Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 162.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Borealis kaže...
Reedy kaže...
Frenkyca kaže...

Od danas popodne ne mogu više igrati daje mi Error code:4 Kod dohvočanja online profila

 Također

 Mreze su u banani poradi potresa, pise se o tome cijele dane posvuda, net steka cak i sad.

 Kakve veze potres u Zagrebu ima sa spajanjem na servere CODa koji su drugoj državi?

 

Ostale igre rade, ne rade njihovi serveri. Valjda radi cijele situacije sa karantenom i otkazanim školama, pa svi navalili.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Borealis kaže...
Reedy kaže...
Frenkyca kaže...

Od danas popodne ne mogu više igrati daje mi Error code:4 Kod dohvočanja online profila

 Također

 Mreze su u banani poradi potresa, pise se o tome cijele dane posvuda, net steka cak i sad.

 Da, inače su svi blizzardovi serveri pogođeni potresom pošto su od tcoma.

 

#Prayforblizzardservers.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
protjeran
offline
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

 Pa dobro to nije odgovor. 

 

Zašto radi War Thunder, Battlefield, Apex i sve ostalo. Osim COD-a gdje nemaš visok ping, nego ne možeš pristupiti njihovoj bazi podataka? A isto se dešavalo i jučer

 

 

To što nekim ljudima šteka net na svim stranicama u Hrv, nema veze s time što Blizzardovi serveri ne rade haha

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

kakve gluposti pricate

ja sam evo u njemackoj i konektujem se u igru ali je stekanje katastrofalno

serveri su im preoptereceni i to je to

nikakve veze sa potresima

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Frenkyca kaže...

Od danas popodne ne mogu više igrati daje mi Error code:4 Kod dohvočanja online profila

 

I meni cijeli dan ista stvar + internet i max tv jako loše rade (usporeno sve)  

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 0:22 (Baldurion).
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ako se desi error 4 nakon fetching online profile treba promjeniti dns na 8.8.8.8/8.4.4.4

 

meni je to riješilo problem.

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Danas neki čudom radi samo od sebe nisam mijenjao DNS postavke, to sam vidio da radi za ove na PS i XBOX

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 16:38 (Frenkyca).
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

kakvi stručnjaci

 

nema veze s vama i nije do vas nego do njih

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Evo sta se igralo zadnja 3-4 dana nisam neki top igrac ali imam dosta sati CoD 4 mp i jedno vrijeme sam igrao mw2 AlterIwnet.Igra nije losa ,podrzava crossplay, zaigralo ju je oko 30mil. igraca vjv. im ide u korist korona virus pa je vise ljudi imalo prilike zaigrat.Jedina mana je sto zauzima preko 100gb.Bilo bi dobro da poprave malo zvuk gdje se tocno puca inace pokazuje i gore na kompasu crvena tockica ako ne grijesim i ne lezi mi bas taj "film grain".Nadam se da ce napravit jos neku mapu , jer jedna te ista dosadi brzo.Zadnji cod koji sam kupio bio je davne 2013 i pozalio sa NAT type-om da sam rekao da nikad vise cod-a necu kupit ali evo me prosli tjedan uzeo MW presao kampanju i igram malo i S&D i Doorbuster mode.Ground war da mi se igrao skinuo bi BF4.Plunder sam odigrao mozda 3 matcha , battle royal mi je zabavniji jedino sto ide malo na zivce ako dobijes budale u team pa se razdvoje ili napusti match nakon propustene sanse u gulagu.Pubg je dosta propao na Steamu ne vjerujem da ce se vise ikad vratit na stare staze slave upravo i da vrate Vikendi.Nagovaram bratica da skine na ps4 pa da igramo on se jos drzi PUBG ko pijan plota...Fortnite nikad nisam ni igrao niti ga znam igrat , a Apex sam igrao jedno vrijeme ali me nije dugo zadrzao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jel im neki nas discord server ili tako nesto? neki community?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Evo tu nas nekada ima,  moze doci tko god hoce https://discord.gg/Dc4JBtu

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

i veceras warzone je neigriv.

Lag je jednostavno katastrofalan

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone

... bio slideshow do prije  sat vremena, zadnje dvije partije bas su dobro radili serveri... warzone overview, odmah prva recenica "call of duty je usao u novu eru"... da, dobro da su skuzili, svi osim dicea.... svim mrziteljima BR-a i onima koji se tak osjecaju - adapt or die...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Call of Duty: Warzone
mersimh kaže...

i veceras warzone je neigriv.

Lag je jednostavno katastrofalan

 uzas, baca me van cijelo vrijeme. odigram jednu rundu, odma u sljedecoj me baci van nakon par minuta. 

danas sam u battle royalu doso do top 10 ekipa i izbaci me iz igre, samo popizdim bezveze.

13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

cod warzone je popularan jer: je cod, je izašao u vrijeme corone, je free.

 

Igra kao takva je solidna, ima svoj neki štih i super nove ideje, ali fali joj. Apex je i dalje taktičniji radi atačmenta, movementa itd.

iako mora priznati da bude intense borbi pri kraju i ovdje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

pozdravv

 

da li netko zna kako riješit crash problem??

znaci upalim igru nakon 10-ak sec se samo ugasi bez ikakvog errora i slicno znaci ne prođe ni ovaj intro igra se vec ugasi i tako stalno.....probao sam update drivera za GPU probao sve te gluposti koje sam pronašao na net-u i uvijek isto znaci igra radi 10-ak sec i samo se ugasi i nemogu to nikako rijesit neznam vise sto da napravim nista ne pomaže 

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 1:06 (Ipe77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Jeli netko slobodan večeras za igranje neka se javi naravno igram na PS4 ali mogu igrati s PC igračima neće biti problem :) Neka se javi na PM .

 

HVALA

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

ja i dalje ne mogu da vjerujem kako je ovaj CoD brutalno zahtjevan.

moja jadna mala GTX 1060 3GB bukvalno umire

 

sve na low stavio samo AA ukljucio i stavio cak render resolution na 90%

znaci potatoe grafika i opet rijetko da imam 100 fpsa.

 

kad se usporedi sa jednim BFV koji izgleda daleko bolje a i ide daleko bolje cista tuga.

 

Aliii eto sta je tu je graficku ne planiram mijenjat zbog ovoga, warzone ce svakako jako brzo da dosadi

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ja imam Gtx 1550 Ti 4gb i imam 70fps sa samo texturama na high i STRASNE frame dropove i stutering pri pucanju da je to skoro pa neigrivo. Imamo 8gb rama a negdje sam citao da pored toga sto zahtjeva 8 strasno steka na 8 i da je potrebno bar 12. Ako znas mzd neko rijesenje bio bih ti zahvalan.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
mersimh kaže...

ja i dalje ne mogu da vjerujem kako je ovaj CoD brutalno zahtjevan.

moja jadna mala GTX 1060 3GB bukvalno umire

 

sve na low stavio samo AA ukljucio i stavio cak render resolution na 90%

znaci potatoe grafika i opet rijetko da imam 100 fpsa.

 

kad se usporedi sa jednim BFV koji izgleda daleko bolje a i ide daleko bolje cista tuga.

 

Aliii eto sta je tu je graficku ne planiram mijenjat zbog ovoga, warzone ce svakako jako brzo da dosadi

Da, jer je ispod recommended, i sam recommended je 60fps uredno na 1080p, all high.

Ne kužim šta očekuješ, da ista goni to na 144fps ladno bez sekiranja?

I sam sam je imao, mogla je držati 80-100 kako gdje, za warzone i ground war koji je zahtjevniji se traži jača.

 

  • Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X
  • Memory: 12GB
  • Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 970/Nvidia GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390/ AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
  • Storage: 175GB

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 12:42 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
fila2208 kaže...i

Da, jer je ispod recommended, i sam recommended je 60fps uredno na 1080p, all high.

Ne kužim šta očekuješ, da ista goni to na 144fps ladno bez sekiranja?

I sam sam je imao, mogla je držati 80-100 kako gdje, za warzone i ground war koji je zahtjevniji se traži jača.

 

  • Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X
  • Memory: 12GB
  • Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 970/Nvidia GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390/ AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
  • Storage: 175GB

 ma neee druze.

vec ne kuzim kako je los ovaj engine usporedjujem sa battlefieldom V :)

hajde nebitno igra je free svakako

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Pa usprođuješ mapu sa 64 igrača i ogormnu mapu od 150+ igrača.

 

Činjenica je da bf ima i destrukciju i izgleda oku ljepše, ali isto tako je star već godinu i pol dana i jasno da je bolje optimiziran + nedavno su usrali fps svima opet s pečevima.

 

1060tka na 1080p 60fps i dalje goni, ali to je to. Izvlačit iz nje 120-140 na novijim naslovima ne ide.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Imas par postova iznad pa pogledaj kako se vrti na 2060super vecina postavki normal ,a o frame dropu da ne pricam pada stalno sa 140-130 na 90-105-115.Igra nije zamisljenja da se vrti na i5 4670 i gtx 1050 barem ne ovi modovi , vjv. bi se S&D bolje vrtio jer ima manje igraca i nema vozila.Igra nije katastrofalno optimizirana ali nije ni super.Warzone frame dropovi bi se mogli usporedit sa PUBG dropovima.Za danasnji gaming treba barem 1660ti nista ispod toga , 1060 se dobro drzala do nedavno a 1050 ne moze vrtit nista osim par AAA sp igara iz 2018.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone

... neka BR igra je takticnija (??? ovaj termin predpostavljam ne postoji) od Warzonea zbog atachmenta ili pokreta likova??? khm, neeeee.... moze bit samo po pitanju mogucnosti ili potrebi pozicioniranja na mapi, ovisno o situaciji sto nema veze sa atachmentima ili pokretima... bliska borba je bliska borba i u svakoj igri i u bilo kojem modu bez obzira na vrstu oruzja koju netko koristi netko ce ic pravocrtno, head on ko Rambo, dok ce drugi trcat okolo ko sumanuti trazit zaklon, zgradu, uzvisenje - samo dio taktike sa xy mogucnosti... pa se pitam kad dignem loadout drop pa uzmem full modan pkm onda je isto takticna ko apex ili takticnija ()... neki se nisu nasli pa sad vec krece lagana apatija, pa ce s vremenom krenut i pljuckanje... standardni modus operandi... btw. ak cemo usporedjivat igra je bliza pubgu nego apexu, i zbog oruzja i zbog attachementa i zbog pokreta likova, u stvari u kontekstu samo BR-a vise treca forma nego za bas neku drito usporedbu...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Igra ima problema sa serverima i stalno je Ping u banani, valjda će to popraviti uskoro. Tako da nemojte gubiti živce.

U početku su mi neke stvari bile katastrofa. inače igram samo plunder. poslije sam skužio da treba uzeti samo jednu pušku i nju nabrijati koliko toliko do kraja. I treba se kloniti krovova i otvorenih mjesta jer pola igrača ima Sniper i kempaju.
Ja imam neku svoju rutu gdje znam da ima keša i sad kad sam upoznao mapu bez problema sam skupim 700 000$. Da sam, bez ikoga u timu. Najviše ciljam na one recon zadatke jer ti da keš u lootu i još dobiješ za obavljenu misiju keš.

Ne koristim mikrofon i uvijek mi daju neke morone u tim koji misle da je ovo TDM pa ispušimo bezveze.
Danas smo cijelo vrijeme bili prvi i neki pajdo je vidio da znam šta radim pa me pratio, međutim ovaj treći kad je uzeo naše novce nakon što su nas ubili, umjesto da pobjegne on kempa u zgradi. Naravno da su ga izmasakrirali jer te svi vide na karti. Tako da uvijek me dopadnu neki likovi koji ne znaju kako igrati plunder.

Skužio sam da je u plunderu najbolje izbjeći sukob sa drugim igračima i pobjeći nego da ih čekaš i tražiš. Zato volim klay, uvijek ga ostavim iza sebe kad ubijem jednog ili kad me vide, onda se ovi polakome i krenu za mnom i klay ih rješi.
Čim čujem da onaj lik govori da dolazi neprijatelj padobranom dajem petama vjetra ili se sakrijem, pošto iz zraka vidiš sve i vrlo si laka meta. Oni helići na kraju su dobra stvar i vidim da rijetko kad netko ruši helić, a upravo to me je puno puta odvelo do pobjede.

Šta koristite od Perkova? Ja sam onaj stoping power ali nekako mi se onaj dead silence čini boljim, jer se puno brže krećeš po mapi i brže se regenerira.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jeste li vidjeli ovo?
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Igra se non stop rusi, neoptimizirana totalno.
Izgubio zivce s svim pogucim fixovima i vratio se na BF i ostalo.
Nekak poprave iako im nije bas u interesu da rulja igra free igru previse.

 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ipe77 kaže...

pozdravv

 

da li netko zna kako riješit crash problem??

znaci upalim igru nakon 10-ak sec se samo ugasi bez ikakvog errora i slicno znaci ne prođe ni ovaj intro igra se vec ugasi i tako stalno.....probao sam update drivera za GPU probao sve te gluposti koje sam pronašao na net-u i uvijek isto znaci igra radi 10-ak sec i samo se ugasi i nemogu to nikako rijesit neznam vise sto da napravim nista ne pomaže 

 Imam isti problem

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
sovereign kaže...
Ipe77 kaže...

pozdravv

 

da li netko zna kako riješit crash problem??

znaci upalim igru nakon 10-ak sec se samo ugasi bez ikakvog errora i slicno znaci ne prođe ni ovaj intro igra se vec ugasi i tako stalno.....probao sam update drivera za GPU probao sve te gluposti koje sam pronašao na net-u i uvijek isto znaci igra radi 10-ak sec i samo se ugasi i nemogu to nikako rijesit neznam vise sto da napravim nista ne pomaže 

 Imam isti problem

 

Meni ovo rijesilo problem. U komentarima je neko linkao skriptu da se stvar oko rename-anja malo pojednostavi.

 

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/flbb47/pc_crash_warzone_fix_its_finally_gone/

 

Nekima je bilo dovoljno rename samo jednom, ja moram svaki put i zato mi je gore spomenuta skripta super.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2020 13:44 (gargo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice