Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

 

 

Potpis:
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 15:26 (Necto).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Predator003 Takvih gluposti možeš nači u bilo kojoj igri otvorenog tipa. ali ne vrijerdi uvjeravati nikoga u ništa :D

 Pa takve gluposti se nisu ni u Vice Cityu dogadjale, o cem ti

-
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Predator003 Takvih gluposti možeš nači u bilo kojoj igri otvorenog tipa. ali ne vrijerdi uvjeravati nikoga u ništa :D

 Ja se iskreno ne mogu sjetiti kad sam zadnji put vidio policajca kako se spawna u daljini, a kamoli da se spawna doslovno metar iza mene

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Meni se neki dan spawnali odnikud pa popušio 500kn kazne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 16:18 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

 

 hahaha vrh.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

samo 55k ali je predivan 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 16:39 (Skullscar1989).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Da se sa ovakvim pojavis u real lifeu samo zatamnis stakla mislili bi da si batman.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za one kojima je igra mutna:

 

U AMD Drivers-disable Radeon sharpening to 0%

 

Disable Screen Space Reflections in order to get rid of pixel artifacts that would have been blended with TAA 

 

(Nvidia cards : DLSS requires temporal anti-aliasing to function; disabling TAA will prevent DLSS from working)

 

Use CyberpunkTweaker :

 

  1. Download this mod and extract it to <path-to-game>\bin\x64\
  2. Click and drag Cyberpunk2077.exe unto the CyberpunkTweaker executable and let go.
  3. Then scroll down to line Developer/FeatureToggles/Antialiasing and disable it.
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Istra u NightCity-ju

 

 

 
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

"The AI is more A than I."

 

Inače ovaj lik došao do srži problema. Radi ovoga nisam uzeo Valhallu nego sam na pretplatu roknuo

 

 

 

Nego mogu si misliti kako bi 3rd person u ovoj igri izgledao

https://preview.redd.it/8menjzqn7w461.gif?width=754&format=mp4&s=8e7228ff737cf1e539c48f3fdc38adb2730e6987

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 17:37 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel ikome jos osim meni mouse movement onako sluggish, koda ima input lag 0,2-0,3 sec? Probao sam one fixeve u opcijama sa advanced sranjima da se sve stavi na nulu i da je input raw svugdje,
stavio sam aim assist off, ali i dalje mi nije nekak 1:1... ne znam kak da objasnim, npr razlika warzone i ovo mi je nebo i zemlja sto se tice filinga micanja misa 

Ficolinjo
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

probao igru, ima vise bugova od mafie 3, Jackie prolazi kroz ormare, vrata, ljudi padaju sa neba, auto kad ga parkiras ostane u zraku

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

The heroes... baš je atmosfera misije bila dobra. kratka ali emotivna. žao mi je što nema načina da Jackie preživi. bio mi je drag kao lik i volio bih da ima još veću ulogu u igri

11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ficolinja kaže...

Jel ikome jos osim meni mouse movement onako sluggish, koda ima input lag 0,2-0,3 sec? Probao sam one fixeve u opcijama sa advanced sranjima da se sve stavi na nulu i da je input raw svugdje,
stavio sam aim assist off, ali i dalje mi nije nekak 1:1... ne znam kak da objasnim, npr razlika warzone i ovo mi je nebo i zemlja sto se tice filinga micanja misa 

 Nisam ni primjetio pored mora ostalih bugova 

10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

samo 55k ali je predivan 

 
Ja sam na kraju Prologa piknuo "Akiro" bajk za 22 tisuce i ne mrdam od njega :) iako skupljam eddiese za neki najs auto isto.


6 godina
offline
Cyberpunk 2077
A čovječe bagova...

Imam 20 sati igranja, riješene sve side questove i ne mogu da uđem u hangar (ne dozvoljava mi ovaj konj) da pričam sa Džekijem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kupujete motore, a ja iskeširo 30000 za novi OS i armor augmentaciju, hahaha

 
 

TKo želi stealth sa fokusom na pištolje, neka prvo uzme Rio Bravo i Desperado perkove

 
 

Šetnja kroz park sa time:

 

 

Inače, ako vas buni kada u sukobim dobivate poruku "overheating" i onda burn dmg, potražite ove divljake i njih se riješite; oni su krivi

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077
Pozdrav !
Moje iskustvo sa cyberpunkom je pozitivno .
Da bilo je bugova i samnjio sam postavke za grafiku i odma je bolje radi sa manje bugova
Vrtium ga na GTX960 4G
Trenutno u Pacifiki sa Voodo Boyzima
Zerix M
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Lipota!

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vraca uspomeneee, doduse kod Bethesde je to praksa...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

doktor1 

 

Na kojoj rezoluciji igraš i koliki ti je fps?

Razmišljam o kupovini istih komponenti pa me zanima.

Btw. revolver je brutala.

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 19:46 (goodie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Cyberpunk 2077

kako ono, rdr2 je kralj ai prometa... upucam par štakora u obližnjem salunu, promet stane u tri ulice i ne mrdaju više, nitko da bi i pokušao krenuti 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
goodie kaže...

doktor1 

 

Na kojoj rezoluciji igraš i koliki ti je fps?

Razmišljam o kupovini istih komponenti pa me zanima.

Btw. revolver je brutala.

 2560x1080

ultra postavke, FPS lockan na 40 jer je to uglavnom najmanji koji imam.

Plus freesync

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

danas parkiram auto na ulici i lagano ga razgledavam kako izgleda. par minuta kasnije shvatim da sam napravio blokadu u oba smjera sa bar 30 auta a oko mene dobrih 50+ pješaka. par puta brzo okrenem kameru i pola ih nestane... jao jao

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nego, da popricamo o bitnim temama... U cijeloj igri je jedna jedina prostitutka koju mozes... 'angazirati'...

 

1/10, neigrivo, izbrisao igru i formatirao disk

-
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

 2560x1080

ultra postavke, FPS lockan na 40 jer je to uglavnom najmanji koji imam.

Plus freesync

Šta nije tom LGu freesync raspon 48-75Hz?

ansha: Pomelo te
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Nego, da popricamo o bitnim temama... U cijeloj igri je jedna jedina prostitutka koju mozes... 'angazirati'...

 

1/10, neigrivo, izbrisao igru i formatirao disk

 nažalost da. 1 žena i 1 muškarac. to je to  ajd zamisli koliko posla oni imaju na cijeli taj grad. a što kad netko od njih ode na godišnji pa ovaj drugi dobije i taj dio posla? i mi kukamo kako je nama teško u životu

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kaby kaže...
doktor1 kaže...

 2560x1080

ultra postavke, FPS lockan na 40 jer je to uglavnom najmanji koji imam.

Plus freesync

Šta nije tom LGu freesync raspon 48-75Hz?

 Inače mu je od 40-75, ali se preko CRUa npr promjeni od 30-75

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bez sumnje igra izgleda bolje na 4K sa Ultra podešavanjima, nego u 1440p sa RayTracingom i radi stabilnije. Bolja opcija za 3060 Ti RTX.

 

https://ibb.co/yWH49W7
https://ibb.co/r6jHQQM

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 20:05 (frey85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ustvari, meni je igra postala pravo zabavna.

 

Kad sam kliknuo na taj prekidac koji mi je u glavi ugasio sva ocekivanja, posebice prema svijetu i npc-evima, igram "as is", rjesavam questove, bez prevelikog trazenja smisla u njima...

 

Fenomenalna igra.

 

Samo treba prebaciti taj prekidac u glavi i shvatiti da je cijeli taj svijet bezivotan, nema nikakvu reakciju na igraca, zivi svoj zivot neovisno dali je igrac tamo, sto radi, i kako se on postavlja prema tom svijetu.

 

Samo mi nije jasno onda ta paznja posvecena mogucnosti customizacije lika, kad ga svijet uopce ne dozivljava, niti njega, niti njegove postupke. Vecina NPC-ova je ionako copy paste.

 

Kreiras jednog mutiranog biguss dickuss-a, setas gol po gradu, i ne dobijes niti jednu jedinu reakciju od 300 npc eva koji su oko tebe. Pobijes pola kvarta, ekipa se respawna, i svaki slijedeci tvoj dolazak u kvart rade isto sto i prvi puta. Okolina uopce ne reagira na igraca.

 

E kad to sve svaris, jer to nije nuzno losa stvar, puno igara ima eye candy lokacije koje su jednako bezivotne, pa im to ne uzmemo za zlo, necemo ni ovdje.

 

Nije igra kriva sto radi na 40 fps, kriv je moj hardver.

Nije igra kriva sto mi sodomizira ocni zivac, kriv je "moj" hardver.

Nije kriva igra sto je bezivotna, besmisleno natrpana detaljima koji sluze samo za jedan wow dok trcis u prolazu pokraj istih, i vise se nikad ni ne osvrnes, niti pogledas opet.... Krivi smo mi.

 

Sve ovo kad zanemaris, je, igra je pravo dobra. Zabavna. Settings je odlican. Muzika pogodjena, iako i ona na momente spolno opci s mojim usima.  Ima fora stvari. Ima hrpu bugova i glitcheva, koji je cine jos zabavniju, i kad realno razmislim, ne sjecam se zadnji put kad me igra uspjevala ovoliko nasmijati, i kad sam vise uzivao u iscekivanju da vidim kakva ce se slijedeca debilana pojaviti na ekranu.

 

Jer bas kao i graficke postavke (za vecinu nas) i ocekivanja od igre treba staviti na "low", i onda je ovo jedna pravo zabavna igra.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice