Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.829
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki samo da pitam,pošto je ova igra već stoti put odgođena,da li vi mislite da je ovo bio zaista zadnji put i da je 10.12. finalni datum i da više neće biti odgoda?

 

i cannot confirm or deny the existence of the information sought.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki samo da pitam,pošto je ova igra već stoti put odgođena,da li vi mislite da je ovo bio zaista zadnji put i da je 10.12. finalni datum i da više neće biti odgoda?

 

 

pitanje za milijun dolara jebiga, nitko to ne zna, niti možemo bilo šta zaključivat. Ova treća odgoda je baš uzdrmala stvari, itekako se nadam da je 10.12. datum izlaska, ali me iskreno uopće ne bi iznenadilo da opet izađe ona žuta poruka i da ovaj put igru odgode na proljeće 2021. Nadam se od sveg srca da neće, ali ponavljam ne bi me iznenadilo.

 

sranje je to sve skupa, da igra izlazi usred ničega ne bi bio toliki problem, ali ovo sad je živi cirkus, ljudi pokušavaju uloviti grafičke, procesore, izlaze nove konzole, svega se traži više a ničeg nema dovoljno, a nemali broj ljudi hoće uzimat novu grafičku što prije baš zbog cyberpunka. I još ta korona zbog koje će i više ljudi biti kod kuće i gejmat, jebiga stvarno je situacioja sranjska

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki samo da pitam,pošto je ova igra već stoti put odgođena,da li vi mislite da je ovo bio zaista zadnji put i da je 10.12. finalni datum i da više neće biti odgoda?

 

Ovisi....ako se odluce izdat i za Nintendo Switch morat cemo cekat da optimiziraju i tu verziju.

16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Dečki samo da pitam,pošto je ova igra već stoti put odgođena,da li vi mislite da je ovo bio zaista zadnji put i da je 10.12. finalni datum i da više neće biti odgoda?

 

 

a gle opet su se raspištoljili sa reklamama na mjestima gdje to košta par miliona tako da više odgoda nebi smjelo biti :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nadam se da će sve igre prestati sa podrškom za starije konzole što prije jer ovo će sada biti živi nered za svaku nadolazeću igru. Radi igru za PC, PS5, novi Xbox. Onda to portaj na PS4, PS4 Pro, stariji Xbox. 

Samo još treba da odgode igru i na još godinu dana zbog Gameboy verzije Cyberpunka.

 

I nije problem samo odgode i čekanja, nego sama mehanika igre može patiti zbog starog hardvera. Ako si od starta zacrtao da nešto mora raditi na hardveru statom 7-8 godina, onda automatski limitiraš što možeš napraviti u igri. Ajde još za Cyberpunk mi je jasno jer je igra u developmentu 7 godina. Ali nove igre koje dolaze jednostavno moraju zaboraviti na stare konzole.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 16:09 (antimadridista).
Moj PC  
6 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
blackdevil kaže...
Jurassic Park kaže...

Dečki samo da pitam,pošto je ova igra već stoti put odgođena,da li vi mislite da je ovo bio zaista zadnji put i da je 10.12. finalni datum i da više neće biti odgoda?

 

 

a gle opet su se raspištoljili sa reklamama na mjestima gdje to košta par miliona tako da više odgoda nebi smjelo biti :D

 

da, to ste dobro skužili, mislim da je Wack ovdje prvi to spomenuo, igra izlazi za mjesec dana a oni natandarili tu vrlo skupu reklamu sa tim datumom na jedno od najprometnijih mjesta na svijetu, pa valjda su znali šta rade. Da su stavili bez datuma e to bi bilo zlokobno

 

ne tvrdim da reklama može značiti sigurnost, ali mislim da je dobar znak

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Opet ce odgoditi jer su poceli raditi na verziji za PC2

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Već su imali jumbo plakate na frekventnim mjestima sa datumom 19.11. tako da to ne znači apsolutno ništa. Ja onako izgleda neću na current genu igrati Cyberpunk. Čekat ću PS5 verziju koja će izaći vjerojatno nakon tri, četiri odgode. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako zelis next gen, igraj na PC-u.

PS5/XSX "next gen" patchevi dolaze slijedece godine,

ali XBO/PS4 verzije dobijaju besplatan upgrade na nove konzole.

 

A PC2 verzija dolazi kad PC zastati

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

 

Sve Vas Volim
Moj PC  
16 0 hvala 1
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja nekako imam osjećaj da će ga odgoditi za Q1 2021.,pogotovo zbog izjave da se pouzdaju u taj datum,zvuči kao da ni sami nisu sigurni.Istu stvar govori i dobar dio korisnika na raznim društvenim mrežama.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ak ti na IG ili FB iskoci zuto, znaci da ti je CDPR uvalio kruto

 

A cuj, ja se nadam da nece odgoditi, iz razloga sto je sad bas sranje sa Cov19, 30% firme

je kod mene zarazeno, i svaki dan sve vise i vise, drzim se odvojeno koliko god mogu od svih,

al ako me zahvati, lose mi se pise - bar da tutorial predjem prije smrti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ak ti na IG ili FB iskoci zuto, znaci da ti je CDPR uvalio kruto

 

A cuj, ja se nadam da nece odgoditi, iz razloga sto je sad bas sranje sa Cov19, 30% firme

je kod mene zarazeno, i svaki dan sve vise i vise, drzim se odvojeno koliko god mogu od svih,

al ako me zahvati, lose mi se pise - bar da tutorial predjem prije smrti.

 Jedino mi nije jasno zašto ne naprave kompromis i ne izbace ga za PC,a za konzole kasnije.

To bi smirilo dobar dio igrača,sumnjam da bi se konzolaši uvrijedili.Ako dobar dio igrača podržava odgode,zašto onda ne bi podržali da izbace igru za PC i nakon nekog vremena na konzole.

Zaista ne znam čemu izbaciti igru na sve platforme na isti dan ako je doista gotova za PC?

 

Bilo kako bilo od najuglednije kompanije koja je uvijek bila na strani igrača,postali su neozbiljni.

Ako ga ponovo odgode naštetit će najviše sebi...

 

 

PS

Ja sam počeo aktivno pratiti CP od E3 2018. i još se osjećam kao da čekam cijelu vječnost,kako je tek ostalima koji čekaju od 2012.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 15:34 (Jurassic Park).
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da, ako ga opet odgode bit će razočaranja ...  a tako bi htio pod praznicima malo piknut... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

ako su dovoljno hrabri neka ga odgode, ali zadnje odgađanje im je donijelo -25% na dionice tako da mislim da im upravni odbor nije baš najsretniji :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
blackdevil kaže...

ako su dovoljno hrabri neka ga odgode, ali zadnje odgađanje im je donijelo -25% na dionice tako da mislim da im upravni odbor nije baš najsretniji :D

 dionice su tu da padaju i rastu, mogu pasti i 100% kad znaju da će rasti 300% ako će igra biti dobra i dobro se prodati

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim ovo je igra koja cilja na mature publiku. Puno ljudi si mora neke stvari posložiti za odigrati takvu igru (recimo da opravda očekivanja) jednom u x godina. Da nisu precizirali datum ili da su stavili okvirno kvartal, riječ im se ne bi reklo. Oni se smucaju s konkretnim datumima i polako me podsjećaju na onog lika kojem je trebalo Forever da izađe. Toliko su napominjali da će uložiti puno više u marketing (jer su tu kao malo podbacili s W3) da im to bude lagano nož u leđa. Što se imidža tiče naravno, jer budimo realni, kad izađe, igrat će se.
Sve me strah što sve rade (a možda i režu na svim platformama) samo da radi na 7 godina staroj konzoli. Ako je stvarno Xbox problem; refund ili Xbox Series X verziju ljudima umjesto toga. Ili izdajte PC verziju i bok, onda si uzmite vremena za optimizacije na starim konzolama. Igra će na kraju izaći pola godine nakon što se umirove konzole koje su bile u vidu (sjetite se samo Cyberpunk limitirane edicije Xbox One-a).

Još se nadam igri na kraju ove da prostite usrane godine prije nego svi prokašljemo (a trenutna situacija upravo to i sugerira).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Samo da još pitam,da li oni mogu napraviti novu odgodu tjedan dana prije nego što igra treba izaći ili je nekakvo pravilo da najave odgodu najkasnije 2 tjedna prije zadanog datuma?

Bilo bi fantastično da 4-5 dana prije izlaska kažu da ponovo odgađaju,to bi valjda ubilo svu volju za igrom kao što su već nekima ubili sa zadnjom odgodom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da nema pravila/zakona koji bi tako nešto branio. Na žalost. Isto kao što nema nikakve regulative u kakvom se stanju igra može naplatiti/isporučiti. Ovo zadnje još najviše bode, 4 od 5 naslova su bugoviti, neoptimizirani, a ljudi su im beta testeri/QA. Blaženi dani dok je većina izdala demo verziju.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Samo da još pitam,da li oni mogu napraviti novu odgodu tjedan dana prije nego što igra treba izaći ili je nekakvo pravilo da najave odgodu najkasnije 2 tjedna prije zadanog datuma?

Bilo bi fantastično da 4-5 dana prije izlaska kažu da ponovo odgađaju,to bi valjda ubilo svu volju za igrom kao što su već nekima ubili sa zadnjom odgodom.

 

ako ovako nešto izvedu onda se treba povlačiti preorder, i to organizirano, da im deseci tisuća ljudi traže povrat u jednom danu itekako bi se zamislili.

 

Ponavljam, ja nemam ništa protiv da igra izađe na božić 2023. Ali mi to moraš reći kad najavljuješ prvi puta igru ili ako dođe do prve odgode. Da igra ima četvrti datum izlaska je nevjerojatno glupo.

 

Ja sam recimo kupio grafičku sada, i to primarno radi CP2077. Nitko mi nije kriv naravno, moj novac, moja odluka, ali ta odluka je utemeljena na informacijama koje mi je dao CDPR. Ja sam jedan od tisuća i tisuća koji su to napravili, i navjerojatnije da bi prošao jeftinije da sam kupovao gpu za pola godine, ali to mi nije problem, platiti ću više novaca u ovoj konkretnoj situaciji da dobijem nešto što želim. Ako me je CDPR zajebe i četvrti put, ovdje sad kažem, neka krepam iste sekunde ako ne poništim prednarudžbu. Da je još jedan dan odgode poništavam narudžbu na gogu, i piratiziram igru. Zaboli me ona stvar više i za poštenje i sve

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Jurassic Park kaže...

Samo da još pitam,da li oni mogu napraviti novu odgodu tjedan dana prije nego što igra treba izaći ili je nekakvo pravilo da najave odgodu najkasnije 2 tjedna prije zadanog datuma?

Bilo bi fantastično da 4-5 dana prije izlaska kažu da ponovo odgađaju,to bi valjda ubilo svu volju za igrom kao što su već nekima ubili sa zadnjom odgodom.

 

ako ovako nešto izvedu onda se treba povlačiti preorder, i to organizirano, da im deseci tisuća ljudi traže povrat u jednom danu itekako bi se zamislili.

 

Ponavljam, ja nemam ništa protiv da igra izađe na božić 2023. Ali mi to moraš reći kad najavljuješ prvi puta igru ili ako dođe do prve odgode. Da igra ima četvrti datum izlaska je nevjerojatno glupo.

 

Ja sam recimo kupio grafičku sada, i to primarno radi CP2077. Nitko mi nije kriv naravno, moj novac, moja odluka, ali ta odluka je utemeljena na informacijama koje mi je dao CDPR. Ja sam jedan od tisuća i tisuća koji su to napravili, i navjerojatnije da bi prošao jeftinije da sam kupovao gpu za pola godine, ali to mi nije problem, platiti ću više novaca u ovoj konkretnoj situaciji da dobijem nešto što želim. Ako me je CDPR zajebe i četvrti put, ovdje sad kažem, neka krepam iste sekunde ako ne poništim prednarudžbu. Da je još jedan dan odgode poništavam narudžbu na gogu, i piratiziram igru. Zaboli me ona stvar više i za poštenje i sve

 Ja sam isto probao ugrabiti RTX 3080 upravo zbog Cyberpunka i Resident Evila 8 ali nisam bio dovoljno brz  pa sam ipak odlučio kupiti je u ljetu sljedeće godine tako da točno znam o čemu pričaš.

Mene je zdrmalo to što je neki leaker rekao da se spremaju ponovo odgoditi,ali najgore mi je što ih dosta ljudi i dalje podržava.Potpuno se slažem s tobom da su mogli reći da će izaći i za 2 godine ali onda neka bude tad.

 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...
Cansee kaže...
Jurassic Park kaže...

Samo da još pitam,da li oni mogu napraviti novu odgodu tjedan dana prije nego što igra treba izaći ili je nekakvo pravilo da najave odgodu najkasnije 2 tjedna prije zadanog datuma?

Bilo bi fantastično da 4-5 dana prije izlaska kažu da ponovo odgađaju,to bi valjda ubilo svu volju za igrom kao što su već nekima ubili sa zadnjom odgodom.

 

ako ovako nešto izvedu onda se treba povlačiti preorder, i to organizirano, da im deseci tisuća ljudi traže povrat u jednom danu itekako bi se zamislili.

 

Ponavljam, ja nemam ništa protiv da igra izađe na božić 2023. Ali mi to moraš reći kad najavljuješ prvi puta igru ili ako dođe do prve odgode. Da igra ima četvrti datum izlaska je nevjerojatno glupo.

 

Ja sam recimo kupio grafičku sada, i to primarno radi CP2077. Nitko mi nije kriv naravno, moj novac, moja odluka, ali ta odluka je utemeljena na informacijama koje mi je dao CDPR. Ja sam jedan od tisuća i tisuća koji su to napravili, i navjerojatnije da bi prošao jeftinije da sam kupovao gpu za pola godine, ali to mi nije problem, platiti ću više novaca u ovoj konkretnoj situaciji da dobijem nešto što želim. Ako me je CDPR zajebe i četvrti put, ovdje sad kažem, neka krepam iste sekunde ako ne poništim prednarudžbu. Da je još jedan dan odgode poništavam narudžbu na gogu, i piratiziram igru. Zaboli me ona stvar više i za poštenje i sve

 Ja sam isto probao ugrabiti RTX 3080 upravo zbog Cyberpunka i Resident Evila 8 ali nisam bio dovoljno brz  pa sam ipak odlučio kupiti je u ljetu sljedeće godine tako da točno znam o čemu pričaš.

Mene je zdrmalo to što je neki leaker rekao da se spremaju ponovo odgoditi,ali najgore mi je što ih dosta ljudi i dalje podržava.Potpuno se slažem s tobom da su mogli reći da će izaći i za 2 godine ali onda neka bude tad.

 

 

vidio sam i ja taj leak, ali taj koji je to rekao je redovito bio u krivu, a nekad i u pravu, trenutno nemamo ni jednog razloga da mu vjerujemo da baš on zna nešto što drugi ne znaju. Jason Schreier je više puta pouzdano izvlačio info iz CDPRa, i općenito je dosta poudan, puno bi se više brinuo da je on nešto rekao, ali nije.

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nek i,daju za pc i gotovo.ioanko konzolasi nisu za te komplicirane igre hahah 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Izgleda da sam ipak bio u pravu:

 

Gamers, We Need To Come Clean: ‘Cyberpunk 2077’ Is Just A Lie We Made Up To Make You Like Us That Got Way Out Of Hand

 

Hey, gamers! We know there’s one game left in this generation that’s been getting you more pumped than anything else.

In fact, this open-world RPG from CD Projekt Red is probably one of the things that has kept you going through this tough year.

But we need to just come clean and get this off our backs: Cyberpunk 2077 is not a real game. It was just something we made up to sound cool and interesting in front of you so you would like us and now that lie is spinning completely out of control.

Please don’t hate us.

Now, we’re sure your mad. We know you were counting down the days until you could explore a fully realized Night City as part of the ultra-customizable gameplay you’ve been seeing in hands-on videos for months.

But it’s a lie. It’s all a goddamn lie and we’re sorry. We just really like when you hang out on the site, and we wanted you to stick around. That’s why we made it up way back in 2012 and got the developer to play along.

This started as a dumb little fib about something we thought you would like and now it’s become this huge weight on our chest, getting heavier and heavier every day. We just couldn’t keep it down anymore without having a panic attack.

We know what you are thinking. The screenshots? The previews? Our art department created it all. We thought we could keep up the charade for a year or two more with a trickle of delays and impressions about the gangs,

the dynamic police system, all of it. But in the back of our heads, we always knew that one day, you would expect this game to come out and we would be caught.

Some of this is on you. Why do you think it’s been delayed so many times? We flirted with the idea of canceling it all together, saying CD Projekt Red had gone bankrupt or something.

But then we would have never been free from the manacles of this lie.

We were just insecure, you know? There are so many video game sites out there and we’ve always kind of felt like outcasts.

Talking about Cyberpunk was the first time we ever really felt like we were part of something, like you actually wanted to hear what we had to say. In a way we wanted it to be real—the customizable weapons and slow-motion combat sequences.

It all sounded so cool and we didn’t want to let you down. Please don’t blame us. After all, our intentions were good.

We did this for you, even if we only ended up hurting you.

To be fair you probably should have figured it out years ago. The idea of a sci-fi shooter from the makers of The Witcher series was always a bit of a wish fulfillment fantasy wasn’t it?

Obviously, we’re not trying to absolve ourselves of this. But we kind of assumed you would catch on when we claimed Keanu Reeves was going to be in the game.

That doesn’t make any sense if you just think about it for a second. But we just blurted it out a few months ago, and then all it took was hiring him for a few press appearances and we were in the clear again.

At least, until now.

So, listen, what we are trying to say is: We’re very sorry. This video game is never going to come out. It doesn’t even exist.

Of course, we understand if you never trust us again to deliver honest coverage of the industry. On the plus side, getting this all out there makes us feel like we can finally breathe again without hating ourselves.

We’re sure you’ll need some time to process this, and we could use a little time to ourselves to figure out why we’re like this.

Unfortunately, we also aren’t able to refund any of your pre-orders. That money is already spent

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
online
Cyberpunk 2077

@Čitatelj:

Oni su toliko para pobacali u reklame i sve ostalo, da sad igra ne izađe mogu zakucati čavao u lijes - publisherski i developerski, za vijeke vijekova.

 

Tj. nadam se da nije istina što je gore napisano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa evo ti cistog dokaza da je to istina.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Postas mjesec dana staru sprdnju.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pusti to, nije bila ovdje, i ne prate svi Onion, pa ce nekima biti zanimljivo.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Iskreno, pratim ovu igru još od 2015., ali sam nabrijan na nju tek zadnjih mjesec dana. I mislim da neće ponovno odgoditi jer su ciljali 10.12. baš iz dosta cool razloga i mislili su da će se fanovi nahajpat zbog toga, a na kraju im se obilo u glavu. Ne znam ako je još ko ovdje stavio tu informaciju, ali razlog zašt je baš taj datum je ovaj:

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Znaci da mora izaci 2054, kad vec budem jako dugo mrtav... 🙄
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice