Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

poruka: 85
|
čitano: 14.683
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Otvorio je zbog toga sto se u orginalnoj temi skupili pljuvaci sa konzola i ne daju ni jedne pametne vec samo pljuju tamo po igri.Dobro razumijem ih dali su 400kn za poluproizvod i kad pridodas kako igra radi normalno da ce ljudi biti ogorceni a opet kako je netko vec i napisao ako ti igra ne valja napisi jedan-dva posta i deinstaliraj igru.Hoces cekat da se igra ispegla ili ces radit refund je na tebi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

a sta za za PC nema refund?

 

zavrsio sam igru i rado bih da mi vrate pare, jer se osjecam prevareno, igra nije kako su je predstavljali/reklamirali i zasto sam je kupio

 

dok sam igrao, mislio sam si, ok pricekaj to je samo ovaj dio, bude to bilo bolje malo kasnije, aha mos mislit, jos je kraj i najgori ffs 

 

ne govorim za tehnicke probleme, cisto gameplay iskustvo, rtx demo i alfa test bi developeri trebali placati testerima, a ne obratno

 

uglavnom, bilo proslo, ne ponovilo se. morat cu odigrati deus ex i witcher ponovo da saperu gorak okus Cyberpunka

Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Tema je za CP77 PC igru only - bez spama, dakle samo diskusija o igri, modovima,
objasnjenje lora itd.

 

S obzirom da uz PC igru dolazi i CP originalni rulebook, savjetujem svima da ga bar prelete,

ako vec ne zelite procitaju cijeli rulebook, i uci malo dublje u lore igre.

 

Vjerujem da skoro nitko od vas nije igrao CP20 P&P (Pen and Paper) igru,

kao ni VtM, D&G i slicno, pa i nije upucen u detalje, koje se cine nerealnim,

ali u CP svijetu su svakako istiniti i moguci.

 

Pogledajte si malo i character sheet, mozda vam i to da malo laksi uvid u CP svijet:

https://rtalsoriangames.files.wordpress.com/2013/01/cyberpunk2020.pdf

 

Vecinu zbuni zasto pojedine NPC-e, nakon sto ih se ubije u jednoj misiji, moguce susresti u drugoj misiji.

Pa osim sto bi likvidiranje odredjenih NPC-a moglo prouzrociti breakanje bitnijih misija,

po meni je to CDPR trebao malo bolje implementirati, tipa "Mission Failed - Contract Dead" i rijesena stvar,

no oni su se previse drzali rulebooka, ne objasnjavajuci igracima core gameplay i life-cycle u CP svemiru.

 

Dakle, svaki avatar (NPC) nakon sto umre, moze biti ozivljen - ta zastita i tehnologija u CP svemiru drzi Trauma Team,

koja je zapravo mjesavina specijalizirane medicinske organzacije i vojske.

Da bi avatar mogao biti ozivljen, potrebne su dvije stvari:

1. Osiguranje kod Trauma Teama

2. Glava avatara ne smije biti unistena ili rasprsena do te mjere, da mozak nema vise nikakve ispravne mase za rekonstrukciju,

ili nano-tech koji je u glavi u sprema memorije mozga na micro-chip, ne smije biti unisten ili ostecen

 

U slucaju da su oba uvjeta ispunjena, ovisno o vrsti osiguranja kod TT-a, oni ce doci po avatara da ga pokupe i pokrpaju,

izbrisu mu uspomene na te evente, tako da avatar nema ni psihicke poslijedice ni losa sjecanja na smrt.

To naravno i kosta, jer nije isto dali ce TT samo oziviti avatara, ili ce mu sa nano-dodatcima rekonstruirati dijelove tijela.

 

Jos je bitna stvar da ozivljenje avatara je moguce najcesce samo u prvih 10 minuta smrti,

sto znaci da ozivljenje u prvoj minuti smrti je gotovo 100% uspjesno, dok ozivljenje nakon 10 minuta smrti

je moguce, ali u vecini slucajeva je neuspjesno.

 

Zato TT teamovi imaju vrhunsku tehnologiju, da u bilo kojem trenutku mogu doci do osiguranika u Night City-u, i za to im najvise

treba 180 sekundi (do 3min) - da bi povecali vjerovatnost ozivljavanja avatara.

 

CDPR taj dio nije implementirao u igru (ali ima prikaz toga u uvodnoj misiji), jer svaki put kad bi ubili avatara koji je bitan

za core pricu, TT bi se trebao pojaviti, i osim sto bi pred igracem spasavali avatara, spoilali bi nam da je taj avatar bitan

za pricu, te u slucaju da smo mi, kao protagonist, u blizini, napali bi nas i dovrsili - TT je jedna od najjacih organizacija,

i nebitno koji smo level - njih je vise i TT ce nas uvjek pobjediti i eliminirati.

 

S obzirom da sam odigrao sate i sate CP20 P&P, meni je to sve jasno, no vama koji niste igrali,

i s obzirom u kakvom smo zaista stanju, ne vjerujem da ce te uzivo igrati P&P jos neko duze vrijeme,

mozda vam ovakva objasnjenja CP svemira pomognu.

 

PS - U character sheetu nema "street kid" uloge, jer je to uloga koja je opisana samo u CP77 igri,

al inace, to bi bio "solo" setup - te jedan avatar moze imati vise uloga, tipa corp-netrunner - zato u igri nema

odabira uloge, nego je ona ostvarena kroz atribute i nacin igre, te svaki prohod mozete igrati drugaciju ulogu,

kod PC igraca poznata pod imenom "stealth, mele, hacker, medic" itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 9:26 (Čitatelj).
Moj PC  
3 4 hvala 1
6 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

ne moras mi objasnjavat sto je i kako se igra CP, igramo sam godinama i 1988 First edition i 1990 second edition CP2020

 

a bome i Syndicate, Shadowrun, Shadowrun returns, Observer is slicno, da ne spominjem Deus ex.

 

upravo zbog toga sam razocaran CP 77 izvedbom i koliko je to lose u usporedbi sa prijasnim CP igram, a i sa svime onime sto su rekli da ce igra biti a nije

 

igra nije dobra, a mogla je i trebala biti najbolja izvedva CP ikad. Ovo je prosjecna avantura iz prvog lica, a ne CP RPG kakav je trebao biti 

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Nemas pojma, da si odigrao CP20 ili bilo koji raniji, makar i samo gledao kako drugi igraju,

znao bi da si u krivu. Necu se raspravljat s nekim tko tvrdi nesto sto je apsolutna laz.

 

Vrati se u spam temu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
6 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

kako se sa zelotima ne moze voditi rasprava, poslusat cu tvoj savjet 

 

uz prigodan pozdrav od majka 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Čitatelj pa ali ljudi i tamo raspravljaju o igri. Igra je u lošem stanju pa je to na glasu, zašto ti je teško prihvatiti da je igra loša velikom broju ljudi. 


Evo doktor i unforgivenu pišu tamo i postaju screenshotove. Jednostavno prihvati kritiku kao i oni, svi koji se žale su razočarani jer misle i žele da igra bude bolja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Čitatelj kaže...

Mod za performanse je upravo updatean, i sadrzi kompletne sve fixeve:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/107

 

CPU Pool

GPU Pool

AVX Fix

AMD SMT fix

 

Profitiraju i Intel procesori od ovog fix-a, kao i AMD i nVidia video kartice.

 

Mod je prije 2 sata novo kompajliran, tako da cu tek isprobati navecer, al cini se da je odradjen odlican posao.

 

Cyberpunk je bas prava Cyber simulacija - gdje doslovno moras hackirati igru izvana i inutra.

 

PCMR

 kaj znači ove filove brišem?

Cyberpunk2077.exe.plugins

performance_overhaul/

version.dll


 i onda unzip to u bin/x64 ?

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Ako nisi imao stari mod, ne moras brisati nista.

Ako si imao prijaasnju verziju moda, onda moras obrisati te tri datoteke.

 

Sve ti pise tu, na Files Tab-u:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/107?tab=files

 

Ako imas Nexus Mod Manager instaliran - onda ti je jos lakse,

jer mozes iz njega deinstalirati staru verziju moda, i instalirati novu verziju moda.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

nemam ništa, što onda da radim? unzipam u x64 i to je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Da, samo unzipas i to je to.

 

I slobodno si instaliraj Vortex (bivsi Nexus Mod Manager), ako zelis,

jer podrzava dosta igara, i lakse je aktivirati i deaktivirati modove:

https://www.nexusmods.com/about/vortex/

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

https://www.cyberpunk.net/en/news/37124/launch-issues-on-windows

 

Navodno na PC-u probleme rusenja igre uzrokuje build winOS-a,

po njihovom sve starije od 1909. Kod mene je 1809 i sve radi fino.

 

Za 1607 i 1703 mi je svakako jasno, jer ta dva builda su bila takvo kaoticno izmiksano W7+W8 iskustvo,

da nije za nikome preporuciti, kao da su ga djeca pisala nakon vrecice gumenih bonbona.

 

Ostajem i dalje na 1809, jer 1903 zeza sa nVidia Optimusom, na 1909 mi ne rade na laptopu

ni mDP ni HDMI port, a ovi noviji buildovi gdje se izbacuju stvari kao sto je klasicni control panel itd

 

Moje preporuke su i dalje - drzati se builda koji je stabilan za vas hardwarea, najnovije nikad nije najbolje.

 

Meni upravo najzanimljiviji mod:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/9

 

Tako da upravo igram sva tri lifepatha paralelno, po zelji odaberem koje saveove zelim igrati.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Čitatelj kaže...

https://www.cyberpunk.net/en/news/37124/launch-issues-on-windows

 

Navodno na PC-u probleme rusenja igre uzrokuje build winOS-a,

po njihovom sve starije od 1909. Kod mene je 1809 i sve radi fino.

 

Za 1607 i 1703 mi je svakako jasno, jer ta dva builda su bila takvo kaoticno izmiksano W7+W8 iskustvo,

da nije za nikome preporuciti, kao da su ga djeca pisala nakon vrecice gumenih bonbona.

 

Ostajem i dalje na 1809, jer 1903 zeza sa nVidia Optimusom, na 1909 mi ne rade na laptopu

ni mDP ni HDMI port, a ovi noviji buildovi gdje se izbacuju stvari kao sto je klasicni control panel itd

 

Moje preporuke su i dalje - drzati se builda koji je stabilan za vas hardwarea, najnovije nikad nije najbolje.

 

Meni upravo najzanimljiviji mod:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/9

 

Tako da upravo igram sva tri lifepatha paralelno, po zelji odaberem koje saveove zelim igrati.

 buraz piši u onoj temi i pusti ovu, rađe pomogni svima tamo nego da ovdje sam pišeš i to radi toga jer nebreš podnjeti kritiku na igru

 

Ako već želiš da ljudi znaju za te fixeve za igru onda daj to u aktivniju temu koju će sigurno tražilica prije naći nego ovo

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 10:21 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Jack Sparrow kaže...
Čitatelj kaže...

https://www.cyberpunk.net/en/news/37124/launch-issues-on-windows

 

Navodno na PC-u probleme rusenja igre uzrokuje build winOS-a,

po njihovom sve starije od 1909. Kod mene je 1809 i sve radi fino.

 

Za 1607 i 1703 mi je svakako jasno, jer ta dva builda su bila takvo kaoticno izmiksano W7+W8 iskustvo,

da nije za nikome preporuciti, kao da su ga djeca pisala nakon vrecice gumenih bonbona.

 

Ostajem i dalje na 1809, jer 1903 zeza sa nVidia Optimusom, na 1909 mi ne rade na laptopu

ni mDP ni HDMI port, a ovi noviji buildovi gdje se izbacuju stvari kao sto je klasicni control panel itd

 

Moje preporuke su i dalje - drzati se builda koji je stabilan za vas hardwarea, najnovije nikad nije najbolje.

 

Meni upravo najzanimljiviji mod:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/9

 

Tako da upravo igram sva tri lifepatha paralelno, po zelji odaberem koje saveove zelim igrati.

 buraz piši u onoj temi i pusti ovu, rađe pomogni svima tamo nego da ovdje sam pišeš i to radi toga jer nebreš podnjeti kritiku na igru

 

Ako već želiš da ljudi znaju za te fixeve za igru onda daj to u aktivniju temu koju će sigurno tražilica prije naći nego ovo

 prije ce ekipa naci taj fix u temi s 2 stranice nego tamo gdje ih ima 150 ...

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Rocinante2112 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Čitatelj kaže...

https://www.cyberpunk.net/en/news/37124/launch-issues-on-windows

 

Navodno na PC-u probleme rusenja igre uzrokuje build winOS-a,

po njihovom sve starije od 1909. Kod mene je 1809 i sve radi fino.

 

Za 1607 i 1703 mi je svakako jasno, jer ta dva builda su bila takvo kaoticno izmiksano W7+W8 iskustvo,

da nije za nikome preporuciti, kao da su ga djeca pisala nakon vrecice gumenih bonbona.

 

Ostajem i dalje na 1809, jer 1903 zeza sa nVidia Optimusom, na 1909 mi ne rade na laptopu

ni mDP ni HDMI port, a ovi noviji buildovi gdje se izbacuju stvari kao sto je klasicni control panel itd

 

Moje preporuke su i dalje - drzati se builda koji je stabilan za vas hardwarea, najnovije nikad nije najbolje.

 

Meni upravo najzanimljiviji mod:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/9

 

Tako da upravo igram sva tri lifepatha paralelno, po zelji odaberem koje saveove zelim igrati.

 buraz piši u onoj temi i pusti ovu, rađe pomogni svima tamo nego da ovdje sam pišeš i to radi toga jer nebreš podnjeti kritiku na igru

 

Ako već želiš da ljudi znaju za te fixeve za igru onda daj to u aktivniju temu koju će sigurno tražilica prije naći nego ovo

 prije ce ekipa naci taj fix u temi s 2 stranice nego tamo gdje ih ima 150 ...

 upiši u google cyberpunk 2077 bug.hr. Pa pogledaj rezultate.

 

Google će uvijek naći aktivniju temu prije ove. Na žalost algoritam im tako radi.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Jack Sparrow kaže...

buraz piši u onoj temi i pusti ovu, rađe pomogni svima tamo nego da ovdje sam pišeš i to radi toga jer nebreš podnjeti kritiku na igru

 

Ako već želiš da ljudi znaju za te fixeve za igru onda daj to u aktivniju temu koju će sigurno tražilica prije naći nego ovo

 

Ne zanima me, bio sam aktivan u prvobitnoj temi, sve super, onda su se pojavili console peasentsi,

i "povikase seljaci" i samo spamaju spamaju spamaju - nema smisla listati temu, kad na 5 stranica po 20 postova,

od njih je 7 korisno a ostalo je seljacka buna.

 

Kvaliteta iznad kvantitete

 

PCMR

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Čitatelj kaže...

 

Ne zanima me, bio sam aktivan u prvobitnoj temi, sve super, onda su se pojavili console peasentsi,

i "povikase seljaci" i samo spamaju spamaju spamaju - nema smisla listati temu, kad na 5 stranica po 20 postova,

od njih je 7 korisno a ostalo je seljacka buna.

 

Kvaliteta iznad kvantitete

 

PCMR

 znači otišao si je nisi više mogao vrijeđati ljude, pa si sad i ovdje počeo?

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Ne, ne zelim slusati cviljenje i nekontruktivne gluposti. Dao sam svoj prijedlog, da nadograde svoje prastare konzole

sa jeftinim SATA SSD-om, pa da isprobaju, jer ce sigurno biti bolje iskustvo, no seljacka buna nije stala, ne prihvacaju kontrukcijske prijedloge,

nego samo zele destrukciju.

 

Zato necemo vise o konzolama, ovdje samo o PC-u, pomoc oko igre na PC-u, rasprava o prici i opcenito CP svemiru.

 

Ni ja ne cvilim sto 90% PC portova s konzola ne radi kako spada, sto nema dobre kontrole i sto ne mogu saveati gdje ja hocu.

Snadjem se, prihvatim da je to tako, da PC nije kriv sto konzolaski portovi tako funkcioniraju, i nastavim dalje sa zivotom.

 

No, natrag na CP77 - koliko igra na GoG-u a koliko na Steamu ili Epic-u?

I koliko ste dostignuca otkljucali?

 

U jednom sutu sam uspio otkljucati dva dostignuca, jedno za onesposobljavanje NPC-a koji prema tebi baca granatu,

a drugi je da jednom granatom onesposobim 3 NPC-a odjednom.

 

Neka divljacka skupina je iz slijepe ulice pocela bacati na mene granate, pa sam im dobacio koju svoju granatu,

i potrefilo se.

 

Takodjer uz exploite craftinga sam isto tako rijesio par legendarnih dostignuca.

 

 

9 GOG
2 STEAM
1 EPIC
0 Google Stadia / GeForce Now
1 Buccaneer
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Kak netko ko ima više od 14 godina može ne-ironično pisati PCMR... 

-
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
The Unforgiven kaže...

Kak netko ko ima više od 14 godina može ne-ironično pisati PCMR... 

 i ja se čudim, pazi on ne želi prihvatiti da ljudima igra doslovno ne radi, ruši se svake dvije minute na konzolama. Nije bitan izgleda i što se igra samo sporo učitava, nego ne mogu igrati duže od par minuta. Svi znaju da grafika i brzina tih konzola nije na razini, ali žele igru koja radi.

 

Onda izvrijeđa sve u onoj temi, ode si napraviti novu gdje bi se svi trebali pretvarati kao da je igra savršeni i bez mana. Iako je čak sam studio priznao grešku, čak i jedan Elon Musk je komentirao kako mu ne radi igra.

 

Ja u životu to još nisam vidio. Branio sam BF1, ali nikad nisam zažmirio na očiti problem. Ono stvar ukusa je bio gameplay, i nije svima pasao. Ali kad je očito da igra ne radi kako spada, pa ne možeš to braniti i kriviti ljude haha. Umjesto kao veliki fan da pomaže ljudima tamo, stavi lik za neki mod ili config, eto idemo se pretvarati da je sve savršeno, a one kojim ne radi tko J bitno da meni dobro.

3 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Čovjek je fanboy, sam je to priznao, potrošio tisuće eura na Cyberpunk merch i goodiese. Presubjektivan je prema ovoj firmi i svaku kritiku doživljava osobno. A tek kad pročitam ova master rejs sranja 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Bilo bi genijalno da ispadne da nas sve ovdje samo trolla sa hvaljenjem igre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Šta ste sada opet svi ovamo došli njega zajebavat. Morat će čovjek napraviti i treću temu

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Ovo je containment thread samo za njega, a mi dodjemo ponekad u posjetu kao u neku vrstu ljudskog zoo-a. Bolje i za nas i za njega, zato su pustili modovi 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

Pa igra ima i problema na PC-u isto kao da su samo konzole problem lol, i da igra radi svima savršeno nije ni blizu onakva kakvom se očekivalo da bude tj masterpiece desetljeća itd, nego nešto iznad prosječan naslov i to je sve. Na metacritu user rate 7, na steamu 79%, na HCL-u 76, znači pričamo o PC ekipi, daleko je to od onoga što se očekivalo jbg...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 2:07 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Čitatelj kaže...

Ne, ne zelim slusati cviljenje i nekontruktivne gluposti. Dao sam svoj prijedlog, da nadograde svoje prastare konzole

sa jeftinim SATA SSD-om, pa da isprobaju, jer ce sigurno biti bolje iskustvo, no seljacka buna nije stala, ne prihvacaju kontrukcijske prijedloge,

nego samo zele destrukciju.

 

Zato necemo vise o konzolama, ovdje samo o PC-u, pomoc oko igre na PC-u, rasprava o prici i opcenito CP svemiru.

 

Ni ja ne cvilim sto 90% PC portova s konzola ne radi kako spada, sto nema dobre kontrole i sto ne mogu saveati gdje ja hocu.

Snadjem se, prihvatim da je to tako, da PC nije kriv sto konzolaski portovi tako funkcioniraju, i nastavim dalje sa zivotom.

 

No, natrag na CP77 - koliko igra na GoG-u a koliko na Steamu ili Epic-u?

I koliko ste dostignuca otkljucali?

 

U jednom sutu sam uspio otkljucati dva dostignuca, jedno za onesposobljavanje NPC-a koji prema tebi baca granatu,

a drugi je da jednom granatom onesposobim 3 NPC-a odjednom.

 

Neka divljacka skupina je iz slijepe ulice pocela bacati na mene granate, pa sam im dobacio koju svoju granatu,

i potrefilo se.

 

Takodjer uz exploite craftinga sam isto tako rijesio par legendarnih dostignuca.

 

 

Igra zbog očajnog stanja povučena sa PS Storea, igrači imaju pravo na full refund. Eto da stavim ovdje da i ti vidiš 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
BeLLicus kaže...

Pa igra ima i problema na PC-u isto kao da su samo konzole problem lol, i da igra radi svima savršeno nije ni blizu onakva kakvom se očekivalo da bude tj masterpiece desetljeća itd, nego nešto iznad prosječan naslov i to je sve. Na metacritu user rate 7, na steamu 79%, na HCL-u 76, znači pričamo o PC ekipi, daleko je to od onoga što se očekivalo jbg...

 Dokud si došao jesi prešao koji si ending dobio?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...

Pa igra ima i problema na PC-u isto kao da su samo konzole problem lol, i da igra radi svima savršeno nije ni blizu onakva kakvom se očekivalo da bude tj masterpiece desetljeća itd, nego nešto iznad prosječan naslov i to je sve. Na metacritu user rate 7, na steamu 79%, na HCL-u 76, znači pričamo o PC ekipi, daleko je to od onoga što se očekivalo jbg...

 Dokud si došao jesi prešao koji si ending dobio?

 Vratio sam igru a oni meni 500kn, najbolji mogući ending za mene 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona

fuck console. ovo je igra koja je trebala biti napravljena samo za pc a ne za staro smeće kao ps4, zato i je tako kako je. samo pljujte, koga boli k.. za sve vas. igra ima bugova ali ništa što se ne bude s vremenom popravilo. ili će developeri ili modderi. a svi na konzolama nek cvile i dalje. za to vrijeme ima nas koji uživamo dok igramo

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - PC ONLY - Spoiler_Free Zona
Skullscar1989 kaže...

fuck console. ovo je igra koja je trebala biti napravljena samo za pc a ne za staro smeće kao ps4, zato i je tako kako je. samo pljujte, koga boli k.. za sve vas. igra ima bugova ali ništa što se ne bude s vremenom popravilo. ili će developeri ili modderi. a svi na konzolama nek cvile i dalje. za to vrijeme ima nas koji uživamo dok igramo

 Otvorili posebnu temu da pričate o PC-u i Cyberpunku i maknete se od konzolaša i onda opet pričate o konzolama. Meni se sve čini da ste vi frustrirani oko igre jer sami znate da nije ono čemu ste se nadali pa se sad iživljavate na konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice