Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.597
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

Bit ce puno ljutih ljudi

 pogotovo onih koji su platili 10000 kn rtx 3080 i sad čekaju RT i DLSS :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 18:00 (forumaš).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Možda odgađaju da bi naštimali raytracing na AMD-u

 

Jk, uglavnom, podivljam od 20 odgoda....

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Da skratimo vrijeme...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ma nek se najedu govana. Igra gold. Pa sta koji kurac znači gold ovih dana?!?!?!

 

Al kužim zašto je to tako, vjerojatno su bili iskreni u priopćenju, izlazi igra na sve moguće platforme, samo što ne izlazi na mjerač tlaka moje babe, jebli kosti svoje. Pa normalno da ne može iči ko podmazano kad izbacuješ igru na 27 platformi. I tri su već problem. Da su imalo onako pošteni kakvim se pokušavaju prikazat izbacili bi što prije igru na ps4 xbox1 i PCu. A ostalo kad stigne stigne. A ne ovako, mora na next gen, mora na smartfon, mora na digitron i to sve u istom trenutku u ponoć da u istom trenutku ispalimo vatromet i pustimo jato golubova. Jebem im mater

 

I opet će biti bugova i govana kolko ti srce hoće

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 18:15 (Cansee).
Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ispuhni polako, udahni, ispuhni... :)))
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Kolega bar ćemo se naigrati AC: Valhalle, sad imam mj dana i za to vrijeme pređem igru bez problema :)

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Kolega bar ćemo se naigrati AC: Valhalle, sad imam mj dana i za to vrijeme pređem igru bez problema :)

Istina :D meni je Odyssey bio super zadovoljavajuć, nadam se da će i Valhalla biti bomba

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Taman da dovrsim HZD, upravo sam usao u ledenu ekspanziju, a sa patchom 1.06 tragovi u snijegu ostaju.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Kolega bar ćemo se naigrati AC: Valhalle, sad imam mj dana i za to vrijeme pređem igru bez problema :)

 eto jedino to, barem cemo se toga naigrat mjesec dana. 

 

 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

za Valhallu kažu da je drekec na šibici laganini. čak se i njemu počelo to sve gaditi.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Btw odgoda je zbog konzola i optimizacije...

 

Fkn console plebs..

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

i to ih RT jebe

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Btw odgoda je zbog konzola i optimizacije...

 

Fkn console plebs..

 znaju di su novci

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

   

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Neam pojma ja volim takve igre. Open world, stari,srednji vijek. Uživao sam u AC: Originsu i Odysseyu. Msm daleko je to od vrhunske igre ali ono. RPG style lagano istraživanje, stealth neka pričica same igre. Meni to paše. 

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Malo neozbiljno od njih. Prije 3 tjedna su na društvenim mrežama pisali "ne trebate se brinuti, nema više odgoda". Pa mislim, ako je problem optimizacija onda su i prije 3 tjedna morali znati da je to problem. 

 

Nećemo umrijeti ako igra izađe par tjedana kasnije ali malo je sve to neozbiljno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Trebali su odgoditi igre za konzole, al onda bi se seljaci potukli i bilo bi svega

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Yep, otkazao sam prednarudžbu. Jebite se...Mrzim kada me netko zavlači, neovisno o čemu i kome je riječ. 

 
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Yep, otkazao sam prednarudžbu. Jebite se...Mrzim kada me netko zavlači, neovisno o čemu i kome je riječ. 

 Tuljane, mogu ja dobiti tvoju prednarudžbu?

 

Uglavnom, nije smak svijeta. Odgođeno za 10. 12. o ne, big deal. Kako li ćemo samo preživjet to

 

Više vremena da si složim PC, da vidimo kaj će sutra AMD izbaciti, kako će se kretati cijene CPU u 11. mjesecu, da pređem ovih par igara koje igram. I taman izađe tamo pred božić, lagano godišnji i na miru igrat.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ahh želim igrat Cyberpunk 2077 što prije

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 19:15 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

I ja se nadam da ce vise ljudi otkazati CE, tako da ja mogu kupiti 2-3 komada.

Jer je 1x CE po jednom covjeku fer - ali ako netko otkaze - onda cu ja rado preuzeti.

Za PC naravno, za konzole me ne zanima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kako je luda ova ekipa moddera....

 

 

Sick

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kad su rekli da nema više odgoda? Mjesec dana? Uglavnom, sav marketing, svi plakati, billboardi, reklame pičke materine su glasile na 19.11... I sad sve opet ispočetka štancaj. Meni se ovo čini kao ozbiljna stvar... Neki kurac je iskrsnuo
Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hahahah 

Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Hahahah 

 ....

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Taman da ću isto to stavit... Smrdi mi sve ovo.
Sve Vas Volim
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

vjerojatno nešto na konzolama štekari, PC radi dobro :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Tko bi njih ozbiljno shvatio nakon ove odgode. Nemas više šta odgađati nakon sto je igra postala gold. Ovo je samo dokaz da bi dobili ogroman day one patch i da nešto ne štima. Ono sto sad rade je day one patch kojeg pokusavaju ubaciti u igru jer se srame priznati da ce igra imati ogroman dayone patch. Zamislite, odgode igru par puta kad ono day one patch od 20 GB. E o tome se tu radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Upravo to. Staviš da je igra gold - znači spremna je za umnažanje, distribuciju i samim time prodaju. I onda dva tjedna (cca) nakon što je igra gotova ti odgodiš izlazak jer moraš doraditi neke stvari. 

 

Svakom svoje, ali ja nemam povjerenja u njih da će igra na dan izlaska biti optimalna za ugodno igranje. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ide gore next gen Denuvo.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice