Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja se slažem da se što manje treba pričati o priči, osim naravno onoga što se događalo prije same igre. 

 

Ovaj info koji smo dobili iz trailera/gameplaya je prvih nekoliko sati i vjerojatno nije ni zagrebalo površinu priče, ali opet iskreno ne bi volio ni to znati. 

 

Ali kad krene igra onda treba biti korektan i ne spoilati ništa u temi bez kvalitetnih oznaka. Bolje i otvoriti još jednu temu za spoilere ako treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Kad igra izadje, ova tema me nece vidjeti 10ak dana, dok se malo ne zaletim u igru,

jer onda sve sto procitam - sam prosao, i kako budem vidio da se pise o novijim stvarima,

tako ostavim otvoreno i igram dalje, tako da uvjek budem po gameplayu ispred foruma.

 

No poznavajuci sebe, vecina ce vec "pretrcati" igru, dok cu ja biti na 20-30%,

i zbog toga sto imam puno manje vremena, a i volim istraziti sve sto se istraziti moze.

 

Plus nakon prvog prohoda - jos dodatna dva, tako da imam pregled igre sa sve tri pozadinske price,

jer odredjeni dio igre je nemoguce proci i dozivjeti, bez da se odrade sva tri prohoda.

 

Bar jednom cu biti krvnik i izubijati sve zivo, i bar jednom cu probati sve rijesiti mirnim putem, bez "ispaljenog metka",

koliko god se to moze.

 

Cini mi se da 200+ sati negine - a dok to prodje, taman ce vec i ekspanzije biti gotove, a i W3 upgrade ce biti gotov,

pa opet njega preci... U medjuvremenu po malo HZD... a VtM:BL2 mi se cini da ce biti veliko razocaranje.

 

Za ovu godinu, uz CP77, nadam se da ce izaci i SS Remastered:

https://en.wikipedia.org/wiki/System_Shock_(2020_video_game)

 

A vec jedno razocaranje ove godine je Wasteland Remastered - bugovito, ofrlje odradjeno, steta, i njemu sam se bio veselio...

https://www.gog.com/game/wasteland_remastered

 

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk,AC Valhala,Demons Souls,Spiderman su mi za blagdane,valjda cu uspijet proc sve....tesko ali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

U medjuvremenu po malo HZD... a VtM:BL2 mi se cini da ce biti veliko razocaranje.

 

Ja sam prošli tjedan završio Mafia 1 Definitive Edition (nevjerojatno dobro odrađen remake jedinice, odličan je). I sad također lagano HZD... uz WoW Classic (više manje samo za raid se logiram).

 

Treba nekako ubiti vrijeme do CP-a

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za onog momka što ne voli 3rd person... Evo zašto je još važna perspektiva iz prvog lica - da se nebi iznenadio jer je nešto negdje di ne treba (ili treba, zavisi kako gledaš na to). Čisto da se odmah znaš dogovorit oš jebat ili bit jeban

ovo+je+ćuna ovo+je+ćuna
možda+je+ćuna+a+možda+i+nije... možda+je+ćuna+a+možda+i+nije...
Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 10:30 (Srce Isusovo).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Za onog momka što ne voli 3rd person... Evo zašto je još važna perspektiva iz prvog lica - da se nebi iznenadio jer je nešto negdje di ne treba (ili treba, zavisi kako gledaš na to). Čisto da se odmah znaš dogovorit oš jebat ili bit jeban

 

al nosi rođo škare zato. Ili neku katanicu, tko god dođe s leđa sa zlim namjerama režem

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...

Za onog momka što ne voli 3rd person... Evo zašto je još važna perspektiva iz prvog lica - da se nebi iznenadio jer je nešto negdje di ne treba (ili treba, zavisi kako gledaš na to). Čisto da se odmah znaš dogovorit oš jebat ili bit jeban

 

al nosi rođo škare zato. Ili neku katanicu, tko god dođe s leđa sa zlim namjerama režem

Da se nebi zaletio pa poslje vraćao save game kad cutscene penetracije krene

 

Točno mogu zamisliti situaciju... a ne ne ne, no way da idemo dalje ovako, motaj kabel, vraćaj save

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Rhodin kaže...
Obi Wan kaže...

new info

 

 Fora video.

Ima dio lipsync i mislim da smo tu 10-15 godina od dobrog lipsynca, naprosto jer ga još uvijek zovu lip sync... ovi su otišli na lip and jaw, al u dalje je to nula bodova. Ljudi pričaju cijelim licem... jagodice, čelo, možda bajbitnije - oči.

Još nije bilo uvjerljivo ni u jednoj igri. Cijenim trud , al to nebu to, pogotovo ne skriptno za 10 jezika.

 

Ovo sve ostalo... jedva čekam igru. Nisam mogao odoliti, morao samnju prednaručit na GoG

 

što se tiče tog lip synca, witcher 3 je igra koje je uvjerljivo imala najbolje odrađene izraze lica sa govorom koje sam do tada vidio u igri. Svi likovi su izgledali baš kao žive osobe dok komuniciraju, dok recimo AC Valhala koja sad izlazi (5 godina poslije) se malo muči s time.

 

Da CP2077 ima to jednako dobro odrađeno kao W3 ne bi imao ništa protiv, dakle da ništa ne napreduje od 2015. opet bi bilo dobro

 
Meni dan danas Witcher 3 ima najbolje i najprirodnije facial animacije isto,tako da kao sto si rekao ako Cyber bude na tome levelu a trebao bi i bolji biti nakon 5 godina bit ce ludnica.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže..

 
Meni dan danas Witcher 3 ima najbolje i najprirodnije facial animacije isto,tako da kao sto si rekao ako Cyber bude na tome levelu a trebao bi i bolji biti nakon 5 godina bit ce ludnica.

 Pročitao sam da su radili re-sync usana za 5 jezika - tako da vjerujem da su se jaako potrudili oko toga.

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Na zadnjem sluzbenom  ruskom videu je bilo govora o jezicima.

 

 

Sinkronizirano je na 11 jezika, tako da je tu bilo puno posla,

a lokalizirano na ukupno 18 jezika.

 

Takvo nesto do sada nisam vidio, jer najcesce igre imaju ENG/DE/FRA sinkronizaciju,

eventualno odredjeni distributer preda nekom drugom razvojnom teamu da napravi prijevod i lokalizaciju,

cak i bez sinkronizacije. Al CDPR je core-business nekada bio bas to - lokalizacija igara.

 

Usput - ocekuje se i 12. sinkronizacija - korejska sinkronizacija dolazi 11.12.2020.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 15:04 (Čitatelj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Na zadnjem sluzbenom  ruskom videu je bilo govora o jezicima.

 

 

Sinkronizirano je na 11 jezika, tako da je tu bilo puno posla,

a lokalizirano na ukupno 18 jezika.

 

Takvo nesto do sada nisam vidio, jer najcesce igre imaju ENG/DE/FRA sinkronizaciju,

eventualno odredjeni distributer preda nekom drugom razvojnom teamu da napravi prijevod i lokalizaciju,

cak i bez sinkronizacije. Al CDPR je core-business nekada bio bas to - lokalizacija igara.

 

Usput - ocekuje se i 12. sinkronizacija - korejska sinkronizacija dolazi 11.12.2020.

 Toliko posla za nešto što večina igrača ne koristi anyway..  taman da i bude lokalizacija na HRV ja bi igral u originalu na ENG čisto jer bi mi bilo prečudno slušat sve te likove na mom jeziku 

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Btw propustio sam info dali je CP na istom enginu kao i W3 ali unapredjenom ili nesto full novo?

Takodjer me zanima na kakvom ce enginu bit najavljena W3 verzija sa raytrace,dlss itd....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.gfinityesports.com/article/7475/cyberpunk-2077-ray-tracing-nvidia-amd-hardware-gpu-cd-projekt-red-xbox-ps4-pc

 

Ipak sam dobro odabrao na kraju Samo na nVidia karticama na launchu confirmed. Za AMD verziju i konzole kažu samo "eventually"... ništa još

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 12:36 (mrsmith).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

OMG... pa ja zivim pod kamenom.. CDPR je najavio davno da će CP imati multiplayer nakon singleplayer DLC-eva... holy shitballs

 

Morao sam ispitati teren odmah first hand

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 12:42 (mrsmith).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

OMG... pa ja zivim pod kamenom.. CDPR je najavio davno da će CP imati multiplayer nakon singleplayer DLC-eva... holy shitballs

 

je, tako su rekli. Biti će i neke monetizacije multiplayera ali su rekli da će se odnositi sa poštovanjem prema našem novčaniku. Vidjet ćemo. 

 

Ono što bi me moglo zanimati je nekakav koncept sličan GTA online ili RDR2 online, naravno kvalitetno odrađeno i u CDPR stilu. Znači kada bi to funkcioniralo potpuno u Night Cityu koji bi bio dosta živahan i gdje bi mi mogli svašta izvoditi sa ili bez drugih igrača, to je nešto što bi me zanimalo. A nekakav multiplayer u stilu call of dutya i nekih team deathmatcheva me uopće ne zanima i nadam se i vjerujem da ovo neće biti tako. 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
mrsmith kaže...

OMG... pa ja zivim pod kamenom.. CDPR je najavio davno da će CP imati multiplayer nakon singleplayer DLC-eva... holy shitballs

 

je, tako su rekli. Biti će i neke monetizacije multiplayera ali su rekli da će se odnositi sa poštovanjem prema našem novčaniku. Vidjet ćemo. 

 

Ono što bi me moglo zanimati je nekakav koncept sličan GTA online ili RDR2 online, naravno kvalitetno odrađeno i u CDPR stilu. Znači kada bi to funkcioniralo potpuno u Night Cityu koji bi bio dosta živahan i gdje bi mi mogli svašta izvoditi sa ili bez drugih igrača, to je nešto što bi me zanimalo. A nekakav multiplayer u stilu call of dutya i nekih team deathmatcheva me uopće ne zanima i nadam se i vjerujem da ovo neće biti tako. 

Ne ne ne, kakav crni Call of Duty - stil GTA Online će biti :)

 

Vidiš da kaže lik gore kad sam ga pitao "shaping up to be a new GTA game" -> "we hope so lol"

It is always darkest just before the dawn.
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

GTA online je mokri san svakog izdavača, tako da vjerujem da će CP online ići u tom smjeru. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Cansee kaže...
mrsmith kaže...

OMG... pa ja zivim pod kamenom.. CDPR je najavio davno da će CP imati multiplayer nakon singleplayer DLC-eva... holy shitballs

 

je, tako su rekli. Biti će i neke monetizacije multiplayera ali su rekli da će se odnositi sa poštovanjem prema našem novčaniku. Vidjet ćemo. 

 

Ono što bi me moglo zanimati je nekakav koncept sličan GTA online ili RDR2 online, naravno kvalitetno odrađeno i u CDPR stilu. Znači kada bi to funkcioniralo potpuno u Night Cityu koji bi bio dosta živahan i gdje bi mi mogli svašta izvoditi sa ili bez drugih igrača, to je nešto što bi me zanimalo. A nekakav multiplayer u stilu call of dutya i nekih team deathmatcheva me uopće ne zanima i nadam se i vjerujem da ovo neće biti tako. 

Ne ne ne, kakav crni Call of Duty - stil GTA Online će biti :)

 

Vidiš da kaže lik gore kad sam ga pitao "shaping up to be a new GTA game" -> "we hope so lol"

 

volio bi da svijet stvarno djeluje živo i da se ljudi i frakcije (NPCevi) ponašaju "normalno", odnosno da i oni nešto rade u igri sami, bez da mi nešto pokrenemo. Npr. umjesto da ja napadnem Arasaku i time uzrokujem njihovu reakciju, Arasaka bi mogla sama izvoditi neke stvari na koje bi ja mogao reagirati. Također bi naprimjer mogli imati redovite transporte koje bi se moglo opljačkati itd. Onda, ne bi baš volio da postoje eventi kakvi su sada u tim online igrama, puno bi djelovalo življe da se pojave glasine o nekim događanjima, nego da mi zalijepe EVENT ogromni slovima preko trećine ekrana i onda pored toga još odbrojava koliko još traje.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Možda doznam nešto više kasnije kad igra izađe :) Trenutno su doslovno svi fokusirani na poliranje bugova i ispravljanje last minute problema. Nema dodavanja novih feature-a i slično, vidiš da kaže da je sve stalo s razvojem i implementacijom - svi samo peglaju po cijele dane.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Možda doznam nešto više kasnije kad igra izađe :) Trenutno su doslovno svi fokusirani na poliranje bugova i ispravljanje last minute problema. Nema dodavanja novih feature-a i slično, vidiš da kaže da je sve stalo s razvojem i implementacijom - svi samo peglaju po cijele dane.

 

neka ih, imaju još 28 dana :) za 4 tjedna ulazimo u igru ko budale u kredit

 

vidio sam na twiteru jučer da je Marcin Mormont objavio da je upravo pogledao zadnju verziju gameplay trailera. To bi moglo izaći u zadnja 2 tjedna, čak moguće i u 5. epizodi night city wirea ako je bude

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Meni su poslali pre-release DEMO!

 

Zapeo sam na tutorijalu, sve je na poljskom

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

#YOLO
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 e jebiga buraz, zašto si ih prodao za kikiriki? to je bila tvoja odluka. Žao mi je da nema grafičkih za kupiti, iako se nadam da će izviriti nešto prije cyberpunka, ali u svakom slučaju svatko tko je prodao gpu si je sam kriv

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 Buahahaha!

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

I otprilike ovakve gubitke također

It is always darkest just before the dawn.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

 

Tolko lud i očajan ipak nisam 

#YOLO
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mene briga, ja cu igrati na Gameboyu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Čitatelj kaže...
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

I otprilike ovakve gubitke također

 Vidi se da si zadnji put igrao nešto na konzoli prije 10 godina. Ako misliš da je još uvijek neka ogromna razlika u grafici između PC-a i konzole. Prednost je u fps-u, ali u grafici je danas razlika minimalna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Vidi se da si zadnji put igrao nešto na konzoli prije 10 godina. Ako misliš da je još uvijek neka ogromna razlika u grafici između PC-a i konzole. Prednost je u fps-u, ali u grafici je danas razlika minimalna.

Ajde daj, sprdam se malo. Koristim XBox OneX osobno :) doduše u zadnje vrijeme samo mali igra Forzu Horizon 4 ili se vrti Netflix.

It is always darkest just before the dawn.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice