Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 162.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Ja sam uglavnom igrao BR Solo ili Squad, ali sam se zadnjih nekoliko dana navukao na Plunder.

Puno više akcije, manje kempanja, igranje na objective, više bodova, brža nadogradnja oružja i možda po meni najvažnije, puno je bliže modernom Battlefieldu koji mi baš fali.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
fila2208 kaže...
09jer90 kaže...

nisam bas navikao na gljive u destiny 2,tesko headshot, veliku ulogu igraju i refleksi u warzonu, ne znam da se prebacim na ps4?ionak mi zauzima 100 giga cirka na pcu,

 pa imaš aim assisst na kontroleru, igra sama zastane na glavi i skidaš glave ladno.

 

 Jesi uopće probao igrati na kontroleru? Predstavljaš to u najmanju ruku kao nekakav aimbot. Nije ti to baš tako.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 23:24 (antimadridista).
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Trios vracen, nadam se na duze ovaj put

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
ivanoile kaže...

Trios vracen, nadam se na duze ovaj put

 Ne razumijem zašto im je toliki problem to ostaviti zauvijek? I također dodati duos? Totalna debilana da još uvijek nema duosa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Manje modova=brži matchmaking.
Mijenjanjem raspoloživih modova igra duže ostane zabavna, pogotovo s obzirom da stalno igramo istu mapu.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...
Manje modova=brži matchmaking.
Mijenjanjem raspoloživih modova igra duže ostane zabavna, pogotovo s obzirom da stalno igramo istu mapu.

 A gle, jedan Fortnite ima i solo, duos, quads i još desetke modova pa na partiju čekaš par sekundi bez obzira što odabereš. Mislim da Warzone ima već dosta igrača da bi mogli bar duos ubaciti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Solo, Duo i Quad(ili trio u gorem slučaju). Su dovoljni.

 

Trio uz Quad ili obrnuto nepotrebno. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Trio uz quad nema smisla na isti broj igraca.

Kao i modularna aritmetika s tim razmisljanjem. Mapa je ocito prevelika za 150 po meni. Dovoljno je pogledat distribuciju minuta kad tko umire, ili je sami pocetak, ili duboko 20 min nakon.
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Mitch kaže...
Trio uz quad nema smisla na isti broj igraca.

Kao i modularna aritmetika s tim razmisljanjem. Mapa je ocito prevelika za 150 po meni. Dovoljno je pogledat distribuciju minuta kad tko umire, ili je sami pocetak, ili duboko 20 min nakon.

Meni je to isto preveliko.Pogotovo taktika kad netko uzme prvi gun,skupe za UAV i odma bjez kamp u sredinu.Ako si srece kao ja pa igras sa random ekipom koja baulja okolo i nikako da krenu naprijed vec cekaju svaki krug da pocne da se suzava jednostavno neam zivaca da dudim i cekam,vak i onak velika sansa da ce te neko zbrijat na prvom i drugom krugu pogotovo(odnosi se na ove sto su vec osli u sredinu).

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Sideswipe kaže...

Pogotovo taktika kad netko uzme prvi gun,skupe za UAV i odma bjez kamp u sredinu.

 Ovo je taktika ako baš silno želiš pobijediti po cijenu da kopaš nos 20 minuta jer se ništa ne dešava.

Ja ne znam kako se nekome tako da igrati.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...
Sideswipe kaže...

Pogotovo taktika kad netko uzme prvi gun,skupe za UAV i odma bjez kamp u sredinu.

 Ovo je taktika ako baš silno želiš pobijediti po cijenu da kopaš nos 20 minuta jer se ništa ne dešava.

Ja ne znam kako se nekome tako da igrati.

 Pa ni men isto,mozda ako imaju pljugu u ustima i piju kavu.Moja prva pobjeda(i jedina,ne igram od tad WZ)bila je kad su nekim cudom dva lika radila mi nenormalan suport.Gdje sam god stavio mark na mapi oni zamnom,kad sam osao odradit scavenger oni zamnom.Odradili jedan assasin,mene roknuli,rjesio gulag i vidim oni imaju po 7,8k svaki,reko super bit ce za redeploy.Odpicili na predzadnjem krugu u kucicu,svaki u svoj cosak,ja opalio UAV i osto jedan lik mi istrcali van.Skino nam jednog(skrio se kod kamena,vidio ga i skinem ga u bunnyhop stilu.Da ne povjerujes,ocekivovao sam da necmo u top 10 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
antimadridista kaže...
fila2208 kaže...
09jer90 kaže...

nisam bas navikao na gljive u destiny 2,tesko headshot, veliku ulogu igraju i refleksi u warzonu, ne znam da se prebacim na ps4?ionak mi zauzima 100 giga cirka na pcu,

 pa imaš aim assisst na kontroleru, igra sama zastane na glavi i skidaš glave ladno.

 

 Jesi uopće probao igrati na kontroleru? Predstavljaš to u najmanju ruku kao nekakav aimbot. Nije ti to baš tako.

 Ne, ali smatram da ako je netko jeben igrač na gamepadu i ima to, a s druge strane imaš ok igrača na pc, mislim da će aim assist napravit svoje, jer sam dožviio to igrajući snd.

Istini za volju 8/10 partija smo dobili konzolaše, ali s vremnea na vrijeme dođe ekipa i pojede nas, maltene imaju no recoil baš radi tog ljepljenja na glavu.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
fila2208 kaže...
antimadridista kaže...
fila2208 kaže...
09jer90 kaže...

nisam bas navikao na gljive u destiny 2,tesko headshot, veliku ulogu igraju i refleksi u warzonu, ne znam da se prebacim na ps4?ionak mi zauzima 100 giga cirka na pcu,

 pa imaš aim assisst na kontroleru, igra sama zastane na glavi i skidaš glave ladno.

 

 Jesi uopće probao igrati na kontroleru? Predstavljaš to u najmanju ruku kao nekakav aimbot. Nije ti to baš tako.

 Ne, ali smatram da ako je netko jeben igrač na gamepadu i ima to, a s druge strane imaš ok igrača na pc, mislim da će aim assist napravit svoje, jer sam dožviio to igrajući snd.

Istini za volju 8/10 partija smo dobili konzolaše, ali s vremnea na vrijeme dođe ekipa i pojede nas, maltene imaju no recoil baš radi tog ljepljenja na glavu.

 

 Ma daj. od 500 igrača na konzolama, možda 1 ili2 su toliki experti da su bolji od "miša"

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Da nije besplatna igralo bi ju jako mali broj igrača.Pored klasicnih mp modova warzone je premonoton,predosadan.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Sideswipe kaže...
Ako si srece kao ja pa igras sa random ekipom koja baulja okolo i nikako da krenu naprijed vec cekaju svaki krug da pocne da se suzava jednostavno neam zivaca da dudim i cekam,vak i onak velika sansa da ce te neko zbrijat na prvom i drugom krugu pogotovo(odnosi se na ove sto su vec osli u sredinu).

 Kolicina ekipe koja baulja okolo i ubije ju gas je impresivna u zadnja dva dana. Doslovce otvorit mapu i gledat kako 2 strelice guta gas i onda 30sek kasnije cujes onaj zvuk kad umru obojica. Pa slijedi klasik, skupis lovu, ozivis obojicu i opet umru za 2min.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 23:27 (ivanoile).
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ne pricajte gluposti. Aim assist ne pomaze kod recoila. Stvar je do puske.
M4 mi ima strasan recoil cak i kad drzim gljivu dolje, Grau i m13 imaju jako mal recoil. I aim assist je lako poraziti ako se kreces u stranu.
Zaljubio sam se u grau i m5. Melju ljude u sekundi a malen recoil, taman za ps4 noobare kao sto sam ja. :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Blazebum kaže...

 Ma daj. od 500 igrača na konzolama, možda 1 ili2 su toliki experti da su bolji od "miša"

 Lol. Većina CoD esports igrača su kontroler igrači. Kompetitivni CoD se igra na kontroleru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
antimadridista kaže...
Blazebum kaže...

 Ma daj. od 500 igrača na konzolama, možda 1 ili2 su toliki experti da su bolji od "miša"

 Lol. Većina CoD esports igrača su kontroler igrači. Kompetitivni CoD se igra na kontroleru.

 Zato sto nema nikakav recoil skoro. Ali po meni relevantan kompetitivan esports ce se oduvijek odvijat na PCu.

13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Nije baš istina da ne postoji recoil. Čini mi se da vi niste baš igrali na kontroleru. Jako puno vas misli da držiš tipku za ciljanje i automatski ti nacilja lika u glavu što nije ni blizu istine. Ja igram CoD na kontroleru godinama i nemam ni 1% skilla koliko imaju kompetitvni pro kontroler igrači. Prema vašim postovima čovjek bi zaključio da ne treba nikakav skill i da kontroler sve radi za tebe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
antimadridista kaže...

Nije baš istina da ne postoji recoil. Čini mi se da vi niste baš igrali na kontroleru. Jako puno vas misli da držiš tipku za ciljanje i automatski ti nacilja lika u glavu što nije ni blizu istine. Ja igram CoD na kontroleru godinama i nemam ni 1% skilla koliko imaju kompetitvni pro kontroler igrači. Prema vašim postovima čovjek bi zaključio da ne treba nikakav skill i da kontroler sve radi za tebe.

 Pa meni je teze igrati na kontroleru bilo koju pucacinu nego na PCu. Ali opcenita kvaliteta igraca je daleko niza.

 

Upali CS:GO competitve pa ces vidjet o cemu pricam. Nebo i zemlja. Onetapanje itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 16:09 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Mitch kaže...
antimadridista kaže...

Nije baš istina da ne postoji recoil. Čini mi se da vi niste baš igrali na kontroleru. Jako puno vas misli da držiš tipku za ciljanje i automatski ti nacilja lika u glavu što nije ni blizu istine. Ja igram CoD na kontroleru godinama i nemam ni 1% skilla koliko imaju kompetitvni pro kontroler igrači. Prema vašim postovima čovjek bi zaključio da ne treba nikakav skill i da kontroler sve radi za tebe.

 Pa meni je teze igrati na kontroleru bilo koju pucacinu nego na PCu. Ali opcenita kvaliteta igraca je daleko niza.

 

Upali CS:GO competitve pa ces vidjet o cemu pricam. Nebo i zemlja. Onetapanje itd.

 CS:GO ima veću "povijest" competitiva na PC-u. Ta igra na konzoli ni ne postoji u nikakvom obliku, kamoli da če ljudi igrati competitive na kontroleru. Kod CoD-a je obrnuto, competitve scena praktički ne postoji na PC-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
big_guy kaže...

Da nije besplatna igralo bi ju jako mali broj igrača.Pored klasicnih mp modova warzone je premonoton,predosadan.

 Ja sam to isto mislio, ali mi je warzone za sada zabavan. Ono što me inače odbija od battle royale igara jest onaj prazan hod kada se ništa ne događa. Nekim čudom ovdje toga nema u tolikom obujmu kao u drugim igrama pa mi je zabavno. 

9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Moj Gameplay se preporodio upotrebom thumstick extendera na desnoj gljivi i povecanjem sensitivitija na high u postavkama. Skidam ljude samo tako. Recoil ponistim tako da gljivu vucem dolje dok pucam i igram s m13 koja i po defaultu nema recoil, sto ce tek kad ju nadogradim.
Najvaznija stavka je brzina puno ste brzi ako koristite mali reflex nisan, to vam daje malu milisekundu prednosti. A kako Grau i M13 nemaju recoil, sve stavljam na Dmg i Movement speed.
Skidam ljude koji imaju M4 i prije nego mi skinu oklop 😄 Na blizinu ih prasim s Mp5 . Igram plunder duo i lako rjesavam 2 igrača sam. Povecajte sensitivity. Igra je podesena da vas uspori kad nisanite, sto jaci nisan sporije nisanite.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Jel netko koristi FMJ perk?

Čitam po netu da ne skida armor igrača, ali u praksi mi se čini da mi ekipa brže pada kad imam taj perk.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ova igra ima previše cheatera. Počelo mi se događati da gotovo svaki game naletim na jednog cheatera. Pošto igram na PS4 isključio sam crossplay i sad imam puno bolje iskustvo. Ali je žalosno da netko tko igra na PC-u od toga ne može pobjeći. Sve više ih ima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Za tjedan-dva igra će biti kao PUBG mobile na emulatoru (puna čitera). 🤙✋

EB.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Gogy7 kaže...
Moj Gameplay se preporodio upotrebom thumstick extendera na desnoj gljivi i povecanjem sensitivitija na high u postavkama. Skidam ljude samo tako. Recoil ponistim tako da gljivu vucem dolje dok pucam i igram s m13 koja i po defaultu nema recoil, sto ce tek kad ju nadogradim.
Najvaznija stavka je brzina puno ste brzi ako koristite mali reflex nisan, to vam daje malu milisekundu prednosti. A kako Grau i M13 nemaju recoil, sve stavljam na Dmg i Movement speed.
Skidam ljude koji imaju M4 i prije nego mi skinu oklop 😄 Na blizinu ih prasim s Mp5 . Igram plunder duo i lako rjesavam 2 igrača sam. Povecajte sensitivity. Igra je podesena da vas uspori kad nisanite, sto jaci nisan sporije nisanite.

 to + iskusan igrač melje većinu pc igrača. Moraš bit jeben skiller, dobro gađati da bi dobio nekog tko ima sve to na gamepadu. Ne žalim se, i to je ionako jedini način da izjednači pc i konzola, ali da je pomoć pomoć je i to velka posbeno na no recoil puškama, samo neki ne shvaćaju što je ne reocil i koje puške ga imaju koje ne.

Sinoć smo grali 4-5 sjajnih mečeva protiv domaće konzola ekipa, dečki trče, postavljaju se pucaju i bilo je napeto. Znači nije tolika razlika da smo ih samljeli 6-0 svaku i imali 30 killova razlike.

 

Jasno da na dva ista igrača, pc je u prednosti radi miša, ali ne nužno jer sam sreo strašne konzolaše u snd cld playlistama da sam napisao eto gg, ali dečki igraju nadljudski ne kuži se uopće gamepad.

 

 

 

nemam potrebe paliti ovo dok me netko od frendova ne natjera, ali ono, žalosno eto.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 12:26 (fila2208).
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ozbiljno pitanje, kako skužite tko je cheater, tko nije?

Nema killcam ili na killcamu skužite da je netko malo pre-precizan?

 

Pitam, jer imam sljedeću situaciju, koju sam primijetio već neko vrijeme (igram na PC sa gamepadom).

 

Tijekom dana i rane večeri, super mi ide u Plunderu, ubijem barem 10-ak ljudi i skupim oko 500k ili čak i više.

 

Kasna večer, svi me počnu gaziti. Ubijaju me iz nemogućih kuteva i daljine. Stalno sam u situaciji da me netko sačeka, headshota ili nekoliko ljudi gađa sa više strana.

Svejedno, prebacim se na Assault/Riot Shield, odigram defanzivno i na objective i budemo drugi.

 

Sad, jel' to zato jer sam umoran po noći, jel manje ljudi igra pa me više spaja sa KB+M igračima i/ili cheaterima, ne znam.

 

 

EDIT: Upravo pogledao Jackfragsov video o cheaterima. Upravo to mi se dešava. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 13:01 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...

Ozbiljno pitanje, kako skužite tko je cheater, tko nije?

Nema killcam ili na killcamu skužite da je netko malo pre-precizan?

 

Pitam, jer imam sljedeću situaciju, koju sam primijetio već neko vrijeme (igram na PC sa gamepadom).

 

Tijekom dana i rane večeri, super mi ide u Plunderu, ubijem barem 10-ak ljudi i skupim oko 500k ili čak i više.

 

Kasna večer, svi me počnu gaziti. Ubijaju me iz nemogućih kuteva i daljine. Stalno sam u situaciji da me netko sačeka, headshota ili nekoliko ljudi gađa sa više strana.

Svejedno, prebacim se na Assault/Riot Shield, odigram defanzivno i na objective i budemo drugi.

 

Sad, jel' to zato jer sam umoran po noći, jel manje ljudi igra pa me više spaja sa KB+M igračima i/ili cheaterima, ne znam.

 

 

EDIT: Upravo pogledao Jackfragsov video o cheaterima. Upravo to mi se dešava. 

 prvo lol

 

drugo navčer je više ljudi, pa prema tome i više boljih igrača koji te gaze

 

čitera ima, ako te sa 100m sa auto puškom iz trka melta i skine tolikom brzinom da ne znaš što se desilo najčešće je čiter

ako te na kilcamu čeka kroz zid i točno aima kad izlaziš iza zida i puca najvjerojtnije chiter

 

lako je skužit kd je neralno pogodio, ili znao otkud dolazis.

 

i riješi se gamepada na pc, to je 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
fila2208 kaže...

 

čitera ima, ako te sa 100m sa auto puškom iz trka melta i skine tolikom brzinom da ne znaš što se desilo najčešće je čiter

ako te na kilcamu čeka kroz zid i točno aima kad izlaziš iza zida i puca najvjerojtnije chiter

 

lako je skužit kd je neralno pogodio, ili znao otkud dolazis.

 

 Zar vi dobivate killcam? Ja se ne sjecam kad sam zadnji put vidio kako me netko ubio, bilo gulag ili drugi kill.

Di2 & EPS FTW!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice