Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pozdrav ekipa,

 

ima li smisla igrati sa jednom Gtx 1060 6GB na 1080p ? barem neki medium detalji... ili mogu očekivati stutter fest ? :)

 

ostatak: 5600X i 32GB RAM-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

Ima da leti. Pogledaj koji tutorial o video settingsu i uzivaj.

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vidim da je ovaj najnoviji patch donio performance boost na Ps4 ali takodjer je i na Pc jer mi igra radi bolje,nazalost xbox verzija nije dobila isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

par modova i fix-eva koje se zaista isplati instalirati

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 15:50 (Skullscar1989).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima li kakav mod da popravlja promet? Da auti više ne staju nasumično na sred ceste, ili nestaju ili se pojavljuju u daljini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dejo6 kaže...

Ima li kakav mod da popravlja promet? Da auti više ne staju nasumično na sred ceste, ili nestaju ili se pojavljuju u daljini.

 Eeeeee...  taj se fix čeka.
 Generalno trebaju nadograditi ponašanje (AI) vozača i pješaka, kao i spawn/despawn udaljenosti i logiku. To bi odmah jako podiglo iskustvo čitavog Night Cityja 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
dejo6 kaže...

Ima li kakav mod da popravlja promet? Da auti više ne staju nasumično na sred ceste, ili nestaju ili se pojavljuju u daljini.

 Eeeeee...  taj se fix čeka.
 Generalno trebaju nadograditi ponašanje (AI) vozača i pješaka, kao i spawn/despawn udaljenosti i logiku. To bi odmah jako podiglo iskustvo čitavog Night Cityja 

i jos dosta toga...

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Novi roadmap....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znaci  verzija za Ps5 8 XsX tek u 2022 ili sam krivo ovo skuzio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Znaci  verzija za Ps5 8 XsX tek u 2022 ili sam krivo ovo skuzio?

 

Kažu H2 što bi značilo do kraja ove tekuće godine. 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pre Alpha Gameplay iz 2013.
https://streamable.com/pvbylo
Vise bih volio ovakvu kameru, igra djeluje potpuno drugačije i po meni bolje. E sad zamislite da su nastavili u ovom pravcu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Pre Alpha Gameplay iz 2013.
https://streamable.com/pvbylo
Vise bih volio ovakvu kameru, igra djeluje potpuno drugačije i po meni bolje. E sad zamislite da su nastavili u ovom pravcu.

meni 1st person ne smeta iako sam u proslosti bio izrazito orijentiran na 3rd person igre. kad je skyrim izasao iskljucivo sam ga igrao u 3rd person medutim kasnije sam postepeno prelazio u 1st person. uz to, dosta dobrih igara koje sam igrao i bio zadovoljan su bile 1st person (deux ex serijal, dishonored serijal, fallout, dying light, outer worlds). ovdje nije problem perspektive, bar kad se mene pita, nego ostalih stvari koje sam x puta naveo u ovoj temi (i necu ih vise ponavljat jer ispadam ko pokvarena ploca).

It is not who you are, it is who you know.
3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Koliko je meni krivo zbog "fijaska" ove igre toliko mi je na neki način i drago...

Sve živo hajpovano, podizano do nebesa, najavljivana čuda i...

Najviše mi je žao developera, onih koji su zapravo radili na igri i trudili se, a najviše okrivljujem investitore i menadžment jer kad su im deonice skočile u nebo bilo je izbacuj igru pa kakva da je... Horor...

Sve i da se ovo čudo zakrpi kroz godinu dana opet neće biti ono što je u početku zamišljeno. Poverenje je snažno poljuljano i ako mene pitaju neka se vrate da rade ono što najbolje znaju, a to je Witcher serijal. Inače, trojka je meni najbolja igra do dana današnjeg i treba da se desi čudo da ga nadmaše, a da li su tome dorasli nakon Cybera teško je reći.

Witcher 4 (ili kako će se već zvati) dobija opasnu konkurenciju ove generacije u vidu TES-a 6, novog Dragon Age-a, Avowed-a i verovatno još par RPG igara slične tematike koje nisu ni najavljene tako da slava trojke svakako prolazi.

Veliko hvala Geraltu, a džaba Keanu Reevs-u kad igra jednostavno nije ispunila očekivanja.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dragonbane kaže...

Koliko je meni krivo zbog "fijaska" ove igre toliko mi je na neki način i drago...

Sve živo hajpovano, podizano do nebesa, najavljivana čuda i...

Najviše mi je žao developera, onih koji su zapravo radili na igri i trudili se, a najviše okrivljujem investitore i menadžment jer kad su im deonice skočile u nebo bilo je izbacuj igru pa kakva da je... Horor...

Sve i da se ovo čudo zakrpi kroz godinu dana opet neće biti ono što je u početku zamišljeno. Poverenje je snažno poljuljano i ako mene pitaju neka se vrate da rade ono što najbolje znaju, a to je Witcher serijal. Inače, trojka je meni najbolja igra do dana današnjeg i treba da se desi čudo da ga nadmaše, a da li su tome dorasli nakon Cybera teško je reći.

Witcher 4 (ili kako će se već zvati) dobija opasnu konkurenciju ove generacije u vidu TES-a 6, novog Dragon Age-a, Avowed-a i verovatno još par RPG igara slične tematike koje nisu ni najavljene tako da slava trojke svakako prolazi.

Veliko hvala Geraltu, a džaba Keanu Reevs-u kad igra jednostavno nije ispunila očekivanja.

 

meni je drago što me poprilično otrijeznilo. Mislim jako mi je žao što je igra prošla kako je prošla, ali ja sam se dosta opametio. Nitko mi nije kriv što sam dosad idealizirao poneke developere, ali to više ne radim, nema više preordera, sve se hladne glave odlučuje, nakon što igra izađe

7 godina
offline
Cyberpunk 2077

CDPR developeri su napravili vlastitu kompilaciju bugova i nazvali ih Cyber ElBuggado 2020 

 

Kupio sam igru neki dan za 19 eura na all keysu za GOG i vrti se bolje nego što sam imao piratsku kada je izašla. Da li vriedi 60 eura? Ne. Da li vrijedi 40 eura? Ne. Da li vrijedi 20 eura? Da.

Sumirano 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Dragonbane kaže...

Koliko je meni krivo zbog "fijaska" ove igre toliko mi je na neki način i drago...

Sve živo hajpovano, podizano do nebesa, najavljivana čuda i...

Najviše mi je žao developera, onih koji su zapravo radili na igri i trudili se, a najviše okrivljujem investitore i menadžment jer kad su im deonice skočile u nebo bilo je izbacuj igru pa kakva da je... Horor...

Sve i da se ovo čudo zakrpi kroz godinu dana opet neće biti ono što je u početku zamišljeno. Poverenje je snažno poljuljano i ako mene pitaju neka se vrate da rade ono što najbolje znaju, a to je Witcher serijal. Inače, trojka je meni najbolja igra do dana današnjeg i treba da se desi čudo da ga nadmaše, a da li su tome dorasli nakon Cybera teško je reći.

Witcher 4 (ili kako će se već zvati) dobija opasnu konkurenciju ove generacije u vidu TES-a 6, novog Dragon Age-a, Avowed-a i verovatno još par RPG igara slične tematike koje nisu ni najavljene tako da slava trojke svakako prolazi.

Veliko hvala Geraltu, a džaba Keanu Reevs-u kad igra jednostavno nije ispunila očekivanja.

 

meni je drago što me poprilično otrijeznilo. Mislim jako mi je žao što je igra prošla kako je prošla, ali ja sam se dosta opametio. Nitko mi nije kriv što sam dosad idealizirao poneke developere, ali to više ne radim, nema više preordera, sve se hladne glave odlučuje, nakon što igra izađe

ova dva komentara su lijepo prikazala stanje igraca... u jednu ruku i meni je isto drago sto su ih svi posrali, a u drugu ruku zao mi je sto igra nije ispala onako kako je trebala ispasti. nije me hype povukao tako da se nisam previse razocarao. vise me razocaralo sto je igra nedovrsena/sto su design decisions kriminalni.

hocu li raditi preorder za stvari koje cdpr izbaci, tipa witcher 4? ne znam... meni nije zao sto sam cyberpunk prednarucio, ali sigurno da cu u buducnosti kao sto kolege kazu dobro razmisliti. onako, imam 80% sladak, 20% gorak okus od toga tako da, sve u svemu, ja sam bio zadovoljan ali nikome igru ne bi preporucio osim ako si bas ocajni za igrati cyberpunk jer nemaju sta drugo igrati.

sto se tice novih stvari koje dolaze... jako zanimljivo, ali bojim se da ce proci sigurno dvije godine do ovih igara. mene sad zanima dying light 2, to isto cekam kao kad sam cekao cyberpunk.

 

edit: zanimljiv clanak

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-06-07/activist-wants-heads-to-roll-after-6-2-billion-cyberpunk-fiasco

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 16:11 (Obi Wan).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nek prvo izbace Witcher 3 Enhanced patch (sa RT-om i ostalim divotama) pa da bar njega ponovno odigram  

Witchera 4 čekam da izađe pa da vidim review-ove prije kupnje, nema preordera više 

Lijep pozdrav ;)
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jebeš W3 rtx i witcher 4... Po meni bi trebali završiti jednom zauvijek sa tim svijetom... Otpratili smo avanture ekipe, znamo dosta od tom svijetu, prošli smo skoro cijeli taj sjeverni dio kontinenta (valjda?) i to je to... Ne trebaju nikakvi spinoffi, prequeli i što je radila mlada Triss dok je studirala itd. 

 

Ajmo nešto novo, neke nove svijetove, ajmo malo Sci-fi, svemirske opere... ili čak modern day rpg.... Ima svijetova, ima priča, ima likova, ne treba non stop po jednom te istom prašit.... Ali ne bih se žalio rimejku jedinice - ta mi je skoro i najbolja igra.

Sve Vas Volim
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Eeeee, kvalitetnu space operu želim već godinama i to je trebao biti Squadron 42 (tj. Star Citizen) dok nisu prenapuhali stvar preko svih granica 

Možda bi neki Vampire Masquerade u future settingu bila dobra stvar? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Eeeee, kvalitetnu space operu želim već godinama i to je trebao biti Squadron 42 (tj. Star Citizen) dok nisu prenapuhali stvar preko svih granica 

Možda bi neki Vampire Masquerade u future settingu bila dobra stvar? 

 

Starfield bi mogao biti kvalitetan singleplayer RPG - space opera

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

Starfield bi mogao biti kvalitetan singleplayer RPG - space opera

Obzirom da je u pitanju The Elder Scrolls u svemiru,tome se i nadam 

TES mi je najviše odigrani rpg općenito,volim taj tip gameplaya  tako da mi je i pretvaranje Fallouta u TES with guns,apokaliptični setting dobro došao.

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 9:47 (warhammer).
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Eeeee, kvalitetnu space operu želim već godinama i to je trebao biti Squadron 42 (tj. Star Citizen) dok nisu prenapuhali stvar preko svih granica 

Možda bi neki Vampire Masquerade u future settingu bila dobra stvar? 

Mass effect serijal je bas space opera!

Survivor - eye of the tiger
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

Starfield bi mogao biti kvalitetan singleplayer RPG - space opera

 Pošto ga radi Bethesda - čisto sumnjam. Njihovi pojmovi kvalitetne igre su u najmanju ruku čudni da ne kažem - sranje... Ali barem su im igre sranje. Evo najavili su Elex 2 - jedinica je dobar RPG bila - čudna, puna eurojanka ali vrhunska igretina. Setting fenomenalan, isto tako GreedFall, iako mi je stvarno pun kurac tih srednjovjekovnih fantasy settinga, ovaj je malo drugačiji, ali opet - vrhunski RPG i također pun eurojanka, sad su najavili steelrising - nekakvi steampunk i francuska revolucija mix - ako ništa drugo barem se trude bit drugačiji.

 

Najviše volim sci fi a dao bi guze kad bi netko napravio nešto ala power fantasy  RPG(he-man fore, heavy metal) i još da bude dobar. Odmah bi otišao u pedere...

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 10:26 (Srce Isusovo).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja mislim da je vrijeme da se odigra igra, manje od 18 eura na cdkeysu, toliko loša ne može biti da se ne isplati dati nešto više od 100kn, a sada imam i karticu sa DLSSom pa bi mogla igra raditi pristojno https://i.imgur.com/tSChfGE.png

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 10:52 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja se dam kladiti da ce Starfield u 2022 izgledati kao Fallout 4 iz 2015e.
Toliko o tom koliko vjerujem u Bethesdu i njihovu grafičku kvalitetu.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja cekam nextgen patch za konzole pa cu odigrat CP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Ja se dam kladiti da ce Starfield u 2022 izgledati kao Fallout 4 iz 2015e.
Toliko o tom koliko vjerujem u Bethesdu i njihovu grafičku kvalitetu.

 

Od sveg srca se nadam da si u krivu. Mislim lako moguće da si potpuno u pravu, ali s obzirom na to da je igra već dugo u razvoju, i bit će još punih godinu i pol dana, pa valjda će nešto i biti kako treba. Nadam se. Prednarudžbe naravno nema.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Da nisu kupili IDSoft bio bi potpuno u pravu.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
EpicFailGuy kaže...

Da nisu kupili IDSoft bio bi potpuno u pravu.

 Ajme da... I njih je kupio MS... Možda i bude nešto onda od toga...

 

Patch 1.23 - Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt Novi patch je vani ako koga zanima

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
EpicFailGuy kaže...

Da nisu kupili IDSoft bio bi potpuno u pravu.

 Ajme da... I njih je kupio MS... Možda i bude nešto onda od toga...

 

Patch 1.23 - Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt Novi patch je vani ako koga zanima

jos uvijek je bug fixing aktualan... a kad ce doc content sta je konkretniji? doznajte u iducoj epizodi!

It is not who you are, it is who you know.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice