Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.071
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
to vam je iskušenje vjere:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 12:33 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...
Ja ostavio curu radi Cyberpunka2077. O majko mila,nisam znao da ljudi uzimaju godisnji radi igra...

 
A ne imam novca toliko pa sam se dvoumio izmedju putovanja na mjesec ili Cyberpunka,pogotovo u vrijeme korone kad i da imas novca ne znas smijes li putovati gdje i hoce li te uhvatiti lockdown da se ne mozes ni vratiti.
Pametovati nekome sta da radi sa svojim slobodnim vremenom je krajnje nezrelo.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Pametovati nekome sta da radi sa svojim slobodnim vremenom je krajnje nezrelo.

 Čudno, jer cmizdriti oko igre mi se čini također jako nezrelo 

12 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Cryogenic kaže...

ajme kolko developera igara  i proroka na forumu, svi sve znaju i to još unaprijed, nisam znao da je hrvatska puna takvih nobelovaca, naprosto nevjerojatno, pustite ljude na miru, peglaju igru za sve konzole i jos na kraju za pc, nimalo lak posao, prestanite balavit.

 

jel ti imaš problema sa čitanjem ili razumijevanjem? ili samo preletiš postove pa pametuješ?? kao da uopće ne razumiješ o čemu mi govorimo

 

Jel netko možda srao po CDPRu 2017. godine, nešto tip "gdje je igra, šta ju gamad nije izbacila"??? NE. Kad nije bilo nikakvih datuma nitko im nije mogao reći jednu riječ

 

Što se mene tiče igra može izaći 2023. Nikakav problem. Al nemojte mi onda govoriti da izlazi 2020. čovječe božji. Uopće nisu morali davati datume, nitko ih nije silio. Krajnje su neozbiljni, šta god ti pričao. Jesu oni jučer počeli raditi game developmnet?? Treći put odgađaju, alo čovječe, treći puta i to 24 dana od izlaska. Nije normalno kako god da okreneš. 

 

Na E3 2018. su rekli da neće prerano davati datume jer ne žele da im se dogogdi fijasko sa witcherom 3 kojeg su odgađali 2 puta. Eto, baš su napredovali, svaka im čast. A W3 kad je izašao uopće nije bio u sjajnom stanju šta god tko rekao

 Ajme zamisli, odgodjena igra, ajmee sta cemo sad, ajmo kakav bijes ili suzu ispustit, idemo linčovat ljude u CD projectu, desavalo se vec i prije a i dešavat će se, ne samo sa tim developerom. Ajde reci jesu ti nekoga ubili u familiji ili šta, koja vam je ona stvar, uzimate godisnji radi igara, vrijedjate i pljujete po developerima, stvarno civiliziran narod nema šta. Niste ništa nego obične babe koje vole preuveličavat i još sa sigurnošću pričate kakva će igra bit, babe tračare.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 12:43 (Cryogenic).
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...
Wack kaže...

Pametovati nekome sta da radi sa svojim slobodnim vremenom je krajnje nezrelo.

 Čudno, jer cmizdriti oko igre mi se čini također jako nezrelo 

 
Ocigledno neki od vas imaju problema sa citanjem relativno jednostavnih recenica,nitko do sada nije imao problem sa delayima jer svi zelimo dobru i poliranu igru,problem je taj sto su ovaj put garantovali oni sami da je 19ti taj datum i da 100% vise nece biti odgoda,znaci da ti objasnim jos jednom sto jednostavnije mogu,nemaju ljudi problem sa delayom nego sa laganjem.

8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mene ne dira jer nisam radio preorder niti sam planiral uzet igru Day1.
Sjebo sam si igrace iskustvo Witchera kad sam ga igro day1 sam hrpom bugova, ne zelim si to opet napravit.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Kupio sam kartu (za varšavu) kod švercera na crno, rado ću na njih da potrošim zrno... :)
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Neces lopove, nema zbog korone

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
8 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nuclear_Phoenix kaže...
Čitatelj kaže...

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

 Onda su ili nesposobni ili im je engine jednostavno sranje. Ima igara na konzolama koje izgledaju skoro pa foto realistično pa opet rade dobro. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
E, a kad to kaže naš kolega koji je u direktnom kontaktu s likom koji radi na igri, e onda je to nemoguće, sigurno mu to ne bi rekso na discord, on kaže što mu narede itd

EDIT
sranje su konzole radi kojih vječno imamo pizdarije, ograničenja i rastući debilizam u igrama. I još se vlasnici istih napizde i prijete bacanjem konzole kroz prozor ako kojim slučajem izađe ps igra za pc
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 13:31 (picajzla0707).
6 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Nuclear_Phoenix kaže...

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

 

Ovo mi ima smisla, ali mi nema smisla da su taj problem primjetili dva tri tjedna prije izlaska igre...

 

 

Liana Rupert on Twitter: "apparently a lot of the team didn't even know it was being delayed until the Twitter post."

 

Jbt ja sam mislio da moja firma ima organizaciju za k, al' ovo je izgleda next level

11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
Čitatelj kaže...

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

 Onda su ili nesposobni ili im je engine jednostavno sranje. Ima igara na konzolama koje izgledaju skoro pa foto realistično pa opet rade dobro. 

 Kaj??

 

Uspoređuješ linearne igre koje imaju maksimalno 20% sadržaja i fičra naspram čudovišta 2077.

Vjerojatno imaju više linija voice actinga u 2077 nego što Spiderman na PS4 ima linija koda u igri.

12 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Zašto preorderate, šta dobivate time?

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nuclear_Phoenix kaže...

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

 Moguće, jer Stadia  i ostali streaming servisi sigurno nisu problem kad za to ni ne moraju raditi nikakve optimizacije kad ovi to vrte na pitaj boga kakvim makinama...  

picajzla0707 kaže...
E, a kad to kaže naš kolega koji je u direktnom kontaktu s likom koji radi na igri, e onda je to nemoguće, sigurno mu to ne bi rekso na discord, on kaže što mu narede itd

EDIT
sranje su konzole radi kojih vječno imamo pizdarije, ograničenja i rastući debilizam u igrama. I još se vlasnici istih napizde i prijete bacanjem konzole kroz prozor ako kojim slučajem izađe ps igra za pc

 Da, jer bi ovaj riskirao posao i karijeru bacajući vani sve te fine detalje oko odgađanja najičekivanije igre desetlječa... 

Sve Vas Volim
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Pod uvjetom da je info o tome strogo zabranjena tema radi koje se prijete otkazom ljudima koje su zadnjih mjeseci upregnuli do iznemoglosti
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
picajzla0707 kaže...
Pod uvjetom da je info o tome strogo zabranjena tema radi koje se prijete otkazom ljudima koje su zadnjih mjeseci upregnuli do iznemoglosti

 NDA

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
Čitatelj kaže...

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

 Onda su ili nesposobni ili im je engine jednostavno sranje. Ima igara na konzolama koje izgledaju skoro pa foto realistično pa opet rade dobro. 

 Kaj??

 

Uspoređuješ linearne igre koje imaju maksimalno 20% sadržaja i fičra naspram čudovišta 2077.

Vjerojatno imaju više linija voice actinga u 2077 nego što Spiderman na PS4 ima linija koda u igri.

 Jesi vidio kako radi Ghost of Tsushima? A kako izgleda? Open world igra je.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ghost of Tsushima je cudo open worlda ali realno CP ima enormno vise likova,vozila,interakcije,fizike,AI itd itd odjednom na ekranu.

Ghost je krojen za Ps4 dok je CP kako su developeri rekli otisao iz crossgen igre u nextgen i to sigurno stvara probleme hardveru starom osam godina....treba to stavit na xbox one koji je ultraslab za danasnje standarde.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Jel se taj nda tiče i takvih informacija? Kako onda riskira, ne vjerujem da je kolega izmišljao taj razgovor
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
Čitatelj kaže...

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

Problem su stare konzole (navodno).

 

Neki leak kaže da je "ok", da van Night City imaš 25-30 FPS ali da generalno imaju problema sa performansama na Jaguar CPUovima i strašnim pop-inom na tipa 20m. I nikakvo spuštanje rezolucije ne pomaže, čak i u 720p isti problem jer jednostavno CPU ne stigne filati GPU sa podacima.

 Onda su ili nesposobni ili im je engine jednostavno sranje. Ima igara na konzolama koje izgledaju skoro pa foto realistično pa opet rade dobro. 

 Kaj??

 

Uspoređuješ linearne igre koje imaju maksimalno 20% sadržaja i fičra naspram čudovišta 2077.

Vjerojatno imaju više linija voice actinga u 2077 nego što Spiderman na PS4 ima linija koda u igri.

 Jesi vidio kako radi Ghost of Tsushima? A kako izgleda? Open world igra je.

 Sadržaja ni upola nema ko 2077 ... rađena specijalno za konzolu ... dok je 2077 PC naslov, rađen az stare konzole, pa sa port porta na nove konzole ... jbg. 

Šteta kaj su čekali PS5, trebali su je izbacit van u proljeće.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Ghost of Tsushima je cudo open worlda ali realno CP ima enormno vise likova,vozila,interakcije,fizike,AI itd itd odjednom na ekranu.

Ghost je krojen za Ps4 dok je CP kako su developeri rekli otisao iz crossgen igre u nextgen i to sigurno stvara probleme hardveru starom osam godina....treba to stavit na xbox one koji je ultraslab za danasnje standarde.

 Ne kažem da nema, ali da baš ne mogu osoposobiti igru da radi kako treba nakon toliko vremena i odgoda, to im ne ide na čast. A pogotovo način na koji je sve to izvedeno. Koji k*rac su rekli da je igra u goldu prije mjesec dana i da je sve završeno? Još nikad u gamingu nisam vidio ništa slično. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

 Jesi vidio kako radi Ghost of Tsushima? A kako izgleda? Open world igra je.

je, al je to ekskluziva, napravljena od developera koji su iskusni u ps4 radu i isključivo je prilagođavaju za ps4. ovo ipak ide na više platformi a igra je kompleksnija dosta.

 

nije da branim CDPR, oni su apsolutni krivci, samo mislim da usporedba GoTa i cp2077 nije baš najbolja.

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...

Ghost of Tsushima je cudo open worlda ali realno CP ima enormno vise likova,vozila,interakcije,fizike,AI itd itd odjednom na ekranu.

Ghost je krojen za Ps4 dok je CP kako su developeri rekli otisao iz crossgen igre u nextgen i to sigurno stvara probleme hardveru starom osam godina....treba to stavit na xbox one koji je ultraslab za danasnje standarde.

 Ne kažem da nema, ali da baš ne mogu osoposobiti igru da radi kako treba nakon toliko vremena i odgoda, to im ne ide na čast. A pogotovo način na koji je sve to izvedeno. Koji k*rac su rekli da je igra u goldu prije mjesec dana i da je sve završeno? Još nikad u gamingu nisam vidio ništa slično. 

 Ajoj ... od vremena Romera i Daikatane smo naučeni na razvlačenje rokova, neispunjavanje očekivanja, obećanja i sl.

Meni osobno su bolna točka Daikatana i Fable, doduše Fable nije fail ko Daikatana.

Ovo nije ništa strašno sa CDPR, problem su naša očekivanja ... toliko smo nabrijana da tražimo dlaku u jajetu. 

 

Kaj se mene tiče nek izađe na Božić 2021. Ionako ću čekati 2 godine ko s Witcher 3 da dođe ekspanzija/DLC, da se može kupiti GOTY verzija. 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

To je ono kad kasnis pol sata kod frenda i on te zove i pita di si, a ti mu kazes "evo evo za 5 min, bas ti skrecem u ulicu", a ustvari si jos doma i oblacis se. Onda te nakon 10 min ponovo zove pa mu kazes "evo za 2 min, bas sam ti pred zgradom", a ustvari tek izlazis iz svog stana

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
I onda lagano kada dodje kod tebe jos ti i naplati druzenje sa njime. 😋😋I onda ga lagano pošalješ u racku i gotova prica.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 14:16 (Endymon).
9 godina
online
Cyberpunk 2077

cijela ta priča sa cyberpunkom je zapravo jedan veliki nered i svinjarija. 

 

Prvo su je najavili 2012., jednostavno prerano. Onda su počeli marketing prerano. Tu smo saznali da su u jednom trenutku scrapali sve što su dotada napravili, jer eto. Tu se izgubilo hrpa vremena. Meni je jasno da se takve stvari događaju u developmentu, al ovo je već postalo obrazac. Tu su negdje i odlučili da će igra izaći na ps4 i x1 što su po meni totalno zajebali. Trebali su samo najaviti za PC i next gen i napraviti igru za ps5, xS i PC i fino da izađe krajem 2021. Sve bi stigli. Ali ne, oni hoće na sve moguće konzole, dobro da ne ide na ps2. 

 

Onda su najavili taj prvi datum, koji je bio nerealniji od napretka i prosperiteta Hrvatske. Onda su odgodili prvi puta, pa onda drugi, pa evo sad treći tri tjedna prije izlaska. A danas smo od Jasona Schreira dobili i info da je crunch katastrofa, da ljudi rade 100 sati tjedno. Poanta priče je da je CDPR najobičnije govno.

 

Ali ja sam krelac i glupan, ja sam im dao pare u hypu, to je moja greška, i više se neće ponoviti dok ne čujem da je igra izašla i da nema milijun bugova

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

cijela ta priča sa cyberpunkom je zapravo jedan veliki nered i svinjarija. 

 

Prvo su je najavili 2012., jednostavno prerano. Onda su počeli marketing prerano. Tu smo saznali da su u jednom trenutku scrapali sve što su dotada napravili, jer eto. Tu se izgubilo hrpa vremena. Meni je jasno da se takve stvari događaju u developmentu, al ovo je već postalo obrazac. Tu su negdje i odlučili da će igra izaći na ps4 i x1 što su po meni totalno zajebali. Trebali su samo najaviti za PC i next gen i napraviti igru za ps5, xS i PC i fino da izađe krajem 2021. Sve bi stigli. Ali ne, oni hoće na sve moguće konzole, dobro da ne ide na ps2. 

 

Onda su najavili taj prvi datum, koji je bio nerealniji od napretka i prosperiteta Hrvatske. Onda su odgodili prvi puta, pa onda drugi, pa evo sad treći tri tjedna prije izlaska. A danas smo od Jasona Schreira dobili i info da je crunch katastrofa, da ljudi rade 100 sati tjedno. Poanta priče je da je CDPR najobičnije govno.

 

Ali ja sam krelac i glupan, ja sam im dao pare u hypu, to je moja greška, i više se neće ponoviti dok ne čujem da je igra izašla i da nema milijun bugova

 

 

 Heh, a gledaj elden ring... rekli su nam manje vise da se radi na igri i to je to. Samo ce doc jednom neki trailer i rec da igra izlazi za 2 mjeseca

Nikakva obecanja ili bilo kakve informacije, rade u miru i bez zurbe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
Cansee kaže...

cijela ta priča sa cyberpunkom je zapravo jedan veliki nered i svinjarija. 

 

Prvo su je najavili 2012., jednostavno prerano. Onda su počeli marketing prerano. Tu smo saznali da su u jednom trenutku scrapali sve što su dotada napravili, jer eto. Tu se izgubilo hrpa vremena. Meni je jasno da se takve stvari događaju u developmentu, al ovo je već postalo obrazac. Tu su negdje i odlučili da će igra izaći na ps4 i x1 što su po meni totalno zajebali. Trebali su samo najaviti za PC i next gen i napraviti igru za ps5, xS i PC i fino da izađe krajem 2021. Sve bi stigli. Ali ne, oni hoće na sve moguće konzole, dobro da ne ide na ps2. 

 

Onda su najavili taj prvi datum, koji je bio nerealniji od napretka i prosperiteta Hrvatske. Onda su odgodili prvi puta, pa onda drugi, pa evo sad treći tri tjedna prije izlaska. A danas smo od Jasona Schreira dobili i info da je crunch katastrofa, da ljudi rade 100 sati tjedno. Poanta priče je da je CDPR najobičnije govno.

 

Ali ja sam krelac i glupan, ja sam im dao pare u hypu, to je moja greška, i više se neće ponoviti dok ne čujem da je igra izašla i da nema milijun bugova

 

 

 Heh, a gledaj elden ring... rekli su nam manje vise da se radi na igri i to je to. Samo ce doc jednom neki trailer i rec da igra izlazi za 2 mjeseca

Nikakva obecanja ili bilo kakve informacije, rade u miru i bez zurbe

 

Oni su gospoda za ove. Svaka im čast za to. I da im se dogodi odgoda, to bi napravili jednom. Techland istosa Dying light 2, rekli su da im je cilj Q2 2020., i onda su rekli da su vidjeli da to nije realno i ušutili. Kad bude bilo neke info reći će nam. To je meni pošteno i uredno. Tako se to radi. Može trajati i 10 godina, sve ok. Al me nemoj cimat i zbunjivati svakih nekoliko mjeseci.

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Taman da dovrsim HZD, upravo sam usao u ledenu ekspanziju, a sa patchom 1.06 tragovi u snijegu ostaju.

 Jel nema vise problema tehnickih sa tim pačom

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice