Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.190
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jos par dana i valjda najiscekivanija igra desetljeca izlazi,ne cudi me da rastura prodajom...Witcher ih je digao u vrh gaming svijeta...serija,pa Kajanu Rejvs u CP....sve to pridonosi marketingu....

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Nadam se da će se vidjet, official release mapa

Već u pon. 7.12. kreće preload.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 18:59 (Lovac).
Moj PC  
6 0 hvala 5
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

odlično, ima ćemo fino vremena

 

inače ekipa, nedavno je izašla knjiga World of Cyberpunk 2077 sa odličnim ilustracijama i raznim događanjima prije radnje igre. Definitivno zgodno štivo za one koji bi malo dublje ušli u taj svijet, kontam to pročitati prije igre taman.

 

E sad, ja sam uvijek za poštenu kupnju kvalitetnih stvari, ali ovo mi jednostavno sad ne odgovara, da plaćam sve skupa oko 50$ za tu knjigu, iako možda nekad i hoću ako igra ispuni sva moja očekivanja, i lijepo bi izgledala na polici.

 

Ali zasad sam je skinuo sa jedne stranice u pdfu, nije naravno baš legalno pa neću ovdje stavljat link, ako netko hoće nek se javi u pm

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nego, santa domenica

 

Kod IGRA30 ili IGRE30, ne sjecam se 30%

 

Mene izaslo 350kn sa dostavom

Dirty dosen
Moj PC  
3 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ne znam jeste li zapazili (za one koji imaju gog verziju) al homescreen wallpaper za igru je promijenjen. prije je bila zenska sa braindance aparaturom na sebi, sad je male V, a u pozadini se vide obrisi Night City-ja

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

ne znam jeste li zapazili (za one koji imaju gog verziju) al homescreen wallpaper za igru je promijenjen. prije je bila zenska sa braindance aparaturom na sebi, sad je male V, a u pozadini se vide obrisi Night City-ja

 

a je je, lijepo izgleda. Nego od ekipa koja će pičit na GoGu, jel ima zainteresiranih da se pododavamo za prijatelje tamo, nemam nijednog na gogu, sve zjapi prazno

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pislje kaže...

Nego, santa domenica

 

Kod IGRA30 ili IGRE30, ne sjecam se 30%

 

Mene izaslo 350kn sa dostavom

 

Baš si me razveselio s ovim, imao u planu prvo probati jogurt verziju pa kada bude na popustu uzeti na Gog-u, ali po ovoj cijeni sam morao jednostavno napraviti preorder, hvala ti

Vidim da se u drugim trgovinama dobije uz ključ i mapa grada, pretpostavljam da je i ovdje tako iako ne piše, sve u svemu super deal, samo da bude na dan relesea kod mene, inače će morat i torrent raditi jer neću moć izdržat

 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sad vidim da verzija za ps5 ne izlazi 10.12.2020.šta su oni ozbiljni???

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Izaći će ps 4 verzija koju možeš igrati na ps 5 naravno, a grafički upgrade će biti kasnije za ps 5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lobotomac90 kaže...

 

Baš si me razveselio s ovim, imao u planu prvo probati jogurt verziju pa kada bude na popustu uzeti na Gog-u, ali po ovoj cijeni sam morao jednostavno napraviti preorder, hvala ti

Vidim da se u drugim trgovinama dobije uz ključ i mapa grada, pretpostavljam da je i ovdje tako iako ne piše, sve u svemu super deal, samo da bude na dan relesea kod mene, inače će morat i torrent raditi jer neću moć izdržat

 

 Je, i mene upravo žabac zajebao i otkinuo 350 kn iz džepa, baš mu hvala na tome

Trebalo bi biti isto kaj mi je linkao ujutro Cansee iz Zelde.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...
lobotomac90 kaže...

 

Baš si me razveselio s ovim, imao u planu prvo probati jogurt verziju pa kada bude na popustu uzeti na Gog-u, ali po ovoj cijeni sam morao jednostavno napraviti preorder, hvala ti

Vidim da se u drugim trgovinama dobije uz ključ i mapa grada, pretpostavljam da je i ovdje tako iako ne piše, sve u svemu super deal, samo da bude na dan relesea kod mene, inače će morat i torrent raditi jer neću moć izdržat

 

 Je, i mene upravo žabac zajebao i otkinuo 350 kn iz džepa, baš mu hvala na tome

Trebalo bi biti isto kaj mi je linkao ujutro Cansee iz Zelde.

 

Treba se počastiti od božićnice, ipak je vrijeme darivanja uskoro

Pa kontam si, mislim da je Santa domenica glavni dobavljaš za sve shopove u RH, ako ne za sve za Zeldu je, to je netko već spominjao ako se ne varam na forumu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 21:46 (lobotomac90).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Za konzole dolaze 2 bluraya a za pc treba sve skidati a ostali sadržaj bi trebao biti isti za standard verziju igre.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lobotomac90 kaže...

Izaći će ps 4 verzija koju možeš igrati na ps 5 naravno, a grafički upgrade će biti kasnije za ps 5.

 uzeo sam za pc.nema mi to smisla

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Navodno neki ljudi imaju igru kod sebe vec preko 7 dana i uveliko je igraju. Je li se mogu naci njihovi snimci negdje, jer na youtube budu automatski obrisani... Naravno ako to nije protiv pravila ovog foruma.

Darko
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...

Za konzole dolaze 2 bluraya a za pc treba sve skidati a ostali sadržaj bi trebao biti isti za standard verziju igre.

 2 BR? Why?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

Navodno neki ljudi imaju igru kod sebe vec preko 7 dana i uveliko je igraju. Je li se mogu naci njihovi snimci negdje, jer na youtube budu automatski obrisani... Naravno ako to nije protiv pravila ovog foruma.

cdpr je kazao kako ce izdavati DMCA protiv takvih osoba tako da se ne nadas previse. a kad vec pricamo o tome, vrhunski se trudim izbjeci takav content, a kad igra izade tamo 10.12. podzravljam se sa ovom temom da mogu u miru odigrat i iskusit igru kako sam zamislio.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ak se uzme za PC, aktivacija je na Steam ili GOG?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...
Ak se uzme za PC, aktivacija je na Steam ili GOG?

ovisi za koju je platformu vezan kljuc

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nekako cisto sumnjam da mos birat dal ces kupit GOG ili Steam key od Sante.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo sa službene stranice Cyberpunka kopirano što se dobije u PC retail izdanju, nigdje nisam našao da piše za koju je platformu, a Santa Domenicu izbaci prvu kada se odabere Hrvatska kao regija.

Cyberpunk 2077

The game comes with the following physical items:

  • Case with game code and soundtrack CDs (PC)

  • Reversible cover

  • World Compendium detailing the game’s setting and lore

  • Postcards from Night City

  • Map of Night City

  • Stickers

Digital goodies included:

  • Game soundtrack

  • Digital Comic
    Cyberpunk 2077: Your Voice

  • Art booklet featuring a selection of art from the game

  • Cyberpunk 2020 sourcebook

  • Wallpapers for desktop and mobile

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...
Nekako cisto sumnjam da mos birat dal ces kupit GOG ili Steam key od Sante.

svejedno, mozes ih pitat... a sad, jedino ako je bitno koja je platforma...

 

btw, info dump

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 0:53 (Obi Wan).
14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

I mene zanima za koju platformu Santa prodaje ključ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

GOG ključ je u fizičkoj verziji. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Thx, stornirao odmah narudzbu na mall.hru i kupio tu :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Cyberpunk 2077

Ja od Cyberpunka očekujem samo jedno - želim skitati mapom u nekoj pripizdini, upasti u ruku i tamo naći potpuno novi svijet. To je bilo recimo ono što me uvijek oduševljavalo u Witcheru 3, a što nije nijedna druga igra napravila u toj mjeri. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

12 minuta kustomizacije lika - https://siasky.net/AACvXk5_Cgf2D5nG4qKt8K4CwKuoC2Y9lUGw38f3u5k1Bw

 

kom je to spoiler nek ne gleda naravno, al to je sam početak igre

 

edit: možda bolje nemojte gledat, ja bi radije da nisam, ima stvarno kul stvari, radije bi da sam to otkrio sam

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 8:37 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

I collector edition je najeftini u Santi sa 30% popusta https://prnt.sc/vvk4oe odlična cijena !!!

 

Ali jbg tek sad vidim da je ovo samo za PS4... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 8:45 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

I collector edition je najeftini u Santi sa 30% popusta https://prnt.sc/vvk4oe odlična cijena !!!

 

Ali jbg tek sad vidim da je ovo samo za PS4... 

 

sad sam otišao na to i na kraju izbaci cijenu od 4500 kn, ne znam kaki im je to bug ili šta, a nemam ništa drugo u košarici

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ovi što sad igraju igru spominju da su dobili neki update od 43 gb, lako moguće da je to day 1 patch, veliko jebote

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hrci24 kaže...

I mene zanima za koju platformu Santa prodaje ključ? 

 Poslo sam upit.

Odgovor:

 

prema informacijama proizvođača, na steamu će biti aktivacija.

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice