista za konzole i PC :D pa ce twitch malo raditi

 

 kao što hal kaže, tech demo, ne beta. MEni je dobro što sam probao igru i radi dobro, na staroj kanti.

Pvp je nešto zanimljiviji kad sam počćeo gazit njubare...dok je spire dosadan, ali kaže frend spire je nebitan, raid je bitan, a pvp ima dosta modova zanimljivih...i uz sve to, LOOT :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Destiny 2

Ajmo ovak njubek pitanja, malo kopam al mi bas neide :)

 

Strike (Spire) je u biti 3-man dungeon?

Kolko će ih biti, The Inverted Spire i Lake of Shadows?

To je sve do expanzije (DLCa) ili ce dodavati jos kroz neko vrijeme prije expanzije?

 

Raidovi su 6-man i kolko sad vidim ima jedan (The Leviathan) koji ce (nagadja se) biti dostupan tjedan dana nakon starta?

Hoce ih biti jos ili opet kroz expanzije (DLCove) ili vrijeme? U D1 ih je bilo 4 (?) s tim da je jedan bil dostupan na pocetku a ostali kroz nastavke?

Sta nije to premalo sto se nekog sadrzaja tice? Kolko to bude tesko da je jedan raid dovoljan do neke expanzije?

 

Da li je max lvl 20? Za pocetak do neke expanzije jer vidim da je on u D1 rastao sa expanzijama ako sam ja to dobro pokopcal.

Ehm...kolko treba za doci do tog lvla 20 ako je max, kolko je trebalo u D1? Ma joj...dalo bi se nadrobit svasta jos.

 

U potrazi sam za nekom novom igrom i promjenom i nadal sam se da bi Destiny 2 to mogel biti, ali najozbiljnije nikak spojit kockice kaj nudi ta igra :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Do kad još traje ta PC beta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Crljo kaže...

Do kad još traje ta PC beta?

 Danas do 18:00 ili 19:00. Tak nekaj.

16 godina
offline
Re: Destiny 2
smajlee kaže...

Ajmo ovak njubek pitanja, malo kopam al mi bas neide :)

 

Strike (Spire) je u biti 3-man dungeon?

Kolko će ih biti, The Inverted Spire i Lake of Shadows?

To je sve do expanzije (DLCa) ili ce dodavati jos kroz neko vrijeme prije expanzije?

 

Raidovi su 6-man i kolko sad vidim ima jedan (The Leviathan) koji ce (nagadja se) biti dostupan tjedan dana nakon starta?

Hoce ih biti jos ili opet kroz expanzije (DLCove) ili vrijeme? U D1 ih je bilo 4 (?) s tim da je jedan bil dostupan na pocetku a ostali kroz nastavke?

Sta nije to premalo sto se nekog sadrzaja tice? Kolko to bude tesko da je jedan raid dovoljan do neke expanzije?

 

Da li je max lvl 20? Za pocetak do neke expanzije jer vidim da je on u D1 rastao sa expanzijama ako sam ja to dobro pokopcal.

Ehm...kolko treba za doci do tog lvla 20 ako je max, kolko je trebalo u D1? Ma joj...dalo bi se nadrobit svasta jos.

 

U potrazi sam za nekom novom igrom i promjenom i nadal sam se da bi Destiny 2 to mogel biti, ali najozbiljnije nikak spojit kockice kaj nudi ta igra :)

 

Ovo su dobra pitanja, koja imam i ja.

 

Ali ako igraš na PC-u, kao i ja, onda oboje imamo sreće. Jer igra izlazi sljedeću srijedu na PS4/XBOX, a tek 24.10. na PC-u, tak da će biti dovoljno recenzija, streamova, videa i slično za donjeti solidnu odluku.

 

Ono što znaš da je razlika između konzola i PC, opako bolja grafika na PC-u, a sve ostalo bi trebalo biti isto.

14 godina
offline
Destiny 2

Sudeci po prvoj igri ocekuj 1 raid, 5-7 strikeova, campanju i mp s 8-12 mapa u igri. Prvi dlc izlazi krajem godine i donosi novu patrol zonu i vjerovatno 1-2 strikeova (mozda cak i raid).

Sarma
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

Koliko je nakon izlaska išla prva ekspanzija van?

Ako će bit 30e po ekspanziji bome će bit ripoff, da mi uzmu po 200e za igru na kraju 

 

kako beta može završit u 19 wtf pa jesu oni normalni :(

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 19:24 (fila2208).
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Prva ekspanzija je najavljena za 12. mjesec, a druga za proljece 2018.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Destiny 2

Destiny 2's Uniquely Complicated Netcode Analysis

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Destiny 2
HAL kaže...
Prva ekspanzija je najavljena za 12. mjesec, a druga za proljece 2018.

 Relativno brzo ako je na pc tek 10mj igra vani, tj 24.10 ako se ne varam...

A bojim se tih cijena, taj raid je ludnica, ali opet da za svaki dajem 30 evrića...a frend mi kaže čekaj bundle i uzmi sve, i to je opcija isto...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Gle najbolja financijska opcija je digital edition + expansion pass.

Ako se ne varam dodatnih 30 ojra su ti sada obje ekspanzije, tj. 89,99 igra + garant dvije ekspanzije.

Kao sto sam rekao preorder se lako napravi nakon console releasea, pa mozes dobiti dobre utiske, jer ce ekipa izanalizirati igru u najsitnije detalje ziher.
13 godina
offline
Destiny 2

 

malo usporedbe, pa na low izgleda solidno,a radi 50fps više lol

zbilja moram priznati da sam ugodno iznenađen kako mi igra dobro radi, na staroj kanti, za razliku od pubg koji sam morao štelati postavke da si složim solidnih 60fps + da ne pričam o raznim freezovima i lag outima ponekad.

 

Tako da palac gore za optimizaciju 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2
Meni ovo kao da igram overwatch, probao ocjena 1/10, samo za one rodene od 2000😑.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

 

jel moguće da daju jebeni fidget spinner?

A pre order bonusi su jad jadova...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

 

malo usporedbe, pa na low izgleda solidno,a radi 50fps više lol

zbilja moram priznati da sam ugodno iznenađen kako mi igra dobro radi, na staroj kanti, za razliku od pubg koji sam morao štelati postavke da si složim solidnih 60fps + da ne pričam o raznim freezovima i lag outima ponekad.

 

Tako da palac gore za optimizaciju 

 igra izgleda kao ut 2003. bilo bi cudno da neradi

xfact
14 godina
offline
Re: Destiny 2
=xfact= kaže...
fila2208 kaže...

 

malo usporedbe, pa na low izgleda solidno,a radi 50fps više lol

zbilja moram priznati da sam ugodno iznenađen kako mi igra dobro radi, na staroj kanti, za razliku od pubg koji sam morao štelati postavke da si složim solidnih 60fps + da ne pričam o raznim freezovima i lag outima ponekad.

 

Tako da palac gore za optimizaciju 

 igra izgleda kao ut 2003. bilo bi cudno da neradi

 Destiny 2?

ako je nemoj kenjat molim te

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: Destiny 2
=xfact= kaže...
fila2208 kaže...

 

malo usporedbe, pa na low izgleda solidno,a radi 50fps više lol

zbilja moram priznati da sam ugodno iznenađen kako mi igra dobro radi, na staroj kanti, za razliku od pubg koji sam morao štelati postavke da si složim solidnih 60fps + da ne pričam o raznim freezovima i lag outima ponekad.

 

Tako da palac gore za optimizaciju 

 igra izgleda kao ut 2003. bilo bi cudno da neradi

 

Neznam dal smo igrali istu igru, ali Destiny 2 na PC-u izgelda jebeno odlicno..

twice the pride double the fall
12 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2
Igra mi je koma no grafika je odlicna, igrao na 4k monitoru, ima finih tekstura i ide solidno s gtx 1070..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice