Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.201.557
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Novi song:

 

Nije moja brija, al sigurno ce se nekom svidjeti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 1 hvala 2
16 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

Kome smeta, iskljuci, i moze dalje ko sivonja samo klikat i cudit se zasto mu treba... 

 

 Dovoljno sam kulturan da ti ne odgovorim na ovo i pošaljem te u neku stvar 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Onda odklikaj dalje

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Meni se svidjalo to npr u borderlandsu ali vidit cemo kako ce biti ovdje. Poželio sam se fps singleplayera, nemoram biti napet ko na multiju ovdje mogu opuštenije igrati i razmišljati. Soundtrack mi se sve više svidja, baš cu probat koliko je uopće soundtracka trenutno dostupno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

u petak 18. rujna je treća epizoda NightCity Wire. Ako se ne varam dan prije toga je igra trebala izaći

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ma igra je bila gotova jos u Ozujku - zna se razlog - Microsoft i Sony.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ma igra je bila gotova jos u Ozujku - zna se razlog - Microsoft i Sony.

ne bih se slozio s tim jer igra ne izlazi na next gen konzole kad one izlaze 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ma igra je bila gotova jos u Ozujku - zna se razlog - Microsoft i Sony.

 

sve su fino sačekali. Za CP2077 će biti spreman PS5, Xbox i Nvidia. Jedino je AMD upitan

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

ne bih se slozio s tim jer igra ne izlazi na next gen konzole kad one izlaze 

 

Sony je rekao da sve igre koje izlaze ove godine na PS4, moraju raditi na na PS5.

Microsoft to nije rekao, ali se podrazumjeva da zeli CDPR-a kao partnera, da im izadje odmah i na next-gen.

 

Cansee kaže...
sve su fino sačekali. Za CP2077 će biti spreman PS5, Xbox i Nvidia. Jedino je AMD upitan

 

Sta me briga, moj Gameboy je spreman, vrtit ce CP77.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Obi Wan kaže...

ne bih se slozio s tim jer igra ne izlazi na next gen konzole kad one izlaze 

 

Sony je rekao da sve igre koje izlaze ove godine na PS4, moraju raditi na na PS5.

Microsoft to nije rekao, ali se podrazumjeva da zeli CDPR-a kao partnera, da im izadje odmah i na next-gen.

 

Cansee kaže...
sve su fino sačekali. Za CP2077 će biti spreman PS5, Xbox i Nvidia. Jedino je AMD upitan

 

Sta me briga, moj Gameboy je spreman, vrtit ce CP77.

 Pa radit ce na PS5, al pravi next gen upgrade za konzole dolazi tek iduce godine.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Konzole nikad nece biti next-gen, koliko god da koristile PC hardware - PC je PC,

a konzole su ogranicene i to je to. I Witcher ce napokon izgleda kao na trailerima

prije izlaska igre, jer je grafika downgradeana radi konzola, da nebi bilo "PS4/XBO peasent plaky".

 

Al mogu reci da se ja jedini ne veselim MP-u, jer poznavajuci sebe, necu imati vremena za MP,

a kad se jednog dana ugase serveri, bit ce mi zao sto nisam igrao.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 5 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Konzole nikad nece biti next-gen, koliko god da koristile PC hardware - PC je PC,

a konzole su ogranicene i to je to. I Witcher ce napokon izgleda kao na trailerima

prije izlaska igre, jer je grafika downgradeana radi konzola, da nebi bilo "PS4/XBO peasent plaky".

 

Al mogu reci da se ja jedini ne veselim MP-u, jer poznavajuci sebe, necu imati vremena za MP,

a kad se jednog dana ugase serveri, bit ce mi zao sto nisam igrao.

 joj ajde ne seri

Next gen naziv je bas radi konzola jer one imaju generacije dok PC nema.Na PS5 ces moc igrat PS4 verziju dok verzija za next gen (znaci sad ovu generaciju konzola koja sad dolazi) ce doc iduce godine.
PC je isto ogranicen, sigurno nije neogranicen :)

 


Imas kakve dokaze da je CDPR bas radi konzola radio downgrade ? Zakaj nebi onda samo za konzole downgrade napravili ? Zakaj mislis da ce sad izgledat onak kak je to bilo zamisljeno u prvim trailerima ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Sa svakom novom revizijom DX-a (a sada i drugih API-a), PC dobija Next-Gen.

Zapravo se to zove Current-Gen, jer ne treba cekati 5 godina da trenutni Current-Gen

nekome bude "Next-Gen".

 

To je prvo. A druga stvar - pa znas zasto se radi PC Downgrade? Zato sto je CDPR rekao

da "PC i konzole ce imati isto iskustvo", i tu nisu sebi htjeli skociti u grlo - makar su naknadno to

i napravili sa W3 za Switch, ali to je sasvim normalno, jer je to mobilna-hybrid-stolna konzola sa relativno malom snagom,

i cudo je uopce da takva igra moze raditi na Switchu.

 

Ja se ne brinem za PC, jer sto valja, ne treba mjenjati. Da nije tako, vec bi imali sad "PC-43", a ne "PC".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

Sony je rekao da sve igre koje izlaze ove godine na PS4, moraju raditi na na PS5.

Microsoft to nije rekao, ali se podrazumjeva da zeli CDPR-a kao partnera, da im izadje odmah i na next-gen.

 

kako onda objasnjavas ovo? izvor je wikipedia.

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

https://www.eurogamer.net/articles/2020-05-29-new-ps4-games-must-be-playstation-5-compatible-from-july-sony-tells-devs

 

https://de.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2077

https://it.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2077

https://es.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2077

 

Svaka Wikipedija pise nesto drugo, kako objasnjavas to?

Ja bi to objasnio tako, sto svaku Wikipediju pise tko hoce, tako da Wiki infirmacije nisu uvjek 100% tocne.

Mogu sad otici i editirati, i napisati da izlazi 2022., i tko zna koliko ce dana proci dok netko ne promjeni.

 

Sve u svemu, rekla kazala - zna se zasto igra kasni - optimizacija i kompatibilnost sa novim konzolama,

koje takodjer kasne. Al da je to "next-gen", tesko. Sve sto "next-gen" konzole imaju, PC ima vec godinama.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

reko sam ti vec da ces moc igrat na ps5, ali ce iduce godine verzije za next gen konzole dobit uograde

 

https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-free-next-gen-update-ps5-xbox-series-x

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Volio bi da puste malo više gameplaya (bez spoilera misija i sl.) sa svakim life pathom. Čisto malo njihove atmosfere u startnim područjima i likove oko njih recimo po 5min svaki life path da se nabrijavamo 

ALi novi NCW će isto biti sasvim OK 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evo dokaz da je igra odavno gotova. Sad vec ganjaju trofeje u uredu CDPR-a.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Evo dokaz da je igra odavno gotova. Sad vec ganjaju trofeje u uredu CDPR-a.

 pa rekli su i sami da je gotova

na poliranju je

bolje to nego da im treba preko 20 patcheva ko za witcher 3

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Bit ce i ovdje patcheva - jer nema igre koju hrpa ljudi nece exploitati.

Al poznavajuci CDPR, lagano patch po patche ce biti sve bolja.

I eventualno nepobjedivi boss za one koji exploitaju igru.

 

Usput, CDPR je za sada jedini developer koji je najavio da nece podici cijenu igara za "next gen" konzole na 69.99.

nego ce ostati na dosadasnjih 59.99 - jer nece "next gen" podizati cijenu, jer glupa je Ubisoftu i EU-u fora,

da "next gen" igre kostaju vise za developanje - cak bi rekao da nikad jednostavnije nece biti portati

sa konzola na PC i obratno, jer je prilicno uska platforma. Cak i medju konzolama.

 

I graficke nadogradnje, te verzije sa PS4/XBO ce i dalje dobiti besplatni upgrade na PS5/XBX,

a ne kao EA, gdje je upgrade besplatan samo u odredjenom periodu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 17:16 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

volio bi da mi daju razlog da nešto probam exploitat, inače u singleplayer RPGovima nemam šta exploitat kad na pola igre već imam brdo love a nije mi ni toliko potrebna. Ekonomiju u tim singleplayerima nitko dosad nije uspio kvalitetno riješiti i nekako se baš nadam da bi CP2077 mogao biti pomak u pravom smjeru

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

volio bi da mi daju razlog da nešto probam exploitat, inače u singleplayer RPGovima nemam šta exploitat kad na pola igre već imam brdo love a nije mi ni toliko potrebna. Ekonomiju u tim singleplayerima nitko dosad nije uspio kvalitetno riješiti i nekako se baš nadam da bi CP2077 mogao biti pomak u pravom smjeru

 tako je za exploit me bas briga, ali briga me za gamebreak bugove koje sam imao u witcher 3

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Igram W3 od day-0, nisam imao niti jedan game-breaking bug.

Jedino sto se sjecam da je jedna misija stalno failala do 1.07 patcha,

al nakon toga je i to pisalo kao uspjesno.

 

Imam jaaakooo puno prohoda, i imam jos vanilla setup i sve patcheve backupane,

tako da, mogu prozujati 1.00 i ne vjerujem da ce mi igdje igra biti breakana.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Igram W3 od day-0, nisam imao niti jedan game-breaking bug.

Jedino sto se sjecam da je jedna misija stalno failala do 1.07 patcha,

al nakon toga je i to pisalo kao uspjesno.

 

Imam jaaakooo puno prohoda, i imam jos vanilla setup i sve patcheve backupane,

tako da, mogu prozujati 1.00 i ne vjerujem da ce mi igdje igra biti breakana.

 Na kompu ni ja nisam imao ozbiljnijih problema... ali cura je evo igrala prosle godine, 2019. dakle 4 godine nakon releasea na PS4 Pro i igra je na njemu u UZASNOM stanju. Doslovno deseci gadnih bugova, svako malo nesto, gore nego Day 0 na PC.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

meni je bila

za vrijeme cut scene se igra zamrzne

ides na save prije opet se isto dogodi, dok nije dosao patch nisam mogao dalje

sigurno to ima negdje u patch notes

nije ih bezveze bilo preko 20..

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kad je Witcher 3 izasao za pc bio je pretrpan bugovima i glichevima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Kad je Witcher 3 izasao za pc bio je pretrpan bugovima i glichevima.

presao witchera 7-8 puta, kad je izasla nisam imao problema. bilo je nekih questova koji nisu radili kako spada ali nista game breaking. od ostalih glitcheva imao sam priliku vidjeti par ali tek tamo u kasnijim prelascima. opcenito iskustvo mi je izrazito pozitivno

It is not who you are, it is who you know.
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
MEGATAMA kaže...

Kad je Witcher 3 izasao za pc bio je pretrpan bugovima i glichevima.

presao witchera 7-8 puta, kad je izasla nisam imao problema. bilo je nekih questova koji nisu radili kako spada ali nista game breaking. od ostalih glitcheva imao sam priliku vidjeti par ali tek tamo u kasnijim prelascima. opcenito iskustvo mi je izrazito pozitivno

 Ja sam ih imao, ali nisam nista ljut jer su popravili hrpu stvari u rekordnom vremenu. No ovaj puta se necu tak zaletit sa igranjem Day1. Nije do novaca nego igraceg iskustva. Kad vidim da je stvar dobra i nema problema onda idemo :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 22:07 (Santana).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

info dump

 

It is not who you are, it is who you know.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice