Dark Souls Remastered

poruka: 33
|
čitano: 7.013
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dark Souls Remastered

 

 

25.05.2018

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls Remastered

DA vidio sam. Vidjet cemo. 

Nisam igrao nesto previse Soul igara ali eto vec duze vrijeme mislim a ovo me nekak razveselilo jer je Switch konzola koja me odusevila.

 

Jedina stvar koja mi se ne svida je cijena igara tak da i ovo ne bude samo tak ispod 500 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
toxic kaže...

DA vidio sam. Vidjet cemo. 

Nisam igrao nesto previse Soul igara ali eto vec duze vrijeme mislim a ovo me nekak razveselilo jer je Switch konzola koja me odusevila.

 

Jedina stvar koja mi se ne svida je cijena igara tak da i ovo ne bude samo tak ispod 500 kn.

Koliko sam pročitao, biti će 40$ na konzolama, 20$ na PC-u ako već posjeduješ prepare to die edition.

 

Nadam se da će igru ubaciti u Dark Souls 3 engine, o tome se šuška no nije još potvrđeno. Što se tiče level dizajna, DS1 je čista desetka no grafički izgleda dosta zastarijelo.

Switch verzija će biti 30 fps-a, ali mislim da je to ok s obzirom da možeš peglat na WC školjci :) 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
13 godina
odjavljen
offline
Dark Souls Remastered

Ulupao sam 400+ sati u Dark Souls 1, tako da ovo ide sigurno u košaricu :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dark Souls Remastered

Evo jos jedan video od ovog lika 

 

Ma bit ce napokon normalnih 60fpsa, multiplayer bolji. Ja ustvari vjerujem da ce tu bit jos dosta gameplay promjena, lokacije itema i neprijatelja, volio bi da popravu Izalith, donji dio mape dje su one noge zmajeva ono mi je nesto najcudnije sto sam u igri vidio.

Nisam igro originalni dark souls 2 kad je iziso, vec sam igro schoolar of the first sin verziju i koliko sam cito masu promjena je bilo, pa pretpostavljam da ce i odi bit slicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls Remastered

Ma joj ekipa.

Ja sam imao Xbox One pa ps4 obican i sad jos uvije ps4 pro..

sve je to isti racku i zele postati pc.

 

Ja sam nabavio Switch i jos uvijek sam pod dojmom. 

Zaista perfekcija za mene je ovdje grafika sporedna stvar, steta sto me to sve skupo doslo ali sto ces..

Svida mi se nacin na koji igre dolaze u boxu tj. nema glupog bluraya koji zuji. Dakle ultra tiho, bez nekog zagrijavanja. igras bilo koji AAA naslov 3 sata u komadu bez beda.

Dobis joyconove koji su dovoljni u puuuno naslova da igras co op couch, dakle ne trebas nista razmisljat..

 

Ne znam sto rec.. super mi je .... za sve ostalo tu je pc master race

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 15:25 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dark Souls Remastered

Ps4 se kupuje zbog eksluziva, i ovo nije tema za switch vs the world.

Osobno ovo je debilan remaster, trebali su demon's souls na konzole i pc portati, a ne ds1

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls Remastered
maks0806 kaže...

Ps4 se kupuje zbog eksluziva, i ovo nije tema za switch vs the world.

Osobno ovo je debilan remaster, trebali su demon's souls na konzole i pc portati, a ne ds1

 Demon's souls je IP u vlasništvu Sony-a, ne Namco Bandai-a i From-a. 

15 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
maks0806 kaže...

Ps4 se kupuje zbog eksluziva, i ovo nije tema za switch vs the world.

Osobno ovo je debilan remaster, trebali su demon's souls na konzole i pc portati, a ne ds1

 kao i svaka konzola.

nimalo debilan port.

DS ima siroku masu obozavatelja a navodno je upravo prvi dio i najbolji (nisam igrao pa ne znam)

12 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
toxic kaže...
maks0806 kaže...

Ps4 se kupuje zbog eksluziva, i ovo nije tema za switch vs the world.

Osobno ovo je debilan remaster, trebali su demon's souls na konzole i pc portati, a ne ds1

 kao i svaka konzola.

nimalo debilan port.

DS ima siroku masu obozavatelja a navodno je upravo prvi dio i najbolji (nisam igrao pa ne znam)

 Pa da, ali igra je bila ajmo reći multiplatform, i većina ju je odigrala. Ja sam ju odigrao 6 puta koliko je dobra, ali recimo začetnik svega toga- Demon's souls nije imao uopće Europe release, iz Japana sam ga kupio. To su trebali, ali da. Neće Sony to dati

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
odjavljen
offline
Dark Souls Remastered

Ja sam Demon's souls kupio na Hr store-u. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
maks0806 kaže...

Ps4 se kupuje zbog eksluziva, i ovo nije tema za switch vs the world.

Osobno ovo je debilan remaster, trebali su demon's souls na konzole i pc portati, a ne ds1

 Ne mogu Deamon Souls, pokušava se već godinama, problem kod deamon je da je vlasnik licence Sony i njima nije u interesu.

 

footballer kaže...

Ja sam Demon's souls kupio na Hr store-u. 

 Demon's souls online serveri se gase za mjesec-dva, dakle moći ćeš samo single player igrat uskoro, zato igrači pišu peticije za remastered verziju, samo opet, vlasnik licence je Sony i bez njih se ne može ništa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 11:56 (Rhodin).
12 godina
offline
Dark Souls Remastered

Govorim o prvotnom releaseu 2009e na blu rayu

Samo je japanska verzija postojala (regija 3)

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls Remastered
Nedavno sam presao Sekiro, a trenutno sam pri kraju prelaska treceg playtrougha Bloodbornea, te sam dobio volju da nabavim sva tri Dark Soulsa za PS4. Presao ih sve na PC-u vec, ali PS4 mi je u zadnje vrijeme primarno mjesto igranja, pa sam mislio proci kroz sve tri igre ponovno na konzoli. Znam da Dark Souls remaster nije odusevio publiku jer svi problemi koji su postojali su i dalje ostali prisutni. Ocekivao se DS3 engine, no isto nista od toga. PC igrace doslovno natjerali da se kupi remaster, a ne nudi nista osim da se igra ne mora patchirati. Koliko znam, prepare to die se ni ne moze kupiti vise. Jedino sto vidim u tom remasteru prednost da je ozivio online community i sto na konzoli imas mogucnost igranja igre posto se radi prvotno o last gen naslovu. Ono sto me zanima da li je online community i dalje aktivan 2 godine sada nakon remastera, te da li netko zna gdje trenutno najisplativije nabaviti trilogiju za PS4? Eto, malo mog misljenja o igri i par pitanja :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls Remastered

Pa s obzirom da postoji online community za sve 3 verzije za pc, ne vidim razloga da ne bi bilo za konzole.

Jedino što su postigli sa više verzija je da je taj mali community razbijen na. ekoliko još manjih chunkova.

Očekuj podulje čekanje na summon i samo u pojedinim popularnijim mjestima, ili si nađi zanima teresiranog forumaša za zajedničo igranje.

 

Edit odgovaram sa moba, sory na greškama, teško mi ispravljati

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 18:07 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Dark Souls Remastered

Nakon sto sam po treci put prosao Demons Souls na Ps5 krenuo Dark Souls remaster na XsX.

Kada je igra izasla na Ps3 kombinirano Ps3/Pc verzije sam igrao nesto iznad 800h.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls Remastered
Ne znam za vas, ali meni su SoulsBorne igre uz Sekiro obiljezile proteklo desetljece u gamingu. Hvala FromSoftwareu na ovakvim igretinama.
PeTak
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Dark Souls Remastered

Meni osobno se Dark Souls ugurao medju 5 najboljih igara koje sam ikad igrao a u doba Ps3 tojest tu generaciju mi je najbolja igra.

Takodjer sam odigrao i Blood Borne,Sekiro sam dosao na kraj i ne sjecam se jesam li rijesio zadnjeg....sad sam ponovio posteno Demons Souls remake i imam zelju proc barem jos jednom.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
IvanDado kaže...
Ne znam za vas, ali meni su SoulsBorne igre uz Sekiro obiljezile proteklo desetljece u gamingu. Hvala FromSoftwareu na ovakvim igretinama.

 Definitivno sam oduševljen sa souls igrama, jedva čekam Elden Ring za mjesec dana.

Po meni ponajbolje igre, borba, atmosfera, onaj osjećaj kad uspiješ konačno... neprocjenjivo.

 

Priča je također tu, malo nedorečena, teška za duboko prodrijet u nju, osim najzagriženijim koji čitaju sve opise svega, pa iz tog sami vade... a i tada mi je lakše uz neki youtube filmić neke stvari povezat koje su mi možda samome promakle.

 

Tisuće sati su mi do sada otišle na sve 3 DS, Sekiro, Demon's Souls i BB.

Igrao sam ih tim redom, moram priznat tek na PS5 Demon's Souls remastered, nism tolikooduševljen koliko Dark Soulsom. Kužim vas koji ste to igrali na PS3, pa vam je Dark Souls imao kopiju bosova i djelova levela i mehanika i svašta, meni je obratna situacija, dosta toga već viđeno, a iskreno level dizajn mi nije ni blizu Dark Souls 1, pogotovo kad se sve poveže na ona "inicijalni" Bonfire nakon izlaska iz zatvora.

 

Također Demon's Souls ima tu mehaniku duše i svijeta koji postaju tamniji/svjetliji ovisno o mehanikama, a koju je ponekad nemoguće shiftat u željenom smjeru, pa makar i u više playthrough-a, ovisno o odlukama, a koja mi nije 100% sjela.

Imam ju platinano, ali nikako bez guida nisam / ne bih to uspio.

 

Dark Souls je moj favorit... možda mi Dark Souls 3 ima bolje mehanike, nešto lješi svijet itd. ali ovo sam igrao prvo i možda je zato meni osobno najviše sjeo.

 

Sekiro definitivno drugačiji, genijalan na svoj način.

Bloodborne definitivno ima brojne prednosti i druge mehanike i twist kad se cijeli svijet promjeni...

 

Osim DS1, DS3 ove ostale je teško poredati. Čak i DS2 koji sam mislio da mi je najgori, kada sam ga dogurao na 100% SotFS krajm prošle godine sam promjenio mišljenje i dosta mi je gurnut prema vrhu.

 

Također nisam toliko za PvP... možda tu puno gubim, pa se zbog PvP dijela neki neće složiti samnom, ali to je moj doživljaj From Software verzije souls igara.

9 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
MEGATAMA kaže...

Meni osobno se Dark Souls ugurao medju 5 najboljih igara koje sam ikad igrao a u doba Ps3 tojest tu generaciju mi je najbolja igra.

Takodjer sam odigrao i Blood Borne,Sekiro sam dosao na kraj i ne sjecam se jesam li rijesio zadnjeg....sad sam ponovio posteno Demons Souls remake i imam zelju proc barem jos jednom.....

 Zašto bi došao do kraja neke igre i ne riješio zadnjeg bossa? I ne sjećao se toga, pa borba protiv isshin ashina the sword saint je proglašena najtežom boss borbom svih vremena. I ti se ne sjećaš jesi to završio. Pa meni se to urezalo u svaki dijelić mozga, ljeto sparine cijelu noć rokaš pokušavaš ne ide, dok konačno ne pobjediš. Igru sam prešao 3x danas ga sredim bez problema. A ti se ne sjećaš haha... Svašta... Inače Bloodborne mi je number 1, pa Sekiro, pa onda Dark Soulsi, iako su Dark Soulsi bolji od 99% igara današnjice. Demon Souls nisam imao priliku igrati, nemam sony ^^

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 16:33 (BeLLicus).
11 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni osobno se Dark Souls ugurao medju 5 najboljih igara koje sam ikad igrao a u doba Ps3 tojest tu generaciju mi je najbolja igra.

Takodjer sam odigrao i Blood Borne,Sekiro sam dosao na kraj i ne sjecam se jesam li rijesio zadnjeg....sad sam ponovio posteno Demons Souls remake i imam zelju proc barem jos jednom.....

 Zašto bi došao do kraja neke igre i ne riješio zadnjeg bossa? I ne sjećao se toga, pa borba protiv isshin ashina the sword saint je proglašena najtežom boss borbom svih vremena. I ti se ne sjećaš jesi to završio. Pa meni se to urezalo u svaki dijelić mozga, ljeto sparine cijelu noć rokaš pokušavaš ne ide, dok konačno ne pobjediš. Igru sam prešao 3x danas ga sredim bez problema. A ti se ne sjećaš haha... Svašta... Inače Bloodborne mi je number 1, pa Sekiro, pa onda Dark Soulsi, iako su Dark Soulsi bolji od 99% igara današnjice. Demon Souls nisam imao priliku igrati, nemam sony ^^

Iskreno se ne sjecam jesam li pobjedio zadnju formu onoga na vrhu palace  u Sekiru i ne znam jeli on zadnji,nikad ne gledam YT tutoriale tojest sve otkrivam sam.

Dark Souls je ogroooman,zadnji put sam ga igrao prije puno godina pa sam zaboravio.

Inace planiram Sekiro krenut od nule na XsX,igrao sam ga na PCu i izgubio save pozicije ako se dobro sjecam.

3 godine
offline
Re: Dark Souls Remastered
IvanDado kaže...
Ne znam za vas, ali meni su SoulsBorne igre uz Sekiro obiljezile proteklo desetljece u gamingu. Hvala FromSoftwareu na ovakvim igretinama.

 Takoder. Dark Souls 1 mi je osobno jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao, uz Half Life, Heroje, Resident Evil, Personu i slicne gigante. Jednostavno klasik.

 

Mislim da nikad necu odigrati bolje dizajniranu igru od prve polovice DS1. A Sekiro me na prvom playthroughu istukao kao budalu, a drugi put sam ju rjesio za 5 sati za shura ending, nadam se da ce napravit 2. dio.

 

Jedino jos nisam Bloodborne/DeS igrao jer nisu na PCu, iako sam vidio na NVIDIA leakovima da ce DeS Remake ubrzo stici na Steam. Do onda se udara Elden Ring, vec vidim 100+ sati u tome.

11 godina
offline
Dark Souls Remastered

Jel vi kupujete te igre ili ih ukradete sa torenta pa igrate bez online komponente?

Bas me iznenadjuje koliko je aktivna zajednica u Dark Souls remaster za xbox,hrpa sumon znakova,natpisa i svega u skoro svakom trenutku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Dark Souls Remastered

sve verzije igre su zive, ja igram ds ptde na steamu koji se ni ne prodaje godinama pa svaki put ima summoning signova, poruka itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
amagi kaže...

sve verzije igre su zive, ja igram ds ptde na steamu koji se ni ne prodaje godinama pa svaki put ima summoning signova, poruka itd.

Ja sam igrao DS 1,2 i 3 na PCu ali i na konzolama,kupio sam vise verzija svake te igre...jedino nisam siguran za Dark Souls 2 dali ga imam za vise platformi.

Btw onemogucena je online komponenta za cjeli DS serijal u PC verziji,linkao sam tu vijest mislim u Elden Ring temi.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls Remastered
Dark Souls Prepare to Die Edition mi je bila prva njihova igra 2012 kad je izasla za PC i ostao sam odusevljen. U jednu ruku me podsjecao na stare PC RPG igre poput Gothic-a 1 sa tom mracnom atmosferom i nepostojecim hand holdingom. Kad bi barem vise danasnjih igara vratilo se ovakvom pristupu. Level dizajn top, malo manje kvalitetan Lost Izalith, ali meni i dalje nelos dio igre. U svakom slucaju nisam mogao docekat Dark Souls 2 kad je bio najvaljen, i onih mjesec dana kasnije sto je izasao od PS3 i 360 verzije je trajalo kao citava vjecnost.

Iskustvo sa dvicom je bilo drugacije, prvenstveno radi toga kaj nisam vise morao toliko uciti igru kao prvi put, ali mi se najvise zamjerio radi humanoidnih bosseva, a tek kasnije kad sam skuzio koliko su podrucja igre nepovezana dosta mi je unistilo imerziju. No bez obzira na sve volio sam lokacije u toj igri takodjer, i dalje se osjeca ta odlicna atmosfera sa vrhunskim soundtrackom, jednostavno vrh. A te 2014-e je izaslo dosta losih i razocaravajucih igara tako da mi je DS2 bez razmisljanja bila najbolja igra te godine. Godinu dana kasnije Scholar mi je jos vise podigao misljenje o igri zajedno sa svim DLC-ovima.

Oko Dark Soulsa 3 nemam bas izdefinirano misljenje jer jos nisam odigrao DLC, te sam ga odigrao samo jednom i to na releasu, ali mi je bio drazi od dvojke.

Nakon toga svega sam napokon odigrao i Bloodborne, ali takodjer jos uvijek nisam odigrao DLC iako sam njega za razliku od DS3 odigrao dva puta. Jos uvijek se nadam nekom PC portu ili PS5 remasteru koji ce popraviti tehnicko stanje igre jer koliko znam igra koristi isti engine kao DS3 koji je gust odigrat u 60fpsa. Mnogi se kunu u to da je Bloodborne najbolja njihova igra, ali meni osobne Souls i dalje drazi iako naravno radi se o fenomenalnoj igri.

Sekiro sam nabavio za PC na releasu i odustao sam od igre jer sam doslovno bio pometen. Po mom misljenju najteza njihova igra. Godinu dana kasnije sam ga kupio za PS4 i odigrao do kraja. Finalni boss je bio nocna mora, ali cak mi je tezi bio izborni boss Demon of Hatred. Najbolja igra ovakve tematike, bolja mi je i od GoT koji je stvarno na visokom nivou kao jedna igra.

I eto dosli smo do Demon Soulsa kojeg nisam mogao prezalit kaj nisam igrao dok sam imao PS3 i nadao se cijelu PS4 generaciju da ce doci remaster, ali jos bolje jer smo dobili remake. Njega sam odigrao back to back koliko mi je dobra igra bila, ali dosta laksa i kraca od ostalih. Nekako se vidi da je ta igra bila prva i sve to zapocela. Bez obzira, jako zabavna igra koja ima po mom misljenju malo glupu mehaniku svijetova sa tim bijelim i tamnim zezancijama koje je ne moguce shvati sve dok ne odes na yt i tek onda mozes razumijet o cemu se tocno radi.

Od Elden Ringa imam ogromna ocekivanja, radi se ipak o njihovom najvecem projektu do sada, i mislim da ce open world odraditi bolje od developera kojima je to vec normalana stvar. PS5 je spreman i prednarudzba je odradjena, samo sad treba cekati. U medjuvremnu bi mogao pasti jos jedan replay Dark Souls Remasterda :)
PeTak
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls Remastered
IvanDado kaže...
Dark Souls Prepare to Die Edition mi je bila prva njihova igra 2012 kad je izasla za PC i ostao sam odusevljen. U jednu ruku me podsjecao na stare PC RPG igre poput Gothic-a 1 sa tom mracnom atmosferom i nepostojecim hand holdingom. Kad bi barem vise danasnjih igara vratilo se ovakvom pristupu. Level dizajn top, malo manje kvalitetan Lost Izalith, ali meni i dalje nelos dio igre. U svakom slucaju nisam mogao docekat Dark Souls 2 kad je bio najvaljen, i onih mjesec dana kasnije sto je izasao od PS3 i 360 verzije je trajalo kao citava vjecnost.

Iskustvo sa dvicom je bilo drugacije, prvenstveno radi toga kaj nisam vise morao toliko uciti igru kao prvi put, ali mi se najvise zamjerio radi humanoidnih bosseva, a tek kasnije kad sam skuzio koliko su podrucja igre nepovezana dosta mi je unistilo imerziju. No bez obzira na sve volio sam lokacije u toj igri takodjer, i dalje se osjeca ta odlicna atmosfera sa vrhunskim soundtrackom, jednostavno vrh. A te 2014-e je izaslo dosta losih i razocaravajucih igara tako da mi je DS2 bez razmisljanja bila najbolja igra te godine. Godinu dana kasnije Scholar mi je jos vise podigao misljenje o igri zajedno sa svim DLC-ovima.

Oko Dark Soulsa 3 nemam bas izdefinirano misljenje jer jos nisam odigrao DLC, te sam ga odigrao samo jednom i to na releasu, ali mi je bio drazi od dvojke.

Nakon toga svega sam napokon odigrao i Bloodborne, ali takodjer jos uvijek nisam odigrao DLC iako sam njega za razliku od DS3 odigrao dva puta. Jos uvijek se nadam nekom PC portu ili PS5 remasteru koji ce popraviti tehnicko stanje igre jer koliko znam igra koristi isti engine kao DS3 koji je gust odigrat u 60fpsa. Mnogi se kunu u to da je Bloodborne najbolja njihova igra, ali meni osobne Souls i dalje drazi iako naravno radi se o fenomenalnoj igri.

Sekiro sam nabavio za PC na releasu i odustao sam od igre jer sam doslovno bio pometen. Po mom misljenju najteza njihova igra. Godinu dana kasnije sam ga kupio za PS4 i odigrao do kraja. Finalni boss je bio nocna mora, ali cak mi je tezi bio izborni boss Demon of Hatred. Najbolja igra ovakve tematike, bolja mi je i od GoT koji je stvarno na visokom nivou kao jedna igra.

I eto dosli smo do Demon Soulsa kojeg nisam mogao prezalit kaj nisam igrao dok sam imao PS3 i nadao se cijelu PS4 generaciju da ce doci remaster, ali jos bolje jer smo dobili remake. Njega sam odigrao back to back koliko mi je dobra igra bila, ali dosta laksa i kraca od ostalih. Nekako se vidi da je ta igra bila prva i sve to zapocela. Bez obzira, jako zabavna igra koja ima po mom misljenju malo glupu mehaniku svijetova sa tim bijelim i tamnim zezancijama koje je ne moguce shvati sve dok ne odes na yt i tek onda mozes razumijet o cemu se tocno radi.

Od Elden Ringa imam ogromna ocekivanja, radi se ipak o njihovom najvecem projektu do sada, i mislim da ce open world odraditi bolje od developera kojima je to vec normalana stvar. PS5 je spreman i prednarudzba je odradjena, samo sad treba cekati. U medjuvremnu bi mogao pasti jos jedan replay Dark Souls Remasterda :)

 Dark Souls 2 nije napravio Miyazaki nego tadasnji predsjednik From Softwarea koji kada je vidio uspjeh Souls igara pozelio je preotet serijal.....nije mu bas uspjelo,mislim da je kasnije dobio cipelu.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls Remastered
Znam, to sam saznao kasnije, pa mi je bilo potpuno jasno zasto je igra nekako "off". Ali bez obzira jednako draga igra kao i ostale.
PeTak
11 godina
offline
Dark Souls Remastered

Slazem se jer sam i u DS2 ulupao par stotina sati.

Dark Souls remaster mi je i sad apsolutno genijalna igra ali sta bih dao da ga Blue Point uzme u svoje ruke i napravi remake kao sa Demons Souls.

Sa remakeom oni nisu samo napravili nextgen vizuale nego je i animacija likova bolja,input komandi je responzivniji i opcenito je fluidnije u smislu igrivosti....pravi punokrvni remake.

 

Vidim da ce mi ovu godinu obiljezit Souls igre....samo se nadam da open world Eldena nece razvodnit formulu.

 

Jesi ikad igrao Kings Field?...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls Remastered
Nikad, nisam ni znao da je to radio FromSoftware. Koliko vidim nema za PC, ali pretpostavljam preko nekih emulatora to ide bez problema.
PeTak
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice